Velovelo
Português Nederlands 日本語 中文
Español English čeština slovenčina
русский italiano polski norsk
français Deutsch svenska عربي
 
 vorige pagina
 Stuur naar een vriend
 Print dit artikel
 ---> La Grand Bo’ 2009 : Résultats du 125 km

ClasDos...NomPrénomCat.C.cTemps..Ecart..
1 228 ROUX NICOLAS D 1 03:41:24.19 0:00:00
2 202 OUGIER NICOLAS D 2 03:41:24.48 0:00:00
3 347 TERRETTAZ THOMAS C 1 03:41:54.88 0:00:30
4 149 LABY JEREMY C 2 03:43:45.29 0:02:21
5 341 SANCHEZ EMMANUEL D 3 03:46:10.92 0:04:46
6 477 BLANC DAVID D 4 03:46:10.95 0:04:46
7 209 PERRILLAT CHRISTOPHE D 5 03:47:22.70 0:05:58
8 211 PESSEY J-FRANCIS C 3 03:48:10.23 0:06:46
9 504 FENNINGER BENJAMIN C 4 03:48:23.37 0:06:59
10 106 GAILLARD JEAN MARC C 5 03:48:33.65 0:07:09
11 371 MARGUERAT ERIC D 6 03:49:18.59 0:07:54
12 432 FERNANDES ARLINDO C 6 03:49:52.07 0:08:28
13 250 TOFT BJORN C 7 03:51:57.38 0:10:33
14 52 CHENAVAL JEAN LUC E 1 03:53:04.58 0:11:40
15 298 BIBOLLET MICHEL E 2 03:54:23.26 0:12:59
16 14 BAUDIN RAPHAEL D 7 03:55:29.87 0:14:05
17 34 BOUTHIAUX STEPHANE E 3 03:55:37.63 0:14:13
18 35 BOUVIER RICHARD E 4 03:56:33.58 0:15:09
19 275 MAILFAIT SEBASTIEN D 8 03:57:33.91 0:16:09
20 387 FIGLIOLINI SEBASTIEN E 5 03:58:01.15 0:16:37
21 249 TINE CYRIL D 9 03:58:46.10 0:17:22
22 317 BIBOLLET FRANCIS E 6 03:59:21.90 0:17:57
23 424 VIGNY FREDERIC C 8 03:59:32.57 0:18:08
24 300 WILLIAMS SETH D 10 04:00:44.04 0:19:20
25 7 BABYTCHEFF MARTIAL E 7 04:00:46.55 0:19:22
26 137 JOUVE DAVID D 11 04:01:39.37 0:20:15
27 104 FRICKER DANIEL E 8 04:02:30.66 0:21:06
28 31 BOUDOT ROMAIN D 12 04:02:43.12 0:21:19
29 65 CREY PASCAL E 9 04:02:46.00 0:21:22
30 518 RAYMOND HUGUES E 10 04:03:11.78 0:21:47
31 412 JANSSENS FREDERIC E 11 04:03:14.13 0:21:50
32 334 ANDREOTTI MASSIMO D 13 04:03:18.56 0:21:54
33 442 WEISSENBACHER JOHAN C 9 04:03:34.03 0:22:10
34 302 RIXHON CHRISTOPHE C 10 04:04:14.83 0:22:50
35 205 PARROT STEPHANE D 14 04:04:44.61 0:23:20
36 168 MALISOUX LAURENT D 15 04:05:52.96 0:24:28
37 471 THIERVOZ NICOLAS D 16 04:06:23.37 0:24:59
38 492 CHASSON MATHIEU C 11 04:07:22.30 0:25:58
39 401 CARTAL MARC F 1 04:07:24.66 0:26:00
40 147 LABARRE PASCAL E 12 04:07:34.69 0:26:10
41 467 DE BESSES PHILIPPE D 17 04:07:37.80 0:26:13
42 165 LOZANO JEAN MARC E 13 04:07:41.88 0:26:17
43 116 GOURNAY CYRIL D 18 04:09:29.20 0:28:05
44 244 TELLIER OLIVIER D 19 04:10:59.01 0:29:35
45 36 BRUNAND MAXIME D 20 04:11:04.91 0:29:40
46 230 RUSCETTA GAEL C 12 04:11:06.13 0:29:42
47 327 PIGNARD CHRISTOPHE D 21 04:11:30.81 0:30:06
48 384 GAILLY YOANN C 13 04:11:40.43 0:30:16
49 358 LE VAILLANT JOHANN C 14 04:12:14.74 0:30:50
50 242 TARDY PATRICE F 2 04:12:21.28 0:30:57
51 444 JOYEUX JULIEN C 15 04:13:21.41 0:31:57
