Velovelo
Português Nederlands 日本語 中文
Español English čeština slovenčina
русский italiano polski norsk
français Deutsch svenska عربي
 
 vorige pagina
 Stuur naar een vriend
 Print dit artikel
 ---> Grandfondo Colnago 2010 : Résultats du 133 km

ClDosNomPrénomCatC.cTemps..Ecart
1 2303 MIQUET ROGER E 1 3:55:11 0:00:00
2 2361 BANCEL ERIC D 1 3:55:11 0:00:00
3 2339 LINOSSIER FABIEN E 2 3:55:12 0:00:01
4 2243 LAROUZIERE PHILIPPE D 2 3:55:12 0:00:01
5 2141 BAILLOT JEAN-DAMIEN E 3 4:01:02 0:05:51
6 2182 ARASA CHRISTIAN F 1 4:02:13 0:07:02
7 2146 QUENTIN PIERRE D 3 4:02:51 0:07:40
8 2290 BROWN PIERS D 4 4:02:51 0:07:40
9 2401 AGNEL STEPHANE E 4 4:02:51 0:07:40
10 2027 MOREAU BENOIT D 5 4:02:52 0:07:41
11 2138 BIZARD SEBASTIEN D 6 4:02:52 0:07:41
12 2026 LAMOUROUX HERVE E 5 4:02:52 0:07:41
13 209 MARTINEAU DIDIER E 6 4:02:54 0:07:43
14 136 FAVEERS WILLIAM D 7 4:02:54 0:07:43
15 221 ARELLANO PASCAL E 7 4:02:54 0:07:43
16 2062 ROUX JANICK D 8 4:04:56 0:09:45
17 2070 CLAUSSE LAURENT D 9 4:05:00 0:09:49
18 2061 DI CIOCCIO JULIEN C 1 4:05:05 0:09:54
19 2344 MIOLANE CEDRIC C 2 4:06:44 0:11:33
20 2308 FUZERE JEAN CLAUDE E 8 4:07:21 0:12:10
21 2259 LEFORT WILLY C 3 4:07:21 0:12:10
22 2359 WILLIMAN JEREMY E 9 4:07:22 0:12:11
23 2260 TCHAPLYGUINE BRICE C 4 4:07:22 0:12:11
24 544 KERBRAT PATRICK F 2 4:07:23 0:12:12
25 8 ESPOSITO SALVATORE E 10 4:08:57 0:13:46
26 2236 SCAVINI JEAN CHRISTOPHE E 11 4:11:28 0:16:17
27 2237 BERTHON FREDERIC E 12 4:11:28 0:16:17
28 2080 PROVILLARD WILLIAM C 5 4:11:29 0:16:18
29 2156 GLEIZAL FLORENT C 6 4:12:08 0:16:57
30 2014 BERTET ALAIN G1 1 4:15:29 0:20:18
31 2142 FURNON SYLVAIN D 10 4:15:31 0:20:20
32 2238 MALFATTI NICOLAS D 11 4:15:31 0:20:20
33 2295 SOLLE PATRICE E 13 4:15:32 0:20:21
34 2342 KINTZ ALEXANDRE D 12 4:15:32 0:20:21
35 2352 AUDOYE OLIVIER E 14 4:15:32 0:20:21
36 2406 JUANEDA PATRICK E 15 4:15:33 0:20:22
37 2408 GONZALES PHILIPPE F 3 4:15:33 0:20:22
38 2158 SIMONCELLI STEPHANE E 16 4:15:34 0:20:23
39 2073 GEORGES LILIAN C 7 4:15:34 0:20:23
40 2302 MIQUET RAYMOND E 17 4:15:35 0:20:24
41 2225 BARBAGELATA PASCAL D 13 4:15:35 0:20:24
42 592 COLLADO GAETAN E 18 4:15:39 0:20:28
43 2015 CLAVEL PHILIPPE E 19 4:16:43 0:21:32
44 2328 MOHR RAYMOND F 4 4:19:04 0:23:53
