Velovelo
Português Nederlands 日本語 中文
Español English čeština slovenčina
русский italiano polski norsk
français Deutsch svenska عربي
 
 poprzednia strona
 Wyślij znajomemu
 Aby wydrukować
 ---> La Pyrénéenne 2009 : Résultats du 174 km

Cl.....Dos...Nom...Prénom .....CatCl.c..Temps....Ecart..
1 199 COUFFIGNAL Vincent C 1 5:42:06 0:00:00
2 195 COUFFIGNAL Mattieu C 2 5:42:06 0:00:00
3 324 HARDY ROMAIN C 3 5:54:18 0:12:12
4 304 FOUR LAURENT C 4 5:54:19 0:12:13
5 248 CAPOFERRI Nicolas C 5 5:54:19 0:12:13
6 283 AMBLARD Nicolas C 6 5:54:20 0:12:14
7 292 SAUTHIER Bastien C 7 5:59:23 0:17:17
8 249 BERARD Patrick D 1 5:59:23 0:17:17
9 363 KWIATOWSKI GREGORY C 8 5:59:25 0:17:19
10 288 PERGET Mathieu C 9 5:59:32 0:17:26
11 245 ROUSSEAU Nicolas C 10 5:59:47 0:17:41
12 338 IRIGARAY ASIN JUAN JESUS C 11 6:00:20 0:18:14
13 347 IGARZABAL VICENTE C 12 6:02:58 0:20:52
14 160 JALABERT Nicolas C 13 6:03:01 0:20:55
15 172 AUBIER Florent C 14 6:04:10 0:22:04
16 76 GOUDIN Jean-Marc D 2 6:04:11 0:22:05
17 236 HIDALGO Jean-Philippe D 3 6:04:11 0:22:05
18 313 ROULLAND BENOIT D 4 6:04:13 0:22:07
19 293 MASSOUBRE Jean-Christophe C 15 6:08:18 0:26:12
20 365 TORES PIERRE JEAN C 16 6:08:20 0:26:14
21 49 GLEIZES Thierry E 1 6:11:08 0:29:02
22 266 PILLION Arnaud C 17 6:13:16 0:31:10
23 281 LAPANDERIE Ghyslain C 18 6:14:53 0:32:47
24 130 VAISSIE Guillaume C 19 6:15:33 0:33:27
25 265 PROUZET Ludovic C 20 6:18:14 0:36:08
26 58 POHU Olivier D 5 6:18:34 0:36:28
27 132 MANSE Daniel C 21 6:18:35 0:36:29
28 254 BOUCHOT Jérôme C 22 6:18:36 0:36:30
29 352 BATAN NICOLAS C 23 6:18:43 0:36:37
30 238 HALL Steven C 24 6:21:09 0:39:03
31 1 GUENEGUES Roger E 2 6:21:09 0:39:03
32 343 MURCIA GARCIA ANTONIO C 25 6:25:33 0:43:27
33 224 MENUT Ludovic C 26 6:27:34 0:45:28
34 289 JOUSSERAND Seébastien C 27 6:27:35 0:45:29
35 297 GANZA Ludovic C 28 6:27:36 0:45:30
36 156 LE GOC Yves C 29 6:31:34 0:49:28
37 325 HERNANDEZ JOSE ANTONIO D 6 6:33:39 0:51:33
38 232 MAZA CAYON Santiano C 30 6:33:40 0:51:34
39 230 BOLADO PALACIO Diego C 31 6:33:40 0:51:34
40 277 BRUANT Philippe D 7 6:33:44 0:51:38
41 216 MARTINEZ FRANCK D 8 6:33:44 0:51:38
42 87 MANCA Jean-Pierre D 9 6:33:45 0:51:39
43 356 MARTINEZ Franck D 10 6:33:46 0:51:40
44 278 CUBAYNES Fabrice C 32 6:33:46 0:51:40
45 366 REBEYRE GILLES C 33 6:33:47 0:51:41
