Velovelo
Português Nederlands 日本語 中文
Español English čeština slovenčina
русский italiano polski norsk
français Deutsch svenska عربي
 
 vorige pagina
 Stuur naar een vriend
 Print dit artikel
 ---> La Jean Cyril Robin 2009 : Résultats du 156 km

Class Nom Prénom ... Cat. Cl.cat.Temps....Moy.....
1 BONNETEAU Aurelien 1 C-M 3:52:23 40,28
2 TAILLANDIER Rene 1 E-M 3:55:00 39,83
3 MOYOU Jean Yves 2 E-M 3:55:00 39,83
4 TELLIER Luc 2 C-M 3:58:42 39,21
5 RAGOT Frederic 1 D-M 3:58:43 39,21
6 AUBERGER Florian 3 C-M 3:58:44 39,21
7 BROSSARD Thierry 4 E-M 3:58:44 39,21
8 MUSTIERE Pascal 3 E-M 3:58:44 39,21
9 DAVID Jeremy 2 D-M 3:58:45 39,21
10 DELMAS Johanny 4 C-M 3:58:45 39,21
11 NICOLAS Philippe 1 F-M 3:58:45 39,2
12 HOMO Jean Pierre 5 E-M 3:58:45 39,2
13 GUINCHE Philippe 6 E-M 3:58:45 39,2
14 PERRODO Eric 4 D-M 3:58:45 39,2
15 GRIMAUD Anthony 3 D-M 3:58:45 39,2
16 LAFAURIE Jean Christophe 7 E-M 3:58:45 39,2
17 JARNIER Francois 5 D-M 3:58:45 39,2
18 LE QUINTREC Franck 8 E-M 3:58:45 39,2
19 KERDUDO Franck 9 E-M 3:58:46 39,2
20 TALIBART Thierry 10 E-M 3:58:46 39,2
21 DUPUIS Didier 11 E-M 3:58:46 39,2
22 DESPREAUX Baptiste 5 C-M 3:58:47 39,2
23 JEGOU Jean Francois 6 C-M 3:58:47 39,2
24 POTIER Stephane 6 D-M 3:58:47 39,2
25 RUNAUOT Jean Marc 7 D-M 3:58:47 39,2
26 LEMERIEL Julien 7 C-M 3:58:48 39,2
27 PROD HOMME David 8 C-M 3:58:48 39,2
28 ARNAUD Freddy 13 E-M 3:58:50 39,19
29 BONNETEAU Luc 12 E-M 3:58:50 39,19
30 BOUGOUIN Jean Luc 2 F-M 3:58:51 39,19
31 LUCAS Olivier 8 D-M 3:58:53 39,18
32 BEAULOYE Lionel 9 D-M 3:58:53 39,18
33 VACQUENAUD Benoit 9 C-M 3:58:53 39,18
34 MORAND Denis 14 E-M 3:58:53 39,18
35 JEGOU Lilian 10 D-M 3:58:53 39,18
36 MAHE Thierry 15 E-M 3:58:54 39,18
37 BOUYER Alain 3 F-M 3:58:54 39,18
38 GUILLORE Olivier 11 D-M 3:58:55 39,18
39 BELAUD Julien 10 C-M 3:58:55 39,18
40 PAJOT Jean Marc 16 E-M 3:59:10 39,14
41 LAURENT Dominique 17 E-M 4:01:38 38,74
42 GENITONI Olivier 18 E-M 4:10:05 37,43
43 BEAUCHENE Antoine 11 C-M 4:10:05 37,43
44 GAUDIN Pascal 1 12 D-M 4:10:06 37,43
45 GUYONNET Philippe 4 F-M 4:10:06 37,43
46 PRIOUL Pascal 5 F-M 4:10:07 37,42
47 ROUSSEAU Jean Michel 19 E-M 4:10:08 37,42
48 TRAVERT Bruno 6 F-M 4:12:57 37
49 MONTIGNY Pierre Alexandre 12 C-M 4:12:57 37
50 PETER Gerard 7 F-M 4:12:57 37
51 PREAU Stephane 20 E-M 4:12:59 37
52 GUIBOUX Patrick 21 E-M 4:12:59 37
