Velovelo
Português Nederlands 日本語 中文
Español English čeština slovenčina
русский italiano polski norsk
français Deutsch svenska عربي
 
 vorige pagina
 Stuur naar een vriend
 Print dit artikel
 ---> La Louis Pasteur 2009 : Résultats du 100 km

ClasNom Prénom.Cat...Temps.......Moy......dip....
1 AMIOT Edouard A 02h34’19 39,66 OR
2 VUILLIER Damien A 02h34’19 39,66 OR
3 DAUPHIN Guy B 02h38’12 38,69 OR
4 MOINE Stéphane C 02h38’12 38,69 OR
5 THOMAS Sébastien B 02h38’12 38,69 OR
6 JACQUES Matthieu B 02h38’12 38,69 OR
7 PERRET Mathias A 02h38’12 38,69 OR
8 DUFFET Frederic C 02h38’12 38,69 OR
9 FAVRE Christophe C 02h38’12 38,69 OR
10 CONSTANT Olivier C 02h38’12 38,69 OR
11 LABUSSIERE Jean-Luc B 02h38’12 38,69 OR
12 UVALLE Patrick C 02h38’12 38,69 OR
13 VIRVELEIX Didier C 02h38’12 38,69 OR
14 PELLETIER Julien A 02h38’12 38,69 OR
15 JANSSENS Frederic C 02h38’12 38,69 OR
16 FOURNEL Fabien B 02h38’12 38,69 OR
17 PARADON Eric C 02h38’12 38,69 OR
18 SUMMO Corentin A 02h38’12 38,69 OR
19 DEGOIS David C 02h38’12 38,69 OR
20 OYSELET Ludovic B 02h38’12 38,69 OR
21 LEULLIEZ Jeremy B 02h38’12 38,69 OR
22 PAGET Franck H 02h38’12 38,69 OR
23 COUAREL Kevin A 02h38’12 38,69 OR
24 CHOPARD Jérémie B 02h38’12 38,69 OR
25 PARNET Damien B 02h38’12 38,69 OR
26 VOURCH Andre C 02h38’12 38,69 OR
27 PETIT JEAN Arnaud A 02h38’12 38,69 OR
28 CARE Sylvain B 02h38’12 38,69 OR
29 GAY Nicolas B 02h38’12 38,69 OR
30 BROSSELIN Michel D 02h38’12 38,69 OR
31 BOUVERET Julien A 02h38’12 38,69 OR
32 MONTAGNE Maurice C 02h38’12 38,69 OR
33 LABBE Pierre A 02h38’12 38,69 OR
34 BERTOLI Regis C 02h40’26 38,15 OR
35 REMUSON Alain C 02h40’26 38,15 OR
36 LECUYER Guillaume B 02h40’26 38,15 OR
37 MOUREAUX Aurelien A 02h40’26 38,15 OR
38 LEULLIEZ Sylvain B 02h40’26 38,15 OR
39 ROUX Jérémy A 02h40’26 38,15 OR
40 PHILIPPE Loic B 02h40’26 38,15 OR
41 BUREAU David A 02h40’26 38,15 OR
42 DEBOT Gérald B 02h40’26 38,15 OR
43 NOEL Serge B 02h40’26 38,15 OR
44 TROSSAT Ludovic B 02h40’26 38,15 OR
45 BELLENOUE Samuel A 02h40’26 38,15 OR
46 GROSPERRIN Mickael B 02h40’26 38,15 OR
47 NOIRJEAN Yannick B 02h40’26 38,15 OR
48 CHAUSSIN Laurent B 02h42’31 37,66 OR
49 CUINET Jean-Baptiste A 02h43’08 37,52 OR
50 MORNICO Marc A 02h46’13 36,82 AG
51 LECUELLE Patrick C 02h47’05 36,63 OR
52 GUILLEMIN Rolland C 02h47’05 36,63 OR
53 VUILLIER Patrick D 02h47’05 36,63 OR
54 GAMMAITONI Jean D 02h47’05 36,63 OR
55 DARD Michel D 02h47’05 36,63 OR
56 BOUQUIN Jean D 02h47’05 36,63 OR
57 PALUS Franck B 02h47’05 36,63 OR
58 ROUSSOT Michel E 02h47’05 36,63 OR
59 GIRARDOT Pascal C 02h48’24 36,34 OR
