Velovelo
Português Nederlands 日本語 中文
Español English čeština slovenčina
русский italiano polski norsk
français Deutsch svenska عربي
 
 vorige pagina
 Stuur naar een vriend
 Print dit artikel
 ---> La Roger Walkoviak 2009 : Résultats du 102 km

ClDosNom Prénom .....Caté..Temps.......Moy.....Dipl
1 1343 DAUMAS Romain B 02h43’56 36,23 OR
2 1253 ROUDIER Denis B 02h43’57 36,23 OR
3 1261 CHASSAING Philippe C 02h45’13 35,95 OR
4 1232 VELASCO Olivier B 02h45’14 35,95 OR
5 1300 DUBESSET Frédéric B 02h45’15 35,95 OR
6 1298 CISZEWSKI Ludovic C 02h45’17 35,94 OR
7 1340 CARLOT Ridrogues A 02h45’18 35,93 OR
8 1096 GUILLAUMONT Cyril B 02h45’19 35,93 OR
9 1014 LAURENT Stéphane B 02h45’20 35,93 OR
10 1158 PIOTTE Claude C 02h47’10 35,53 OR
11 1355 FAURE Eric C 02h47’10 35,53 OR
12 1308 MATHIAUD Stève B 02h47’10 35,53 OR
13 1006 LABUSSIERE Jean Luc B 02h47’10 35,53 OR
14 1130 REMUSON Alain C 02h47’10 35,53 OR
15 1148 JEANNOT Cyrille B 02h47’10 35,53 OR
16 1169 ROCHE Jérémie A 02h47’10 35,53 OR
17 1347 SZOSTAV Nicolas C 02h47’10 35,53 OR
18 1033 ROFFET Loic A 02h47’10 35,53 OR
19 1011 LORBLANCHET Marion W1 02h47’10 35,53 OR
20 1301 VALIERGUES Eric C 02h47’10 35,53 OR
21 1287 SALSET Fabrice B 02h47’10 35,53 OR
22 1230 LAMSTAES Stéphane B 02h47’10 35,53 OR
23 1236 ROSE Bertrand C 02h47’10 35,53 OR
24 1020 MAZET Franck B 02h47’10 35,53 OR
25 1172 REGNIER Vivien A 02h47’10 35,53 OR
26 1197 DELPUECH Thibault A 02h47’10 35,53 OR
27 1247 ROUSSEL Rémi B 02h47’10 35,53 OR
28 1329 BEJLETRIAS Caroline W1 02h47’10 35,53 OR
29 1299 CARCENAC Christophe B 02h47’10 35,53 OR
30 1210 VALLIN Thomas B 02h47’10 35,53 OR
31 1242 RODTS Jean Luc C 02h47’10 35,53 OR
32 1153 ENTZMANN Frederic B 02h47’10 35,53 OR
33 1114 VOURCH André C 02h47’10 35,53 OR
34 1358 VEZIAN Noel B 02h47’10 35,53 OR
35 1036 DOUCHE Gilbert D 02h47’10 35,53 OR
36 1256 FOUR Arnaud A 02h47’10 35,53 OR
37 1341 COLLET Julien B 02h47’10 35,53 OR
38 1012 LE DISEZ Dominique C 02h47’10 35,53 OR
39 1257 DUBOIS Yannick B 02h47’10 35,53 OR
40 1063 ROGALLE Franck C 02h47’10 35,53 OR
41 1144 DESMAISON Pascal B 02h47’10 35,53 OR
42 1155 BRUHAT Thierry C 02h47’10 35,53 OR
43 1199 OLLIER Laurent C 02h47’10 35,53 OR
44 1041 PICAUD Michel C 02h47’10 35,53 OR
45 1173 COVERY Pascal C 02h47’10 35,53 OR
46 1293 DELPEUCH Denis C 02h47’10 35,53 OR
47 1330 ALMEIDA Roger C 02h47’10 35,53 OR
48 1234 PACQUERIAUD Maxence A 02h47’10 35,53 OR
49 1310 FABRE Olivier B 02h47’10 35,53 OR
50 1050 BACONNET Denis C 02h47’10 35,53 OR
51 1047 DELVAL Christophe B 02h47’10 35,53 OR
52 1353 DUMONT Fabien B 02h47’10 35,53 OR
53 1019 EPINAT Jacques C 02h47’10 35,53 OR
54 1139 ROMAIN Emmanuel B 02h47’10 35,53 OR
