Velovelo
Português Nederlands 日本語 中文
Español English čeština slovenčina
русский italiano polski norsk
français Deutsch svenska عربي
 
 vorige pagina
 Stuur naar een vriend
 Print dit artikel
 ---> La Ronde Picarde 2009 : Résultats du 187 km

ClasNomPrénom.Cat.C.c..Temps..
1 GRATIOT ALEXANDRE C 1 04 h 42 mn 47 s
2 MOLMY ARNAUD C 2 04 h 42 mn 48 s
3 VAN IMPE PETER E 1 04 h 44 mn 07 s
4 ELOY CHRISTOPHE D 1 04 h 44 mn 36 s
5 HEYDENS MICHEL E 2 04 h 49 mn 02 s
6 DE BOEL PATRICK E 3 04 h 49 mn 02 s
7 VITOUX THIERRY D 2 04 h 49 mn 39 s
8 BUCOVAZ ALAIN E 4 04 h 49 mn 40 s
9 AUDOUX BENJAMIN D 3 04 h 51 mn 43 s
10 VAN HAETHEN PHILIPPE D 4 04 h 51 mn 43 s
11 VASSEUR ALEXANDRE C 3 04 h 51 mn 43 s
12 GRATIOT CHRISTIAN E 5 04 h 51 mn 44 s
13 OPSOMER THIERRY E 6 04 h 51 mn 45 s
14 RENAUX LAURENT D 5 04 h 51 mn 45 s
15 LEYSEN KEN C 4 04 h 51 mn 45 s
16 RIGHETTI GINO C 5 04 h 51 mn 46 s
17 VAN WEYENBERG KRISTOF C 6 04 h 51 mn 46 s
18 TARDINAT FRANCK E 7 04 h 51 mn 47 s
19 WILLIAMS GARETH E 8 04 h 51 mn 47 s
20 DE OLIVEIRA SOUSA FERNANDO E 9 04 h 51 mn 47 s
21 EUSTACHE CEDRIC C 7 04 h 51 mn 47 s
22 VERWIMP LUC E 10 04 h 51 mn 49 s
23 VABRE AURELIEN C 8 04 h 51 mn 52 s
24 DUPONT GREGORY C 9 04 h 53 mn 04 s
25 BALLIEU JULIEN C 10 04 h 53 mn 11 s
26 BRAY JULIAN E 11 04 h 54 mn 12 s
27 BOQUET OLIVIER C 11 04 h 55 mn 10 s
28 SINNESAEL NOEL F 1 04 h 55 mn 36 s
29 DAVID ST ?PHANE E 12 04 h 58 mn 21 s
30 DIEPVINTS YVES E 13 04 h 58 mn 22 s
31 COGGE CHRISTOPHE D 6 04 h 58 mn 22 s
32 DE RYCKE THOMAS C 12 04 h 58 mn 22 s
33 DAUGEARD PHILIPPE E 14 04 h 58 mn 23 s
34 MONNERIE J.BAPTISTE E 15 04 h 58 mn 23 s
35 STOCKMANS SIMON C 13 04 h 58 mn 24 s
36 LAVAUD ROMUALD D 7 04 h 58 mn 25 s
37 GRAAFMANS CAS D 8 05 h 01 mn 47 s
38 GIORGALLA SERGE F 2 05 h 02 mn 59 s
39 LOUIS NICOLAS C 14 05 h 02 mn 59 s
40 BEERENS BRECHT C 15 05 h 03 mn 00 s
41 VAN DAMME DRIES C 16 05 h 03 mn 00 s
42 DHAUSSY FREDERIC E 16 05 h 03 mn 01 s
43 D HAESELEER DIETER C 17 05 h 03 mn 03 s
44 DURAND DIDIER E 17 05 h 03 mn 19 s
45 WILLAERT MARIO D 9 05 h 03 mn 48 s
46 HOES RUBEN C 18 05 h 03 mn 48 s
47 VERTRIEST BERT D 10 05 h 04 mn 00 s
48 DE CLERCQ PAUL F 3 05 h 04 mn 02 s
49 MEULENEIRE SIMON C 19 05 h 04 mn 02 s
50 BALAUDE JEAN FRANCOIS E 18 05 h 04 mn 36 s
51 BOUZIN THIERRY E 19 05 h 04 mn 46 s
53 BOQUET PIERRE F 4 05 h 04 mn 54 s
54 WHITEHORN RICHARD C 20 05 h 05 mn 01 s
55 NECKEBROECK PETER E 20 05 h 05 mn 02 s
56 DUYCK MICHAEL D 11 05 h 05 mn 12 s
