Velovelo
Português Nederlands 日本語 中文
Español English čeština slovenčina
русский italiano polski norsk
français Deutsch svenska عربي
 
 poprzednia strona
 Wyślij znajomemu
 Aby wydrukować
 ---> La Cyclo’Autoroute Arcour 2009 : Les résultats

Cl....Dos....Nom Prénom .....CatCl.c..Temps.......Méd..
1 335 BONNETEAU AURELIEN V 1 03:13:22:4 Or
2 334 BONNETEAU LUC V 2 03:13:25:0 Or
3 361 GREVIN JEROME Z 1 03:34:11:0 Or
4 272 SENIS DENIS D 1 03:34:12:0 Or
5 22 PESCHETEAU REMI G 1 03:35:06:5 Or
6 12 LEFEVRE MICKAEL E 1 03:35:08:8 Or
7 180 GOFFIN GERVAIS F 1 03:35:18:9 Or
8 242 FOUILLE NICOLAS E 2 03:35:22:7 Or
9 346 LE DISSEZ CHRISTOPHE F 2 03:35:28:1 Or
9 116 GUILLON LAURENT F 2 03:35:28:1 Or
11 338 LACOMBE JOCELYN E 3 03:35:28:2 Or
11 29 VILBROD CHRISTOPHE F 4 03:35:28:2 Or
11 184 THOMAS DIDIER F 4 03:35:28:2 Or
14 275 DABEL ROMAIN D 2 03:35:28:3 Or
14 21 MORISSET GILLES G 2 03:35:28:3 Or
14 124 MAMARD SERGE F 6 03:35:28:3 Or
17 146 CAUCHY ALEXANDRE D 3 03:35:28:7 Or
18 15 FOUCHER STEPHANE Z 2 03:35:29:5 Or
18 194 LOZACH YVES F 7 03:35:29:5 Or
20 254 COUTELEAU J. PIERRE H 1 03:35:29:6 Or
20 195 THIBAULT FREDERIC F 8 03:35:29:6 Or
22 331 ROULOT GLENN E 4 03:35:29:8 Or
22 10 MONTEVERDI FABRICE Z 3 03:35:29:8 Or
24 328 JOUBERT MATHIEU E 5 03:35:29:9 Or
25 293 ANSARD WILLIAM F 9 03:35:30:0 Or
25 347 PITOUS Alain F 9 03:35:30:0 Or
25 8 ESPIRT PHILIPPE F 9 03:35:30:0 Or
28 122 FLEURENCE DANIEL F 12 03:35:30:1 Or
29 105 BEAUPIED LAURENT F 13 03:35:30:2 Or
29 350 THROUDE PATRICK E 6 03:35:30:2 Or
29 332 MABILEAU LAURENT F 13 03:35:30:2 Or
32 237 GILLIER ANTOINE F 15 03:35:30:3 Or
33 246 BRANCHEREAU J. MICHEL G 3 03:35:30:6 Or
33 273 DE MARANS FRANCOIS F 16 03:35:30:6 Or
35 352 SORIN PATRICK G 4 03:35:30:7 Or
35 340 PIOLI EMMANUEL F 17 03:35:30:7 Or
37 252 RUFFINO FRANCK G 5 03:35:30:9 Or
37 203 MALEAMA THIERRY F 18 03:35:30:9 Or
39 225 BESCOND PATRICK G 6 03:35:31:0 Or
40 25 FROMONT YANN D 4 03:35:31:3 Or
41 279 GUILLON RODOLPHE E 7 03:35:31:4 Or
42 156 BILLARD THIERRY F 19 03:35:31:5 Or
43 231 GRAFFIN JACKY H 2 03:35:31:7 Or
44 149 GUIOUGOU GILBERT G 7 03:35:31:8 Or
45 199 FACHE JACQUES G 8 03:35:32:1 Or
45 305 MALIGE J. LUC F 20 03:35:32:1 Or
47 13 LAILLET PHILIPPE G 9 03:35:32:2 Or
47 128 LAGARDE J. BENOIT F 21 03:35:32:2 Or
49 210 CHERVIER REMY G 10 03:35:32:5 Or
