Velovelo
Português Nederlands 日本語 中文
Español English čeština slovenčina
русский italiano polski norsk
français Deutsch svenska عربي
 
 vorige pagina
 Stuur naar een vriend
 Print dit artikel
 ---> La Sisteronne 2 2009 : Résultats du 82 km

ClDosNom Prénom .....CatéCl.cat..Temps.......Moy.....
1. 194 HEYDENS Michel C 1 2:18:31 35.52
2. 904 BLANC François-Xavier B 1 2:18:32 35.52
3. 1037 GARZUNEL Jean B 2 2:20:37 34.99
4. 195 HARDENNE Pierre-Yves A 1 2:20:39 34.98
5. 872 BRUTTOMESSO Daniel C 2 2:21:08 34.86
6. 676 BOTTAGISI Vévim A 2 2:21:10 34.85
7. 1180 BOURRON Thomas A 3 2:21:57 34.66
8. 126 D’AMICO Mario D 1 2:21:58 34.66
9. 954 BOYER Mathieu A 4 2:21:59 34.65
10. 659 TYTGAT PELLOUX Romaric A 5 2:23:13 34.35
11. 950 GIRARD Stéphane B 3 2:23:30 34.29
12. 108 WISSMANN Eugène D 2 2:23:34 34.27
13. 748 MERANDI David B 4 2:23:34 34.27
14. 154 DALMASSO Christophe C 3 2:23:34 34.27
15. 1181 HERNANDEZ Christophe B 5 2:23:34 34.27
16. 812 BONNAFOUX Jean-Luc C 4 2:23:35 34.27
16. 124 PACHOT Jean Philippe C 4 2:23:35 34.27
18. 824 FANGET Armand C 6 2:23:35 34.27
19. 1038 GARAIN Philippe B 6 2:23:35 34.27
20. 1107 CONGRE Patrice C 7 2:23:36 34.27
21. 1106 ARIEY Vincent B 7 2:23:36 34.26
22. 176 JOUNIAUX Hervé C 8 2:23:36 34.26
23. 673 BOTTAGISI Claude C 9 2:23:38 34.26
24. 969 ARNOUX Vincent A 6 2:24:14 34.11
25. 756 JULLIAN David A 7 2:25:08 33.90
26. 486 LAMOUROUX Herve C 10 2:25:09 33.90
27. 1042 CHARPENTIER Daniel C 11 2:25:30 33.82
28. 841 SCHROEN Peter C 12 2:25:30 33.82
29. 128 DELPERIER Alain E 1 2:25:30 33.82
30. 831 CRIQUI Alain C 13 2:25:31 33.81
31. 582 MICHEL Jean-Marc C 14 2:25:32 33.81
32. 903 ALEXANDRE Bérenger B 8 2:25:35 33.80
33. 755 FRANCILLON Herve B 9 2:25:35 33.80
34. 1 ROCHE Stephen D 3 2:25:35 33.80
35. 621 DESFEUX Sylvain D 4 2:25:35 33.80
36. 629 PORTEFAIX Alain B 10 2:26:18 33.63
37. 61 BURGY David A 8 2:26:44 33.53
38. 585 GIROUX Patrick D 5 2:26:44 33.53
39. 1163 CELCE Henri C 15 2:27:42 33.31
40. 913 MUNTONI Daniel C 16 2:27:57 33.25
41. 770 RENOU Daniel D 6 2:28:22 33.16
42. 767 MONNERIE Jean-Baptiste C 17 2:28:23 33.16
43. 774 AUGIS Léonard C 18 2:28:23 33.16
44. 655 LOUIS Marc C 19 2:28:45 33.08
45. 127 LELEU Geoffrey B 11 2:28:52 33.05
46. 718 DIAZ Carlos B 12 2:28:52 33.05
47. 1108 CARLE Julien A 9 2:28:56 33.04
48. 925 KAEUPER Peter C 20 2:29:02 33.02
49. 838 GUY Christophe B 13 2:29:04 33.01
50. 1105 PELLOUX Patrick C 21 2:30:14 32.75
51. 768 MORIN Didier C 22 2:30:14 32.75
52. 674 MONCEAUX Alain C 23 2:30:14 32.75
53. 672 KNAUPP Sébastien B 14 2:30:16 32.74
