Velovelo
Português Nederlands 日本語 中文
Español English čeština slovenčina
русский italiano polski norsk
français Deutsch svenska عربي
 
 vorige pagina
 Stuur naar een vriend
 Print dit artikel
 ---> La Sisteronne 1 2009 : Résultats du 155 km

ClDosNom Prénom .....CatéCl.cat..Temps.......Moy.....
1. 150 OUGIER Nicolas b 1 4:14:29 36.55
2. 133 ROUX Michel c 1 4:17:23 36.13
3. 146 CHAVENT Roland b 2 4:17:24 36.13
4. 136 MESTRE Bruno b 3 4:19:38 35.82
5. 194 HEYDENS Michel c 2 4:21:17 35.59
6. 135 ROUX Jean-Pascal c 3 4:21:31 35.56
7. 155 CHAVANON Jean-Luc c 4 4:21:31 35.56
8. 120 COMBES Jean-Marc c 5 4:21:34 35.56
9. 679 CHABAUD Joan b 4 4:27:58 34.71
10. 167 FINE Nicolas b 5 4:28:03 34.70
11. 202 GISSINGER Sébastien b 6 4:32:13 34.17
12. 125 PHANON Jérôme b 7 4:32:13 34.16
13. 904 BLANC François-Xavier b 8 4:33:00 34.07
14. 195 HARDENNE Pierre-Yves a 1 4:33:09 34.05
15. 99 DAVID Guillaume c 6 4:33:11 34.04
16. 165 AMAR Nicolas b 9 4:33:12 34.04
17. 139 ALARD Christian c 7 4:33:25 34.01
18. 112 DUQUENNE Bruno b 10 4:33:25 34.01
19. 1061 MONTAGNE Olivier c 8 4:34:58 33.82
20. 176 JOUNIAUX Hervé c 9 4:34:59 33.82
21. 157 BEAUMOND Philippe d 1 4:35:02 33.82
22. 105 RIVIERE Philippe c 10 4:36:44 33.61
23. 109 ROMANET Pierre c 11 4:36:46 33.60
24. 767 MONNERIE Jean-Baptiste c 12 4:37:41 33.49
25. 544 ROSTAING TROUX Christophe b 11 4:37:42 33.49
26. 114 RYCKBOSCH Jan c 13 4:37:42 33.49
27. 166 IMBERT Philippe c 14 4:37:42 33.49
28. 140 MARTIN Ludovic c 15 4:37:42 33.49
29. 979 BORDIN Mathieu b 12 4:37:43 33.49
30. 905 OUTHIER Jérome c 16 4:37:44 33.49
31. 774 AUGIS Léonard c 17 4:37:45 33.48
32. 1107 CONGRE Patrice c 18 4:39:05 33.32
33. 134 DE SAINT JEAN Magdalena w1 1 4:39:05 33.32
34. 865 MARTINEZ Roger e 1 4:39:05 33.32
35. 967 MARAGA Claude d 2 4:39:06 33.32
36. 593 ZEISSLOFF Yannick b 13 4:39:07 33.32
37. 486 LAMOUROUX Herve c 19 4:39:44 33.25
38. 137 LUBESPERE Jean-François d 3 4:39:44 33.25
39. 110 COLLARD Christophe c 20 4:39:44 33.25
40. 870 CASSINI Grégory a 2 4:39:45 33.25
41. 1026 CERAN Philippe b 14 4:39:47 33.24
42. 115 FORT Patrice d 4 4:39:49 33.24
43. 1047 SARNIN Christophe c 21 4:42:53 32.88
44. 921 RESSEGAIRE Frederic c 22 4:44:17 32.72
45. 879 CARME Serge c 23 4:44:42 32.67
46. 671 ROBIN Jackie d 5 4:45:33 32.57
47. 1140 ANDRE Didier c 24 4:45:33 32.57
48. 838 GUY Christophe b 15 4:47:38 32.33
49. 1103 DESPLANCHES Frederic c 25 4:47:38 32.33
50. 1055 BOUCHER Yves c 26 4:47:39 32.33
51. 124 PACHOT Jean Philippe c 27 4:47:40 32.33
52. 809 MARTINO Jean d 6 4:47:40 32.33
53. 201 STOTZ Pascal b 16 4:47:43 32.32
54. 931 DARDENNES Bernard c 28 4:47:45 32.32