60 BERTOCCHI Jean-Pierre D 02h48’24 36,34 OR
61 BOIVIN Samuel A 02h48’24 36,34 AG
62 GIRARD Jean -Luc D 02h48’24 36,34 OR
63 BRAYE Michel C 02h48’24 36,34 OR
64 JINGEAUD Daniel D 02h48’24 36,34 OR
65 MAUFFREY Florent A 02h48’24 36,34 AG
66 BAILLEUX Loic A 02h48’24 36,34 AG
67 BORNOT Manuel C 02h48’24 36,34 OR
68 VIAL François C 02h48’24 36,34 OR
69 MONFERRINI Marc C 02h48’24 36,34 OR
70 MOREAU Frederic B 02h48’24 36,34 OR
71 CHESSE Fabrice C 02h48’24 36,34 OR
72 VERET Eric C 02h48’24 36,34 OR
73 MONTRICHARD Fabien A 02h48’24 36,34 AG
74 FLOHIMONT Regis A 02h48’24 36,34 AG
75 ASTORINO Philippe B 02h48’24 36,34 OR
76 GUINCHARD Noel D 02h48’24 36,34 OR
77 THIBERT Romain A 02h48’24 36,34 AG
78 BAUMER Mathieu B 02h48’24 36,34 OR
79 FILLARDIT Eric C 02h48’24 36,34 OR
80 GUYOT François C 02h48’24 36,34 OR
81 BOUZEREAU Thierry C 02h48’24 36,34 OR
82 PARISET Denis D 02h48’24 36,34 OR
83 PARIS Jean Michel D 02h48’24 36,34 OR
84 RODOZ Michel D 02h48’24 36,34 OR
85 GAVAND André E 02h48’24 36,34 OR
86 VERNIER Patrice D 02h48’24 36,34 OR
87 PERRAD Pascal C 02h48’24 36,34 OR
88 JACQUOT Philippe E 02h48’24 36,34 OR
89 BOIVIN Nicolas A 02h48’24 36,34 AG
90 DOLE Come A 02h48’24 36,34 AG
91 SPIEGEL Jo D 02h48’24 36,34 OR
92 PRETS Jean Luc C 02h48’24 36,34 OR
93 MARTIN Patrick B 02h48’24 36,34 OR
94 COUTARD Laurent C 02h48’24 36,34 OR
95 FROELIGER Alain D 02h51’33 35,67 OR
96 CHALVIN Yohann A 02h51’33 35,67 AG
97 TUIS Thomas A 02h51’34 35,67 AG
98 BOURGEOIS Manuel B 02h52’47 35,42 AG
99 ALBAN Robert D 02h52’47 35,42 OR
100 TROSSAT Mathilde W1 02h52’47 35,42 OR
101 GUIGUE Arnaud A 02h52’47 35,42 AG
102 DELMAS Bruno A 02h52’47 35,42 AG
103 PRUDENTINO Jean Pierre A 02h53’15 35,32 AG
104 DOUCHE Gilbert D 02h53’15 35,32 OR
105 SCARCELLA Cyril B 02h53’15 35,32 AG
106 ARNOUX Bruno C 02h53’15 35,32 OR
107 NOEL Jean-Christophe C 02h53’15 35,32 OR
108 BILLOMOREL Laurent C 02h53’15 35,32 OR
109 MENETRIEUX Bruno D 02h53’15 35,32 OR
110 LAUZET Christophe B 02h53’15 35,32 AG
111 DEGLESNE Flavien A 02h53’15 35,32 AG
112 DURAND Philippe C 02h53’15 35,32 OR
113 BÜLHER Noel-Pierre D 02h53’15 35,32 OR
114 FUHRMANN Yannick B 02h53’15 35,32 AG
115 VUILLIER Eric C 02h53’15 35,32 OR
116 COLLIN Samuel B 02h53’15 35,32 AG
117 HENRIET Jacques B 02h53’15 35,32 AG
118 LEFEBVRE David C 02h53’15 35,32 OR
119 HUGONNET Stephane A 02h53’15 35,32 AG
120 ENTZ Dominique C 02h53’15 35,32 OR
121 BERTRAND Philippe C 02h53’15 35,32 OR
122 FONTAINE Hervé C 02h53’15 35,32 OR
123 YESSAD Eric C 02h53’15 35,32 OR
124 PAPELARD Gorges D 02h53’15 35,32 OR
125 HERRERAS Christophe B 02h53’15 35,32 AG
