Velovelo
Português Nederlands 日本語 中文
Español English čeština slovenčina
русский italiano polski norsk
français Deutsch svenska عربي
 
 vorige pagina
 Stuur naar een vriend
 Print dit artikel
 ---> La Lozérienne 2009 : Résultats du 131 km

ClNomPrénom....Cat.....Temps........Ecart......
1 DEBAENE Laurent C 3h55:37.3
2 LAURENT Christophe P 3h55:42.2 0:04.9
3 ALBARET Damien C 3h57:40.3 2:03.0
4 METAIS Sylvain C 3h58:21.3 2:44.0
5 HILAIRE Raphael D 4h01:11.7 5:34.4
6 FABRE Camille D 4h03:58.7 8:21.4
7 CRAPEZ Luc E 4h04:03.6 8:26.3
8 JANDARD Nicolas D 4h04:04.1 8:26.8
9 BARTLEMA Menno E 4h04:04.7 8:27.4
10 BOIVIN Christophe E 4h04:05.1 8:27.8
11 CHARRADE Maxime D 4h06:48.7 11:11.4
12 EUGENE Emmanuel C 4h12:09.9 16:32.6
13 DEBAR Laurent C 4h12:46.4 17:09.1
14 DA COSTA Manuel F 4h12:47.6 17:10.3
15 SANFILIPPO David E 4h12:50.6 17:13.3
16 GULDEMANN Wilfried C 4h12:51.9 17:14.6
17 TRAUCHESSEC Jean Baptiste C 4h17:21.5 21:44.2
18 ACEDO José E 4h17:54.9 22:17.6
19 MAS Guy F 4h20:32.0 24:54.7
20 VIAL Pascal F 4h20:48.9 25:11.6
21 LABARRE Pascal E 4h20:53.1 25:15.8
22 TAYSSE Franck E 4h20:57.1 25:19.8
23 JANY Pierre-Henry E 4h20:57.6 25:20.3
24 BARTHELEMY Daniel E 4h20:58.0 25:20.7
25 COLLARD Fernand F 4h21:56.4 26:19.1
26 NASSIVERA Boris D 4h22:06.1 26:28.8
27 DELHERME Pascal E 4h22:16.5 26:39.2
28 ESPANA Claude F 4h22:17.6 26:40.3
29 VAURE Eric D 4h22:18.3 26:41.0
30 TERRASSE Stéphane D 4h22:18.5 26:41.2
31 CLEMENT Philippe E 4h22:27.3 26:50.0
32 BIANCO Emmanuel D 4h22:29.3 26:52.0
33 PAYSAL Bertrand D 4h22:37.7 27:00.4
34 BRUN Eric D 4h25:29.5 29:52.2
35 LEGOUPIL Francois D 4h25:32.9 29:55.6
36 CHEYMOL Aurélien C 4h26:39.0 31:01.7
37 BARBAT Jean Luc F 4h26:41.9 31:04.6
38 MARCHAND Christophe E 4h26:43.9 31:06.6
39 PALLARES André F 4h26:44.5 31:07.2
40 SLUSARCZYK Pierre E 4h26:56.0 31:18.7
41 SAINT LEGER Thierry F 4h27:31.0 31:53.7
42 MERLE Olivier E 4h28:37.0 32:59.7
43 GRIMALDIER Serge E 4h29:00.0 33:22.7
44 CHAPIGNAC Jean Paul G 4h32:06.2 36:28.9
45 CHARTIER Thierry E 4h32:12.8 36:35.5
46 BONNIOL Jacques G 4h32:13.3 36:36.0
47 DARCHE Philippe F 4h32:13.8 36:36.5
48 VEYRAC Gérard F 4h32:15.0 36:37.7
49 BALDEYROU Georges G 4h32:18.7 36:41.4
50 SAMLAVIN Vincent D 4h32:19.3 36:42.0
51 MICHEL Jocelyn D 4h32:20.0 36:42.7
52 BOTTO Jean Luc F 4h32:20.8 36:43.5
53 GAGNAT Patrice D 4h32:22.0 36:44.7
54 BLAYAC Claude F 4h32:22.8 36:45.5
55 MIQUEL Didier E 4h37:23.4 41:46.1
56 CHAPLAIN Christophe D 4h37:33.8 41:56.5
57 RICHARD Stéphane D 4h38:06.5 42:29.2
58 NOSTRON Pierre F 4h38:34.9 42:57.6
