Velovelo
Português Nederlands 日本語 中文
Español English čeština slovenčina
русский italiano polski norsk
français Deutsch svenska عربي
 
 vorige pagina
 Stuur naar een vriend
 Print dit artikel
 ---> La Flèche Lorraine 2009 : Résultats du 112 km

ClasDos...Nom PrénomCat.. Temps.....Ecart....Moy.....
1 214 SCHMITT Jérémy C 02h59’56 02h59’56 37,35
2 250 HALGRAIN Nicolas C 02h59’56 " 37,35
3 333 LANGLOIS D 02h59’56 " 37,35
4 431 VADAM Picuve C 02h59’56 " 37,35
5 377 THIMISTER Jean-Michel F 03h00’00 à 0’04 37,33
6 373 JOULIN Eric D 03h00’06 à 0’10 37,31
7 260 STAUDER YANNICK D 03h00’06 à 0’10 37,31
8 383 SCHWICKERL Dan E 03h03’23 à 3’27 36,64
9 273 DURINGER Alain E 03h03’23 à 3’27 36,64
10 208 LARDINOIS Jean-Luc E 03h04’10 à 4’14 36,49
11 219 DONY Jean-Philippe C 03h04’10 à 4’14 36,49
12 226 FROSCH STEPHANE D 03h04’14 à 4’18 36,48
13 203 DROUAILLET Julien D 03h04’18 à 4’22 36,46
14 339 GOUT Florian C 03h04’22 à 4’26 36,45
15 252 JEANNOT Steve D 03h04’26 à 4’30 36,44
16 423 CHOPINEAUX Bruno E 03h04’26 à 4’30 36,44
17 224 GARNIER Jean Michel E 03h04’26 à 4’30 36,44
18 218 SQUELIN Cédric C 03h04’26 à 4’30 36,44
19 382 COVAREL Kévin C 03h04’26 à 4’30 36,44
20 291 VEISSE Jean Philippe D 03h04’26 à 4’30 36,44
21 402 DOLFIN Bart F 03h04’26 à 4’30 36,44
22 210 MOUGEL Francis E 03h04’26 à 4’30 36,44
23 264 PHILIPPE MARC D 03h04’26 à 4’30 36,44
24 211 BUTTERBACH Nathan C 03h04’26 à 4’30 36,44
25 261 CHARPY OLIVIER D 03h04’26 à 4’30 36,44
26 330 MINET Marc D 03h04’26 à 4’30 36,44
27 220 BISTER Yannick D 03h04’26 à 4’30 36,44
28 379 HENNES Alain F 03h04’26 à 4’30 36,44
29 378 SCHOONBROONT Freddy F 03h04’26 à 4’30 36,44
30 323 ESPUNA LUDOVIC D 03h04’26 à 4’30 36,44
31 204 BRITSCHER Gilles E 03h04’26 à 4’30 36,44
32 216 GIUSTIZIERI Manu D 03h04’26 à 4’30 36,44
33 345 BONNARD Thierry E 03h04’26 à 4’30 36,44
34 227 SIEBERT ERIC E 03h04’26 à 4’30 36,44
35 254 SIMON Cyrille D 03h04’26 à 4’30 36,44
36 361 CAEL JEAN MARIE F 03h04’26 à 4’30 36,44
37 407 BOSCH Erik- Jan E 03h04’26 à 4’30 36,44
38 390 PIERRE Frédéric D 03h04’26 à 4’30 36,44
39 427 VERMONET Antoine C 03h04’26 à 4’30 36,44
40 418 NIESS Rainier C 03h04’26 à 4’30 36,44
41 222 BITTINGER Rene F 03h06’44 à 6’48 35,99
42 409 THIEBAUT Dominique G 03h09’45 à 9’49 35,42
43 414 CHOQUERT Christian F 03h09’45 à 9’49 35,42
44 249 DENIS LUDOVIC D 03h09’45 à 9’49 35,42
45 336 BANTQUIN Frederic D 03h09’45 à 9’49 35,42
46 329 HUMNERT GILLES F 03h09’45 à 9’49 35,42
47 275 MOLINARI FREDERIC E 03h09’45 à 9’49 35,42
48 266 ESCUDIER CHRISTIAN E 03h09’45 à 9’49 35,42
49 444 PEIFFER Ghyslain E 03h09’45 à 9’49 35,42
50 403 SAMMARTANO Mickael D 03h09’45 à 9’49 35,42
51 318 FANZEL Laurent F 03h09’45 à 9’49 35,42
