Velovelo
Português Nederlands 日本語 中文
Español English čeština slovenčina
русский italiano polski norsk
français Deutsch svenska عربي
 
 poprzednia strona
 Wyślij znajomemu
 Aby wydrukować
 ---> Le Triangle du Doubs 2009 : Résultats du 157 km

ClDosNom Prénom .....Caté..Temps.......Moy.....Dipl
1 216 MARTIN Jean Charles B 04h20’27 36,17 OR
2 184 GUERNUT Pascal B 04h22’08 35,94 OR
3 97 RICHARD Damien Z 04h22’13 35,92 OR
4 1 MOUREY Francis Z 04h22’15 35,92 OR
5 108 GULLY Hubert Z 04h22’48 35,84 OR
6 60 FRICKER Daniel C 04h22’49 35,84 OR
7 158 VIENNET Ludovic A 04h22’59 35,82 OR
8 89 SCHNELL Michael Z 04h24’15 35,65 OR
9 173 DERWA Benoit C 04h24’48 35,57 OR
10 172 DAVIN Pierre C 04h24’51 35,57 OR
11 96 ALTHUSSER Rémy C 04h24’53 35,56 OR
12 70 CORSI Thierry B 04h24’55 35,56 OR
13 217 DEMESY Franck C 04h27’20 35,24 OR
14 175 MAILFAIT Sébastien B 04h27’27 35,22 OR
15 62 SAUGE Jean-Bernard D 04h27’28 35,22 OR
16 82 MERTZ Pascal C 04h27’51 35,17 OR
17 159 BARON Arnaud B 04h29’25 34,96 OR
18 92 JUHEN Nicolas A 04h29’58 34,89 OR
19 181 VIAL Pascal D 04h30’24 34,84 OR
20 119 TARTAVEZ Jean-Philippe B 04h31’14 34,73 OR
21 199 RENNO Eric C 04h31’16 34,73 OR
22 14 SIMON Yves D 04h32’49 34,53 OR
23 191 BEE Sergio C 04h32’52 34,52 OR
24 61 CUNEY Ygor D 04h33’10 34,48 OR
25 155 VOGELEISEN Dominique C 04h33’25 34,45 OR
26 140 GOERGEN Eric A 04h33’29 34,44 OR
27 210 STEINDRUCKER Regis B 04h34’16 34,35 OR
28 40 SCHMITT Roger C 04h34’48 34,28 OR
29 83 KARCHER Bernard C 04h34’51 34,27 OR
30 41 HADID Raphael B 04h34’53 34,27 OR
31 146 HUG Christophe B 04h34’54 34,27 OR
32 26 VOLLE Stéphane B 04h34’56 34,26 OR
33 215 SCWOB Alphonse D 04h34’57 34,26 OR
34 56 DEGOIS David C 04h34’59 34,26 OR
35 42 JACQUIN Gérard C 04h35’00 34,25 OR
36 52 DOMINE Stéphane B 04h35’17 34,22 OR
37 204 BERNADAT Adrien A 04h35’19 34,22 OR
38 212 COISY Steve B 04h35’34 34,18 OR
39 39 FREY Hubert C 04h37’11 33,98 OR
40 211 TSKHAUERT Regis B 04h37’34 33,94 OR
41 55 MARTIN Stéphane C 04h37’35 33,94 OR
42 86 VAN DEN BROEK Marc D 04h37’38 33,93 OR
43 201 WEISS Yvan B 04h38’04 33,88 OR
44 118 OLLIVIER Frédéric B 04h39’10 33,74 OR
45 121 RIBEIRO Nelio B 04h39’41 33,68 OR
46 126 BOISARD Olivier C 04h41’31 33,46 OR
47 203 PFUNDSTEIN Michel A 04h42’42 33,32 OR
48 145 VUILLEMIN Patrick D 04h42’45 33,32 OR
49 116 TASIC Christian B 04h45’38 32,98 OR
50 174 VITOUX Thierry B 04h45’52 32,95 OR
51 84 MOUQUAND Alain C 04h45’54 32,95 OR
52 34 DI VAGNO Dominique B 04h45’56 32,94 OR
53 63 ROHMER Marc D 04h45’57 32,94 OR
54 188 AUBERT Pascal B 04h45’59 32,94 OR
55 151 VALFREY Gilles C 04h46’03 32,93 OR
56 57 SANDOZ Didier C 04h46’04 32,93 OR
57 125 DUBUIS Grégoir C 04h46’06 32,93 OR
58 78 LE JONCOUR Loic C 04h46’09 32,92 OR
59 75 LAFERTHIN Joseph B 04h46’33 32,87 OR
60 37 LE NEVE Eric C 04h48’04 32,7 OR
61 206 ARNOUX Cyrille B 04h48’19 32,67 OR
62 218 SCHNEIDER Christophe C 04h49’44 32,51 OR
63 58 GAUME Christopher B 04h49’46 32,51 OR
