Velovelo
Português Nederlands 日本語 中文
Español English čeština slovenčina
русский italiano polski norsk
français Deutsch svenska عربي
 
 vorige pagina
 Stuur naar een vriend
 Print dit artikel
 ---> Les Copains 2009 : Résultats du 83 km

ClassDos Nom-Prénom ... Cat C.cTemps ...Dip
1 2254 CHANTELAUZE STEPHANE D 1 2:33:09 OR
2 2429 VAN WAGENINGEN MARCO D 2 2:33:10 OR
3 2229 CHAUSSINAND PASCAL C 1 2:33:10 OR
4 2213 JACQUEMOND CYRIL C 2 2:33:10 OR
5 2241 MIOLANE CÉDRIC C 3 2:33:11 OR
6 2255 IGONIN RICHARD F 1 2:33:31 OR
7 2457 ROUCHY JONATHAN C 4 2:34:22 OR
8 2415 BALLAT THOMAS D 3 2:34:23 OR
9 2463 LAGARDE STEPHANE D 4 2:34:28 OR
10 2326 DELON ERIC F 2 2:34:32 OR
11 2264 CITERNE CAMILLE C 5 2:34:47 OR
12 2237 FAVEYRIAL CHRISTOPHE D 5 2:34:47 OR
13 2248 FAURE JACKY F 3 2:34:58 OR
14 2303 DELEEGHER JEAN LUC F 4 2:35:34 OR
15 2385 MAZZOCCO ERIC F 5 2:38:02 OR
16 2228 MESSAOUDI KARIM D 6 2:39:49 OR
17 2422 PEILLON REMI C 6 2:43:06 ARGENT
18 2311 AUDEBERT HENRI I 1 2:43:15 OR
19 2287 ONDET CELINE A 1 2:43:18 OR
20 2285 QUANTIN CHRISTOPHE D 7 2:43:19 OR
21 2425 ROUSSET ROGER H 1 2:44:15 OR
22 2467 BELLACLAS PIERRE YVES E 1 2:44:17 OR
23 2240 TEZE JULIEN C 7 2:44:56 ARGENT
24 2329 CHABRIER DANIEL H 2 2:47:26 OR
25 2249 VERNE FREDERIC E 2 2:47:27 OR
26 2349 GROSS GERARD F 6 2:47:59 OR
27 2312 PIERRE JEAN MARC H 3 2:49:20 OR
28 2431 BRAVARD ROLAND D 8 2:49:29 ARGENT
29 2274 CHAZAL ASTRID A 2 2:49:56 OR
30 2273 CHAZAL PHILIPPE F 7 2:49:57 OR
31 2408 VAPILLON DANIEL F 8 2:50:26 OR
32 2293 LARREY JEAN CHRISTOPHE E 3 2:50:27 ARGENT
33 2416 BOULEUX BENOIT E 4 2:51:42 ARGENT
34 2200 BEGON ERIC F 9 2:52:10 OR
35 2448 ROUX JEAN DENIS G 1 2:52:12 OR
36 2411 GONON PIERRE D 9 2:52:47 ARGENT
37 2266 BEAL JULIEN C 8 2:54:41 ARGENT
38 2465 PRUNET LIONEL C 9 2:54:44 ARGENT
39 2444 SCHWEIG STEPHANE D 10 2:54:47 ARGENT
40 2257 CHAMPEIX DOMINIQUE E 5 2:54:48 ARGENT
41 2236 DELABRE CHRISTOPHE D 11 2:54:49 ARGENT
42 2253 CONVERT PASCAL F 10 2:54:51 OR
43 2215 BOST FRANCIS I 2 2:57:37 OR
44 2433 ESCUDERO FREDERIC D 12 2:58:59 ARGENT
45 2340 FABRY PIERRE G 2 3:00:14 OR
46 2251 BERTRAND HUGO E 6 3:00:30 ARGENT
47 2225 CHATAING DOMINIQUE E 7 3:00:31 ARGENT
48 2290 SENECTAIRE PHILIPPE F 11 3:00:34 ARGENT
49 2277 GOUGNOT ROLAND I 3 3:00:45 OR
50 2310 DURAND JEAN CLAUDE I 4 3:01:12 OR
