Velovelo
Português Nederlands 日本語 中文
Español English čeština slovenčina
русский italiano polski norsk
français Deutsch svenska عربي
 
 vorige pagina
 Stuur naar een vriend
 Print dit artikel
 ---> L’Orbéa Octogonale 2009 : Résultats du 98 km

ClNom .....Prénom .....Cat...C.c.....Temps...Moy
1 BALITRAND DOMINIQUE E 1 2:44:02 35,85
2 BARROSO JEAN - PAUL F 1 2:44:05 35,83
3 ESTIVALS JULIEN D 1 2:44:06 35,83
4 DEPIERREFIXE FLORENT F 2 2:44:35 35,72
5 CHARRADE MAXIME D 2 2:44:35 35,72
6 FULCRAND GREGORY E 2 2:44:37 35,72
7 JEANJEAN NICOLAS F 3 2:44:38 35,72
8 VAYSSIERE JEAN CLAUDE F 4 2:44:46 35,68
9 AUGUY JEREMY D 3 2:44:47 35,68
10 TROUPEL REGIS E 3 2:45:17 35,57
11 DUC SEBASTIEN D 4 2:45:18 35,57
12 COUDERC DIDIER E 4 2:45:18 35,57
13 DELMAS THIERRY F 5 2:45:19 35,57
14 LAUSSEL ERIC E 5 2:45:22 35,56
15 GUERIN NICOLAS D 5 2:45:23 35,55
16 FALIP YANNICK E 6 2:45:27 35,54
17 DAVID GEOFFRAY E 7 2:45:29 35,53
18 MARCHAND CHRISTOPHE E 8 2:45:32 35,52
19 OUSTRY NICOLAS D 6 2:45:44 35,48
20 BONHOURE JEREMY D 7 2:45:45 35,47
21 DEFELER ROBIN D 8 2:45:45 35,47
22 CARCANAGUE PASCAL E 9 2:46:08 35,39
23 LAYRAC PATRICE E 10 2:46:08 35,39
24 RIGAL LAURENT E 11 2:46:09 35,39
25 GARRIC JEREMIE D 9 2:46:16 35,36
26 VERDONCKT BENJAMIN D 10 2:46:36 35,29
27 DELARCE FREDERIC D 11 2:46:38 35,28
28 LANTUECH BERTRAND E 12 2:46:39 35,28
29 OLLIER PIERRE E 13 2:47:02 35,20
30 FULCRAND GUY G 1 2:47:17 35,15
31 TERFFERY LUDOVIC E 14 2:51:11 34,35
32 AZAM MARION A 1 2:51:13 34,34
33 BRUEL MAXIME D 12 2:51:13 34,34
34 BOISSIERE DENIS F 6 2:51:13 34,34
35 VERGNES CHRISTOPHE F 7 2:51:13 34,34
36 BOUSQUET MARC G 2 2:51:13 34,34
37 ESTIVALS CYRIL E 15 2:51:14 34,34
38 GINESTET SYLVAIN D 13 2:51:14 34,34
39 CATHALO GUILLAUME D 14 2:51:16 34,33
40 RUIZ RENE H 1 2:51:31 34,28
41 CABALLE MICHEL E 16 2:51:52 34,21
42 ESTIVALS GREGORY D 15 2:51:52 34,21
43 VORONOVAS JEAN CLAUDE E 17 2:51:58 34,19
44 GAUBERT GILLES E 18 2:52:25 34,10
45 ARTIERES CEDRIC E 19 2:52:50 34,02
46 VIALA NICOLAS D 16 2:52:50 34,02
47 BERNAGOU JEAN MARC G 3 2:52:57 34,00
48 JONCOUX PIERRE D 17 2:53:04 33,97
49 BROUSSET FRANCIS G 4 2:53:16 33,94
50 LEGOUPIL FRANCOIS E 20 2:53:23 33,91
51 VERNET PATRICK F 8 2:53:23 33,91
52 CRUPEAUX ERIC F 9 2:53:25 33,90
53 BONNIN FREDERIC F 10 2:53:26 33,90
54 DRUILHET PIERRE F 11 2:53:48 33,83
55 LEDUC VINCENT E 21 2:53:51 33,82
56 SOUYRIS LAURENT E 22 2:54:22 33,72