55 1110 PINTOUT Jean Marc A 02h47’10 35,53 OR
56 1222 DUFOUR Yves B 02h47’10 35,53 OR
57 1328 DECONZE Daniel C 02h47’10 35,53 OR
58 1356 DUMONT Olivier B 02h47’10 35,53 OR
59 1267 TEXEREAU Christophe C 02h47’10 35,53 OR
60 1058 RIVAL Damien B 02h47’10 35,53 OR
61 1005 SKOCZYLAS Youri A 02h47’10 35,53 OR
62 1157 BESOMBES Philippe C 02h47’10 35,53 OR
63 1315 SUBERT Christian D 02h47’10 35,53 OR
64 1364 VILLEVIEILLE Emmanuel C 02h50’20 34,87 OR
65 1239 BESSON Laurent B 02h50’22 34,87 OR
66 1136 ALAUX Christian C 02h50’23 34,86 OR
67 1250 BLANC Jean Baptiste B 02h50’24 34,86 OR
68 1258 GAY Stéphane A 02h50’30 34,84 OR
69 1320 GOUVROUNAS Jean Luc C 02h50’35 34,82 OR
70 1028 CHABRY Jean Louis E 02h50’40 34,8 OR
71 1272 ZAJAC Pierre C 02h56’18 33,69 OR
72 1297 PRAS Lionel B 02h56’20 33,69 OR
73 1062 CARIOU Christophe B 02h56’22 33,68 OR
74 1216 DELON Eric C 02h57’06 33,54 OR
75 1178 BELANGER Adrien E 02h58’41 33,24 OR
76 1268 CHAUSSINAND Pascal B 02h58’49 33,22 OR
77 1008 GALIAY Nicolas B 02h59’59 33 OR
78 1326 MICHON Fabien B 03h00’02 32,99 OR
79 1021 VILLIERS Christophe B 03h00’05 32,98 OR
80 1249 MORALES Thierry C 03h00’07 32,98 OR
81 1362 BAPTISTE Christian C 03h00’09 32,97 OR
82 1168 QUANTIN Christophe B 03h00’12 32,96 OR
83 1039 TACHEIX Richard C 03h00’14 32,96 OR
84 1151 BATTUT Thierry C 03h00’16 32,95 OR
85 1274 PICHON Pierre A 03h00’20 32,94 OR
86 1313 LAVERGNE Fabien D 03h00’23 32,93 OR
87 1270 SOURET Christophe C 03h00’27 32,92 OR
88 1338 MONO Sylvain B 03h00’30 32,91 OR
89 1327 LABAYLE Philippe C 03h00’34 32,9 OR
90 1108 SCHUTTERS Laurent B 03h00’36 32,89 OR
91 1107 DELIGNY Frederic B 03h00’40 32,88 OR
92 1159 ROCHARD Gérard E 03h01’49 32,67 OR
93 1092 ROUSSEL Xavier B 03h01’52 32,66 OR
94 1231 ZIMA David B 03h01’58 32,64 OR
95 1176 WILSON David C 03h02’01 32,63 OR
96 1024 BARRIER Bernard D 03h02’04 32,63 OR
97 1212 RAMADE Gerard C 03h02’07 32,62 OR
98 1223 MATHIEU Patrice C 03h02’12 32,6 OR
99 1228 MATTOT David C 03h02’27 32,56 OR
100 1117 BOBEAU Michel D 03h02’30 32,55 OR
101 1188 BRAGA Paulo B 03h02’34 32,54 OR
102 1182 DUSZYNSKI Bernard D 03h02’38 32,52 OR
103 1084 BALADIER Cédric B 03h02’41 32,52 OR
104 1235 FRANCON Jerome B 03h02’44 32,51 OR
105 1316 SUBERT Jean Claude E 03h02’48 32,49 OR
106 1374 ADANT Pierre B 03h02’52 32,48 OR
107 1125 BACH Lionel D 03h02’56 32,47 OR
108 1112 PERRONNIN Francois C 03h03’03 32,45 OR
109 1003 VERIERAS Jean Jacques D 03h03’09 32,43 OR
110 1377 VENTENAT David B 03h03’14 32,42 OR
111 1351 FRADETAL Jean Claude C 03h05’22 32,04 OR
112 1135 BEAUBRUN Christophe D 03h05’27 32,03 OR
113 1070 LEVASSEUR Jean Pierre D 03h05’31 32,02 OR
