Velovelo
Português Nederlands 日本語 中文
Español English čeština slovenčina
русский italiano polski norsk
français Deutsch svenska عربي
 
 vorige pagina
 Stuur naar een vriend
 Print dit artikel
 ---> La Jean-François Bernard 2009 : Résultats du 167 km

ClassDos.... Nom Prénom ... Cat. Temps........Moy.......Dip......
1 30 SCHURZ Nicolas B 04h31’36 36,89 OR
2 102 PASCUAL Benjamin A 04h31’39 36,89 OR
3 57 BEAUFILS Christophe B 04h33’04 36,69 OR
4 34 PECATTE Florent A 04h33’04 36,69 OR
5 70 GOMES Augusto B 04h33’04 36,69 OR
6 55 BUCHILLET Jean-Paul D 04h33’04 36,69 OR
7 17 DUROUSSEAU Laurent B 04h34’16 36,53 OR
8 4 COUDRE Karl C 04h34’16 36,53 OR
9 56 CHAVET-BELLOT Patrick C 04h34’23 36,52 OR
10 53 GIDEL Samuel A 04h34’23 36,52 OR
11 48 MOTTET Raphaël B 04h35’13 36,41 OR
12 75 MONNERIE Jean-Baptiste C 04h37’34 36,1 OR
13 27 JULIAN Bray C 04h40’00 35,79 OR
14 89 SIMON Yves D 04h40’06 35,77 OR
15 96 KERIRZIN Philippe C 04h40’06 35,77 OR
16 58 DUBAND Regis B 04h41’22 35,61 OR
17 103 FEBUAY Geoffroy A 04h41’28 35,6 OR
18 2 JOLY Xavier B 04h41’28 35,6 OR
19 6 LAMONTAGNE Pierre Marc D 04h41’53 35,55 OR
20 1 BALAUDE Jean-François C 04h41’53 35,55 OR
21 72 DIERKENS Vivien B 04h41’53 35,55 OR
22 69 PAGET Julian A 04h41’53 35,55 OR
23 7 LESPAGNOL Laurent B 04h41’53 35,55 OR
24 87 CHAVANNE Claude D 04h41’53 35,55 OR
25 23 RABY Christophe A 04h41’53 35,55 OR
26 81 PEUVRIER Olivier B 04h46’57 34,92 OR
27 42 COISY Steve B 04h46’57 34,92 OR
28 85 RADENAC Emanuel A 04h46’57 34,92 OR
29 8 MARTY Arnaud C 04h53’52 34,1 OR
30 71 PUISSANT Alexandre A 04h53’52 34,1 OR
31 45 RAUCAZ Christian C 04h53’52 34,1 OR
32 20 SERGENT Sylvain C 04h54’02 34,08 OR
33 73 SEGURET Manuel A 04h58’31 33,57 OR
34 35 POPLIMONT Pascal C 04h58’45 33,54 OR
35 13 DUCREUX Robert E 04h58’45 33,54 OR
36 94 NOLIUS Bernard E 04h58’45 33,54 OR
37 39 AME Philippe C 04h58’45 33,54 OR
38 60 DECLOIS Jean-Claude E 04h58’45 33,54 OR
39 33 KALK Willy A 04h58’59 33,51 OR
40 91 RENOU Daniel D 04h58’59 33,51 OR
41 98 MORIN Didier C 04h58’59 33,51 OR
42 41 BONNEAU Richard D 04h58’59 33,51 OR
43 95 BURON Michel D 04h58’59 33,51 OR
44 16 SCHAAF Christian D 04h59’22 33,47 OR
45 86 MULS Guillaume C 05h03’32 33,01 OR
46 12 VOUILLON Bernard D 05h03’32 33,01 OR
47 9 CORTET Stéphane C 05h08’02 32,53 OR
48 28 GITTON Guy E 05h08’26 32,49 OR
49 99 BASSET Jean Pierre C 05h08’26 32,49 OR
50 65 FALLET David B 05h08’26 32,49 OR
51 78 GOMBERT William D 05h08’26 32,49 OR
52 21 LECHAT Pascal C 05h08’26 32,49 OR
53 67 IZARN Stéphane C 05h08’26 32,49 OR
54 29 NICOLLE François D 05h08’26 32,49 OR
55 38 BLAIN Pascal C 05h12’57 32,02 OR
56 105 QUATREHOMME Eric C 05h13’59 31,91 OR
57 74 BOURGEOT Mathieu A 05h14’11 31,89 OR
58 104 ROLIN Damien A 05h14’11 31,89 OR
59 63 CAMATTE Guy D 05h14’11 31,89 OR
60 37 CHARBONNIER Claude E 05h15’32 31,76 OR
61 100 MONET Corinne W2 05h17’49 31,53 OR
62 101 PORTANIER Tony A 05h17’56 31,52 AG
63 61 PETIFILS Vincent D 05h17’56 31,52 OR
64 32 ORY Dominique C 05h17’56 31,52 OR
65 47 LAHAIE Jean-Jacques D 05h17’56 31,52 OR
66 19 COINON Jean-Pierre D 05h18’21 31,47 OR
67 11 ORENGO Guillaume A 05h21’29 31,17 AG
68 77 SOUCHAL Thierry C 05h24’02 30,92 OR
69 50 MAQUET Philippe C 05h25’37 30,77 OR
70 46 CLIPP Jean-Noel A 05h26’16 30,71 AG
71 97 SCHAEFFER Jean Paul D 05h26’16 30,71 OR
72 54 ZAMPOLLI Christian E 05h32’36 30,13 OR
73 14 GOUMY Philippe C 05h32’54 30,1 OR
74 18 LORRAIN Pascal D 05h32’54 30,1 OR
75 49 RAOUL Jean-Pierre C 05h37’19 29,71 OR
76 59 JOURALVENKO Frederick B 05h37’19 29,71 AG
77 10 LAURENT Cedric B 05h37’19 29,71 AG
78 51 MAQUET Pierre C 05h40’41 29,41 OR
79 92 ADELINE Bruno B 05h44’17 29,1 AG
80 68 PENNARUN Yvan C 05h44’31 29,08 OR
81 93 FRANCOIS Jean Jacques D 05h51’43 28,49 OR
82 36 VALLEZ Francis D 05h55’11 28,21 OR
83 90 BOUCHER Frederic C 05h55’22 28,2 AG
84 52 ZAMPOLLI Eric C 05h55’22 28,2 AG
85 88 MAILLARD Daniel D 05h56’08 28,14 OR
86 44 RIPAULT André E 05h57’11 28,05 OR
87 24 POUJADE Jean-Claude E 05h57’11 28,05 OR
88 62 CARRE Michel C 05h57’11 28,05 AG
89 22 TANGUY Michel D 05h57’25 28,03 OR
90 66 ANGELINADIS Catherine W3 06h01’53 27,69 OR
91 43 LARDY Antoinette W2 06h01’53 27,69 OR
92 15 LAMBERT Guy E 06h01’53 27,69 OR
93 80 GOLUKE Ovido E 06h27’34 25,85 AG
94 79 DE RIDDEN Marya W3 06h27’34 25,85 OR
95 40 PUECH Alain D 06h45’01 24,74 BZ
96 83 BRUYNOCHE Alfredo E 06h45’01 24,74 BZ

Haut 









Haut  
 Privé-site   Auteursrecht-Copyright : klik hier om te lezen !