57 HUGUENY ARNAUD E 23 2:56:39 33,28
58 MAURA JEAN G 5 2:56:40 33,28
59 ROQUES RICHARD F 12 2:56:40 33,28
60 PUECH ERIC F 13 2:56:41 33,28
61 TERRAL FREDERIC D 18 2:56:41 33,28
62 ALAZARD MICHEL G 6 2:56:43 33,27
63 MERIGNEUX MARC H 2 2:56:43 33,27
64 BANON JEAN LOUIS F 14 2:56:44 33,27
65 MOUYSSET ANTHONY D 19 2:56:45 33,26
66 ALLIAS LAURENT D 20 2:56:54 33,24
67 TEISSEDRE PASCAL F 15 2:57:11 33,19
68 PRADALIER FRANCIS G 7 2:57:12 33,18
69 CLERMONT PHILIPPE E 24 2:57:25 33,14
70 DAUDE MATHIEU D 21 2:57:26 33,14
71 MIALHE LAURENT E 25 2:57:26 33,14
72 BONNIN YVES F 16 2:57:26 33,14
73 VENUTO GERARD G 8 2:57:27 33,13
74 POUJOL JEROME D 22 2:57:36 33,11
75 DELCOURT JEAN - JACQUES D 23 2:57:38 33,10
76 GRAS JEROME E 26 2:57:39 33,10
77 FONTANEL JEAN PAUL F 17 2:57:45 33,08
78 COSTELALDE YANNICK D 24 2:59:41 32,72
79 ALAZARD JEROME E 27 2:59:43 32,72
80 GAYRAUD CEDRIC D 25 3:00:06 32,65
81 PENDERY ANDREW F 18 3:02:37 32,20
82 ARCURI SALVATORE F 19 3:02:39 32,19
83 PUECHAGUT MICHEL G 9 3:02:45 32,17
84 LUNET YVES H 3 3:02:45 32,17
85 SAVY LIONEL E 28 3:02:47 32,17
86 HAK CHRISTEL B 1 3:02:48 32,17
87 BARDE JEAN-CHARLES H 4 3:02:48 32,16
88 DEHAAS-BOISSIERE JENNIFER B 2 3:02:53 32,15
89 CABANTOUS DANIEL H 5 3:02:54 32,15
90 BERTRAND DANIEL E 29 3:02:56 32,14
91 PRADEILLES SERGE H 6 3:02:59 32,13
92 SERRES BENOIT E 30 3:02:59 32,13
93 CHAUMETTE ERIC G 10 3:03:03 32,12
94 ALLOZA RAPHAEL H 7 3:03:06 32,11
95 LAFITE MARC G 11 3:03:18 32,08
96 FOURES PATRICE F 20 3:03:18 32,08
97 REVERSAT LILIAN F 21 3:03:18 32,08
98 RAGONNET JEAN - MARC G 12 3:03:25 32,06
99 MARCHESI JEAN CHARLES G 13 3:03:30 32,04
100 ROQUE DAVID E 31 3:03:31 32,04
101 PALIS MICHEL H 8 3:03:37 32,02
102 TRUQUET CEDRIC E 32 3:03:56 31,97
103 BOS PATRICK F 22 3:04:02 31,95
104 FABRE MAX F 23 3:04:05 31,94
105 LAVIGNE JEAN H 9 3:04:05 31,94
106 LACOMBE FRANCIS G 14 3:04:06 31,94
107 BRU BERNARD G 15 3:04:14 31,91
108 AUTHIER FRANCK F 24 3:04:15 31,91
109 LEHOURS PATRICK G 16 3:04:21 31,90
110 DELTOUR BRUNO F 25 3:04:26 31,88
111 CARTEAU DIDIER F 26 3:04:28 31,87
112 MAURY PASCAL E 33 3:04:29 31,87
113 BREIL DANIEL F 27 3:04:33 31,86
114 POUGENQ FREDERIC E 34 3:05:03 31,77
115 BARRES LOUIS G 17 3:06:20 31,56
116 DUEYMES THIERRY E 35 3:06:26 31,54
117 VIGUIER SERGE E 36 3:07:03 31,44
118 SOLER PHILIPPE F 28 3:09:04 31,10
119 PALOUS GILLES F 29 3:09:36 31,01
120 PERIE JEAN H 10 3:10:44 30,83
