Velovelo
Português Nederlands 日本語 中文
Español English čeština slovenčina
русский italiano polski norsk
français Deutsch svenska عربي
 
 vorige pagina
 Stuur naar een vriend
 Print dit artikel
 ---> La Ronde Picarde 2009 : Résultats du 135 km

ClasNomPrénomCatC.c..Temps...
1 TACHON CHRISTOPHE D 1 03 h 22 mn 30 s
2 LELEU GEOFFROY D 2 03 h 22 mn 32 s
3 LALOUETTE SEBASTIEN D 3 03 h 22 mn 33 s
4 DESMAREST CHRISTOPHE D 4 03 h 22 mn 34 s
5 LAMETTE PIERRE C 1 03 h 22 mn 37 s
6 FAURY EMMANUEL D 5 03 h 23 mn 07 s
7 LE BESQ NICOLAS C 2 03 h 25 mn 07 s
8 REMY BERTRAND D 6 03 h 25 mn 08 s
9 TUYPENS CHRISTIAN E 1 03 h 25 mn 08 s
10 DOMALAIN FRANCOIS D 7 03 h 25 mn 09 s
11 HAUTERAT GEORGES E 2 03 h 25 mn 27 s
12 DE SCHEPPER TOM D 8 03 h 29 mn 32 s
13 HELLEBOIS ALAIN E 3 03 h 32 mn 32 s
14 COYOT ARNAUD C 3 03 h 32 mn 33 s
15 VAN OOSTENDE MARTIN F 1 03 h 32 mn 35 s
16 PELTIER LAURENT E 4 03 h 32 mn 36 s
17 DUQUESNE DENIS E 5 03 h 32 mn 37 s
18 TRINEL REGIS F 2 03 h 32 mn 37 s
19 DACQUET CHRISTOPHE D 9 03 h 32 mn 38 s
20 DUBREIL GERARD F 3 03 h 32 mn 38 s
21 CASPER JIMMY D 10 03 h 32 mn 40 s
22 ROUTIER GUILLAUME C 4 03 h 32 mn 41 s
23 LE FLOCH MAGALI A 1 03 h 32 mn 57 s
24 LOUCHET LUDOVIC C 5 03 h 33 mn 24 s
25 DELANNOYE PASCAL D 11 03 h 33 mn 47 s
26 DENEEF TIM C 6 03 h 33 mn 55 s
27 DAELMAN LAURENT D 12 03 h 33 mn 56 s
28 DAREAU PHILIPPE E 6 03 h 33 mn 56 s
29 COOMAN RUDY F 4 03 h 33 mn 57 s
30 POTIER S ?BASTIEN D 13 03 h 33 mn 57 s
31 DUQUESNOY ERIC D 14 03 h 33 mn 57 s
32 KORCZ JEAN PHILIPPE E 7 03 h 33 mn 57 s
33 NOEL FRANCOIS C 7 03 h 33 mn 57 s
34 MONCHET MICKAEL D 15 03 h 33 mn 58 s
35 DUBELLOY HERVE D 16 03 h 33 mn 58 s
36 PONCHEL RICHARD F 5 03 h 33 mn 58 s
37 DESJARDINS MATHIEU C 8 03 h 33 mn 59 s
38 CORBILLON CHRISTOPHE E 8 03 h 34 mn 00 s
39 DMYTROW NICOLAS D 17 03 h 34 mn 00 s
40 DERACHE STEPHANE D 18 03 h 34 mn 00 s
41 LEGUIFF FRANCK E 9 03 h 34 mn 00 s
42 GEEROMS HANS E 10 03 h 34 mn 01 s
43 CAMMAERT ANDY D 19 03 h 34 mn 01 s
44 DUTAILLY JACQUES F 6 03 h 34 mn 02 s
45 BLATCHFORD IAN D 20 03 h 34 mn 03 s
46 SOUBRIER STEPHANE E 11 03 h 34 mn 04 s
47 ROUSSELLES MATHIEU D 21 03 h 34 mn 04 s
48 BOCQUET MATHIAS D 22 03 h 34 mn 05 s
49 BREYNE DAVID C 9 03 h 34 mn 06 s
50 VERMEULEN KRISTOF C 10 03 h 34 mn 07 s
51 WELLENS ERIC E 12 03 h 34 mn 07 s
52 FLAGOTHIER MELISSA A 2 03 h 34 mn 07 s
53 NIETVELT BERT C 11 03 h 36 mn 17 s
54 MALLOTTEAUX LUCIEN-JEAN G 1 03 h 36 mn 17 s
55 BOLTERYS JEAN MARIE F 7 03 h 37 mn 00 s
56 WALLON JEAN PHILIPPE F 8 03 h 37 mn 26 s
57 RENIER ALAIN E 13 03 h 40 mn 01 s