126 RAMAUX Patrice B 02h53’15 35,32 AG
127 FELEMEZ Marc C 02h53’15 35,32 OR
128 BOUILLE Franck B 02h53’15 35,32 AG
129 DAUBAS Jean-Pierre D 02h53’15 35,32 OR
130 LACROIX Regis C 02h53’15 35,32 OR
131 MUNSCH Christophe C 02h53’15 35,32 OR
132 BONNOT Cyrille B 02h53’15 35,32 AG
133 GRANCHER Francis B 02h53’15 35,32 AG
134 WOJTAL Philippe C 02h53’15 35,32 OR
135 SAGE Nicolas A 02h53’15 35,32 AG
136 DOTTE Vincent A 02h53’15 35,32 AG
137 RAQUIL Marc B 02h57’15 34,53 AG
138 KEROUANTON Benoit B 02h57’35 34,46 AG
139 MEUNIER Laurent B 02h57’35 34,46 AG
140 GAUTHIER Arnaud C 02h57’35 34,46 OR
141 DENIS Ludovic B 02h57’35 34,46 AG
142 TISSERAND Pascal D 02h57’35 34,46 OR
143 DE POURCQ Alexandre A 02h57’35 34,46 AG
144 PIROIRD Jeremy A 02h57’35 34,46 AG
145 THEVENIN Florent B 02h57’35 34,46 AG
146 CREUZENET Serge C 02h57’35 34,46 OR
147 BERGER Edouard A 02h58’50 34,22 AG
148 REMY Adrien B 02h58’50 34,22 AG
149 DUCHER Jerome B 02h58’50 34,22 AG
150 BERNARD William B 02h58’50 34,22 AG
151 COSTA Christophe C 02h58’50 34,22 OR
152 KALAA Mickael A 02h58’50 34,22 AG
153 TOTAL Thierry C 02h58’50 34,22 OR
154 DEMOLY Tanguy A 02h58’50 34,22 AG
155 BERTAUD Jean-Michel C 02h58’50 34,22 OR
156 CAQUELARD Thierry C 03h00’11 33,97 AG
157 MERY Jean-Michel C 03h01’17 33,76 AG
158 POULIGNOT Christian E 03h01’17 33,76 OR
159 BOCQUET Jean -Luc E 03h01’17 33,76 OR
160 LEJEUNE Michel D 03h01’17 33,76 OR
161 JACQUE Mickaël B 03h01’17 33,76 AG
162 CARE Gérard D 03h01’17 33,76 OR
163 COUSIN Philippe C 03h01’17 33,76 AG
164 CLEMENT Michel C 03h01’17 33,76 AG
165 QUENOT Joël E 03h01’17 33,76 OR
166 MIOLIN Eric C 03h01’17 33,76 AG
167 LACAILLE Gabriel D 03h01’17 33,76 OR
168 DOLIDON Julien A 03h01’17 33,76 AG
169 PARENT Didier D 03h01’17 33,76 OR
170 ESCOBAR François C 03h01’17 33,76 AG
171 BONIN Lionnel C 03h01’17 33,76 AG
172 PRZYBYLSKI Stephane A 03h01’17 33,76 AG
173 MALTRUD Jean D 03h01’17 33,76 OR
174 SAILLARD Gerard D 03h01’17 33,76 OR
175 FOURHEL Michel C 03h01’17 33,76 AG
176 BROSSELIN Patrick C 03h01’17 33,76 AG
177 MOLIA Bruno B 03h01’17 33,76 AG
178 BREVIGLIERI Yann B 03h01’17 33,76 AG
179 PRUDHAM Philippe B 03h01’17 33,76 AG
180 LUSQUE Thierry D 03h01’17 33,76 OR
181 AUROY Patrice D 03h01’17 33,76 OR
182 MOREL Bruno B 03h01’17 33,76 AG
183 OUDET Frederic B 03h01’17 33,76 AG
184 GRIMAUD David B 03h01’17 33,76 AG
185 CLERC Christian D 03h01’17 33,76 OR
186 VUILLEMIN Emmanuel B 03h01’17 33,76 AG
187 DRUOTON Joël E 03h01’17 33,76 OR
188 COLASANTI Robert D 03h01’17 33,76 OR
189 GAILLARD Michel D 03h01’17 33,76 OR
190 BAYO Jean-Jacques D 03h01’17 33,76 OR