50 221 MEYJONADE ERIC F 22 03:35:33:1 Or
50 114 MACAUX VINCENT F 22 03:35:33:1 Or
52 108 BRAUD CHRISTOPHE E 8 03:35:33:3 Or
53 257 THOMAS MICHEL G 11 03:35:33:7 Or
54 1 FLAVIGNARD BERNARD G 12 03:35:34:3 Or
55 349 MRKSIC STEVAN F 24 03:35:34:7 Or
56 182 BERGERAT PASCAL F 25 03:35:35:0 Or
57 356 BEDU SEBASTIEN E 9 03:35:35:2 Or
58 316 SAVOURE ANDRE H 3 03:35:35:5 Or
59 216 GARNIER DOMINIQUE G 13 03:35:35:6 Or
59 239 BONNEAU RICHARD G 13 03:35:35:6 Or
61 351 HOM WILLEMIN F 26 03:35:35:8 Or
62 218 ANGUE EDOUARD E 10 03:35:36:0 Or
63 343 PAREDES JOSE E 11 03:35:36:1 Or
64 179 GRILLON GILLES G 15 03:35:36:2 Or
65 309 COUTURIER LAURENT F 27 03:35:36:3 Or
66 150 GILBERT JOEL H 4 03:35:36:5 Or
66 243 JEANNOTIN DANIEL H 4 03:35:36:5 Or
68 143 1 03:35:36:7  ???
69 5 LEROUGE PATRICK G 16 03:35:36:8 Or
70 121 CHEVILLOT PASCAL E 12 03:35:37:4 Or
71 168 COUSSEMENT ALEXIS F 28 03:35:37:5 Or
72 236 BOUCHER ARNAUD D 5 03:35:39:8 Or
73 219 BARVILLE MARC E 13 03:35:41:3 Or
74 3 SUARD CHRISTIAN H 6 03:35:44:2 Or
75 16 FOUCHER PASCAL F 29 03:35:45:9 Or
76 280 COURTY VINCENT E 14 03:35:47:2 Or
77 142 Danre/Boussard Benoit/Stephane J 1 03:35:48:6 Or
78 358 PORCIN JEROME E 15 03:35:48:9 Or
78 307 PAJOT PASCAL F 30 03:35:48:9 Or
80 134 HUGUET STEPHANIE A 1 03:35:53:6 Or
81 187 LATCHAN PATRICK F 31 03:36:06:2 Or
82 288 HENRY CHRISTOPHE E 16 03:36:48:7 Or
83 27 GUERAULT LUDOVIC E 17 03:37:04:0 Or
84 160 HEBBE SYLVAIN E 18 03:37:16:8 Or
85 161 MERON ERIC F 32 03:37:17:5 Or
86 14 QUEMY FREDERIC F 33 03:37:17:8 Or
87 213 GROTTO FLORENT D 6 03:37:42:0 Or
88 109 HUBERT FRANCK F 34 03:37:48:3 Or
89 145 NOURISSON DENIS G 17 03:37:50:3 Or
90 320 MANGIN THIERRY E 19 03:37:53:5 Or
91 258 LAFAYE THIERRY F 35 03:40:00:4 Or
92 23 LE CAZ LAURENT I 1 03:40:40:1 Or
93 7 CROISSANT STEPHANE E 20 03:41:44:5 Or
94 290 LE MINIER YANN E 21 03:42:03:6 Or
95 185 JOLY ROMAIN D 7 03:43:06:1 Or
96 126 MERAT PASCAL F 36 03:43:31:8 Or
97 24 CORJON OLIVIER I 2 03:44:14:0 Or
98 313 TINOCO GEORGES F 37 03:44:34:0 Or
99 262 MAZZOLINI DENIS F 38 03:44:39:5 Or
100 261 SEVESTRE DOMINIQUE F 39 03:47:34:0 Or
101 327 NIETO GERARD F 40 03:47:36:2 Or
102 17 RABILLON PATRICK G 18 03:47:39:0 Or
103 20 WOJTECKI ANDRE G 19 03:47:41:8 Or
104 226 KOLUDZKI PATRICE G 20 03:47:42:2 Or
105 227 GIRARD FREDERIC E 22 03:47:42:6 Or
106 11 LE FLOC’H MICHAEL F 41 03:47:42:9 Or
