Velovelo
Português Nederlands 日本語 中文
Español English čeština slovenčina
русский italiano polski norsk
français Deutsch svenska عربي
 
 vorige pagina
 Stuur naar een vriend
 Print dit artikel
 ---> La Sisteronne 1 2009 : Résultats du 87 km

ClDosNom Prénom .....CatéCl.cat..Temps.......Moy.....
1. 930 GOMBERT Julien A 1 2:07:35 40.92
2. 1079 PARA Jerome B 1 2:07:35 40.92
3. 1037 GARZUNEL Jean B 2 2:07:36 40.91
4. 127 LELEU Geoffrey B 3 2:07:37 40.91
5. 1175 BELLUE Hervé B 4 2:07:37 40.91
6. 1106 ARIEY Vincent B 5 2:07:37 40.90
7. 126 D’AMICO Mario D 1 2:07:37 40.90
8. 872 BRUTTOMESSO Daniel C 1 2:07:38 40.90
9. 1081 MARTIN Alex C 2 2:07:38 40.90
10. 910 CLAVERIE-FORGUES Sébastien C 3 2:07:38 40.90
11. 108 WISSMANN Eugène D 2 2:07:38 40.90
12. 954 BOYER Mathieu A 2 2:07:38 40.90
13. 1128 CHACORNAC Olivier B 6 2:07:39 40.90
14. 659 TYTGAT PELLOUX Romaric A 3 2:07:39 40.90
15. 1082 TURINI Jerome C 4 2:07:39 40.90
16. 718 DIAZ Carlos B 7 2:11:07 39.82
17. 128 DELPERIER Alain E 1 2:11:09 39.80
18. 205 LAGIER Patrick D 3 2:11:09 39.80
19. 674 MONCEAUX Alain C 5 2:11:09 39.80
20. 606 TAFER Sébastien B 8 2:11:10 39.80
21. 687 FERRERE Gérard E 2 2:11:11 39.79
22. 952 LUC Jean-Michel C 6 2:11:11 39.79
23. 1 ROCHE Stephen D 4 2:11:13 39.78
24. 938 ROBIN Mireille W1 1 2:11:15 39.77
25. 812 BONNAFOUX Jean-Luc C 7 2:14:16 38.88
26. 141 CHABOT Gilles D 5 2:14:27 38.83
27. 943 CABROLIER Bernard D 6 2:14:34 38.79
28. 535 LANDRY Romuald B 9 2:14:38 38.77
29. 849 LE COCGUEN Philippe C 8 2:14:51 38.71
30. 754 RODRIGUEZ Manuel C 9 2:14:51 38.71
31. 736 VALENTIN Jonathan A 4 2:14:52 38.70
32. 1063 ELZCARD ?? Xavier B 10 2:14:54 38.70
33. 1127 PLUSQUELLEC Gilles B 11 2:14:56 38.69
34. 916 VIGNA-TON Franck C 10 2:14:57 38.69
35. 735 VALENTIN Didier C 11 2:14:57 38.68
36. 122 HERMAND Pierre E 3 2:15:47 38.45
37. 193 BOBEAU Michel D 7 2:15:47 38.44
38. 587 MARTIN Xavier B 12 2:15:48 38.44
39. 877 CORTEGGIANI Jean-Thomas C 12 2:15:48 38.44
40. 712 MAGNO Jerôme A 5 2:15:48 38.44
41. 808 NOIRFALISE Franck C 13 2:15:49 38.44
42. 944 PIALOT Hubert B 13 2:15:49 38.44
43. 953 SPINOSA Jean-Marc C 14 2:17:45 37.90
44. 519 CAILLET Olivier C 15 2:19:13 37.50
45. 751 ALARY Alain C 16 2:19:13 37.50
46. 1119 MOSCATELLI Charles F 1 2:19:16 37.48
47. 969 ARNOUX Vincent A 6 2:19:51 37.33
48. 1042 CHARPENTIER Daniel C 17 2:19:51 37.33
49. 145 MESSY Patrick C 18 2:19:55 37.31
50. 1039 NOLLOT Marcel D 8 2:19:57 37.30
51. 760 JOUCERAND Grégory A 7 2:19:58 37.29
52. 673 BOTTAGISI Claude C 19 2:20:01 37.29
53. 982 SEVILLA Pierre C 20 2:20:06 37.26
54. 1135 SEVILLA Nicolas A 8 2:20:06 37.26
55. 1078 CURRE Nadia W2 1 2:20:07 37.26
56. 980 TRIPODI Claude E 4 2:20:30 37.15
57. 635 FINE Marcel D 9 2:22:40 36.59