121 BRUEL JEAN - LOUIS G 18 3:10:59 30,79
122 BASCLE JEAN LOUIS G 19 3:11:01 30,78
123 REQUENA DANIEL G 20 3:11:01 30,78
124 LAFFERRIERE DIDIER E 37 3:12:43 30,51
125 SABLON MEDHI E 38 3:12:44 30,51
126 BOISSIERE DANIEL F 30 3:12:49 30,49
127 JOLLY JEAN PIERRE G 21 3:13:01 30,46
128 RAVAILHE FRANCIS G 22 3:13:07 30,45
129 ALBENQUE CHRISTIAN H 11 3:13:53 30,33
130 GONZALEZ STEPHANE E 39 3:13:54 30,32
131 GOMEZ MARCEL H 12 3:13:55 30,32
132 SALUZZO GABRIEL G 23 3:14:00 30,31
133 GABARRE FREDERIC F 31 3:14:19 30,26
134 CORBIERES JOEL F 32 3:15:03 30,14
135 FERRARI NICOLAS D 26 3:15:12 30,12
136 LAMBERT MICHEL H 13 3:15:13 30,12
137 BIOULAC EMMANUEL E 40 3:15:14 30,12
138 VALERY OLIVIER F 33 3:15:17 30,11
139 GAILLARDON CLAUDE F 34 3:16:07 29,98
140 HUMBERT JEROME E 41 3:16:12 29,97
141 PONS MICHEL G 24 3:16:15 29,96
142 AUGER BERNARD G 25 3:16:20 29,95
143 MIRAMONT FRANCK E 42 3:16:20 29,95
144 BORIES BRUNO F 35 3:17:03 29,84
145 ENJELVIN LOUIS H 14 3:17:09 29,82
146 RIOLS ANDRE H 15 3:17:13 29,81
147 FERRIEUX JEAN LUC G 26 3:18:14 29,66
148 TESSER CHRISTIAN G 27 3:18:33 29,61
149 BARBIER JEAN - MARIE H 16 3:18:34 29,61
150 BESSE PATRICK G 28 3:18:35 29,61
151 VERGNES JEAN-PHILIPPE F 36 3:18:37 29,60
152 VIGNE DOMINIQUE F 37 3:18:55 29,56
153 COUFFIGNAL JEROME D 27 3:19:28 29,48
154 BLANC YVON G 29 3:21:17 29,21
155 NOIRJEAN BERNARD F 38 3:21:18 29,21
156 ROUSSELET MELANIE A 2 3:21:33 29,17
157 SANTOS VICTOR F 39 3:21:58 29,11
158 PIART DANIEL G 30 3:22:12 29,08
159 RAINAUD GUY G 31 3:22:32 29,03
160 ARGUEL OLIVIER E 43 3:22:51 28,98
161 DELFAU GILLES G 32 3:22:52 28,98
162 PUECHAGUT ANDRE F 40 3:22:54 28,98
163 BOUSQUET ERICK F 41 3:22:59 28,97
164 GUILLEN WILLIAM F 42 3:22:59 28,97
165 MOUYSSET ERIC E 44 3:23:10 28,94
166 SEGOND LAURENT E 45 3:23:20 28,92
167 PRATOUSSY LAURENT E 46 3:24:44 28,72
168 MAUREL PASCAL G 33 3:24:50 28,70
169 MANDART NADEGE A 3 3:24:55 28,69
170 SALAMACK JACQUES F 43 3:25:35 28,60
171 ALBINET REGIS F 44 3:25:37 28,60
172 DURAND CEDRIC E 47 3:26:11 28,52
173 BRECHET GUY F 45 3:26:38 28,46
174 HUGONIN PASCAL F 46 3:27:03 28,40
175 FERAL DANIEL G 34 3:27:43 28,31
176 FRANCO RAPHAEL E 48 3:27:48 28,30
177 ARTIGUE FREDERIC E 49 3:28:02 28,26
178 JOFFRE MICHEL H 17 3:28:06 28,25
179 BOUSQUET ROMAIN D 28 3:28:21 28,22
180 SOL CHRISTIAN G 35 3:28:24 28,21
181 DEBONS PHILIPPE F 47 3:28:25 28,21
182 GRENIER MAURICE G 36 3:28:41 28,17