55. 621 DESFEUX Sylvain d 7 4:47:45 32.32
56. 672 KNAUPP Sébastien b 17 4:47:46 32.32
57. 522 COLIN Thierry b 18 4:47:46 32.32
58. 1062 COMBE Fabrice b 19 4:49:00 32.18
59. 154 DALMASSO Christophe c 29 4:49:31 32.12
60. 756 JULLIAN David a 3 4:49:34 32.12
61. 701 PIC Gérard c 30 4:49:35 32.12
62. 160 ESCANEZ Philippe b 20 4:50:35 32.01
63. 161 DOMENGE Michel c 31 4:50:35 32.01
64. 151 NAVARRO Serge c 32 4:50:38 32.00
65. 102 DUBOSQ Thierry d 8 4:51:56 31.86
66. 152 BOYER Claude e 2 4:51:57 31.86
67. 1102 PESANDO Gilles c 33 4:51:57 31.86
68. 1077 CODOUREY Lionel b 21 4:51:59 31.85
69. 1065 PETIT Vincent b 22 4:54:18 31.60
70. 1029 ROUSSEL Thierry b 23 4:54:19 31.60
71. 130 STAELENS Bérengère w1 2 4:54:21 31.60
72. 111 LUTZ Patrick d 9 4:54:21 31.60
73. 770 RENOU Daniel d 10 4:54:21 31.60
74. 945 RODRIGUEZ Michel d 11 4:54:23 31.59
75. 851 BOURREAU Jacques d 12 4:54:24 31.59
76. 148 MEYER Jacques c 34 4:54:25 31.59
77. 61 BURGY David a 4 4:54:30 31.58
78. 1113 MASIN Gregory b 24 4:55:47 31.44
79. 958 MACIOSZEK Joel c 35 4:57:08 31.30
80. 1143 GUEBET Stephane b 25 4:57:08 31.30
81. 494 REBOUL Vincent c 36 4:57:11 31.29
82. 700 MATHE Thierry a 5 4:57:11 31.29
83. 1144 FONTENAU Seb b 26 4:57:25 31.27
84. 180 MOFFATT James d 13 4:58:13 31.19
85. 585 GIROUX Patrick d 14 4:58:13 31.19
86. 173 NACIO-CASALIES Florence w1 3 4:58:14 31.19
87. 123 GIRARDOT Eric c 37 4:58:14 31.19
88. 788 PARODI Denis c 38 4:59:22 31.07
89. 975 BILLOT Jerome a 6 4:59:22 31.07
90. 724 DOEBERT Steffen c 39 4:59:23 31.06
91. 116 DURANTON Eric c 40 4:59:25 31.06
92. 171 JULLIARD Frederic c 41 4:59:25 31.06
93. 1108 CARLE Julien a 7 4:59:25 31.06
94. 1058 BONNET Philippe c 42 4:59:36 31.04
95. 550 PLISSONNIER Marc c 43 5:00:40 30.93
96. 162 HULSKEN Marc d 15 5:00:41 30.93
97. 890 PAYANY Denis b 27 5:00:41 30.93
98. 132 FOURNIER Jérôme d 16 5:00:44 30.93
99. 899 COLLOMB-PATON Damien b 28 5:00:44 30.93
100. 971 REY Jerome b 29 5:00:46 30.92
101. 117 BOTTO Jean-Luc d 17 5:02:33 30.74
102. 840 RASTELLO Nicolas b 30 5:02:34 30.74
103. 200 CAND Stéphane b 31 5:02:55 30.70
104. 472 BEAUVAIS Gilles d 18 5:02:58 30.70
105. 923 WEYHRICH John d 19 5:02:58 30.70
106. 113 CARLE Eris b 32 5:02:59 30.70
107. 156 BENTIVEGNA Didier c 44 5:02:59 30.70
108. 119 DREGAS Victor-Henri d 20 5:02:59 30.69
109. 956 CHASSAGNE Philippe d 21 5:03:00 30.69
110. 454 HEAPS Michael c 45 5:03:00 30.69
111. 153 OLLIVIER Alain e 3 5:03:01 30.69
112. 841 SCHROEN Peter c 46 5:03:16 30.67
113. 903 ALEXANDRE Bérenger b 33 5:04:11 30.57
114. 1086 DIRGALA Alfred d 22 5:05:19 30.46
115. 768 MORIN Didier c 47 5:05:20 30.46
116. 172 NACIO-CASALIES Pierre b 34 5:05:22 30.46