45 2265 MANTOVANI DAVID D 14 4:19:04 0:23:53
46 2289 ALLASIA MARCEL F 5 4:19:06 0:23:55
47 2084 VANDENBROUCKE JEAN-JACQUES G1 2 4:19:41 0:24:30
48 2025 SMITH LEIGH E 20 4:19:41 0:24:30
49 2028 HERENVAL SEBASTIEN C 8 4:19:42 0:24:31
50 2314 PEUVRIER OLIVIER D 15 4:19:43 0:24:32
51 2111 LOYER YVES F 6 4:19:43 0:24:32
52 2052 GAGNAIRE PATRICE E 21 4:19:43 0:24:32
53 2152 DARCHE GILBERT E 22 4:19:44 0:24:33
54 2161 MAILLIET PAUL F 7 4:19:44 0:24:33
55 551 SCHEIDECKER RAPHAEL D 16 4:19:44 0:24:33
56 2235 SCAVINI CAROLINE AB 1 4:19:45 0:24:34
57 319 VANITELLI FABRIZIO E 23 4:19:45 0:24:34
58 2315 RIVALAN YOHANN D 17 4:19:46 0:24:35
59 2021 MARIAUD JEROME E 24 4:20:53 0:25:42
60 101 COLLARD FERNAND F 8 4:22:25 0:27:14
61 103 BAELEN FABRICE E 25 4:22:40 0:27:29
62 2113 LE DISEZ DOMINIQUE E 26 4:22:42 0:27:31
63 2348 YOUNG JIMMY G1 3 4:22:44 0:27:33
64 2234 GALLO ALEXANDRE F 9 4:22:51 0:27:40
65 2075 PONS OLIVIER F 10 4:22:55 0:27:44
66 2165 FERTONANI RENE E 27 4:23:16 0:28:05
67 2144 LECRAS SEBASTIEN C 9 4:23:33 0:28:22
68 2143 BREUX NICOLAS C 10 4:23:33 0:28:22
69 2188 LOUIS MARC E 28 4:26:48 0:31:37
70 2007 NENZI JACQUES E 29 4:27:01 0:31:50
71 2240 WEBER BERNARD G1 4 4:27:02 0:31:51
72 542 ASCENCIO GUY E 30 4:27:03 0:31:52
73 2271 RABUSSIER OLIVIER D 18 4:27:04 0:31:53
74 2252 ZANINI JEAN PIERRE G1 5 4:27:05 0:31:54
75 2124 PROSPER ALAIN F 11 4:27:06 0:31:55
76 2172 GAUDEFROY CHRISTOPHE D 19 4:27:56 0:32:45
77 2069 ELISABETH PHILIPPE F 12 4:28:08 0:32:57
78 2009 BERTRAND JEAN-PAUL F 13 4:28:32 0:33:21
79 2176 FERRARIS GILLES G1 6 4:28:35 0:33:24
80 2125 SCHUTTERS LAURENT D 20 4:28:37 0:33:26
81 2139 DELIGNY FREDERIC E 31 4:28:37 0:33:26
82 7 BILLOT SEBASTIEN D 21 4:30:56 0:35:45
83 2358 LUTZ PATRICK F 14 4:31:10 0:35:59
84 2301 BARRAUD THOMAS E 32 4:31:11 0:36:00
85 2350 COLAS FABRICE E 33 4:31:11 0:36:00
86 2329 PUGET PIERRE E 34 4:32:37 0:37:26
87 2257 VERKYNDEREN ANTHONY D 22 4:32:39 0:37:28
88 2226 BARONI PATRICK E 35 4:32:59 0:37:48
89 2055 LEUZY YOAN C 11 4:33:00 0:37:49
90 2278 MAGNIER LAURENT D 23 4:33:00 0:37:49
91 2274 DIAZ CARLOS D 24 4:33:01 0:37:50
92 543 BRUNO THIERRY E 36 4:33:01 0:37:50
93 2160 MOSCA CLAUDE D 25 4:33:02 0:37:51
94 2247 QUILLIEN ALLAN C 12 4:33:02 0:37:51
