Velovelo
Português Nederlands 日本語 中文
Español English čeština slovenčina
русский italiano polski norsk
français Deutsch svenska عربي
 
 poprzednia strona
 Wyślij znajomemu
 Aby wydrukować
 ---> La Beaume Drobie 2009 : Classement du 90 km

Cl......Nom Prénom .......Temps.......
1 EKINDJIAN Stéphane 02h49’08
2 GONTHIER Cédric 02h49’10
3 MAILLARD Eric 02h50’28
4 PASTRE Nicolas 02h50’33
5 LINQUETTE Bertrand 02h50’35
6 GIANNOLI Pascal 02h51’15
7 FATTORE Raymond 02h52’46
8 NIVOT Pascal 02h52’49
9 COUDENE Sébastien 02h52’50
10 PONOT Cédric 02h52’51
11 DANGIO Gérard 02h52’53
12 RICO Jean-Paul 02h53’46
13 TOURREL Arnaud 02h55’46
14 PONCET Laurent 02h56’11
15 VALGALIER Stéphane 02h56’26
16 VINCENT Jean François 02h56’28
17 MOSSLER Johann 02h56’37
18 BALEZ Cédric 02h57’16
19 FOROT Yves 02h57’17
20 ABATE Ludovic 02h57’20
21 DELON Eric 02h59’29
22 HENRY Emmanuel 02h59’30
23 PRALY Sébastien 03h02’10
24 DUMAS Sébastien 03h02’25
25 KRAWCZYK Eric 03h02’40
26 JAMMES Nicolas 03h03’08
27 CAPELIER Philippe 03h03’10
28 MOULIN William 03h03’24
29 MARSEILLES Jean-Paul 03h03’40
30 MEYNIER Fabien 03h03’58
31 LEMETAIS Eric 03h04’36
32 MAURIN Laurent 03h04’37
33 QUINTANA Jérôme 03h05’46
34 FABRE Olivier 03h05’48
35 GAILLAND Michel 03h05’53
36 ROGIER Dominique 03h06’18
37 REGNY André 03h06’20
38 PRIMET Eric 03h06’21
39 CABALLE Michel 03h06’22
40 CANONGE Raymond 03h06’24
41 THIEL Christian 03h06’28
42 GIGNAC Philippe 03h06’51
43 RIFFARD Franck 03h08’28
44 ANTONIALI Michel 03h09’58
45 LOUCEL Benoit 03h10’18
46 CHARDES Christophe 03h10’34
47 DURAND Gaël 03h11’18
48 FAURE Didier 03h12’54
49 BANON Jean Louis 03h12’54
50 ROLLAND Jean-Luc 03h12’55
51 BORTHIEWIEZ Jonathan 03h13’48
52 DUPOUX Philippe 03h14’18
53 GAUTHIER Emmanuel 03h14’20
54 DUPUIS Georges 03h14’22
55 TURK Albert 03h15’00
56 PRALY Claude 03h15’03
57 GIORGI Sylvain 03h15’03
58 HOUDEBINE René 03h15’05
59 PERRIER Pierre 03h15’06
60 VINSON Denis 03h15’12
61 JAARSMA Fred 03h17’47
62 VERNET Sébastien 03h18’20
63 COSTE Jerôme 03h18’44
64 TRUILLET Christophe 03h19’00
65 MALLET Patrick 03h19’16
66 MAURICE Robert 03h19’20
67 PESENTI Isabelle 03h19’22
68 CHARRIN Jérôme 03h19’23
69 DUPLAND Maurice 03h20’14
70 TARDIEU Rémy 03h21’28
71 DALVERNY Olivier 03h21’40
72 SCHWIND Michel 03h22’18
73 MERGOIL Christian 03h23’32
74 MEJEAN Fabrice 03h25’08
75 NICOLLE Jean-Mary 03h25’25
76 PASCAL Fabrice 03h25’50
77 DANIS Chrisophe 03h26’07
78 FAURE Claude 03h26’07
79 GOUY Gilles 03h26’26
80 ROGER Jean-Baptiste 03h26’28
81 LAURES Bruno 03h26’33
82 DELARBRE Jean 03h26’46
83 BERTHELIER Charly 03h27’25
84 PUTHOD Maurice 03h27’31
85 BEAU Frédéric 03h27’41
86 MOUNIER Roger 03h28’11
87 SEDAT Jean-Luc 03h28’12
88 LAFFONT Pascal 03h28’26
89 PRUNET Patrice 03h28’56
90 LISA Jean-Pierre 03h29’21
91 COQUET Gael 03h30’39
92 KEEUX Gérard 03h30’40
93 ALMEIDA Silverio 03h31’04
94 CASTEX Elodie 03h31’42
95 CHEVALLIET Sébastien 03h31’48
96 MERGOIL Gérard 03h33’34
97 MOUCHIROUD Eric 03h33’53
98 CLEMENT Francis 03h34’37
99 SANTOS Bernard 03h37’15
100 BENEZET Jean-Régis 03h37’16
101 BERNARDI Laurent 03h37’18
102 SANTIAGO Antoine 03h37’42
103 GONZALES Nicolas 03h39’46
104 ROLLE Albert 03h40’37
105 TOUNY Christian 03h40’44
106 ALVES Luis 03h40’52
107 PERRIN Philippe 03h41’09
108 KWASNY Stanislas 03h42’03
109 REBOUL Thierry 03h43’42
110 MOUCHE Jean-Yves 03h43’43
111 PONCE Jacky 03h45’05
112 ROUVIERE Jacky 03h45’07
113 GRENIER Maurice 03h45’54
114 ALBINET Claude 03h48’36
115 SEDAT Robert 03h48’56
116 PROVOST Jean-Pierre 03h50’44
117 CARRAZE François 03h51’04
118 BENOIT Guy 03h52’05
119 POUGET Régine 03h52’07
120 GAFFET Jean-Claude 03h53’00
121 BOURDA Olivier 03h54’50
122 DELARBRE Patricia 03h55’22
123 CHEYLAN Joël 03h55’35
124 PRUNET Lionel 04h04’30
125 DUPIN Dominique 04h05’22
126 PETTIGIANI Gilles 04h05’31
127 PIQ Jacques 04h05’42
128 AEINDHOVEN Aris 04h07’06
129 PENOT Isabelle 04h07’39
130 SAINDON Karine 04h08’51
131 SERON Amador 04h14’03
132 CHEIKHROUHOU Mohamed 04h14’44
133 GALERA Laurent 04h14’55
134 DONOT Michel 04h15’27
135 ALVES Silvio 04h16’30
136 VILLEMAGNE Claude 04h17’41
137 CAVILLON Daniel 04h19’01
138 ROCHER Gérard 04h19’37
139 PACHET PERRIER 04h23’58
140 CODOUL PHILIPPE 04h33’02
141 REYNAUD Michel 04h33’04
142 HAMARD Ernest 04h37’44
143 THIZY Roger 04h38’03
144 BRUEL Jean 04h39’33
145 COMBE Gérard 04h41’31
146 HESSE Pascal 04h44’46
147 SEDAT Christian 04h52’47
148 MEUNIER Colette 04h54’32
149 DEVOYON Dominique 04h54’32
150 SESSIECQ Jean-Paul 04h54’51
151 VELAY Brigitte 05h21’43
152 LADREYT Maurice 05h34’21
153 TERRAPON Raphaêl 05h34’22
154 FAURE Edmond 05h34’23
155 FUGIER Lucien 05h34’50

Na górę 









Na górę  
 Strefa prywatna   Prawa autorskie-Copyright: Ciśnijcie tu żeby przeczytać!