117. 972 NICOLAUD Julien a 8 5:05:22 30.46
118. 731 GOMBERT Williams d 23 5:05:23 30.46
119. 547 MOHR Raymond d 24 5:05:48 30.41
120. 508 GICQUEL Samuel c 48 5:07:36 30.23
121. 512 METIVIER Daniel e 4 5:07:36 30.23
122. 159 MOUNIER Catherine w3 1 5:07:43 30.22
123. 884 IORFIDA Michel c 49 5:07:43 30.22
124. 629 PORTEFAIX Alain b 35 5:07:44 30.22
125. 789 BORDET Bernard d 25 5:07:44 30.22
126. 1105 PELLOUX Patrick c 50 5:07:45 30.22
127. 831 CRIQUI Alain c 51 5:07:45 30.22
128. 782 PRUDHOMME Serge d 26 5:09:53 30.01
129. 1067 CHAURAND Arnaud b 36 5:09:54 30.01
130. 1136 ALMERA S Illisible c 52 5:09:55 30.01
131. 989 BRAUNWALD Philippe b 37 5:10:35 29.94
132. 121 ROSSO Jean-Pierre e 5 5:10:35 29.94
133. 175 LACOSTE Jean-Luc c 53 5:10:35 29.94
134. 716 GARRIDO Antoine d 27 5:10:35 29.94
135. 960 RICHARD Jean-Louis e 6 5:10:36 29.94
136. 528 SPENGLER Fabien b 38 5:10:46 29.93
137. 881 FERY Lionel b 39 5:11:01 29.90
138. 766 HAMON Laurent b 40 5:11:58 29.81
139. 473 OLSEN James c 54 5:11:58 29.81
140. 203 STEPHAN Yann b 41 5:12:01 29.81
141. 925 KAEUPER Peter c 55 5:12:51 29.73
142. 869 ROUX Marc c 56 5:13:20 29.68
143. 1118 GALLO Alex d 28 5:15:33 29.47
144. 69 DELAGRANGE Antoine d 29 5:15:33 29.47
145. 107 PECHDO Didier d 30 5:15:34 29.47
146. 702 TROUSSIER Philippe c 57 5:16:01 29.43
147. 592 WIKER Geir c 58 5:16:51 29.35
148. 680 DUSART Matthieu a 9 5:16:52 29.35
149. 901 JOST Rémy c 59 5:16:53 29.35
150. 1110 PUGNET Thierry c 60 5:16:53 29.35
151. 867 FRANCOIS Christian c 61 5:16:55 29.35
152. 936 AGHAZRIAN Philippe c 62 5:16:55 29.35
153. 584 BADIN Marc d 31 5:16:56 29.35
154. 681 DUSART Christian c 63 5:16:56 29.34
155. 478 COURBET Gérard d 32 5:16:56 29.34
156. 118 GRAND Gilles c 64 5:16:57 29.34
157. 1076 LIEUTIER Gerard c 65 5:16:57 29.34
158. 934 GIRARD DE LANGLADE Philippe c 66 5:17:49 29.26
159. 181 NR 181 xxx 1 5:19:52 29.07
160. 451 BORNOT Manuel c 67 5:20:04 29.06
161. 852 RICHECCEM Alex b 42 5:20:23 29.03
162. 29 NR 29 xxx 2 5:20:45 29.00
163. 799 BONNET Yves e 7 5:20:45 29.00
164. 1134 ARACIL Jean-Pierre e 8 5:20:46 28.99
165. 103 RAFFIN Didier d 33 5:20:48 28.99
166. 106 LOPEZ Rafael d 34 5:20:48 28.99
167. 880 BONNET Alain d 35 5:20:48 28.99
168. 1030 EXCOFFIER Claude d 36 5:20:48 28.99
169. 1025 ROCHEFEUILLE Pascal c 68 5:21:06 28.96
170. 1022 HUCHET Jean-Yves d 37 5:22:49 28.81
171. 1034 DUBOIS Philippe c 69 5:22:56 28.80
172. 1069 DOL Francois a 10 5:22:59 28.79
173. 104 AILHAUD Jean c 70 5:23:00 28.79
174. 1141 PINONIELY Jean-Francois d 38 5:23:26 28.76
175. 667 BONFILS Francois d 39 5:23:28 28.75
176. 717 FRAISSE Bruno c 71 5:23:28 28.75
177. 699 MATHE Pierre d 40 5:23:28 28.75