107 200 NOELLEC DIDIER F 42 03:47:43:3 Or
108 174 GEORGET DANIEL G 21 03:47:43:6 Or
109 222 VOULOIR CHRISTOPHE F 43 03:47:43:8 Or
110 4 RAMEAU MYLENE A 2 03:47:44:0 Or
111 292 MESNY CHRISTOPHE G 22 03:47:44:3 Or
112 212 RILLIOT DANIEL H 7 03:47:45:7 Or
113 193 LECHAT PASCAL F 44 03:47:46:2 Or
114 19 LOUSTAUNAU OLIVIER F 45 03:47:46:6 Or
115 188 JONCART J. MICHEL G 23 03:47:46:9 Or
116 228 RAULT CHRISTOPHE F 46 03:47:47:3 Or
117 229 VAPPEREAU MAXIME D 8 03:47:47:4 Or
118 197 HOURLIER BERTRAND F 47 03:47:47:5 Or
119 276 JEUFFROY MICHEL E 23 03:47:48:3 Or
120 154 BAILLY RODOLPHE E 24 03:47:48:4 Or
121 163 GRISEL LAURENT F 48 03:47:48:5 Or
122 274 JEUFFROY LAURENT E 25 03:47:49:6 Or
123 282 JACOB VINCENT E 26 03:47:49:8 Or
124 176 DOUCET BENJAMIN D 9 03:47:50:7 Or
125 177 DOUCET SEBASTIEN E 27 03:47:51:9 Or
126 235 VOLTIER MARC-ANDRE F 49 03:51:28:2 Or
127 312 BRISSY ALAIN G 24 03:51:29:1 Or
128 306 GOMY ALAIN G 25 03:53:19:7 Or
129 344 WAVRIN STEVE E 28 03:53:58:8 Or
130 330 GALLIOT DANIEL H 8 03:56:22:4 Or
131 118 KELNER JEROME F 50 03:56:34:1 Or
132 166 CREN THIERRY F 51 03:56:40:1 Or
133 342 HAMON LAURENT E 29 03:56:42:7 Or
134 220 DISSAC PATRICE E 30 03:57:45:6 Or
135 311 DA COSTA LUIS F 52 03:57:54:6 Or
136 303 FUMERON EMMANUEL F 53 03:57:55:2 Or
137 140 VINCENT OLIVIER F 54 03:57:57:7 Or
138 178 BLAISE J. PAUL F 55 03:57:58:8 Or
139 138 GRANDET GERARD F 56 03:57:59:0 Or
140 310 IVANCIC LUDOVIC D 10 03:57:59:2 Or
141 155 TOURY SYLVAIN E 31 03:57:59:7 Or
142 301 PETER DANIEL H 9 03:58:00:0 Or
143 355 MORLET JEAN-CLAUDE G 26 03:58:00:4 Or
143 267 LEGRAND J. MARC G 26 03:58:00:4 Or
145 202 GAUTIER BERNARD H 10 03:58:00:7 Or
145 215 BOUTRON NICOLAS D 11 03:58:00:7 Or
147 295 MAREZ J. CHRISTIAN F 57 03:58:01:0 Or
148 115 BRUNNER PHILIPPE G 28 03:58:01:5 Or
149 171 FLEURY J. LOUIS G 29 03:58:02:1 Or
149 211 LOUSTE THIERRY E 32 03:58:02:1 Or
149 251 BLANVILLAIN J. PAUL G 29 03:58:02:1 Or
152 104 FAURE J. CLAUDE G 31 03:58:03:2 Or
153 224 FERS DANIEL H 11 03:58:03:5 Or
153 354 SEGUIN DIDIER F 58 03:58:03:5 Or
155 244 VERGER PATRICE F 59 03:58:04:0 Or
155 232 RUFFIER ROGER H 12 03:58:04:0 Or
157 345 BALLUT J. CLAUDE F 60 03:58:04:1 Or
158 164 MOLLET PHILIPPE H 13 03:58:04:4 Or
159 123 FLEURENCE DAMIEN D 12 03:58:04:5 Or
160 308 MALPELI LAURENT E 33 03:58:04:7 Or