52 321 KRASNIAK Zbigniew F 03h09’45 à 9’49 35,42
53 346 GUERARD Bernard 03h09’45 à 9’49 35,42
54 308 BEAUCOURT Frederic E 03h09’45 à 9’49 35,42
55 253 FERRY Adrien C 03h09’45 à 9’49 35,42
56 392 SOUEL Arnaud D 03h09’45 à 9’49 35,42
57 372 THINES René F 03h09’45 à 9’49 35,42
58 322 VAGRAY ALAIN E 03h09’45 à 9’49 35,42
59 432 DOMERGUE Julien C 03h09’45 à 9’49 35,42
60 305 LAEUFFER BERNARD F 03h09’45 à 9’49 35,42
61 351 SIAUD OLIVIER D 03h09’45 à 9’49 35,42
62 307 WATIER ERIC E 03h09’45 à 9’49 35,42
63 238 APPEL Nicolas C 03h09’45 à 9’49 35,42
64 283 PETHE rancois E 03h09’45 à 9’49 35,42
65 240 SCHNEIDER EDDY D 03h09’45 à 9’49 35,42
66 436 GODEFROY Denis E 03h09’45 à 9’49 35,42
67 221 DELIGNY Victor C 03h09’45 à 9’49 35,42
68 358 DOMINGUES Filipe E 03h09’45 à 9’49 35,42
69 384 PAUL Eric E 03h09’45 à 9’49 35,42
70 332 COHELEACH STEPHANE D 03h09’45 à 9’49 35,42
71 230 DARRAS Thierry E 03h09’45 à 9’49 35,42
72 355 MAUCOTEL PIERRE D 03h09’45 à 9’49 35,42
73 225 CHEMIN Guy E 03h09’45 à 9’49 35,42
74 212 BASTIEN Laurent E 03h09’45 à 9’49 35,42
75 388 BACHLIER Claude F 03h09’45 à 9’49 35,42
76 357 CHARPY Laurent D 03h10’15 à 10’19 35,32
77 389 REVEL Yann C 03h10’15 à 10’19 35,32
78 410 MENS John E 03h11’49 à 11’53 35,03
79 376 PIMENTA Marc E 03h12’20 à 12’24 34,94
80 326 DUPONT PHILIPPE E 03h13’35 à 13’39 34,71
81 364 ANDRE Cyrille D 03h13’35 à 13’39 34,71
82 297 MANFROI CHRISTOPHE D 03h13’35 à 13’39 34,71
83 320 ANDRE Pierre E 03h13’35 à 13’39 34,71
84 262 WOJTAL PHILIPPE E 03h13’35 à 13’39 34,71
85 286 TOURETTE Regis D 03h13’35 à 13’39 34,71
86 334 BOURHOVEN CEDRIC D 03h13’35 à 13’39 34,71
87 315 BECKER Pascal E 03h14’37 à 14’41 34,53
88 217 PARDIEU PATRICK E 03h15’18 à 15’22 34,41
89 380 GOVAERTS Johan F 03h15’30 à 15’34 34,37
90 270 PEREIRA Nicolas C 03h15’30 à 15’34 34,37
91 397 DEFAUT Michel F 03h15’30 à 15’34 34,37
92 287 ARNOULD GERARD F 03h15’39 à 15’43 34,35
93 385 GAUROY Christophe E 03h15’39 à 15’43 34,35
94 290 THOMAS LIONEL D 03h15’39 à 15’43 34,35
95 268 ROYER LAURENT E 03h15’59 à 16’03 34,29
96 401 VOELLSCH Philippe E 03h15’59 à 16’03 34,29
97 292 LUXEMBOURG Daniel E 03h15’59 à 16’03 34,29
98 251 WEREY Jean Yves E 03h15’59 à 16’03 34,29
99 302 CAPONE Alfred F 03h15’59 à 16’03 34,29
100 271 GENAY Jean Louis E 03h15’59 à 16’03 34,29
101 408 BROHIM Ronald F 03h15’59 à 16’03 34,29
102 365 MULLER Laurent D 03h15’59 à 16’03 34,29
103 428 LOEVENBRUCK François F 03h15’59 à 16’03 34,29
104 289 NICOLAS ERIC E 03h15’59 à 16’03 34,29
105 360 MADELAINE Jacques F 03h15’59 à 16’03 34,29
106 439 GROSSI Stéphne E 03h15’59 à 16’03 34,29
107 298 RILLIOT SEBASTIEN D 03h15’59 à 16’03 34,29