191 GUINET Olivier C 03h01’17 33,76 AG
192 PACOT Christophe B 03h01’17 33,76 AG
193 THOMASSIN Kevin A 03h01’17 33,76 AG
194 HUGONNET Eric D 03h01’17 33,76 OR
195 BENETON Bernard C 03h01’17 33,76 AG
196 SARRAIL Quentin A 03h01’17 33,76 AG
197 PERRET Florian B 03h01’17 33,76 AG
198 IULIANELLA Christophe C 03h04’29 33,17 AG
199 MAUGRAS Patrice D 03h04’29 33,17 OR
200 PRETET Tanguy J 03h05’19 33,02 OR
201 RAQUIN Olivier B 03h07’27 32,65 AG
202 DEROSSI Armando E 03h07’27 32,65 OR
203 DUFOUR Roger D 03h07’27 32,65 OR
204 COLLOT Christian D 03h07’27 32,65 OR
205 MICLO Sylvie W1 03h07’27 32,65 AG
206 GUDEFIN Didier D 03h07’27 32,65 OR
207 VUILLEMIN Patrick D 03h07’27 32,65 OR
208 BURDY René E 03h07’27 32,65 OR
209 CHAMOUTON Philippe D 03h07’27 32,65 OR
210 JACOUTOT Florian A 03h07’27 32,65 AG
211 VIGNERON Ludovic A 03h07’27 32,65 AG
212 JUGNIOT Frederic C 03h07’27 32,65 AG
213 PELTIER Yvon E 03h07’27 32,65 OR
214 LETONDAL Denis D 03h07’27 32,65 OR
215 VERRIER Stéphane D 03h07’27 32,65 OR
216 MARGUIER Damien B 03h07’27 32,65 AG
217 ORS Eric C 03h07’27 32,65 AG
218 HURTAULT Patrick D 03h07’27 32,65 OR
219 AL SHAWWAF Bruno D 03h07’27 32,65 OR
220 RICHARD Jean-Luc C 03h07’27 32,65 AG
221 COURBET Jérôme B 03h07’27 32,65 AG
222 GOYPIERON Christian D 03h07’27 32,65 OR
223 FERRUCCI Jean -Pierre D 03h07’27 32,65 OR
224 BOURGOIN Bernard E 03h07’27 32,65 OR
225 CATTET Claude D 03h07’27 32,65 OR
226 DEGLESNE Jean Marc C 03h07’27 32,65 AG
227 VIGNERON Bernard D 03h07’27 32,65 OR
228 FUCHS Sam B 03h07’27 32,65 AG
229 GAGNEPAIN Guy E 03h07’27 32,65 OR
230 FEURTET Pierre E 03h07’27 32,65 OR
231 MAITRE Jerome B 03h07’27 32,65 AG
232 BOURPUIN Daniel C 03h07’27 32,65 AG
233 GAILLARD Vincent A 03h07’27 32,65 AG
234 PERRIN Guy E 03h07’27 32,65 OR
235 ROSSET Patrick C 03h07’27 32,65 AG
236 MAITRET Olivier B 03h07’27 32,65 AG
237 POTIER Joel D 03h07’27 32,65 OR
238 HERREROS Stephane A 03h07’27 32,65 AG
239 GUTTIN Nicolas A 03h10’20 32,15 AG
240 DUFOUR Guillaume B 03h11’12 32,01 AG
241 BARBIER Christian D 03h12’21 31,82 AG
242 THOMASSIN Marc C 03h12’21 31,82 AG
243 VEDUTELLI Jean-Luc D 03h12’21 31,82 AG
244 REMELSKI Christophe B 03h12’21 31,82 AG
245 RAMEL Gregory A 03h12’21 31,82 AG
246 CHAZAL Philippe C 03h12’21 31,82 AG
247 LAURENT Bruno C 03h12’21 31,82 AG
248 PARADON Sylvie W2 03h12’21 31,82 AG
249 GERARDIN Gilles C 03h12’21 31,82 AG
250 SULLIVAN Terry F 03h12’21 31,82 OR
251 RINJARD Joël E 03h12’21 31,82 OR
252 LAPOSTOLLE Jacques D 03h12’21 31,82 AG
253 HERMAND Pierre E 03h12’21 31,82 OR
254 MAGNIEN Florent B 03h12’21 31,82 AG
255 FROMONT Pierre E 03h12’21 31,82 OR