57 BOUREL PASCAL E 21 05 h 05 mn 12 s
58 WILSON GRAIG E 22 05 h 05 mn 13 s
59 SOULET VINCENT D 12 05 h 05 mn 14 s
60 FAUQUEMBERGUE FREDERIC D 13 05 h 05 mn 20 s
61 VAN CANGHEM WOUTER C 21 05 h 06 mn 00 s
62 MALFONT GILL D 14 05 h 06 mn 01 s
63 DUGOUCHET DENIS E 23 05 h 09 mn 10 s
64 BAR JOCELYN C 22 05 h 09 mn 15 s
65 CATS WIM D 15 05 h 09 mn 17 s
66 PAINTER RUSSELL D 16 05 h 09 mn 17 s
67 SALMON STEPHEN D 17 05 h 09 mn 17 s
68 LAURENT BENOIT E 24 05 h 09 mn 18 s
69 KRUST REGIS C 23 05 h 09 mn 19 s
70 KILROY SEAN E 25 05 h 09 mn 19 s
71 LIGER DIDIER E 26 05 h 09 mn 21 s
72 VAN WELOTEN JACKY E 27 05 h 09 mn 22 s
73 DE LEEUW BERT F 5 05 h 09 mn 22 s
74 SCHROEDER ULRICH F 6 05 h 09 mn 23 s
75 PATUEL IAN E 28 05 h 09 mn 24 s
76 TROUBLEYN OLIVIER C 24 05 h 09 mn 26 s
77 LE BIS NICOLAS D 18 05 h 09 mn 26 s
78 ODILE PATRICK F 7 05 h 09 mn 34 s
79 MARTIAS RONY C 25 05 h 09 mn 42 s
80 BOOTH TIM E 29 05 h 10 mn 11 s
81 DEFAT BERNARD F 8 05 h 10 mn 19 s
82 POMBOURCQ DIDIER E 30 05 h 10 mn 27 s
83 NAEGELY GUY F 9 05 h 10 mn 33 s
84 TROTMAN PETER F 10 05 h 10 mn 33 s
85 BOECKX MARC E 31 05 h 10 mn 33 s
86 MOORE BOB F 11 05 h 10 mn 33 s
87 DE CLERCK WARD D 19 05 h 10 mn 34 s
88 BECKETT JOHN E 32 05 h 10 mn 34 s
89 THUL ANDRE D 20 05 h 10 mn 35 s
90 HULBERT MARTIN F 12 05 h 10 mn 36 s
91 VANROMPAY JOHAN E 33 05 h 10 mn 36 s
92 DE WAELE PETER E 34 05 h 10 mn 36 s
93 SEWELL PAUL D 21 05 h 10 mn 36 s
94 BRUTIN JOHAN D 22 05 h 10 mn 36 s
95 ROULOT GLENN D 23 05 h 10 mn 37 s
96 VANTIELCKE FREDERIC E 35 05 h 10 mn 37 s
97 RAVETS ANDY E 36 05 h 10 mn 37 s
98 DERKS RODERICK D 24 05 h 10 mn 38 s
99 BEERENS GEERT F 13 05 h 10 mn 38 s
100 GILOT VINCENT E 37 05 h 10 mn 43 s
101 HOLLOWAY KEVIN E 38 05 h 10 mn 44 s
102 LEBEGUE GUY F 14 05 h 10 mn 45 s
103 STANESCO JOEL F 15 05 h 10 mn 46 s
104 JAGGER STEPHEN F 16 05 h 10 mn 47 s
105 PEART NEIL E 39 05 h 10 mn 47 s
106 BRISSON REGIS D 25 05 h 10 mn 47 s
107 BEAUQUENNE DANY E 40 05 h 10 mn 47 s
108 MARTIN GILLES D 26 05 h 10 mn 47 s
109 PORTER MARK E 41 05 h 10 mn 48 s
110 FOCHEUX EMMANUEL E 42 05 h 10 mn 48 s
111 DEBAYE SEBASTIEN D 27 05 h 10 mn 51 s
112 DECOMMERE STEVE D 28 05 h 10 mn 53 s
113 STEVENS CRAIG E 43 05 h 11 mn 28 s
114 CAUX JEAN-FRANCOIS C 26 05 h 12 mn 47 s
115 BOLLEN STIJN D 29 05 h 13 mn 22 s
116 RYCKBOSCH JAN E 44 05 h 13 mn 23 s
117 VERBEKE RENAAT E 45 05 h 13 mn 23 s
118 ROOSE YANNIK E 46 05 h 13 mn 24 s