178. 917 ANGELI Yves d 41 5:23:29 28.75
179. 131 COINON Jean-Pierre d 42 5:23:29 28.75
180. 1145 PELLEGRIN Jean-Luc d 43 5:23:29 28.75
181. 750 CAMPANA René d 44 5:23:29 28.75
182. 1117 NR 1117 xxx 3 5:23:31 28.75
183. 482 BARONI Patrick c 72 5:25:39 28.56
184. 1033 DEVOGHEL Christophe c 73 5:25:39 28.56
185. 737 MENDEZ Stephane b 43 5:27:27 28.40
186. 1137 VILLAIN Max c 74 5:27:34 28.39
187. 1174 ROSSELLO Stephen b 44 5:27:54 28.36
188. 695 ADAM Philippe c 75 5:27:54 28.36
189. 970 HELLERMAN Daniel d 45 5:28:24 28.32
190. 696 GRUEL Franck c 76 5:28:34 28.30
191. 558 WILLEMIN Marcel e 9 5:30:35 28.13
192. 795 DARDIER Jean-Marc c 77 5:30:52 28.11
193. 961 NR 961 xxx 4 5:30:53 28.11
194. 645 CHANTOISEAU Philippe d 46 5:30:57 28.10
195. 771 ZUNINO Pascal b 45 5:30:57 28.10
196. 524 BATTUT Laurent c 78 5:30:59 28.10
197. 564 GARRIDO Tonio c 79 5:30:59 28.10
198. 568 BIEVELEZ Fabian c 80 5:30:59 28.10
199. 523 CARRON Jean-Michel c 81 5:30:59 28.10
200. 1032 JAUME Jean-Marc b 46 5:30:59 28.10
201. 896 MARTIN COLLOMB Bernard d 47 5:30:59 28.10
202. 1148 ALLEGRETI Ludovic b 47 5:31:00 28.10
203. 63 DEIDIER Michel d 48 5:31:01 28.10
204. 1028 SMITH Renate w3 2 5:34:36 27.80
205. 694 ADAM Anne w2 1 5:34:36 27.79
206. 147 KEIRSSE Lionel d 49 5:34:36 27.79
207. 686 GRANLUND Fredrik c 82 5:35:43 27.70
208. 932 HAAST Ingrid w1 4 5:35:43 27.70
209. 704 DAYRAUT Frédéric b 48 5:35:44 27.70
210. 825 BAIMA Jérôme b 49 5:35:44 27.70
211. 483 BUYEL Jacques d 50 5:35:45 27.70
212. 924 QUARTELLI Gerard e 10 5:35:46 27.70
213. 933 GOORDEN René b 50 5:35:49 27.69
214. 1176 PETHOUD Christophe c 83 5:35:51 27.69
215. 964 DEBARD Veronique w2 2 5:35:53 27.69
216. 652 RIGAL Chantal w2 3 5:36:11 27.66
217. 951 MAES Luc c 84 5:39:01 27.43
218. 191 NR 191 xxx 5 5:39:02 27.43
219. 897 GRUBER Michel c 85 5:39:03 27.43
220. 885 LIZARRALDE Jean Claude d 51 5:39:05 27.43
221. 798 MOCQUAIS Eric c 86 5:39:08 27.42
222. 785 BASCHENIS Marcel e 11 5:39:09 27.42
223. 569 CADOUX Philippe d 52 5:39:09 27.42
224. 562 ASTIER Laurent c 87 5:39:09 27.42
225. 1068 AURAN Nicolas a 11 5:39:09 27.42
226. 481 BEAUDOIN Michel d 53 5:39:09 27.42
227. 769 POPOVICS Pierre d 54 5:39:10 27.42
228. 1050 NR 1050 xxx 6 5:42:44 27.14
229. 62 TREMAUD Henri d 55 5:42:52 27.13
230. 561 PENNETEAU Michel e 12 5:43:24 27.08
231. 614 GALERZI Mario e 13 5:46:19 26.85
232. 984 NR 984 xxx 7 5:46:20 26.85
233. 1112 RYDNE Lilf c 88 5:46:32 26.84
234. 832 DUBOIS Christophe c 89 5:46:53 26.81
235. 658 ALLER Philippe d 56 5:47:42 26.75
236. 565 CHARMETTE Bernard d 57 5:47:43 26.75
237. 811 KUHNI Paul d 58 5:47:45 26.74
238. 460 LEBRETON Daniel e 14 5:47:45 26.74
