Velovelo
Português Nederlands 日本語 中文
Español English čeština slovenčina
русский italiano polski norsk
français Deutsch svenska عربي
 
 vorige pagina
 Stuur naar een vriend
 Print dit artikel
 ---> La Vélostar 91 2010 : Résultats du 150 km

Cl..NomPrénomCat.C.c....Temps..Ecart....
1 HERVIO/GRANDJEAN Julien/Arnaud - 1 3:48:52 -
2 DELLISSE Philippe B 1 3:49:11 0:00:18
3 JUDAS Guillaume - 2 3:49:11 0:00:18
4 LEFRANC Arnaud B 2 3:49:11 0:00:18
5 HERBIN Laurent C 1 3:49:11 0:00:18
6 KERMORGANT Cédric B 3 3:49:12 0:00:19
7 GAUTHIER Christophe B 4 3:49:12 0:00:19
8 MAGNENEY Sebastien B 5 3:49:58 0:01:05
9 WEYER Sebastien B 6 3:50:53 0:02:01
10 CLERICO Emmannuel C 2 3:51:50 0:02:57
11 DUMONT Franck C 3 3:52:40 0:03:47
12 CAMBET Olivier A 1 3:52:40 0:03:47
13 BERGER Nicolas B 7 3:52:41 0:03:48
14 GAUTRON Cyril A 2 3:53:48 0:04:55
15 ALVES FLORINDO C 4 3:54:01 0:05:08
16 BAROUDEL Fred C 5 3:54:01 0:05:08
17 BICHON Nicolas B 8 3:54:01 0:05:09
18 BESSON Frédéric A 3 3:54:02 0:05:09
19 HAMEL Sébastien D 1 3:54:02 0:05:09
20 BOUTIGNY David B 9 3:54:02 0:05:09
21 BALAUDE Jean François C 6 3:54:02 0:05:09
22 DUBREUIL Gilles C 7 3:54:02 0:05:09
23 GOUVENOU Thierry - 3 3:54:02 0:05:09
24 ALBERTI Patrick C 8 3:54:02 0:05:09
25 LAVEZZI Pascal C 9 3:54:02 0:05:09
26 CORBIERE REMI A 4 3:54:02 0:05:10
27 TALPAERT Cédric A 5 3:54:02 0:05:10
28 DROUIN JEROME B 10 3:54:03 0:05:10
29 THIERY FRANCOIS B 11 3:54:03 0:05:10
30 CHAUVEAU Julien - 4 3:54:03 0:05:10
31 PICHELIN Thierry B 12 3:54:03 0:05:10
32 FOUILLE NICOLAS B 13 3:54:03 0:05:10
33 HOLLEBERG EMMANUEL A 6 3:54:03 0:05:10
34 ARNOULD Sébastien A 7 3:54:03 0:05:11
35 MARTIN FRANCK B 14 3:54:03 0:05:11
36 CALDIN Emmanuel C 10 3:54:03 0:05:11
37 CHATONNET FABIEN B 15 3:54:03 0:05:11
38 MICHAU OLIVIER C 11 3:54:04 0:05:11
39 MICHAUX ALAIN C 12 3:54:04 0:05:11
40 HERAIL THIERRY C 13 3:54:04 0:05:11
41 POULENARD BRUNO B 16 3:54:04 0:05:11
42 MENAGER Loic B 17 3:54:04 0:05:11
43 GUINARD Stéphane B 18 3:54:04 0:05:11
44 PRESSOIR Gérard D 2 3:54:04 0:05:11
45 SAILLARD Bruno C 14 3:54:04 0:05:11
46 GUIBOUT CHRISTOPHE B 19 3:54:04 0:05:11
47 BOUT Benoit C 15 3:54:04 0:05:12
48 FAGNAN Jean Marc - 5 3:54:04 0:05:12
49 CHATELAS Yannick B 20 3:54:04 0:05:12
50 SOLLERET MAXIMILIEN A 8 3:54:05 0:05:12