54. 454 HEAPS Michael C 24 2:30:19 32.73
55. 754 RODRIGUEZ Manuel C 25 2:30:42 32.65
56. 735 VALENTIN Didier C 26 2:30:42 32.65
57. 736 VALENTIN Jonathan A 10 2:30:42 32.65
58. 719 BOUVAREL Christian D 7 2:31:07 32.56
59. 701 PIC Gérard C 27 2:31:09 32.55
60. 111 LUTZ Patrick D 8 2:31:26 32.49
61. 473 OLSEN James C 28 2:32:28 32.27
62. 1110 PUGNET Thierry C 29 2:32:32 32.26
63. 1040 MAPELLI Luca A 11 2:32:46 32.21
64. 840 RASTELLO Nicolas B 15 2:32:46 32.21
65. 807 PIOLA Michael B 16 2:32:54 32.18
66. 203 STEPHAN Yann B 17 2:33:17 32.10
67. 888 BENEDETTO Valère C 30 2:33:18 32.10
68. 844 VINCENT Eric C 31 2:33:22 32.08
69. 494 REBOUL Vincent C 32 2:33:25 32.07
70. 535 LANDRY Romuald B 18 2:34:38 31.82
71. 867 FRANCOIS Christian C 33 2:34:45 31.80
72. 780 BALLESTRACCI Robert C 34 2:34:52 31.77
73. 205 LAGIER Patrick D 9 2:34:53 31.77
74. 758 POCHAT Stephane B 19 2:34:54 31.76
75. 960 RICHARD Jean-Louis E 2 2:34:55 31.76
76. 778 FALGERE Philippe C 35 2:34:56 31.76
77. 682 EGIO Vincent C 36 2:35:00 31.74
78. 808 NOIRFALISE Franck C 37 2:36:06 31.52
79. 121 ROSSO Jean-Pierre E 3 2:36:07 31.52
80. 587 MARTIN Xavier B 20 2:36:19 31.48
81. 747 GIRAUD Olivier C 38 2:36:20 31.47
82. 145 MESSY Patrick C 39 2:36:20 31.47
83. 598 COTSOS Guy C 40 2:36:28 31.45
84. 599 ZANARDO Herve B 21 2:36:28 31.45
85. 147 KEIRSSE Lionel D 10 2:36:43 31.39
86. 788 PARODI Denis C 41 2:37:07 31.32
87. 702 TROUSSIER Philippe C 42 2:37:44 31.19
88. 1024 GALLAND Serge xxx 1 2:38:21 31.07
89. 1254 CONSTANT Dorian B 22 2:38:22 31.07
90. 1022 HUCHET Jean-Yves D 11 2:38:22 31.07
91. 630 MOLLA Julien A 12 2:38:22 31.07
92. 771 ZUNINO Pascal B 23 2:38:23 31.07
93. 712 MAGNO Jerôme A 13 2:38:24 31.06
94. 782 PRUDHOMME Serge D 12 2:38:28 31.05
95. 708 TOSELLO Alain C 43 2:38:28 31.05
96. 1021 LECART Patrice xxx 2 2:39:06 30.93
97. 122 HERMAND Pierre E 4 2:39:06 30.92
98. 961 MEYER Nicolas a 14 2:39:12 30.91
99. 1085 HOMMEL Marc B 24 2:39:18 30.89
100. 773 DETOURBE Jean Noel E 5 2:39:18 30.89
101. 971 REY Jerome B 25 2:39:34 30.83
102. 472 BEAUVAIS Gilles D 13 2:39:35 30.83
103. 1150 KASPRZYK Vinert ? C 44 2:39:46 30.80
104. 560 JOURDOIS Ludovic C 45 2:39:51 30.78
105. 760 JOUCERAND Grégory a 15 2:40:26 30.67
106. 695 ADAM Philippe C 46 2:40:30 30.66
107. 635 FINE Marcel D 14 2:40:30 30.66
108. 972 NICOLAUD Julien a 16 2:40:30 30.65
109. 975 BILLOT Jerome a 17 2:40:33 30.65
110. 584 BADIN Marc D 15 2:40:35 30.64
111. 980 TRIPODI Claude E 6 2:41:19 30.50
112. 64 HUTSEBAUT Jean-Luc D 16 2:41:19 30.50