51 2258 MESONIAL DAVID D 13 3:01:23 ARGENT
52 2235 BERAUD JACQUES F 12 3:02:00 ARGENT
53 2208 DESORTIAUX CHRISTIAN I 5 3:03:18 OR
54 2205 GRENIER GUY H 4 3:03:22 OR
55 2420 DAMAS BERNARD H 5 3:03:23 OR
56 2397 PEYRACHE THIERRY E 8 3:04:03 ARGENT
57 2365 BOREL DAVID D 14 3:04:10 ARGENT
58 2260 ANGELLOZ NICOUD BRUNO D 15 3:04:26 ARGENT
59 2390 TOUREAUD CHRISTIAN H 6 3:04:29 OR
60 2239 SAVENIER DOMINIQUE G 3 3:04:32 OR
61 2409 ROGNARD RENE G 4 3:05:28 OR
62 2268 CUSSAC JEAN DAVID D 16 3:05:50 ARGENT
63 2263 FOURGOUS CHRISTIAN G 5 3:06:45 OR
64 2458 BOURDELLE PIERRE FRANCOIS C 10 3:06:56 BRONZE
65 2449 COURCELLE ANDRE I 6 3:08:34 OR
66 2320 PERAT DANIEL I 7 3:08:34 OR
67 2430 ORTEL BERNARD F 13 3:08:43 ARGENT
68 2404 POYET ALBERT I 8 3:09:08 OR
69 2372 REGUESSE YVES H 7 3:09:43 OR
70 2346 JOUVET BERNARD F 14 3:09:46 ARGENT
71 2343 CHAMPALLE CHRISTELE B 1 3:09:51 OR
72 2207 ROBERT EVELYNE B 2 3:10:52 OR
73 2278 MONTRAYNAUD ERIC D 17 3:11:03 BRONZE
74 2217 COUDERT DANIEL H 8 3:11:46 OR
75 2216 COMPTE ROLAND I 9 3:11:48 OR
76 2271 DELHAYE STEPHANE D 18 3:12:17 BRONZE
77 2234 CHEVALIER ERIC E 9 3:12:46 ARGENT
78 2221 VEYRET MICHEL G 6 3:13:07 ARGENT
79 2388 PIOT BERNARD G 7 3:13:17 ARGENT
80 2227 CONVERT ROGER I 10 3:13:37 OR
81 2270 FAURE ANDRÉ I 11 3:14:07 OR
82 2410 BETTIOL GILLES F 15 3:14:25 ARGENT
83 2261 LECANELIER PASCAL G 8 3:14:30 ARGENT
84 2401 FARINET BERNARD H 9 3:14:44 OR
85 2204 JACQUEMIN GILLES G 9 3:16:02 ARGENT
86 2348 ROBOL CHRISTIAN H 10 3:16:05 OR
87 2353 LABBE RENE I 12 3:16:43 OR
88 2403 BRAVARD ANDRE I 13 3:18:09 OR
89 2279 MONTRAYNAUD PASCAL E 10 3:18:22 ARGENT
90 2244 REYROLLE HENRI I 14 3:19:07 OR
91 2441 DESPHELIPPON YANNICK D 19 3:19:19 BRONZE
92 2262 NADREAU JACQUES G 10 3:20:00 ARGENT
93 2434 SURE MICHEL I 15 3:20:12 OR
94 2219 GOUY DANIEL H 11 3:20:14 ARGENT
95 2327 DELAMBARIE ALAIN H 12 3:20:16 ARGENT
96 2418 MAUPOINT JACQUES I 16 3:20:20 OR
97 2338 GEROUDET JEAN NOEL D 20 3:20:30 BRONZE
98 2321 GERMA DELPHINE A 3 3:20:40 OR
99 2394 VERT JEAN LOUIS F 16 3:20:41 ARGENT
100 2328 BOURGIT GEORGES H 13 3:20:44 ARGENT
101 2460 LAPORTE SYLVI B 3 3:21:06 OR
102 2242 PELISSOU ALINE B 4 3:21:38 OR
103 2193 BERTHET DOMINIQUE F 17 3:21:47 ARGENT
104 2286 CLOIX STEPHANE C 11 3:23:13 BRONZE