52 111 GONTHIER JULIEN C 16 04:13:47.92 0:32:23
53 3 ATKINSON SIMON E 14 04:14:06.25 0:32:42
54 236 SAULNIER J-CHRISTOPHE E 15 04:14:40.32 0:33:16
55 297 CONFORT SYLVAIN D 22 04:15:25.73 0:34:01
56 108 GAUDARD SEBASTIEN D 23 04:17:06.40 0:35:42
57 185 MONNICKENDAM GILES D 24 04:17:07.49 0:35:43
58 365 TABERLET DIDIER E 16 04:18:15.55 0:36:51
59 314 SOCQUET ALAIN E 17 04:19:33.73 0:38:09
60 206 PATTINIER MANUEL E 18 04:19:38.05 0:38:14
61 57 CLERC JEROME D 25 04:20:03.43 0:38:39
62 99 FELIZ LUCAS E 19 04:21:05.23 0:39:41
63 381 BEDU SEBASTIEN D 26 04:21:36.64 0:40:12
64 523 SOGNO YVAIN D 27 04:21:48.31 0:40:24
65 266 LEMAIRE FABRICE D 28 04:22:20.60 0:40:56
66 312 LISOWSKI GERARD G 1 04:22:23.18 0:40:59
67 159 LECLAINCHE PHILIPPE E 20 04:22:45.41 0:41:21
68 4 AUBERT JEROME E 21 04:23:12.18 0:41:48
69 11 BATTOCCHIO STEPHANE D 29 04:23:35.62 0:42:11
70 83 DIAZ MARIANO E 22 04:23:35.74 0:42:11
71 18 BERNARD PATRICE F 3 04:23:38.87 0:42:14
72 433 GORIN FREDERIC E 23 04:25:20.97 0:43:56
73 175 MERCIER JEAN CLAUDE F 4 04:25:50.92 0:44:26
74 107 GALLAY SAMUEL C 17 04:26:31.58 0:45:07
75 383 TOURNIER JEAN CLAUDE E 24 04:26:53.75 0:45:29
76 141 KAMARAD LIONEL E 25 04:27:08.45 0:45:44
77 78 DERONZIER GERARD E 26 04:28:42.04 0:47:18
78 60 COLLOT FREDERIC D 30 04:29:58.77 0:48:34
79 251 TRESALLET GERALD E 27 04:31:25.83 0:50:01
80 350 THOME JOEL E 28 04:31:30.22 0:50:06
81 30 BOUCHER ALEXANDRE C 18 04:32:02.35 0:50:38
82 496 TAVARES ADRIEN C 19 04:32:04.19 0:50:40
83 12 BAUD MARTIAL C 20 04:33:18.05 0:51:54
84 82 DHE SYLVAIN E 29 04:34:13.03 0:52:49
85 520 LERICHONNE BENJAMIN C 21 04:34:27.20 0:53:03
86 252 VACAS PASCAL E 30 04:34:30.88 0:53:06
87 316 FAVRE MICHEL G 2 04:34:36.86 0:53:12
88 49 CHATEL ERIC E 31 04:34:43.34 0:53:19
89 359 MERNOUD ETIENNE F 5 04:35:35.93 0:54:11
90 323 EXCOFFIER CLAUDE F 6 04:35:37.54 0:54:13
91 203 PARACHINI JEAN PIERRE D 31 04:35:38.96 0:54:14
92 379 PROVENAZ PATRICK F 7 04:37:17.50 0:55:53
93 74 DEL NEGRO GILLES E 32 04:37:33.48 0:56:09
94 170 MANSUY HERVE E 33 04:38:09.66 0:56:45
95 21 BIRLOUEZ JIMMY D 32 04:38:34.82 0:57:10
96 46 CHAPPUIS FABRICE C 22 04:38:55.91 0:57:31
97 88 DJOUADI YANNICK D 33 04:39:12.84 0:57:48
98 87 DJOUADI SEBASTIEN D 34 04:39:15.02 0:57:51
99 63 COUTOLLEAU ALAIN E 34 04:39:26.77 0:58:02
100 1 ASSELIN DAVID E 35 04:39:39.16 0:58:15
101 125 HOCHART PATRICK F 8 04:40:29.17 0:59:05
102 336 POST STEPHAN E 36 04:41:06.23 0:59:42
103 186 MORAND GAEL D 35 04:41:12.74 0:59:48
104 143 KLOSSNER DAMIEN C 23 04:41:15.55 0:59:51
105 173 MASSELIS J-FRANCOIS E 37 04:41:26.60 1:00:02
106 491 ALPEN ROBERT D 36 04:41:49.39 1:00:25
107 96 EMPTAZ BENOIT D 37 04:41:56.46 1:00:32
