Velovelo
Português Nederlands 日本語 中文
Español English čeština slovenčina
русский italiano polski norsk
français Deutsch svenska عربي
 
 vorige pagina
 Stuur naar een vriend
 Print dit artikel
 ---> La Flèche Normande 2009 : Résultats du 150 km

ClassDos....NomPrénomCat...C.c....Temps.... .Moy....
1 177 PICHOT Laurent D 1 4:08:07 36,27
2 129 VABRE Aurélien C 1 4:08:08 36,27
3 38 DUPONT Grégory C 2 4:08:16 36,25
4 147 DELARACE Philippe E 1 4:08:38 36,2
5 1 RENAUX Laurent D 2 4:08:38 36,2
6 53 VALETTE Stéphane D 3 4:08:39 36,2
7 143 DOUCET Laurent E 2 4:08:39 36,19
8 190 ROGNON Julien C 3 4:08:40 36,19
9 146 LELEU Geoffroy D 4 4:10:10 35,97
10 185 MALET Julien C 4 4:10:11 35,97
11 107 PREVOST Frédéric G 1 4:11:44 35,75
12 191 JUSTIN Fabrice D 5 4:11:45 35,75
13 2 AUDOUX Benjamin D 6 4:14:42 35,34
14 51 DOMALAIN François D 7 4:15:11 35,27
15 151 LEPERE Fabrice E 3 4:16:30 35,09
16 195 BOUREL Pascal E 4 4:16:31 35,09
17 6 LEPINE Stéphane F 1 4:16:34 35,08
18 25 LAMBERT Vincent F 2 4:17:26 34,96
19 92 BOURSY Eric E 5 4:17:46 34,92
20 98 CHEVALIER Laurent E 6 4:18:42 34,79
21 140 DEGUY Julien C 5 4:18:42 34,79
22 103 MERLIN Christophe D 8 4:18:42 34,79
23 31 DUBOSQ Thierry H 1 4:18:52 34,77
24 108 PETIT Stéphane E 7 4:19:07 34,73
25 50 BOUTEILLER Yannick D 9 4:19:10 34,72
26 22 BEAUQUENNE Dany E 8 4:19:11 34,72
27 204 LELIEVRE David D 10 4:19:12 34,72
28 152 MAMERI Hocine F 3 4:19:12 34,72
29 27 MESLIER Daniel I 1 4:19:12 34,72
30 69 FERNANDES José D 11 4:19:13 34,72
31 176 COTE Olivier F 4 4:19:13 34,72
32 119 BESNIER Olivier F 5 4:19:13 34,72
33 75 LISOWSKI Gérard I 2 4:19:14 34,72
34 126 SCHROEDER Ulrich H 2 4:19:14 34,72
35 104 MICHAUX Olivier E 9 4:19:15 34,71
36 67 POINTEL Daniel F 6 4:19:21 34,7
37 158 VERRON Bruno F 7 4:21:00 34,48
38 14 PATIN Rémy E 10 4:21:00 34,48
39 156 GOSSELIN Hervé E 11 4:21:00 34,48
40 153 SIMON Philippe E 12 4:21:00 34,48
41 128 RACINE Romain C 6 4:21:00 34,48
42 136 DENIS Hervé D 12 4:21:01 34,48
43 5 BAPE Gérard G 2 4:25:12 33,94
44 99 DUSSAPT Olivier E 13 4:25:13 33,93
45 172 JACQUET Laurent F 8 4:26:01 33,83
46 150 SEPCHAT Philippe G 3 4:26:02 33,83
47 4 ANQUETIL Jean Jacques H 3 4:26:02 33,83
48 45 LEPETIT Bernard I 3 4:26:02 33,83
49 106 ALLAND Daniel I 4 4:26:04 33,83
50 13 DELAIRE Claude G 4 4:26:04 33,83
51 46 BELLAY Mathieu C 7 4:26:04 33,82
52 189 CHESNEL Franck E 14 4:26:04 33,82
53 138 HINAULT André H 4 4:26:06 33,82
54 88 LE GUENNEC Joël G 5 4:26:07 33,82
55 34 JULIEN Jean Pierre F 9 4:26:08 33,82
56 163 RENEE François C 8 4:27:04 33,7