46 317 GRIMAULT SEBASTIEN C 34 6:36:35 0:54:29
47 140 GARRIC Jémémie C 35 6:36:38 0:54:32
48 276 RODRIGUEZ LLADO Quim C 36 6:37:48 0:55:42
49 358 AMONDARAIN JON C 37 6:37:49 0:55:43
50 115 ARTERO Romain C 38 6:39:03 0:56:57
51 7 JAFFRES Thierry D 11 6:39:05 0:56:59
52 357 GUERRERO MAXIME C 39 6:39:10 0:57:04
53 298 TOURNIER Jany C 40 6:39:10 0:57:04
54 155 CLEMENT Philippe D 12 6:43:06 1:01:00
55 59 AIMAR Patrick E 3 6:43:07 1:01:01
56 272 ISABAL Philippe D 13 6:43:08 1:01:02
57 342 PALASET PASCUAL RUBEN C 41 6:43:08 1:01:02
58 142 REMY Frédérick C 42 6:44:02 1:01:56
59 169 TOURNOUX Laurent C 43 6:44:02 1:01:56
60 100 GRAVINA Brad C 44 6:45:33 1:03:27
61 247 GARRO UGARTEMENDIA Juan José D 14 6:45:34 1:03:28
62 123 ZAOUI Jérôme D 15 6:45:35 1:03:29
63 355 LARRIEU ERIC C 45 6:46:24 1:04:18
64 364 LECOMTE BRUNO D 16 6:46:26 1:04:20
65 12 LE HIR Lionel D 17 6:48:11 1:06:05
66 344 MORELLO CLEMENT C 46 6:48:54 1:06:48
67 253 JOLIBERT Jean-Jacques D 18 6:49:07 1:07:01
68 188 BIREMONT Cyril C 47 6:49:22 1:07:16
69 300 TREY Raymond D 19 6:51:06 1:09:00
70 360 LANZUELA SANCHEZ JAVIER C 48 6:51:06 1:09:00
71 306 ARRAS GEORGES F 1 6:51:06 1:09:00
72 167 CASTERET Steve C 49 6:51:07 1:09:01
73 251 RAMIREZ CIPRIAN José Andrés D 20 6:51:07 1:09:01
74 44 ANTUNEZ IRASTORZA Mikel C 50 6:51:08 1:09:02
75 367 PENEDA CHRISTOPHE D 21 6:51:08 1:09:02
76 8 ROUMIER Guy D 22 6:51:09 1:09:03
77 177 CHAPELET Sébastien C 51 6:54:41 1:12:35
78 217 COX Mark C 52 6:54:42 1:12:36
79 145 FACILE Laurent C 53 6:55:43 1:13:37
80 55 VICTOR Christelle A 1 6:55:45 1:13:39
81 34 COUFOURIER Jean-Claude D 23 6:55:45 1:13:39
82 28 POUCHAN Jérôme C 54 6:55:46 1:13:40
83 269 DREGAS Victor Henri E 4 6:55:49 1:13:43
84 146 LOPEZ Francis E 5 6:56:51 1:14:45
85 274 LOPEZ BERNARDEZ Javier D 24 6:57:21 1:15:15
86 127 DEPIERRE Thomas C 55 6:57:31 1:15:25
87 240 SENSIQUE Jacques E 6 7:02:26 1:20:20
88 128 CAPERA Michel E 7 7:03:07 1:21:01
89 25 BOUSQUET Jérôme D 25 7:03:14 1:21:08
90 212 LLOYD Paul C 56 7:03:15 1:21:09
91 71 CHEVALIER Jérôme C 57 7:03:15 1:21:09
92 178 COURBIAN Francis F 2 7:05:14 1:23:08
93 218 PAINTON Jason C 58 7:05:25 1:23:19
94 98 DUVERGE Laurent C 59 7:05:26 1:23:20
95 106 DESVAUX Philippe D 26 7:05:26 1:23:20
96 314 PEBAY SYLVAIN F 3 7:06:07 1:24:01
97 284 GERMAIN Philippe D 27 7:08:10 1:26:04