51 DUSSAPT OLIVIER C 16 3:54:05 0:05:12
52 GUENARD Franck C 17 3:54:09 0:05:17
53 MICHEL Gilles C 18 3:56:47 0:07:55
54 MAIRE Didier C 19 3:58:12 0:09:19
55 PREAU FRANCIS C 20 3:58:12 0:09:20
56 CERINI Jérome B 21 3:58:12 0:09:20
57 CORVAISIER Philippe C 21 3:58:13 0:09:20
58 PATUEL Ian C 22 3:58:13 0:09:20
59 COURTEIX Olivier B 22 3:58:13 0:09:20
60 MARTIN Xavier C 23 3:58:13 0:09:20
61 LEFRANC Damien A 9 3:58:13 0:09:20
62 HAMARD Pascal B 23 3:58:13 0:09:20
63 ESCUAIN Sébastien B 24 3:58:13 0:09:20
64 RAMON MIGUEL C 24 3:58:13 0:09:21
65 LACOUA Damien D 3 3:58:13 0:09:21
66 VIGREUX Laurent B 25 3:58:13 0:09:21
67 MARIE Jean Michel D 4 3:58:13 0:09:21
68 FEVRIER Georges C 25 3:58:14 0:09:21
69 SONZOGNI Bruno C 26 3:58:14 0:09:21
70 MORISSET Gilles D 5 3:58:14 0:09:22
71 ROULOT Glenn B 26 3:58:15 0:09:22
72 GIGOT VINCENT B 27 3:58:15 0:09:23
73 MORIN NICOLAS B 28 3:58:16 0:09:23
74 LAJOIE Laurent C 27 3:58:17 0:09:24
75 CAMPARDON Tristan B 29 3:58:25 0:09:32
76 LE BAS Michael B 30 4:01:49 0:12:56
77 BOUTIGNY Cyril B 31 4:01:49 0:12:57
78 LENNOZ Pascal C 28 4:01:50 0:12:57
79 PENNETIER Olivier B 32 4:02:42 0:13:50
80 TASSART Christophe C 29 4:02:43 0:13:50
81 BRETOIN Eric D 6 4:02:44 0:13:51
82 FESTOC Jean Yves C 30 4:02:51 0:13:58
83 QUEMENER Cédric B 33 4:03:10 0:14:18
84 BOUCHER Jean Michel C 31 4:03:11 0:14:18
85 GRIBOUAL Ludovic C 32 4:03:11 0:14:18
86 ARKSIC STEVEN C 33 4:03:11 0:14:18
87 CHARNAY Thierry C 34 4:03:11 0:14:18
88 BOYER Serge C 35 4:03:11 0:14:18
89 RAMOLET Sylvain A 10 4:03:11 0:14:18
90 FILY Claude C 36 4:03:11 0:14:18
91 GADOU Grégory B 34 4:03:11 0:14:19
92 GODART Stéphane B 35 4:03:11 0:14:19
93 JEZEQUEL Jean Marc D 7 4:03:11 0:14:19
94 DIJOLS Hervé C 37 4:03:11 0:14:19
95 PETIT Emmanuel B 36 4:03:11 0:14:19
96 FRANCOIS Patrick C 38 4:03:12 0:14:19
97 NICOLLE François D 8 4:03:12 0:14:19
98 RAYNAUD Ludovic B 37 4:03:12 0:14:19
99 BEAULIEU Patrick C 39 4:03:12 0:14:20
100 COLE Pascal C 40 4:03:13 0:14:20
101 BAUMANN Hervé C 41 4:03:13 0:14:20
102 NIQUET Joël C 42 4:03:13 0:14:20
103 SEGARRA Jean Paul E 1 4:03:13 0:14:20
104 POURRE Raphael B 38 4:03:13 0:14:21
105 DEMARES Jean Guillaume B 39 4:03:14 0:14:21
106 FROGER Stephane B 40 4:03:14 0:14:22
107 DA COSTA Georges C 43 4:03:15 0:14:22
108 TAPIA Miguel B 41 4:03:15 0:14:22