64 5 DODDS Alan E 04h50’42 32,4 OR
65 202 CORNOT Daniel C 04h50’59 32,37 OR
66 66 BRAYE Michel C 04h51’00 32,37 OR
67 180 CHABOD François C 04h51’06 32,36 OR
68 142 GENTET Pascal C 04h51’08 32,36 OR
69 54 HETZLEN Patrick C 04h51’15 32,34 OR
70 16 BASTIEN Laurent C 04h51’38 32,3 OR
71 71 NOO Cyril Z 04h51’40 32,3 OR
72 28 BIZIERES Michel E 04h51’42 32,29 OR
73 24 DEPREZ Joel D 04h51’43 32,29 OR
74 107 JAMEAUX Bernard D 04h51’46 32,29 OR
75 19 CARRERE Jacques E 04h51’47 32,28 OR
76 200 MUNSCH Olivier C 04h51’59 32,26 OR
77 192 DIRRIG Frédéric B 04h52’02 32,26 OR
78 198 NACHBAR Jean C 04h52’12 32,24 OR
79 144 LARRIERE Michel C 04h52’29 32,21 OR
80 127 LECOMTE Jérome B 04h52’31 32,2 OR
81 115 HOUG Stéphane B 04h52’34 32,2 OR
82 85 NOEL Serge C 04h53’44 32,07 OR
83 111 PAGNIEZ Martial D 04h53’51 32,06 OR
84 30 OUDOT Arnaud B 04h55’20 31,9 OR
85 129 PETREMENT Philippe B 04h55’48 31,85 OR
86 149 GOBLED Florent B 04h56’31 31,77 OR
87 166 ESCALIER Yves D 04h58’14 31,59 OR
88 220 BERARD Eric C 04h59’14 31,48 OR
89 69 DELHAYE Pierre D 04h59’20 31,47 OR
90 214 TRIOLET William E 04h59’21 31,47 OR
91 110 GROSS Roby C 04h59’25 31,46 OR
92 128 RIGON Renaud E 04h59’27 31,46 OR
93 187 MARTIN Dominique C 04h59’29 31,45 OR
94 197 BOURGEOIS Jacky E 04h59’31 31,45 OR
95 51 BEDOURET Patrick C 04h59’32 31,45 OR
96 101 BRESSON Etienne C 04h59’36 31,44 OR
97 104 LANCE Hervé B 04h59’38 31,44 AG
98 74 CONRAUX Emmanuel C 04h59’39 31,44 OR
99 224 JOLY Stéphane B 04h59’54 31,41 AG
100 73 DUPONT Philippe C 05h00’39 31,33 OR
101 38 MARCOURT Ludovic C 05h01’09 31,28 OR
102 18 CARNEIRO Belmiro C 05h01’11 31,28 OR
103 76 YAZLOVETSKY Damien B 05h01’56 31,2 AG
104 160 DIDIER-LAURENT René D 05h01’58 31,2 OR
105 167 MAREE Alain D 05h02’03 31,19 OR
106 17 HAILLANT Sylvain B 05h02’08 31,18 AG
107 117 OUDET Gérard D 05h02’10 31,17 OR
108 109 CLOET Laurent B 05h03’37 31,03 AG
109 49 LOEBY Christian D 05h04’37 30,92 OR
110 219 SIMONIN Raoul C 05h04’40 30,92 AG
111 223 MOUGEL Francis C 05h06’07 30,77 AG
112 64 CASSARD Christelle W1 05h06’28 30,74 OR
113 120 CHENAUX jean-Michel D 05h06’30 30,73 OR
114 179 HENRIET Michel C 05h06’50 30,7 AG
115 114 VALLEE Philippe C 05h08’42 30,52 AG
116 190 GRAZZIANO Robert D 05h08’56 30,49 AG
117 43 DUMONT Gervais D 05h08’57 30,49 AG
118 59 FONTAINE Hervé C 05h09’54 30,4 AG
119 213 BEAUGENDRE Pierre D 05h10’16 30,36 AG
120 35 CHAPON Xavier B 05h11’50 30,21 AG
121 209 MAUFFRAY Denis C 05h12’03 30,19 AG
122 139 FAETIBOLT Arnaud B 05h12’29 30,15 AG
123 79 BOUILLET Pierre D 05h14’42 29,93 AG
124 171 NAVARRO Christophe B 05h15’23 29,87 AG
125 194 GOFFINET Daniel D 05h16’58 29,72 AG
126 48 BOLLE REDDAT Claude D 05h17’00 29,72 AG
127 44 BOUQUIN Jean-Marc D 05h17’01 29,71 AG
128 105 THOMAS Pascal C 05h17’05 29,71 AG
129 122 CAGNE Sébastien B 05h17’07 29,71 AG
130 193 HEINIS Patrice C 05h17’18 29,69 AG
131 65 MERCIER Laurent C 05h20’19 29,41 AG
132 11 N’DIAYE Youssoupha A 05h20’36 29,38 AG