119 SAMUEL IAN E 47 05 h 13 mn 24 s
120 HERCKEL DOMINIQUE G 1 05 h 13 mn 25 s
121 CHENOIX RENE E 48 05 h 13 mn 25 s
122 JACOBS ROLAND F 17 05 h 13 mn 25 s
123 GENTIL HUBERT F 18 05 h 13 mn 26 s
124 DE GRUYTER DIETER D 30 05 h 13 mn 26 s
125 COUCHMAN TONY F 19 05 h 13 mn 27 s
126 HEDDEN WILLIAM C 27 05 h 13 mn 27 s
127 SEYNS PIETER C 28 05 h 13 mn 28 s
128 ODIENNE FRANCK C 29 05 h 13 mn 29 s
129 DE LONGUEVILLE PHILIPPE E 49 05 h 14 mn 14 s
130 OP DE BEECK TOM D 31 05 h 14 mn 26 s
131 BRANCHE FABRICE D 32 05 h 14 mn 51 s
132 LEMAITRE CHRISTOPHE D 33 05 h 14 mn 52 s
133 SAMUEL JAMES C 30 05 h 15 mn 09 s
134 OUTREBON CEDRIC D 34 05 h 15 mn 28 s
135 RIGOLLE JAN D 35 05 h 15 mn 55 s
136 HAMON LAURENT D 36 05 h 16 mn 16 s
137 VAN DEN BERGE KURT E 50 05 h 16 mn 16 s
138 BROWN PIERS D 37 05 h 16 mn 16 s
139 SERVAES GINO E 51 05 h 16 mn 17 s
140 LEJEUNE REGIS F 20 05 h 16 mn 18 s
141 VAN RUYSKENVELDE LEN C 31 05 h 16 mn 18 s
142 BOMY ARNAUD D 38 05 h 16 mn 18 s
143 DE SMET YVES E 52 05 h 16 mn 19 s
144 TORREKENS KRIS D 39 05 h 16 mn 20 s
145 MAROTTE EMMANUEL D 40 05 h 16 mn 20 s
146 LAMANT MICKAEL D 41 05 h 16 mn 20 s
147 VERHAEST DAVID E 53 05 h 17 mn 01 s
148 JANSSENS EDWARD E 54 05 h 17 mn 01 s
149 GOLBERY PIERRE-EMMANUEL E 55 05 h 17 mn 01 s
150 MANTOVANI ERIC D 42 05 h 17 mn 02 s
151 DECOOPMAN BERNARD G 2 05 h 17 mn 02 s
152 DEWINTER MICHEL F 21 05 h 17 mn 03 s
153 BRIDAL SHERIDAN D 43 05 h 17 mn 03 s
154 VAN BRUSTEGHEM FRANCIS F 22 05 h 17 mn 04 s
155 DEEN MICK F 23 05 h 17 mn 04 s
156 LAITAT CHRISTIAN E 56 05 h 17 mn 05 s
157 TASSERY JEAN MICHEL E 57 05 h 17 mn 22 s
158 BEERNAERT DIRK F 24 05 h 17 mn 23 s
159 HANOT MICHEL E 58 05 h 17 mn 23 s
160 PEZET JACQUES F 25 05 h 17 mn 23 s
161 SMITH DEREK F 26 05 h 17 mn 23 s
162 LOMBAERT STEVEN D 44 05 h 17 mn 23 s
163 WILLIAMS ALLAN G 1 05 h 17 mn 23 s
164 FOLLIN CHRISTOPHE E 59 05 h 17 mn 26 s
165 DICKHOUT JAN F 27 05 h 17 mn 27 s
166 DHONDT ALEXANDRE C 32 05 h 17 mn 47 s
167 BOUCHARD DIDIER F 28 05 h 17 mn 53 s
168 CURUTCHET PABLO E 60 05 h 19 mn 25 s
169 HADDON KENNETH G 2 05 h 19 mn 25 s
170 GILAIN JEAN-FRANOIS D 45 05 h 19 mn 31 s
171 LAMIRE GERARD F 29 05 h 19 mn 33 s
172 BOUYSSOU JEAN LUC F 30 05 h 19 mn 50 s
173 POURPLANQUE FREDERIC D 46 05 h 19 mn 50 s
174 BROOKS KEITH G 3 05 h 20 mn 47 s
175 ROWE JOSEPH F 31 05 h 21 mn 21 s
176 LECLERC STEPHANE D 47 05 h 21 mn 39 s
177 DUMONT CEDRIC D 48 05 h 21 mn 49 s
178 SMITH GRANT C 33 05 h 21 mn 51 s
