Velovelo
Português Nederlands 日本語 中文
Español English čeština slovenčina
русский italiano polski norsk
français Deutsch svenska عربي
 
 vorige pagina
 Stuur naar een vriend
 Print dit artikel
 ---> La Lozérienne 2009 : Résultats du 89 km

ClNomPrénom....Cat.....Temps........Ecart......
1 CHAPPELLAZ Jean-Baptiste C 2h43:04.1
2 JEANJEAN Nicolas E 2h43:49.4 0:45.3
3 FULCRAND Grégory D 2h44:33.8 1:29.7
4 PINEDE Christian E 2h44:34.6 1:30.5
5 TALOBRE Didier E 2h44:37.0 1:32.9
6 CHAPTAL Nicolas D 2h44:42.1 1:38.0
7 FULCRAND Guy F 2h44:43.8 1:39.7
8 SPADA Charles D 2h45:46.0 2:41.9
9 AUGUY Jérémy C 2h45:47.1 2:43.0
10 GERAUD Alain F 2h45:50.8 2:46.7
11 RAMBAUD Patrick C 2h46:54.9 3:50.8
12 DAVID Geoffray D 2h47:27.8 4:23.7
13 PEDULLA Bruno E 2h47:33.4 4:29.3
14 BROSSET Benoit C 2h48:13.0 5:08.9
15 TUFFERY Ludovic D 2h48:16.6 5:12.5
16 RAVIERE Olivier E 2h48:17.1 5:13.0
17 GERBAL Thomas 2h48:18.6 5:14.5
18 FALIP Yannick D 2h48:21.2 5:17.1
19 SANNIE Franck E 2h48:22.2 5:18.1
20 FUMEL Arnaud D 2h48:29.7 5:25.6
21 PORTEFAIX Alain D 2h49:07.0 6:02.9
22 CRUPEAUX Eric E 2h49:07.6 6:03.5
23 SOLER Xavier E 2h49:08.6 6:04.5
24 ANDRE Christian E 2h50:01.9 6:57.8
25 VAN ZENTEN Jean-Luc D 2h50:04.7 7:00.6
26 OLLER Pierre D 2h50:05.3 7:01.2
27 TALAGRAND Pierre C 2h50:06.6 7:02.5
28 BONNIN Frédéric E 2h50:07.8 7:03.7
29 JOVENCEL Philippe E 2h52:19.4 9:15.3
30 VOLTEAU Patrick D 2h53:03.7 9:59.6
31 SIGUIER Lionel C 2h53:05.0 10:00.9
32 RAYNAUD Yves F 2h53:07.7 10:03.6
33 DAUDE Mathieu C 2h53:11.1 10:07.0
34 BONNIN Yves F 2h53:12.7 10:08.6
35 BONICEL André F 2h53:13.3 10:09.2
36 TROCELLIER Vincent C 2h53:15.5 10:11.4
37 MALRIC Francis E 2h53:16.1 10:12.0
38 LOUBET Patrick E 2h53:16.8 10:12.7
39 VENTO Louis G 2h53:52.2 10:48.1
40 BONNEFOY Gilles E 2h54:41.7 11:37.6
41 CARTEAU Didier E 2h56:55.8 13:51.7
42 NUBOIS Joel F 2h56:56.4 13:52.3
43 BOUTEILLE Fabien D 2h56:57.7 13:53.6
44 LAUSSEL Fabrice D 2h56:57.9 13:53.8
45 PRADEILLES Michel E 2h56:58.1 13:54.0
46 CHABOD Henri E 3h01:57.5 18:53.4
47 BERENGER Sébastien C 3h03:11.0 20:06.9
48 PRADEILLES Serge G 3h03:12.4 20:08.3
49 MAGE Olivier E 3h06:19.6 23:15.5
50 DUSSART Thierry E 3h06:37.3 23:33.2
51 MOROS Sylvain D 3h06:54.4 23:50.3
52 DARDE Dominique E 3h06:55.9 23:51.8
53 RAGONNET Jean-Marc G 3h06:56.8 23:52.7
54 MATHIEU Michel F 3h06:57.9 23:53.8
55 DELFOUR Bruno E 3h06:59.7 23:55.6
56 AVENAS Cyril D 3h07:03.6 23:59.5
56 LAVRANS Philippe D 3h07:03.6 23:59.5
58 MAZAUDIER David D 3h07:04.5 24:00.4
59 ALBENQUE Christian G 3h07:08.7 24:04.6
60 LAVIGNE Jean G 3h07:20.4 24:16.3
61 ROQUETTE Christian F 3h07:21.0 24:16.9