256 CHALVIN Mylène W1 03h12’21 31,82 AG
257 PERRET Anick W2 03h12’21 31,82 AG
258 CUBY Yannick B 03h12’21 31,82 AG
259 ROSSELET Hervé C 03h12’21 31,82 AG
260 RAMEL Michel E 03h12’21 31,82 OR
261 GUYON Frédéric B 03h12’21 31,82 AG
262 BARD Michel E 03h12’21 31,82 OR
263 BRETIN Thierry C 03h12’21 31,82 AG
264 VEDOVATI Franck B 03h12’21 31,82 AG
265 VALLET Claude C 03h12’21 31,82 AG
266 RAYOT Eric D 03h12’21 31,82 AG
267 HASLE Stephane D 03h12’21 31,82 AG
268 CAPRON Jacques D 03h12’21 31,82 AG
269 PORCIN Hervé C 03h12’21 31,82 AG
270 HARDEL Audrey W1 03h12’21 31,82 AG
271 JEANROCH Johnny B 03h15’12 31,35 AG
272 TRANI Isabelle W1 03h16’11 31,2 AG
273 BLONDEAU Gilbert E 03h16’11 31,2 OR
274 MATHIEU Nicolas A 03h16’11 31,2 BZ
275 DROUOT Stephane B 03h16’11 31,2 AG
276 FRERE Jean Yves D 03h16’59 31,07 AG
277 CREPELLE Patrice C 03h16’59 31,07 AG
278 SABA Giiovanni D 03h16’59 31,07 AG
279 NOIRAULT Olivier C 03h16’59 31,07 AG
280 BILLOTTE Etienne D 03h16’59 31,07 AG
281 LAUBIER Jean-Pierre E 03h16’59 31,07 OR
282 RAMEL Roger D 03h16’59 31,07 AG
283 DESCHAMPT Daniel E 03h16’59 31,07 OR
284 NARCE Michel D 03h16’59 31,07 AG
285 OLMINI Francois E 03h16’59 31,07 OR
286 CAMUS Lise W1 03h16’59 31,07 AG
287 DECOENE Thomas A 03h16’59 31,07 BZ
288 BUGNOT Aymeric C 03h16’59 31,07 AG
289 MALCOIFFE Frederic C 03h16’59 31,07 AG
290 DUMONT Philippe B 03h18’18 30,86 AG
291 CASTEL Yannick E 03h18’29 30,83 OR
292 MASSARD Alain D 03h18’29 30,83 AG
293 HARRER Bertrand B 03h19’37 30,66 AG
294 GALLI Francis D 03h19’51 30,62 AG
295 BOURGEOIS Emile D 03h19’51 30,62 AG
296 ROMAND Daniel E 03h19’51 30,62 OR
297 GRANDGIRARD Eric C 03h19’51 30,62 AG
298 THOMASSIN Patrick D 03h19’51 30,62 AG
299 COLLAUD Jean Michel C 03h19’51 30,62 AG
300 PELLISARD Sylvain B 03h19’51 30,62 AG
301 SIMULA Patrick C 03h19’51 30,62 AG
302 GRANDMAISON Gilbert D 03h19’51 30,62 AG
303 BRECHARD Laurent C 03h20’42 30,49 AG
304 CHARVET Luc D 03h20’42 30,49 AG
305 PERRAULT Marylene W2 03h20’42 30,49 AG
306 DEVETTOR Lionel C 03h20’42 30,49 AG
307 HARDOUIN Olivier C 03h20’42 30,49 AG
308 CUINET Marcel E 03h20’42 30,49 AG
309 MARTEN Mark B 03h20’42 30,49 BZ
310 CHEVAL Raymond E 03h20’42 30,49 AG
311 DI CENTA Yvan D 03h23’04 30,14 AG
312 MAIREY Nicolas B 03h23’04 30,14 BZ
313 GILLIER Andre E 03h23’04 30,14 AG
314 DETOT Raymond D 03h23’04 30,14 AG
315 BENOIT Gérard E 03h23’04 30,14 AG
316 ANSELMETTI Roger E 03h23’04 30,14 AG
317 VERPILLAT Olivier C 03h23’04 30,14 AG
318 JUIF Denis E 03h23’04 30,14 AG
319 BILLION Patrick D 03h23’04 30,14 AG
320 ANDRE Michel E 03h23’04 30,14 AG