53 GARNIER Pascal 22 E-M 4:12:59 37
54 SABOT Jocelyn 13 D-M 4:13:00 37
55 GUILLIN Patrick 23 E-M 4:13:00 37
56 GUERINEAU Mickael 13 C-M 4:13:05 36,98
57 ROUSSEAU Julien 14 C-M 4:13:05 36,98
58 BRIANT Thomas 15 C-M 4:13:06 36,98
59 HEMERY Bruno 24 E-M 4:13:13 36,96
60 LAMBERT Thierry 25 E-M 4:13:57 36,86
61 COTENTIN Benoit 8 F-M 4:18:45 36,17
62 PETITEAU Philippe 1 G-M 4:18:45 36,17
63 THOMY Freddy 16 C-M 4:18:45 36,17
64 OLIVIER Nicolas 17 C-M 4:18:45 36,17
65 CLAVIER Franck 26 E-M 4:18:45 36,17
66 LE GOHEBEL Gilles 9 F-M 4:18:46 36,17
67 BROU Damien 14 D-M 4:18:47 36,17
68 DOLU Edgar 15 D-M 4:20:07 35,98
69 RONDEAU Sylvain 18 C-M 4:20:11 35,97
70 PAILLARD Marcel 2 G-M 4:20:11 35,97
71 COUEDRO Pascal 10 F-M 4:20:12 35,97
72 GOUESBIER Henri 3 G-M 4:20:12 35,97
73 DELAHAYE Bruno 27 E-M 4:20:12 35,97
74 BOISSADIE Jean 4 G-M 4:20:12 35,97
75 AMARTIN Christian 28 E-M 4:20:12 35,97
76 MARAIS Julien 16 D-M 4:20:13 35,97
77 CHAEN Romuald 17 D-M 4:20:13 35,97
78 VALLADE Eric 11 F-M 4:20:13 35,97
79 FOUETILLOU Francis 5 G-M 4:20:13 35,97
80 LE GALUDEC Anthony 18 D-M 4:20:13 35,97
81 FERME Fabrice 29 E-M 4:20:14 35,97
82 GERVIER Pascal 19 D-M 4:20:14 35,97
83 CORREC Pascal 30 E-M 4:20:14 35,97
84 MAISONNEUVE Christophe 1 19 C-M 4:20:14 35,97
85 BRETAUD Mathieu 20 D-M 4:20:15 35,97
86 LE PRINCE Didier 12 F-M 4:20:15 35,97
87 RIETJENS Dirk 13 F-M 4:20:15 35,97
88 CHEVRIER Eric 31 E-M 4:20:15 35,97
89 MORAND Antoine 14 F-M 4:20:15 35,97
90 MOREIL Christophe 32 E-M 4:20:15 35,97
91 MAGERAND Patrick 15 F-M 4:20:15 35,96
92 LEBOUC Jean Yves 6 G-M 4:20:16 35,96
93 BAINVEL Richard 16 F-M 4:20:16 35,96
94 BERNARD Bruno 17 F-M 4:20:17 35,96
95 ETOURNEUX Raphael 21 D-M 4:20:18 35,96
96 DESPRIEUX Laurent 33 E-M 4:20:18 35,96
97 LAMIRE Gerard 18 F-M 4:20:18 35,96
98 LE ROUZIC Patrick 34 E-M 4:20:19 35,96
99 MORILLE Emmanuel 22 D-M 4:20:19 35,96
100 DROILLARD Herve 35 E-M 4:20:20 35,95
101 MEROUR Rene Paul 20 -M- 4:20:20 35,95
102 GUISSEAU Thierry 36 E-M 4:20:20 35,95
103 LE BASTARD Didier 37 E-M 4:20:21 35,95
104 HALLIER Laurent 38 E-M 4:20:21 35,95
105 DOLU Fabien 21 C-M 4:20:22 35,95
106 PINAUD Pascal 19 F-M 4:20:22 35,95
107 DUBUT Francois 20 F-M 4:20:22 35,95
108 ARTU Gontrand 24 D-M 4:20:23 35,95
109 LERAY Florent 23 D-M 4:20:23 35,95
110 GAULTIER Yannick 25 D-M 4:20:24 35,95
111 CHEDOTAL Regis 39 E-M 4:20:25 35,94
