Velovelo
Português Nederlands 日本語 中文
Español English čeština slovenčina
русский italiano polski norsk
français Deutsch svenska عربي
 
 vorige pagina
 Stuur naar een vriend
 Print dit artikel
 ---> La Jean René Bernaudeau 2009 : Résultats du 170 km

Cl....Dos....Nom Prénom .....CatC.c.....Temps...
1 49 BROSSARD THIERRY E 1 4:40
2 27 LEMERCIER FRANCK D 1 4:40
3 171 BOIRIVANT STEPHANE C 1 4:40
4 163 BENOIT DENIS E 2 4:41
5 192 LAGET STEVEN C 2 4:41
6 191 VINCENDEAU CLAUDE D 2 4:41
7 199 KERIRZIN PHILIPPE E 3 4:41
8 170 NAULEAU SYLVAIN C 3 4:42
9 104 BROSSARD DOMINIQUE E 4 4:42
10 121 LAFAURIE JEAN CHRISTOPHE E 5 4:42
11 37 MORIN STEPHANE E 6 4:42
12 31 DOURTHE YOANN C 4 4:42
13 189 GUINCHE PHILIPPE E 7 4:42
14 57 CHARBONNEAU XAVIER E 8 4:42
15 138 CRUSSON LEIF D 3 4:43
16 159 CONCEICAO GREGORIE D 4 4:43
17 160 ZAOUI JEROME E 9 4:43
18 166 LLORET MICHEL F 1 4:43
19 71 DOUMAS NICOLAS C 5 4:43
20 92 BISQUAY MICHAEL D 5 4:44
21 165 OLLIVIER JEREMY C 6 4:44
22 84 BINOIST SEBASTIEN D 6 4:44
23 168 GUILBAUD JOEL E 10 4:44
24 15 GROULD JEAN YVES F 2 4:44
25 187 LE CLERC YANNICK E 11 4:44
26 185 FRADIN CEDRIC C 7 4:45
27 195 ROMIAN FRANCK E 12 4:46
28 190 DOUTEAU DIDIER E 13 4:46
29 154 PETIT JEAN NOEL D 7 4:46
30 13 SALLE JEAN CLAUDE F 3 4:46
31 106 ALBERT NICOLAS C 8 4:47
32 157 CARRERE DAVID D 8 4:47
33 70 BARRANGER GARY C 9 4:47
34 101 DEROUET BRUNO D 9 4:49
35 180 BOUYER ALAIN F 4 4:49
36 175 COUEDRO PASCAL F 5 4:49
37 87 BENETEAU DAMIEN D 10 4:50
38 91 BLANCONNIER CHRISTOPHE D 11 4:53
39 197 DOUSSIN FRANCK D 12 4:54
40 164 RENOUX FRANCOIS E 14 4:58
41 36 HORVAIS SERGE E 15 4:58
42 90 GENEX PHILIPPE F 6 4:58
43 1 POIROU SYLVERES F 7 4:58
44 131 LABROSSE PIERRE E 16 4:58
45 7 FOURNIER DOMINIQUE F 8 4:58
46 23 BENNETT COLIN F 9 4:58
47 158 SAGOT CLAUDE F 10 4:58
48 125 AMARTIN CHRISTIAN E 17 5:00
49 82 SENSIQUE JACQUES F 11 5:00
50 17 RABY PHILIPPE F 12 5:00
51 140 FLEURY FABRICE D 13 5:00
52 85 BOCQUIER JEAN YVES F 13 5:00
53 153 SOUCHET BRUNO E 18 5:00
54 22 LIMOZIN ERIC D 14 5:00
55 20 CHARPENTIER LUCIEN G 1 5:00
56 18 MAGERAND PATRICK F 14 5:00
57 117 CASSET ANDRE F 15 5:00
58 8 MICHAUD JACKY F 16 5:00
59 65 LETOURNEUX CHRISTOPHE D 15 5:01
60 99 GIRAUDEAU TONY E 19 5:01
61 21 THEAU CHRISTOPHE E 20 5:01
62 40 BERNARD BRUNO F 17 5:02
63 116 BROSSY MICHEL G 2 5:02
64 161 CHIASSON CYRIL D 16 5:02
65 58 PENEAU YANNICK E 21 5:02
67 79 TESSIER CHRISTIAN F 18 5:03
68 32 MORIN NICOLAS D 17 5:03
69 47 DESLANDES DAMIEN D 18 5:04
70 78 ARTAILLOU ROY NATHALIE B 1 5:04