321 BRETON Thierry D 03h23’04 30,14 AG
322 CHAMPALLE Christelle W2 03h23’04 30,14 AG
323 TISSOT Bernard E 03h23’04 30,14 AG
324 ALPHE Michel D 03h23’04 30,14 AG
325 ROUSSELET Gilles D 03h23’04 30,14 AG
326 MONNOT Jacques E 03h23’04 30,14 AG
327 RATTE Caude E 03h23’04 30,14 AG
328 LECLERC Gérard F 03h23’04 30,14 OR
329 CHAREIRE Damien D 03h23’04 30,14 AG
330 QUILLOT Maurice E 03h23’04 30,14 AG
331 BOUDOT Patrick D 03h23’04 30,14 AG
332 BLANC Pierre E 03h23’04 30,14 AG
333 MAUCHAMP Christian C 03h23’04 30,14 AG
334 PORCHEROT Martial B 03h26’01 29,71 BZ
335 PROTHERY Franck C 03h27’45 29,46 AG
336 MERGEY Gérard C 03h27’45 29,46 AG
337 MESSELOT Daniel F 03h28’03 29,42 OR
338 LIBOZ Philippe D 03h29’21 29,23 AG
339 BETARD Michel D 03h29’53 29,16 AG
340 GIRARD Sebastien B 03h29’53 29,16 BZ
341 SUAIRE Bruno C 03h29’53 29,16 AG
342 PORCHEROT Bruno C 03h29’53 29,16 AG
343 MOUREY Pascal C 03h29’53 29,16 AG
344 BISTAC Vincent C 03h30’24 29,09 BZ
345 BUREAU Christian E 03h30’24 29,09 AG
346 VEJUX Michel E 03h30’24 29,09 AG
347 PANIZ Jacques F 03h30’24 29,09 AG
348 PY Claude D 03h30’24 29,09 AG
349 MIQUET Rene D 03h30’24 29,09 AG
350 VASSILIEFF Laurent B 03h30’24 29,09 BZ
351 FLEURENT Michel D 03h30’24 29,09 AG
352 CHARGE Anthony C 03h30’24 29,09 BZ
353 FAURE Jean-Claude D 03h30’24 29,09 AG
354 GAIDOT Francois C 03h30’24 29,09 BZ
355 DUBOZ Jean Claude F 03h30’24 29,09 AG
356 DEFRUIT Patrick D 03h30’24 29,09 AG
357 MALAMAS Marc E 03h30’24 29,09 AG
358 DRUOT Stephane B 03h30’24 29,09 BZ
359 RUAULT Stephane C 03h30’24 29,09 BZ
360 LAMBERT Philippe D 03h30’24 29,09 AG
361 MALLET Gerard E 03h30’24 29,09 AG
362 MARY Bernard D 03h30’24 29,09 AG
363 MARY Laurent B 03h32’22 28,82 BZ
364 PICARD Guillaume A 03h32’22 28,82 BZ
365 BECAM Sylviane W3 03h32’22 28,82 AG
366 GAUDIN Hubert D 03h32’22 28,82 AG
367 THUREAU Daniel D 03h32’22 28,82 AG
368 ANSANAY Didier D 03h32’22 28,82 AG
369 JUPILLE Philippe A 03h34’40 28,51 BZ
370 WATRIM Dominique D 03h35’29 28,4 AG
371 DUCHASSIN Alain D 03h35’29 28,4 AG
372 DARNAUD André F 03h35’49 28,36 AG
373 RICHARD Yolande W3 03h37’21 28,16 AG
374 RICHARD Pascal D 03h37’21 28,16 AG
375 BOISSON Gilles D 03h37’21 28,16 AG
376 MAUFFREY Pascal D 03h38’34 28 AG
377 CHENAVIER Bernadette W3 03h38’54 27,96 AG
378 REFFET Olivier D 03h38’54 27,96 AG
379 DEL DO Serge D 03h38’54 27,96 AG
380 COUTKAS Christian D 03h38’54 27,96 AG
381 VANSON Frederic C 03h42’11 27,54 BZ
382 MENESTRIER Charles E 03h43’00 27,44 AG
383 MARION Marcel E 03h44’34 27,25 AG
384 GERMOND Daniel E 03h46’15 27,05 AG
385 DUCREUX Daniel E 03h46’31 27,02 AG