113. 562 ASTIER Laurent C 47 2:41:40 30.43
114. 699 MATHE Pierre D 17 2:41:41 30.43
115. 902 VIDA Alexandre B 26 2:42:17 30.32
116. 1043 RASKIN Didier C 48 2:42:18 30.32
117. 901 JOST Rémy C 49 2:42:20 30.31
118. 1184 VACMIER Patrick C 50 2:42:27 30.29
119. 565 CHARMETTE Bernard D 18 2:42:33 30.27
120. 898 AILLAUD Hervé C 51 2:43:54 30.02
121. 130 STAELENS Bérengère W1 1 2:43:56 30.01
122. 547 MOHR Raymond D 19 2:44:03 29.99
123. 1036 VIAL Jean-Frederic C 52 2:44:06 29.98
124. 131 COINON Jean-Pierre D 20 2:44:11 29.97
125. 69 DELAGRANGE Antoine D 21 2:44:33 29.90
126. 533 BOISSADIE Jean E 7 2:45:19 29.76
127. 1033 DEVOGHEL Christophe C 53 2:45:48 29.67
128. 118 GRAND Gilles C 54 2:45:54 29.66
129. 703 DIAS DA CRUZ Eric C 55 2:45:56 29.65
130. 816 JUNG Claire W1 2 2:45:58 29.65
131. 817 PRVULOVIC Miodrag B 27 2:45:58 29.65
132. 564 GARRIDO Tonio C 56 2:46:29 29.55
133. 627 CALZIA Jean-Claude E 8 2:46:56 29.47
134. 814 SERRUS Jean-Marc C 57 2:47:55 29.30
135. 896 MARTIN COLLOMB Bernard D 22 2:47:55 29.30
136. 713 ELMIDORO Gérard D 23 2:47:55 29.30
137. 790 THABUIS Jacques E 9 2:47:55 29.30
138. 545 BOBILLE Christophe C 58 2:47:56 29.30
139. 524 BATTUT Laurent C 59 2:48:34 29.19
140. 167 FINE Nicolas B 28 2:49:21 29.05
141. 1019 BURGERJON Dabe a 18 2:49:21 29.05
142. 142 LERAY Jean E 10 2:49:23 29.05
143. 168 FINE Muriel W1 3 2:49:25 29.04
144. 645 CHANTOISEAU Philippe D 24 2:49:26 29.04
145. 570 VAREILLE Eric C 60 2:49:29 29.03
146. 192 NR 192 xxx 3 2:49:29 29.03
147. 191 CHORETIER Aline W2 1 2:50:23 28.88
148. 897 GRUBER Michel C 61 2:50:23 28.88
149. 832 DUBOIS Christophe C 62 2:50:24 28.88
150. 942 JACOB Fabien a 19 2:50:26 28.87
151. 652 RIGAL Chantal W2 2 2:51:06 28.76
152. 697 MERLE Michel C 63 2:52:02 28.60
153. 966 MONTMAYEUL Cyril C 64 2:52:28 28.53
154. 848 ESCUYER Frédéric C 65 2:52:44 28.49
155. 858 GENTE Jean-François C 66 2:53:27 28.37
156. 696 GRUEL Franck C 67 2:53:45 28.32
157. 694 ADAM Anne W2 3 2:53:50 28.31
158. 509 BLEUSE Marc D 25 2:53:51 28.30
159. 842 SEYNS Pieter a 20 2:53:54 28.29
160. 1160 GARCIN Patrick C 68 2:54:01 28.28
161. 594 MEYZINQ Florent a 21 2:54:15 28.24
162. 1182 CABROLIER Bernard D 26 2:54:38 28.17
163. 1074 SAULIMO Jean C 69 2:54:56 28.13
164. 569 CADOUX Philippe D 27 2:54:56 28.13
165. 580 DEBOS Bernard B 29 2:56:02 27.95
166. 721 VILLE Pierre D 28 2:56:02 27.95
167. 455 DEPOURCQ Eric C 70 2:56:12 27.93
168. 784 MERLE Daniel C 71 2:56:21 27.90
169. 1152 BECK Robert E 11 2:56:41 27.85
169. 614 GALERZI Mario E 11 2:56:41 27.85
