Velovelo
Português Nederlands 日本語 中文
Español English čeština slovenčina
русский italiano polski norsk
français Deutsch svenska عربي
 
 poprzednia strona
 Wyślij znajomemu
 Aby wydrukować
 ---> La Luchonnaise-Peyragudes 2009 : Résultats du 99 km

Cl.....Dos...Nom...Prénom ...CatCl.c..Temps....Ecart..
1 413 COUTINHO Auguste C 1 03:08:08.4 0:00:00
2 302 ABELLA Jean Michel C 2 03:08:21.9 0:00:13
3 440 SAULT Jean Charles C 3 03:10:14.8 0:02:06
4 490 LESSMANN Pascal C 4 03:10:33.0 0:02:25
5 303 EMPORTES Patrice B 1 03:10:45.2 0:02:37
6 391 DEPIERREFIXE Laurent C 5 03:11:10.7 0:03:02
7 460 BROSSARO Laurent B 2 03:11:55.9 0:03:47
8 454 BONNET Jean Luc B 3 03:12:23.0 0:04:15
9 477 CALLAC DE GASPERI Xavier B 4 03:12:52.2 0:04:44
10 489 MIQUEL Daniel C 6 03:13:13.8 0:05:05
11 335 LIPIN Vincent C 7 03:13:57.8 0:05:49
12 329 PELLIER Jean Olivier B 5 03:14:33.0 0:06:25
13 360 PLANCHOU Fabrice C 8 03:14:40.3 0:06:32
14 509 MOUDENS Jérôme B 6 03:16:03.2 00:07:55
15 424 SANSON Yves D 1 03:16:12.8 00:08:04
16 474 MAZET Sébastien B 7 03:16:27.1 0:08:19
17 330 KOMPANITCHENKO Daniel C 9 03:17:19.6 0:09:11
18 362 ZELMAT Lionel A 1 03:18:11.3 00:10:03
19 368 PIERRON Raphaël C 10 03:18:13.3 00:10:05
20 503 COURBET Julien A 2 03:18:38.9 0:10:30
21 328 BOITEUX Florent B 8 03:19:21.9 0:11:13
22 379 DARDENNE David B 9 03:19:29.4 0:11:21
23 377 GUENANAIN Xavier B 10 03:19:51.9 0:11:43
24 390 ROURA Edouard H 1 03:50:12.6 0:12:04
25 307 AUGUSTIN Laurent B 11 03:20:28.6 0:12:20
26 480 GAILLARD Pascal C 11 03:21:17.6 0:13:09
27 433 HASTLER Nick C 12 03:21:25.6 0:13:17
28 514 CAUBET Nicolas A 3 03:22:14.0 0:14:06
29 469 DELMAS Olivier C 13 03:22:26.6 0:14:18
30 451 FRAILE Guillaume B 12 03:22:31.9 0:14:23
31 416 ROULEAU Daniel D 2 03:22:38.0 0:14:30
32 323 DEVEZE Daniel B 13 03:22:40 ;0 0:14:32
33 415 HEBRARD Michel E 1 03:22:20.2 0:15:12
34 513 OZUN Jean Michel C 14 03:23:29.8 0:15:21
35 507 VERVEZ Loïc B 14 03:23:34.9 0:15:26
36 504 DIAZ Olivier B 15 03:23:56.1 0:15:48
37 320 DANJOU Stéphane C 15 03:24:45.7 0:16:37
38 321 DENAMIEL Stéphane B 16 03:25:27.1 0:17:19
39 462 GEZ Frédéric C 16 03:26:06.3 0:17:58
40 420 SANCHEZ Rufino C 17 03:26:39/5 0:18:31
41 383 PIBOT Gwendal B 17 03:26:44.2 0:18:36
42 484 CHAMPAGNE Dimitri C 18 03:26:59.3 0:18:51
43 498 DOCOUSSO Marc D 3 03:27:00.5 0:18:52
44 500 LAFUMAT Jean B 18 03:27:15.6 0:19:07
