Velovelo
Português Nederlands 日本語 中文
Español English čeština slovenčina
русский italiano polski norsk
français Deutsch svenska عربي
 
 vorige pagina
 Stuur naar een vriend
 Print dit artikel
 ---> La Roannaise 2009 : Résultats du 135 km

Class Nom Prénom ... Cat. Temps........Moy.......Dip......
1 LEVITE GILLES D 3:53:02 33.86 OR
2 LEVITE FABIEN C 3:53:02 33.86 OR
3 RAFFIN LAURENT E 3:53:02 33.86 OR
4 JOLLANT SIMON C 3:53:02 33.86 OR
5 MAIGNAN OLIVIER D 3:53:02 33.86 OR
6 GOUROV MAXIM D 3:53:02 33.86 OR
7 D’OLIVEIRA FELISMINO E 3:58:43 33.05 OR
8 GIRAUD CHRISTIAN F 3:58:43 33.05 OR
9 VALLIN THOMAS D 4:02:02 32.60 OR
10 FOULON HAROLD C 4:03:07 32.45 OR
11 CHARLAT DAVID D 4:05:17 32.17 OR
12 MAZEL PIERRE HENRI F 4:05:17 32.17 OR
13 GIARDI FRANCOIS F 4:05:17 32.17 OR
14 MASSACRIER FREDERIC D 4:05:17 32.17 OR
15 LECUIVRE MICKAEL D 4:05:17 32.17 OR
16 DUFOUR THIERRY E 4:05:17 32.17 OR
17 HUMBERT PHILIPPE D 4:05:17 32.17 OR
18 CONTINSOUZA JOEL E 4:05:17 32.17 OR
19 GOMES FERNANDO F 4:05:17 32.17 OR
20 COLIN HERVE E 4:05:17 32.17 OR
21 VALLIN BENOIST D 4:05:17 32.17 OR
22 CHIZELLE YVES D 4:07:00 31.94 OR
23 BARDET PHILIPPE E 4:09:11 31.66 OR
24 DE CARVALHO MANUEL F 4:10:00 31.56 OR
25 MESERAY FREDERIC D 4:10:17 31.52 OR
26 SAINT GERMAIN OLIVIER E 4:12:00 31.31 OR
27 MARTINEAU ERIC E 4:12:00 31.31 OR
28 MONCORGE BERNARD E 4:13:52 31.08 OR
29 LERICHOMME BENJAMIN C 4:13:52 31.08 AR
30 MOISSONNIER HERVE E 4:14:24 31.01 OR
31 SALLERON LAURENT E 4:14:24 31.01 OR
32 TEXEREAU CHRISTOPHE E 4:14:24 31.01 OR
33 GAUCHER CHRISTOPHE E 4:14:24 31.01 OR
34 RELAVE ANTOINE C 4:14:24 31.01 AR
35 DELON ERIC E 4:14:24 31.01 OR
36 GENTET PASACL E 4:16:30 30.76 OR
37 MERLE OLIVIER E 4:16:40 30.74 OR
38 BOUCHERON RICHARD E 4:17:31 30.64 OR
39 PERRAUD ERIC D 4:17:39 30.62 OR
40 GIRIN BERNARD F 4:22:24 30.07 OR
41 SOTTON GERARD F 4:22:24 30.07 OR
42 CHAUVE FABIEN C 4:23:34 29.94 AR
43 VILLOTEAU FLORENT E 4:23:34 29.94 OR
44 PETIBOUT CHRISTOPHE E 4:23:34 29.94 OR
45 PERRAT JEAN CHARLES F 4:23:34 29.94 OR
46 VANRHYN RUDOLPH F 4:25:17 29.74 OR
47 DEBORDE LAURENT E 4:30:20 29.19 OR
48 PRONCHERY D 4:32:29 28.96 AR
49 BELIN MICHEL F 4:32:48 28.92 OR
50 BIGNOLET CYRILLE D 4:37:25 28.44 AR
51 FAVIERE JANY F 4:37:25 28.44 OR
52 PRUD’HON ALEXANDRE C 4:37:25 28.44 BR
53 FOURNIER GERARD F 4:37:26 28.44 OR
54 BEGARD LAURENT C 4:37:27 28.44 BR
55 RUBAT HERVE E 4:37:27 28.44 OR
56 ROSENBRIER JONATHAN D 4:37:27 28.44 AR
57 CHARMETTE BERNARD F 4:41:45 28.00 OR
58 EPINAT JACQUES E 4:41:45 28.00 AR
59 NEBOUT DANIEL F 4:41:45 28.00 OR
60 BONHOMME ERIC E 4:41:45 28.00 AR
61 MARTIN ERIC E 4:42:21 27.94 AR
62 PONTVIANNE FREDERIC E 4:44:02 27.78 AR
63 FROMENT LUDOVIC D 4:44:02 27.78 AR
64 MUZZARELLI GREGOIRE D 4:46:25 27.55 AR
65 DECHAVANNE YVES G 4:46:25 27.55 OR
66 CHARTRAIN GEORGES G 4:46:33 27.53 OR
67 BACH LIONEL F 4:46:33 27.53 OR
68 REIG ULYSSE G 4:46:33 27.53 OR
69 PREAUD ROBERT G 4:47:33 27.44 OR
70 NOAILLY ROGER F 4:47:33 27.44 OR
71 LUQUET ROBERT G 4:47:33 27.44 OR
72 PAPOT LIBERAL JEAN MARC F 4:47:33 27.44 OR
73 RODRIGUES JULIEN C 4:47:48 27.41 BR
74 MACAGNINO PATRICK E 4:48:13 27.38 AR
75 MALECOT GILLES E 4:55:36 26.69 AR
76 LOTISSIER ERIC E 4:55:36 26.69 AR
77 GILLES CEDRIC C 4:58:40 26.42 BR
78 BILLARD ALAIN E 5:01:38 26.16 AR
79 GUIBERT MICHEL G 5:03:25 26.00 OR
80 CARRE PATRICE E 5:07:30 25.66 AR
81 REYNAUD ALAIN G 5:08:23 25.59 OR
82 GONTARD MARC F 5:09:05 25.53 AR
83 GARIN JACKIE G 5:09:44 25.47 OR
84 NUEL PHILIPPE E 5:11:26 25.33 BR
85 ROLLAND RAYMOND F 5:17:08 24.88 AR
86 ZOBOLI MICHEL E 5:18:11 24.80 BR
87 POLICON JEAN CLAUDE G 5:26:58 24.13 AR
88 MORIS METENIER MARIELLE AB 5:33:28 23.66 OR
89 BERGER CHRISTIAN F 5:33:28 23.66 BR
90 POULY PIERRE F 5:33:28 23.66 BR
91 DESSAY ALBAN BBOX BOUYGUES D 5:47:10 22.73
92 VERNAY JEAN GUY F 6:01:18 21.84
93 PILON KORNELIS G 6:01:18 21.84 BR

Haut 









Haut  
 Privé-site   Auteursrecht-Copyright : klik hier om te lezen !