Velovelo
Português Nederlands 日本語 中文
Español English čeština slovenčina
русский italiano polski norsk
français Deutsch svenska عربي
 
 vorige pagina
 Stuur naar een vriend
 Print dit artikel
 ---> Le Trophée de l’Epervier 2009 : Résultats du 133 km

Cl....Dos....Nom .....Prénom .....Cat...C.c.....Temps...
1 2212 KOUYOUMDJIAN REMY C 1 3:57:10
2 2517 ROTA HERVE D 1 3:58:47
3 2280 MICHEL PASCAL E 1 3:58:48
4 2540 ROUBY JEROME C 2 3:58:48
5 4 KILMAN ALAIN E 2 4:00:48
6 2152 MERANDI DAVID D 2 4:03:29
7 2251 BAILLOT JEAN-DAMIEN D 3 4:04:29
8 2167 ROUX JANICK D 4 4:04:43
9 2484 DICIOCCI JULIEN C 3 4:04:44
10 2518 AGNEL STEPHANE E 3 4:04:50
11 560 LANGASQUE DIDIER D 5 4:05:30
12 170 TEPPA SOULAGES OLIVIER C 4 4:06:34
13 167 FEVEERS WILLIAM D 6 4:06:45
14 529 BARIAT ERIC E 4 4:06:46
15 2039 MOREAU BENOIT C 5 4:07:02
16 2296 TESIO PAOLO D 7 4:07:02
17 2214 BONNEFOI ARMEL D 8 4:07:04
18 2216 ROUSSE DENIS E 5 4:07:04
19 2154 FERRY JEAN FRANCOIS E 6 4:07:22
20 2510 DONZELLI BRICE C 6 4:07:22
21 2015 FATTORE RAYMOND F 1 4:07:23
22 2166 PLONJON PAUL D 9 4:07:23
23 2032 OURNIER PIERRE C 7 4:07:24
24 2020 BEAUMOND PHILIPPE F 2 4:07:31
25 2240 MAS JEAN FRANCOIS E 7 4:08:40
26 2500 COUTURIER MATHIEU C 8 4:08:40
27 2505 JENDILLARD LEO C 9 4:08:40
28 2405 VERSEPUY DAVID D 10 4:08:41
29 2514 CHOQUEY CHRISTOPHE D 11 4:08:41
30 2539 LEFORT WILLY C 10 4:08:46
31 163 ALIX PASCAL D 12 4:10:55
32 2117 CARCY STEPHANE D 13 4:11:28
33 2238 HERNANDEZ CHRISTOPHE D 14 4:11:35
34 2435 MARTIN ALEX E 8 4:11:35
35 2516 QUIN JEAN YVES E 9 4:11:36
36 2574 HERNANDEZ LAURENT D 15 4:11:36
37 2448 BECCO DENIS F 3 4:11:39
38 2284 ALBOUI DIDIER E 10 4:11:41
39 2528 CARME SERGE E 11 4:12:03
40 2288 GALIA CHRISTIAN E 12 4:12:10
41 2124 DEBOS JEAN CHRISTOPHE E 13 4:12:58
42 2242 STEFANUT MARC E 14 4:14:59
43 2446 EGEA DIT MARTINEZ JEN LUC E 15 4:14:59
44 2497 FAYOLLE OLIVIER D 16 4:14:59
45 2183 CHEVALLIER FRANCK E 16 4:15:02
46 2289 DUCREUX DAVID C 11 4:15:18
47 2035 VAN OOSTENDE MARTIN F 4 4:16:10
48 2524 RABUSSIER OLIVIER D 17 4:16:14
49 2027 CROUIN MICKAEL C 12 4:16:15
50 2522 NACIO CASALIVES FLORENCE AB 1 4:16:44
51 2428 BERTHON FREDERIC E 17 4:16:45
52 2434 DENTELLE LAURENT D 18 4:16:45
53 2123 PETIT GERARD F 5 4:16:46
54 2205 VAILLANT PHILIPPE E 18 4:16:46
55 2531 GONZALES PHILIPPE F 6 4:16:46
56 695 ASCENCIO GUY E 19 4:16:47
57 2487 GALLO ALEXANDRE F 7 4:16:47
58 2146 DELIGNY FREDERIC D 19 4:16:48
59 2148 VERGNES PATRICK D 20 4:16:49