58 MARTINACHE LUDOVIC D 23 03 h 40 mn 02 s
59 DELVART BERNARD G 2 03 h 40 mn 02 s
60 RIOU GILLES D 24 03 h 40 mn 03 s
61 MOURET FRANCK E 14 03 h 40 mn 03 s
62 VEYS DOMINIQUE E 15 03 h 40 mn 04 s
63 CERINI JEROME D 25 03 h 40 mn 04 s
64 DENOYELLE THOMAS C 12 03 h 40 mn 04 s
65 HOLTZ JULIEN D 26 03 h 40 mn 05 s
66 PEIFFER THIERRY E 16 03 h 40 mn 05 s
67 GIBOWSKI ALAIN D 27 03 h 40 mn 05 s
68 LE FRERE DOMINIQUE E 17 03 h 40 mn 05 s
69 VAN BEVERSLUYS CARLOS F 9 03 h 40 mn 06 s
70 DUQUENOY MIKE D 28 03 h 40 mn 07 s
71 DETTMAR CHRIS D 29 03 h 40 mn 42 s
72 DAMELINCOURT JEAN LUC E 18 03 h 42 mn 03 s
73 DEMOL FRANK E 19 03 h 42 mn 05 s
74 UME CHRISTIAN D 30 03 h 42 mn 05 s
75 DEGUISNE FREDERIC D 31 03 h 44 mn 20 s
76 GENICOT PATRICK E 20 03 h 44 mn 22 s
77 TERRONFS GEORGES E 21 03 h 44 mn 50 s
78 MOCQUERY MAGALI A 3 03 h 44 mn 51 s
79 ALLIEZ PATRICK E 22 03 h 44 mn 51 s
80 FLEURY SYLVAIN E 23 03 h 44 mn 51 s
81 BRUZEAU JEAN PAUL F 10 03 h 44 mn 52 s
82 WERY RICHARD G 3 03 h 44 mn 52 s
83 MINTROT JACQUES G 4 03 h 44 mn 52 s
84 TOPIN SYLVAIN C 13 03 h 44 mn 53 s
85 LAMETTE DENIS F 11 03 h 44 mn 53 s
86 STEENKISTE OLIVIER D 32 03 h 44 mn 56 s
87 HARRISSART THIERRY E 24 03 h 44 mn 57 s
88 DABOVAL GAUTHIER C 14 03 h 44 mn 58 s
89 URBANSKI PHILIPPE D 33 03 h 45 mn 00 s
90 BERTHELOT DANY E 25 03 h 45 mn 00 s
91 SIBILE MICHEL F 12 03 h 45 mn 00 s
92 FLAN GUILLAUME D 34 03 h 45 mn 01 s
93 GRIJSEELS JORGEN D 35 03 h 45 mn 03 s
94 VAN BONDT PASCAL E 26 03 h 45 mn 04 s
95 BRUNET DAVID D 36 03 h 45 mn 07 s
96 WADOUX BENOIT D 37 03 h 45 mn 07 s
97 DUBOIS GERARD G 5 03 h 45 mn 08 s
98 BERNARD THIERRY E 27 03 h 45 mn 08 s
99 LAMBINES ALAIN E 28 03 h 45 mn 08 s
100 DERVEAUX FRANCIS E 29 03 h 45 mn 08 s
101 TOPIN NICOLAS D 38 03 h 45 mn 09 s
102 ROUGE JEAN FRANCOIS J 1 03 h 45 mn 09 s
103 ALEMAN ALAIN F 13 03 h 45 mn 10 s
104 BERTHELOT NICOLAS C 15 03 h 46 mn 10 s
105 BRASSIER JULIEN C 16 03 h 47 mn 31 s
106 MALHOMME PATRICK F 14 03 h 48 mn 40 s
107 TIRMARCHE DAVID D 39 03 h 49 mn 24 s
108 COPPOLA DERICK E 30 03 h 51 mn 25 s
109 HEMBERT LAURENT E 31 03 h 51 mn 26 s
110 GREARD JEAN G 6 03 h 51 mn 28 s
111 PETIT ERIC E 32 03 h 51 mn 28 s
112 HUON DANIEL G 7 03 h 51 mn 30 s
113 NOYEN JULIEN C 17 03 h 51 mn 30 s
114 BACHELET BENJAMIN C 18 03 h 51 mn 30 s
115 MESSIANT FREDERIC E 33 03 h 51 mn 31 s
116 REBELO CARLOS E 34 03 h 51 mn 32 s
117 TUTIN JEAN CLAUDE F 15 03 h 51 mn 32 s
118 AUVRE PATRICK E 35 03 h 51 mn 33 s
119 DELVA JACKIE G 8 03 h 51 mn 34 s
120 COUTEAU ERIC F 16 03 h 51 mn 34 s
121 BOMY SYLVAIN D 40 03 h 51 mn 34 s