114 1162 GRAS Bruno C 03h05’34 32,01 OR
115 1091 MAHE Jerome B 03h05’38 32 OR
116 1078 NIVET Pierre B 03h05’40 31,99 OR
117 1004 COMBRISSON Stéphane B 03h07’07 31,74 OR
118 1292 JOLLY Jean-Pierre E 03h07’09 31,74 OR
119 1038 PROVOST Bernard E 03h07’12 31,73 OR
120 1204 SAVOURE André E 03h07’14 31,73 OR
121 1132 ARNI Francesco C 03h07’16 31,72 OR
122 1361 BIGUEY Didier C 03h07’19 31,71 OR
123 1154 TOULIS Eric D 03h07’21 31,71 OR
124 1311 BALLAS René E 03h07’24 31,7 OR
125 1295 CHERVIN Marc C 03h07’27 31,69 OR
126 1189 BAILLY Jacques D 03h07’30 31,68 OR
127 1205 SAVOURE Arnaud B 03h07’32 31,67 OR
128 1360 FILLION B 03h07’35 31,67 OR
129 1127 JOURDE Thierry E 03h07’38 31,66 OR
130 1179 DESTREES Serge B 03h07’41 31,65 OR
131 1067 MORLET Pascal C 03h07’45 31,64 OR
132 1128 VIALANET Michel D 03h07’48 31,63 OR
133 1059 BRETIGNY Jean Paul C 03h07’51 31,62 OR
134 1378 DUPUIS Antoine A 03h07’53 31,62 OR
135 1207 PEYNAUD Damien A 03h07’56 31,61 OR
136 1227 AMBERT Michel D 03h07’59 31,6 OR
137 1375 DUPRE Jerome B 03h08’03 31,59 OR
138 1245 SIOZARD Dominique D 03h08’09 31,57 OR
139 1152 GRIVOT Olivier C 03h10’19 31,21 OR
140 1044 GUERIN Laurent B 03h10’22 31,2 OR
141 1071 LAMBERT Michel E 03h10’25 31,19 OR
142 1262 EMBERGER Nicolas B 03h10’28 31,19 OR
143 1321 RAWCON Claude B 03h10’30 31,18 OR
144 1072 LORMIERES Joel B 03h10’34 31,17 OR
145 1134 ROUGIER Patrice C 03h10’36 31,16 OR
146 1318 TROCELLIER Lionel B 03h10’39 31,16 OR
147 1269 MAZZOCCO Eric C 03h10’42 31,15 OR
148 1201 CHOBIRON Didier B 03h10’46 31,14 OR
149 1099 TOLEDANO Antonio C 03h10’50 31,13 OR
150 1069 FAYOLLE Cédric B 03h10’53 31,12 OR
151 1214 LEPEIX Guillaume A 03h10’58 31,1 OR
152 1029 BURGUES Marc D 03h12’21 30,88 OR
153 1241 SAULNIER Bernard D 03h12’26 30,87 OR
154 1138 DUBOURDIEU Stéphane B 03h12’31 30,85 OR
155 1304 BAFFELEUF Lucien E 03h12’33 30,85 OR
156 1126 BRIQUET Christian D 03h12’35 30,84 OR
157 1025 DOUBRE Thierry C 03h12’38 30,84 OR
158 1309 DE MONTLIVAULT Jacques A 03h12’42 30,83 OR
159 1322 TALON Nicolas B 03h12’44 30,82 OR
160 1344 BOIRAI Roger D 03h12’48 30,81 OR
161 1345 PAUTHIER Gerard E 03h12’51 30,8 OR
162 1094 LECHARPENTIER Gaelle W2 03h12’56 30,79 OR
163 1283 LENOIR Bertran C 03h13’01 30,77 OR
164 1370 TALOBRE Didier C 03h13’09 30,75 OR
165 1061 BELIN Raoul E 03h13’16 30,73 OR
166 1254 ROUDIER Michel E 03h13’19 30,73 OR
167 1190 GOTTRANT Didier C 03h14’31 30,54 OR
168 1271 TOBOUL KENNEL Michel D 03h14’37 30,52 OR
169 1290 GRUYELLE Sébastien B 03h14’41 30,51 OR
170 1057 CHARTRAIN Georges E 03h14’46 30,5 OR
171 1015 GONTHIER Daniel D 03h14’49 30,49 OR
172 1065 GANNE Jean Marc C 03h14’52 30,48 OR