60 2223 MAILLET PAUL F 8 4:16:52
61 2256 MYZIA JERZY E 20 4:16:55
62 2045 VINHNAU EDDY C 13 4:17:16
63 2218 SOUILHOL J.LOUIS G1 1 4:18:16
64 8 PROST ALAIN F 9 4:18:37
65 542 DERONZIER GERARD E 21 4:18:45
66 2492 PIROUX SERGE E 22 4:20:15
67 2044 ANDREOTTI PATRICK E 23 4:21:24
68 2425 BERTRAND FLORENT D 21 4:22:07
69 2515 ANGIBAUD MICHEL E 24 4:22:07
70 2185 BONJOUR PHILIPPE F 10 4:22:08
71 2460 VINCENTI BRUNO E 25 4:22:09
72 2530 CECCARINI STEPHANE D 22 4:22:20
73 2224 MOSCA CLAUDE D 23 4:22:22
74 2283 PONS OLIVIER F 11 4:23:23
75 2210 MINGOT BERNARD F 12 4:23:24
76 2464 CREYX JOEL E 26 4:23:29
77 2472 CANALES JEAN E 27 4:23:30
78 2463 TOP THIERRY D 24 4:23:35
79 2523 NACIO CASALIVES PIERRE D 25 4:23:35
80 2249 FERRARIS GILLES G1 2 4:23:36
81 2449 FEUILLET GILLES F 13 4:23:36
82 2573 BEGHELLI PATRICK E 28 4:23:38
83 2600 MACCARIO MAURICE G1 3 4:23:50
84 2209 BRAUNWALD PHILIPPE D 26 4:26:44
85 2182 OUDET MARCEL G1 4 4:26:49
86 2156 VALLES MARC D 27 4:27:34
87 2442 FAGNON STEPHAN E 29 4:27:34
88 2103 KENT JAMES E 30 4:27:35
89 2257 BONNET MICHEL E 31 4:27:35
90 2544 BOUHET CYRIL D 28 4:27:37
91 2260 SCAVINI CAROLINE AB 2 4:27:39
92 2261 SCAVINI JEAN CHRISTOPHE E 32 4:27:40
93 12 MOREL GILLES F 14 4:28:54
94 2550 BLANCHOT CHRISTOPHE D 29 4:29:02
95 2244 ROCHIAS ERIC E 33 4:29:04
96 2424 ESPANET PATRICK E 34 4:29:05
97 2504 ICARD MARC E 35 4:29:05
98 2547 BOCHET JEROME D 30 4:29:06
99 2521 LEFAURE MICHAEL D 31 4:29:08
100 220 KERBRAT PATRICK F 15 4:29:35
101 516 DALLA COSTA FABRICE D 32 4:29:44
102 638 DI TOMA NICOLAS E 36 4:29:48
103 2007 BERTET ALAIN G1 5 4:32:04
104 2282 CABANTOUS PASCAL PONS ALAIN H 1 4:32:17
105 2158 CARLETTI VINCENT D 33 4:32:19
106 2275 LARDIER PHILIPPE E 37 4:32:29
107 2110 MAURIC GERARD F 16 4:32:30
108 2441 SORREL STEPHANE E 38 4:32:31
109 2513 LAVOCAT DANIEL F 17 4:33:01
110 2197 POGGI CYRIL D 34 4:33:09
111 2175 SABATIER FRANCOIS D 35 4:33:15
112 2165 CALDENHOVEN JUERGEN E 39 4:33:44
113 2287 PROVILLARD WILLIAM C 14 4:33:44
114 2529 BUSSON JEROME D 36 4:33:47
115 2109 DOYLE AIDAN D 37 4:35:02
116 2116 MOREAU JULIEN D 38 4:35:02
117 2267 DE MUZIO MATTEO F 18 4:35:02
118 2119 MILLION JEAN MARC E 40 4:35:04
119 2502 GARDA MARCO E 41 4:35:04
120 2545 GIORDANEGO GERARD J 1 4:35:05
121 2567 COLLINS DIA D 39 4:35:06
122 2403 JEAN DIT PANNEL WILLIAM G1 6 4:35:43
123 2246 LE MAGUER RICHARD D 40 4:35:44
124 2199 LORRE STEPHANE D 41 4:36:11
125 2036 VINH MAU THIERRY E 42 4:36:12