45 388 AROMATORIO Christophe B 19 03:27:32.2 0:19:24
46 502 GARDEIL Xavier B 20 03:27:56.9 0:19:48
47 355 GRAS Lionel B 21 03:28:14.8 0:20:06
48 495 CARRIEU Didier C 19 03:28:33.4 0:20:25
49 487 LANABRAS Claude D 4 03:28:43.1 0:20:35
50 452 ENJALBERT Christophe B 22 03:28:44.8 0:20:36
51 455 RIGONI Michel E 2 03:29:16.5 0:21:08
52 443 ROUXEL Dominic C 20 03:29:20.0 0:21:12
53 485 RIVA Serge C 21 03:30:15.5 0:22:07
54 496 ECHEVERRIA Daniel C 22 03:30:40.6 0:22:32
55 372 DUCOS Jean Claude D 5 03:30:58.1 0:22:50
56 463 CORRAL Bénédicto D 6 03:31:22.7 0:23:14
57 407 CAVAILLE Frédéric B 23 03:31:29.8 0:23:21
58 393 FERRARONI Jérôme B 24 03:31:45.7 0:23:37
59 501 TISSIE Clèment A 3 03:32:20.2 0:24:12
60 347 MONTANE Alain C 23 03:33:54.6 0:25:46
61 363 TISSOUNET Jérôme B 25 03:34:17.7 0:26:09
62 478 DUBARRY Alain C 24 03:34:42.3 0:26:34
63 354 FRANTZ Michel C 25 03:34:53.4 0:26:45
64 400 BOUBE Francis D 7 03:34:24.3 0:27:16
65 431 BROUSSES François D 8 03:35:56.5 0:27:48
66 382 CAMUS Jean Marc D 9 03:35:58.2 0:27:50
67 397 CABOS Hugues B 26 03:36:10.0 0:28:02
68 361 BILLIOT Laurent C 26 03:36:17.8 0:28:09
69 465 MATHIEU Didier C 27 03:36:44.1 0:28:36
70 441 RIGAIL Daniel C 28 03:36:48.7 0:28:40
71 479 CAYRE Jean Vincent A 4 03:37:13.3 0:29:05
72 343 LABOUREL Frédéric C 29 03:37:32.0 0:29:24
73 471 ALBA Denis C 30 03:38:51.9 0:30:43
74 334 ESCOURBIAC Jean Luc C 31 03:39:08.9 0:31:00
75 464 PEREZ René E 3 03:39:38.3 0:31:30
76 308 LAFONT Christian D 10 03:40:00.3 0:31:52
77 306 PRADEL Maxime A 5 03:40:20.9 0:32:12
78 310 CASTERAN Thierry C 32 03:40:23.8 0:32:15
79 506 BONNET Vincent B 27 03:40:52.0 0:32:44
80 476 DIDIER Jérémy B 28 03:41:48.5 0:33:40
81 338 LHOMMELET Yannick C 33 03:43:57.2 0:35:49
82 319 PETIT PIERRE Olivier B 29 03:44:37.0 0:36:29
83 453 ANTOINE Patrick C 34 03:45:16.2 0:37:08
84 305 CAUBIN Romain A 6 03:45:33.8 0:37:25
85 461 SANCHEZ Fabrice A 7 03:45:34.7 0:37:26
86 425 WALLON Bernard C 35 03:46:02.5 0:37:54
87 348 IBANEZ Michel D 11 03:46:38.6 0:38:30
88 414 ESTAQUE Alain C 36 03:46:49.1 0:38:41
89 74 HAMON Jean Luc D 12 03:47:08.3 0:39:00
90 331 LAGRANGE Philippe C 37 03:47:55.5 0:39:47
91 497 FAVAREZ Julien A 8 03:48:13.1 0:40:05
92 341 CAZALS Jean luc C 38 03:49:16.8 0:41:08
93 339 DEGEORGE Pierre A 9 03:49:53.2 0:41:45
94 367 HAU Didier B 30 03:50:08.7 0:42:00
95 510 BELLAN Didier C 39 03:50:17.0 0:42:09
