Velovelo
Português Nederlands 日本語 中文
Español English čeština slovenčina
русский italiano polski norsk
français Deutsch svenska عربي
 
 vorige pagina
 Stuur naar een vriend
 Print dit artikel
 ---> Le Trophée de l’Epervier 2009 : Résultats du 179 km

Cl....Dos....Nom .....Prénom .....Cat...C.c.....Temps...
1 7 HARDENNE PIERRE YVES C 1 5:09:30
2 700 TARDIVAT FRANCK E 1 5:09:31
3 110 GRAHAM MARK D 1 5:09:32
4 44 COMBES JEAN MARC E 2 5:09:33
5 209 LEROUX GERARD F 1 5:09:33
6 565 BOUSQUET PASCAL D 2 5:09:33
7 224 LEMASSON FRANCK E 3 5:09:35
8 1022 BERTHON ERIC C 2 5:10:17
9 1010 DE GRUIJTER JEROEN E 4 5:13:30
10 81 DIAZ STEVE C 3 5:16:34
11 534 ROSE CHRISTOPHE D 3 5:16:35
12 212 PESSIN JEROME D 4 5:18:21
13 1081 LEMARQUIS DANIEL F 2 5:19:13
14 11 PETERS JIM D 5 5:22:11
15 222 TOUSSAINT SEBASTIEN C 4 5:22:36
16 9 LAMONTAGNE PIERRE MARC F 3 5:26:04
17 43 GIORGALLA SERGE F 4 5:26:04
18 1023 LOUERA DANILO E 5 5:26:08
19 37 PATUEL IAN E 6 5:27:00
20 540 ICARD MICHEL F 5 5:27:02
21 40 TETAZ OLIVIER E 7 5:29:33
22 1001 DUYCK MICHAEL D 6 5:29:35
23 51 HENON GUY F 6 5:30:14
24 337 ROBIN JACKIE F 7 5:30:16
25 307 BAELEN FABRICE E 8 5:30:18
26 23 MARAGA CLAUDE F 8 5:30:20
27 223 CASI FREDERIC E 9 5:32:41
28 28 DE SAINT JEAN MAGDALENA AB 1 5:34:15
29 697 MEUNIER ERIC F 9 5:34:15
30 155 MIES CHRIS D 7 5:34:16
31 326 KRUST REGIS C 5 5:35:06
32 1008 HUCHET J.YVES F 10 5:36:42
33 151 KAMARAD LIONEL E 10 5:36:43
34 530 DRIESSEN DANIEL D 8 5:36:43
35 88 GARY ALAIN G1 1 5:36:44
36 112 MERLE HENRI E 11 5:36:44
37 160 BREILLY MARC ANTOINE E 12 5:36:45
38 180 HILL JACK G1 2 5:36:45
39 321 COURTEIX OLIVIER D 9 5:36:46
40 208 SIMONCELLI STEPHANE E 13 5:36:47
41 310 ODIENNE FRANCK C 6 5:36:47
42 547 GIROUX PATRICK F 11 5:39:06
43 518 BELLAY MATHIEU C 7 5:39:07
44 68 MONTOLIO FREDERIC E 14 5:40:17
45 38 VINIT ANDRE E 15 5:40:18
46 334 COSTET CYRIL D 10 5:40:18
47 1006 MATHE THIERRY C 8 5:40:21
48 1124 MORIN JEAN PHILIPPE D 11 5:40:21
49 216 BARRAUD THOMAS E 16 5:40:23
50 557 DAVID SYLVAIN F 12 5:40:23
51 564 LEONE CHRISTOPHE C 9 5:40:30
52 25 STANESCO JOEL F 13 5:42:32
53 571 MANTO PATRICK E 17 5:43:05
54 22 CHABERT THIERRY E 18 5:46:22
55 17 NAEGELY GUY F 14 5:47:00
56 172 BOYER CLAUDE G1 3 5:47:02