108 438 GUERARD François F 03h15’59 à 16’03 34,29
109 294 HOMBOURGER CHRISTOPHE E 03h16’10 à 16’14 34,26
110 400 SAMMARTANO Jean C 03h16’10 à 16’14 34,26
111 228 TRESSELT JEROME D 03h16’10 à 16’14 34,26
112 367 PAULY Luc D 03h16’10 à 16’14 34,26
113 314 LHUILLIER REGIS D 03h17’19 à 17’23 34,06
114 313 VANNSON ERIC D 03h18’50 à 18’54 33,8
115 391 POIROT Michel E 03h18’50 à 18’54 33,8
116 295 TREDEMY Andre D 03h18’50 à 18’54 33,8
117 267 SCHNELL RAOUL F 03h18’50 à 18’54 33,8
118 280 CHEDRU Jean Patrick F 03h18’50 à 18’54 33,8
119 387 LAGUERRE Patrick E 03h18’50 à 18’54 33,8
120 306 GUILNET OLIVIER E 03h19’00 à 19’04 33,77
121 244 PETITDEMANGE MARTIAL F 03h19’00 à 19’04 33,77
122 245 PETITDEMANGE GEOFFREY C 03h19’00 à 19’04 33,77
123 353 GAME LOIC C 03h19’00 à 19’04 33,77
124 296 NUNES Jose D 03h19’00 à 19’04 33,77
125 269 LOUTON Thierry E 03h19’00 à 19’04 33,77
126 310 VASSELIN JEROME D 03h19’00 à 19’04 33,77
127 288 NICOLAS CLAUDE G 03h19’00 à 19’04 33,77
128 416 SONZOGNI Olivier E 03h19’00 à 19’04 33,77
129 435 GUENARD Sébastien C 03h19’00 à 19’04 33,77
130 201 TURCK Alain F 03h21’06 à 21’10 33,42
131 265 GENAY DENIS 03h21’11 à 21’15 33,4
132 433 ASSIRELLI Didier E 03h21’11 à 21’15 33,4
133 424 LEPEREQ Jean-Philippe D 03h21’22 à 21’26 33,37
134 362 SANDOVAL ALEXIS C 03h22’57 à 23’01 33,11
135 235 KLEBER Philippe D 03h23’02 à 23’06 33,1
136 284 WAGNER ERIC BENOIT E 03h23’02 à 23’06 33,1
137 366 JOESSEL Francis E 03h23’02 à 23’06 33,1
138 279 FALCONE Vincent F 03h23’02 à 23’06 33,1
139 272 CHERY Francois E 03h25’22 à 25’26 32,72
140 205 THIERRY Anthony D 03h27’03 à 27’07 32,46
141 349 D ERRICO MARC D 03h27’03 à 27’07 32,46
142 348 VOLLE Stephane D 03h29’11 à 29’15 32,12
143 425 ROTTY Yannick D 03h29’11 à 29’15 32,12
144 327 HISLER GUY F 03h29’16 à 29’20 32,11
145 328 BOMONT JOSSELIN D 03h29’24 à 29’28 32,09
146 319 LEHAIR Jean F 03h31’39 à 31’43 31,75
147 374 ESPUNA Claude F 03h31’39 à 31’43 31,75
148 257 STEIN JEAN Noel E 03h31’39 à 31’43 31,75
149 354 SCHINERT FREDERIC E 03h31’39 à 31’43 31,75
150 239 LORRETTE Philippe F 03h31’39 à 31’43 31,75
151 404 PASQUET Boris E 03h31’39 à 31’43 31,75
152 395 KOTZYBA Jérome E 03h31’39 à 31’43 31,75
153 274 BENOIT JEAN CLAUDE F 03h31’39 à 31’43 31,75
154 430 GERAUDEL Dominique E 03h31’47 à 31’51 31,73
155 386 GIRARDEAU Géraud G 03h31’47 à 31’51 31,73
156 412 LAMARCHE Claude E 03h31’47 à 31’51 31,73
157 233 BOUCHERET PATRICE F 03h35’13 à 35’17 31,22
158 277 SOURLIER JULIEN C 03h38’27 à 38’31 30,76
159 375 GRIGNARD Baudouin E 03h38’35 à 38’39 30,74
160 381 VAN DEN BROCK Willy G 03h38’48 à 38’52 30,71
161 405 NOIRE Michel G 03h39’10 à 39’14 30,66
162 231 ZAJAC Pierre E 03h39’23 à 39’27 30,63