160 117 BARRET J. PIERRE F 61 03:58:04:7 Or
162 103 QUINQUE XAVIER F 62 03:58:05:4 Or
163 230 RAT LUC G 32 03:58:05:6 Or
163 217 PREDY PASCAL F 63 03:58:05:6 Or
163 175 VIGINIER FABRICE G 32 03:58:05:6 Or
166 324 BOUARD MARCEL G 34 03:58:06:1 Or
167 120 LE BER PHILIPPE F 64 03:58:06:3 Or
167 26 BECKER LEOPOLD I 3 03:58:06:3 Or
169 299 HULOT THIERRY G 35 03:58:06:5 Or
169 240 KREBS J. PIERRE G 35 03:58:06:5 Or
169 2 GUILLOTEAU J. PHILIPPE G 35 03:58:06:5 Or
172 360 BERGENT SYLVAIN F 65 03:58:07:6 Or
172 283 FRISQUET J. MARC F 65 03:58:07:6 Or
174 172 PELE CLAUDE G 38 03:58:07:8 Or
175 259 DELORAS DANIEL H 14 03:58:08:3 Or
175 130 FILIPIAK J. PAUL G 39 03:58:08:3 Or
177 266 PESENTI J. CLAUDE H 15 03:58:08:9 Or
178 137 GRANGE J. MARC F 67 03:58:09:9 Or
179 294 LAHAYE MARCEL H 16 03:58:10:3 Or
180 136 JOUBERT BRUNO E 34 03:58:10:9 Or
180 125 CURIE FRANCIS F 68 03:58:10:9 Or
182 131 FILIPIAK THOMAS D 13 03:58:11:0 Or
183 6 GUILLEMAIN GUILLAUME E 35 03:58:11:2 Or
184 321 LUCAS BRUNO F 69 03:58:11:6 Or
184 353 ROTH BERNARD G 40 03:58:11:6 Or
186 206 LEGER J. LUC G 41 03:58:11:9 Or
187 28 BOYER SYLVAIN G 42 03:58:12:1 Or
187 263 DESBOIS J. PHILIPPE F 70 03:58:12:1 Or
187 323 BAUMONT PHILIPPE F 70 03:58:12:1 Or
190 341 BAILLON SERGE G 43 03:58:12:5 Or
191 106 CHATEIGNER J. LUC F 72 03:58:13:4 Or
192 101 TARDIVEAU DANIEL F 73 03:58:13:5 Or
193 284 HUNAULT LIONEL F 74 03:58:15:1 Or
194 190 CANDAU FRANCOIS G 44 03:58:15:2 Or
195 129 CAZEAUX ISABELLE B 1 03:58:15:6 Or
196 325 BEDU CEDRIC E 36 03:58:16:9 Or
197 255 ROUSSEYRE GUY H 17 03:58:17:1 Or
198 139 GARCIA MAXIME E 37 03:58:17:3 Or
198 133 OLIGO J. PAUL H 18 03:58:17:3 Or
200 151 GUIBAUD ALAIN H 19 03:58:17:6 Or
201 127 CABASSUT ALAIN G 45 03:58:18:1 Or
202 170 MONDON J. CLAUDE G 46 03:58:18:2 Or
203 326 BARBIER CHRISTIAN G 47 03:58:19:3 Or
204 111 GERMAIN PHILIPPE G 48 03:58:19:4 Or
205 152 RICHARD EMMANUEL E 38 03:58:20:9 Or
206 265 BENEVAUT FREDERIC F 75 03:58:22:9 Or
207 112 LAURENCEAU GERARD F 76 03:58:23:1 Or
208 359 DENIZOT FRANCOIS F 77 03:58:27:1 Or
209 207 PINCHAUD PASCAL G 49 03:59:23:2 Or
210 337 LEGENDRE DANIEL F 78 04:01:06:5 Or
211 162 CHAUVIGNY PATRICK H 20 04:01:56:7 Or
212 357 LEMAITRE LAURENT E 39 04:02:06:9 Or
213 141 BRETON PATRICE F 79 04:03:27:2 Or
214 339 VILLETTE EMMANUEL E 40 04:06:24:5 Or
215 153 BAILLY GERARD H 21 04:10:34:7 Or