109 NOVILLO ANDRES C 44 4:03:15 0:14:23
110 MARSOLLIER Didier C 45 4:03:15 0:14:23
111 NICOL Thierry C 46 4:03:16 0:14:23
112 RADET Laurent D 9 4:03:16 0:14:23
113 PASCAL Judex C 47 4:03:16 0:14:24
114 COMBE Frédéric C 48 4:03:16 0:14:24
115 FRANCISCO Manuel C 49 4:03:16 0:14:24
116 WANE Abdoul C 50 4:03:16 0:14:24
117 VERRON Bruno C 51 4:03:17 0:14:24
118 BONNEAU Richard D 10 4:03:17 0:14:24
119 LEFRERE Dominique C 52 4:03:17 0:14:24
120 LE HEC Pascal C 53 4:03:17 0:14:24
121 GIRARD Hugo B 42 4:03:17 0:14:24
122 LECART Patrice C 54 4:03:17 0:14:24
123 NANTAS Claude D 11 4:03:17 0:14:25
124 LONCLE YANNICK C 55 4:03:17 0:14:25
125 VIALA JEROME B 43 4:03:18 0:14:25
126 LEPETIT Patrick - 6 4:03:18 0:14:25
127 CAUCHY Patrick D 12 4:03:18 0:14:25
128 MONTAGNON Xavier A 11 4:03:18 0:14:26
129 VERRIER Gilles C 56 4:03:18 0:14:26
130 MOGIS Nicolas B 44 4:03:19 0:14:26
131 GEAY Eric C 57 4:03:20 0:14:27
132 DE KANEL Rod A 12 4:03:20 0:14:28
133 REBEYROTTE STEPHANE B 45 4:03:22 0:14:30
134 DARD Ludovic A 13 4:03:24 0:14:31
135 LE COQUEN Michael A 14 4:03:56 0:15:04
136 BABAULT Christophe A 15 4:03:56 0:15:04
137 MATHIEU Christophe B 46 4:08:51 0:19:59
138 CARRE Dominique C 58 4:08:52 0:19:59
139 GALLOY Didier B 47 4:10:48 0:21:55
140 PILLON Thierry C 59 4:10:48 0:21:55
141 BORREL Sébastien A 16 4:10:48 0:21:56
142 CHAPALAIN Jacques C 60 4:10:49 0:21:56
143 COURTEILLE Régis B 48 4:10:49 0:21:57
144 GRIGNOUX Dominique C 61 4:10:50 0:21:57
145 LEFEVRE MICKAEL B 49 4:10:51 0:21:59
146 DUVAC SAMUEL B 50 4:11:17 0:22:24
147 MOUSSU OLIVIER C 62 4:11:17 0:22:24
148 DEGOUYS Marcel D 13 4:11:18 0:22:25
149 VANETTI François C 63 4:11:18 0:22:25
150 LEMAITRE Alain D 14 4:11:18 0:22:25
151 HANOTEAUX Laurent B 51 4:11:19 0:22:26
152 DUCHAUSSOIT Patrick - 7 4:11:20 0:22:27
153 CHEVALIER LAURENT C 64 4:11:20 0:22:27
154 MILLASSEAU ARNAUD C 65 4:11:20 0:22:27
155 FACHE Jacques D 15 4:11:20 0:22:27
156 MALVEAU Jean Luc C 66 4:11:20 0:22:27
157 CREVENAT ALEXANDRE C 67 4:11:20 0:22:28
158 PEZET jacques D 16 4:11:20 0:22:28
159 BAUDOUIN ERIC C 68 4:11:20 0:22:28
160 CORDIER Pascal C 69 4:11:20 0:22:28
161 ILLIAQUER Gérard D 17 4:11:21 0:22:28
162 DUMINY Emmanuel B 52 4:11:21 0:22:28
163 BAUCHET LAURENT C 70 4:11:21 0:22:28
164 PILLON Gérard E 2 4:11:21 0:22:28