57 168 DELAUNE Fabrice F 10 4:27:05 33,7
58 47 LISSOT Patrice E 15 4:27:36 33,63
59 54 HERNANDEZ Gérald F 11 4:28:00 33,58
60 56 PAUVIT Yannick F 12 4:28:01 33,58
61 144 COTE Vincent D 13 4:28:01 33,58
62 80 BRAIBANT Patrick H 5 4:28:04 33,57
63 90 CONTAMINE Serge E 16 4:28:06 33,57
64 202 DiVAL Edgard E 17 4:28:38 33,5
65 10 YGOUT Françis G 6 4:28:38 33,5
66 127 LE BORGNE Manuel D 14 4:28:39 33,5
67 9 FLEURY Patrice E 18 4:28:39 33,5
68 26 CENIER Christian G 7 4:29:48 33,36
69 78 JULIEN Gérard G 8 4:29:51 33,35
70 57 VARIN Wilfrid G 9 4:29:54 33,35
71 63 GARDIEN Gérald F 13 4:29:55 33,34
72 28 PRENTOUT David C 9 4:29:55 33,34
73 186 GANDEBOEUF Franck E 19 4:29:58 33,34
74 60 HALBOUT Laurent E 20 4:29:58 33,34
75 74 GUIBERT Jean Jacques H 6 4:33:07 32,95
76 72 SOREL Bernard H 7 4:33:08 32,95
77 64 CLAIN Sébastien D 15 4:33:28 32,91
78 85 ROULOT Glenn D 16 4:37:13 32,46
79 59 BOURDAIS Christophe E 21 4:37:19 32,45
80 171 LIEBAULT Stéphane E 22 4:37:20 32,45
81 55 WERY Richard I 5 4:37:20 32,45
82 198 JEAN Daniel H 8 4:37:21 32,45
83 49 DUCOULOMBIER Bertrand H 9 4:37:21 32,45
84 566 LANGEVIN Patrice E 23 4:37:21 32,45
85 149 CATROS Philippe E 24 4:37:22 32,45
86 97 DUBOST Yves I 6 4:37:22 32,45
87 165 FOURNEAUX Dominique G 10 4:37:23 32,45
88 182 BELLEFONTAINE Pascal D 17 4:37:23 32,44
89 173 BLACTOT Laurent E 25 4:37:24 32,44
90 61 BUQUET Régis F 14 4:37:24 32,44
91 196 KLOSE Frédéric D 18 4:37:24 32,44
92 113 SOUCHAL Thierry F 15 4:37:25 32,44
93 71 BOUCHARD Didier G 11 4:37:27 32,44
94 7 CAMUS Bénédicte A 1 4:37:28 32,44
95 15 SERRE Mathieu D 19 4:37:28 32,44
96 58 BOUTEILLER Serge H 10 4:39:54 32,15
97 188 ARIGASCI Jean Pascal G 12 4:39:54 32,15
98 193 ANDRIEUX Eric F 16 4:39:55 32,15
99 42 SANNIER Jean Louis I 7 4:39:56 32,15
100 8 DELAIRE Bertrand C 10 4:39:57 32,15
101 117 RICQUE François F 17 4:39:58 32,14
102 37 TREZEL Bruno F 18 4:40:00 32,14
103 101 DEBEUF Patrick G 13 4:40:01 32,14
104 11 ANDUEZA Jacky F 19 4:40:01 32,14
105 79 METALS Hervé F 20 4:40:01 32,14
106 102 DEBEUF Jérémie C 11 4:40:02 32,14
107 200 MERIENNE Bastien C 12 4:40:08 32,13
108 94 LE LOSTEC René E 26 4:40:09 32,13
109 77 GROULT Philippe F 21 4:40:09 32,13
110 40 ROZMUS Philippe F 22 4:40:09 32,12
111 76 MARIE dit ASSE Philippe G 14 4:40:09 32,12
112 187 DUROSIE Gérard I 8 4:40:10 32,12
113 52 MARESCOT Albert F 23 4:42:36 31,85
114 118 POTTIER Frédéric D 20 4:47:16 31,33
115 30 FOUQUES Eric F 24 4:47:17 31,33
116 183 JEANNE Eric E 27 4:50:34 30,97
117 137 MAUGER Maurice I 9 4:51:04 30,92