122 WARIN YANNICK C 19 03 h 51 mn 35 s
123 DESENCLOS LISE A 1 03 h 51 mn 35 s
124 DOMINGUES PHILIPPE D 41 03 h 51 mn 35 s
125 JENOT EMILE G 1 03 h 51 mn 36 s
126 BARE CHARLES E 36 03 h 51 mn 37 s
127 VERROKER DAVY C 20 03 h 51 mn 40 s
128 VERHEGGEN ERIK C 21 03 h 51 mn 40 s
129 LE BESQ STEPHANIE A 4 03 h 52 mn 36 s
130 DELANNOYE FRANCIS G 9 03 h 52 mn 46 s
131 DUFOSSE FRANCOIS E 37 03 h 53 mn 02 s
132 BECQUET HERVE D 42 03 h 53 mn 47 s
133 COE ANTHONY G 10 03 h 54 mn 48 s
134 LAVELOT BERTRAND/ANNE MARIE F 17 03 h 54 mn 50 s
135 VERDOT PATRICK E 38 03 h 55 mn 26 s
136 ALLARD THIERRY E 39 03 h 55 mn 26 s
137 VANDERSANDE ROLAND F 18 03 h 57 mn 02 s
138 CHAPELET JEAN FRANCOIS E 40 03 h 57 mn 03 s
139 VERMEULEN FERNAND E 41 03 h 57 mn 07 s
140 FLORCZYK PATRICE E 42 03 h 57 mn 10 s
141 VERSTEEG ROB F 19 03 h 57 mn 12 s
142 DUBOIS JEAN PAUL G 11 03 h 57 mn 12 s
143 CARE GERARD F 20 03 h 57 mn 17 s
144 SANNIER CHRISTIAN G 12 03 h 57 mn 25 s
145 GAUTIER ADRIAN E 43 03 h 59 mn 27 s
146 WECHSLER PIERRE D 43 03 h 59 mn 27 s
147 SYKES GEOFFREY G 2 03 h 59 mn 28 s
148 FLEAR JOHN G 3 03 h 59 mn 29 s
149 FOURDINIER JEAN-LOUIS J 2 03 h 59 mn 29 s
150 CRABBENDAM JORIS E 44 03 h 59 mn 37 s
151 VASSET FRANCIS E 45 04 h 00 mn 08 s
152 PAPIN MARIAM D 44 04 h 00 mn 09 s
153 HANICQUE FRANCIS G 13 04 h 00 mn 20 s
154 GARCIA MAXIME D 45 04 h 00 mn 25 s
155 JORIS FRANCOIS F 21 04 h 00 mn 25 s
156 JENNES DIRK E 46 04 h 00 mn 25 s
157 MALAR MICHEL PROT JACQUES H 1 04 h 00 mn 25 s
158 MOUCHARD CHRISTOPHE E 47 04 h 00 mn 26 s
159 SELS RENART F 22 04 h 00 mn 27 s
160 KROCIEL FREDERIC D 46 04 h 00 mn 28 s
161 LEGAY FREDERIC E 48 04 h 00 mn 29 s
162 COLE CHRISTIAN F 23 04 h 00 mn 29 s
163 COENE ALAIN G 14 04 h 00 mn 30 s
164 FAJOU DIDIER D 47 04 h 00 mn 30 s
165 VERGHOTE GUY E 49 04 h 00 mn 30 s
166 MAJERHOLC DANIEL E 50 04 h 00 mn 31 s
167 SELF RONALP G 15 04 h 00 mn 33 s
168 BRIOIS ROMAIN D 48 04 h 00 mn 36 s
169 MARIEVOET OLIVIER E 51 04 h 00 mn 38 s
170 BLANCHETIERE YVES F 24 04 h 00 mn 38 s
171 TREZEL BRUNO E 52 04 h 00 mn 39 s
172 MACREL FRANCIS G 16 04 h 00 mn 40 s
173 COLLAS PATRICK E 53 04 h 00 mn 41 s
174 TILMANNE PASCAL E 54 04 h 00 mn 41 s
175 GRIFFITHS PETER D 49 04 h 00 mn 42 s
176 CAILLY J.FRANCOIS E 55 04 h 00 mn 43 s
177 JUNGMANN FABRICE E 56 04 h 00 mn 46 s
178 JAISSON LUCIEN G 17 04 h 00 mn 48 s
179 DE GLAS BART D 50 04 h 01 mn 02 s
180 LAURENT GILLES E 57 04 h 01 mn 02 s
181 DELAPORTE FRANCIS G 18 04 h 01 mn 17 s
182 GUIBOREL JULIEN C 22 04 h 01 mn 25 s
183 TOBO GIANNI E 58 04 h 04 mn 31 s
184 DESCAMPS DENIS E 59 04 h 04 mn 32 s