96 313 LOUBET Jean Bernard B 31 03:52:00.1 0:43:52
97 90 BLANQUIER Dorian A 10 03:52:54.5 0:44:46
98 309 VEGAS André D 13 03:53:40.3 0:45:32
99 492 BONTEMPS Julien A 11 03:54:03.9 0:45:55
100 445 GABRIE Aristide E 4 03:54:33.1 0:46:25
101 327 CASSAGNE Gilles C 40 03:54:53.7 0:46:45
102 95 CAMBLONG Noel D 14 03:55:05.6 0:46:59
103 315 SAGANSAN Cédric B 32 03:55:46.8 0:47:38
104 466 TARRES Jean Luc C 41 03:55:52.9 0:47:44
105 395 MAURETTE Marcel D 15 03:55:58.8 0:47:50
106 505 HOURCASTAGNOU Jean Paul C 42 03:56:05.0 0:47:57
107 112 GERMAIN Philippe C 43 03:56:08.2 0:48:00
108 35 BORIES Bernard C 44 03:56:36.1 0:48:28
109 442 CASTERET Francis D 16 03:57:06.2 0:48:58
110 58 ARBES Emile E 5 03:57:34.2 0:49:26
111 396 BOYER Alain D 17 03:58:51.6 0:50:43
112 371 NOGUES Yves D 18 03:59:35.7 0:51:27
113 483 BORDES Alain D 19 03:59:36.8 0:51:28
114 429 MOLADA Jean François B 33 04:00:13.9 0:52:05
115 437 BALFOUR Hélen W1 1 04:00:14.8 0:52:06
116 436 BALFOUR Chris C 45 04:00:14.8 0:52:06
117 508 DHOMPS Charles A 12 04:00:16.0 0:52:08
118 438 LAVIGNE Robert D 20 04:01:32.0 0:53:24
119 137 FAUBE Yves D 21 04:02:22.3 0:54:14
120 468 TOURNOU Stéphane A 13 04:02:58.8 0:54:50
121 441 CECCATO Emmanuel C 46 04:03:13.5 0:55:05
122 126 DEZOTTI Didier C 47 04:03:42.7 0:54:34
123 419 LABEL Serge D 22 04:04:10.4 0:56:02
124 491 MORA Jean Philippe C 48 04:04:57.5 0:56:49
125 370 LE PAGE Didier D 23 04:05:16.3 0:57:08
126 311 ATHERFOLD Allan E 6 04:05:29.9 0:57:21
127 314 PERRIN Michel C 49 04:06:48.5 0:58:40
128 337 MULLER Pierre Yves A 14 04:07:22.9 0:59:14
129 317 PEYRE Christophe B 34 04:07:48.5 0:59:40
130 381 DUPPI Daniel D 24 04:08:46.2 1:00:38
131 417 BORDIER Gérard E 7 04:09:10.1 1:01:02
132 473 LABAT Fabrice B 35 04:10:03.4 1:01:55
133 389 HEULOT Michel D 25 04:10:33.8 1:02:25
134 470 ARTUS Jean Christophe C 50 04:10:57.6 1:02:49
135 458 DIANA Thierry C 51 04:13:51.3 1:05:43
136 449 LAMANDE Patrick D 26 04:14:08.2 1:06:00
137 486 GAUTHE Abel D 27 04:14:47.7 1:06:39
138 430 CAPOT Jean Marc C 52 04:15:01.8 1:06:53
139 376 BIRMES VAAST Marie W2 1 04:15:21.1 1:07:13
140 375 BIRMES VAAST Philippe C 53 04:15:21.5 1:07:13
141 386 HECQUET Michel E 8 04:16:17.0 1:08:09
142 342 RODRIGUEZ Didier B 36 04:17:15.3 1:09:07
143 472 CLERMONT Daniel C 54 04:17:48.6 1:09:40
144 349 MANSAS Jean E 9 04:21:01.6 1:12:53