239. 648 PONS DE VINCENT Philippe c 90 5:47:47 26.74
240. 1109 CARLE Roger d 59 5:51:17 26.48
241. 657 DUMEY Jean-Marc c 91 5:51:17 26.47
242. 1021 LECART Patrice xxx 8 5:51:43 26.44
243. 1024 GALLAND Serge xxx 9 5:51:44 26.44
244. 1045 DALSTRA Theo c 92 5:51:44 26.44
245. 1139 VARNIER Lionel b 51 5:51:46 26.44
246. 670 NEDELEC Patrick d 60 5:52:14 26.40
247. 1060 DONZE Andre d 61 5:52:24 26.39
248. 783 PETIT Michel c 93 5:53:29 26.31
249. 745 GARZUEL Dominique d 62 5:53:49 26.29
250. 493 SIDO Hervé c 94 5:54:37 26.23
251. 489 SAUVAGE Cyril b 52 5:54:51 26.21
252. 902 VIDA Alexandre b 53 5:56:54 26.06
253. 730 ADELINE Bruno b 54 5:56:55 26.06
254. 957 DALMAS Henry c 95 5:56:56 26.06
255. 581 SUDERIE Michel e 15 5:57:04 26.05
256. 833 JEANNENEZ Jean Paul d 63 5:57:06 26.04
257. 484 DEFRAIN Jacky d 64 5:57:07 26.04
258. 1087 MELANI Celine w2 4 5:57:11 26.04
259. 1088 MOZZUPAPA Daniel d 65 5:57:11 26.04
260. 842 SEYNS Pieter a 12 5:57:11 26.04
261. 496 BOUQUET Pierre d 66 5:57:35 26.01
262. 830 MORET ES Jean-Bernard d 67 5:57:35 26.01
263. 834 MALSERT Pascal b 55 5:57:41 26.00
264. 787 SAURET Jacques e 16 5:59:23 25.88
265. 868 MERLIN David b 56 5:59:24 25.88
266. 1133 SENANT Antoine d 68 5:59:24 25.88
267. 887 ROCH Jean-Claude e 17 6:01:48 25.71
268. 555 LEVROT Christian d 69 6:01:49 25.70
269. 780 BALLESTRACCI Robert c 96 6:02:02 25.69
270. 759 NR 759 xxx 10 6:02:02 25.69
271. 603 GRELIER Patrick d 70 6:02:21 25.67
272. 634 CLEMENT Patrick c 97 6:02:45 25.64
273. 497 DESSEREY Jocelyne w3 3 6:02:53 25.63
274. 708 TOSELLO Alain c 98 6:03:33 25.58
275. 889 CHABOT Christian d 71 6:03:39 25.57
276. 579 ARGENTA Patrick d 72 6:06:07 25.40
277. 616 BIOLLEY René e 18 6:06:09 25.40
278. 1115 COLLARD Marie-Francoise w2 5 6:08:58 25.21
279. 720 CARLIN Pierre d 73 6:09:02 25.20
280. 918 TALBAUX Laurent c 99 6:09:24 25.18
281. 853 ACCARDI Lorenzo d 74 6:09:25 25.18
282. 570 VAREILLE Eric c 100 6:09:26 25.17
283. 1027 TREMELLAT Henri e 19 6:09:26 25.17
284. 1020 KUIKEN Dirk xxx 11 6:11:45 25.02
285. 732 DELACHAUX Benoit e 20 6:11:50 25.01
286. 455 DEPOURCQ Eric c 101 6:12:06 24.99
287. 1085 HOMMEL Marc b 57 6:12:46 24.95
288. 939 VEILLARD Patrick c 102 6:12:50 24.94
289. 654 PICOT Fabrice b 58 6:12:50 24.94
290. 723 MCKICHAN Britta w2 6 6:12:51 24.94
291. 692 VICENTE Gilles c 103 6:12:51 24.94
292. 641 GUILLOT Philippe c 104 6:12:51 24.94
293. 1093 NR 1093 xxx 12 6:12:53 24.94
294. 749 AMICE Alain e 21 6:12:55 24.94
295. 619 BARUZZO Paul d 75 6:13:55 24.87
296. 65 CAILLE Jean-Paul e 22 6:14:12 24.85
297. 458 CHASSERAY Claude e 23 6:14:26 24.84
298. 655 LOUIS Marc c 105 6:15:54 24.74