95 2222 JEAN DIT PANNEL WILLIAM G1 7 4:33:02 0:37:51
96 2155 HARNOIS CLEMENTINE A 1 4:33:02 0:37:51
97 2011 VINH MAU THIERRY E 37 4:33:03 0:37:52
98 2239 VIALA NICOLAS E 38 4:33:10 0:37:59
99 2230 GIRARD ALAIN E 39 4:33:43 0:38:32
100 2186 AYMARD ALAIN E 40 4:33:46 0:38:35
101 2420 POCHAT STEPHANE D 26 4:35:54 0:40:43
102 2221 CAMUS FRANCK E 41 4:35:55 0:40:44
103 2087 MANTIONE LEONARD E 42 4:35:57 0:40:46
104 2334 FERERRO DOMINIQUE F 15 4:35:57 0:40:46
105 2105 MABILON JACQUES F 16 4:35:58 0:40:47
106 2418 PAULON JEAN MICHEL F 17 4:35:59 0:40:48
107 2333 REYMOND CLAUDE E 43 4:35:59 0:40:48
108 202 MILLE GUILLAUME D 27 4:36:16 0:41:05
109 2147 COOPER ANDREW E 44 4:36:24 0:41:13
110 2293 PINONCELY JEAN FRANCOIS G1 8 4:36:31 0:41:20
111 2297 NOEL MAX F 18 4:38:32 0:43:21
112 2323 NICOLAS FABIEN D 28 4:38:35 0:43:24
113 516 VALLERGA SIMONE D 29 4:38:35 0:43:24
114 2204 DE PONTI LUCA F 19 4:38:43 0:43:32
115 2166 DUPRE J.MARC E 45 4:41:50 0:46:39
116 2019 HERMAND PIERRE G2 1 4:41:51 0:46:40
117 2347 DARNICHE BERNARD G2 2 4:41:52 0:46:41
118 2174 CHARDON GILDAS E 46 4:41:57 0:46:46
119 591 DEVOGHEL CHRISTOPHE E 47 4:42:51 0:47:40
120 2263 VALLEE PHILIPPE E 48 4:42:52 0:47:41
121 2244 MOSCATELLI CHARLES G2 3 4:42:56 0:47:45
122 2296 TUFFET PHILIPPE D 30 4:42:57 0:47:46
123 2137 DENISE THIERY F 20 4:43:48 0:48:37
124 525 CHAMPROUX FRANCIS F 21 4:43:50 0:48:39
125 2365 MORAND FABRICE F 22 4:44:09 0:48:58
126 2330 BON BERNARD G1 9 4:44:49 0:49:38
127 2219 BATTENDIER ALAIN G1 10 4:45:32 0:50:21
128 2016 VANDERSANDE ROLAND F 23 4:45:36 0:50:25
129 2284 SAROCCHI JEAN CHARLES F 24 4:45:45 0:50:34
130 2081 PROVILLARD FLORENT E 49 4:46:26 0:51:15
131 2074 CAMOSSO THIERRY E 50 4:46:32 0:51:21
132 2309 BETTINI GILBERT F 25 4:46:34 0:51:23
133 2008 BOUJARD CHRISTIAN E 51 4:47:43 0:52:32
134 2078 NEY JEAN MARIE E 52 4:47:43 0:52:32
135 2213 PEREIRA BRUNO E 53 4:47:56 0:52:45
136 2173 MANSUY HERVE E 54 4:47:57 0:52:46
137 2031 NICOLE LAURENT D 31 4:47:58 0:52:47
138 2006 PIOLA MICHAEL D 32 4:47:59 0:52:48
139 2170 BEVILACQUA BRUNO E 55 4:48:23 0:53:12
140 2060 RABEYRON PAUL LOUIS F 26 4:48:26 0:53:15
141 2131 BARLET JEAN-LUC E 56 4:48:26 0:53:15
142 2294 RANTRUA ANDRE G1 11 4:48:28 0:53:17
143 511 BRAIBANT PATRICK F 27 4:48:33 0:53:22