183 BELMON REGIS F 48 3:28:49 28,16
184 LAURENS PIERRE F 49 3:28:55 28,14
185 DUFFOUR CLAUDE G 37 3:29:00 28,13
186 ROQUES CHRISTIAN H 18 3:29:02 28,13
187 BESOMBES SEBASTIEN D 29 3:29:15 28,10
188 BORIES JEAN CHRISTOPHE F 50 3:29:24 28,08
189 BRESLAVEC ROMAIN E 50 3:29:32 28,06
190 CAMPREDON JEAN PIERRE F 51 3:29:32 28,06
191 LANTUECH ROBERT G 38 3:29:32 28,06
192 VERGNES JACQUES G 39 3:29:54 28,01
193 MEISSONNIER PATRICK G 40 3:30:20 27,95
194 LECOU BERNARD G 41 3:30:29 27,94
195 DELMAS BERNARD G 42 3:30:35 27,92
196 DRUILHE YVAN F 52 3:30:39 27,91
197 FABRE GUY H 19 3:30:41 27,91
198 FUMEL CLAUDE G 43 3:30:52 27,88
199 FUMEL MARYSE C 1 3:30:52 27,88
200 SIFFRE JEAN MARIE E 51 3:34:25 27,42
201 BEELS ARNAUD E 52 3:34:28 27,42
202 DINTILLAC CHRISTIAN G 44 3:34:35 27,40
203 KERLAN MARC F 53 3:34:38 27,39
204 BURLIGA JOEL F 54 3:34:45 27,38
205 TEYSSIER ERIC F 55 3:35:23 27,30
206 JOANNY BERNARD H 20 3:35:24 27,30
207 JACQUEMART THIERRY E 53 3:35:31 27,28
208 MALARET HERVE F 56 3:35:36 27,27
209 METGE GEORGES H 21 3:35:45 27,25
210 CHEVARIN DANIEL G 45 3:35:53 27,24
211 REYNES JEAN G 46 3:35:55 27,23
212 GINESTET THIERRY E 54 3:35:58 27,22
213 GAVALDA JEAN FRANCOIS G 47 3:36:49 27,12
214 SEGUNET FRANCK D 30 3:36:53 27,11
215 ADAN OLIVIER I 1 3:38:27 26,92
216 SOULAGE JEAN LUC F 57 3:38:48 26,87
217 TRUQUET CHARLES G 48 3:39:15 26,82
218 GARRIGOU CHRISTOPHE E 55 3:40:33 26,66
219 HOCQUET DIDIER G 49 3:40:33 26,66
220 DASSIEU MICHEL G 50 3:40:33 26,66
221 FRIES FABRICE E 56 3:41:20 26,56
222 RECAZENS CHRISTIAN H 22 3:41:30 26,55
223 ROUCH DAMIEN D 31 3:41:49 26,51
224 LANDIER ANDRE H 23 3:42:15 26,46
225 LE MOINE DIDIER F 58 3:43:07 26,35
226 HUTA ALAIN F 59 3:44:29 26,19
227 BAQUE JEAN ROGER G 51 3:46:51 25,92
228 BARREAU DANIEL F 60 3:46:58 25,91
229 BOISSONNADE JOEL F 61 3:48:05 25,78
230 NOUVION JEAN - PIERRE H 24 3:48:46 25,70
231 SOUYRI CHRISTIAN G 52 3:48:48 25,70
232 THOUY SERGE F 62 3:48:49 25,70
233 COSTAS JOSEPH G 53 3:48:57 25,68
234 FOREST PHILIPPE F 63 3:49:47 25,59
235 ANDRADE EMMANUEL F 64 3:50:01 25,56
236 FRANCES JEAN LOUIS F 65 3:51:00 25,45
237 GEORGES RENE E 57 3:52:14 25,32
238 DAMESTOY SEBASTIEN E 58 3:52:15 25,32
239 LASCOMBES JEAN - PIERRE F 66 3:52:53 25,25
240 DELCAILLOU JACQUES G 54 3:52:53 25,25
241 DELATTRE JEROME F 67 3:52:58 25,24
242 SERIO CLAUDE F 68 3:53:13 25,21
243 CARAYOL JEAN MARIE G 55 3:54:18 25,10