299. 1041 ARIEY-BONNET Luc c 106 6:16:02 24.73
300. 168 FINE Muriel w1 5 6:16:34 24.70
301. 1149 GRACE Robert d 76 6:16:42 24.69
302. 68 PREVOT Raymond e 24 6:16:49 24.68
303. 530 COMBES Pascal d 77 6:17:15 24.65
304. 727 MONNIER Jean-Luc e 25 6:17:22 24.64
305. 757 SAVINA Claude d 78 6:17:29 24.64
306. 551 PETIT Cécile w2 7 6:19:19 24.52
307. 806 GENDRON Yves e 26 6:19:19 24.52
308. 689 CAVAREC Jacqueline w3 4 6:21:26 24.38
309. 978 GOFFIN Caroline w1 6 6:21:26 24.38
310. 966 MONTMAYEUL Cyril c 107 6:21:26 24.38
311. 813 AMARENCO Henri d 79 6:21:26 24.38
312. 1114 CARLIN Christophe c 108 6:21:27 24.38
313. 1111 JUIF Martial c 109 6:21:31 24.38
314. 656 DOYEN Gilles c 110 6:23:23 24.26
315. 1044 GIURANNO Salvvatore d 80 6:25:04 24.15
316. 714 HENIQUE Patrice c 111 6:25:04 24.15
317. 514 KRASNOPOLSKI Joël d 81 6:26:09 24.08
318. 498 BOYET Michel e 27 6:26:10 24.08
319. 623 VIBERT Emile e 28 6:26:10 24.08
320. 624 COLLOMBAT Gérard e 29 6:26:11 24.08
321. 559 TISSERAND Jacques d 82 6:27:44 23.99
322. 596 ONFROY Christian e 30 6:27:46 23.98
323. 1091 OLIVERO Jean c 112 6:27:55 23.98
324. 552 SERIEYS Christian c 113 6:27:55 23.97
325. 665 KUCHNA Patrick c 114 6:28:01 23.97
326. 721 VILLE Pierre d 83 6:28:26 23.94
327. 1089 CORNA Stephane c 115 6:29:03 23.91
328. 1090 BRUZZESE Sylvain c 116 6:29:03 23.91
329. 499 POUJADE Jean-Claude e 31 6:29:35 23.87
330. 1057 BAILLY Luc d 84 6:30:03 23.84
331. 1054 CRAMOIX Pierre c 117 6:31:20 23.76
332. 465 FREMONT Yves d 85 6:31:21 23.76
333. 647 CLOAREC Joël d 86 6:31:21 23.76
334. 563 ASTIER Isabelle w2 8 6:31:22 23.76
335. 527 COCE Gérard d 87 6:31:24 23.76
336. 752 BOCCANFUSO Casimir e 32 6:31:25 23.76
337. 855 GUILLOBEZ Serge e 33 6:31:27 23.76
337. 810 SIMONATO Françoise w3 5 6:31:27 23.76
339. 571 KNIDEL Jean-Louis c 118 6:31:29 23.76
340. 536 TER-AKOPOFF Jacques d 88 6:35:03 23.54
341. 805 GIRAUDON Jacques d 89 6:35:59 23.49
342. 990 ALLEMAND Pascal c 119 6:37:50 23.38
343. 1099 RAYMOND Pierre-Guillaume b 59 6:38:29 23.34
344. 693 SOMA Alain e 34 6:38:30 23.34
345. 471 EISENLOHR Patrick c 120 6:38:46 23.32
346. 1097 MARTINI Laurent d 90 6:38:46 23.32
347. 580 DEBOS Bernard b 60 6:39:06 23.30
348. 942 JACOB Fabien a 13 6:39:19 23.29
349. 690 GARNERONE Sylvie w2 9 6:39:22 23.29
350. 632 LEFEBVRE Stéphane c 121 6:39:22 23.29
351. 1101 GRASDEPOT Francois d 91 6:43:13 23.07
352. 741 VIALLET Philippe d 92 6:44:11 23.01
353. 475 DECLEMY Pierre b 61 6:44:40 22.98
354. 763 CAMEL Jean d 93 6:44:44 22.98
355. 583 BOURG Jean-Jacques d 94 6:45:05 22.96
356. 631 FESSAGUET Olivier d 95 6:45:16 22.95
357. 513 GIRAUD Francis f 1 6:46:10 22.90