171. 462 SUPLIT Michel D 29 2:56:43 27.84
172. 1179 BAUDOUN Benjamin B 30 2:57:35 27.71
173. 772 CHAUSSEGROS Thierry B 31 2:57:53 27.66
174. 857 MARTY Guy D 30 2:58:06 27.63
175. 568 BIEVELEZ Fabian C 72 2:58:08 27.62
176. 746 LAUZIER Alain D 31 2:58:22 27.59
177. 646 PRETOT Philippe C 73 2:58:54 27.50
178. 1151 MARTIN Frederic B 32 2:59:30 27.41
179. 859 MOLINARI Robert D 32 3:00:38 27.24
180. 661 MATHIOT Jacques F 1 3:01:15 27.15
181. 538 PRUNET Eric C 74 3:01:35 27.10
182. 628 DIVE Pierre C 75 3:01:53 27.05
183. 571 KNIDEL Jean-Louis C 76 3:01:53 27.05
184. 1072 AURIC Jean-Pierre C 77 3:01:54 27.05
185. 1185 ABERT David ?? b 33 3:02:17 26.99
186. 482 BARONI Patrick C 78 3:02:25 26.97
187. 1084 LABERTRANDE Paul E 13 3:02:25 26.97
188. 484 DEFRAIN Jacky D 33 3:02:29 26.96
189. 483 BUYEL Jacques D 34 3:02:29 26.96
190. 1149 GRACE Robert D 35 3:02:30 26.96
191. 1111 JUIF Martial C 79 3:02:39 26.94
192. 876 PINEAU Marcel F 2 3:02:47 26.92
193. 871 BLOUËT Thomas b 34 3:03:03 26.88
194. 1114 CARLIN Christophe C 80 3:03:37 26.80
195. 722 VECRIN Bernard D 36 3:03:44 26.78
196. 720 CARLIN Pierre D 37 3:03:44 26.78
197. 895 AGOSTI Jean-Marie E 14 3:04:35 26.66
198. 489 SAUVAGE Cyril b 35 3:04:42 26.64
199. 2 AIMAR Lucien E 15 3:05:00 26.60
200. 556 EYMARD Renaud b 36 3:06:24 26.40
201. 514 KRASNOPOLSKI Joël D 38 3:06:35 26.37
202. 497 DESSEREY Jocelyne W3 1 3:06:47 26.34
203. 481 BEAUDOIN Michel D 39 3:06:48 26.34
204. 651 QUEYREL Pierre C 81 3:07:15 26.28
205. 714 HENIQUE Patrice C 82 3:07:43 26.21
206. 803 TRANSON Philippe C 83 3:09:02 26.03
207. 608 BRARD Christian E 16 3:09:56 25.90
208. 199 NR 199 xxx 4 3:09:59 25.90
209. 1251 ARNAUD André D 40 3:10:01 25.89
210. 833 JEANNENEZ Jean Paul D 41 3:11:12 25.73
211. 757 SAVINA Claude D 42 3:11:12 25.73
212. 459 LE NORMAND Joël D 43 3:11:58 25.63
213. 1156 PONOEVIE Frederic b 37 3:11:58 25.63
214. 1044 GIURANNO Salvvatore D 44 3:12:03 25.62
215. 727 MONNIER Jean-Luc E 17 3:12:04 25.62
216. 963 MELLA Cédric b 38 3:12:05 25.62
217. 1129 BRIANSOW Patrick C 84 3:12:12 25.60
218. 1073 CHAUVREAU Franck D 45 3:12:15 25.59
219. 510 GICQUEL Patricia W2 4 3:12:17 25.59
220. 508 GICQUEL Samuel C 85 3:12:19 25.58
221. 1020 KUIKEN Dirk xxx 5 3:12:19 25.58
222. 689 CAVAREC Jacqueline W3 2 3:12:20 25.58
223. 616 BIOLLEY René E 18 3:12:21 25.58
224. 553 COL Robert D 46 3:12:28 25.56
225. 530 COMBES Pascal D 47 3:12:31 25.56
226. 53 VANDEWALLE Guido E 19 3:14:13 25.33
227. 811 KUHNI Paul D 48 3:14:28 25.30
228. 563 ASTIER Isabelle W2 5 3:14:29 25.30