58. 64 HUTSEBAUT Jean-Luc D 10 2:22:41 36.59
59. 988 IMBERT Franck B 14 2:22:42 36.58
60. 660 AMBROISE Edwin A 9 2:22:42 36.58
61. 1126 NEY Jean-Marie C 21 2:22:44 36.57
62. 683 BLANQUE Olivier A 10 2:22:45 36.57
63. 772 CHAUSSEGROS Thierry B 15 2:22:45 36.57
64. 533 BOISSADIE Jean E 5 2:22:45 36.57
65. 829 NEGRE Robert E 6 2:22:45 36.57
66. 1095 HERAND Olivier A 11 2:22:46 36.57
67. 129 DELPERIER Catherine w2 2 2:22:46 36.57
68. 179 FRANCOIS Patrick E 7 2:22:46 36.56
69. 703 DIAS DA CRUZ Eric c 22 2:22:47 36.56
70. 817 PRVULOVIC Miodrag B 16 2:22:47 36.56
71. 816 JUNG Claire W1 2 2:22:48 36.56
72. 650 PSAUME Jean-Louis D 11 2:27:26 35.41
73. 820 POLET David c 23 2:27:26 35.41
74. 968 LEITZELMAN Christian D 12 2:27:27 35.41
75. 462 SUPLIT Michel d 13 2:27:28 35.40
76. 948 RIZZETTO Régis B 17 2:27:29 35.40
77. 803 TRANSON Philippe c 24 2:27:32 35.38
78. 871 BLOUËT Thomas B 18 2:27:35 35.37
79. 1080 VITARD Emmanuel B 19 2:29:38 34.89
80. 895 AGOSTI Jean-Marie e 8 2:29:38 34.89
81. 599 ZANARDO Herve b 20 2:31:22 34.49
82. 843 FILALI Habib Mustapha b 21 2:31:22 34.49
83. 713 ELMIDORO Gérard d 14 2:31:22 34.49
84. 848 ESCUYER Frédéric c 25 2:31:22 34.49
85. 804 DEMANGE Bernard e 9 2:31:23 34.48
86. 169 MASSE Daniel e 10 2:31:23 34.48
87. 636 BOYER Christian c 26 2:31:23 34.48
88. 1147 NOEL Frederic a 12 2:31:24 34.48
89. 790 THABUIS Jacques e 11 2:31:25 34.48
90. 773 DETOURBE Jean Noel e 12 2:31:25 34.48
91. 459 LE NORMAND Joël d 15 2:31:26 34.47
92. 1116 BOURGOGNE Olivier a 13 2:31:27 34.47
93. 898 AILLAUD Hervé c 27 2:31:27 34.47
94. 906 OUVRIER-BUFFET Patrice c 28 2:31:31 34.45
95. 646 PRETOT Philippe c 29 2:33:49 33.94
96. 651 QUEYREL Pierre c 30 2:33:49 33.94
97. 525 LE GALL Serge d 16 2:33:49 33.94
98. 965 PAGES Michel e 13 2:33:51 33.93
99. 1059 AUZET Stephane c 31 2:33:52 33.93
100. 1125 BERNARD Christophe b 22 2:33:53 33.93
100. 977 GAUTHIER Christian d 17 2:33:53 33.93
102. 678 ISOARDI Fabrice b 23 2:33:53 33.92
103. 1173 LABARRE Dominique c 32 2:33:53 33.92
104. 1019 BURGERJON Dabe a 14 2:34:24 33.81
105. 3 MORELON Daniel e 14 2:34:30 33.79
106. 1066 CHAUVUN Sebastien b 24 2:34:40 33.75
107. 1064 BARET Gilbaut c 33 2:34:41 33.75
108. 940 RANGUIS Herve c 34 2:34:41 33.75
109. 860 LOONIS Christophe b 25 2:34:46 33.73
110. 1094 AVERSA Nicolas a 15 2:34:47 33.73
111. 873 TELMONT Olivier b 26 2:34:47 33.73
112. 1096 STRIPPOLI Aldo d 18 2:35:08 33.65
113. 601 GIVAUDAN Norbert d 19 2:35:19 33.61
114. 620 CHEVALLIER Pierre c 35 2:37:08 33.22
115. 878 LAIRIS Jp c 36 2:37:08 33.22
116. 1043 RASKIN Didier c 37 2:37:59 33.04
117. 963 MELLA Cédric b 27 2:38:33 32.93
118. 67 GERMOND Emmanuel c 38 2:38:33 32.92
119. 927 LE GALL Marc c 39 2:38:34 32.92