144 2425 ANZIL STEPHANE D 33 4:49:22 0:54:11
145 330 TOURLAND ALAIN F 28 4:49:26 0:54:15
146 2153 COGOTTI ROLAND E 57 4:50:00 0:54:49
147 2167 GIRAUD JEAN LOUIS E 58 4:50:02 0:54:51
148 2217 TRON SERGE F 29 4:50:03 0:54:52
149 213 CAMPANA RENE F 30 4:50:05 0:54:54
150 2164 DEGUERNEL MICHEL G1 12 4:50:06 0:54:55
151 2255 PAPILLON CHRISTOPHE D 34 4:50:06 0:54:55
152 2268 GIRARDO REGIS F 31 4:50:07 0:54:56
153 2269 ELLENA JEAN F 32 4:50:07 0:54:56
154 2270 SENANT ANTOINE F 33 4:50:07 0:54:56
155 2148 NOIRIEL CEDRIC D 35 4:52:29 0:57:18
156 2258 PIOCHAUD ST2PHANE E 59 4:52:33 0:57:22
157 2245 CHAMBON ARNAUD E 60 4:52:38 0:57:27
158 2405 CHAREUN ANDRE F 34 4:53:51 0:58:40
159 2404 CHAREUN DAVID D 36 4:53:52 0:58:41
160 2272 ABBATIELLO J CLAUDE E 61 4:53:53 0:58:42
161 2013 NICOLAIEFF LUC G1 13 4:54:59 0:59:48
162 2051 NOBLET SERGE G1 14 4:55:00 0:59:49
163 594 DIAS DA CRUZ ERIC E 62 4:55:02 0:59:51
164 2177 LAPOSTOLLE JACQUES F 35 4:55:03 0:59:52
165 2316 BRIZZOLARE VICIZO E 63 4:55:04 0:59:53
166 2267 THEISSIER FABIEN D 37 4:55:05 0:59:54
167 2421 AOUST ALAIN G1 15 4:55:05 0:59:54
168 2279 WHITFIELD ANTHONY E 64 4:55:06 0:59:55
169 2180 WHITE TIM D 38 4:55:06 0:59:55
170 2072 MASSON ROMAIN D 39 4:55:49 1:00:38
171 2193 SCOPELLITI PASQUALE F 36 4:57:20 1:02:09
172 2192 VIGO PIELUIGI F 37 4:57:20 1:02:09
173 2362 TREMELLAT HENRI G1 16 4:57:21 1:02:10
174 2415 PAULY LUC D 40 4:57:21 1:02:10
175 2264 BESSONE STEPHANE E 65 4:57:22 1:02:11
176 2020 GRILLAT SYLVAIN D 41 4:57:24 1:02:13
177 203 LELEU GEOFFROY D 42 4:57:30 1:02:19
178 2184 CIRON JEAN MICHEL E 66 4:58:47 1:03:36
179 2183 VIDIL MARINA A 2 4:58:47 1:03:36
180 2429 MAUREL DOMINIQUE E 67 4:58:48 1:03:37
181 196 GARNODIER VERONIQUE B 1 4:58:48 1:03:37
182 577 MORANDI JEAN-PIERRE F 38 4:58:49 1:03:38
183 2246 VELLEYEN DAVID D 43 4:58:51 1:03:40
184 2071 BILLA LUC D 44 5:00:08 1:04:57
185 2273 ESCALIERE ROBERT E 68 5:00:09 1:04:58
186 2327 MEIRA LEONARD E 69 5:00:10 1:04:59
187 2292 ROVET DOMINIQUE F 39 5:00:11 1:05:00
188 2085 VICAT MAURICE G2 4 5:00:12 1:05:01
189 584 DERBEZ THIERRY F 40 5:01:31 1:06:20
190 2216 LEONARD CHRISTOPHE D 45 5:01:59 1:06:48
191 2403 CALZIA JEAN CLAUDE G1 17 5:02:46 1:07:35
192 2086 VICAT THIERRY E 70 5:03:57 1:08:46
