Velovelo
Português Nederlands 日本語 中文
Español English čeština slovenčina
русский italiano polski norsk
français Deutsch svenska عربي
 
 vorige pagina
 Stuur naar een vriend
 Print dit artikel
 ---> La Jean Cyril Robin 2009 : Résultats du 110 km

Class Nom Prénom ... Cat. Cl.cat.Temps....Moy.....
1 MALTAVERNE Jonathan 1 D-M 2:54:20 37,86
2 GUIBOUIN David 1 C-M 2:55:09 37,68
3 MARCOTTE Laurent 2 D-M 2:55:09 37,68
4 LANGLOIS Stephane 1 E-M 2:55:10 37,68
5 JAULIN Thierry 2 E-M 2:55:12 37,67
6 CELTON Anthony 3 D-M 2:55:26 37,62
7 SAUDEAU Anthony 4 D-M 2:55:26 37,62
8 LACROIX Julien 5 D-M 2:55:27 37,62
9 JAGOT Jacky 1 F-M 2:55:27 37,62
10 BOUGOUIN Sylvain 3 E-M 2:55:27 37,62
11 TERNAT Jean Michel 6 D-M 2:55:27 37,62
12 LELIEVRE Christophe 4 E-M 2:55:27 37,62
13 MORIN Stephane 5 E-M 2:55:27 37,62
14 FLANDROIS Yann 2 F-M 2:55:27 37,62
15 LE HELLEY Arnaud 7 D-M 2:55:27 37,62
16 JAUNATRE Gonzague 6 E-M 2:55:27 37,62
17 ARON Ludovic 2 -M- 2:55:27 37,62
18 LUCAS Yannick 7 E-M 2:55:27 37,62
19 BOURGEAIS Frederic 3 C-M 2:55:27 37,62
20 SICOT Christophe 8 D-M 2:55:28 37,62
21 BAUDRY Nicolas 9 D-M 2:55:28 37,61
22 TOUBLANC Ludovic 10 D-M 2:55:28 37,61
23 PANNIER Frederic 1 8 E-M 2:55:28 37,61
24 LE DIVENAH Fabien 4 C-M 2:55:28 37,61
25 LOYER David 9 E-M 2:55:28 37,61
26 LEFAS Philippe 10 E-M 2:55:29 37,61
27 COURAUD Olivier 11 D-M 2:55:29 37,61
28 PANHALLEUX Didier 3 F-M 2:55:29 37,61
29 MOGIS Tony 12 D-M 2:55:29 37,61
30 BANCHEREAU Pierre 11 E-M 2:55:29 37,61
31 CHAUVET Eric 12 E-M 2:55:30 37,61
32 GOGUET Yann 13 D-M 2:55:31 37,6
33 THERAUD Jean Philippe 5 C-M 2:55:32 37,6
34 BOURGOIN Raphael 14 D-M 2:55:32 37,6
35 ROUILLE Christian 6 -M- 2:55:32 37,6
36 PIRAULT Anthony 15 D-M 2:55:32 37,6
37 DONNIO Marc 13 E-M 2:55:32 37,6
38 CORBEAU Cedric 16 D-M 2:55:36 37,59
39 DROUET Cyril 17 D-M 2:55:37 37,58
40 ARON Mickael 18 D-M 2:55:38 37,58
41 DAUNIS Mathieu 19 D-M 2:55:39 37,58
42 JONEAU Daniel 14 E-M 2:55:40 37,57
43 LE PARC Jerome 20 D-M 2:55:48 37,54
44 PIVAULT Cyrille 15 E-M 2:56:55 37,3
45 DOLTAIRE Michel 21 D-M 2:57:59 37,08
46 GUIFFAUT Yannick 4 F-M 3:02:10 36,23
47 MOCQUARD Dominique 5 F-M 3:02:10 36,23
48 PERIO Christian 16 E-M 3:02:11 36,23
49 ROLLAND David 22 D-M 3:02:11 36,23
50 SALLOUX Thierry 17 E-M 3:02:11 36,23
51 JALOUIN Patrice 7 -M- 3:02:11 36,23
52 CHESNEAU Jean Marc 23 D-M 3:02:11 36,23
53 LELAN Rodrigue 24 D-M 3:02:11 36,23
54 ANTOINE Denis 6 F-M 3:02:11 36,23
55 BOURGOUGNON Stephane 25 D-M 3:02:12 36,23