98 112 HERBST Gilles D 28 7:10:39 1:28:33
99 23 RUHLMANN Patrick C 60 7:10:41 1:28:35
100 109 LE FLOCH Daniel D 29 7:12:21 1:30:15
101 24 BLANCHARD Patrick D 30 7:12:21 1:30:15
102 74 BONNEMAISON Daniel D 31 7:13:22 1:31:16
103 166 LASSERRE Daniel E 8 7:13:23 1:31:17
104 78 VICINELLI Patrice D 32 7:13:23 1:31:17
105 67 GIMENEZ MINGARRO Juan José E 9 7:13:24 1:31:18
106 164 JAUNET Claire A 2 7:13:35 1:31:29
107 295 MONJALET Laurent C 61 7:13:35 1:31:29
108 149 VALLAT Bernard C 62 7:17:30 1:35:24
109 305 QUATREHOMME ERIC D 33 7:17:32 1:35:26
110 29 GAUTRONNEAU Eric D 34 7:20:23 1:38:17
111 354 DURAND JEAN CLAUDE E 10 7:20:23 1:38:17
112 308 BALSE CHRISTIAN E 11 7:20:24 1:38:18
113 111 BEHAR Grégory D 35 7:21:37 1:39:31
114 252 POLLONI Jean-Marc E 12 7:23:11 1:41:05
115 290 ARBES Emile F 4 7:23:12 1:41:06
116 321 ICHOURIBEHERE PATRICK D 36 7:23:12 1:41:06
117 183 DURNIN Cormac C 63 7:23:13 1:41:07
118 64 LAFOSSE Pierre E 13 7:23:14 1:41:08
119 215 GEAY Eric D 37 7:24:02 1:41:56
120 219 BUCKINGHAM Neil D 38 7:25:04 1:42:58
121 309 SOUCHET BRUNO D 39 7:25:38 1:43:32
122 102 SCARTOPN Jean-Pierre C 64 7:25:51 1:43:45
123 200 CABOU BARADAT Patrick C 65 7:25:51 1:43:45
124 227 MEHAUT Christophe D 40 7:25:51 1:43:45
125 211 KOVACS Georges E 14 7:25:59 1:43:53
126 193 LALUCE Bruno D 41 7:26:00 1:43:54
127 346 SAROBE ZUBIETA ALEJANDRO C 66 7:27:57 1:45:51
128 141 PONSON Cédric C 67 7:28:10 1:46:04
129 138 ARBERET Paul D 42 7:28:13 1:46:07
130 51 AUDHUY François D 43 7:28:24 1:46:18
131 144 GUICHOU Denis D 44 7:28:25 1:46:19
132 341 PLACAIS YVES D 45 7:28:39 1:46:33
133 328 DUCASSE GERARD D 46 7:28:39 1:46:33
134 94 BOURDEAU Pascal D 47 7:29:42 1:47:36
135 267 DURAND Simon C 68 7:29:43 1:47:37
136 97 KASOLTER Jean-François E 15 7:29:44 1:47:38
137 139 COUDRIER Eric D 48 7:29:44 1:47:38
138 214 BLANQUIER Dorian C 69 7:31:29 1:49:23
139 159 DOURTHE Michel D 49 7:32:10 1:50:04
140 165 SLUSARCZYK Pierre D 50 7:32:12 1:50:06
141 291 MAAT Gerrit E 16 7:32:13 1:50:07
142 348 LALANNE SEBASTIEN C 70 7:34:08 1:52:02
143 110 SANCHEZ David D 51 7:34:08 1:52:02
144 148 LECHEVALIER5 Laurent C 71 7:34:11 1:52:05
145 307 RICQUE François D 52 7:34:14 1:52:08
146 31 BAT Cyrille C 72 7:34:14 1:52:08
147 99 BRODIE Russell C 73 7:34:15 1:52:09