185 BASTONNIER CHRISTIAN E 60 04 h 04 mn 32 s
186 LIBRAIRE FRANCK E 61 04 h 05 mn 05 s
187 RENAULT R ?MY C 23 04 h 05 mn 19 s
188 COUZIN LUDOVIC D 51 04 h 05 mn 34 s
189 VRAUX HUBERT E 62 04 h 05 mn 36 s
190 NOYEN PASCAL F 25 04 h 05 mn 37 s
191 CHATELAIN YVES F 26 04 h 05 mn 37 s
192 MARTINACHE JEAN PIERRE G 19 04 h 05 mn 38 s
193 JEANFILS PHILIPPE E 63 04 h 05 mn 39 s
194 BOULANGE ERIC D 52 04 h 06 mn 00 s
195 POWELL DAVID F 27 04 h 06 mn 02 s
196 MOPTY OLIVIER E 64 04 h 06 mn 03 s
197 SALLEMBIEU MICKAEL C 24 04 h 06 mn 16 s
198 BALESDENS PATRICE E 65 04 h 06 mn 31 s
199 DABLEMONT DANIEL G 20 04 h 06 mn 46 s
200 JAUNIAUX ALAIN G 21 04 h 06 mn 47 s
201 TABART MARTIAL D 53 04 h 06 mn 47 s
202 SELLIER MARC E 66 04 h 06 mn 51 s
203 KOSINSKI STEPHANE E 67 04 h 06 mn 51 s
204 BENOIT ANNE A 5 04 h 06 mn 51 s
205 SULLIVAN TERRY G 4 04 h 06 mn 52 s
206 SOCKEEL MARC F 28 04 h 06 mn 52 s
207 YON PIERRE F 29 04 h 06 mn 52 s
208 PRITCHARD GARY E 68 04 h 06 mn 54 s
209 KUCH JEAN MICHEL E 69 04 h 06 mn 56 s
210 CHEVALIER JEAN MARC E 70 04 h 06 mn 57 s
211 MAULLS MIKE D 54 04 h 06 mn 59 s
212 FONTAINE JEAN PAUL F 30 04 h 07 mn 12 s
213 BENOIT JEAN MICHEL F 31 04 h 07 mn 47 s
214 WARIN YONNEL F 32 04 h 07 mn 48 s
215 HUDSON PETER F 33 04 h 07 mn 50 s
216 HAMAIDE MICHEL E 71 04 h 07 mn 55 s
217 PELTIER CLAUDE E 72 04 h 07 mn 57 s
218 BORSETTI PATRICK F 34 04 h 08 mn 00 s
219 ARCHER ALIX A 2 04 h 08 mn 12 s
220 FOURDRINIER J.PIERRE G 22 04 h 08 mn 13 s
221 MAQUET GERARD G 23 04 h 08 mn 13 s
222 GREVET BRUNO F 35 04 h 08 mn 14 s
223 LARQUET DANIEL F 36 04 h 08 mn 20 s
224 SALLEN JULIEN C 25 04 h 08 mn 22 s
225 POCQUET CHRISTIAN E 73 04 h 08 mn 22 s
226 SALLEN FRANCIS E 74 04 h 08 mn 22 s
227 LEGRAIN PIERRE E 75 04 h 08 mn 23 s
228 LE CARFF CLAUDE G 24 04 h 08 mn 27 s
229 GERBAL SEBASTIEN C 26 04 h 08 mn 38 s
230 DENIZOT ALAIN E 76 04 h 08 mn 39 s
231 LEDOUX JORIS F 37 04 h 08 mn 39 s
232 HENET LAURENT D 55 04 h 09 mn 49 s
233 GUEBEL BENOIT E 77 04 h 09 mn 49 s
234 LEBRIEZ LAURENT D 56 04 h 10 mn 11 s
235 WORKMAN MARK D 57 04 h 10 mn 19 s
236 LAFORGUE OLIVIER E 78 04 h 13 mn 14 s
237 PETER PHILIPPE F 38 04 h 13 mn 39 s
238 LETOMBE FREDERIC D 58 04 h 13 mn 43 s
239 ROUGE LAURENT C 27 04 h 13 mn 44 s
240 AIZIER JEAN PIERRE F 39 04 h 13 mn 58 s
241 MINAROLI STEPHANE D 59 04 h 13 mn 58 s
242 HARRIS ED E 79 04 h 13 mn 59 s
243 DESSEAUX REGIS D 60 04 h 14 mn 03 s
244 BERTHE JEAN MARC E 80 04 h 14 mn 05 s
245 WIDENT ALAIN F 40 04 h 14 mn 29 s
246 MATURA JEAN LUC E 81 04 h 14 mn 33 s
247 LERMECHIN BERTRAND E 82 04 h 14 mn 53 s