126 2243 BISTOLFI YVES F 19 4:36:15
127 2222 DESCHAMPS ERIC D 42 4:36:19
128 2535 ALBERTO STEPHANE J 2 4:36:23
129 2534 BENSOUSSAN ALAIN E 43 4:36:26
130 539 BRUNO THIERRY E 44 4:38:24
131 2263 FORTIN JEAN-BAPTISTE C 15 4:39:44
132 2291 BOCCA PATRICE F 20 4:39:44
133 2245 MAJ GILLES E 45 4:39:46
134 2247 CLEMENT JEAN MARC D 43 4:39:52
135 2525 CATON OLIVIER E 46 4:39:52
136 2536 PONS CHRISTOPHE E 47 4:39:53
137 2455 LOVERA PIERRE G1 7 4:39:54
138 2195 MIR PATRICK F 21 4:39:55
139 2543 BIROST BENOIT D 44 4:39:58
140 2192 OLLIVIER ALAIN G1 8 4:40:01
141 2436 PAPIN CHRISTOPHE D 45 4:41:06
142 2476 FARANDA FRANCOIS F 22 4:42:10
143 2228 ELLENA JEAN F 23 4:42:48
144 2439 SOUQUE LAURENT D 46 4:42:49
145 2490 BEVILACQUA BRUNO E 48 4:42:50
146 2231 GIRARDO REGIS F 24 4:42:56
147 2147 BAILLY CHRISTOPHE D 47 4:43:00
148 2025 LAFRANCHISE DIDIER F 25 4:44:57
149 2102 ROBERTSON STUART E 49 4:45:08
150 2290 BOUCAULT CYRIL D 48 4:45:10
151 2572 GINCOURT RICHARD F 26 4:45:10
152 2432 FAUSTIN MICHEL E 50 4:45:13
153 2481 MARCILLE ROMAIN C 16 4:45:13
154 2121 LAFONT JEAN PIERRE I 1 4:45:14
155 2427 LIEGEOIS THIERRY E 51 4:45:14
156 2519 MARTY XAVIER D 49 4:45:26
157 162 DOUBLET YVON E 52 4:45:35
158 164 BIENAIME LUDOVIC E 53 4:45:35
159 165 TEISSERENC MARC E 54 4:46:03
160 2108 THOMAS STEPHANE D 50 4:46:44
161 2407 GONCALVES MAX D 51 4:46:47
162 2299 GUIGNARD CLAUDE E 55 4:46:49
163 2501 MALENGO RENZO E 56 4:46:49
164 2105 BETTINI GILBERT F 27 4:46:50
165 2196 COTTE ERIC F 28 4:46:50
166 2402 REBOUL ALAIN F 29 4:46:50
167 2279 MAQUINGHEM STEPHANE E 57 4:46:51
168 2019 LIZARRALDE JEAN CLAUDE F 30 4:46:52
169 2485 MOSCATELLI CHARLES G2 1 4:46:52
170 2193 GIUDICI PIERRE ANGE F 31 4:46:53
171 2512 CADENEL GILLES E 58 4:46:54
172 2230 ABBATIELLO JEAN CLAUDE E 59 4:46:55
173 226 FOLLENBACH PATRICK I 2 4:47:12
174 2437 LE PONCIN JEAN MARIE E 60 4:47:27
175 2408 CHERICONI CHRISTIAN E 61 4:47:56
176 2164 VASNIER CHRISTIAN F 32 4:48:05
177 2278 GIORDANO DENIS F 33 4:48:22
178 2440 GONCALVES EURICO D 52 4:49:11
179 2285 CLERC DANIEL G1 9 4:49:12
180 2145 VIGO PIELUIGI F 34 4:49:13
181 2215 MARTINEZ GILLES E 62 4:49:14
182 2226 DUPRE J.MARC E 63 4:49:14
183 2276 ROUSSEZ DANIEL E 64 4:49:16
184 2001 MUSSET BERNARD F 35 4:50:31
185 2133 DE PONTI LUCA F 36 4:50:42
186 2163 REBOURS VINCENT E 65 4:50:58
187 2450 CANO ALAIN E 66 4:51:43
188 2269 PAPILLON CHRISTOPHE D 53 4:52:04
189 2194 PUGET PIERRE E 67 4:52:07
190 2526 ANGELI YVES F 37 4:52:08