165 DESOBRY Olivier B 53 4:11:21 0:22:28
166 HUBERT Franck C 71 4:11:21 0:22:28
167 LEFEVRE Ian D 18 4:11:21 0:22:28
168 ROUSSEAU STEPHANE C 72 4:11:21 0:22:28
169 LEGLANTIER Olivier C 73 4:11:21 0:22:29
170 MAZEVET Joel E 3 4:11:21 0:22:29
171 COLLEU Pascal C 74 4:11:21 0:22:29
172 MEURIN Patrice C 75 4:11:22 0:22:29
173 LATCHAN Patrick C 76 4:11:22 0:22:29
174 MUZZARELLI Grégoire B 54 4:11:22 0:22:29
175 PANNIER Jean Marc D 19 4:11:22 0:22:30
176 GERE-LAMAYSOUETTE Jean Marc C 77 4:11:22 0:22:30
177 GAILLARD Thierry D 20 4:11:23 0:22:30
178 TURPIN Christian D 21 4:11:23 0:22:30
179 BUYEL Jacques D 22 4:11:23 0:22:30
180 PAVLIK Jean Claude D 23 4:11:23 0:22:30
181 TOURNEYRIE François C 78 4:11:23 0:22:30
182 JACOB Marc C 79 4:11:23 0:22:31
183 IZARN Stephane C 80 4:11:23 0:22:31
184 DESCANTES Philippe D 24 4:11:23 0:22:31
185 SIRNER Philippe D 25 4:11:24 0:22:31
186 JANURA Jean D 26 4:11:24 0:22:31
187 LEMOUILLOUR Franck B 55 4:11:24 0:22:32
188 SIGNORE Pascal C 81 4:11:24 0:22:32
189 ALVES JOSE C 82 4:11:24 0:22:32
190 MOTTE Frédéric D 27 4:11:24 0:22:32
191 BOISSADIE Jean E 4 4:11:25 0:22:32
192 PEYRIN Richard B 56 4:11:25 0:22:32
193 FORGEARD Damien D 28 4:11:25 0:22:33
194 GUILLIN Patrick C 83 4:11:25 0:22:33
195 HERBRETEAU Eric C 84 4:11:25 0:22:33
196 GAUDIN Yves B 57 4:11:26 0:22:33
197 BENGALA Jean Marc C 85 4:11:26 0:22:33
198 GLADIEUX Laurent C 86 4:11:26 0:22:33
199 LAUBE Jean Luc C 87 4:11:26 0:22:34
200 ANIZAN Gilles B 58 4:11:27 0:22:34
201 FRADIN Thierry C 88 4:11:27 0:22:34
202 VERSTRAETE Gilles C 89 4:11:28 0:22:35
203 GUECHA ALVARO C 90 4:11:28 0:22:36
204 LAMBERT Bruno B 59 4:11:29 0:22:36
205 SAVAJOLS Philippe C 91 4:11:29 0:22:37
206 BENETTI François D 29 4:11:29 0:22:37
207 GOUMY Philippe C 92 4:11:30 0:22:37
208 FINE François C 93 4:11:31 0:22:38
209 BRUNELLE Patrice A 17 4:11:31 0:22:39
210 GAY Vincent B 60 4:11:32 0:22:39
211 CUILLERIER Jean Luc D 30 4:11:34 0:22:41
212 SOULIE Laurent B 61 4:12:22 0:23:29
213 BEAUPIED Laurent C 94 4:13:57 0:25:04
214 GRAILLOT Lucho C 95 4:13:57 0:25:05
215 GUITTON Jean Luc D 31 4:13:58 0:25:05
216 ROLLAND Arnaud B 62 4:13:58 0:25:05
217 CARETTI Patrice C 96 4:14:08 0:25:16
218 HANOL Jérôme A 18 4:14:15 0:25:23
219 GODEFROY FABRICE C 97 4:15:22 0:26:30