248 TINAUGUS WILFRID J 3 04 h 14 mn 57 s
249 FOSSE ISABELLE B 1 04 h 16 mn 47 s
250 FOSSE ANDRE G 25 04 h 16 mn 47 s
251 HENNEBICQ CHRISTOPHE E 83 04 h 16 mn 48 s
252 STANTON DAVID G 5 04 h 16 mn 49 s
253 LE BEGUET MICHEL F 41 04 h 16 mn 49 s
254 LHEUREUX CHRISTOPHE D 61 04 h 17 mn 29 s
255 BAILLY MICHAEL C 28 04 h 18 mn 04 s
256 BAUDET PHILIPPE F 42 04 h 18 mn 22 s
257 ARCHER PAUL E 84 04 h 19 mn 28 s
258 HERRING JOHN G 6 04 h 19 mn 29 s
259 MATURA JEAN PIERRE F 43 04 h 19 mn 33 s
260 PREVOST DOMINIQUE E 85 04 h 19 mn 38 s
261 Vandenkoornhuyse VINCENT D 62 04 h 19 mn 40 s
262 PAYEN HUGUES E 86 04 h 19 mn 42 s
263 BRUCKERT JEREMIE C 29 04 h 19 mn 44 s
264 MARLE GABRIEL G 7 04 h 19 mn 44 s
265 DOAN FRANCOIS F 44 04 h 19 mn 44 s
266 BOCQUET ROBERT F 45 04 h 19 mn 47 s
267 DEGRES SOPHIE A 6 04 h 19 mn 48 s
268 BERNARD DOMINIQUE D 63 04 h 19 mn 55 s
269 DENIEL JACQUES F 46 04 h 19 mn 58 s
270 TRIBOU GERARD G 26 04 h 20 mn 04 s
271 SIMONNET FRANK D 64 04 h 20 mn 10 s
272 CARU MICHEL G 27 04 h 20 mn 17 s
273 DUHAUPAS GUY G 28 04 h 20 mn 17 s
274 DELAINE DOMINIQUE D 65 04 h 20 mn 17 s
275 DELIENNE CHRISTIAN G 29 04 h 20 mn 17 s
276 MERLOT MARC G 30 04 h 20 mn 20 s
277 DESENCLOS CHRISTIAN F 47 04 h 20 mn 21 s
278 MAROT CECILE A 3 04 h 20 mn 22 s
279 GORSDOUE LOUIS G 31 04 h 20 mn 26 s
280 HENNERE JEAN CLAUDE F 48 04 h 20 mn 32 s
281 RIQUIER PASCAL E 87 04 h 20 mn 43 s
282 DELANNOY BERNARD F 49 04 h 20 mn 47 s
283 HAINE PHILIPPE F 50 04 h 20 mn 47 s
284 BURNHAM TONY G 8 04 h 20 mn 47 s
285 CARMODY PAT F 51 04 h 20 mn 48 s
286 FORBES ALISTAIR G 32 04 h 20 mn 48 s
287 BRECHER ROGER G 33 04 h 20 mn 48 s
288 GRANT ANDY F 52 04 h 20 mn 49 s
289 BLEUSE GEOFFROY D 66 04 h 20 mn 49 s
290 BELLET JACQUES E 88 04 h 20 mn 52 s
291 MARCHIENNE XAVIER C 30 04 h 20 mn 54 s
292 ANQUET CHRISTIAN E 89 04 h 20 mn 56 s
293 EVANS PETER E 90 04 h 21 mn 02 s
294 LEPELLETIER CHRISTOPHE E 91 04 h 21 mn 08 s
295 LEFAIT ANDRE F 53 04 h 21 mn 08 s
296 BONARD ANNIE B 2 04 h 21 mn 08 s
297 CERINI PIERRE G 34 04 h 21 mn 09 s
298 REDHEAD GEOFF G 35 04 h 21 mn 23 s
299 BONDUELLE PHILIPPE E 92 04 h 21 mn 42 s
300 VASSEUR ARNAUD E 93 04 h 21 mn 48 s
301 BOGOEVSKI SASHO E 94 04 h 21 mn 50 s
302 CHIVOT JEAN MICHEL E 95 04 h 21 mn 59 s
303 PELLEMAN BRIAN D 67 04 h 22 mn 00 s
304 PETIT FRANCIS F 54 04 h 22 mn 33 s
305 HINTON MATHEW E 96 04 h 22 mn 44 s
306 BROWN DEREK G 9 04 h 22 mn 47 s
307 BUKWA DANIEL F 55 04 h 24 mn 43 s
308 DUHEN ALAIN E 97 04 h 24 mn 43 s
309 CARLONE GIUSEPPE E 98 04 h 24 mn 47 s
310 DOWGIERD PHILIP D 68 04 h 24 mn 47 s
