Velovelo
Português Nederlands 日本語 中文
Español English čeština slovenčina
русский italiano polski norsk
français Deutsch svenska عربي
 
 vorige pagina
 Stuur naar een vriend
 Print dit artikel
 ---> L’Orbéa Octogonale 2009 : Résultats du 144 km

ClNom .....Prénom .....Cat...C.c.....Temps...Moy
1 FALLICK CHARLES D 1 4:03:36 35,47
2 COUFFIGNAL VINCENT D 2 4:03:36 35,47
3 COUFFIGNAL MATTHIEU D 3 4:03:37 35,46
4 AMBLARD NICOLAS D 4 4:03:38 35,46
5 AZAM DOMINIQUE F 1 4:10:50 34,44
6 ORTEGA LUDOVIC D 5 4:10:51 34,44
7 MARTY FREDERIC E 1 4:10:57 34,43
8 GENIEZ MATTHIEU D 6 4:11:09 34,40
9 LAGASSE GUILLAUME D 7 4:11:42 34,32
10 BRESSOLIS LAURENT E 2 4:12:28 34,22
11 PONT PATRICE E 3 4:15:01 33,88
12 PAGES CLAUDE F 2 4:15:27 33,82
13 CUBAYNES FABRICE E 4 4:15:42 33,79
14 LE GOC YVES E 5 4:16:48 33,64
15 SOARES JEAN PAUL E 6 4:19:02 33,35
16 MICHEL STEPHANE E 7 4:20:12 33,20
17 LACOMBE JEROME E 8 4:20:14 33,20
18 JOOS FRANCOIS D 8 4:20:15 33,20
19 VIGUIE CYRIL E 9 4:20:22 33,18
20 MANGEON STEEVE E 10 4:20:42 33,14
21 MENUT LUDOVIC D 9 4:21:41 33,02
22 BERTHOU MICKAEL E 11 4:22:40 32,89
23 FUMEL ARNAUD D 10 4:24:19 32,69
24 LOZE LUDIVINE A 1 4:28:05 32,23
25 SAYSSET KARINE A 2 4:28:06 32,23
26 TRIVES FLORENT E 12 4:28:07 32,22
27 PUYDEBOIS SERGE G 1 4:28:08 32,22
28 SILVESTRE REMI F 3 4:28:10 32,22
29 NASSIVERA BORIS E 13 4:28:11 32,22
30 MONTAGNON LUDOVIC E 14 4:28:11 32,22
31 TORRES PHILIPPE F 4 4:28:12 32,21
32 FAGNAN JEAN MARC F 5 4:28:14 32,21
33 MANEZ PHILIPPE F 6 4:28:19 32,20
34 MARCOS OLIVIER F 7 4:28:22 32,19
35 FLAMENT LAURENT E 15 4:28:37 32,16
36 MIQUEL DIDIER F 8 4:28:38 32,16
37 LENOIR DAVID E 16 4:28:39 32,16
38 VAYSSE FLORIAN D 11 4:28:40 32,16
39 MINELLO JEROME E 17 4:28:40 32,16
40 LAUSSEL PIERRE G 2 4:28:41 32,15
41 ALENGRIN MARC F 9 4:28:42 32,15
42 VICTOR CHRISTELLE A 3 4:28:42 32,15
43 MATHIEU SEBASTIEN D 12 4:29:30 32,06
44 GROSJEAN JEROME E 18 4:29:33 32,05
45 POUGET PATRICK F 10 4:29:34 32,05
46 BOURRIER ALEXANDRE E 19 4:29:48 32,02
47 DEJEAN JEAN LOUIS F 11 4:29:58 32,00
48 CASSIN PATRICE E 20 4:29:59 32,00
49 MAURAND PIERRE G 3 4:30:04 31,99
50 CHAUSSON TRISTAN D 13 4:30:04 31,99
51 MARTAIL VINCENT E 21 4:30:06 31,99
52 GIRARDET JEAN - PIERRE F 12 4:30:12 31,97
53 TARBOURIECH MICHEL F 13 4:30:31 31,94
54 MORENO ANTHONY D 14 4:34:29 31,48