148 205 JOHANNEL Christelle A 3 7:34:17 1:52:11
149 351 LABEAU OLIVIER C 74 7:34:17 1:52:11
150 158 DARRIEUX Jean E 17 7:34:19 1:52:13
151 113 GOMEZ LOPEZ Carlos C 75 7:36:31 1:54:25
152 9 HAREAU Stéphane C 76 7:36:32 1:54:26
153 1387 POCA DANIEL E 18 7:36:37 1:54:31
154 286 SORIANO Philippe E 19 7:36:48 1:54:42
155 268 COUDERC Jean-Marie F 5 7:36:58 1:54:52
156 48 MALCOLM Philip C 77 7:38:39 1:56:33
157 82 DASTUGUE Jean-Pierre D 53 7:40:46 1:58:40
158 239 NICOLAS Jean-marie D 54 7:40:48 1:58:42
159 260 PELL-WALPOLE Robin C 78 7:41:37 1:59:31
160 105 BABIN Olivier H 1 7:41:42 1:59:36
161 318 BIELSA LAURENT D 55 7:41:42 1:59:36
162 168 LAVIGNAC Jean-Claude F 6 7:41:42 1:59:36
163 69 GERAC Michel D 56 7:41:44 1:59:38
164 54 TEYSSIER Laurent D 57 7:41:45 1:59:39
165 21 GONZALEZ MUNOZ Juan D 58 7:41:47 1:59:41
166 46 FOURNIER Dominique E 20 7:41:48 1:59:42
167 1390 RABOUTON DIDIER D 59 7:41:56 1:59:50
168 150 FAYET Eric D 60 7:43:12 2:01:06
169 223 CABAL FERNANDEZ José D 61 7:43:24 2:01:18
170 186 CANTET Vincent C 79 7:46:35 2:04:29
171 208 JACOB Vincent C 80 7:47:07 2:05:01
172 279 BIANCO Georges E 21 7:47:19 2:05:13
173 209 GOUET Arnaud C 81 7:47:32 2:05:26
174 244 PADDEU ROger E 22 7:47:36 2:05:30
175 2 PHELEPP Jean-Marc D 62 7:47:38 2:05:32
176 38 RASSET Stéphane D 63 7:47:41 2:05:35
177 261 JONES Jason C 82 7:49:23 2:07:17
178 5 BARTHOU François D 64 7:50:16 2:08:10
179 70 LECHANOINE Hubert E 23 7:50:17 2:08:11
180 323 DRANGOWSKI YANNICK C 83 7:54:23 2:12:17
181 285 BARDET Thierry E 24 7:54:24 2:12:18
182 189 THEPAUT Guy F 7 7:54:36 2:12:30
183 275 CAMPAN Nicolas C 84 7:54:49 2:12:43
184 19 GOUEZ Thierry D 65 7:55:24 2:13:18
185 333 ALMERAS JEAN MARC D 66 7:56:39 2:14:33
186 26 ORAIN Philippe E 25 7:56:39 2:14:33
187 210 TIJOU Jean E 26 7:56:41 2:14:35
188 270 ESCRIBE Roland E 27 7:56:42 2:14:36
189 81 BENNETT Colin E 28 7:56:44 2:14:38
190 61 AUGIBAUD Bernard E 29 7:58:21 2:16:15
191 118 RECAPET Christian F 8 7:59:25 2:17:19
192 207 BARROT Fabien C 85 7:59:26 2:17:20
193 62 NADON Philippe D 67 8:03:58 2:21:52
194 368 POQUE YVES E 30 8:04:07 2:22:01
195 340 KUS GILLES D 68 8:05:04 2:22:58
196 311 MAZARS BERNARD F 9 8:05:10 2:23:04
197 262 COTTENRILL roger D 69 8:05:44 2:23:38
198 134 CIBAT Jean F 10 8:07:37 2:25:31
199 16 MAGERAND Patrick E 31 8:08:24 2:26:18