173 1303 GUILLIEN Cyril C 03h15’44 30,35 OR
174 1086 KLIMENKO Christian C 03h15’48 30,34 OR
175 1294 DUFFOUR Claude D 03h15’51 30,33 OR
176 1160 SCAVO Didier C 03h15’54 30,32 OR
177 1049 ITAN Alain C 03h15’57 30,31 OR
178 1068 MORLET Frédéric C 03h16’59 30,15 OR
179 1026 CARRAZE François E 03h17’03 30,14 OR
180 1354 OLLIER Patrice C 03h17’07 30,13 OR
181 1100 SALORD Ghislain C 03h17’10 30,13 OR
182 1001 MEHL Jean Luc D 03h17’13 30,12 OR
183 1010 POULY Pierre D 03h17’16 30,11 OR
184 1156 PIEDNOIR Philippe C 03h17’20 30,1 OR
185 1149 LAURANCE Yves E 03h17’24 30,09 OR
186 1382 RADOS Ivan E 03h17’28 30,08 OR
187 1007 MORIS Marielle W2 03h17’32 30,07 OR
188 1381 MANEVAL Guy C 03h17’36 30,06 OR
189 1064 CHANUT Guy D 03h17’39 30,05 OR
190 1186 RAY Maurice D 03h17’42 30,05 OR
191 1082 LE DISEZ Pascal C 03h17’47 30,03 OR
192 1346 DAGOURET Lucien E 03h18’10 29,97 OR
193 1279 BAYOL Daniel D 03h18’18 29,95 OR
194 1102 BRIVARY Jean Francois C 03h18’19 29,95 OR
195 1336 GRANJON Frederic B 03h18’48 29,88 OR
196 1161 MOREAU Dominique C 03h18’53 29,87 OR
197 1335 DEVISSCHER Philippe C 03h21’24 29,49 OR
198 1030 DUBLANCHET Maurice D 03h22’25 29,35 OR
199 1088 GESSIER Alain D 03h22’29 29,34 OR
200 1137 ROSIERE Lionel A 03h22’32 29,33 AG
201 1098 BRUN André D 03h23’49 29,14 OR
202 1278 JAMET Roger D 03h24’34 29,04 OR
203 1143 GRENIER Maurice E 03h25’13 28,95 OR
204 1275 PILLAN Thierry D 03h25’33 28,9 OR
205 1121 LACROIX Jean Pierre D 03h25’38 28,89 OR
206 1209 FERREYROLLES Jean Louis E 03h25’41 28,88 OR
207 1192 LE NEZET Marc C 03h25’48 28,86 OR
208 1288 PONS Gérard E 03h25’51 28,86 OR
209 1185 SOUBEYRAND Pascal C 03h25’56 28,84 OR
210 1219 HENROTTE Philippe B 03h25’59 28,84 AG
211 1056 MIOCHE Guy D 03h26’02 28,83 OR
212 1259 ROCHER Robert E 03h26’06 28,82 OR
213 1373 GUEYDAN Christophe B 03h26’10 28,81 AG
214 1032 MAVIER Jean Luc D 03h26’13 28,8 OR
215 1380 RICHON Daniel C 03h26’19 28,79 OR
216 1317 FERRI André E 03h26’22 28,78 OR
217 1217 CABANNE Bernard D 03h26’25 28,78 OR
218 1106 GAUTHIER Bruno D 03h26’30 28,77 OR
219 1195 KIRSCH François B 03h26’33 28,76 AG
220 1285 CHANTRAINE Joelle W2 03h26’39 28,74 OR
221 1302 VALIERGUES Marie Laure W1 03h26’43 28,73 OR
222 1365 GUYOT Patrick C 03h26’47 28,73 OR
223 1229 TARENNE Dominique D 03h26’52 28,71 OR
224 1220 TOSELLO Roberto D 03h26’55 28,71 OR
225 1093 PANNIER René E 03h27’52 28,58 OR
226 1131 GOMEZ Marcel E 03h27’56 28,57 OR
227 1333 MARTIN Philippe C 03h28’07 28,54 OR
228 1233 PACQUERIAUD Frederic C 03h28’56 28,43 OR
229 1101 AMBLARD Rémi D 03h28’58 28,43 OR
230 1276 COUDERETTE Michel E 03h29’02 28,42 OR
231 1051 THOLLOT Roger D 03h29’05 28,41 OR