55 BECHAREL NICOLAS D 15 4:34:53 31,43
56 TRAUCHESSEC JEAN BAPTISTE D 16 4:35:18 31,38
57 BALDEYROU GEORGES H 1 4:35:19 31,38
58 JEANJEAN ALAIN G 4 4:35:21 31,38
59 JAROUSSE HERVE E 22 4:35:22 31,38
60 BESSETTES ALAIN G 5 4:35:23 31,37
61 BORIES BERNARD F 14 4:35:23 31,37
62 BOT RAYMOND F 15 4:35:24 31,37
63 MEHAUT CHRISTOPHE F 16 4:36:00 31,30
64 LEDEZ OLIVIER F 17 4:36:09 31,29
65 LOIRAT BRUNO F 18 4:36:15 31,28
66 GANIL YVES F 19 4:36:17 31,27
67 DEMONCHAUX FRANCOIS - XAVIER G 6 4:36:26 31,25
68 FOLLIOT DOMINIQUE F 20 4:36:36 31,24
69 RILLOT FLORENCE B 1 4:36:42 31,22
70 GERMAIN PHILIPPE F 21 4:37:01 31,19
71 TEYSSIER LAURENT F 22 4:37:24 31,15
72 BOUSQUET PATRICK E 23 4:37:29 31,14
73 ALEX CHRISTIAN G 7 4:37:47 31,10
74 DENGREVILLE SYLVAIN E 24 4:37:51 31,09
75 DELTELL BRUNO E 25 4:38:26 31,03
76 CAMPAN NICOLAS E 26 4:38:45 31,00
77 MOUILLARD REGIS F 23 4:38:48 30,99
78 AZAM JEROME E 27 4:39:00 30,97
79 CAYRE DOMINIQUE F 24 4:39:19 30,93
80 GRAS ERIC F 25 4:39:31 30,91
81 CASTAGNE THIERRY F 26 4:40:29 30,80
82 RICHARD STEPHANE E 28 4:43:38 30,46
83 FOUCHER GILBERT H 2 4:43:38 30,46
84 COPIE PHILIPPE F 27 4:43:40 30,46
85 GOUBERT MICHEL G 8 4:43:40 30,46
86 RIGAL SEBASTIEN E 29 4:43:40 30,46
87 PASAMAR STEPHAN E 30 4:44:19 30,39
88 BUSCAYLET PHILIPPE F 28 4:44:46 30,34
89 TREPSAT GEORGES G 9 4:44:52 30,33
90 FONS AUGUSTIN F 29 4:44:56 30,32
91 BRIERE PIERRE E 31 4:45:09 30,30
92 LABUSSIERE JEAN LUC F 30 4:45:25 30,27
93 DELBOS XAVIER F 31 4:45:26 30,27
94 GUAUS JEAN MICHEL G 10 4:45:26 30,27
95 AZEMAR CLAUDE G 11 4:45:33 30,26
96 TREMOLIERES MARC E 32 4:45:35 30,25
97 CHARTRON FRANCIS F 32 4:45:50 30,23
98 LECHANOINE HUBERT G 12 4:45:51 30,22
99 VILLEMINOT NICOLAS F 33 4:46:01 30,21
100 BIANCO GEORGES G 13 4:46:39 30,14
101 BOSC PHILIPPE E 33 4:46:47 30,13
102 CHAMBON THIERRY F 34 4:46:50 30,12
103 BEL PATRICK F 35 4:46:53 30,12
104 SORIANO PHILIPPE G 14 4:47:03 30,10
105 BOUSQUET GERARD F 36 4:47:04 30,10
106 LE POUHAER STEPHANE E 34 4:47:04 30,10
107 KOHUT PIERRE H 3 4:47:05 30,09
108 COUDERC JEAN MARIE H 4 4:47:06 30,09
109 LAVIGNE DAVID E 35 4:50:43 29,72
110 RODIER GILLES F 37 4:52:03 29,58
111 GALVEZ JEAN PAUL H 5 4:52:04 29,58
112 MALRIEU JEAN FRANCOIS G 15 4:52:06 29,58
113 FAURE YVES G 16 4:52:07 29,58
114 TILLARD DAMIEN E 36 4:52:29 29,54