220 LEBEAU JACQUES D 32 4:15:22 0:26:30
221 PARRA DIDIER D 33 4:15:23 0:26:30
222 BOGACZ CLAUDE C 98 4:15:23 0:26:30
223 VALLET Fabien B 63 4:15:23 0:26:30
224 VAN BERLEERE Arnaud C 99 4:15:23 0:26:31
225 CHEZEAUD Michel C 100 4:15:23 0:26:31
226 WARIN Michel D 34 4:15:24 0:26:31
227 PERRIER Nicolas B 64 4:15:24 0:26:31
228 DEDENIS Bernard D 35 4:15:24 0:26:31
229 DUFRENNES Arnaud B 65 4:15:24 0:26:31
230 DESHAYES Pascal C 101 4:15:24 0:26:32
231 BRIGNON JEAN-CLAUDE B 66 4:15:24 0:26:32
232 NELLO Christian D 36 4:15:24 0:26:32
233 VERGNAUD Jean D 37 4:15:25 0:26:32
234 RODRIGUES DELPHIN C 102 4:15:25 0:26:32
235 CHERVIER Rémy D 38 4:15:25 0:26:32
236 FOUQUET Daniel E 5 4:15:25 0:26:33
237 VERSTRAETE Jean Luc D 39 4:15:25 0:26:33
238 LELONG Joel D 40 4:15:25 0:26:33
239 FRENAY Fabrice B 67 4:15:26 0:26:33
240 LINARD Jean Jacques C 103 4:15:26 0:26:33
241 FREBY Fabian B 68 4:15:26 0:26:34
242 MONJOT Henri E 6 4:15:26 0:26:34
243 CASPAR Frédéric C 104 4:15:31 0:26:38
244 LOPPIN Jean Ch C 105 4:17:22 0:28:29
245 BRUN Emmanuel B 69 4:17:22 0:28:29
246 GUILBERT Stéphane C 106 4:17:22 0:28:29
247 MAGEUX Julien B 70 4:17:23 0:28:30
248 MICHELET Eric C 107 4:17:23 0:28:30
249 FRANCIN Olivier B 71 4:17:23 0:28:30
250 BRAVI Jean Luc D 41 4:17:23 0:28:30
251 ROCCHIA Eric C 108 4:17:23 0:28:30
252 ROY Philippe D 42 4:17:24 0:28:31
253 PARIS Jean Philippe B 72 4:17:24 0:28:31
254 DEMENEZES Eric D 43 4:17:24 0:28:31
255 NEVEU HERVE C 109 4:17:24 0:28:31
256 FRAPPART Fabien B 73 4:17:24 0:28:31
257 MERCIER Bruno D 44 4:17:24 0:28:31
258 SOULIERS René D 45 4:17:24 0:28:31
259 DURAND Jean Christo B 74 4:17:24 0:28:32
260 FAURET Daniel C 110 4:17:24 0:28:32
261 MARQUES Joel E 7 4:17:25 0:28:32
262 BOURRIOT Jérome B 75 4:17:25 0:28:32
263 ZAMPOLLI Christian E 8 4:17:26 0:28:33
264 BREUILLY Yvan E 9 4:17:26 0:28:33
265 COUTURAUD Francis C 111 4:17:26 0:28:33
266 PENNARUN YVAN C 112 4:17:26 0:28:33
267 VOLCLAIR J.Christophe C 113 4:17:26 0:28:34
268 RAYMOND Yannick C 114 4:17:27 0:28:34
269 ANTKOWIAK Fabrice C 115 4:17:27 0:28:34
270 PAILLARD Mathieu B 76 4:17:27 0:28:34
271 BEYER Igor C 116 4:17:27 0:28:35
272 ONFRAY Patrice D 46 4:17:28 0:28:35
273 CRESSANT Jacques C 117 4:17:28 0:28:35
274 HUMBRAIRE EMMANUEL B 77 4:17:28 0:28:36
