Velovelo
Português Nederlands 日本語 中文
Español English čeština slovenčina
русский italiano polski norsk
français Deutsch svenska عربي
 
 vorige pagina
 Stuur naar een vriend
 Print dit artikel
 ---> La Marmotte d’Olt 2009 : Résultats du 77 km

Cl.....Dos...Nom Prénom .....CatCl.c..Temps....Méd..
1 2053 BOULET ALEXANDRE Junior 1 2:17:39 OR
2 2062 GENIEZ SYLVAIN C 1 2:17:40 OR
3 2057 PREJET NICOLAS C 2 2:17:45 OR
4 2036 FABRE OLIVIER D 1 2:17:48 OR
5 2074 VERNET F 1 2:19:15 OR
6 2071 GABARRE FREDERIC F 2 2:19:16 OR
7 2087 MALRIC FRANCIS F 3 2:19:18 OR
8 2063 BONNEFOY GILLES F 4 2:19:22 OR
9 2024 BEDOS JEAN BAPTISTE C 3 2:24:46 OR
10 2001 PLATON ANDRE I 1 2:26:04 OR
11 2070 LAFON DIDIER F 5 2:26:06 OR
12 2019 HAK CHRISTEL A 1 2:26:06 OR
13 2052 GARCIA NARDO I 2 2:29:48 OR
14 2020 MAZARS YVAN I 3 2:29:50 OR
15 2051 CORBIERES JOEL F 6 2:30:44 OR
16 2009 FERRIEU GERARD I 4 2:31:57 OR
17 2038 ENJELVIN LOUIS I 5 2:32:00 OR
18 2042 ALBINET ARNAUD D 2 2:32:06 OR
19 2086 ASTRUC BERNARD F 7 2:34:29 OR
20 2072 GAFFET JEAN CLAUDE I 6 2:34:29 OR
21 2060 MICHAUD THIERRY C 4 2:34:29 OR
22 2044 VERGNES JEAN PHILIPPE E 1 2:34:30 OR
23 2082 CHOUCHOURON DANIEL I 7 2:34:30 OR
24 2046 LENGLET PATRICK E 2 2:34:31 OR
25 2056 BORIES MARC E 3 2:34:35 OR
26 2027 GONZALES ALAIN F 8 2:34:36 OR
27 2002 GIBERT GERARD G 1 2:34:38 OR
28 2005 DURAND JEAN CLAUDE I 8 2:39:56 OR
29 2004 PLANTIER GERARD G 2 2:40:04 OR
30 2081 ALAUX PHILIPPE E 4 2:40:59 OR
31 2039 BOYER CHRISTOPHE D 3 2:41:30 OR
32 2077 BIBET SALVADOR I 9 2:41:49 OR
33 2068 CHABBERT NATHALIE B 1 2:44:48 OR
34 2014 LANDIER ANDRE I 10 2:45:36 OR
35 2007 DELMAS BERNARD H 1 2:45:37 OR
36 2067 COMBETTE RENE I 11 2:45:39 OR
37 2008 JACQUEMIN GILLES G 3 2:45:55 OR
38 2033 DOUAT DOMINIQUE F 9 2:46:16 OR
39 2040 BOISSONADE PHILIPPE E 5 2:46:45 OR
40 2023 MOYNIER MARINETTE B 2 2:46:59 OR
41 2022 HALLEY SYLVETTE B 3 2:46:59 OR
42 2032 BARREAU DANIEL F 10 2:47:00 OR
43 2043 AUTRET FRANCOIS I 12 2:47:03 OR
44 2013 ANDRIEU GILBERT F 11 2:48:29 OR
45 2058 PUECH ALAIN I 13 2:50:15 OR
46 2003 BABET DAVID E 6 2:50:28 OR
47 2069 CHABBERT HENRI NOEL G 4 2:50:52 OR
48 2079 ALBINET BERNARD H 2 2:51:04 OR
49 2030 CROZES SIMON E 7 2:55:12 OR
50 2035 MIQUEL FRANCOIS E 8 2:55:17 OR
51 2034 CAZALS DIDIER F 12 2:55:46 OR
52 2021 ALARY DIDIER G 5 2:58:01 OR
53 2045 GAUT FLORENCE B 4 2:58:22 OR
54 2011 FAUSTINI ANDRE I 14 2:58:46 OR
55 2073 PLANES MICHEL G 6 2:59:24 OR
56 2006 MARTIN RENE G 7 3:01:00 OR
57 2049 LADET NICOLAS E 9 3:03:29 OR
58 2050 RALLIER STEPHANE D 4 3:03:30 OR
59 2010 COUSIN GREGORY C 5 3:03:34 OR
60 2075 PALMIER RENE H 3 3:05:46 OR
61 2085 ANDRIEU THOMAS C 6 3:05:51 OR
62 2031 CAUSSIGNAC JEROME D 5 3:07:00 OR
63 2076 RAYNAL YVES G 8 3:07:07 OR
64 2015 MALOCHET ALAIN H 4 3:10:44 OR
65 2016 DESMAISON JEAN CLAUDE I 15 3:10:45 OR
66 2041 GUENEBAUD JEAN CLAUDE I 16 3:10:49 OR
67 2012 ORIOL PHILIPPE G 9 3:11:06 OR
68 2059 GELY CHRISTIAN H 5 3:13:56 OR
69 2061 LAPORTE ROBERT I 17 3:13:56 OR
70 2029 VIDAL JEAN LOUIS H 6 3:14:16 OR
71 2083 LEFAURE FRANCOISE B 5 3:15:35 OR
72 2084 DUPUIS BERNARD I 18 3:18:39 OR
73 2028 RULLIERE JEAN LOUIS G 10 3:23:42 OR
74 2055 MOUQUET ANNE SOPHIE A 2 3:24:50 OR
75 2025 FARENQ BERNARD H 7 3:27:18 OR
76 2018 PALIS FRANCOIS Y 1 3:31:44 OR
77 2048 FAVIER MICHEL G 11 3:33:17 OR
78 2064 SINGLA JEAN PIERRE F 13 3:35:34 OR
79 2065 POUGET CATHERINE E 10 3:37:28 OR
80 2080 SOLIGNAC JEAB FRANCOIS I 19 3:42:30 OR
81 2078 JOUAULT HUGUETTE B 6 3:45:06 OR
82 2066 SOUCHON MARC F 14 3:53:11 OR

Haut 









Haut  
 Privé-site   Auteursrecht-Copyright : klik hier om te lezen !