Velovelo
Português Nederlands 日本語 中文
Español English čeština slovenčina
русский italiano polski norsk
français Deutsch svenska عربي
 
 vorige pagina
 Stuur naar een vriend
 Print dit artikel
 ---> La Roger Walkoviak 2009 : Résultats du 158 km

ClDosNom Prénom .....Caté..Temps.......Moy.....Dipl
1 6 JUBAN William A 04h30’08 35,09 OR
2 67 METAIS Sylvain A 04h30’12 35,09 OR
3 153 RACODON Nicolas A 04h35’29 34,41 OR
4 135 MARANDOLA Willy A 04h39’39 33,9 OR
5 95 SAGE Jerome B 04h42’31 33,56 OR
6 5 POURRAT Christophe C 04h42’39 33,54 OR
7 180 GIDEL Samuel A 04h42’45 33,53 OR
8 1 GUERNUT Pascal B 04h42’48 33,52 OR
9 212 CHEREAU Bertrand A 04h42’58 33,5 OR
10 217 BOYER Mickael A 04h45’21 33,22 OR
11 63 LECHARPENTIER Patrice C 04h46’24 33,1 OR
12 98 RAFFIN Laurent C 04h46’31 33,09 OR
13 9 JANDARD Nicolas B 04h46’33 33,08 OR
14 193 MACHENAUD Jean Christophe C 04h46’37 33,08 OR
15 76 VERDIER Marc C 04h46’40 33,07 OR
16 127 LEMAIRE François B 04h46’43 33,06 OR
17 157 REGNER Mickael A 04h46’47 33,06 OR
18 19 BOIVIN Christophe C 04h52’06 32,45 OR
19 70 DA Costa Manuel D 04h54’36 32,18 OR
20 14 LAURENT Cédric B 04h54’39 32,17 OR
21 61 SIMON Yves D 04h54’43 32,17 OR
22 130 COMMUNEAU Ludwig B 04h54’45 32,16 OR
23 109 PRUD’HON Alexandre A 04h54’47 32,16 OR
24 4 GOUROV Maxime B 04h54’51 32,15 OR
25 134 LAPANDERIE Ghislain B 05h01’58 31,39 OR
26 79 MOUREAU Yoann B 05h01’59 31,39 OR
27 91 BORDERIE Daniel D 05h02’03 31,39 OR
28 131 GUAZZINI Gérard C 05h02’05 31,38 OR
29 207 LAMBERT Frédéric C 05h06’34 30,92 OR
30 16 LESPAGNOL Laurent B 05h06’35 30,92 OR
31 187 GATILLON Jean Yves C 05h06’46 30,9 OR
32 199 BURON Michel D 05h07’03 30,87 OR
33 50 VALENTIN Antonio C 05h08’44 30,71 OR
34 58 BEL René D 05h08’46 30,7 OR
35 12 LAPRAY Simon A 05h08’48 30,7 OR
36 151 FREZIERES Jerome C 05h08’51 30,69 OR
37 69 BARBAT Jean Luc D 05h11’07 30,47 OR
38 209 DEBARNOT Lucien D 05h11’11 30,46 OR
39 15 BIZIERES Michel E 05h11’12 30,46 OR
40 77 AUBERGER Jacky E 05h11’13 30,46 OR
41 192 SANTIAS- Andrews Eric C 05h11’18 30,45 OR
42 185 PONCETTA Jean Yves D 05h11’21 30,45 OR
43 211 MAURE Pascal B 05h11’22 30,45 OR
44 29 GUTIERREZ Simon B 05h11’23 30,44 OR
45 33 REYMOND Stéphanie W1 05h11’26 30,44 OR
46 181 PIPIER Damien A 05h11’29 30,44 OR
47 205 BARTHELEMY Daniel C 05h11’32 30,43 OR
48 111 SIVADE Serge C 05h11’34 30,43 OR
49 34 TEIXIDO Jean François B 05h11’37 30,42 OR
50 188 CHEVIGNON Nicolas B 05h11’42 30,41 OR
51 206 DURAND Thierry C 05h11’45 30,41 OR
52 129 LAIBE Christian C 05h11’50 30,4 OR