191 2232 SAROCCHI JEAN CHARLES E 68 4:52:15
192 2503 DUBOIS CHRISTOPHE E 69 4:52:15
193 2241 BONOMI SERGE E 70 4:52:17
194 2546 GANDA GILLES J 3 4:52:22
195 1011 CESARE NORBERT F 38 4:53:18
196 2042 PAUL JEAN PHILIPPE D 54 4:54:18
197 2433 MOCQUAIS ERIC E 71 4:54:19
198 2018 CALZIA JEAN CLAUDE G1 10 4:54:20
199 2227 TIXIER PATRICK F 39 4:54:23
200 2410 MIGLIORE MICHAEL D 55 4:55:03
201 2482 POOMANS JULIEN C 17 4:55:09
202 318 VERMOREL MICHEL F 40 4:56:02
203 2429 PETHOUD CHRISTOPHE E 72 4:56:04
204 2002 GRAPIN JEAN LUC F 41 4:56:24
205 2274 BRIANT JACQUES G1 11 4:56:31
206 2136 MANGIAGALLI ANDREA E 73 4:56:58
207 2159 ZERBI ALESSANDRO F 42 4:57:00
208 2471 MOLLA CLAUDE F 43 4:57:16
209 2142 RIONTINO NICOLA E 74 4:57:40
210 2548 CAGNE DAVID D 56 4:57:43
211 2236 DALMAS HENRY E 75 4:58:15
212 111 VAN BRUSTEGHEM FRANCIS F 44 4:58:46
213 2270 DELARUE ERIC D 57 4:58:56
214 2508 ARGUEL BERNARD G1 12 4:58:56
215 2038 BIARD AGNES AB 3 4:58:57
216 2541 CZUBAK JEAN CLAUDE E 76 4:58:57
217 563 GRANDGERARD ALAIN F 45 4:59:09
218 2151 PROVILLARD FLORENT E 77 4:59:10
219 2266 BERNARD CLÉMENT F 46 4:59:11
220 2444 CAPBER GERARD F 47 4:59:14
221 2047 NICOLAIEFF LUC F 48 4:59:52
222 2149 ALBERGE LAURENT E 78 4:59:52
223 2107 PEREIRA BRUNO E 79 5:00:25
224 2023 HERMAND PIERRE G1 13 5:00:51
225 2172 DELPERIER CATHERINE AB 4 5:00:53
226 2566 BOMPAR JEAN PAUL E 80 5:01:57
227 2509 DONZELLI GILBERT F 49 5:02:00
228 2207 MOLLA JULIEN C 18 5:02:36
229 523 GUEIT HERVE E 81 5:02:59
230 322 DEHOUPE CLAUDE F 50 5:03:02
231 524 EVERAERT MICHEL E 82 5:03:02
232 152 RANSON JEAN HERVE E 83 5:03:06
233 1017 FOLLIOT RODOLPHE D 58 5:03:07
234 2568 MELANI CELINE AB 5 5:03:22
235 2571 MUZZUPAPA DANIEL F 51 5:03:22
236 2188 BERGER YVES G1 14 5:04:19
237 2533 CHANAL LAURENT J 4 5:04:42
238 2169 POLLET CHRISTIAN E 84 5:04:44
239 2208 LAGUNA RAYMONDE B 1 5:04:48
240 215 ROVET DOMINIQUE F 52 5:04:54
241 2155 CURELLI PATRICK E 85 5:04:57
242 2431 LARY CHRISTIAN F 53 5:05:06
243 2532 CHARPIOT E 86 5:05:06
244 2157 DEDENIS BERNARD F 54 5:05:09
245 2239 TREMELLAT HENRI G1 15 5:07:15
246 2259 FAYARD RENE F 55 5:08:05
247 2234 WEBER BERNARD F 56 5:08:06
248 2468 GALLO CHRISTOPHE E 87 5:08:08
249 2233 HORVAIS MICHEL G1 16 5:08:20
250 1080 BONNARDEL PIERRE F 57 5:08:40
251 2273 PUEL CHRISTIAN G1 17 5:08:45
252 2271 JAMES RICHARD G1 18 5:09:04
253 2225 NICOLAIEFF ALEXANDRE D 59 5:10:01
254 2494 PRIVEL ALAIN J 5 5:10:05
255 2255 GOURLAOUEN CHRISTIAN E 88 5:10:42