108 413 VERDOYA JEAN LOUIS F 9 04:42:21.56 1:00:57
109 44 CAU DANIEL G 3 04:42:28.66 1:01:04
110 66 CRUTTO ALBERTO E 38 04:42:45.88 1:01:21
111 123 GUITTON BASTIEN C 24 04:42:52.20 1:01:28
112 193 MOUGEOT FABIEN C 25 04:43:34.93 1:02:10
113 326 CHEYMOL AURELIEN C 26 04:43:52.51 1:02:28
114 77 DERONZIER JEREMY C 27 04:44:15.33 1:02:51
115 174 MENAUD ANDRE G 4 04:44:27.46 1:03:03
116 246 THIEBAT MATTEO C 28 04:44:27.47 1:03:03
117 305 POULAILLON LUCIEN D 38 04:44:32.05 1:03:08
118 217 RABILLON GREGORY D 39 04:45:49.38 1:04:25
119 69 DANIEL LAURENT D 40 04:47:50.29 1:06:26
120 124 HAURAY DOMINIQUE F 10 04:48:03.53 1:06:39
121 201 ORSIER JEAN PAUL E 39 04:48:07.48 1:06:43
122 50 CHAUSSARD EMMANUEL F 11 04:48:11.08 1:06:47
123 328 MARIO GREGORIO MARTIN G 5 04:48:20.90 1:06:56
124 257 VICAT LIONEL E 40 04:49:08.89 1:07:44
125 198 NICOLETTI MARCO D 41 04:49:47.81 1:08:23
126 331 GERMAIN CAVAZZANA CORINE A 1 04:50:13.70 1:08:49
127 303 CHANTRE ROLAND E 41 04:51:22.62 1:09:58
128 363 SCHEIDECKER RAPHAEL D 42 04:51:22.99 1:09:58
129 362 RONDOT DAVID D 43 04:51:23.01 1:09:59
130 218 RAMEL PATRICE E 42 04:51:43.17 1:10:19
131 278 DUCLAUT YVES E 43 04:52:09.39 1:10:45
132 407 PETIT PHILIPPE E 44 04:52:47.42 1:11:23
133 24 BLIN RICHARD E 45 04:53:14.98 1:11:50
134 307 FERU MICHEL E 46 04:53:29.06 1:12:05
135 304 LEFAURE PAUL F 12 04:53:32.49 1:12:08
136 354 ANNOVAZZI CHRISTIAN E 47 04:53:48.30 1:12:24
137 415 LAFFIN SERGE E 48 04:54:42.74 1:13:18
138 473 DONNET JEREMIE E 49 04:55:02.84 1:13:38
139 67 CUTLER TOM D 44 04:55:02.85 1:13:38
140 332 VILLIEN GILBERT E 50 04:55:04.03 1:13:40
141 508 PEPKE PEP F 13 04:56:09.45 1:14:45
142 196 MUGNIER ROLAND E 51 04:56:12.54 1:14:48
143 344 VACELET SERGE F 14 04:56:44.59 1:15:20
144 224 ROBERT JEROME D 45 04:57:16.53 1:15:52
145 216 PONS NICOLAS D 46 04:58:33.15 1:17:09
146 511 FUMEY DUMOULIN YANNICK D 47 04:58:49.73 1:17:25
147 440 KLENKLEN STEPHANE D 48 05:00:33.99 1:19:09
148 493 DUFOURD PHILIPPE F 15 05:00:58.50 1:19:34
149 225 ROSAZ ROLAND F 16 05:01:02.49 1:19:38
150 271 HAY STEPHEN E 52 05:01:51.69 1:20:27
151 45 CAVORET SERGE F 17 05:04:04.29 1:22:40
152 239 SIMONOTTI SERGE G 6 05:05:28.16 1:24:04
153 465 VERNAY RENE G 7 05:06:15.73 1:24:51
154 158 LE VIAVANT ARNAUD D 49 05:07:28.35 1:26:04
155 469 GAYDON FABRICE J 1 05:10:36.19 1:29:12
156 435 GHERARDI JOSEPH F 18 05:10:44.16 1:29:20
157 269 RIBOULET DANIEL E 53 05:11:01.73 1:29:37
158 37 BRUNET FRANCOIS E 54 05:11:21.17 1:29:57
159 22 BLAKLEY MATTHEW D 50 05:13:41.28 1:32:17
160 33 BOUJARD CHRISTIAN E 55 05:15:02.51 1:33:38
161 86 DIDIER PIERRE G 8 05:15:18.22 1:33:54
162 154 LASLAZ PIERRE E 56 05:15:44.38 1:34:20
163 64 CREDEVILLE ALAIN E 57 05:15:46.41 1:34:22
