Velovelo
Português Nederlands 日本語 中文
Español English čeština slovenčina
русский italiano polski norsk
français Deutsch svenska عربي
 
 vorige pagina
 Stuur naar een vriend
 Print dit artikel
 ---> La Louis Pasteur 2009 : Résultats du 74 km

ClasNom Prénom.Cat...Temps.......Moy......dip....
1 CABAUD Clement J 01h54’02 38,94 OR
2 ESTEVES Paul-Victor A 01h54’02 38,94 OR
3 RENSON Frederic B 01h56’22 38,16 OR
4 VIENEZ Arnaud A 01h56’28 38,12 OR
5 SERRIERE Sébastien H 01h56’31 38,11 OR
6 GASSER Johny B 01h56’36 38,08 OR
7 MOINE Florian J 01h56’45 38,03 OR
8 GUYON Jean Luc D 01h56’51 38 OR
9 BEGEY Laurent J 01h56’51 38 OR
10 FERRAZOLI Florent D 01h56’51 38 OR
11 LOCATELLI Dominique C 01h56’51 38 OR
12 JOLY Frédéric B 01h56’51 38 OR
13 BALLEYDIER Jean-François D 01h56’51 38 OR
14 BOULOT Sebastien A 01h56’51 38 OR
15 PICARD Jérémie J 01h56’51 38 OR
16 GUYON Benjamin A 01h56’51 38 OR
17 PERRET Lucas J 01h56’51 38 OR
18 ROUSSEAU Pierre J 01h56’51 38 OR
19 COSTA Andréa J 01h56’51 38 OR
20 ESTEVES Nicolas A 01h56’51 38 OR
21 CLAIROTTE Yannick A 01h56’51 38 OR
22 GRAPPIN Christian E 01h56’51 38 OR
23 NAEGELLEN Arthur A 01h56’51 38 OR
24 BARASS Christophe C 01h56’51 38 OR
25 DELATTRE Gilles C 01h56’51 38 OR
26 MERGEY Dominique C 01h56’51 38 OR
27 FILON-MAILLET Alois J 01h56’51 38 OR
28 DOUVRE Ludovic J 01h56’51 38 OR
29 HELLIN Roger E 01h56’51 38 OR
30 HRZINA Maxime A 01h56’51 38 OR
31 DELORME Gerard C 01h56’51 38 OR
32 ROCHAIX Catherine W1 01h56’51 38 OR
33 FAIVRE Dany B 01h58’24 37,5 OR
34 BLONDEAU Sebastien B 01h58’24 37,5 OR
35 CHARVIN Joris J 01h58’39 37,42 OR
36 LEWIS William J 01h58’40 37,42 OR
37 CRONIN Vincent A 01h59’04 37,29 OR
38 DELGRANDI Lucien D 01h59’58 37,01 OR
39 BRUANDET Laurent B 02h00’37 36,81 OR
40 CHAUVET Xavier B 02h00’42 36,79 OR
41 LAMARD Jean Paul E 02h02’47 36,16 OR
42 SIRE Gilles D 02h02’54 36,13 OR
43 BILON Claude D 02h02’56 36,12 OR
44 GROS Stephanie W1 02h03’16 36,02 OR
45 FAIVRE Denis E 02h04’18 35,72 OR
46 AUBERT Rémi J 02h04’25 35,69 OR
47 LAMY-ROUSSEAU Benoit A 02h05’06 35,49 OR
48 DUBIEF Thierry C 02h05’06 35,49 OR
49 RUSSO Fabrice C 02h05’06 35,49 OR
50 RUSSO Gregory J 02h05’06 35,49 OR
51 RENSON Freddy E 02h05’06 35,49 OR
52 CONTESSE Christophe A 02h05’06 35,49 OR
53 GOGUELY Sebastien A 02h05’06 35,49 OR
54 HENRY Didier D 02h05’06 35,49 OR
55 DESGOUILLES Olivier B 02h05’06 35,49 OR
56 LEMOINE Eric J 02h05’06 35,49 OR
57 VALLADONT Benjamin D 02h05’06 35,49 OR
58 CONTESSE Jean Pierre D 02h05’06 35,49 OR
59 CRETOT William B 02h05’06 35,49 OR