256 544 SANSO PATRICE E 89 5:10:45
257 19 CORNUMENT J.LUC E 90 5:11:07
258 2475 CATEL CHRISTIAN G1 19 5:11:25
259 2474 BAUD CATHERINE AB 6 5:11:27
260 2144 SCOPELLITI PASQUALE E 91 5:11:30
261 2106 CAPELLI PATRICK E 92 5:11:31
262 2483 GEORGES LILIAN C 19 5:11:34
263 2411 VITIELLO JEAN PHILIPPE E 93 5:12:44
264 2003 MIGNONE LUCIEN E 94 5:13:00
265 2132 DANIELE EMANUELE E 95 5:13:39
266 2 AUBERT GIRARD G2 2 5:13:40
267 3 LACOMBE LUCIEN G2 3 5:13:48
268 2254 MATTEO CARDANI E 96 5:14:38
269 2477 MARQUES LIONEL E 97 5:15:20
270 2478 MARQUES GAETAN D 60 5:15:20
271 2160 TASSOU DENIS E 98 5:16:14
272 305 FERRANDO ALAIN E 99 5:16:40
273 2461 TENDIL JEAN CLAUDE G1 20 5:17:11
274 2204 COQUET PATRICK F 58 5:17:13
275 2404 ROBEQUIN GERARD F 59 5:17:13
276 2248 RUSTARUCCI LAURENT E 100 5:17:14
277 2277 FRONTON JEAN PIERRE F 60 5:17:20
278 2217 CORBEL GEORGES G1 21 5:17:23
279 2010 ZOTTI DANIELA AB 7 5:18:07
280 2170 GALLEGO FREDERIC E 101 5:18:33
281 92 TRAN THIET CLAUDE G1 22 5:19:14
282 2016 LOISEAU FRANCOIS E 102 5:19:23
283 2453 ROBERT SERGE F 61 5:19:29
284 2447 STRIPPOLI ALDO F 62 5:19:31
285 2454 CROZES STEPHANE D 61 5:19:31
286 2426 VIBERT EMILE G1 23 5:21:40
287 1016 DURET PIERRE G1 24 5:22:41
288 2430 BASSO J.MICHEL E 103 5:23:07
289 2134 FACCHINETTI CELESTE G1 25 5:23:17
290 2495 DOS SANTOS PEREIRA LUCIANO F 63 5:23:21
291 2498 BUROS JACQUES F 64 5:23:23
292 2126 BARON MAURO E 104 5:25:50
293 2141 PIZZETTA GIUSEPPE E 105 5:25:50
294 2409 ROUAND JORDANE D 62 5:29:48
295 2135 FOSSATI ANDREA E 106 5:30:08
296 2537 GROS JEAN CRHISTIAN F 65 5:30:08
297 2181 BOCQUET PATRICK F 66 5:30:24
298 2229 ROIG ALAIN G1 26 5:30:36
299 2005 MARQUES PAUL G2 4 5:31:42
300 2506 JENDILLARD REMI E 107 5:32:22
301 2491 CHENEVAS PAULE CHRISTIANE AB 8 5:32:34
302 2235 ARNAUD ANDRE G2 5 5:33:20
303 2122 RICHARD PASCAL E 108 5:33:32
304 74 JARRY MICHEL E 109 5:35:00
305 2034 BARBEAU JEAN LOUIS F 67 5:35:01
306 2264 RUCHAUD ERIC E 110 5:35:36
307 2292 PRIGENT GILBERT E 111 5:35:36
308 2300 BERJOT PATRICK E 112 5:35:36
309 2486 CORBIER LAURENT D 63 5:35:36
310 1079 GAUTHIER PHILIPPE E 113 5:36:17
311 2406 BESSONE STEPHANE E 114 5:36:44
312 2511 CORSI LAURENT D 64 5:36:44
313 2213 GARCIA DE LA PENA ANDRES F 68 5:36:45
314 2162 ILLAMOLA FREDERIC E 115 5:36:47
315 2473 ABO MAURICE F 69 5:37:39
316 108 MAYER DANIEL F 70 5:37:40
317 2201 CLAVEL MICHEL F 71 5:37:41
318 2294 PALACIN PEDRO E 116 5:37:42
319 2262 GONCALVES DANIEL G1 27 5:37:48