53 189 HENRY Daniel B 05h11’54 30,39 OR
54 114 LACOMME Jean Claude C 05h11’57 30,39 OR
55 71 PICHAND Yves E 05h11’59 30,39 OR
56 202 PIRIER Jany E 05h12’02 30,38 OR
57 38 DEPARISOT Thierry D 05h12’04 30,38 OR
58 100 GOURDEN Aurélien A 05h12’11 30,37 OR
59 117 LORGERON Jacky D 05h17’10 29,89 OR
60 3 JUILLARD Pascal C 05h17’12 29,89 OR
61 176 DORNIER Claude D 05h17’16 29,88 OR
62 136 MABILEAU Laurent C 05h17’18 29,88 OR
63 210 FORTAT Florent B 05h21’39 29,47 OR
64 105 LAMARE Philippe D 05h21’42 29,47 OR
65 10 VIAL Pascal D 05h24’34 29,21 OR
66 173 QUATREHOMME Eric C 05h25’35 29,12 OR
67 65 BONIVIN Christian D 05h26’05 29,07 OR
68 73 BRAIBANT Patrick D 05h26’06 29,07 OR
69 90 BECAM Jean Yves D 05h26’07 29,07 OR
70 97 SIX Etienne C 05h26’09 29,07 OR
71 83 CHASPOUL Patrick D 05h27’59 28,9 OR
72 22 BRIOT Jean Paul C 05h28’32 28,86 OR
73 64 MATHON Henri D 05h29’16 28,79 OR
74 82 GUILLEMIN Stéphane B 05h29’45 28,75 OR
75 159 LEHALLE Hervé C 05h29’49 28,74 OR
76 174 CHARROUD René E 05h30’03 28,72 OR
77 160 FROGER Stéphane B 05h33’16 28,45 OR
78 186 BARBAT Philippe D 05h33’19 28,44 OR
79 54 BASSERY André E 05h34’19 28,36 OR
80 40 LUCAND Bruno C 05h34’21 28,35 OR
81 112 OBIOL José E 05h34’24 28,35 OR
82 49 DELAGE Didier C 05h35’59 28,22 OR
83 62 NEBOUT Daniel D 05h36’02 28,21 OR
84 154 CRESSON Jean Michel E 05h36’06 28,21 OR
85 45 RESSICAUD Christian C 05h36’08 28,2 OR
86 133 PETIT James C 05h36’10 28,2 OR
87 31 GUTIERREZ Jean Manuel B 05h36’13 28,2 OR
88 42 FOURNEL Eric C 05h39’49 27,9 OR
89 102 DEJONGHE Ludovic B 05h40’35 27,83 OR
90 46 BEAUDON Gilles C 05h41’03 27,8 OR
91 190 AUPOIL Henri D 05h41’09 27,79 OR
92 113 PERCHERON Rémi E 05h41’16 27,78 OR
93 191 DELMAS Philippe C 05h42’16 27,7 OR
94 183 MAUREL Dominique C 05h42’39 27,67 OR
95 94 MINIER Jacky D 05h42’45 27,66 OR
96 55 ROUGERIE Alain E 05h42’51 27,65 OR
97 143 PARIS Laurent B 05h43’52 27,57 OR
98 27 FAYDIT Thierry B 05h43’56 27,56 OR
99 195 BUCHILLET Bernard D 05h43’59 27,56 OR
100 128 BERNET Jacques C 05h44’05 27,55 OR
101 147 BOUCHET Yves D 05h44’11 27,54 OR
102 80 VICENTE David B 05h44’45 27,5 OR
103 59 CORONADO Jean Pierre D 05h44’50 27,49 OR
104 85 TAVEAU Nicolas C 05h46’36 27,35 OR
105 23 MARTIN Alain E 05h49’41 27,11 OR
106 110 GOURBEYRE Georges E 05h49’43 27,11 OR
107 178 MARTIN Frédéric B 05h49’49 27,1 OR
108 182 MURAT Jacques E 05h49’55 27,09 OR
109 172 ROULLEAU Jean Claude D 05h49’58 27,09 OR
110 87 GERVAIS Guy D 05h50’21 27,06 OR
111 198 MOULIN Maurice D 05h50’26 27,05 OR