60 GHELMA Philippe D 02h05’06 35,49 OR
61 ANGONIN Guillaume J 02h05’06 35,49 OR
62 BEIGNIER Pascal D 02h05’06 35,49 OR
63 OUDOT Yves F 02h05’06 35,49 OR
64 MOUETTE Franck B 02h05’06 35,49 OR
65 POZZETA Jean-Michel E 02h05’06 35,49 OR
66 GEILLON Pierre A 02h06’29 35,1 OR
67 BEDARD Gilles B 02h10’52 33,93 OR
68 DELSAUX Didier D 02h10’52 33,93 OR
69 FRIGIOLINI Stéphane A 02h10’52 33,93 AG
70 FRIGIOLINI Christian C 02h10’52 33,93 OR
71 LONJARET Christine W2 02h10’52 33,93 OR
72 DOUDEAU Jacques D 02h10’52 33,93 OR
73 GUYOT Richard C 02h10’52 33,93 OR
74 CRONIN Michaêl C 02h10’52 33,93 OR
75 PAOLI Jacques D 02h10’52 33,93 OR
76 CLAUDE Alexandre B 02h11’31 33,76 OR
77 ABELLO Nicolas A 02h11’31 33,76 AG
78 GRILLOT Rémy J 02h11’31 33,76 OR
79 LERAT Ludovic A 02h11’31 33,76 AG
80 DECREUSE Cyrille B 02h11’31 33,76 OR
81 CHAMPENOIS Denis B 02h11’31 33,76 OR
82 VUILLEMIN Didier E 02h11’31 33,76 OR
83 LEROY Joelle W3 02h11’31 33,76 OR
84 BOURGOIN Yves D 02h11’31 33,76 OR
85 MALAIZIER Eric C 02h11’31 33,76 OR
86 JEANNOT David A 02h11’31 33,76 AG
87 GUEZ Manuel C 02h11’31 33,76 OR
88 BRIVET Daniel E 02h12’27 33,52 OR
89 BARRE Pascal D 02h12’27 33,52 OR
90 CHALUMEAUX Charles E 02h12’27 33,52 OR
91 BENEZECH Juliette W0 02h12’27 33,52 OR
92 HIOLIN Antoine C 02h12’27 33,52 OR
93 MERMET Patricia W2 02h12’27 33,52 OR
94 BENEZECH Michel D 02h12’27 33,52 OR
95 BLONDEAU Laurence B 02h12’27 33,52 OR
96 PICARD Didier C 02h12’27 33,52 OR
97 GRILLOT Nicolas A 02h12’27 33,52 AG
98 HIOLIN Hugo A 02h13’41 33,21 AG
99 GRUARDETI Jéröme B 02h16’43 32,48 AG
100 DESGOUILLES Severine W1 02h16’43 32,48 OR
101 VIVINE Serge D 02h16’43 32,48 OR
102 BOUGAUD Jerome B 02h16’43 32,48 AG
103 HUGUENET Julien A 02h16’43 32,48 AG
104 SIMONET Jean marc D 02h16’43 32,48 OR
105 BALL Marius F 02h16’43 32,48 OR
106 TIRADON Joël E 02h16’43 32,48 OR
107 PONARD Pierre E 02h16’43 32,48 OR
108 DUSSAUCY Lionel B 02h16’43 32,48 AG
109 MERMET Jean E 02h16’43 32,48 OR
110 PYANET Gael A 02h17’46 32,23 AG
111 GUYOT Franck C 02h19’11 31,9 OR
112 PERRET Pierre E 02h20’12 31,67 OR
113 LACROIX Brigitte W2 02h21’21 31,41 OR
114 LONGIN Pierre E 02h22’10 31,23 OR
115 REBOUILLAT Didier B 02h22’44 31,11 AG
116 MELLAN Regis C 02h23’41 30,9 AG
117 PRETOT Charlie J 02h24’49 30,66 OR
118 SOVANT Guy E 02h24’54 30,64 OR
119 ARBEL Jean-Paul E 02h25’49 30,45 OR
120 GLORIOD Denis D 02h25’49 30,45 AG
121 GALLAIRE André E 02h25’49 30,45 OR
122 ROLLAND Daniel E 02h26’58 30,21 OR
123 DEVAS Gilbert E 02h26’58 30,21 OR
124 THEURET Bernard F 02h26’58 30,21 OR