120. 198 NR 198 xxx 1 2:38:34 32.92
121. 476 BILLIAU Jacques- Simon e 15 2:38:34 32.92
122. 929 PLESTIN Jerome b 28 2:38:35 32.92
123. 1084 LABERTRANDE Paul e 16 2:38:35 32.92
124. 1171 GALY Rémy c 40 2:38:35 32.92
125. 515 MARTINO Salvatore c 41 2:38:35 32.92
126. 935 GIRARD Jean-Paul e 17 2:38:36 32.91
127. 59 CHAZAL Alain d 20 2:38:38 32.91
128. 66 GERMOND Daniel e 18 2:38:38 32.91
129. 60 CHAZAL Philippe c 42 2:38:38 32.91
130. 661 MATHIOT Jacques f 2 2:38:38 32.91
131. 2 AIMAR Lucien e 19 2:38:39 32.91
132. 850 BABINSKI Patrick d 21 2:38:46 32.88
133. 600 ROUX Jean-Pierre c 43 2:39:07 32.81
134. 1052 CUCCHIETTI Denis c 44 2:42:20 32.16
135. 828 JUMETZ David c 45 2:45:21 31.57
136. 914 HILLARION Philippe c 46 2:45:22 31.57
137. 1142 FAURE BRAC Gerald d 22 2:45:23 31.57
138. 453 DORAY Christian e 20 2:45:23 31.56
139. 776 GIUSTI Claude e 21 2:46:27 31.36
140. 835 BERGIA René d 23 2:46:27 31.36
141. 490 VEILLET Brigitte w2 3 2:46:28 31.36
142. 707 BOTTA-VENIER Véronique w2 4 2:46:28 31.36
143. 688 GAZZOLA Catherine w3 1 2:46:29 31.36
144. 912 BLANC Yves d 24 2:46:29 31.36
145. 775 PACINI Pierre e 22 2:46:32 31.35
146. 926 ARNOUX Jacques d 25 2:50:11 30.67
147. 1172 MONTI Andre c 47 2:50:11 30.67
148. 613 DHO Roger e 23 2:50:20 30.65
149. 847 QUILES Georges e 24 2:50:37 30.60
150. 642 OLMINI François e 25 2:51:19 30.47
151. 534 DUVAL Françis d 26 2:51:22 30.46
152. 946 EDWARDS Olivia w1 3 2:51:28 30.44
153. 947 JULLIOT Vincent b 29 2:51:28 30.44
154. 1056 BOUCHER Valerie w2 5 2:51:33 30.43
155. 740 PARRA Francis e 26 2:51:33 30.43
156. 639 BRUNET Jean-Jacques e 27 2:51:34 30.43
157. 626 MAHE Nadège w2 6 2:51:34 30.43
158. 625 MAHE Alain e 28 2:51:34 30.43
159. 531 PERRIER Marc c 48 2:51:40 30.41
160. 501 PUCCETTI Maurice e 29 2:51:41 30.41
161. 622 MOUCHIROUD Alain c 49 2:51:42 30.40
162. 791 PONTI Patrick d 27 2:51:46 30.39
163. 794 CALVARESE Alain d 28 2:51:49 30.38
164. 792 ALATI Pierre f 3 2:51:49 30.38
165. 643 VOURCH Laurent c 50 2:51:50 30.38
166. 821 CHAUVIN Joël c 51 2:52:01 30.35
167. 894 ZURBACH Alain c 52 2:53:09 30.15
168. 520 HORNAIN Hervé b 30 2:54:47 29.87
169. 986 ROIG-GAUTIER Magali w1 4 2:54:51 29.86
170. 491 CAMPISTRO Léon e 30 2:54:51 29.86
171. 987 GAUTIER Frédéric c 53 2:54:51 29.85
172. 1123 HATCHRESSIAN Jean-Claude c 54 2:54:53 29.85
173. 1120 NR 1120 xxx 2 2:54:53 29.85
174. 1075 VAN DER MEULEN Averd ?? d 29 2:57:36 29.39
175. 959 GOMET Nicolas b 31 2:58:29 29.25
176. 178 MONZIER Ana w1 5 3:01:14 28.80
177. 177 PAGAT Christophe b 32 3:01:15 28.80
178. 492 SIDO Valérie w2 7 3:03:16 28.49
179. 1129 BRIANSOW Patrick c 55 3:03:27 28.46
180. 554 JOFFRES Philippe d 30 3:04:09 28.35
181. 837 COTTET Jacques f 4 3:04:21 28.32