56 GOUIN Richard 26 D-M 3:02:12 36,22
57 ANEZO Richard 18 E-M 3:02:12 36,22
58 CHEVROT Regis 27 D-M 3:02:12 36,22
59 HAUMONT David 28 D-M 3:02:12 36,22
60 DUGUE Herve 19 E-M 3:02:12 36,22
61 BERTHIER Olivier 20 E-M 3:02:13 36,22
62 EUZENOT Herve 21 E-M 3:02:13 36,22
63 DELANOE Dominique 7 F-M 3:02:13 36,22
64 LECOMTE Pascal 22 E-M 3:02:14 36,22
65 DAVID Nicolas 29 D-M 3:02:14 36,22
66 MARSAIS Benoit 23 E-M 3:02:14 36,22
67 SEVESTRE Eric 24 E-M 3:02:17 36,21
68 RIBAULT Yannick 25 E-M 3:02:17 36,21
69 COUET Jean Pierre 8 F-M 3:02:18 36,2
70 BABU Bruno 26 E-M 3:02:26 36,18
71 GRIT Cyrille 8 -M- 3:02:46 36,11
72 TUAL Sylvain 30 D-M 3:02:51 36,09
73 DESBOIS Regis 27 E-M 3:04:31 35,77
74 BOUTIN Sebastien 31 D-M 3:04:55 35,69
75 COUSIN Jean Luc 28 E-M 3:05:42 35,54
76 LEDUC Fabien 9 C-M 3:07:24 35,22
77 MAHE Maurice 9 F-M 3:07:25 35,22
78 BAUTHAMY Andre 1 G-M 3:07:25 35,21
79 LEPOT Philippe 29 E-M 3:07:25 35,21
80 ROUSSET David 33 D-M 3:07:26 35,21
81 ROLLAND Nicolas 32 D-M 3:07:26 35,21
82 EVEILLARD Jean Claude 10 F-M 3:07:26 35,21
83 DAVID Francois 34 D-M 3:07:26 35,21
84 TREHUDIC Andre 30 E-M 3:07:26 35,21
85 GUILLON Olivier 11 F-M 3:07:26 35,21
86 TESSIER Carl 31 E-M 3:07:27 35,21
87 LE NAOUR Pierre Yves 10 C-M 3:07:27 35,21
88 GRELIER Mickael 35 D-M 3:07:27 35,21
89 DE PREVILLE Benoit 36 D-M 3:07:27 35,21
90 GOUIN Michel 12 F-M 3:07:27 35,21
91 OLIVIER Guillaume 37 D-M 3:07:28 35,21
92 MARCHESSEAU Philippe 13 F-M 3:07:28 35,21
93 LEROUX Jean Jacques 32 E-M 3:07:28 35,2
94 MEVEL Guy 33 E-M 3:07:29 35,2
95 REGARDIN Fabien 34 E-M 3:07:29 35,2
96 DEMEULE Thierry 35 E-M 3:07:29 35,2
97 LE GUENNEC Joel 14 F-M 3:07:29 35,2
98 GOUAULT Christophe 36 E-M 3:07:30 35,2
99 FOUCHER Sebastien 38 D-M 3:07:30 35,2
100 LE GOFF Olivier 39 D-M 3:07:30 35,2
101 BEILLARD Lionel 15 F-M 3:07:30 35,2
102 ROUSSEAU Patrick 16 F-M 3:07:30 35,2
103 MORTUREUX Patrick 37 E-M 3:07:31 35,2
104 DELAUMENI Christophe 40 D-M 3:07:31 35,2
105 OGER Yves 41 D-M 3:07:31 35,2
106 GUILLET Stephane 42 D-M 3:07:32 35,19
107 GARGASSON Bertrand 43 D-M 3:07:33 35,19
108 RAMBAUD Georges 2 G-M 3:07:33 35,19
109 LELAURE Fabrice 44 D-M 3:07:33 35,19
110 GOUY Robert 38 E-M 3:07:34 35,19
111 RONDEAU Alain 17 F-M 3:07:34 35,19
112 GILAIS Franck 39 E-M 3:07:35 35,19
113 BACON Daniel 18 F-M 3:07:35 35,18
114 CHAPIN Gerard 19 F-M 3:07:35 35,18
115 LEGRAND Germain 45 D-M 3:07:36 35,18
116 GARNIER Christian 40 E-M 3:07:37 35,18
117 EVANO Benoit 41 E-M 3:07:37 35,18