57 1015 VAN BAEL LUC E 19 5:47:03
58 175 BOURREAU JACQUES F 15 5:47:04
59 34 BIANCO EMMANUEL D 12 5:47:05
60 214 VILLENEUVE MICHEL E 20 5:47:05
61 168 BACONNIER MARC F 16 5:47:07
62 338 DACHER JEAN PIERRE E 21 5:47:09
63 1007 REYNARD RICHARD E 22 5:47:10
64 26 MAUGNIE ANDRE F 17 5:47:13
65 569 MARTINELLI LAURENT D 13 5:55:00
66 211 JAGGER STEPHEN F 18 5:55:02
67 339 ARMAND BERNARD F 19 5:55:04
68 150 HERCKEL DOMINIQUE G1 4 5:55:05
69 505 PHILIPPE XAVIER F 20 5:55:07
70 694 VAN DER DRIFT MARK D 14 5:57:45
71 213 DELPERIER ALAIN G1 5 5:59:30
72 33 MOREAU BERNARD G1 6 5:59:32
73 553 CUNY PATRICK G1 7 5:59:34
74 329 VACQUERIE PIERRE F 21 5:59:35
75 1012 ANDREO SERGE E 23 5:59:36
76 1013 MIGNONE JEAN LOUIS F 22 5:59:38
77 32 ROSSO JEAN PIERRE G2 1 5:59:59
78 30 HAMON LAURENT D 15 6:04:48
79 532 CHOSSEGROS CYRILLE F 23 6:04:49
80 154 STEINER REMY F 24 6:05:28
81 46 DELAGRANGE ANTOINE F 25 6:05:31
82 536 COTTE STEPHANE E 24 6:05:50
83 221 CAMPANA RENE F 26 6:05:55
84 206 PORTMANN WERNER G1 8 6:06:21
85 509 THIRY JEAN CLAUDE E 25 6:06:28
86 566 DEVYS JEAN-LUC E 26 6:11:49
87 511 CANCEL ALAIN E 27 6:11:52
88 545 PROSPER ALAIN F 27 6:11:52
89 327 ELORGA RAMUNTXO D 16 6:13:45
90 543 MIGLIORATI MAXIME G1 9 6:14:43
91 328 BACZYNSKY PASCAL F 28 6:16:33
92 249 CORGIER EMMANUEL E 28 6:17:19
93 29 MENAUD ANDRE G1 10 6:17:20
94 325 BRONNEC JEAN RENE F 29 6:17:23
95 313 BETREMIEUX JACKY F 30 6:19:44
96 517 BROISSART JOSE G1 11 6:19:49
97 14 JASSON JORGE F 31 6:21:52
98 219 PONS LAURENT D 17 6:21:54
99 47 MARQUIS JEAN G1 12 6:21:55
100 179 GOUJON MARTIAL E 29 6:21:56
101 556 SEVE MAX F 32 6:21:57
102 5 RIPOCHE YANNICK E 30 6:23:12
103 335 COCCO MARIO E 31 6:23:15
104 537 AITTAHAR SAID E 32 6:23:19
105 24 GUILLON GERARD G1 13 6:24:40
106 21 DELGRANGE ALAIN F 33 6:24:41
107 513 JAUFFRET ERIC E 33 6:24:41
108 515 COMBALBERT PHILIPPE E 34 6:24:41
109 699 MAREGGIO BERNARD F 34 6:25:28
110 601 GENOT SERGE F 35 6:25:30
111 614 BURSSENS PIERRE D 18 6:25:30
112 18 JOURDOIS LUDOVIC E 35 6:26:27
113 555 DAL ZOTTO HERVE F 36 6:26:31
114 104 MENAULT PASCAL F 37 6:27:11
115 205 GONCE RAYMOND G1 14 6:27:18
116 521 SCHMITT RAYMOND F 38 6:27:59
117 1024 TROUBRIDGE JULIAN E 36 6:29:17
118 107 VANDEN WIJNGAERT ARNE D 19 6:30:14