105 2438 FAURE REMY 2 C 12 3:23:16 BRONZE
106 2318 NIGRON CHRISTIAN F 18 3:23:59 ARGENT
107 2272 LUZILLAT MICHEL H 14 3:24:50 ARGENT
108 2380 CORNEILLE YANNICK F 19 3:25:12 ARGENT
109 2437 FAURE GILLES F 20 3:25:16 ARGENT
110 2297 TAILLADE BERNARD I 17 3:25:27 OR
111 2424 DECHAUD JACQUES I 18 3:25:59 OR
112 2345 SESSIECQ JEAN PAUL I 19 3:26:20 OR
113 2383 BUSATO FLORENCE A 4 3:26:27 ARGENT
114 2284 DUGAY GILLES F 21 3:26:47 ARGENT
115 2445 MERMET NTAIS PATRICIA B 5 3:27:35 OR
116 2447 SEVE RENÉ I 20 3:27:44 OR
117 2196 ALBARET CHRISTINE B 6 3:27:53 OR
118 2423 DAURIAT DOMINIQUE G 11 3:27:54 ARGENT
119 2294 DENEUVE MICHEL H 15 3:27:54 ARGENT
120 2374 CHOMETTE DANIEL I 21 3:27:54 OR
121 2212 CHAMBON GERARD G 12 3:27:55 ARGENT
122 2355 COCHET SYLVIE B 7 3:28:08 OR
123 2354 COCHET CLAUDE F 22 3:28:11 ARGENT
124 2379 QUILFEN BERNARD H 16 3:28:17 ARGENT
125 2357 GUILLAUMONT CHRISTIAN H 17 3:28:35 ARGENT
126 2230 SERVIGNAT RAPHAEL H 18 3:28:54 ARGENT
127 2456 ROUSSEL PATRICE D 21 3:29:30 BRONZE
128 2395 GAUBERT THIERRY G 13 3:29:47 ARGENT
129 2220 SAUVAIRE ROBERT G 14 3:29:48 ARGENT
130 2245 BABUT JEAN I 22 3:29:57 OR
131 2364 LEONCE JEAN PHILIPPE E 11 3:30:01 BRONZE
132 2446 VILLETTE DANIEL G 15 3:31:16 ARGENT
133 2363 BUVAT PHILIPPE E 12 3:31:31 BRONZE
134 2203 SIFREU ALAIN G 16 3:31:59 ARGENT
135 2199 MATHIEU NICOLAS C 13 3:32:08 BRONZE
136 2267 BEAL PIERRE HENRI C 14 3:32:13 BRONZE
137 2412 GIROUD GEORGES H 19 3:32:14 ARGENT
138 2454 PISANIELLO MICHEL H 20 3:32:21 ARGENT
139 2386 DUCHEZ CHRISTIAN I 23 3:33:47 OR
140 2332 LECOMTE ERIC E 13 3:33:51 BRONZE
141 2334 BOUTEILLER BERTRAND G 17 3:33:53 ARGENT
142 2192 PIEGAY PATRICIA B 8 3:35:16 OR
143 2330 VACHON JEAN CLAUDE I 24 3:35:39 OR
144 2462 PERRIER GERARD 2 G 18 3:35:41 ARGENT
145 2296 TAILLADE PAULETTE B 9 3:36:02 OR
146 2373 OUDIN DANIEL H 21 3:36:06 ARGENT
147 2325 LACOMBE FREDERIC E 14 3:36:50 BRONZE
148 2233 LOPEZ MAURICIO D 22 3:37:22 BRONZE
149 2214 LUINAUD ANDRE I 25 3:37:23 OR
150 2361 CUSSET JEAN I 26 3:37:25 OR
151 2461 AUBINEAU CHRISTOPHE D 23 3:37:39 BRONZE
152 2405 ANGUENOT MICHEL H 22 3:37:53 ARGENT
153 2366 DEBRAUWER ANDRE I 27 3:37:56 OR
154 2282 VILLE VINCENT D 24 3:38:06 BRONZE
155 2378 HANTZ JEAN CLAUDE F 23 3:38:09 BRONZE
156 2250 GRENIER JOEL H 23 3:38:15 ARGENT