112 DELAUNAY Benoit 26 D-M 4:20:25 35,94
113 ANDRE Stephane 40 E-M 4:20:26 35,94
114 LENRUME Olivier 22 C-M 4:20:29 35,93
115 ROUSSEAU Emmanuel 27 D-M 4:20:33 35,92
116 THAREAU Mathieu 23 C-M 4:20:42 35,9
117 PENEAU Yannick 41 E-M 4:21:16 35,83
118 FERRIENNE Jerome 28 D-M 4:21:22 35,81
119 HUCHET Bruno 42 E-M 4:25:03 35,31
120 BOUTEMY Didier 43 E-M 4:29:16 34,76
121 DANIEL Marcel 44 E-M 4:33:53 34,17
122 VIGNAIS Patrick 45 E-M 4:34:01 34,16
123 GAULTIER Serge 21 F-M 4:34:01 34,16
124 CHOTARD Jean 7 G-M 4:34:01 34,16
125 AUBRON Guillaume 29 D-M 4:34:02 34,16
126 PATOUX Alain 8 G-M 4:34:02 34,16
127 BROSSY Michel 9 G-M 4:34:02 34,16
128 MORICE Yannick 22 F-M 4:34:02 34,16
129 CHAVENEAU Yannick 46 E-M 4:34:03 34,16
130 CHATAIGNER Loic 47 E-M 4:34:03 34,15
131 JACOB Bruno 23 F-M 4:34:03 34,15
132 POTIER Aime 10 G-M 4:34:03 34,15
133 POURTIER Michel 11 G-M 4:34:03 34,15
134 FONTAINE Thierry 48 E-M 4:34:04 34,15
135 ORILLARD Claude 24 F-M 4:34:04 34,15
136 LELIEVRE Michel 25 F-M 4:34:04 34,15
137 METAIS Philippe 49 E-M 4:34:04 34,15
138 RAIMBAULT Antoine 30 D-M 4:34:05 34,15
139 BOURHIS Henri 50 E-M 4:34:05 34,15
140 CHARRIER Jacky 26 F-M 4:34:06 34,15
141 BONNEAU Patrice 27 F-M 4:34:06 34,15
142 RAYNAUD Didier 51 E-M 4:34:07 34,15
143 EON Serge 28 F-M 4:34:07 34,15
144 MAGNAN Thierry 52 E-M 4:34:07 34,15
145 TARDIVEAU Daniel 53 E-M 4:34:08 34,14
146 LEPRETRE Leon 54 E-M 4:34:09 34,14
147 AUGIN Jacky 29 F-M 4:34:09 34,14
148 BERNARD Jacques 12 G-M 4:34:10 34,14
149 PACAUD Emmanuel 31 D-M 4:34:10 34,14
150 RIVAL Damien 32 D-M 4:34:11 34,14
151 LEMAITRE Gerard 13 G-M 4:34:11 34,14
152 DROUAULT Patrick 55 E-M 4:34:12 34,13
153 STANESCO Joel 30 F-M 4:34:13 34,13
154 MAHE Jean Yves 14 G-M 4:34:17 34,13
155 BONNIN Dominique 24 -M- 4:34:21 34,12
156 LETOURNEAU Martial 56 E-M 4:34:26 34,11
157 COJEAN Francois 25 C-M 4:34:29 34,1
158 GOIMARD Jean 26 C-M 4:34:30 34,1
159 LECUYER Stephane 57 E-M 4:34:36 34,09
160 LECUYER Francois 27 C-M 4:34:37 34,08
161 LEMAITRE Thomas 28 C-M 4:34:37 34,08
162 LECUYER Antoine 29 C-M 4:34:37 34,08
163 LAUREYNE Christian 31 F-M 4:38:47 33,57
164 PACAUD Vincent 33 D-M 4:39:33 33,48
165 DOLU Sebastien 34 D-M 4:41:40 33,23
166 ROUXEL Serge 58 E-M 4:47:20 32,58
167 AUDIEVRE Philippe 59 E-M 4:47:20 32,58
168 LAMBERT Stephane 35 D-M 4:47:36 32,55
169 LEBOSSE Lionel 32 F-M 4:47:36 32,55