62 HAK Christel A 3h07:31.6 24:27.5
63 PARRA Jean-Charles F 3h07:39.6 24:35.5
64 DELMAS Robert E 3h07:49.4 24:45.3
65 SOLER Philippe E 3h08:41.3 25:37.2
66 BOUSQUET Jean-Luc E 3h09:34.0 26:29.9
67 VALENTIN Bernard F 3h10:20.6 27:16.5
68 VISINTIN Laurent E 3h10:49.3 27:45.2
69 FAURE Rémy G 3h10:52.0 27:47.9
70 CABANTOUS Daniel G 3h11:16.7 28:12.6
71 CROSS Alain G 3h12:12.2 29:08.1
72 ENJELVIN Louis G 3h12:48.4 29:44.3
73 PALIS Michel G 3h14:08.9 31:04.8
74 TUFFERY Nicolas C 3h14:21.4 31:17.3
75 ALLIER Mikael C 3h14:24.9 31:20.8
76 BRUEL Jean-Louis F 3h14:25.9 31:21.8
77 PERRET Monique B 3h14:37.7 31:33.6
78 PERIE Jean G 3h14:51.2 31:47.1
79 BESSE Jean-Pierre E 3h16:05.9 33:01.8
80 MURAT Gilles F 3h16:13.1 33:09.0
81 PELIGRY Jean-Michel D 3h16:33.3 33:29.2
82 MOUNIER Christian D 3h17:08.4 34:04.3
83 GRASSET Thierry E 3h18:42.4 35:38.3
84 PAGES Vincent C 3h18:43.2 35:39.1
85 MALAVAL Frédéric D 3h19:13.9 36:09.8
86 GILARDIN Bernard E 3h19:22.8 36:18.7
87 GIBERT Gérard F 3h19:23.7 36:19.6
88 SERRANO Jean-François E 3h22:39.6 39:35.5
89 LACOMME Michel G 3h25:28.0 42:23.9
90 MIRALES Guy G 3h25:38.1 42:34.0
91 MAS Jérôme D 3h25:55.9 42:51.8
92 LENGLET Patrick E 3h26:29.9 43:25.8
93 TESTARD Guy D 3h27:50.8 44:46.7
94 BERNARD Thomas C 3h28:16.0 45:11.9
95 BOREL Bertrand D 3h30:25.9 47:21.8
96 MATHIEU Bertrand D 3h31:14.6 48:10.5
97 VIGUIER Jacques F 3h32:23.1 49:19.0
98 GUILLEN William E 3h33:01.0 49:56.9
99 BRASSAC Rémy C 3h33:13.2 50:09.1
100 DUFFOUR Claude F 3h33:52.5 50:48.4
101 JACQUEMART Thierry E 3h35:49.2 52:45.1
102 BOUSSAC Lilian E 3h36:42.7 53:38.6
103 BOURRET Jean-Marc E 3h38:59.2 55:55.1
104 ARCIN Christophe C 3h41:11.6 58:07.5
105 MICHAUD Thierry C 3h41:45.8 58:41.7
106 MEISSONNIER Patrick F 3h43:45.6 1h00:41.5
107 FUMEL Maryse B 3h46:10.1 1h03:06.0
108 FUMEL Claude F 3h46:11.3 1h03:07.2
109 CROUZET Thierry E 3h47:51.8 1h04:47.7
110 ANDRIEU Gilbert E 3h48:16.4 1h05:12.3
111 LABAUME Alain E 3h48:17.9 1h05:13.8
112 DIET André G 3h54:09.8 1h11:05.7
113 MIRAOUI Anthony D 3h54:29.3 1h11:25.2
114 MIRAOUI David D 3h54:32.4 1h11:28.3
115 VAN AGT Liesbeth B 3h57:08.3 1h14:04.2
116 SIGUIER Bernard G 3h57:09.4 1h14:05.3
117 BIHOUEE Daniel G 4h00:55.7 1h17:51.6
118 TACHE Muriel A 4h01:50.1 1h18:46.0
119 LAPIERRE Pierre F 4h02:44.3 1h19:40.2
120 GIBELIN Lydie B 4h08:51.3 1h25:47.2
121 DUPLAND Alain F 4h11:28.4 1h28:24.3
122 FARENC Florent E 4h12:12.9 1h29:08.8
123 BLACHERE Jean-Paul F 4h16:42.6 1h33:38.5
124 PAGES Gilbert C 4h22:56.6 1h39:52

Haut 









Haut  
 Privé-site   Auteursrecht-Copyright : klik hier om te lezen !