193 2022 REY PIERRE G2 5 5:03:58 1:08:47
194 2248 POTHRON JEAN JACQUES G1 18 5:04:01 1:08:50
195 2140 FAURE REMY G1 19 5:04:21 1:09:10
196 2151 RADOBOLJA LAURENT E 71 5:06:27 1:11:16
197 90 TRONEL JEAN JACQUES G1 20 5:06:52 1:11:41
198 2162 PUYO GERARD G1 21 5:06:53 1:11:42
199 2012 COMBES PASCALE B 2 5:06:55 1:11:44
200 2083 SELS RENART F 41 5:07:34 1:12:23
201 2416 TAHON ALAIN E 72 5:08:02 1:12:51
202 2056 PERRIN PIERRE G1 22 5:08:07 1:12:56
203 2215 PRABONNEAU JEAN BAPTISTE E 73 5:08:07 1:12:56
204 2191 ZERBI ALESSANDRO F 42 5:08:09 1:12:58
205 2088 NAVARO JEAN-JACQUES F 43 5:08:12 1:13:01
206 2135 HORVAIS MICHEL G1 23 5:08:12 1:13:01
207 12 JENOT EMILE G2 6 5:08:13 1:13:02
208 2122 ARGENTA PATRICK F 44 5:08:13 1:13:02
209 2132 CARRIER LAURENT E 74 5:08:14 1:13:03
210 2163 ROSHARDT PASCAL G1 24 5:08:15 1:13:04
211 2428 WICQUART SERGE F 45 5:08:16 1:13:05
212 318 PANCRACE ROLAND F 46 5:08:17 1:13:06
213 2277 ELMIDORO GERARD F 47 5:08:17 1:13:06
214 2275 LLEBA FREDERIC E 75 5:08:46 1:13:35
215 2345 ARNAUD ANDRE G2 7 5:09:50 1:14:39
216 2159 MANTOVANI BERNARD F 48 5:10:43 1:15:32
217 2427 DALMAS HENRY E 76 5:10:46 1:15:35
218 2119 GARCIA DE LA PENA ANDRES F 49 5:10:48 1:15:37
219 2372 TAMAGNE GILLES F 50 5:11:00 1:15:49
220 2136 CAPBER GERARD F 51 5:11:00 1:15:49
221 2003 LOISEAU FRANCOIS E 77 5:11:07 1:15:56
222 2254 BOBILLE CHRISTOPHE E 78 5:11:40 1:16:29
223 2253 PRUNET ERIC E 79 5:11:42 1:16:31
224 589 VANDAELE ALAIN E 80 5:13:26 1:18:15
225 2214 CHARVET ANDRE F 52 5:14:16 1:19:05
226 188 GARNIER FRANCK D 46 5:15:00 1:19:49
227 2001 VERZEROLI ALAIN F 53 5:15:23 1:20:12
228 2349 ROUVIER J.LOUIS F 54 5:15:25 1:20:14
229 2169 BAILLY CHRISTOPHE E 81 5:16:52 1:21:41
230 2189 POLLET CHRISTIAN E 82 5:17:00 1:21:49
231 2298 PEDRINI LORENZO F 55 5:17:31 1:22:20
232 573 GROSJEAN CHRISTIAN F 56 5:17:36 1:22:25
233 2205 DANIELE EMANUELE F 57 5:18:14 1:23:03
234 2326 GAUTHIER PHILIPPE E 83 5:18:54 1:23:43
235 2249 BALLESTRACCI ROBERT E 84 5:19:14 1:24:03
236 2331 BENSA ANDRE G1 25 5:19:16 1:24:05
237 2250 JOURDAN VERONIQUE AB 2 5:19:18 1:24:07
238 2004 AIZIER JEAN PIERRE F 58 5:20:42 1:25:31
239 585 BOMMARDEL PIERRE G1 26 5:21:11 1:26:00
240 2256 SAUVE HUGUES E 85 5:22:25 1:27:14