311 COLLINS GRAHAM G 10 04 h 26 mn 51 s
312 DELAINE DAVID D 69 04 h 27 mn 23 s
313 WENSLEY PAUL G 36 04 h 27 mn 24 s
314 BARTON JOHN G 37 04 h 27 mn 24 s
315 SARHAN VERONIQUE A 4 04 h 27 mn 25 s
316 IRONS PAUL D 70 04 h 27 mn 25 s
317 DALE CHRIS F 56 04 h 27 mn 26 s
318 LEDEZ FREDERIC D 71 04 h 27 mn 26 s
319 HARLAND STEVE G 38 04 h 27 mn 28 s
320 MELLIER PASCAL E 99 04 h 27 mn 29 s
321 FORRIERE HENRI F 57 04 h 27 mn 35 s
322 OWEN KEVIN E 100 04 h 29 mn 08 s
323 TRAN THIET CLAUDE G 39 04 h 29 mn 43 s
324 LEITCH JOHN G 40 04 h 29 mn 53 s
325 DARCOURT DOMINIQUE F 58 04 h 29 mn 53 s
326 SOUPLY J.MARC G 41 04 h 29 mn 57 s
327 SMOLDERS FRANCIS F 59 04 h 30 mn 01 s
328 HORNE STEPHEN E 101 04 h 30 mn 02 s
329 BOUTTE ERIC E 102 04 h 30 mn 02 s
330 CROPPER BRENDAN F 60 04 h 30 mn 03 s
331 RUSSYN DANNY F 61 04 h 30 mn 05 s
332 LE COMTE EDWIGE B 3 04 h 30 mn 16 s
333 MOORE PAUL G 42 04 h 30 mn 18 s
334 THIERRY JEROME D 72 04 h 30 mn 42 s
335 POTTE CLAUDE G 43 04 h 31 mn 36 s
336 DELAHAYE PATRICK G 44 04 h 33 mn 02 s
337 NGUYEN PATRICK F 62 04 h 34 mn 36 s
338 NGUYEN GUILLAUME D 73 04 h 34 mn 36 s
339 MUIDEBLED THOMAS C 31 04 h 35 mn 00 s
340 POWELL KEN F 63 04 h 35 mn 04 s
341 HORNE ANDREW E 103 04 h 35 mn 13 s
342 STEVENARD MARIE REINE B 4 04 h 35 mn 13 s
343 STEVENARD GUY F 64 04 h 35 mn 13 s
344 BISHOP TRISTRAM D 74 04 h 35 mn 14 s
345 JELFS ROBERT E 104 04 h 35 mn 14 s
346 EVERINGTON MICHAEL E 105 04 h 35 mn 15 s
347 PRIOR DAVID G 45 04 h 35 mn 20 s
348 GUFFROY MICHEL F 65 04 h 35 mn 28 s
349 WESTRELIN NELLY B 5 04 h 35 mn 28 s
350 MICHAUX J.FRANCOIS E 106 04 h 35 mn 29 s
351 BERMONT JEAN LUC E 107 04 h 35 mn 47 s
352 PICOULT CHRISTOPHE E 108 04 h 35 mn 47 s
353 ROSEWARN NEIL D 75 04 h 36 mn 02 s
354 VITEL PASCAL E 109 04 h 36 mn 17 s
355 BACHELIER JEAN DENIS G 46 04 h 36 mn 22 s
356 MASON CATHERINE A 5 04 h 36 mn 23 s
357 MORAUX J.MARIE G 47 04 h 36 mn 44 s
358 CHARVIER BRUNO F 66 04 h 36 mn 55 s
359 CONIL JEAN-JACQUES F 67 04 h 37 mn 25 s
360 HOWLAND KEITH G 48 04 h 39 mn 03 s
361 ACHTE FRANCK E 110 04 h 39 mn 07 s
362 DELOBEL YANN D 76 04 h 40 mn 14 s
363 COLMAR PATRICE F 68 04 h 40 mn 21 s
364 PETIT NICOLAS D 77 04 h 40 mn 42 s
365 BROUTIN JEAN MARIE G 49 04 h 41 mn 02 s
366 BATAILLE DENIS E 111 04 h 41 mn 15 s
367 BOUDELET CHRISTIAN E 112 04 h 41 mn 16 s
368 GAILLY ETIENNE E 113 04 h 41 mn 17 s
369 MANDERLIER DAMIEN E 114 04 h 41 mn 17 s
370 GUIDEZ J.MICHEL G 50 04 h 42 mn 09 s
371 HARRIS ALEX C 32 04 h 42 mn 17 s
372 HARRIS COLIN F 69 04 h 42 mn 23 s
373 COURTOIS RAYMOND G 11 04 h 42 mn 26 s