163 255 TOBOUL Kennel Michel F 03h39’23 à 39’27 30,63
164 236 JEANPETIT Fabrice E 03h39’50 à 39’54 30,57
165 419 GEUDEUERT Nicolas C 03h39’50 à 39’54 30,57
166 309 AHRACH Mohamed E 03h39’50 à 39’54 30,57
167 282 RUFFONI Joseph G 03h40’04 à 40’08 30,54
168 325 HAZARD BERTRAND E 03h40’11 à 40’15 30,52
169 229 TRESSELT Herve F 03h40’18 à 40’22 30,5
170 420 SALZARD Jonathan C 03h43’02 à 43’06 30,13
171 421 LAURENT Lionel F 03h43’02 à 43’06 30,13
172 352 THOUVENOT JARNA C 03h43’02 à 43’06 30,13
173 206 SARRIVA Eleonore A 03h45’15 à 45’19 29,83
174 406 FITO Sebastien 03h45’22 à 45’26 29,82
175 256 VILLEMIN Pierre E 03h45’26 à 45’30 29,81
176 393 LECOSSOIS Aymeric C 03h45’26 à 45’30 29,81
177 312 FOMBARON JEROME D 03h46’05 à 46’09 29,72
178 442 GEORGES Véronique B 03h46’31 à 46’35 29,67
179 247 MANGUIN DIDIER E 03h46’31 à 46’35 29,67
180 263 SCHNEIDER DIDIER F 03h46’31 à 46’35 29,67
181 234 HUMBERT Raoul G 03h46’31 à 46’35 29,67
182 363 SCHOSSE Fernand G 03h46’31 à 46’35 29,67
183 246 LECLERC FREDERIC E 03h46’31 à 46’35 29,67
184 215 GRANDMOUGIN Michel F 03h46’43 à 46’47 29,64
185 398 LUCIEN Jérrome D 03h46’55 à 46’59 29,61
186 258 GENTER ALAIN E 03h47’24 à 47’28 29,55
187 417 NIESS Jean-Michel F 03h47’46 à 47’50 29,5
188 426 PATON Luc D 03h49’31 à 49’35 29,28
189 394 FERRY Alain F 03h49’31 à 49’35 29,28
190 209 BUTTERBACH Denis F 03h49’31 à 49’35 29,28
191 301 BOULAY Frederic D 03h49’34 à 49’38 29,27
192 300 DELLA Bona Aldric D 03h49’38 à 49’42 29,26
193 278 SALIOU FABRICE D 03h49’38 à 49’42 29,26
194 422 NARBERGER Bruno E 03h49’43 à 49’47 29,25
195 440 SCALA Gaëtan C 03h52’45 à 52’49 28,87
196 369 PETZOLD Claude F 03h52’55 à 52’59 28,85
197 443 RAULLET Rodolphe D 03h52’55 à 52’59 28,85
198 299 GOMES Fernando G 03h52’55 à 52’59 28,85
199 370 CLAUDEPIERRE Jacky F 03h52’55 à 52’59 28,85
200 368 CLAUDEPIERRE F 03h52’55 à 52’59 28,85
201 311 GOUSSAL CHRISTOPHE D 03h54’18 à 54’22 28,68
202 259 THIRION JOEL G 03h55’24 à 55’28 28,55
203 276 MUNIER ETIENNE E 03h55’24 à 55’28 28,55
204 342 BOICHOT Romain C 03h56’27 à 56’31 28,42
205 232 JEAN-PIERRE Angelo G 03h59’27 à 59’31 28,06
206 281 HUSSON Michel G 04h04’31 à 1h04’35 27,48
207 399 GOUDOT Benoit F 04h05’47 à 1h05’51 27,34
208 429 DOMINGOS Patrice D 04h05’47 à 1h05’51 27,34
209 331 KIEFFER CHRISTIAN F 04h07’10 à 1h07’14 27,19
210 434 KOEFFER Dimitri C 04h21’27 à 1h21’31 25,7
211 303 FLEURENT Michel F 04h27’32 à 1h27’36 25,12
212 316 CLAUDE Patrice F 04h30’53 à 1h30’57 24,81
213 317 LHERBIER Eric F 04h34’02 à 1h34’06 24,52
214 411 ANTONEM Luc E 04h34’28 à 1h34’32 24,48

Haut 









Haut  
 Privé-site   Auteursrecht-Copyright : klik hier om te lezen !