179 CORNILLOT CHRISTOPHE E 61 05 h 22 mn 01 s
180 HOOPER PETER C 34 05 h 22 mn 06 s
181 WILLEMS EDDY F 32 05 h 24 mn 35 s
182 TEMMERMAN JOHAN F 33 05 h 24 mn 36 s
183 VERHEES PAUL E 62 05 h 24 mn 37 s
184 HINDERYRX JURGEN D 49 05 h 24 mn 38 s
185 JORIS ALEX F 34 05 h 24 mn 38 s
186 WOHL JEAN CLAUDE G 4 05 h 24 mn 38 s
187 LEMIRE DANIEL G 5 05 h 24 mn 38 s
188 DADIER SIMON C 35 05 h 24 mn 38 s
189 TRAVAILLE JEAN-PAUL F 35 05 h 24 mn 38 s
190 VILLANCE JULIEN G 6 05 h 24 mn 39 s
191 COOPER MARK C 36 05 h 24 mn 39 s
192 BEGUIN RAYMOND E 63 05 h 24 mn 39 s
193 BOCQUET JEAN LUC G 7 05 h 24 mn 39 s
194 DE MARTELAERE PASCAL E 64 05 h 24 mn 39 s
195 CRAWLEY DANIEL D 50 05 h 24 mn 40 s
196 TARDIF DOMINIQUE E 65 05 h 24 mn 40 s
197 MARTEEL ARNAUD D 51 05 h 24 mn 40 s
198 THOMAS IVOR I 1 05 h 24 mn 41 s
199 UGOLIN SERGE F 36 05 h 24 mn 41 s
200 IBERT BERNARD F 37 05 h 24 mn 41 s
201 BOITREL ALEX D 52 05 h 24 mn 42 s
202 RIBEIRO ALAIN E 66 05 h 24 mn 42 s
203 CHURCHILL DAVID F 38 05 h 24 mn 55 s
204 HEAPS MICHAEL E 67 05 h 25 mn 03 s
205 CALLEEUW JOHAN E 68 05 h 26 mn 48 s
206 RACE REGIS F 39 05 h 26 mn 50 s
207 STEINER REMY F 40 05 h 27 mn 15 s
208 MARECHAL ERIC E 69 05 h 27 mn 19 s
209 VARELTZIS ST ?PHANE E 70 05 h 27 mn 21 s
210 SCOTT MATT E 71 05 h 27 mn 22 s
211 CHOUFFART JACQUES F 41 05 h 27 mn 23 s
212 FRANCK THIERRY E 72 05 h 27 mn 23 s
213 HEASLIP BRENDAN F 42 05 h 29 mn 31 s
214 GRILL NICOLAS E 73 05 h 29 mn 32 s
215 SAUVE STEPHANE D 53 05 h 30 mn 09 s
216 CREMEN GREG F 43 05 h 30 mn 13 s
217 FLOREK JEAN-MICHEL F 44 05 h 30 mn 43 s
218 MONTERO SYLVAIN F 45 05 h 30 mn 44 s
219 HAUSTRAETE HENDRIK F 46 05 h 30 mn 44 s
220 VANHONSEBROUCK PAUL E 74 05 h 30 mn 45 s
221 JEFF SMITH E 75 05 h 30 mn 45 s
222 HENQUEL MARC F 47 05 h 30 mn 46 s
223 DESJARDINS STEPHANE D 54 05 h 30 mn 48 s
224 TAHORET JEROME E 76 05 h 30 mn 49 s
225 HOCHART FREDERIC E 77 05 h 32 mn 30 s
226 COLLINSON JEREMY F 48 05 h 32 mn 31 s
227 BELL GRAHAM E 78 05 h 32 mn 59 s
228 BRIDGER GEOH E 79 05 h 33 mn 03 s
229 SMITS SANDER D 55 05 h 33 mn 09 s
230 MONTIGNY ALAIN I 2 05 h 33 mn 15 s
231 BLACKBURN TREVOR E 80 05 h 33 mn 22 s
232 FAELENS J.PIERRE F 49 05 h 33 mn 22 s
233 TRAULET LAURENT E 81 05 h 33 mn 22 s
234 BROUILLER MARCEL F 50 05 h 33 mn 23 s
235 DURNEZ LIEVE A 1 05 h 33 mn 24 s
236 CROOKSTON NEIL C 37 05 h 33 mn 24 s
237 CARON GERARD E 82 05 h 33 mn 25 s
238 YGOUT FRANCIS F 51 05 h 33 mn 26 s