229. 59 CHAZAL Alain D 49 3:14:36 25.28
230. 60 CHAZAL Philippe C 86 3:14:36 25.28
231. 557 ROQUE Gilbert E 20 3:14:37 25.28
232. 68 PREVOT Raymond E 21 3:15:42 25.14
233. 781 VIDAL Georges E 22 3:17:12 24.95
234. 551 PETIT Cécile W2 6 3:19:28 24.67
235. 463 GONZALEZ Guy E 23 3:19:54 24.61
236. 464 GONZALEZ Julien a 22 3:19:54 24.61
237. 476 BILLIAU Jacques- Simon E 24 3:20:01 24.60
238. 926 ARNOUX Jacques D 50 3:20:04 24.59
239. 741 VIALLET Philippe D 51 3:20:08 24.59
240. 912 BLANC Yves D 52 3:20:09 24.58
241. 50 PHILIPPON Jean-Paul xxx 6 3:20:13 24.57
242. 490 VEILLET Brigitte W2 7 3:20:49 24.50
243. 491 CAMPISTRO Léon E 25 3:20:51 24.50
244. 590 BOSMA Willem D 53 3:21:20 24.44
245. 1164 BOREL Elyse E 26 3:23:03 24.23
246. 1075 VAN DER MEULEN Averd ?? D 54 3:23:50 24.14
247. 978 GOFFIN Caroline W1 4 3:23:58 24.12
248. 534 DUVAL Françis D 55 3:24:09 24.10
249. 461 LEBRETON Francine W3 3 3:24:10 24.10
250. 460 LEBRETON Daniel E 27 3:24:10 24.10
251. 639 BRUNET Jean-Jacques E 28 3:25:23 23.96
252. 946 EDWARDS Olivia W1 5 3:25:36 23.93
253. 1018 DE BOER Cor C 87 3:26:08 23.87
254. 613 DHO Roger E 29 3:27:04 23.76
255. 513 GIRAUD Francis F 3 3:27:16 23.74
256. 874 CHIRI Pierre D 56 3:30:06 23.42
257. 605 COLOMBO Jean-Claude D 57 3:31:07 23.31
258. 726 RAIMONDI Roberto D 58 3:31:22 23.28
259. 728 RAIMONDI Clemente F 4 3:31:23 23.28
260. 1056 BOUCHER Valerie W2 8 3:33:29 23.05
261. 765 TURRI David b 39 3:34:56 22.89
262. 909 SOULARD Pascale W3 4 3:35:18 22.85
263. 864 WURTZ Colette W3 5 3:37:26 22.63
264. 162 HULSKEN Marc D 59 3:37:26 22.63
265. 525 LE GALL Serge D 60 3:38:19 22.54
266. 698 BOUVIER Frédéric D 61 3:38:23 22.53
267. 777 RICHARD Daniel C 88 3:38:23 22.53
268. 762 FENOUILLET Jean Luc C 89 3:38:24 22.53
269. 908 ABRIAL Michel C 90 3:38:50 22.48
270. 761 MIALLAND Albert E 30 3:39:42 22.39
271. 626 MAHE Nadège W2 9 3:40:09 22.35
272. 625 MAHE Alain E 31 3:40:09 22.35
273. 1130 FERNANDEZ Gabriel a 23 3:40:55 22.27
274. 543 MAURY Fabrice C 91 3:41:24 22.22
275. 743 REB Françoise W3 6 3:41:40 22.20
276. 744 GUEZENNEC Louis E 32 3:41:40 22.20
277. 915 BRUNO Gonzague b 40 3:42:15 22.14
278. 729 ROUSSEL Jean F 5 3:42:46 22.09
279. 177 PAGAT Christophe b 41 3:42:53 22.08
280. 178 MONZIER Ana W1 6 3:42:53 22.08
281. 919 VERMOT-DESROCHES Adam C 92 3:43:43 21.99
282. 1178 CLARES Joseph d 62 3:43:50 21.98
283. 66 GERMOND Daniel E 33 3:44:15 21.94
284. 949 BOTTARO-GIRARD Sandra W1 7 3:49:13 21.47
285. 670 NEDELEC Patrick d 63 3:50:03 21.39
286. 485 MALLEVAL Bernard E 34 3:50:03 21.39