241 2317 AFFRE JEAN CLAUDE G1 27 5:22:50 1:27:39
242 2367 CHARRETON PIERRE G1 28 5:22:54 1:27:43
243 2223 CORBEL GEORGES G1 29 5:22:56 1:27:45
244 2210 BRECCIAROLI MARIO G1 30 5:22:57 1:27:46
245 2209 CERIOLI DAVIDE E 86 5:22:58 1:27:47
246 2059 ROSSINI PATRICK F 59 5:23:00 1:27:49
247 2218 LE GONIDEC SEBASTIEN D 47 5:23:02 1:27:51
248 37 DUPUIS JEAN LOUIS G1 31 5:23:05 1:27:54
249 2149 PIRAT ABEL G1 32 5:23:10 1:27:59
250 2023 BOYET MICHEL G1 33 5:23:19 1:28:08
251 2291 ROSSELLO STEPHEN D 48 5:25:35 1:30:24
252 2366 MOSCA JEAN CLAUDE D 49 5:25:35 1:30:24
253 2198 MORELLI ROBERTO E 87 5:25:55 1:30:44
254 2242 SIMON JACKY E 88 5:25:56 1:30:45
255 2079 BOETTI MAURICE G1 34 5:25:57 1:30:46
256 2369 DURY EMMANUEL F 60 5:25:57 1:30:46
257 2179 CARDANI MATTEO E 89 5:26:05 1:30:54
258 2417 CARAMAGNOL GRÉGOIRE D 50 5:26:14 1:31:03
259 2228 MERLY ALPA JEAN PIERRE F 61 5:27:06 1:31:55
260 2110 ANTHONY JEAN-CHRISTOPHE E 90 5:27:19 1:32:08
261 53 MOENS ERIC F 62 5:27:41 1:32:30
262 2360 GHIO DOMINICO E 91 5:27:47 1:32:36
263 2313 CASCIO LORENZO E 92 5:27:56 1:32:45
264 2409 BARATTERO NICOLAS D 51 5:27:57 1:32:46
265 2203 FACCHINETTI CELESTE G1 35 5:28:04 1:32:53
266 2426 BEL SERGE E 93 5:28:26 1:33:15
267 228 RONFLET JORIS C 13 5:28:28 1:33:17
268 2064 MURAIRE BERNARD F 63 5:28:39 1:33:28
269 2106 BRAVOS FERNAND F 64 5:28:39 1:33:28
270 2065 PONS PHILIPPE E 94 5:28:43 1:33:32
271 558 MARQUES GUY E 95 5:30:23 1:35:12
272 2089 RIBO DIDIER F 65 5:30:51 1:35:40
273 2321 SAGNOL MARC E 96 5:32:25 1:37:14
274 2320 BRUNON DOMINIQUE AB 3 5:32:32 1:37:21
275 2336 PUGNET ALAIN F 66 5:32:37 1:37:26
276 2306 DOS SANTOS PEREIRA LUCIANO F 67 5:33:19 1:38:08
277 2130 ROTH ROBERT F 68 5:34:08 1:38:57
278 2202 FOSSATI ANDREA E 97 5:38:22 1:43:11
279 2322 CLERICI ANGELO F 69 5:38:28 1:43:17
280 2010 STANTON DAVID G2 8 5:38:36 1:43:25
281 580 FRANCO MAURO F 70 5:38:40 1:43:29
282 2224 DANNEEL J.MARC F 71 5:38:57 1:43:46
283 578 RIGAUDO ILVANO D 52 5:39:07 1:43:56
284 2419 PUEL CHRISTIAN G1 36 5:39:24 1:44:13
285 2287 DUBURCQ CHRISTOPHER D 53 5:39:50 1:44:39
286 2121 MAGADE PHILIPPE E 98 5:41:27 1:46:16
287 2305 LAPAGNE CHRISTOPHE E 99 5:41:31 1:46:20
288 306 BACHELARD DENIS F 72 5:42:48 1:47:37
289 2063 JAVEY FREDERIC D 54 5:44:34 1:49:23