115 LAFUENTE CHRISTOPHE F 38 4:53:22 29,45
116 MILHAU PHILIPPE F 39 4:53:24 29,45
117 PONTAUT PIERRE H 6 4:53:30 29,44
118 VALIENTE MICHEL G 17 4:53:39 29,42
119 DUMOULIN GILLES G 18 4:53:40 29,42
120 MEHU JEAN PHILIPPE F 40 4:55:32 29,23
121 TEYSSEDRE PAULINE A 4 4:55:59 29,19
122 MALHERBES ALEXANDRE E 37 4:56:30 29,14
123 REDING EMILE H 7 4:56:43 29,12
124 FARJOU GEORGES H 8 4:56:44 29,12
125 CASENAVE EVELYNE B 2 4:56:45 29,12
126 TEULADE ROLAND F 41 4:56:49 29,11
127 BLAYAC CLAUDE G 19 4:57:40 29,03
128 PARGUEL CHRISTOPHE F 42 4:57:40 29,02
129 HOURDEBAIGT GERARD G 20 4:58:10 28,98
130 TREMOLET DAVID E 38 4:58:33 28,94
131 SEGOND FRANCIS F 43 4:58:43 28,92
132 KEETMAN MARGREET B 3 4:58:45 28,92
133 BEDEZ JEAN CLAUDE H 9 4:59:46 28,82
134 DELIEGE LAURENT F 44 5:00:07 28,79
135 BONNEFOUS LOUIS F 45 5:01:16 28,68
136 LE DEROFF JEAN - LUC F 46 5:01:17 28,68
137 FILHOL GILLES F 47 5:01:20 28,67
138 ROBERT JEAN CLAUDE F 48 5:02:41 28,54
139 ICHARD PIERRE E 39 5:03:17 28,49
140 DELSOL MICHEL F 49 5:03:19 28,48
141 MASSOL ANDRE F 50 5:03:33 28,46
142 SEBASTIA CHRISTIAN G 21 5:04:00 28,42
143 SABUT JEAN - PAUL G 22 5:04:09 28,41
144 SEPULCRE LAURENT F 51 5:04:54 28,34
145 CANICIO RAPHAEL G 23 5:05:05 28,32
146 CHAUVET BERNARD F 52 5:05:17 28,30
147 SOULIE FRANCIS G 24 5:05:44 28,26
148 LECLERC GERARD G 25 5:05:46 28,26
149 RICARD JEAN - MARC F 53 5:07:12 28,12
150 CAVANIE PHILIPPE E 40 5:07:13 28,12
151 MARTY ERIC F 54 5:07:34 28,09
152 GUEROULT NICOLAS E 41 5:07:58 28,05
153 MUNOZ PATRICK F 55 5:08:02 28,05
154 JOUVET CHRISTOPHE F 56 5:09:01 27,96
155 MAURIES PATRICK G 26 5:09:09 27,95
156 CAMINADE LAURENT F 57 5:09:09 27,95
157 AGUILAR JEAN FRANCOIS E 42 5:09:11 27,94
158 TABARLY GERARD G 27 5:09:16 27,94
159 MESPOULHE JEAN - PIERRE G 28 5:10:22 27,84
160 MARTY SEBASTIEN E 43 5:10:38 27,81
161 GENCO MARC F 58 5:10:41 27,81
162 DELMAS GUY F 59 5:10:43 27,81
163 RUFFIE JEAN G 29 5:10:57 27,78
164 AIT-LAABAR MOHAMED E 44 5:11:37 27,73
165 PANISSAL BERNARD G 30 5:11:41 27,72
166 THEIS YVAN F 60 5:13:36 27,55
167 HYGONENQ JEAN PAUL F 61 5:13:36 27,55
168 GERARD FRANCK F 62 5:15:05 27,42
169 COLON JEAN MARC F 63 5:15:06 27,42
170 CARRATIE JEAN LOUIS G 31 5:15:12 27,41
171 CORMOULS DIDIER E 45 5:16:33 27,29
172 CUETO FRANCISCO G 32 5:17:11 27,24