286. 492 SIDO Valérie W2 10 3:50:03 21.39
288. 493 SIDO Hervé C 93 3:50:03 21.39
289. 475 DECLEMY Pierre b 42 3:50:03 21.39
290. 709 GALMICHE Julie W1 8 3:50:29 21.35
291. 711 GALMICHE Gilbert d 64 3:50:43 21.33
292. 710 GALMICHE André d 65 3:50:43 21.33
293. 1170 CHARVY Francoise W3 7 3:51:16 21.27
294. 1177 CHARVY Christian d 66 3:51:16 21.27
295. 602 BALUTEAUD Jean-Michel d 67 3:51:47 21.23
296. 685 LAFERRIÈRE Manon W3 8 3:52:49 21.13
297. 815 BELTRAN Jean-Marie d 68 3:53:16 21.09
298. 649 RAINA Jean-Pierre d 69 3:55:57 20.85
299. 539 MULLER Jean-Marie E 35 3:56:20 20.82
300. 856 GUILLOBEZ Bernadette W3 9 3:57:03 20.76
301. 846 BREYER Astrid W2 11 3:57:05 20.75
302. 855 GUILLOBEZ Serge E 36 3:57:05 20.75
303. 1186 TOCHE Olivier c 94 4:01:55 20.34
304. 1187 TOCHE Sebastien a 24 4:01:55 20.34
305. 973 ALCARAZ Virginie W1 9 4:02:22 20.30
306. 974 NOMEL Tommy a 25 4:02:22 20.30
307. 197 NR 197 xxx 7 4:06:26 19.97
308. 196 NR 196 xxx 8 4:06:26 19.96
309. 1155 PIERQUIN Marie-Paule W3 10 4:06:27 19.96
310. 641 GUILLOT Philippe c 95 4:08:08 19.83
311. 1162 GOURIOU Sonia W2 12 4:08:32 19.80
312. 1161 BOURG Brigitte W3 11 4:08:33 19.80
313. 1158 FLORENT Hugo a 26 4:11:21 19.58
314. 1159 FLORENT Didier c 96 4:11:23 19.57
315. 548 DUPUIS Elisabeth w1 10 4:11:23 19.57
316. 574 TEYSSIER Jean-Luc c 97 4:12:51 19.46
317. 575 VALETTE Yves d 70 4:12:51 19.46
318. 576 BARBOSA Sandra w1 11 4:12:51 19.46
319. 577 MARNAS Thierry c 98 4:12:51 19.46
320. 573 VALETTE Danièle w3 12 4:12:51 19.46
321. 572 CHABANNY Jean-Luc d 71 4:12:51 19.46
322. 684 BERNIER Marc-François d 72 4:16:42 19.17
323. 863 BRIAND Jean-Michel c 99 4:19:28 18.96
324. 619 BARUZZO Paul d 73 4:19:57 18.93
325. 665 KUCHNA Patrick c 100 4:20:01 18.92
326. 648 PONS DE VINCENT Philippe c 101 4:20:05 18.92
327. 1053 GALLARD Veronique w2 13 4:21:11 18.84
328. 801 JOUBERT Michel e 37 4:26:43 18.45
329. 737 MENDEZ Stephane b 43 4:27:34 18.39
330. 456 VUEZ Yolande w3 13 4:30:06 18.22
331. 457 ALTEYRAC Jean Louis e 38 4:30:07 18.21
332. 511 METIVIER Muriel w3 14 4:31:46 18.10
333. 512 METIVIER Daniel e 39 4:31:46 18.10
334. 507 DAVID Sébastien b 44 4:31:46 18.10
335. 609 RENAUD Maryse w3 15 4:33:03 18.02
336. 610 RENAUD Daniel e 40 4:33:03 18.02
337. 1131 FRANCKE Michel d 74 4:41:52 17.46
338. 887 ROCH Jean-Claude e 41 4:44:18 17.31
DSQ 474 CUVILLIER Luc d 0 4:13:28
DSQ 653 REGNY André d 0 4:32:00
DSQ 54 REY Max F 0 3:27:19
DSQ 802 VEYRAT Michel d 0 4:10:31

Haut 









Haut  
 Privé-site   Auteursrecht-Copyright : klik hier om te lezen !