275 RAFFEGEAU Laurent B 78 4:17:28 0:28:36
276 DELMAS Christian D 47 4:17:29 0:28:36
277 AUPETIT JEAN-MARIE D 48 4:17:29 0:28:36
278 AFFRES Bertrand D 49 4:17:29 0:28:36
279 HUBERT Christian C 118 4:17:38 0:28:45
280 DOUBLET JEAN6MARC C 119 4:17:40 0:28:47
281 THOUVENIN Eric B 79 4:17:41 0:28:49
282 RIOS Christian C 120 4:19:20 0:30:27
283 THIERRY ISABELLE W2 1 4:19:20 0:30:28
284 VOLTIER Marc André C 121 4:19:54 0:31:01
285 BOUCHET Yves D 50 4:19:54 0:31:01
286 WILLIAMS Tony C 122 4:21:46 0:32:53
287 DE BARROS Antonio C 123 4:21:46 0:32:53
288 LEMMERY Philippe C 124 4:21:46 0:32:54
289 PASDELOUP Pierre C 125 4:21:47 0:32:54
290 FAITOUT Laurent B 80 4:21:47 0:32:54
291 LABILLE Daniel E 10 4:21:47 0:32:55
292 OZIOL Bernard D 51 4:21:48 0:32:55
293 PITOUT Jean François D 52 4:21:48 0:32:56
294 MARTIN Nicolas B 81 4:21:48 0:32:56
295 ALVES FERNANDO C 126 4:21:50 0:32:57
296 PICOU Eric B 82 4:21:50 0:32:57
297 DOPAZO DURAN Celso E 11 4:21:50 0:32:58
298 LORRAIN Pascal D 53 4:21:50 0:32:58
299 POTIER JEAN-CLAUDE C 127 4:21:51 0:32:58
300 LEMESRE Pierre A 19 4:21:59 0:33:07
301 LE SCIELLOUR Philippe C 128 4:25:24 0:36:31
302 BERDOULT JEAN-FRANCOIS C 129 4:26:16 0:37:23
303 HOLDSWORTH Trévor D 54 4:27:27 0:38:34
304 BUSH Brian B 83 4:27:27 0:38:35
305 ROYER Eric C 130 4:27:28 0:38:35
306 JAMET David C 131 4:27:29 0:38:36
307 FRANCHI Jean Marc C 132 4:28:51 0:39:58
308 LACOCHE Gerard D 55 4:29:47 0:40:54
309 SCHLEGEL JEAN-MARC C 133 4:30:50 0:41:57
310 ELLIOTT Ian D 56 4:30:50 0:41:57
311 LAURENT Gilles C 134 4:30:50 0:41:57
312 TANGARA Philippe D 57 4:30:50 0:41:57
313 CARRERAS Jean Pierre D 58 4:30:50 0:41:57
314 LEGRAIN Eric C 135 4:30:51 0:41:58
315 BERNERON Jean Claude D 59 4:34:03 0:45:11
316 MACAUX Vincent C 136 4:36:02 0:47:10
317 BEUDARD LAURENT C 137 4:36:04 0:47:11
318 BONMATI Fabrice B 84 4:36:07 0:47:14
319 BRISSY Alain D 60 4:36:07 0:47:14
320 GRUET PHILIPPE D 61 4:36:07 0:47:14
321 VANDROTH Vincent C 138 4:36:07 0:47:14
322 MANNIER Bruno D 62 4:40:57 0:52:05
323 MALLET Arnaud B 85 4:42:01 0:53:08
324 JULIA Jean B 86 4:42:45 0:53:52
325 BOSCO PHILIPPE D 63 4:42:45 0:53:52
326 BETTAN MICHEL D 64 4:44:17 0:55:24
327 CISCAR NOEL D 65 4:44:17 0:55:24
328 GAMBIRASIO Laurent C 139 4:44:38 0:55:45
329 SUDRIE Alain-Pierre D 66 4:44:38 0:55:45