239 COMPERNOLLE FREDDY E 83 05 h 33 mn 27 s
240 SIGNORE PASCAL E 84 05 h 33 mn 28 s
241 BURAUD ERIC E 85 05 h 33 mn 28 s
242 PAUCHET JOEL F 52 05 h 33 mn 30 s
243 ROZMUS PHILIPPE E 86 05 h 33 mn 30 s
244 COUTURIER LAURENT E 87 05 h 33 mn 34 s
245 JURIE FREDERIC C 38 05 h 33 mn 34 s
246 CARE DOMINIQUE E 88 05 h 34 mn 37 s
247 RADFORD RICHARD PAUL E 89 05 h 35 mn 18 s
248 VIGNERON JEAN LOUIS F 53 05 h 36 mn 28 s
249 MARIE THIERRY E 90 05 h 36 mn 34 s
250 AUGER EMMANUEL E 91 05 h 36 mn 37 s
251 DEZETAVE JANICK F 54 05 h 36 mn 47 s
252 MEUNIER PHILIPPE E 92 05 h 37 mn 03 s
253 RIVIERE FABRICE D 56 05 h 37 mn 11 s
254 BARRY RYAN F 55 05 h 37 mn 12 s
255 CLARKE ALAN G 8 05 h 37 mn 13 s
256 SCOTT DAVID D 57 05 h 37 mn 18 s
257 TAYLER AARON D 58 05 h 37 mn 54 s
258 LEJEUNE MICHEL F 56 05 h 37 mn 55 s
259 GARNIER DOMINIQUE F 57 05 h 38 mn 00 s
260 PAUL FREDERIX G 9 05 h 38 mn 06 s
261 COENEGRACHT GILBERT E 93 05 h 38 mn 25 s
262 FALSARELLA J.MARC D 59 05 h 38 mn 28 s
263 BOISSADIE JEAN G 3 05 h 38 mn 31 s
264 CORSO GERARD E 94 05 h 38 mn 32 s
265 SEMPLE ALLAN F 58 05 h 38 mn 32 s
266 FESNEAU HUBERT F 59 05 h 38 mn 33 s
267 DELACHAPELLE OLIVIER C 39 05 h 38 mn 35 s
268 MANCEAU DANIEL F 60 05 h 38 mn 40 s
269 HOBAN KEVIN E 95 05 h 38 mn 43 s
270 SPIERS IAIN E 96 05 h 38 mn 45 s
271 PACHOT SYLVAIN E 97 05 h 39 mn 06 s
272 JOURDOIS LUDOVIC E 98 05 h 39 mn 09 s
273 KUSTER EVERT F 61 05 h 39 mn 13 s
274 THIBOUT MICHEL G 10 05 h 39 mn 14 s
275 DEJONGHE GEERT E 99 05 h 39 mn 21 s
276 GOOSSENS RUDY E 100 05 h 39 mn 35 s
277 LEBERQUIER YVES F 62 05 h 40 mn 40 s
278 MONFORTI YVES F 63 05 h 40 mn 42 s
279 MASTERS JON E 101 05 h 42 mn 29 s
280 COWNLEY MIKE D 60 05 h 42 mn 32 s
281 DERCOURT ALAIN F 64 05 h 42 mn 51 s
282 PORTER MARTIN E 102 05 h 42 mn 55 s
283 BIGAULT JEAN POL G 11 05 h 42 mn 58 s
284 HUYGEN ROMAIN G 12 05 h 43 mn 00 s
285 PINCHART CLAUDE F 65 05 h 43 mn 00 s
286 BOULLAND DOMINIQUE F 66 05 h 43 mn 01 s
287 SMIT KEES F 67 05 h 43 mn 01 s
288 TARDIVEAU DANIEL E 103 05 h 43 mn 02 s
289 DABOVAL ARNAUD D 61 05 h 43 mn 04 s
290 TEMMERMAN JEAN-CLAUDE J 2 05 h 43 mn 11 s
291 OSSENKOPPELE LARS E 104 05 h 43 mn 30 s
292 PARIS JEAN PHILIPPE D 62 05 h 43 mn 46 s
293 FOUQUET DANIEL G 13 05 h 44 mn 57 s
294 RINDEL EMMANUEL E 105 05 h 45 mn 07 s
295 KING PAUL E 106 05 h 45 mn 16 s
296 CUNNINGTON MARC F 68 05 h 45 mn 21 s
297 ROSE STEVE F 69 05 h 45 mn 42 s
298 ETIENNE PIERRE HENRY D 63 05 h 45 mn 55 s