118 ROBERT Jean Yves 2 3 G-M 3:07:37 35,18
119 BRODU Stephane 42 E-M 3:07:37 35,18
120 PERSON Yann 46 D-M 3:07:38 35,17
121 BOURMAUD Luc 43 E-M 3:07:40 35,17
122 GARCES Marc 47 D-M 3:08:07 35,08
123 ROOTHAER Bertrand 44 E-M 3:11:47 34,41
124 LUCAS Patrick 45 E-M 3:11:48 34,41
125 KNOBELSPIESS Jean Noel 20 F-M 3:13:57 34,03
126 EVAIN Christian 46 E-M 3:14:02 34,01
127 GUEGAN Pascal 47 E-M 3:14:03 34,01
128 RICHARD Charles 21 F-M 3:14:03 34,01
129 ROBERT Eric 48 D-M 3:14:03 34,01
130 BOUTIN Laurent 49 D-M 3:14:03 34,01
131 PORTELEAU Julien 11 -M- 3:14:03 34,01
132 LE RAY Bernard 4 G-M 3:14:04 34,01
133 BLANCONNIER Gerard 22 F-M 3:14:04 34,01
134 GOURICHON Guillaume 50 D-M 3:14:04 34,01
135 HOURDEAU Philippe 51 D-M 3:14:05 34,01
136 LE CLAIVE Vincent 12 C-M 3:14:05 34,01
137 PINEL Dominique 48 E-M 3:14:05 34,01
138 MEUNIER Romuald 13 C-M 3:14:06 34
139 PESNEAU Philippe 49 E-M 3:14:06 34
140 MERCY Laurent 52 D-M 3:14:07 34
141 THOMAS Marcel 50 E-M 3:14:07 34
142 KERMAREC Laurent 51 E-M 3:14:07 34
143 LEFEUVRE Laurent 2 52 E-M 3:14:07 34
144 ANCELOT Jean Claude 5 G-M 3:14:07 34
145 TREHUDIC Claude Pere 53 E-M 3:14:07 34
146 TERRIEN Damien 53 D-M 3:14:08 34
147 JOSSO Marc 54 E-M 3:14:09 33,99
148 HAUMONT Pierre 2 54 D-M 3:14:09 33,99
149 ROBIN Christian 23 F-M 3:14:09 33,99
150 VITAY Michel 6 G-M 3:14:10 33,99
151 COTTO Bernard 7 G-M 3:14:10 33,99
152 BOUTIN Jean Michel 55 E-M 3:14:11 33,99
153 VERDIER Ludovic 55 D-M 3:14:11 33,99
154 MARIN Daniel 24 F-M 3:14:11 33,99
155 GUEGAN Christophe 56 D-M 3:14:12 33,99
156 BERNARD Michel 25 F-M 3:14:12 33,99
157 HAMON Eric 2 56 E-M 3:14:13 33,98
158 LE CALVE Stephane 57 E-M 3:14:14 33,98
159 ROY Lionel 58 E-M 3:15:44 33,72
160 DUCHENE 14 C-M 3:15:44 33,72
161 TRIMOREAU Stephane 59 E-M 3:18:28 33,25
162 FRESNEAU Philippe 60 E-M 3:18:28 33,25
163 LE THIEC Gilbert 26 F-M 3:18:36 33,23
164 DURAND Franck 57 D-M 3:18:43 33,21
165 MAILLARD Christophe 27 F-M 3:19:05 33,15
166 PLESSIS Yvan 58 D-M 3:19:34 33,07
167 MARCHANDOUR Bruno 15 -M- 3:19:34 33,07
168 TONY Williams 61 E-M 3:19:34 33,07
169 GUILLOU Joel 62 E-M 3:19:34 33,07
170 LE BESCOND Philippe 63 E-M 3:19:35 33,07
171 LE MAINS Laurence 1 A-F 3:21:04 32,83
172 BOUANCHEAU Patrick 8 G-M 3:21:04 32,83
173 JOUET Antoine 64 E-M 3:21:04 32,83
174 HEURCKMANS Francois 9 G-M 3:21:04 32,82
175 GAMAIN Thierry 28 F-M 3:21:04 32,82
176 AGUS Samuel 59 D-M 3:21:04 32,82
177 DAVID Jean Pierre 10 G-M 3:21:05 32,82
178 PUAU Denis 29 F-M 3:21:05 32,82