157 2319 PELIN BERNARD I 28 3:38:16 OR
158 2301 TOURNAIRE RAYMOND Y 1 3:39:20 OR
159 2443 CHAPUIS JOSEPH H 24 3:39:32 ARGENT
160 2381 CYPRES PATRICK D 25 3:39:38 BRONZE
161 2428 NOUGARET ROBERT H 25 3:40:11 ARGENT
162 2281 CRESPY DAVID E 15 3:40:13 BRONZE
163 2466 GOUROUNAS DOMINIQUE B 10 3:40:39 OR
164 2189 HACHE EDITH B 11 3:42:08 OR
165 2464 EXTRAT MICHEL F 24 3:42:54 BRONZE
166 2451 DESMAISON JEAN CLAUDE I 29 3:42:58 ARGENT
167 2455 BEAL JEAN LUC H 26 3:43:17 ARGENT
168 2302 CHABANON ANDRE I 30 3:43:44 ARGENT
169 2427 PELLIZON HECTOR I 31 3:43:51 ARGENT
170 2308 CATTEAUX JEAN FRANCOIS G 19 3:44:00 BRONZE
171 2452 BARON MARYSE B 12 3:44:08 OR
172 2209 VIDAL FABIENNE A 5 3:44:13 ARGENT
173 2356 GRAND EMMANUEL E 16 3:44:22 BRONZE
174 2344 TORRES MANUEL I 32 3:49:28 ARGENT
175 2194 RONDEPIERRE HERVÉ D 26 3:49:34 BRONZE
176 2252 ARNOLD FRANCOIS H 27 3:49:50 ARGENT
177 2265 BEAL DENIS F 25 3:50:32 BRONZE
178 2399 BRUNET MARC H 28 3:50:54 ARGENT
179 2218 DABADIE MICHEL I 33 3:51:50 ARGENT
180 2238 MOMBAZET JEAN PIERRE H 29 3:52:02 ARGENT
181 2398 PEYRACHE CHRISTINE B 13 3:52:52 OR
182 2222 GILLES CLAUDE I 34 3:53:46 ARGENT
183 2298 RAYNAUD RAOUL I 35 3:55:38 ARGENT
184 2414 RIGO EMILE I 36 3:55:44 ARGENT
185 2359 RESSICAUD PAUL I 37 3:56:13 ARGENT
186 2440 VILLARD BERNARD I 38 3:56:36 ARGENT
187 2439 CHAPUIS ROLAND I 39 3:56:37 ARGENT
188 2358 MARION LIONEL D 27 3:56:57 BRONZE
189 2331 FAURE THIERRY E 17 3:57:06 BRONZE
190 2191 CHAUVIDON ANNIE B 14 3:57:10 OR
191 2190 CHAUVIDON YVON G 20 3:57:12 BRONZE
192 2195 GAMET DANIEL G 21 3:58:06 BRONZE
193 2276 DEFRANOUX DANIEL H 30 4:00:35 BRONZE
194 2316 MANTIN ROLAND G 22 4:01:26 BRONZE
195 2231 SABLONNIERE PASCAL E 18 4:01:35 BRONZE
196 2275 DEFRANOUX CLAUDINE B 15 4:02:33 ARGENT
197 2389 CHAZELLE FERNAND I 40 4:03:02 ARGENT
198 2417 ROUX PASCAL2 G 23 4:03:49 BRONZE
199 2322 JEHANNO ANDRE I 41 4:03:55 ARGENT
200 2206 VORILHON GERARD H 31 4:04:00 BRONZE
201 2419 TOULOUZE DOMINIQUE G 24 4:07:09 BRONZE
202 2315 BOUTIN PHILIPPE F 26 4:07:22 BRONZE
203 2413 THEVENON PIERRE I 42 4:07:43 ARGENT
204 2246 BERGERARD JOELLE B 16 4:09:04 ARGENT
205 2407 BRISSON ROGER I 43 4:10:03 ARGENT
206 2400 VALETTE MICHEL G 25 4:11:42 BRONZE
207 2336 GUIMET JOSEPH I 44 4:12:22 ARGENT