145 421 HERNANDEZ Jean E 10 04:21:41.9 1:13:33
146 403 LEJOILLE Jean Pierre E 11 04:22:18.6 1:14:10
147 318 JOUANET Jean Pierre E 12 04:23:27.2 1:15:19
148 336 TESSER Christian D 28 04:24:16.9 1:16:08
149 351 SABATIER Bertrand D 29 04:24:53.3 1:16:45
150 423 OUSSET Alain C 55 04:25:47.2 1:17:39
151 326 MONBORNE Olivier B 37 04:26:05.9 1:17:57
152 426 ROBERT France W2 2 04:27:07.1 1:18:59
153 450 SCHWAGER Alexandre B 38 04:27:15.9 1:19:07
154 410 VANNIER Gérard D 30 04:27:29.4 1:19:21
155 332 LARRICK Pierre C 56 04:27:56.4 1:19:48
156 333 SOUBIES Pascale W1 2 04:27:56.4 1:19:48
157 312 PERENES Frédéric B 39 04:28:16.8 1:20:08
158 387 DOUMENC Michèle W2 3 04:29:07.1 1:20:59
159 380 AUXERRE Alain E 13 04:31:45.8 1:23:37
160 422 BERNAT Michel E 14 04:32:36.6 1:24:28
161 482 SEGURA Jean D 31 04:32:45.7 1:24:37
162 359 COATANTIEC Claude C 57 04:32:46.6 1:24:38
163 439 ETHEVE Lucien C 58 04:33:48.9 1:25:40
164 512 ZANGHIERI Jean Claude E 15 04:34:00.2 1:25:52
165 427 LAMBERT Loinel D 32 04:36:37.7 1:28:29
166 378 FABARON Emile E 16 04:37:48.7 01:29/40
167 356 ZEMB Jean Paul E 17 04:38:32.3 1:30:24
168 447 BLANC Jérôme B 40 04:40:10.6 1:32:02
169 434 MAC KAY Sandra W2 4 04:40:19.6 1:32:11
170 346 MURAT Fabienne W2 5 04:42:18.7 1:34:10
171 340 ESPAGNA Francis C 59 04:43:35.5 1:35:27
172 511 CASTET Philippe C 60 04:43:43.2 1:35:35
173 322 GARRIGUES René D 33 04:49:51.5 1:41:43
174 353 DOAN Jean François D 34 04:50:57.7 1:42:49
175 456 LYAUTEY Hervé D 35 04:51:28.7 1:43:20
176 324 DONNELY Kate W2 6 04:52:34.5 1:44:26
177 350 PERES Benoït C 61 04:55:14.2 1:47:06
178 385 DESPEAUX Genevieve W3 1 05:00:32.4 1:52:24
179 488 LANABRAS M.Christine W3 2 05:03:46.5 1:55:38
180 448 LENDRES Jérôme B 41 05:03:57.0 1:55:49
181 364 GARINOT Stéphane C 62 05:05:05.1 1:56:57
182 373 BORDIGNON Jean Pierre D 36 05:06:20.0 1:58:12
183 358 LAKE Christopher E 18 05:10:50.4 2:02:42
184 428 RICAUD Jean Louis E 19 05:11:48.1 2:03:40
185 82 PARIS Henri D 37 05:21:04.0 2:12:56
186 316 BERTHONNAUD Henry D 38 05:26:02.6 2:17:54
187 467 NARBOUT Jean Michel D 39 05:27:08.0 2:19:00
188 435 MARKHAM Andrew C 63 05:27:41.8 2:19:33
189 398 ABRIBAT Christian D 40 05:33:22.7 2:25:14
190 384 SAHUGUEDE René D 41 05:37:30.3 2:29:22
191 304 COCHE Yves E 20 05:46:14.6 2:38:06

Na górę 









Na górę  
 Strefa prywatna   Prawa autorskie-Copyright: Ciśnijcie tu żeby przeczytać!