170 BURBAN Stephane 36 D-M 4:47:36 32,55
171 LEBOSSE Corinne 1 B-F 4:47:36 32,54
172 LE GUEN Jean Yves 15 G-M 4:47:36 32,54
173 LEMONNIER Arnaud 37 D-M 4:47:37 32,54
174 DAVID Jean Louis 33 F-M 4:47:37 32,54
175 METEE Michel 16 G-M 4:47:37 32,54
176 GUEGAN Florence 2 B-F 4:47:37 32,54
177 BILLY Lionel 60 E-M 4:47:42 32,53
178 SIMON Laurent 61 E-M 4:47:46 32,53
179 FRADIN Olivier 38 D-M 4:48:24 32,46
180 MORICEAU Jean Pierre 34 F-M 4:48:42 32,42
181 GUEGAN Philippe 62 E-M 4:49:12 32,37
182 HELBERT Didier 35 F-M 4:53:08 31,93
183 RUNAUOT Gilles 36 F-M 4:54:14 31,81
184 BRAUD Jean Francois 39 D-M 4:54:15 31,81
185 RICHOMME Christophe 63 E-M 4:59:31 31,25
186 HASPOT Daniel 64 E-M 5:01:12 31,08
187 ROCHETEAU Nicolas 30 C-M 5:01:15 31,07
188 ARTAILLOU Natahalie 3 B-F 5:01:15 31,07
189 ARTAILLOU Dominique 65 E-M 5:01:16 31,07
190 LABOULAIS Yves 17 G-M 5:01:17 31,07
191 LAUNAY Christian 18 G-M 5:01:17 31,07
192 GOURDE Armel 37 F-M 5:01:17 31,07
193 LE DIRACH Emile 19 G-M 5:01:17 31,07
194 CORNET Philippe 66 E-M 5:01:18 31,07
195 TUEUR Pascal 67 E-M 5:01:23 31,06
196 EDERN Jean Luc 68 E-M 5:04:22 30,75
197 JOUAN Damien 31 C-M 5:08:56 30,3
198 ECLIMONT Pascal 69 E-M 5:13:02 29,9
199 GAUTREAU Laurent 40 D-M 5:14:03 29,8
200 NEDELEC Alain 20 G-M 5:14:04 29,8
201 GAUTREAU Claude 70 E-M 5:14:04 29,8
202 ORINEL Stephane 71 E-M 5:14:05 29,8
203 ROBERT Jean Michel 21 G-M 5:14:06 29,8
204 PESTEL Eugene 38 F-M 5:14:06 29,8
205 SOURICE Eric 41 D-M 5:18:47 29,36
206 LEMEIGNEN Michel 72 E-M 5:18:48 29,36
207 GERVOT Philippe 73 E-M 5:18:48 29,36
208 BADET Pascal 74 E-M 5:18:48 29,36
209 CASSRON Samuel 42 D-M 5:18:48 29,36
210 PRENVEILLE CLERY Catherine 4 B-F 5:18:48 29,36
211 CHARDONNEAU Jean Francois 76 E-M 5:18:49 29,36
212 HALGAND Philippe 75 E-M 5:18:49 29,36
213 CATHALA Henri 22 G-M 5:18:49 29,36
214 GEORGET Bernard 39 F-M 5:18:50 29,36
215 MESSAGER Laurent 77 E-M 5:18:50 29,36
216 LE CORNEC Albert 23 G-M 5:18:51 29,36
217 PAQUEREAU Bernard 1 40 F-M 5:18:51 29,36
218 MAHE Andre 41 F-M 5:23:27 28,94
219 LE SAUX Pascal 78 E-M 5:26:03 28,71
220 FAOUR Corinne 5 B-F 5:29:50 28,38
221 BELLIOT Chritian 24 G-M 5:30:02 28,36
222 MORILLE Patrick 79 E-M 5:41:10 27,44
223 BOUCAULT Patrice 42 F-M 5:49:26 26,79
224 THIEFFIN Pierre 43 F-M 5:51:34 26,62

Haut 









Haut  
 Privé-site   Auteursrecht-Copyright : klik hier om te lezen !