299 DEVOS MICHEL E 107 05 h 46 mn 27 s
300 OLIVIER PATRICK E 108 05 h 46 mn 32 s
301 LEJEUNE JACKI G 14 05 h 46 mn 37 s
302 PENNEQUIN LAURENT D 64 05 h 46 mn 59 s
303 KNAEPEN RONNY C 40 05 h 47 mn 24 s
304 WILLIAMSON CHRISTOPHER D 65 05 h 47 mn 42 s
305 BARCLAY DANNY E 109 05 h 48 mn 05 s
306 MC GLYNN ROGER G 15 05 h 48 mn 09 s
307 TYMCHENKO YURIY E 110 05 h 48 mn 10 s
308 MAERTENS KOEN E 111 05 h 48 mn 10 s
309 DELAITRE PIERRE G 16 05 h 48 mn 11 s
310 SLABBINCK FILIP E 112 05 h 48 mn 11 s
311 GUERRERO JOSE GABRIEL F 70 05 h 48 mn 11 s
312 MENEAULT JEAN MICHEL F 71 05 h 48 mn 12 s
313 HUGHES SIMON E 113 05 h 48 mn 12 s
314 BURGOINE PAUL E 114 05 h 48 mn 14 s
315 POOLE JAMES D 66 05 h 48 mn 45 s
316 VINCENT MARC G 17 05 h 49 mn 35 s
317 SEGARRT RUDI E 115 05 h 50 mn 08 s
318 STEVENS WILLY F 72 05 h 50 mn 13 s
319 LHOMME MICHEL G 18 05 h 50 mn 14 s
320 VAN WEGEN JOS F 73 05 h 50 mn 15 s
321 BICHON ARMAND D 67 05 h 50 mn 38 s
322 SEGARRT GERT C 41 05 h 50 mn 44 s
323 AELVOET JAN F 74 05 h 51 mn 17 s
324 ROUSSEL THIERRY D 68 05 h 51 mn 36 s
325 SMITH RENATE B 1 05 h 51 mn 37 s
326 MERLEVEDE FREDERIC E 116 05 h 51 mn 38 s
327 TELFORD BRYAN E 117 05 h 51 mn 39 s
328 BEAUDOIN ERIC E 118 05 h 51 mn 48 s
329 RACINE ROMAIN C 42 05 h 51 mn 48 s
330 SANNIER JEAN LOUIS G 19 05 h 52 mn 44 s
331 DEMARE LAURENT F 75 05 h 55 mn 11 s
332 MENTEUR ALEXANDRE D 69 05 h 57 mn 01 s
333 JACQUOT JEAN MARC E 119 05 h 57 mn 02 s
334 GRAHAM JAMES D 70 05 h 57 mn 33 s
335 DE BECKER WILLEM E 120 05 h 58 mn 39 s
336 TURPIN ANDRE F 76 05 h 58 mn 40 s
337 PRIESTLEY PETER F 77 06 h 00 mn 58 s
338 LOWRY MARK E 121 06 h 00 mn 58 s
339 KING COLIN C 43 06 h 00 mn 59 s
340 WARD IAN J 3 06 h 01 mn 00 s
341 GOOLD MICHAEL F 78 06 h 01 mn 00 s
342 VAN HOEK EDO F 79 06 h 01 mn 02 s
343 LYN FERNANDO G 20 06 h 01 mn 57 s
344 HOTIN HENRI F 80 06 h 02 mn 00 s
345 DE GROOT JAN E 122 06 h 03 mn 09 s
346 COPPARD JAMES E 123 06 h 04 mn 06 s
347 ALDAIRY WASSIM D 71 06 h 04 mn 42 s
348 JOHNSON IAIN E 124 06 h 04 mn 52 s
349 TELLING JOB E 125 06 h 05 mn 01 s
350 COLL JEREMY E 126 06 h 05 mn 08 s
351 BRINKMAN INGE A 2 06 h 05 mn 55 s
352 KING MARTIN F 81 06 h 06 mn 00 s
353 BROWN TONY F 82 06 h 06 mn 07 s
354 ADELINE BRUNO D 72 06 h 06 mn 19 s
355 COHEUR LUC E 127 06 h 06 mn 41 s
356 HANS GOOSSEN C 44 06 h 07 mn 28 s
357 HARTMAN WILLEM G 21 06 h 08 mn 10 s
358 COLEAUX MICHEL E 128 06 h 08 mn 19 s
359 ARNOLD MICHEL F 83 06 h 09 mn 27 s