179 TOUYON Robert 30 F-M 3:21:05 32,82
180 ADAM Anthony 16 C-M 3:21:05 32,82
181 MAROL Patrick 31 F-M 3:21:05 32,82
182 LECLAIRE Pascal 65 E-M 3:21:06 32,82
183 LELIEVRE Christian 66 E-M 3:21:07 32,82
184 MIGNET Martine 1 B-F 3:21:07 32,82
185 LELAURE Jean Claude 32 F-M 3:21:08 32,81
186 MOREAU Denis 67 E-M 3:21:08 32,81
187 BECAVIN Jacques 33 F-M 3:21:08 32,81
188 MARTIN Olivier 68 E-M 3:21:09 32,81
189 RAUD Yvonnic 34 F-M 3:21:09 32,81
190 OLIVON Dominique 35 F-M 3:21:10 32,81
191 MOREAU Yves 69 E-M 3:21:13 32,8
192 METAYER Maxime 17 C-M 3:21:14 32,8
193 MALIDIN Nicolas 70 E-M 3:21:16 32,79
194 CADIOT Lionel 71 E-M 3:21:19 32,78
195 LE GALL Thierry 72 E-M 3:21:42 32,72
196 BOUCHER Robin 18 C-M 3:21:59 32,68
197 SALANSON Hugues 36 F-M 3:22:27 32,6
198 ROUSSEAU Bertrand 60 D-M 3:22:46 32,55
199 COURTEILLE Sebastien 61 D-M 3:22:59 32,51
200 HAMONIC Mickael 19 C-M 3:23:59 32,35
201 DRUNEAU Jacques 37 F-M 3:24:25 32,29
202 PLISSONNEAU Rene 11 G-M 3:24:46 32,23
203 DANET Jean Charles 20 C-M 3:24:46 32,23
204 SEIGNARD Mickael 62 D-M 3:26:15 32
205 STENE Isaac 12 G-M 3:26:15 32
206 BEZIAS Paul 13 G-M 3:26:15 32
207 ADAM Patrick 38 F-M 3:26:16 32
208 LE PABIS Anthony 64 D-M 3:26:17 32
209 BENOIT Mickael 63 D-M 3:26:17 32
210 QUEMENER Georges 39 F-M 3:26:18 31,99
211 GALLOT Franck 65 D-M 3:26:19 31,99
212 MAHE Gerard 2 40 F-M 3:26:19 31,99
213 BOULERIE Christian 41 F-M 3:26:19 31,99
214 BEULAY John 66 D-M 3:26:21 31,99
215 FORESTIER Alain 14 G-M 3:26:21 31,98
216 BRUNEAU Gilles 73 E-M 3:26:25 31,98
217 TARDIF Joel 42 F-M 3:26:31 31,96
218 LE PAROUX Robert 15 G-M 3:26:32 31,96
219 VALLON Eric 43 F-M 3:26:40 31,94
220 HENRY Michel 75 E-M 3:26:43 31,93
221 COLLET Thierry 74 E-M 3:26:43 31,93
222 TREHUDIC Denis 44 F-M 3:26:43 31,93
223 BOUREL Alain 45 F-M 3:26:44 31,92
224 ROUGE Philippe 46 F-M 3:26:44 31,92
225 HEDREUX Gervais 16 G-M 3:26:44 31,92
226 NAFTEUX Guillaume 21 C-M 3:26:45 31,92
227 TREMOUREUX Alain 17 G-M 3:26:45 31,92
228 BERNIER Jean Louis 18 G-M 3:26:46 31,92
229 LEGUEN Gwenael 76 E-M 3:26:47 31,92
230 CORRIGNAN Olivier 22 C-M 3:26:48 31,91
231 MOCHON Emmanuel 77 E-M 3:26:49 31,91
232 LE NAOUR Loic 47 F-M 3:26:49 31,91
233 PEGHAIRE Thierry 48 F-M 3:26:56 31,89
234 GERARD Alain 19 G-M 3:26:59 31,89
235 JOUAN Georges 49 F-M 3:27:18 31,84
236 NERRIERE Frederic 78 E-M 3:27:42 31,78
237 LE CARFF Claude 20 G-M 3:27:44 31,77
238 LELIEVRE Geoffroy 67 D-M 3:28:08 31,71
239 MAHE Gerard 3 21 G-M 3:28:23 31,67
240 ROBERT Yohann 68 D-M 3:28:35 31,64