59 PONLETTA Jean Yves F 4h38:58.5 43:21.2
60 OUILLON J-Bruno F 4h39:41.1 44:03.8
61 PASCAL Régis E 4h42:17.5 46:40.2
62 RILLOT Florence B 4h42:18.7 46:41.4
63 KOHUT Pierre G 4h42:19.3 46:42.0
64 LORY Michel F 4h42:20.8 46:43.5
65 BENYCOUB David E 4h42:26.7 46:49.4
66 LEONCE Thierry F 4h44:13.4 48:36.1
67 MENAUD andré G 4h44:30.7 48:53.4
68 RUSSIAS Jacques G 4h44:38.7 49:01.4
69 DEPLAT Dominique G 4h46:50.0 51:12.7
70 CROZAT Pascal E 4h46:51.5 51:14.2
71 BROSSET Bruno E 4h48:09.8 52:32.5
72 CAZOTTES Jérôme C 4h50:01.7 54:24.4
73 LASSEAU Hervé G 4h51:40.6 56:03.3
74 DELESSERT Guy F 4h53:19.0 57:41.7
75 THIRY Frédéric D 4h53:20.0 57:42.7
76 TOMAS William D 4h53:21.4 57:44.1
77 VIEILLESCAZES Thierry D 4h53:32.6 57:55.3
78 GRAVIL Régis E 4h53:45.2 58:07.9
79 BOUCHER Eric F 4h54:14.1 58:36.8
80 TRIOLET William G 4h55:43.8 1h00:06.5
81 BARDET Philippe E 4h58:31.1 1h02:53.8
82 DEFOIS Jean Louis F 4h58:32.2 1h02:54.9
83 LEBRAS Alain F 4h58:33.1 1h02:55.8
84 ANTALEC Jérôme E 5h00:07.0 1h04:29.7
85 RENOUARD Philippe E 5h02:02.6 1h06:25.3
86 DOSTES Max G 5h02:33.7 1h06:56.4
87 SEPULCRE Laurent E 5h03:19.5 1h07:42.2
88 COUDERC Sébastien D 5h03:20.1 1h07:42.8
89 MARTY Xavier D 5h04:45.8 1h09:08.5
90 EPINAT Jacques E 5h05:44.2 1h10:06.9
91 ANNEQUIN Gérard G 5h09:40.4 1h14:03.1
92 VALLETTE Hervé F 5h09:42.7 1h14:05.4
93 JOLLY Jean Pierre G 5h10:07.0 1h14:29.7
94 FARGEIX Jean G 5h10:07.8 1h14:30.5
95 LAURES Bruno E 5h10:41.2 1h15:03.9
96 GIMBERNAT Jean E 5h11:20.9 1h15:43.6
97 MOLINE Christian E 5h19:50.8 1h24:13.5
98 GOMEZ Marcel G 5h24:14.3 1h28:37.0
99 GENCO Marc E 5h24:15.0 1h28:37.7
100 THIROT Eric E 5h25:15.6 1h29:38.3
101 RAMDANI Malika A 5h32:20.5 1h36:43.2
102 GILHODES Gérard F 5h32:21.8 1h36:44.5
103 GATIMEL Jean Pierre G 5h34:30.3 1h38:53.0
104 CHAUMETTES Raphael D 5h36:27.1 1h40:49.8
105 TRINQUART Philippe E 5h36:37.3 1h41:00.0
106 ANSELMINO Pierre G 5h37:48.9 1h42:11.6
107 DAVID Jean François G 5h37:50.0 1h42:12.7
108 CLEVENOT Chantal B 5h38:30.8 1h42:53.5
109 LETANNEUR Pierrick E 5h38:31.6 1h42:54.3
110 PEREZ Jean Bernard F 5h39:47.6 1h44:10.3
111 LEVET Patrick F 5h40:57.5 1h45:20.2
112 MOREAU Patrick G 5h49:51.0 1h54:13.7
113 JOULIA Claude G 5h54:25.2 1h58:47.9
114 GUILLOBEZ Serge G 6h01:19.8 2h05:42.5
115 GRANIER Jean Pierre G 6h09:26.5 2h13:49.2
116 BRESLE Robert F 6h09:27.2 2h13:49.9
117 HOSPITAL Christian F 6h09:27.4 2h13:50.1
118 VIGUIER Jérôme E 6h18:36.2 2h22:58.9

Haut 









Haut  
 Privé-site   Auteursrecht-Copyright : klik hier om te lezen !