374 BAYARD JEANNICK F 70 04 h 43 mn 05 s
375 DEVAUX PATRICK F 71 04 h 43 mn 05 s
376 AUBRON BERNARD G 12 04 h 43 mn 05 s
377 MARLOW ANNA A 7 04 h 43 mn 06 s
378 DOURLENS LAURENT E 115 04 h 43 mn 27 s
379 BOUSDIRA ROMAIN D 78 04 h 43 mn 29 s
380 CHATELAIN ERIC F 72 04 h 43 mn 39 s
381 COLOMBET BERNARD F 73 04 h 43 mn 39 s
382 MEDERIC PATRICK D 79 04 h 43 mn 40 s
383 CAILLY RENAUD F 74 04 h 43 mn 47 s
384 FORESTIER DANIEL D 80 04 h 44 mn 11 s
385 LEBRUN DANIEL G 13 04 h 44 mn 14 s
386 VILLAIN JACKY G 14 04 h 44 mn 14 s
387 SANNIER HENRI G 51 04 h 44 mn 27 s
388 JARRETON DIDIER F 75 04 h 44 mn 27 s
389 DAVID JEAN MARC E 116 04 h 44 mn 28 s
390 MORENAS CHRISTIAN F 76 04 h 44 mn 28 s
391 DAVY RODOLPHE E 117 04 h 44 mn 28 s
392 BOURDON CHARLES G 52 04 h 44 mn 29 s
393 HAUDIQUER GUILLAUME D 81 04 h 44 mn 29 s
394 LECOUTRE GILLES F 77 04 h 44 mn 30 s
395 JOSSE MARCEL F 78 04 h 44 mn 31 s
396 HUTCHINGS ANTHONY J 4 04 h 44 mn 32 s
397 DESPREZ LAURENT E 118 04 h 44 mn 32 s
398 BRAC GUILLAUME D 82 04 h 45 mn 24 s
399 JOLIBOIS DAVID E 119 04 h 45 mn 31 s
400 DESPREZ GERARD F 79 04 h 47 mn 11 s
401 CARON HERVE E 120 04 h 47 mn 27 s
402 MASSE OLIVIER E 121 04 h 47 mn 34 s
403 GALHAUT JEAN CLAUDE F 80 04 h 47 mn 55 s
404 BUSLT NEVILLE G 15 04 h 47 mn 55 s
405 EUBEN MARC E 122 04 h 47 mn 57 s
406 DEMAREST FRANCIS F 81 04 h 48 mn 20 s
407 PEARCE ROBERT D 83 04 h 49 mn 10 s
408 BERTHE ALAIN G 16 04 h 49 mn 11 s
409 HECQUET MARC F 82 04 h 49 mn 30 s
410 WEBB HUGH G 53 04 h 49 mn 57 s
411 MARTIN FREDERIC F 83 04 h 49 mn 58 s
412 SWANSON ANDREW G 54 04 h 51 mn 01 s
413 MATTHEWS DAVID G 55 04 h 51 mn 02 s
414 PHIPPS JOHN F 84 04 h 51 mn 04 s
415 HARRINGTON GERALD F 85 04 h 51 mn 05 s
416 CHANDLER KEITH F 86 04 h 51 mn 37 s
417 SEYMOUR SEYMOUR GRAHAM G 17 04 h 51 mn 37 s
418 ANDRE DIDIER E 123 04 h 52 mn 08 s
419 PICCOLI BERNARD G 56 04 h 52 mn 19 s
420 LANSEMAN SYLVIAN E 124 04 h 52 mn 53 s
421 VAN GILS ROZA A 6 04 h 54 mn 04 s
422 RIVETT RUPPERT E 125 04 h 54 mn 04 s
423 LOPEZ JEAN CHRISTOPHE E 126 04 h 54 mn 07 s
424 MOPTY VINCENT D 84 04 h 55 mn 31 s
425 AUGUET SEBASTIEN C 33 04 h 55 mn 32 s
426 GOETHALS FABIENNE A 7 04 h 55 mn 33 s
427 RASKIN MADELEINE B 6 04 h 57 mn 45 s
428 PINDER DAVID G 57 04 h 57 mn 45 s
429 COLLINS TED G 58 04 h 57 mn 46 s
430 BOUWMAN JOPPE F 87 04 h 57 mn 54 s
431 BOUWMAN LOUISA A 8 04 h 57 mn 56 s
432 RICHARD ILLINGWORTH G 59 04 h 57 mn 57 s
433 POSTLETHWAITE CLARENCE G 18 04 h 58 mn 01 s
434 HENNION JULIEN C 34 04 h 58 mn 08 s
435 BLONDEL ALAIN E 127 04 h 59 mn 01 s
436 BORGOO DIDIER F 88 04 h 59 mn 02 s