320 2191 LAIGUILLON PHILIPPE E 117 5:38:21
321 2137 MORELLI ROBERTO E 118 5:38:25
322 2252 CHOUTEAU JULIEN D 65 5:38:30
323 15 VANTEY PIERRE G2 6 5:39:44
324 2129 CHITTO FABIO F 72 5:42:47
325 2211 LESCURE JEAN F 73 5:42:50
326 2237 JUGIE MICHEL F 74 5:42:50
327 2466 MIRAULT STEPHANE E 119 5:44:26
328 2465 LAGOUGE ERIC E 120 5:44:30
329 533 BRANCALEONI PIERRE D 66 5:47:15
330 2295 BOISSON JACK G2 7 5:48:38
331 2479 SAUVADE DAVID D 67 5:48:54
332 2443 SELS RENART F 75 5:50:06
333 2493 DESRUCHES ROGER G1 28 5:50:51
334 2161 DOZ JEAN PAUL F 76 5:51:43
335 2174 LAURENT PHILIPPE E 121 5:51:43
336 2480 FONFERRIER JEAN PIERRE G2 8 5:52:51
337 2009 SIGHA YASMINE B 2 5:53:24
338 2538 BUFFET PIERRE ANTOINE C 20 5:53:33
339 2006 SAUVAGE ANDRE F 77 5:54:00
340 2458 DELANAUD MARC G1 29 5:54:24
341 2125 BALESTRIERO FRANCESCO G1 30 5:54:59
342 2456 RIAND ERIC E 122 5:55:38
343 2128 CHIARI PAOLO F 78 5:55:44
344 2130 CICIRIELLO NICOLA F 79 5:55:44
345 2293 GHIO DOMINICO E 123 5:55:49
346 2120 LEIBA CHRISTIAN F 80 5:55:50
347 2176 BOURDELIER DANIELE AB 9 5:57:14
348 2177 BOURDELIER JEAN PAUL F 81 5:57:14
349 2187 MAGADE PHILIPPE E 124 5:57:54
350 2198 BARBINI GILBERT G2 9 6:01:02
351 2143 ROSSI PIETRO ERMINO F 82 6:01:56
352 2200 PAUCHARD CLAUDE G2 10 6:06:15
353 2575 BARTMAN NOM D 68 6:06:42
354 2445 GERVASONI ROLAND G1 31 6:12:48
355 2298 FROEHLKE JORGEN G2 11 6:14:52
356 2297 BRUUN CHRISTENSEN LARS E 125 6:14:54
357 2189 SAMPINO GIOVANNI E 126 6:16:54
358 2549 PIARULLI MICHEL F 83 6:19:09
359 2470 CAMATTE JEAN PAUL F 84 6:19:26
360 2499 QUILLOT JEAN G1 32 6:19:28
361 2028 MOREAU BERNARD G1 33 6:19:30
362 2451 OUISTE JEAN MARC F 85 6:20:48
363 2268 PEREZ JEAN YVES E 127 6:20:51
364 2033 PASCAL CLAUDE F 86 6:22:22
365 2700 DERNIERE MINUTE J 6 6:22:22
366 2452 BACOT DANIEL G1 34 6:22:56
367 2021 FROPIER DANIEL G2 12 6:23:29
368 2489 PANQUET JACQUES G1 35 6:23:29
369 2469 AITTAHAR MOHAMED E 128 6:29:25
370 2416 ISNARD LEANDRE F 87 6:40:52
371 2459 JANY JEAN G1 36 6:43:51
372 2467 SERRET YVES E 129 6:45:20
373 2457 MORTAIN GUY G2 13 6:47:40
374 2462 PLISSON GUY G1 37 7:03:33
375 2202 VERNAY CHRISTIANE B 3 7:03:52
376 2258 MEUNIER MICHEL I 3 7:03:54
377 2203 VERNAY RENE G1 38 7:05:42
378 2178 HERERA PIERRE PAUL F 88 7:09:59
379 2179 PERLADE ALAIN F 89 7:10:05
380 36 BRIQUET ALBERT G2 14 7:25:18
381 2496 MOUT GERRIT G2 15 7:28:46

Haut 









Haut  
 Privé-site   Auteursrecht-Copyright : klik hier om te lezen !