360 WITTS JOHN CHARLES F 84 06 h 09 mn 28 s
361 LEJEUNE JEAN PIERRE G 22 06 h 09 mn 52 s
362 COPPENS JOHNNY E 129 06 h 10 mn 10 s
363 KOTKOWIAK EDDY D 73 06 h 10 mn 17 s
364 RICHARDSON PETER E 130 06 h 10 mn 28 s
365 LUCAS MARC G 23 06 h 10 mn 32 s
366 SPELTDOURH ORWIG I 3 06 h 10 mn 33 s
367 CORNE PHILIPPE G 24 06 h 10 mn 36 s
368 COLLIN FABRICE F 85 06 h 10 mn 37 s
369 TOGHEN JOHN F 86 06 h 11 mn 21 s
370 ANDERSON LIU PETER TAO E 131 06 h 13 mn 19 s
371 BOULLAND MICHEL G 25 06 h 13 mn 22 s
372 DAVIS ANDREW F 87 06 h 13 mn 25 s
373 AUMONT ALBERT G 26 06 h 13 mn 36 s
374 BUSCHINSKI PATRICE F 88 06 h 14 mn 08 s
376 KERR GRAHAM G 27 06 h 15 mn 42 s
377 DEMARCHE LEOPOLD G 4 06 h 15 mn 44 s
378 DE CRAENE JAN E 132 06 h 16 mn 27 s
379 CATTOIR MARC F 89 06 h 16 mn 27 s
380 MERRISON ROBERT E 133 06 h 18 mn 02 s
381 PETIT ERNEST G 28 06 h 19 mn 29 s
382 MAQUINAY CHARLEN F 90 06 h 19 mn 31 s
383 MARTIN NICOLAS D 74 06 h 19 mn 32 s
384 PINAULT ROBERT F 91 06 h 19 mn 57 s
385 MACKINTOSH STEVE E 134 06 h 20 mn 20 s
386 PETRIE BOB E 135 06 h 23 mn 44 s
387 HOFFNUNG J.JACQUES F 92 06 h 24 mn 52 s
388 GRESSIER LUCIEN G 29 06 h 25 mn 38 s
389 LETELILIER HERVE G 30 06 h 25 mn 39 s
390 STANBROOK STEPHEN F 93 06 h 26 mn 35 s
391 POSNER GRAHAM F 94 06 h 26 mn 35 s
392 LEE RUSSELL E 136 06 h 26 mn 35 s
393 TRESFIELD JEAN-MICHEL E 137 06 h 26 mn 43 s
394 MORRIS SIMON D 75 06 h 26 mn 52 s
395 HARVEY POPE E 138 06 h 27 mn 07 s
396 FERGUSON PETER F 95 06 h 27 mn 07 s
397 GEOFF GRAHAM E 139 06 h 27 mn 08 s
398 BOSSO NICOLAS E 140 06 h 27 mn 10 s
399 ROOSE YVES E 141 06 h 28 mn 44 s
400 MOHNEN JULE G 31 06 h 29 mn 22 s
401 MOHNEN LAURE A 3 06 h 29 mn 23 s
402 IAN GLEN E 142 06 h 32 mn 40 s
403 RENARD CHRISTOPHE C 45 06 h 33 mn 26 s
404 DESCOMBES RAY F 96 06 h 33 mn 38 s
405 GREENHALGH MARK E 143 06 h 33 mn 39 s
406 LEE PATRICK D 76 06 h 34 mn 24 s
407 LEWIS IAN G 32 06 h 36 mn 28 s
408 DEMERY THOMAS G 33 06 h 36 mn 28 s
409 MIGNOT MICHEL G 34 06 h 36 mn 35 s
410 ADDISON COLIN E 144 06 h 36 mn 36 s
411 BOISLARD GUY G 35 06 h 36 mn 36 s
412 HOWELL JOHN G 5 06 h 36 mn 43 s
413 ATHERTON MARK E 145 06 h 37 mn 45 s
414 GAVIN PAUL E 146 06 h 37 mn 46 s
415 GREEN ADAM E 147 06 h 37 mn 47 s
416 BUSH MARTIN F 97 06 h 37 mn 48 s
417 SANKEY DAVID G 6 06 h 37 mn 48 s
418 MACQUART THOMAS C 46 06 h 40 mn 04 s
419 LEBAIL PHILIPPE F 98 06 h 40 mn 41 s
420 BIERUYCK HENDRICK E 148 06 h 41 mn 47 s
421 CARNOY DIRK E 149 06 h 41 mn 48 s