71 141 GENDRON ANTOINE D 19 5:05
72 77 ARTAILLOU DOMINIQUE E 23 5:06
73 103 DELHOMME THIERRY F 19 5:09
74 68 GUIBOUX PATRICK E 24 5:10
75 128 GUILLET ERIC D 20 5:11
76 114 BLANCHET FRANCK D 21 5:12
77 135 MASSON THIERRY F 20 5:12
78 4 SABOURAUD DANIEL F 21 5:12
79 5 MICHONNEAU JULIEN C 10 5:13
80 167 BOUCAULT PHILIPPE D 22 5:13
81 42 PASQUIET JEAN PAUL E 25 5:13
82 64 LAMOUREUX JACQUES F 22 5:13
83 16 VALTON ARSENE G 3 5:14
84 108 GIRAUDEAU GERARD G 4 5:19
85 179 CHAUVAT LAURENT E 26 5:21
86 93 BESSEAU PHILIPPE E 27 5:21
87 169 SORIN PIERRE F 23 5:21
88 112 JAUNET ERIC D 23 5:21
89 110 POINT CYRILLE D 24 5:21
90 193 BENAITEAU PIERRE G 5 5:21
91 74 DURAND JEAN PAUL G 6 5:22
92 43 RUSSEIL JOEL F 24 5:25
93 152 URSENBACH FRANCK E 28 5:28
94 200 COULOT MATHIEU C 11 5:28
95 182 BECHIEAU MICHEL E 29 5:28
96 61 BRETAUD MATTHIEU D 25 5:28
97 46 LAURANCE ALAIN F 25 5:31
98 126 DUBE RICHARD D 26 5:32
99 129 FAURE ALAIN C 12 5:32
100 134 COUTAND RENAUD C 13 5:33
101 176 MONNEAU THIERRY E 30 5:34
102 28 MARIE DIT ASSE GUILLAUME C 14 5:34
103 123 ENGUEHARD CHRISTOPHE D 27 5:34
104 127 MARTIN STEPHANE E 31 5:35
105 73 MULOT PATRICE E 32 5:35
106 132 FORGEARD DAMIEN F 26 5:35
107 139 DEMOUTIEZ FREDERIC D 28 5:37
108 59 LAMBERT STEPHANE D 29 5:37
109 51 MENANTEAU JOEL F 27 5:42
110 35 PARPAILLON PATRICE E 33 5:42
111 130 DUBE LILIAN D 30 5:42
112 100 LUMINEAU FRANCOIS D 31 5:42
113 75 METEE MICHEL G 7 5:43
114 81 CHARPENTIER OLIVIER E 34 5:51
115 26 CHARLES EMMANUEL E 35 5:52
116 33 BRIANCEAU ANTHONY D 32 5:55
117 50 DECAEN CHRISTOPHE E 36 5:55
118 45 VERDON IVAN G 8 5:55
119 56 PAYRAUDEAU MARC E 37 5:55
120 181 GUERIN ALAIN G 9 5:55
121 136 ARBEILLE CYRILLE D 33 5:56
122 67 TIJOU JEAN F 28 5:58
123 133 SIRE STEPHANE D 34 5:59
124 97 CHOTARD JEAN G 10 5:59
125 172 BELAUD PHILIPPE F 29 5:59
126 151 BREMENT GILLES F 30 5:59
127 155 BRETAND BERNARD G 11 6:00
128 80 THUREAU GISELE B 2 6:00
129 96 DARDENNES MICHEL F 31 6:00
130 178 VIEIRA JEAN MICHEL E 38 6:00
131 19 HERAULT LAURENT F 32 6:00
132 202 PAPIN DANIEL F 33 6:02
133 188 HUCTEAU GUY F 34 6:02
134 201 FAZILLEAU GUY G 12 6:02
135 102 ALBERT JEAN PAUL F 35 6:02
136 137 CHARPENTIER CAMILLE F 36 6:03
137 150 FAUCONNIER MICHEL F 37 6:03
138 196 COTTREAU PASCAL E 39 6:03
139 109 BELAUD JEAN PAUL F 38 6:03
140 105 MARTIN BENOIT E 40 6:10
141 60 GARNIER EDDY D 35 6:12
142 76 DUPONT MATTHIEU D 36 6:12
143 53 LE SAUX PASCAL E 41 6:21
144 9 MOREAU ERICK E 42 6:32

Haut 









Haut  
 Privé-site   Auteursrecht-Copyright : klik hier om te lezen !