216 234 ETIENNE PHILIPPE G 50 04:11:03:1 Or
217 204 ROSSLING CHRISTIAN G 51 04:11:04:5 Or
218 214 CONSEIL GUILLAUME D 14 04:11:06:5 Or
219 300 VALESELLA KAREN A 3 04:11:06:7 Or
220 107 GUIGNARD DOMINIQUE G 52 04:11:07:5 Or
221 223 SMOUTS GERALD E 41 04:11:08:3 Or
222 144 DEZECOT GERARD G 53 04:11:08:4 Or
223 304 OLAIZOLA J. PIERRE H 22 04:11:08:6 Or
223 250 MAUDUIT CLAUDE H 22 04:11:08:6 Or
225 289 WAGNER FRANCOIS H 24 04:11:08:7 Or
226 278 SERRET BRUNO G 54 04:11:08:9 Or
227 233 DEVAUD J. MICHEL G 55 04:11:09:2 Or
228 181 GAUTHIER JOEL G 56 04:11:11:6 Or
229 317 SOULAINE SEBASTIEN F 80 04:11:14:9 Or
230 364 HOLZER JEAN-JACQUES G 57 04:11:17:2 Or
231 247 LEMAITRE LAURENT E 42 04:11:17:8 Or
232 173 GUICHARD DANIEL H 25 04:11:18:7 Or
233 248 BOUTENKO J. MICHEL F 81 04:11:22:2 Or
234 291 NOBLESSE J. LOUIS H 26 04:11:29:8 Or
235 241 GOUSSOT CYRIL E 43 04:12:36:2 Or
236 319 BONNET PIERRE E 44 04:12:41:3 Or
237 165 BOIN MICHEL H 27 04:12:42:5 Or
238 189 PIVOTEAU PATRICK G 58 04:13:38:1 Or
239 281 CHAPLAIN J. MAURICE E 45 04:17:43:1 Argent
240 322 BARDET OLIVIER F 82 04:17:52:4 Argent
241 245 LANDOIS LAURENT E 46 04:17:56:1 Argent
242 277 RACAULT FREDERIC F 83 04:17:58:9 Argent
243 264 GACE JOSEPH F 84 04:18:09:7 Argent
244 253 VANHOUTTE PASCAL F 85 04:18:12:6 Argent
245 157 VIERJON THIERRY F 86 04:18:15:8 Argent
246 201 LAVERGNE MARC F 87 04:18:20:1 Argent
247 169 GIRARDIN PATRICK G 59 04:19:07:0 Argent
248 336 SARMULEJNO MICHEL H 28 04:24:47:1 Argent
249 287 LE BOSSE DENIS G 60 04:29:45:5 Argent
250 113 MARLIERE J. JACQUES G 61 04:29:57:1 Argent
251 198 COINDOZ MICHEL G 62 04:33:09:4 Argent
252 238 ALAIME DOMINIQUE H 29 04:39:08:2 Bronze
253 167 COMPAGNE JEAN H 30 04:39:15:8 Bronze
254 315 WARNIER MARC H 31 04:45:33:7 Bronze
255 192 LOIRET LYDIE B 2 04:51:11:3 Argent
256 348 MUETH Thierry F 88 04:54:34:5 Bronze
257 132 NAGEL MAURICE E 47 04:54:46:0 Bronze
258 296 GAU THIERRY G 63 04:57:55:7 Bronze
259 159 BARRES MARC F 89 04:59:01:3 Bronze
260 158 FONTAINE MARIE A 4 04:59:05:6 Bronze
261 119 GIRAUD ALAIN G 64 05:03:00:6 Bronze
262 9 FAURE J. LOUP G 65 05:05:14:3 Bronze
263 191 HUOT HENRY G 66 05:21:54:5 Bronze
264 196 NORET FABRICE G 67 05:22:10:7 Bronze

Na górę 









Na górę  
 Strefa prywatna   Prawa autorskie-Copyright: Ciśnijcie tu żeby przeczytać!