330 FERNANDEZ Eloy E 12 4:44:38 0:55:46
331 LESTOUX Jean-Claude E 13 4:44:46 0:55:53
332 RINDEL EMMANUEL C 140 4:44:46 0:55:54
333 LAFONT Eric B 87 4:46:49 0:57:56
334 PECHEREAU Jean Pierre D 67 4:48:30 0:59:37
335 POCHOT David C 141 4:48:30 0:59:38
336 GILBERT Michel E 14 4:48:30 0:59:38
337 FRAISON Jean Marie C 142 4:49:26 1:00:33
338 THIEUX Daniel D 68 4:49:26 1:00:34
339 MOREL Thierry C 143 4:49:30 1:00:38
340 BIENTZ Thierry A 20 4:50:19 1:01:26
341 BACIGALUPO Bruno B 88 4:50:27 1:01:34
342 CARMONT Gérald C 144 4:50:55 1:02:02
343 GACE Joseph C 145 4:51:56 1:03:03
344 LEMAITRE Laurent C 146 4:51:56 1:03:03
345 MARTORELL Laurent B 89 4:51:56 1:03:04
346 DOURBIN Loic C 147 4:51:56 1:03:04
347 AUBIER Philippe A 21 4:51:57 1:03:05
348 BEDAGUE Emmanuel C 148 4:51:57 1:03:05
349 HUBERT Philippe B 90 4:51:58 1:03:05
350 LURO Julien A 22 4:51:58 1:03:06
351 SOUCHU JEAN-PAUL E 15 4:51:58 1:03:06
352 RIDEL Marc D 69 4:51:59 1:03:06
353 PAPA Alain D 70 4:52:01 1:03:08
354 RICHEUX Alain D 71 4:53:45 1:04:52
355 PEDREGNO VINCENT B 91 4:54:09 1:05:16
356 FRANQUIN Isabelle W2 2 4:55:41 1:06:49
357 BONNARD Phillippe D 72 4:55:41 1:06:49
358 BOUTHINON David A 23 4:55:42 1:06:49
359 DARDENNES Serge D 73 4:55:42 1:06:49
360 HAINE Philippe D 74 4:55:42 1:06:49
361 LAVERGNE Marc C 149 4:55:42 1:06:49
362 BOURG Jean Jacques D 75 4:55:42 1:06:50
363 BARTHE Jean François B 92 4:55:42 1:06:50
364 BOYADJIAN Eric C 150 4:58:12 1:09:19
365 VENTRE Cédric B 93 4:59:17 1:10:24
366 EME Jean-René D 76 5:00:39 1:11:46
367 BOUILLARD XAVIER B 94 5:01:16 1:12:23
368 BERTHIER Etienne B 95 5:02:26 1:13:33
369 LAROUDIE Jean Luc D 77 5:09:21 1:20:28
370 BIGOT NICOLAS C 151 5:09:54 1:21:01
371 TOURNEUR PIERRE C 152 5:09:54 1:21:01
372 FARRADECHE Hervé B 96 5:11:33 1:22:41
373 CRAMBES Elisabeth W3 1 5:14:56 1:26:04
374 GOGIBUS Laurent C 153 5:14:56 1:26:04
375 CHARRETON Pierre E 16 5:14:59 1:26:06
376 VANHUYSE Laurent C 154 5:15:01 1:26:08
377 LOVERIDGE Jason C 155 5:17:09 1:28:16
378 MARFAUX BERNARD E 17 5:17:25 1:28:32
379 GRIFFON Hervé D 78 5:17:25 1:28:33
380 CHEVASSUT Jean Marie C 156 5:17:25 1:28:33
381 GRIFFON Vincent B 97 5:17:25 1:28:33
382 CHAMBON Marc C 157 5:28:20 1:39:27

Haut 









Haut  
 Privé-site   Auteursrecht-Copyright : klik hier om te lezen !