358. 604 COMBE Patrick c 122 6:47:30 22.82
359. 1031 SAUTEL Sylvain e 35 6:47:30 22.82
360. 521 RIVIERE Gérard e 36 6:49:42 22.70
361. 1124 CHARVY Christian d 96 6:49:42 22.70
362. 495 PERRACHE Bernard e 37 6:50:35 22.65
363. 628 DIVE Pierre c 123 6:56:44 22.32
364. 962 KERLAN Marc d 97 6:56:59 22.30
365. 577 MARNAS Thierry c 124 6:57:43 22.26
366. 575 VALETTE Yves d 98 6:57:44 22.26
367. 574 TEYSSIER Jean-Luc c 125 6:57:44 22.26
368. 605 COLOMBO Jean-Claude d 99 6:58:11 22.24
369. 644 ROTGER Jacques d 100 6:58:34 22.22
370. 1035 NR 1035 xxx 13 6:59:48 22.15
371. 907 PONS Claudie w1 7 6:59:48 22.15
372. 920 SAMBUCO Henri d 101 6:59:49 22.15
373. 507 DAVID Sébastien b 62 7:00:08 22.14
374. 633 TRANI Antoine e 38 7:01:46 22.05
375. 733 FARGUES Henri e 39 7:04:31 21.91
376. 1146 SANTIAGO Anna w2 10 7:04:37 21.90
377. 526 JEAN Gilbert c 126 7:06:14 21.82
378. 529 ANDRE Guy d 102 7:08:59 21.68
379. 590 BOSMA Willem d 103 7:11:34 21.55
380. 1018 DE BOER Cor c 127 7:11:35 21.55
381. 602 BALUTEAUD Jean-Michel d 104 7:12:03 21.53
382. 765 TURRI David b 63 7:12:36 21.50
383. 586 HYACINTHE Guy e 40 7:12:36 21.50
384. 734 FARGUES Claudine w3 6 7:13:32 21.45
385. 466 MENET Joël e 41 7:13:55 21.43
386. 467 QUADPEERDS Michel e 42 7:13:56 21.43
387. 976 MANCHON Laurent b 64 7:16:17 21.32
388. 617 CHEMINADE David b 65 7:16:17 21.32
389. 485 MALLEVAL Bernard e 43 7:16:41 21.30
390. 762 FENOUILLET Jean Luc c 128 7:21:30 21.06
391. 729 ROUSSEL Jean f 2 7:22:18 21.03
392. 1023 THAUVIN Pierrick xxx 14 7:30:52 20.63
393. 1138 BOUTEILLE Arnaud c 129 7:32:20 20.56
394. 882 GARDIE Veronique w2 11 7:34:36 20.46
395. 487 ROCHAS Jean Pierre e 44 7:36:31 20.37
396. 488 ROCHAS Rolande w3 7 7:36:31 20.37
397. 50 PHILIPPON Jean-Paul xxx 15 7:38:01 20.31
398. 53 VANDEWALLE Guido e 45 7:38:02 20.30
399. 506 BRETTES Martine w3 8 7:42:45 20.10
400. 505 LEGET Didier d 105 7:42:45 20.10
401. 983 BRUAT Marie-Sophie w2 12 7:57:02 19.50
402. 677 MUNOZ Frederic b 66 7:57:36 19.47
403. 764 FAILLET Alain c 130 8:05:39 19.15
404. 827 CIZABUIROZ Jacquie d 106 8:05:39 19.15
405. 846 BREYER Astrid w2 13 8:05:40 19.15
406. 1053 GALLARD Veronique w2 14 8:12:31 18.88
407. 973 ALCARAZ Virginie w1 8 8:31:21 18.19
408. 974 NOMEL Tommy a 14 8:31:23 18.19
409. 1083 CATALDO Albert f 3 8:39:12 17.91
410. 480 HERAULT Jacques e 46 8:39:12 17.91
411. 796 FAILLET Michel d 107 8:39:13 17.91
412. 706 AGERON Lucien d 108 8:46:56 17.65
413. 479 LAPEYRE Patrick d 109 9:01:32 17.17
414. 1046 BOIS Jean-Pierre d 110 9:06:20 17.02
415. 705 BONNET Catherine w2 15 9:09:55 16.91

Haut 









Haut  
 Privé-site   Auteursrecht-Copyright : klik hier om te lezen !