173 COMBE ARNAUD D 17 5:17:35 27,20
174 CASTEL PIERRE H 10 5:17:43 27,19
175 SALVAN CHRISTIAN F 64 5:18:43 27,11
176 DIGNEAUX PIERRE F 65 5:18:43 27,11
177 ORFILA GABRIEL G 33 5:19:27 27,05
178 RAOUL JEAN PIERRE F 66 5:19:36 27,03
179 HARASZTI DANIEL E 46 5:20:46 26,93
180 BORGES MIKE E 47 5:20:48 26,93
181 LARROZE SERGE G 34 5:21:37 26,86
182 GORNY HENRI G 35 5:21:38 26,86
183 CAMPOY JOSE G 36 5:21:39 26,86
184 RAYMOND ARNAUD E 48 5:21:40 26,86
185 SERRE PHILIPPE G 37 5:22:38 26,78
186 MARTIN ERIC E 49 5:22:52 26,76
187 FRIMIGACCI MARC H 11 5:23:53 26,68
188 BOUISSOU PATRICK F 67 5:24:54 26,59
189 HOSPITAL ANDRE G 38 5:24:54 26,59
190 LAURENS ALAIN G 39 5:25:05 26,58
191 LE CARO GERARD H 12 5:25:30 26,54
192 CASTANIER MICHEL G 40 5:25:31 26,54
193 ROUQUIE CHRISTIAN G 41 5:25:50 26,52
194 RODRIGUEZ PHILIPPE F 68 5:25:51 26,51
195 LOMBART LILIAN F 69 5:25:55 26,51
196 MEYER MICHEL F 70 5:26:57 26,43
197 RUIZ JOSE F 71 5:28:11 26,33
198 OLIE ERIC F 72 5:31:31 26,06
199 LOHIER STEPHAN E 50 5:31:52 26,03
200 LOUER PATRICK F 73 5:31:55 26,03
201 RIEUX DIDIER F 74 5:34:42 25,81
202 PERRIRAZ GERARD G 42 5:37:17 25,62
203 DERUELLE FABIEN F 75 5:37:22 25,61
204 DOUELLE AGNES A 5 5:41:20 25,31
205 FLICK CHANTAL C 1 5:41:23 25,31
206 ALARY ALAIN G 43 5:41:55 25,27
207 KASPUTIS EDMONDOS F 76 5:44:27 25,08
208 STRAZZALOSCHI ERIC F 77 5:44:48 25,06
209 MONJANEL EMMANUEL F 78 5:47:45 24,84
210 FERNANDEZ BENOIT F 79 5:47:50 24,84
211 GARCIA PATRICE G 44 5:50:13 24,67
212 BEC PHILIPPE E 51 5:50:55 24,62
213 HERNANDEZ JEAN H 13 5:51:37 24,57
214 JOULIA CLAUDE H 14 5:54:00 24,41
215 MAILHE CHRISTIAN F 80 5:54:46 24,35
216 CAZES JEAN CLAUDE G 45 5:54:49 24,35
217 VILAIN PASCAL E 52 5:57:53 24,14
218 MAFFRE TONY E 53 5:57:54 24,14
219 VILAIN JEAN-STEPHANE E 54 5:57:55 24,14
220 RUSCASSIE RENE H 15 5:59:00 24,07
221 PEYREFICHE SYLVAIN E 55 5:59:09 24,06
222 BERTHOMIEU FRANCIS G 46 5:59:15 24,05
223 LAQUERBE PAUL G 47 6:00:44 23,95
224 PICARD GEORGES G 48 6:01:53 23,87
225 TAUPIAC ELISABETH B 4 6:02:23 23,84
226 BOURSET JACQUES G 49 6:10:22 23,33
227 FLEURIOT FRANCOIS E 56 6:10:36 23,31
228 FORESTIER FRANCIS G 50 6:11:10 23,28
229 SOLEILHAVOUP JEAN MARC G 51 6:11:47 23,24

Haut 









Haut  
 Privé-site   Auteursrecht-Copyright : klik hier om te lezen !