244 DELACOUR HUBERT F 69 3:54:21 25,09
245 EPRINCHARD MICHEL G 56 3:54:24 25,08
246 VIDAL ANAIS A 4 3:54:37 25,06
247 FOULCHE YVAN F 70 3:55:25 24,98
248 BEC HUBERT G 57 3:55:30 24,97
249 LOTH FABRICE D 32 3:55:32 24,96
250 PERGUET PATRICE G 58 3:55:39 24,95
251 DELBOS JEAN MICHEL F 71 3:55:40 24,95
252 MARTY BERNARD G 59 3:56:02 24,91
253 MARANGE CHRISTOPHE F 72 3:56:06 24,90
254 TOSI MICHEL G 60 3:56:23 24,87
255 ANDRIEU GILBERT F 73 3:56:24 24,87
256 BOUSQUET BERNARD G 61 3:56:44 24,84
257 M BENGUE ALPHA G 62 3:56:48 24,83
258 CHABERT BEATRICE FABIE LAURENT J 1 3:56:50 24,83
259 FRAYSSE CHRISTIAN F 74 3:57:11 24,79
260 REB FRANCOISE C 2 3:58:28 24,66
261 GUEZENNEC LOUIS H 25 3:58:29 24,66
262 SEGURET JEAN - LOUIS H 26 3:59:05 24,59
263 DUPONT MARCEL D 33 3:59:09 24,59
264 REY PASCALE B 3 3:59:09 24,59
265 BOUSQUET GEORGES G 63 3:59:10 24,59
266 PUECH JEAN MARIE G 64 4:00:24 24,46
267 ALARY ANDRE F 75 4:00:33 24,44
268 LAFUENTE MURIELLE B 4 4:00:44 24,42
269 LACOMBE JEAN G 65 4:01:46 24,32
270 SABATIE FRANCOIS F 76 4:02:29 24,25
271 MORERE JEAN-CLAUDE G 66 4:03:25 24,15
272 PRAT JACQUES H 27 4:03:35 24,14
273 BRUYERE JACQUES H 28 4:04:00 24,10
274 MANDART RAYMOND F 77 4:04:46 24,02
275 BOYER CHRISTOPHE E 59 4:04:58 24,00
276 LAIR DOMINIQUE F 78 4:05:09 23,98
277 VERNHES DANIEL F 79 4:07:23 23,77
278 BEAL RICHARD E 60 4:08:19 23,68
279 MONTES JEAN - CLAUDE G 67 4:09:30 23,57
280 RESSEGUIER PATRICK G 68 4:15:30 23,01
281 PASTRE JACQUES G 69 4:16:09 22,95
282 FERRE CHRISTOPHE E 61 4:16:09 22,95
283 SINGLA JEAN - PIERRE F 80 4:16:42 22,91
284 BIBAL GERARD G 70 4:18:33 22,74
285 PALIS FRANCOIS I 2 4:18:50 22,72
286 ROUSSET ALAIN G 71 4:19:03 22,70
287 LEMONTZIS ANDREAS D 34 4:19:18 22,68
288 DELORT JOUVES FRANCOIS E 62 4:22:07 22,43
289 CHARTIER JEAN PHILIPPE F 81 4:22:33 22,39
290 TOMASI GILBERT G 72 4:22:43 22,38
291 BAINES ALAIN H 29 4:23:07 22,35
292 SUDRE BRUNO F 82 4:26:09 22,09
293 DESPEAUX GENEVIEVE C 3 4:26:10 22,09
294 POUDEROUX GERARD G 73 4:26:10 22,09
295 BEC BERNARD G 74 4:26:12 22,09
296 DAURES JEAN LOUIS G 75 4:26:13 22,09
297 LAGARDE MICHEL H 30 4:27:05 22,02
298 FAYARD MICHELE C 4 4:27:32 21,98
299 BOUSSAGUET JEAN MARC F 83 4:30:18 21,75
300 ENJALBERT LUCILE B 5 4:37:22 21,20
301 ENJALBERT JEAN - PAUL G 76 4:37:24 21,20
302 ALARY BRUNO E 63 4:46:29 20,52

Haut 









Haut  
 Privé-site   Auteursrecht-Copyright : klik hier om te lezen !