290 2195 PIZZETTA GIUSEPPE E 100 5:44:36 1:49:25
291 2370 PELLENARD FREDERIC E 101 5:46:11 1:51:00
292 2422 EXERTIER GEORGES G1 37 5:49:47 1:54:36
293 2402 RAMIER DENIS G1 38 5:51:08 1:55:57
294 2412 GARCIA MARIE JOSE B 3 5:51:45 1:56:34
295 2414 TINAZZI GEORGES F 73 5:51:56 1:56:45
296 2318 GOUBAND JIMMY G1 39 5:55:06 1:59:55
297 2251 JUSTIENT MICHAEL D 55 5:55:24 2:00:13
298 2133 ALTIERI HUBERT F 74 5:55:30 2:00:19
299 2029 DIDELOT RAYMOND G1 40 5:56:04 2:00:53
300 2114 LEDISEZ EVELYNE AB 4 5:56:51 2:01:40
301 2407 VINOLO CHRISTOPHE E 102 5:57:18 2:02:07
302 2307 GUERRAZZI J.LOUIS F 75 5:57:19 2:02:08
303 2053 MERLI FABIO GINO E 103 6:00:01 2:04:50
304 2410 LAGALLE MATHIEU C 14 6:01:09 2:05:58
305 2227 CAHAIGNE CHRISTOPHE D 56 6:03:00 2:07:49
306 2212 LEIBA CHRISTIAN F 76 6:03:34 2:08:23
307 2200 LONGONI PAOLO F 77 6:03:43 2:08:32
308 579 GHIBAUDO MARCO E 104 6:04:33 2:09:22
309 2194 ROSSI PIETRO ERMINO F 78 6:05:16 2:10:05
310 2120 ANDRE CHRISTOPHE D 57 6:06:08 2:10:57
311 2233 BRIGNON DIDIER E 105 6:08:49 2:13:38
312 2232 ANDRES LAURENT E 106 6:09:10 2:13:59
313 2076 GIRIN PATRICE F 79 6:09:26 2:14:15
314 2229 HUPEL FABRICE D 58 6:11:43 2:16:32
315 2231 MENES YOANN D 59 6:11:46 2:16:35
316 2178 DUTHÉ ALAIN E 107 6:14:33 2:19:22
317 2168 FAVRE RENE G2 9 6:17:45 2:22:34
318 597 GUIGAL ALAIN E 108 6:20:23 2:25:12
319 2208 CHIARI PAOLO F 80 6:21:16 2:26:05
320 2032 CHOUTEAU JULIEN D 60 6:27:31 2:32:20
321 2341 ANDRES JEAN PAUL E 109 6:27:34 2:32:23
322 2068 GIGOT JEAN FRANCOIS F 81 6:28:05 2:32:54
323 2082 VAN GILS ROZA B 4 6:28:27 2:33:16
324 2017 CROUZET RENE G1 41 6:30:32 2:35:21
325 2354 DEGRAAF MARCEL F 82 6:36:55 2:41:44
326 2353 NORIETTE SANDRINE F 83 6:36:56 2:41:45
327 2077 BACOT DANIEL G1 42 6:39:28 2:44:17
328 2343 GROMOVOI ALAIN G2 10 6:44:51 2:49:40
329 2355 MOUT GERRIT G2 11 6:48:41 2:53:30
330 2363 CONSOLIN PASCAL E 110 7:00:10 3:04:59
331 2364 FOLLENBACH PATRICK I 1 7:00:11 3:05:00
332 2266 IVARS LIONEL D 61 7:09:37 3:14:26
333 2018 PAGES CARLES G1 43 7:11:08 3:15:57
334 2108 MONIN LUC G1 44 7:12:49 3:17:38
335 2424 GROSSO GUY F 84 7:12:51 3:17:40
336 2423 CONFORTI PHILIPPE E 111 7:12:54 3:17:43

Haut 









Haut  
 Privé-site   Auteursrecht-Copyright : klik hier om te lezen !