232 1334 DETOURBET Francis C 03h29’18 28,38 OR
233 1312 SCHILTZ Patrick D 03h29’20 28,38 OR
234 1348 GODAR Christian D 03h29’27 28,36 OR
235 1349 LESCURE Pascal D 03h29’31 28,35 OR
236 1129 GAZZOLA Jean Pierre D 03h29’51 28,31 OR
237 1183 MEHEUT Christian D 03h31’04 28,14 OR
238 1085 ROYET Carole W1 03h32’26 27,96 AG
239 1237 MARION Arnaud B 03h32’30 27,95 AG
240 1252 GODIGNON Frédéric C 03h32’35 27,94 OR
241 1291 RAMBAULT Jerome B 03h32’42 27,93 AG
242 1018 ARTAUD Michel D 03h33’28 27,83 OR
243 1150 SOUILLAT Stéphane C 03h34’13 27,73 OR
244 1180 MANLHIOT Frederic C 03h35’48 27,53 OR
245 1226 HELEUT Johan B 03h36’45 27,4 AG
246 1105 VINCENT Alain D 03h36’49 27,4 OR
247 1171 SOULIER Roland D 03h36’53 27,39 OR
248 1175 JOUAN Olivier B 03h36’56 27,38 AG
249 1196 LAGARDE Stéphane B 03h37’00 27,37 AG
250 1314 VIOLLEAU Gilles D 03h37’03 27,37 OR
251 1174 JAMON Jerome B 03h37’07 27,36 AG
252 1371 LABIOD Philippe C 03h37’13 27,35 OR
253 1264 THOMAS Emmanuel C 03h37’18 27,34 OR
254 1307 GRATIOT Eric C 03h37’21 27,33 OR
255 1016 LACHAVE Bruno C 03h37’23 27,33 OR
256 1035 DUMAIT Eric C 03h38’55 27,13 OR
257 1181 BIDET Bernard D 03h39’04 27,12 OR
258 1141 VILLATTE Jean Paul E 03h39’06 27,11 OR
259 1103 DARD Serge E 03h40’55 26,89 OR
260 1089 REBILLARD Jean Yves E 03h41’02 26,87 OR
261 1286 BEZARD Dominique D 03h41’07 26,86 OR
262 1306 HUDE Bruno A 03h41’10 26,86 BZ
263 1305 JACQUEMOND Romain A 03h41’13 26,85 BZ
264 1146 LESTEVEN Patrick C 03h41’17 26,84 AG
265 1215 ANGIOLINI Christophe C 03h41’21 26,84 AG
266 1031 DANCHIN Christian C 03h41’25 26,83 AG
267 1116 BRUNET Jean Jacques E 03h41’29 26,82 OR
268 1170 LEGROS Jean Louis D 03h41’34 26,81 OR
269 1097 ESTIQUE Christophe C 03h41’38 26,8 AG
270 1200 GAYDOU Jean Pierre E 03h44’12 26,49 OR
271 1282 SENNETERRE Jean Claude D 03h44’18 26,48 OR
272 1013 LE DISEZ Evelyne W2 03h44’26 26,47 OR
273 1095 BICHOFFE Alain D 03h44’34 26,45 OR
274 1218 PHILIPPON Daniel D 03h44’37 26,45 OR
275 1066 GADAUD Jocelyne W3 03h45’49 26,3 OR
276 1319 COTTIN Joel D 03h45’52 26,3 OR
277 1224 DARNAUD André E 03h45’55 26,29 OR
278 1357 GRIFFET Roger D 03h46’03 26,28 OR
279 1115 VOURCH Laurent C 03h46’04 26,28 AG
280 1342 BONVIN Benoit A 03h47’53 26,07 BZ
281 1372 VINCENT Nave E 03h47’59 26,05 OR
282 1073 ORY Jean Pierre E 03h48’58 25,94 OR
283 1324 ROBINET Daniel D 03h49’02 25,94 OR
284 1208 CUSSAC Jean David B 03h49’21 25,9 BZ
285 1133 AYME Michel D 03h50’33 25,76 OR
286 1323 BEGON Christian C 03h50’57 25,72 AG
287 1145 BECAM Sylviane W3 03h51’00 25,71 OR
288 1142 BENOIT Jean Marc C 03h52’03 25,6 AG
289 1083 SAINT PAUL Frédéric C 03h52’27 25,55 AG
290 1053 GRAVERON Philippe E 03h52’32 25,54 OR