112 51 MARCHAND Jean Marc B 05h50’30 27,05 OR
113 56 CARTIER Brice D 05h50’34 27,04 OR
114 37 DESTREE Jean Pierre D 05h50’36 27,04 OR
115 96 LAHAIE Jean Jacques D 05h50’41 27,03 OR
116 21 JARRIGE Jean Claude D 05h50’43 27,03 OR
117 137 GUIOT Jacques D 05h58’01 26,48 OR
118 81 ROBIC Claude D 05h58’07 26,47 OR
119 60 DESNOIX Michel E 05h58’08 26,47 OR
120 68 CHARTIER Thierry C 05h58’13 26,46 OR
121 203 ASTIC Didier C 05h59’29 26,37 OR
122 18 PHALIPPOU Marc C 05h59’29 26,37 OR
123 8 SANTERRE Anne Pauline W1 06h04’01 26,04 AG
124 47 NEN Yannick B 06h04’08 26,03 AG
125 132 CRESSANT Jacques C 06h04’14 26,03 OR
126 30 FRADIN Thierry C 06h04’16 26,02 OR
127 123 GILBERT Philippe E 06h08’47 25,71 OR
128 171 VACHER David B 06h12’51 25,43 AG
129 107 KARR Lionel B 06h12’58 25,42 AG
130 175 GONDAT Gilbert B 06h13’02 25,41 AG
131 86 ORSINI Didier D 06h14’33 25,31 OR
132 53 BREUILLY Yvan E 06h17’33 25,11 OR
133 35 BOSTVIRONNOIS Stephane B 06h17’44 25,1 AG
134 200 BLANCHARD Jerome B 06h17’52 25,09 AG
135 74 BROUILLER Marcel D 06h18’08 25,07 OR
136 145 PEYNET Henri C 06h18’10 25,07 AG
137 89 MARCOT Jean Luc D 06h18’13 25,06 OR
138 116 CHESSERON Jean E 06h18’17 25,06 OR
139 179 SUCAUD Jean Claude D 06h24’36 24,65 OR
140 125 DERRIEN Laurent B 06h24’58 24,63 AG
141 124 PASSALACQUA Lino D 06h25’04 24,62 AG
142 106 DURU Gerard E 06h28’46 24,38 OR
143 44 DESSAGNE Robert E 06h30’37 24,27 OR
144 66 LE ROUX Eric B 06h33’03 24,12 BZ
145 142 CHANTEUR José C 06h33’16 24,11 AG
146 184 CORCY Frederic B 06h41’29 23,61 BZ
147 25 CAMPEOTTO Eric C 06h41’34 23,61 AG
148 141 LASSERRE Emilie W1 06h41’59 23,58 BZ
149 140 PANNIER Didier C 06h42’02 23,58 AG
150 93 DELEPINE Christophe B 06h42’04 23,58 BZ
151 118 DUCHAMP Alain D 06h46’48 23,3 AG
152 104 VINCENT Alain. D 06h47’10 23,28 AG
153 39 GAMBIRASIO Laurent C 06h47’19 23,27 BZ
154 213 MAREMBERT Pierre C 06h49’52 23,13 BZ
155 78 HERBAIN Alain E 06h55’59 22,79 AG
156 43 CREUSEVAUT Gerard D 06h56’29 22,76 AG
157 194 LAVALADE Serge 06h57’15 22,72
158 196 MESTRE Christian D 06h57’17 22,72 AG
159 177 FABRE Michel D 07h01’33 22,49 BZ
160 48 DILASSER Olivier B 07h03’06 22,41 BZ
161 88 MAHE Christian C 07h07’42 22,17 BZ
162 155 TEISSIER Jocelyne W3 07h08’48 22,11 OR
163 156 TEISSIER Bernard D 07h08’49 22,11 BZ
164 204 CACHIN Alexandre C 07h09’11 22,09 BZ
165 144 LALET Dominique C 07h25’12 21,29 BZ
166 138 PANNIER Christine W2 07h25’14 21,29 BZ

Haut 









Haut  
 Privé-site   Auteursrecht-Copyright : klik hier om te lezen !