164 213 PILLARD DIDIER E 58 05:16:26.15 1:35:02
165 503 FISCHER LAURENT E 59 05:16:30.70 1:35:06
166 408 LATHURAZ VERONIQUE AB 1 05:16:48.35 1:35:24
167 214 PLANCHON DOMINIQUE D 51 05:16:49.64 1:35:25
168 229 RULLIER VINCENT F 19 05:17:06.35 1:35:42
169 515 CADORET ANTOINE D 52 05:20:45.51 1:39:21
170 509 WEERMIMK PETER E 60 05:21:25.35 1:40:01
171 452 CHOULET GERALD D 53 05:21:47.86 1:40:23
172 253 VAMBAIRGUE JEAN LUC F 20 05:22:05.44 1:40:41
173 153 LAMBERT PIERRE F 21 05:22:07.52 1:40:43
174 441 SACHE FABRICE D 54 05:22:11.09 1:40:47
175 330 POLLET AUDE A 2 05:22:24.98 1:41:00
176 145 KRANTZ RANDALL D 55 05:22:33.02 1:41:09
177 356 CHOQUEL THIERRY E 61 05:22:47.51 1:41:23
178 163 LEVET DANIEL E 62 05:23:13.91 1:41:49
179 353 PERRIER PHILIPPE E 63 05:23:45.87 1:42:21
180 272 TJEPKEMA ERNESTINE B 1 05:24:09.47 1:42:45
181 274 MOULIN ROGER G 9 05:24:11.41 1:42:47
182 276 MAILFAIT MICHEL F 22 05:25:05.20 1:43:41
183 227 ROULLEAU JEAN CLAUDE F 23 05:26:08.31 1:44:44
184 470 LAMBERT DAMIEN D 56 05:26:25.40 1:45:01
185 423 CHARPIER WILLIAM F 24 05:27:05.61 1:45:41
186 464 HUMAN ANTONIO C 29 05:27:14.86 1:45:50
187 132 JACQUARD LUCIE A 3 05:27:23.38 1:45:59
188 235 SARTELET JACQUES E 64 05:27:24.38 1:46:00
189 409 MARQUET GILLES F 25 05:28:02.46 1:46:38
190 129 HUISSOUD GERARD D 57 05:32:02.79 1:50:38
191 204 PARIS FREDERIC F 26 05:32:15.71 1:50:51
192 13 BAUDET GREGORY D 58 05:32:47.87 1:51:23
193 421 FAURE MARTINE B 2 05:33:39.80 1:52:15
194 118 GREARD JEAN G 10 05:33:42.27 1:52:18
195 219 RAWLINS FRANK E 65 05:34:16.66 1:52:52
196 92 DUFOURD DENIS E 66 05:35:21.97 1:53:57
197 200 OLIVER LEE E 67 05:37:44.20 1:56:20
198 453 NIVOV ALAIN F 27 05:39:59.17 1:58:35
199 402 CHAUVEL JEAN G 11 05:41:18.19 1:59:54
200 393 DI STEFANO JEAN F 28 05:41:33.71 2:00:09
201 483 KUELSHEIMER JANE AB 2 05:42:42.85 2:01:18
202 161 LEMESRE PIERRE C 30 05:43:41.10 2:02:17
203 482 GLAISAT NADINE AB 3 05:43:58.60 2:02:34
204 146 KUSNIK Noël G 12 05:44:02.96 2:02:38
205 115 GOUCHET GERARD G 13 05:44:03.08 2:02:39
206 84 DIDELOT RENE G 14 05:45:45.44 2:04:21
207 79 DESCHAMPS LIONEL F 29 05:45:45.56 2:04:21
208 172 MARTIN DENIS E 68 05:48:10.14 2:06:46
209 456 EMONET PATRICK E 69 05:53:34.09 2:12:10
210 262 WOLVERT GEOFFRAY D 59 05:56:22.78 2:14:58
211 180 MILLIERE PHILIPPE F 30 06:04:24.47 2:23:00
212 85 DIDELOT MICHEL G 15 06:05:12.80 2:23:48
213 222 RINEAU YVES G 16 06:07:16.18 2:25:52
214 315 CHARDON CORINNE B 3 06:08:25.06 2:27:01
215 187 MORAND BERNARD G 17 06:09:20.87 2:27:56
216 240 SOYEUX FRANCIS G 18 06:09:20.87 2:27:56
217 144 KLOSSNER FLORIAN D 60 06:11:16.32 2:29:52

Haut 









Haut  
 Privé-site   Auteursrecht-Copyright : klik hier om te lezen !