118 155 DURANT Christian I 10 4:51:05 30,92
119 164 RENEE Pascal F 25 4:51:07 30,92
120 135 DENIS Jacques H 11 4:52:02 30,82
121 91 VITARD Stéphane F 26 4:52:26 30,78
122 100 HOEL Sophie F 27 4:52:31 30,77
123 20 DELANDE Jean Pierre I 11 4:52:31 30,77
124 174 DOUCET Didier G 15 4:52:43 30,75
125 205 LEMAINS Laurence A 2 4:53:33 30,66
126 62 CLUZEAU Jean Pierre H 12 4:53:36 30,65
127 167 FOUQUET Daniel I 12 4:54:17 30,58
128 157 GUERARD Christian G 16 4:54:30 30,56
129 36 BELLOMO Philippe D 21 4:54:30 30,56
130 203 CIAVATTA Patrick F 28 4:54:33 30,55
131 39 CIAVATTA Raynal D 22 4:54:33 30,55
132 3 ANQUETIL Arnaud D 23 4:54:35 30,55
133 131 BROUSSIER Mathieu C 13 4:56:41 30,33
134 184 JOLY Jean Paul G 17 4:56:52 30,32
135 17 DELETTRE Thierry D 24 4:58:12 30,18
136 18 DUFRENNE Laurent E 28 4:58:34 30,14
137 114 POTEL Rémi H 13 5:01:27 29,86
138 148 GARNIER MULAS Frédéric F 29 5:01:40 29,83
139 121 RENDU Jacky G 18 5:04:54 29,52
140 161 LE PUIL Stéphane D 25 5:11:08 28,93
141 73 CUNY Christian G 19 5:13:00 28,75
142 170 PITOU Ludovic D 26 5:13:03 28,75
143 87 GUSTAVE Freddy H 14 5:14:01 28,66
144 109 COLEAUX Michel F 30 5:14:38 28,6
145 86 LEMOINE Gérard I 13 5:14:53 28,58
146 32 BOUCHET Dominique I 14 5:14:54 28,58
147 169 VANNARIEN Laurent D 27 5:14:55 28,58
148 82 ROMELLI Didier G 20 5:14:59 28,57
149 134 MOULINET Jacques I 15 5:15:06 28,56
150 83 LEBOURG Yves H 15 5:15:20 28,54
151 70 COHU Maurice H 16 5:15:21 28,54
152 133 GAULTIER Mickael E 29 5:15:25 28,53
153 110 BLIN Sylvie B 1 5:15:26 28,53
154 112 ROUSSEL Alain E 30 5:15:27 28,53
155 111 ROUSSEL Didier H 17 5:15:27 28,53
156 44 LEJUMEL Olivier E 31 5:18:45 28,23
157 142 BANNIER Michel I 16 5:19:48 28,14
158 197 CRETEY Michel I 17 5:29:12 27,34
159 65 CRUCHON Michel I 18 5:29:25 27,32
160 33 PERROT Didier H 18 5:30:54 27,2
161 93 RENAULT René I 19 5:31:14 27,17
162 84 PATIN Christophe E 32 5:31:14 27,17
163 179 GAUDIN Jean I 20 5:33:13 27,01
164 178 BELLIERE Jean François I 21 5:33:14 27,01
165 81 FORESTIER Sébastien D 28 5:33:15 27,01
166 175 VILLEROY René I 22 5:41:27 26,36
167 115 VALESELLA Michel I 23 5:41:47 26,33
168 116 MAURICE Jean François H 19 5:41:53 26,32
169 160 CHERI dit LENAU Christian F 31 5:45:36 26,04
170 162 GOAZIOU Serge H 20 5:50:46 25,66
171 141 ALLIX Jean Claude G 21 5:50:57 25,64
172 130 MESNIL Lionel G 22 5:55:45 25,3
173 125 CANTEREL Hervé G 23 5:55:48 25,29
174 105 LECLERE Gérard I 24 6:15:12 23,99

Haut 









Haut  
 Privé-site   Auteursrecht-Copyright : klik hier om te lezen !