437 WISE RICHARD E 128 04 h 59 mn 21 s
438 LAMBERT IAN G 60 05 h 00 mn 04 s
439 CAILLET BERNARD G 61 05 h 02 mn 33 s
440 CASSAR MARC E 129 05 h 04 mn 48 s
441 NIGAUD PHILIPPE J 5 05 h 05 mn 19 s
442 SOUFFLET JEAN PIERRE G 19 05 h 08 mn 18 s
443 DUPUY STEPHANE F 89 05 h 08 mn 51 s
444 HINTON JOHN G 20 05 h 10 mn 02 s
445 MORGAN BYRON E 130 05 h 11 mn 07 s
446 ARCHAMBEAU PASCAL F 90 05 h 11 mn 41 s
447 NARBETT JONATHAN E 131 05 h 12 mn 51 s
448 DEPERSIN MICHEL F 91 05 h 13 mn 54 s
449 LARMOUR DEREK E 132 05 h 15 mn 38 s
450 WRAGG MALCOLM F 92 05 h 15 mn 38 s
451 DUFOUR J.MARIE G 21 05 h 18 mn 58 s
452 WARNET GEORGES G 62 05 h 19 mn 32 s
453 DE WEERDT LUDO F 93 05 h 20 mn 32 s
454 DELAPORTE ANGE G 63 05 h 22 mn 29 s
455 RODENHUIS MARJOL A 9 05 h 24 mn 55 s
456 SCHURINK PETER E 133 05 h 24 mn 55 s
457 BYRTUSOVA KATERINA D 85 05 h 25 mn 11 s
458 HURD PHILIP G 64 05 h 27 mn 03 s
459 RENOU PIERRE YVES F 94 05 h 27 mn 21 s
460 WARD CLAIRE A 8 05 h 27 mn 48 s
461 KINGSTON HEATHER F 95 05 h 27 mn 48 s
462 CARN SIMON D 86 05 h 30 mn 13 s
463 BARED RAFFIK E 134 05 h 31 mn 38 s
464 BAILLEUL FRANCOISE B 7 05 h 32 mn 04 s
465 SAVARY PASCAL F 96 05 h 32 mn 05 s
466 LETURCQ ALAIN F 97 05 h 32 mn 07 s
467 SUROWIEC JEAN-MARIE F 98 05 h 32 mn 37 s
468 HOWSON MICHAEL G 65 05 h 33 mn 43 s
469 INGLIS IAN G 66 05 h 33 mn 44 s
470 RAVEL PATRICK J 6 05 h 33 mn 52 s
471 BOURMAULT JEAN MARC E 135 05 h 33 mn 53 s
472 CARREEL MICHEL D 87 05 h 33 mn 55 s
473 DE SURAY B ?N ?DICTE A 9 05 h 34 mn 06 s
474 LOOTVOET SEBASTIENNE A 10 05 h 34 mn 34 s
475 LAMBERT JEAN YVES E 136 05 h 34 mn 35 s
476 MOLLIER AGNES E 137 05 h 36 mn 38 s
477 MOLLIER DIDIER F 99 05 h 36 mn 41 s
478 TREMELLINS ANTHONY F 100 05 h 42 mn 37 s
479 PELTIER JEAN-RAYMOND J 7 05 h 44 mn 50 s
480 BRIQUET ALBERT G 22 05 h 46 mn 23 s
481 TAILRY-FAULKES ANDREW E 138 05 h 57 mn 38 s
482 AUBONNET PASCALE B 8 06 h 05 mn 40 s
483 VALANCHON JACQUES F 101 06 h 05 mn 48 s
484 GRAMTINE SERGE F 102 06 h 05 mn 50 s
485 HECQ ROGER F 103 06 h 05 mn 52 s
486 AUBONNET MARC G 67 06 h 05 mn 57 s
487 DIDION ROLAND G 68 06 h 11 mn 22 s
488 FERY CATHERINE A 11 06 h 11 mn 22 s
489 CHARTIER PASCAL E 139 06 h 11 mn 32 s
490 LE TALLEC EMMANUEL E 140 06 h 11 mn 40 s
491 GILLY ROGER G 69 06 h 32 mn 22 s
492 WEBB SUSAN B 9 06 h 40 mn 19 s
493 WEBB JOYCE F 104 06 h 40 mn 20 s
494 VERBESSELT JACK F 105 06 h 59 mn 16 s
495 MORRIS DAVID G 23 07 h 02 mn 44 s
496 INDURAIN ROBERT G 24 07 h 03 mn 11 s

Haut 









Haut  
 Privé-site   Auteursrecht-Copyright : klik hier om te lezen !