386 CABAUD Jean-Luc D 03h46’59 26,96 BZ
387 COURDEROT Pierre E 03h48’25 26,79 AG
388 SAUTER François C 03h48’25 26,79 BZ
389 PELEGE Michel E 03h48’25 26,79 AG
390 BONTEMPS Pascal D 03h48’25 26,79 BZ
391 BRUNEAU Gilles D 03h48’25 26,79 BZ
392 MARTIN Raymond D 03h48’25 26,79 BZ
393 DALLOZ Michel D 03h48’25 26,79 BZ
394 LEBEAU Gilles C 03h50’16 26,58 BZ
395 BOUDOT Yohann A 03h50’22 26,57 BZ
396 MONIN Christian E 03h51’03 26,49 BZ
397 GUEY Christian C 03h52’10 26,36 BZ
398 REYMOND Jean E 03h52’30 26,32 BZ
399 MENETRIER Charles E 03h52’30 26,32 BZ
400 JEUNET Stephane B 03h52’50 26,28 BZ
401 BARBIER Roger E 03h53’07 26,25 BZ
402 BOURGEOIS Patrick D 03h53’17 26,23 BZ
403 GOTOTTE Christian D 03h54’05 26,14 BZ
404 CARDINAUX Jean-Marie D 03h54’05 26,14 BZ
405 MARTIN Manuel C 03h54’35 26,09 BZ
406 DRESCHER Alain E 03h54’35 26,09 BZ
407 PRODHON Cyril C 03h54’35 26,09 BZ
408 PONCET Guy F 03h55’32 25,98 AG
409 BEUREY Michel F 03h55’32 25,98 AG
410 VASSEUR Joël D 03h55’32 25,98 BZ
411 CHANUSSOT Roland E 03h55’32 25,98 BZ
412 BAVEUX Christian C 03h55’32 25,98 BZ
413 DUCAROUGE Jean Louis D 03h55’32 25,98 BZ
414 RICHARD Gilles D 03h55’32 25,98 BZ
415 HENON Pascal C 03h55’32 25,98 BZ
416 BONIN Remy D 03h55’32 25,98 BZ
417 GUEDES Serafin C 03h55’32 25,98 BZ
418 BOICHUT Daniel D 03h55’32 25,98 BZ
419 PIDANCET Claude F 03h57’57 25,72 AG
420 NORET Jean-Claude F 03h58’27 25,67 AG
421 DUBOST Bruno C 03h59’23 25,57 BZ
422 DROUOT Jean-Louis D 03h59’44 25,53 BZ
423 BARBIER Marc D 03h59’44 25,53 BZ
424 MEUNIER Moïse F 04h00’54 25,4 BZ
425 MEUNIER Philippe C 04h00’54 25,4 BZ
426 MONTAGNE Martine W2 04h03’59 25,08 BZ
427 BARRE Serge E 04h06’34 24,82 BZ
428 AVISSE Claude E 04h06’34 24,82 BZ
429 CAVATZ Denis C 04h06’57 24,78 BZ
430 BIENMILLER Pierre F 04h13’11 24,17 BZ
431 GUEDENEY Gabriel E 04h13’23 24,15 BZ
432 VOURCH Laurent C 04h14’19 24,06 BZ
433 CORNEVAUX Gilbert D 04h14’19 24,06 BZ
434 HUMBLOT Pierre F 04h14’19 24,06 BZ
435 GOUX Fabrice D 04h14’19 24,06 BZ
436 TRANCHEVEUX Pierre D 04h14’19 24,06 BZ
437 PLANTIER Gérard E 04h14’19 24,06 BZ
438 MONIER Denis E 04h14’19 24,06 BZ
439 MAGNIN FEYSOT François C 04h16’31 23,86 BZ
440 GUILLOBEZ Bernadette W3 04h16’50 23,83 BZ
441 GOUBEIA José D 04h17’36 23,76 BZ
442 GUITTARD Daniel E 04h17’36 23,76 BZ
443 VOISIN Patrick E 04h30’52 22,59 BZ
444 CHARTON Robert F 04h33’37 22,37 BZ
445 BERNARDI Jacques E 04h39’48 21,87 BZ
446 GUERRIN Yvan E 05h00’19 20,38 BZ
447 PELLETIER Gérard D 05h00’19 20,38 BZ
448 CLAVIER Jean-Luc D 05h02’15 20,25 BZ

Haut 









Haut  
 Privé-site   Auteursrecht-Copyright : klik hier om te lezen !