241 VANDELBULCKE Patrick 22 G-M 3:28:51 31,6
242 BESCHER Michel 50 F-M 3:31:56 31,14
243 GUIMBRETIERE Jean Louis 79 E-M 3:32:08 31,11
244 BOSSARD Jean Pierre 51 F-M 3:32:59 30,99
245 THOMAS Daniel 52 F-M 3:33:41 30,89
246 MORILLE Moise 53 F-M 3:33:41 30,89
247 DUAULT Joel 80 E-M 3:33:43 30,88
248 BRIENDO Eric 81 E-M 3:33:45 30,88
249 LORAND Albert 82 E-M 3:33:46 30,88
250 ZOCCHETTI Pascal 83 E-M 3:33:49 30,87
251 BEILVERT Jean Claude 54 F-M 3:33:54 30,86
252 GOURIER Pascale 2 B-F 3:33:55 30,85
253 PIROU Vincent 69 D-M 3:34:13 30,81
254 VALLEE Franck 84 E-M 3:34:14 30,81
255 PAREIGE Henri 55 F-M 3:34:24 30,78
256 LEBORGNE Malric 70 D-M 3:34:28 30,77
257 BELLIOT Franck 85 E-M 3:34:56 30,71
258 LE GLOANIC Marcel 56 F-M 3:34:57 30,71
259 MAHE Fabrice 57 F-M 3:34:57 30,71
260 LE BRUN Herve 86 E-M 3:34:57 30,7
261 OGER Jean Hugues 59 F-M 3:34:57 30,7
262 CHEVROT Bernard 58 F-M 3:34:57 30,7
263 BOUEDA Alain 60 F-M 3:34:58 30,7
264 NEDELEC Anne Helene 2 A-F 3:34:58 30,7
265 JUHEL Gaetan 62 F-M 3:34:59 30,7
266 LE GRENEUR Yann 61 F-M 3:34:59 30,7
267 DUMEIGE Maryse 3 B-F 3:34:59 30,7
268 RENOUX Catherine 4 B-F 3:35:00 30,7
269 COMTART Claude 63 F-M 3:35:00 30,7
270 CRETE Michael 87 E-M 3:35:00 30,7
271 GUEGAND Andre 64 F-M 3:35:00 30,7
272 GUIMARD Remy 23 G-M 3:35:00 30,7
273 BAILLEUL Frederic 71 D-M 3:37:42 30,32
274 MOYON Fabrice 88 E-M 3:37:42 30,32
275 GUILLET Michel 24 G-M 3:39:37 30,05
276 CAUCHET Andre 25 G-M 3:39:38 30,05
277 CORRE Michel 26 G-M 3:40:31 29,93
278 SAINT CRIQ Sebastien 72 D-M 3:42:04 29,72
279 FOUGERE Laurent 73 D-M 3:42:11 29,7
280 NUBERY Remis 89 E-M 3:42:39 29,64
281 BAUCHET Pascal 90 E-M 3:42:39 29,64
282 BECHENNEC Goulven 23 C-M 3:42:41 29,64
283 COSSON Maxime 24 C-M 3:42:55 29,61
284 TRIPOTEAU Denis 65 F-M 3:43:00 29,6
285 CARON Herve 91 E-M 3:43:17 29,56
286 FAUCHEUX Henri 92 E-M 3:44:09 29,44
287 HERVE Philippe 74 D-M 3:44:12 29,44
288 TRIPOTEAU Michel 66 F-M 3:44:12 29,44
289 CHESNEAU Gerard 27 G-M 3:44:13 29,44
290 FABRE Michel 67 F-M 3:44:13 29,44
291 REAULT Christophe 93 E-M 3:44:13 29,44
292 MOYON Laurent 94 E-M 3:44:14 29,43
293 DECHENE Sebastien 75 D-M 3:44:14 29,43
294 BELLAVOIR Pascal 95 E-M 3:44:15 29,43
295 CAILLAUD Alain 68 F-M 3:44:15 29,43
296 POULIQUEN Jean 69 F-M 3:44:16 29,43
297 MARIE Roger 70 F-M 3:44:17 29,43
298 POTIRON Alain 96 E-M 3:44:18 29,43
299 BOURIAUD Jacky 97 E-M 3:44:19 29,42
300 DUNOT Daniele 1 C-F 3:44:25 29,41
301 CHAUVET Guy 71 F-M 3:44:26 29,41