119 217 SCHUCHTER JACQUES G1 15 6:30:32
120 218 FESSARD J.PIERRE F 39 6:30:32
121 1014 PRODANU DANIEL F 40 6:30:33
122 503 DEVERGIE ALAIN F 41 6:31:38
123 225 WINDEY LUC G1 16 6:34:59
124 314 BOUTTAZ OLIVIER E 37 6:36:55
125 210 SANTI CLAUDE F 42 6:38:03
126 572 FUSTER FREDERIC D 20 6:40:56
127 520 COUSSAT CHRISTIAN G1 17 6:42:11
128 27 LACOSTE J.LUC E 38 6:42:57
129 176 LEMPEREUR FREDDY E 39 6:44:55
130 39 PACHOT SYLVAIN E 40 6:46:34
131 35 JENOT EMILE G2 2 6:46:55
132 538 OGIER NICOLAS D 21 6:46:58
133 31 MONTIGNY ALAIN I 1 6:48:50
134 1019 LEGALL JACQUES E 41 6:49:12
135 1020 METAILLER MARC E 42 6:49:18
136 69 GARNODIER VERONIQUE AB 2 6:49:40
137 568 CHARBONNIER ROBERT E 43 6:50:29
138 315 LUCCHESI MAURIZIO F 43 6:52:17
139 174 DUPUIS JEAN LOUIS G1 18 6:54:19
140 548 PAGES LAURENT E 44 6:57:24
141 106 DERUFFE ALAIN G1 19 6:59:26
142 207 DUBOIS MICHEL G2 3 6:59:27
143 514 MARION CHRISTIAN F 44 6:59:50
144 1018 GABARD PASCAL D 22 6:59:51
145 306 JACOB JEAN CHRISTIAN E 45 6:59:52
146 312 QUICK BARRY G1 20 7:01:29
147 546 CANADAS GERARD E 46 7:02:42
148 109 BACHELARD DENIS E 47 7:03:33
149 567 GAUTHIER MICHEL G1 21 7:04:03
150 502 ROTH ROBERT F 45 7:06:04
151 161 DELAGE FRÉDÉRIC D 23 7:08:05
152 528 TATOLI VINCENT F 46 7:08:26
153 527 CHAPPUIS JEAN FRANÇOIS F 47 7:08:30
154 10 HARTMAN WILLEM G1 22 7:09:04
155 304 FENEAU ALAIN G1 23 7:10:46
156 55 THOPART ISABELLE AB 3 7:10:48
157 16 THOPART CHRISTOPHE E 48 7:10:53
158 637 MORO LUCIANO G1 24 7:11:58
159 13 RICHARDSON PETER E 49 7:14:10
160 308 LYN FERNANDO G1 25 7:14:24
161 320 COMBES PASCALE B 1 7:16:18
162 510 CIRET J.PIERRE G2 4 7:17:24
163 525 COUTURIER ANDRE G2 5 7:20:26
164 336 ANNEQUIN JEAN PHILIPPE D 24 7:23:00
165 330 CHARTIER GILLES E 50 7:26:35
166 178 DEMARCHE LEOPOLD G2 6 7:32:55
167 512 COCE GERARD F 48 7:36:16
168 696 ADAM DANIEL G1 26 7:46:43
169 698 VACCARO CHRISTIAN G1 27 7:51:58
170 20 FERCHAUD LIONEL C 10 8:28:52
171 1021 OSTROWSKI ROBERT G1 28 8:36:22
172 531 BARBAGELATA PIERRE E 51 8:37:51
173 541 TRIGOT JEAN LUC E 52 8:37:52
174 319 MUTHER JACQUES G2 7 8:49:29
175 2401 VEGEZZI CHARLES G2 8 8:49:34

Haut 









Haut  
 Privé-site   Auteursrecht-Copyright : klik hier om te lezen !