182. 743 REB Françoise w3 2 3:04:35 28.28
183. 744 GUEZENNEC Louis e 31 3:04:35 28.28
184. 819 BRIAND Gilles c 56 3:04:37 28.28
185. 862 RICHAUD Serge c 57 3:04:37 28.28
186. 204 TRITTIER Laurent b 33 3:04:51 28.24
187. 461 LEBRETON Francine w3 3 3:05:13 28.19
188. 800 MISCIOSCIA Roland d 31 3:05:13 28.18
189. 726 RAIMONDI Roberto d 32 3:05:13 28.18
190. 649 RAINA Jean-Pierre d 33 3:05:13 28.18
191. 818 PITTION Philippe d 34 3:05:14 28.18
192. 836 TECZA Cedric b 34 3:05:15 28.18
193. 518 DUPAS Régis c 58 3:05:15 28.18
194. 728 RAIMONDI Clemente f 5 3:05:17 28.17
195. 516 PIANA Didier d 35 3:05:18 28.17
196. 1122 MINETTO Jean-Charles d 36 3:05:19 28.17
197. 883 NENCIONI Robert c 59 3:05:20 28.17
198. 864 WURTZ Colette w3 4 3:05:28 28.15
199. 981 BANCEL Lionel b 35 3:06:27 28.00
200. 861 CLARES Jonathan a 16 3:09:48 27.50
201. 691 PERRIN Alain d 37 3:12:31 27.12
202. 589 ORY Gérard e 32 3:15:48 26.66
203. 822 GARCIA Andre e 33 3:16:44 26.53
204. 469 VALENTIN Olivier c 60 3:18:46 26.26
205. 470 CHAZAL Valérie w2 8 3:18:48 26.26
206. 55 RAHON Alain e 34 3:18:49 26.26
207. 941 RIVIERE Marc e 35 3:18:49 26.26
208. 57 LEE Suzanna w3 5 3:18:49 26.26
209. 793 CALVARESE Dany w3 6 3:18:51 26.25
210. 597 DESSINGES Serge e 36 3:19:21 26.19
211. 955 BLANC Cyril b 36 3:21:50 25.86
212. 1121 GIUSTI Alfred e 37 3:21:50 25.86
213. 875 HAMEL Jérôme b 37 3:22:41 25.76
214. 539 MULLER Jean-Marie e 38 3:23:01 25.71
215. 892 BENIER Claudius d 38 3:23:20 25.67
216. 761 MIALLAND Albert e 39 3:24:10 25.57
217. 839 ORDOACER Pierre e 40 3:25:44 25.37
218. 615 GUALERZI Pierre f 6 3:25:57 25.35
219. 1131 FRANCKE Michel d 39 3:29:03 24.97
220. 845 VINCENT Catherine w2 9 3:29:08 24.96
221. 9 NR 9 xxx 3 3:33:01 24.51
222. 802 VEYRAT Michel d 40 3:33:18 24.47
223. 801 JOUBERT Michel e 41 3:33:19 24.47
224. 164 RAYNIER Aline w2 10 3:34:45 24.31
225. 101 AIMAR Chantal w3 7 3:34:45 24.31
226. 1049 BOURG Pierre d 41 3:34:47 24.30
227. 1048 CLARES Joseph d 42 3:34:48 24.30
228. 985 VERZEROLI Aline w3 8 3:35:53 24.18
229. 866 LEGAT Daniel e 42 3:35:53 24.18
230. 567 CHAUWIN Alain d 43 3:39:47 23.75
231. 684 BERNIER Marc-François d 44 3:40:53 23.63
232. 640 GOLLAIN Jacques f 7 3:44:29 23.25
233. 573 VALETTE Danièle w3 9 3:44:38 23.24
234. 576 BARBOSA Sandra w1 6 3:44:38 23.24
235. 572 CHABANNY Jean-Luc d 45 3:44:39 23.24
236. 662 WHATLEY Sheree w3 10 3:51:52 22.51
237. 1130 FERNANDEZ Gabriel a 17 3:54:54 22.22
238. 456 VUEZ Yolande w3 11 3:55:07 22.20
239. 457 ALTEYRAC Jean Louis e 43 3:55:08 22.20
240. 549 RONZEL Stephane c 61 3:56:00 22.12
241. 548 DUPUIS Elisabeth w1 7 3:56:00 22.12
242. 900 BLUME Michel e 44 3:56:16 22.09

Haut 









Haut  
 Privé-site   Auteursrecht-Copyright : klik hier om te lezen !