125 KERCHBAUM Bénédicte W1 02h26’58 30,21 AG
126 RACINE Michel D 02h26’58 30,21 AG
127 BELISSANT Guy D 02h26’58 30,21 AG
128 MAITRET Jean E 02h26’58 30,21 OR
129 MASSON Frédéric C 02h26’58 30,21 AG
130 BEAUJARD Guy E 02h26’58 30,21 OR
131 BOUVIER Pascal C 02h26’58 30,21 AG
132 BOURQUIN Noelle D 02h30’38 29,48 AG
133 PLUMET André F 02h31’00 29,4 OR
134 LAUMONIER Jean F 02h31’05 29,39 OR
135 MARQUEZE Alain E 02h31’57 29,22 AG
136 FAWER Michel E 02h35’15 28,6 AG
137 DARD Serge E 02h36’46 28,32 AG
138 DARD Danielle W3 02h36’46 28,32 OR
139 BERGIER Gilbert F 02h37’02 28,27 AG
140 MERGEY Gerard E 02h37’09 28,25 AG
141 PETETIN David A 02h37’09 28,25 AG
142 MOULIN Louis D 02h37’09 28,25 AG
143 COVIN Frédéric C 02h37’46 28,14 AG
144 CUYNET Roland F 02h37’46 28,14 AG
145 CUINET Gerard F 02h37’46 28,14 AG
146 DOUCEY Yves E 02h38’31 28,01 AG
147 HUGUENET Aurelien A 02h38’38 27,99 AG
148 PRETOT Luc C 02h38’43 27,97 AG
149 LACROIX Michel D 02h38’53 27,95 AG
150 BRESSAND Nelly W3 02h38’57 27,93 OR
151 ROUSSEY Noel D 02h39’09 27,9 AG
152 MICHELIN Marc E 02h39’15 27,88 AG
153 JEANNOT Philippe C 02h40’35 27,65 AG
154 AMBROSINO Paul F 02h40’58 27,58 AG
155 PINHEIRO José C 02h41’47 27,44 AG
156 DESGOUILLES Roland E 02h48’15 26,39 AG
157 BOULLY Jean Paul D 02h48’15 26,39 AG
158 MACE Gerard E 02h48’15 26,39 AG
159 GOLLAIN Jacques F 02h48’15 26,39 AG
160 PINJARD Yves D 02h52’35 25,73 AG
161 HILLIOU Victor F 02h53’50 25,54 AG
162 BERGERON Noël F 02h53’50 25,54 AG
163 PIGE Bruno D 02h55’11 25,34 AG
164 BARBIER Marie W3 02h55’11 25,34 AG
165 BOURGEOIS Charles D 02h55’11 25,34 AG
166 DUBAIL Michel F 02h55’11 25,34 AG
167 ROSAT Valérie W2 02h55’11 25,34 AG
168 CUISANT Louis F 02h55’11 25,34 AG
169 CUISANT Jean Louis D 02h55’11 25,34 AG
170 FRIGIOLINI Jean D 02h55’11 25,34 AG
171 MAIGNAN Pascale W2 02h56’17 25,19 AG
172 DUMONT Cindy W1 02h59’29 24,74 BZ
173 DEL REY Alexandre B 02h59’29 24,74 BZ
174 GARNIER Emmanuel B 02h59’29 24,74 BZ
175 ZADOINOFF Eric B 02h59’29 24,74 BZ
176 GOICHOT Virginie W1 03h09’51 23,39 BZ
177 MAITRE Gerard E 03h10’20 23,33 BZ
178 PROST Aline W2 03h10’20 23,33 BZ
179 GUIDETTI Pierre F 03h19’45 22,23 BZ
180 DOMENGET Hélene W3 03h19’45 22,23 AG
181 DOMENGET Jean-Pierre E 03h19’45 22,23 BZ
182 TRANCHEVEUX Maryse W2 03h27’22 21,41 BZ
183 BRUNEAU Claudette W3 03h27’57 21,35 BZ
184 TRANCHEVEUX Jean Luc D 03h27’57 21,35 BZ
185 BOUCHERET Murielle C 03h38’38 20,31 BZ

Haut 









Haut  
 Privé-site   Auteursrecht-Copyright : klik hier om te lezen !