133 77 YAZLOVETSKY Thierry B 05h20’37 29,38 AG
134 168 HIENNE Christophe C 05h21’18 29,32 AG
135 80 SEVE Max D 05h21’22 29,31 AG
136 221 CENTLIVRE Franck A 05h21’41 29,28 AG
137 186 BASSIGNOT Joel C 05h21’54 29,26 AG
138 178 COCHOIS Franck C 05h22’02 29,25 AG
139 91 TOULET Fabien B 05h22’05 29,25 AG
140 177 BOURDENET Patrick D 05h22’07 29,24 AG
141 227 MATHIOT Alain C 05h22’09 29,24 AG
142 112 CARREZ Denis E 05h22’10 29,24 OR
143 102 DEMEUZOY Alain C 05h23’12 29,15 AG
144 130 RADET Laurent D 05h24’53 29 AG
145 13 GRIMAUD Jean-Marc D 05h25’08 28,97 AG
146 22 MIVELLE Thierry D 05h25’15 28,96 AG
147 185 JOUANNEAU Sébastien C 05h25’47 28,91 AG
148 222 FAIVRE Lara W1 05h26’06 28,89 OR
149 90 MAINIER Dominique C 05h26’07 28,89 AG
150 131 VETTORAZZO Frédéric C 05h26’10 28,88 AG
151 15 JACQUEMET Dominique D 05h26’14 28,88 AG
152 153 DAUBIGNEY Joel D 05h27’53 28,73 AG
153 154 CHATILLON François E 05h30’45 28,48 OR
154 88 COLLIGNON Gerard D 05h30’59 28,46 AG
155 205 MAINEULT Bruno C 05h31’52 28,38 AG
156 169 PARIS Michel E 05h31’59 28,37 OR
157 123 SCALABRINO Jean-Marie D 05h32’20 28,35 AG
158 196 AMBEIS Roland E 05h32’59 28,29 OR
159 189 LIMONIER Pascal D 05h33’02 28,29 AG
160 157 GAUTHIER Michel E 05h33’06 28,28 OR
161 87 KIPFER Eric B 05h33’08 28,28 AG
162 45 SCHAFFNER François C 05h33’09 28,28 AG
163 170 PARIS Julien B 05h34’02 28,2 AG
164 162 DARIN Benoit D 05h35’22 28,09 AG
165 195 STARCK Jean Luc D 05h35’41 28,06 AG
166 103 DUBAIL Catherine W2 05h36’01 28,03 OR
167 132 CHAUVILLE Serge D 05h36’03 28,03 AG
168 176 MARGUET Jean Claude D 05h40’03 27,7 AG
169 33 ROBIN Alain C 05h40’04 27,7 AG
170 133 RIEG Olivier C 05h40’38 27,65 AG
171 10 EFFERTZ Alexandre A 05h42’36 27,5 BZ
172 68 GROBET Daniel C 05h43’40 27,41 BZ
173 106 BOURDENET Jacques D 05h47’33 27,1 AG
174 208 STOLTZ Philippe C 05h51’26 26,8 BZ
175 50 RAVEL Jean-Pierre D 05h54’40 26,56 BZ
176 99 GUERIOUNE Olivier B 05h55’07 26,53 BZ
177 20 BERNARD Valérie W1 05h55’36 26,49 AG
178 164 VOILAND Jean Pierre D 05h57’11 26,37 BZ
179 143 FAETIBOLT Frank C 05h57’14 26,37 BZ
180 3 JAVEL Pierre-Emmanuel B 05h57’31 26,35 BZ
181 25 GILLION Pascal C 06h06’00 25,74 BZ
182 21 NOE Thierry B 06h06’17 25,72 BZ
183 36 CAPELLI Fabiano C 06h10’56 25,4 BZ
184 163 DO ROSARIO Maurice E 06h11’04 25,39 AG
185 46 LAMBERTHOD Franck B 06h11’20 25,37 BZ
186 136 AUCLAIR Olivier B 06h12’32 25,29 BZ
187 134 LANDRY David B 06h14’25 25,16 BZ
188 12 OLIVIER Maurice E 06h15’39 25,08 AG
189 98 BARTHELEMY Serge D 06h19’18 24,84 BZ
190 31 JOUBERT Paul E 06h19’21 24,83 BZ
191 165 VERNIER Daniel E 06h20’44 24,74 BZ
192 138 RIGOLOT Hubert C 06h20’47 24,74 BZ
193 124 BOISSARD Bernard D 06h20’51 24,73 BZ
194 152 ROUGEOT Denis E 06h22’27 24,63 BZ
195 135 BEURET Marcel B 06h34’45 23,86 BZ
196 113 HAETTICH Christian H 06h57’37 22,56 OR
197 226 SURAY Claude B 07h07’17 22,05 BZ

Na górę 









Na górę  
 Strefa prywatna   Prawa autorskie-Copyright: Ciśnijcie tu żeby przeczytać!