291 1119 OLMINI Francois E 03h52’53 25,51 OR
292 1002 RAMETTE Jean Jacques D 03h52’59 25,5 OR
293 1118 ANSANAY Didier D 03h53’06 25,48 OR
294 1052 GRAVERON Laurence W1 03h53’08 25,48 AG
295 1079 NIVET René E 03h53’13 25,47 OR
296 1074 BALCEREK Bernard D 03h53’17 25,46 OR
297 1368 DUCROS Jean Claude D 03h53’21 25,46 OR
298 1111 DEFRUIT Patrick D 03h53’32 25,44 OR
299 1076 BESSON Yves E 03h53’37 25,43 OR
300 1166 SOUDRY Philippe C 03h53’40 25,42 AG
301 1296 CROUZET Rene E 03h53’46 25,41 OR
302 1367 GIBELIN Lydie W3 03h54’59 25,28 OR
303 1366 GIBELIN Marc D 03h55’01 25,27 OR
304 1027 BURLAT Jean Yves D 03h55’03 25,27 OR
305 1104 OUZET Marc D 03h58’56 24,86 OR
306 1325 MERCIER Daniel D 03h59’05 24,84 OR
307 1266 MEALLET Paul E 04h00’02 24,75 OR
308 1265 BREUIL Claude E 04h00’06 24,74 OR
309 1075 BOULARD Patrice D 04h00’11 24,73 AG
310 1246 DEGUIGNE Jean Paul C 04h00’22 24,71 BZ
311 1203 GRIMAUD Jean Luc C 04h02’29 24,5 BZ
312 1123 GRILLET Dominique C 04h02’35 24,49 BZ
313 1191 DEMATTEIS Alain C 04h02’38 24,48 BZ
314 1284 LENOIR Marie Béatrice W2 04h04’14 24,32 AG
315 1164 DUMAS Sébastien A 04h05’49 24,16 BZ
316 1331 MARSMALL Keith E 04h08’14 23,93 OR
317 1332 LARNAUD Chantal W2 04h08’21 23,92 AG
318 1022 JAILLANT Gérald D 04h10’54 23,67 AG
319 1379 MASSANO Arlurdo C 04h11’05 23,66 BZ
320 1198 SKWERES François D 04h11’10 23,65 AG
321 1034 BOUTEILLER Bertrand D 04h11’16 23,64 AG
322 1113 DEF0SSE Sebastien A 04h11’21 23,63 BZ
323 1009 MORIS Pascal C 04h12’28 23,53 BZ
324 1289 ROY Gilles B 04h12’31 23,52 BZ
325 1087 RAT Marcel C 04h13’22 23,44 BZ
326 1273 LOURDIN Philippe C 04h15’05 23,29 BZ
327 1339 GAUTHEY Sophie W1 04h15’07 23,28 BZ
328 1376 DUCERF Patrick D 04h17’10 23,1 AG
329 1225 MARCHAIS Michel D 04h18’14 23 AG
330 1124 BAY René D 04h19’02 22,93 AG
331 1187 LACROZE Marcel E 04h19’12 22,92 AG
332 1211 GAGNADRE Pascal B 04h19’18 22,91 BZ
333 1060 BELIN Michèle W3 04h22’10 22,66 OR
334 1238 SAURET Christian E 04h22’23 22,64 AG
335 1359 CHAPELAND D 04h25’45 22,35 AG
336 1281 DEBIZE Jean François C 04h29’55 22,01 BZ
337 1184 LE MAITRE Didier C 04h30’04 21,99 BZ
338 1260 CHRISTAUFOUR Yves D 04h34’56 21,61 BZ
339 1369 FOUCAUD Frederic D 04h35’02 21,6 BZ
340 1077 MONGIOLS Jean Claude D 04h38’25 21,33 BZ
341 1177 LASNE Eric C 04h44’34 20,87 BZ
342 1122 BERGER Christian D 04h47’00 20,7 BZ
343 1055 TOURNAIRE Raymond E 04h48’20 20,6 AG
344 1054 SERAMY Jean Claude E 04h48’25 20,6 AG
345 1263 GAILLARD Pierr E 04h49’18 20,53 AG
346 1202 LE BAILLY Vincent D 04h53’20 20,25 BZ
347 1280 REY Pierre E 06h27’08 15,34 BZ

Haut 









Haut  
 Privé-site   Auteursrecht-Copyright : klik hier om te lezen !