200 225 THEUX-BERUCQ Jean-Michel D 70 8:08:25 2:26:19
201 198 COPIN Yves E 32 8:08:26 2:26:20
202 47 PENEAU Yannick D 71 8:08:26 2:26:20
203 243 BOISSY Michel D 72 8:08:27 2:26:21
204 73 MANNIER Bruno E 33 8:10:54 2:28:48
205 119 ROUX Xavier C 86 8:10:55 2:28:49
206 361 BOER PATRICE C 87 8:11:02 2:28:56
207 234 FILHOL Gilles D 73 8:11:08 2:29:02
208 246 NICOLAU Didier E 34 8:11:09 2:29:03
209 157 PIQUES Didier D 74 8:12:20 2:30:14
210 14 PAYOT Lionel D 75 8:13:15 2:31:09
211 136 VELDMAN Alphons D 76 8:13:16 2:31:10
212 257 DEL LLANO RIBAS Joan C 88 8:13:16 2:31:10
213 135 RIBOT Josep C 89 8:13:16 2:31:10
214 273 BASELLERIE_ christian E 35 8:13:17 2:31:11
215 175 MANSAS jean-Luc D 77 8:13:18 2:31:12
216 197 BORDE Alain-Joseph E 36 8:13:18 2:31:12
217 4 VIDEIRA Bernard E 37 8:13:20 2:31:14
218 42 JAMES Colin D 78 8:15:08 2:33:02
219 250 CATROU Jean-Paul F 11 8:19:39 2:37:33
220 72 DESCAMPS Marc E 38 8:19:48 2:37:42
221 182 DOYLE Paul C 90 8:21:22 2:39:16
222 336 PEYRAS LIONEL C 91 8:22:39 2:40:33
223 280 GAUBERT Philippe C 92 8:22:39 2:40:33
224 96 MORA Jean-Marc E 39 8:22:40 2:40:34
225 154 DEPREZ Gérard E 40 8:22:41 2:40:35
226 121 LAUDOYER Vincent E 41 8:22:44 2:40:38
227 53 BERTHELOT Dominique E 42 8:28:50 2:46:44
228 79 MICHAUD Jacky E 43 8:28:52 2:46:46
229 359 DUPUY PHILIPPE C 93 8:28:53 2:46:47
230 107 CAZEMAJOU Francis E 44 8:28:53 2:46:47
231 334 TREMOLIERES MARC C 94 8:28:54 2:46:48
232 80 FAURE Michel C 95 8:29:20 2:47:14
233 101 PEDREGNO Vincent C 96 8:29:30 2:47:24
234 294 PLANTON Fabien C 97 8:30:19 2:48:13
235 228 DHEDO TOCA José D 79 8:31:59 2:49:53
236 231 LLAMA LANTARON Juan Carlos E 45 8:32:01 2:49:55
237 233 AZPIAZU GUTIERREZ Alfredo C 98 8:32:01 2:49:55
238 229 PACHECO SAEZ José Fernando D 80 8:32:02 2:49:56
239 151 CLOUZET Remy E 46 8:32:03 2:49:57
240 114 LOUAH KHACCABI Hamid C 99 8:32:03 2:49:57
241 350 GUILBERT PATRICK E 47 8:32:05 2:49:59
242 221 FLOCKTON William F 12 8:32:25 2:50:19
243 88 EVANS Michael E 48 8:34:00 2:51:54
244 35 LEPECQ Alain E 49 8:35:32 2:53:26
245 37 MONNIE Dominique E 50 8:35:33 2:53:27
246 235 MARTIN Eric C 100 8:35:33 2:53:27
247 129 LABRUNEE Gérard F 13 8:36:19 2:54:13
248 125 PORTESSENY André E 51 8:37:34 2:55:28
249 369 JIMENEZ MANUEL D 81 8:39:45 2:57:39
250 152 TRICARD Jean-Pierre E 52 8:42:56 3:00:50