302 QUERSIN Jean Noel 72 F-M 3:44:31 29,4
303 CHATAIGNER Jocelyn 76 D-M 3:44:45 29,37
304 BOUCAULT Franck 98 E-M 3:45:12 29,31
305 BOCQUEL Claude 73 F-M 3:46:50 29,1
306 BAUMARD Guillaume 77 D-M 3:46:51 29,09
307 CHAPON Herve 74 F-M 3:48:13 28,92
308 SANTI Jean Luc 99 E-M 3:49:13 28,79
309 GUIHO Bernard 75 F-M 3:49:13 28,79
310 SANTI Alain 100 E-M 3:49:13 28,79
311 BARON Thierry 101 E-M 3:51:57 28,46
312 CERCLET Maurice 76 F-M 3:52:19 28,41
313 BON Francis 28 G-M 3:52:46 28,35
314 ROMIEN Sebastien 78 D-M 3:53:36 28,25
315 HARDOUIN Bernard 102 E-M 3:54:24 28,16
316 LAURENT Fabrice 103 E-M 3:54:58 28,09
317 JAGU Christophe 79 D-M 3:55:12 28,06
318 GOURICHON Gerard 29 G-M 3:55:12 28,06
319 HALLIER JOUAN Edith 5 B-F 3:55:13 28,06
320 TAFFOREAU Jacques 30 G-M 3:55:19 28,05
321 LE FUR Arnaud 25 C-M 3:55:19 28,05
322 COATRIEUX Michel 31 G-M 3:55:23 28,04
323 ROUQUENELLE Gilles 77 F-M 3:55:26 28,03
324 SEIGNARD Didier 78 F-M 3:56:02 27,96
325 MOYON Patrick 26 -M- 3:58:47 27,64
326 TESSIER Michel 104 E-M 3:58:47 27,64
327 PIMONT Pascal 105 E-M 3:58:48 27,64
328 GUILLEMOT Joseph 32 G-M 3:58:48 27,64
329 PERON Christian 79 F-M 3:58:49 27,64
330 MARCHAND Philippe 106 E-M 3:58:56 27,62
331 AOUSTIN Pierre 107 E-M 3:58:56 27,62
332 MARCHANDOUR Joel 27 -M- 3:58:56 27,62
333 FOREST Nicolas 108 E-M 3:58:57 27,62
334 GAUTIER Jean Francois 80 F-M 3:58:57 27,62
335 TEFFO Franck 109 E-M 3:59:03 27,61
336 AOUSTIN Didier 81 F-M 3:59:16 27,58
337 GEORGET Philippe 82 F-M 3:59:41 27,54
338 FREHEL Jean Claude 33 G-M 4:06:21 26,79
339 HOMO Christine 6 B-F 4:07:49 26,63
340 MONNIER Patrick 110 E-M 4:07:49 26,63
341 LE CLAIVE Raymonde 2 C-F 4:09:11 26,49
342 BRISSON Maurice 34 G-M 4:09:12 26,49
343 LE FUR Jean Claude 83 F-M 4:09:13 26,48
344 THOBIE Jean Claude 84 F-M 4:09:14 26,48
345 LE CLAIVE Yannick 85 F-M 4:09:16 26,48
346 PERROTAU Bernard 86 F-M 4:09:41 26,43
347 MOYON Sebastien 28 C-M 4:10:47 26,32
348 BRETONNEAU Jean Claude 35 G-M 4:12:35 26,13
349 DANIEL Christine 3 A-F 4:18:57 25,49
350 FLANDROIS Raymond 36 G-M 4:23:10 25,08
351 DENIS Serge 37 G-M 4:25:33 24,85
352 ROUQUENELLE Marie Lise 3 C-F 4:26:30 24,77
353 DEBACK Jean Claude 38 G-M 4:27:15 24,7
354 LE BRETON Michel 111 E-M 4:46:06 23,07
355 JOUNEAU Charles 39 G-M 4:54:34 22,41
356 MANSUY Alain 40 G-M 4:54:35 22,4
357 ERGAND Daniel 41 G-M 4:54:35 22,4
358 BRISSON Yvon 42 G-M 4:54:50 22,39

Haut 









Haut  
 Privé-site   Auteursrecht-Copyright : klik hier om te lezen !