422 CARNOY LUC D 77 06 h 41 mn 48 s
423 LAUREYS PIET F 99 06 h 41 mn 48 s
424 SCHALCKENS CHRIS E 150 06 h 41 mn 49 s
425 ROSSET BERHARD G 36 06 h 41 mn 52 s
426 IRVING CHRIS E 151 06 h 43 mn 10 s
427 ROSE DAVID D 78 06 h 43 mn 18 s
428 LAFARGE DOMINIQUE F 100 06 h 45 mn 07 s
429 COLLIN THIERRY F 101 06 h 45 mn 49 s
430 SANNIER PIERRE F 102 06 h 45 mn 49 s
431 NUGENT MARK F 103 06 h 48 mn 49 s
432 VAN DELSEN SONJA A 4 06 h 50 mn 14 s
433 BOUTELEUX THIERRY E 152 06 h 51 mn 03 s
434 STERNAT PASCAL E 153 06 h 51 mn 04 s
435 DUCRET MICHEL G 37 06 h 51 mn 08 s
436 ADRIAN COLYER D 79 06 h 51 mn 11 s
437 PREVOST MEHDY D 80 06 h 52 mn 41 s
438 ALLART JULIEN C 47 06 h 52 mn 41 s
439 HERMANT CEDRIC C 48 06 h 52 mn 45 s
440 RICE CLIFF E 154 06 h 52 mn 50 s
441 DI MASCIO DANIEL F 104 06 h 53 mn 15 s
442 CANDRE ST ?PHANE E 155 06 h 53 mn 42 s
443 VINCENT PATRICK F 105 06 h 53 mn 52 s
444 VAN DE PERRE DIDIER F 106 06 h 56 mn 10 s
445 BELCHER JEREMY F 107 06 h 56 mn 38 s
446 JACOB ELIAS E 156 06 h 56 mn 38 s
447 CHASSE DIDIER J 5 06 h 56 mn 59 s
448 BLIN MICHEL G 38 06 h 57 mn 52 s
449 HUYARD NICOLAS D 81 06 h 58 mn 07 s
450 GRIMAUD JEAN MARC F 108 06 h 58 mn 22 s
451 FOUGEREUX ALEXANDRE C 49 07 h 00 mn 42 s
452 CAUCHY STEPHANE D 82 07 h 00 mn 44 s
453 CNUDDE OLIVIER D 83 07 h 00 mn 45 s
454 GOUARD ANICK B 2 07 h 02 mn 35 s
455 SANNIER ANTOINE C 50 07 h 02 mn 59 s
456 MUTEAU JEAN-CLAUDE G 39 07 h 04 mn 22 s
457 DESBROSSE FRANCOIS G 40 07 h 04 mn 23 s
458 DELCENSERIE JEAN LUC F 109 07 h 04 mn 24 s
459 HALL ANDY F 110 07 h 04 mn 26 s
460 PERKS JOHN G 7 07 h 04 mn 26 s
461 GRIGNON SEVERINE A 1 07 h 04 mn 47 s
462 DELPORTE DOMINIQUE E 157 07 h 04 mn 49 s
463 GRIGNON RENE F 111 07 h 04 mn 51 s
464 GRIGNON OLIVIER D 84 07 h 04 mn 51 s
465 DUFLOT BERNARD F 112 07 h 04 mn 52 s
466 ROMPEN JEAN PIERRE F 113 07 h 04 mn 52 s
468 CHEVALLIER JEAN SEBASTIEN E 158 07 h 09 mn 15 s
469 BRETILLE J.PIERRE E 159 07 h 10 mn 29 s
470 LAMBINET PAUL G 41 07 h 11 mn 41 s
471 WILLE MIEKE A 5 07 h 12 mn 36 s
472 HOFFNUNG LUDOVIC E 160 07 h 13 mn 31 s
473 DERRIEN JEAN LOUIS F 114 07 h 29 mn 05 s
474 LONGOUR PAUL F 115 07 h 29 mn 12 s
475 COQUERELLE LUDOVIC D 85 07 h 37 mn 52 s
476 FERCHAUD LIONEL C 51 07 h 48 mn 12 s
477 WACHEUX FREDDY D 86 07 h 50 mn 30 s
478 POINTEL DANIEL E 161 08 h 05 mn 37 s
479 MUTHER JACQUES G 8 08 h 13 mn 06 s

Haut 









Haut  
 Privé-site   Auteursrecht-Copyright : klik hier om te lezen !