251 329 AIGUAVIVA FRANCESC D 82 8:44:18 3:02:12
252 163 SANQUER Cédric C 101 8:47:34 3:05:28
253 206 GAUDIN Patrice E 53 8:47:39 3:05:33
254 271 BOUIC Christian D 83 8:47:41 3:05:35
255 194 PENOT Christian D 84 8:47:42 3:05:36
256 143 MALVY Stéphane C 102 8:49:37 3:07:31
257 117 RAMDANI Malika A 4 8:51:16 3:09:10
258 15 MARECHAL Mathieu C 103 8:51:18 3:09:12
259 263 HOWARD Andrew D 85 8:54:36 3:12:30
260 339 LLUCH JOSE ANTONIO D 86 8:54:44 3:12:38
261 330 TARNIER STEPHANE C 104 8:54:59 3:12:53
262 326 OCHOA GOMEZ CARLOS C 105 8:55:12 3:13:06
263 258 TORIBIC MEDINA Antonio C 106 8:55:12 3:13:06
264 6 HAMILTON Andrew D 87 8:55:22 3:13:16
265 120 PLASSOT Clément C 107 8:55:23 3:13:17
266 45 HURAUX Serge D 88 8:57:15 3:15:09
267 36 LUCAS François C 108 8:57:16 3:15:10
268 255 MARTINEZ Thierry D 89 8:57:17 3:15:11
269 122 GABORIAU Luc E 54 8:57:54 3:15:48
270 237 GARCIA Patrice D 90 8:58:41 3:16:35
271 93 MERCADER Christian E 55 8:58:56 3:16:50
272 116 GATIMEL Jean-Pierre F 14 8:58:57 3:16:51
273 89 RANSON Xavier E 56 9:00:41 3:18:35
274 337 PINILLOS ECURRA FCO JAVIER E 57 9:00:47 3:18:41
275 226 BOURGUET Christian C 109 9:00:49 3:18:43
276 41 VOTTIER Thierry E 58 9:01:56 3:19:50
277 192 LACOSTE Thierry D 91 9:01:57 3:19:51
278 256 RUIZ Georges E 59 9:01:57 3:19:51
279 259 MONKS Lewis D 92 9:03:22 3:21:16
280 86 BOURSET Jacques E 60 9:05:08 3:23:02
281 315 DEMORY VALERY D 93 9:07:36 3:25:30
282 137 LABAT Christophe E 61 9:16:05 3:33:59
283 52 PINSACH Joachim G 1 9:16:06 3:34:00
284 287 PEDEJOUAN René F 15 9:25:54 3:43:48
285 18 JAOUEN Patrick C 110 9:31:03 3:48:57
286 20 BOUCHER André D 94 9:31:03 3:48:57
287 327 DE MONTLIVAULT JACQUES C 111 9:31:06 3:49:00
288 320 SMITH JEREMY C 112 9:32:50 3:50:44
289 170 PROUST François E 62 9:37:56 3:55:50
290 124 BOUISSOU Patrick E 63 9:37:59 3:55:53
291 332 BOUVET PHILIPPE E 64 9:38:01 3:55:55
292 10 BERTHELOT Antoine E 65 9:38:27 3:56:21
293 220 BROOKE Michael E 66 9:38:40 3:56:34
294 242 COMINS Penny A 5 9:44:38 4:02:32
295 241 DIMMOCK Elisabeth A 6 9:44:40 4:02:34
296 184 MC DONNELL Matt C 113 9:52:37 4:10:31
297 180 CUSTERSON Graham C 114 9:59:29 4:17:23
298 310 LEVESQUE Lucien F 16 10:06:13 4:24:07

Na górę 









Na górę  
 Strefa prywatna   Prawa autorskie-Copyright: Ciśnijcie tu żeby przeczytać!