208 2362 BUGETTE PHILIPPE E 19 4:12:38 BRONZE
209 2280 BOUTET ANDRÉ I 45 4:14:04 ARGENT
210 2307 SERINDAT EVELYNE B 17 4:15:01 ARGENT
211 2306 TEXIER JEAN I 46 4:15:01 BRONZE
212 2292 PLACHESI GILLES H 32 4:15:02 BRONZE
213 2337 GUIMET CHARLES D 28 4:15:02 BRONZE
214 2406 FAVIER JEAN CLAUDE G 26 4:15:03 BRONZE
215 2333 PROLHAC STEPHANE E 20 4:15:03 BRONZE
216 2243 FAVIER HAROLD D 29 4:15:03 BRONZE
217 2426 JOUVE JEAN CLAUDE G 27 4:15:24 BRONZE
218 2226 SCHUTZ JEAN PIERRE F 27 4:15:37 BRONZE
219 2210 GAGNE JEAN PIERRE G 28 4:15:37 BRONZE
220 2269 DOCQUOIS MURIELLE B 18 4:15:38 ARGENT
221 2188 PUECH BERNARD H 33 4:16:00 BRONZE
222 2367 AUCLAIR FRANCOISE B 19 4:16:03 ARGENT
223 2347 ARTIVAUX ALAIN H 34 4:16:41 BRONZE
224 2305 SERAMY JEAN CLAUDE I 47 4:17:31 BRONZE
225 2432 MARTINON ROGER I 48 4:17:54 BRONZE
226 2201 LAMOUROUX SOPHIE B 20 4:19:06 ARGENT
227 2387 CHANONY JEAN LOUIS I 49 4:20:16 BRONZE
228 2450 MAURE ROGER H 35 4:20:44 BRONZE
229 2247 FAURE ISABELLE B 21 4:21:12 ARGENT
230 2256 CHIROUX ALAIN H 36 4:21:25 BRONZE
231 2317 CLEMENTE CHRISTINE B 22 4:22:34 ARGENT
232 2289 GARNIER CHRISTIANE B 23 4:35:33 BRONZE
233 2224 MERLE MARIE ANDREE B 24 4:36:19 BRONZE
234 2223 BRIFFAUD ELIANE B 25 4:36:23 BRONZE
235 2299 MAES SERGE I 50 4:37:22 BRONZE
236 2442 VITTE JOSETTE B 26 4:37:30 BRONZE
237 2323 GIACOBETTI MIREILLE B 27 4:39:42 BRONZE
238 2186 MARTELLINO MARCEL I 51 4:48:19 BRONZE
239 2187 VIALLETON NICOLE B 28 4:48:22 BRONZE
240 2197 LEMAIRE JULIE A 6 4:50:30 BRONZE
241 2391 MAURE JEAN H 37 4:50:57 BRONZE
242 2232 GARCELON JACQUES I 52 4:51:00 BRONZE
243 2350 POTY HENRY H 38 4:58:21 BRONZE
244 2342 BLANCHOZ PATRICIA B 29 4:58:26 BRONZE
245 2324 MARTY JACQUES I 53 4:59:45 BRONZE
246 2341 NURIS FRANCOISE B 30 4:59:53 BRONZE
247 2339 GEROUDET JEAN I 54 5:00:38 BRONZE
248 2368 DOS SANTOS MARTINE B 31 5:02:42 BRONZE
249 2369 LALLIER DANIEL I 55 5:02:42 BRONZE
250 2370 TISSERAND FRANCOISE B 32 5:02:48 BRONZE
251 2352 ALONSO JESUS H 39 5:09:47 BRONZE
252 2435 PAPIN HERVE F 28 5:10:02 BRONZE
253 2351 PAPIN FERNAND I 56 5:10:04 BRONZE
254 2375 FERRARO GENEVIEVE B 33 5:39:20 BRONZE
255 2376 ROBERT CHRISTIAN H 40 6:23:55 BRONZE
256 2211 BRENIER MIREILLE B 34 6:25:34 BRONZE

Haut 









Haut  
 Privé-site   Auteursrecht-Copyright : klik hier om te lezen !