Velovelo
Português Nederlands 日本語 中文
Español English čeština slovenčina
русский italiano polski norsk
français Deutsch svenska عربي
 
 vorige pagina
 Stuur naar een vriend
 Print dit artikel
 ---> La Route Verte 2010 : résultats du 153 km

Cl......Nom PrénomCaté.Temps......Ecart.......
1 MARTIN JEAN CHARLES D 4:08:55
2 FRICKER DANIEL E 4:08:59 0:00:04
3 JEANGEORGES JACKY D 4:09:08 0:00:13
4 NAVARRO JULIEN C 4:09:23 0:00:28
5 SCHNELL MICKAEL C 4:09:29 0:00:34
6 ARASSUS DAVID C 4:11:31 0:02:36
7 DERWA BENOIT E 4:11:42 0:02:47
8 KUCHEL SAMUEL C 4:12:01 0:03:06
9 ANGER GAEL C 4:12:04 0:03:09
10 CROISIER ARNAUD C 4:12:15 0:03:20
11 SKA ERIC C 4:12:22 0:03:27
12 VICHOT FREDERIC F 4:13:28 0:04:33
13 CEULEMANS GEERT D 4:14:31 0:05:36
14 LAVIGUE DOMINIQUE E 4:14:41 0:05:46
15 COLIN FABRICE E 4:14:47 0:05:52
16 DEMESY FRANCK E 4:14:53 0:05:58
17 VITOUX THIERRY D 4:15:00 0:06:05
18 KUSS OLIVIER E 4:15:09 0:06:14
19 DROUAILLET JULIEN D 4:15:16 0:06:21
20 HOUSSEAUX JULIEN C 4:15:22 0:06:27
21 BOSQUET HUBERT E 4:15:28 0:06:33
22 BERARD ERIC E 4:15:34 0:06:39
23 HUPEL YVES E 4:15:39 0:06:44
24 CIPRESSO LAURENT D 4:15:43 0:06:48
25 ROTHRA FREDERIC D 4:15:47 0:06:52
26 CUNEY YGOR F 4:15:52 0:06:57
27 VOGELEISEN DOMINIQUE E 4:15:59 0:07:04
28 BETTONI MARC D 4:16:06 0:07:11
29 CHAMPEY LAURENT E 4:16:14 0:07:19
30 SCHWAM ERIC E 4:16:18 0:07:23
31 CELET CHRISTOPHE D 4:16:24 0:07:29
32 THOMPSON ANDREW E 4:16:29 0:07:34
33 CEOTTO FRANCIS F 4:16:35 0:07:40
34 NOURDIN THIEBAULT D 4:16:40 0:07:45
35 WELLENS ERIC D 4:16:45 0:07:50
36 SCHOLVING BRUNO C 4:16:49 0:07:54
37 EHRMANN CLAUDE F 4:16:55 0:08:00
38 BORCY DIDIER E 4:17:03 0:08:08
39 MAILFAIT SEBASTIEN D 4:17:07 0:08:12
40 CRIQUI ALAIN E 4:17:14 0:08:19
41 LORRAIN THIERY E 4:17:20 0:08:25
42 DI VAGNOT DOMINIQUE D 4:17:25 0:08:30
43 COLLARD NICOLAS C 4:17:31 0:08:36
44 GAESSLER STEPHANE D 4:17:36 0:08:41
45 DE WITT LIEVEN D 4:17:41 0:08:46
46 HUGUENIN ANTOINE C 4:17:46 0:08:51
47 HOBE PATRICK F 4:17:52 0:08:57
48 WEGRZYN JEAN PHILIPPE E 4:17:58 0:09:03
49 SEIDEL JULIEN C 4:18:12 0:09:17
50 GAUDE FRANCOIS G 4:18:18 0:09:23
51 KOKOSZK SEBASTIEN D 4:18:19 0:09:24
52 HOULNE KEVIN C 4:18:31 0:09:36
53 FECOURT BRUNO E 4:19:44 0:10:49
54 BROUSSARD LAURENT E 4:20:03 0:11:08
55 DELFOSSE NICOLAS D 4:20:24 0:11:29
56 HOMBY WILLIAM D 4:25:52 0:16:57
57 MARTINEAU DIDIER E 4:26:00 0:17:05
58 SCHWAB PATRICK G 4:26:11 0:17:16
59 HIRSINGER JEAN PHILIPPE D 4:26:15 0:17:20
60 PRESSOIR GERARD F 4:26:23 0:17:28
61 SAINT AYES GREGORY D 4:26:31 0:17:36
62 ALEXANDRE ALAIN E 4:26:44 0:17:49
63 SCHNELL EMMANUEL D 4:26:53 0:17:58
64 SCHROEDER HERVE D 4:26:59 0:18:04
65 OSTER FRANCK D 4:27:09 0:18:14
66 PICCOLI THIERRY D 4:27:25 0:18:30
67 FLORENCE CORINTIN D 4:27:31 0:18:36
68 ROUVENACH JOEL F 4:27:41 0:18:46
69 JACQUIN GERARD E 4:27:49 0:18:54
70 HUCK ROMUALD E 4:27:58 0:19:03
71 NACHBAR JEAN E 4:28:01 0:19:06
72 DOYEN LIONEL E 4:28:08 0:19:13
73 LUNES FRANCISCO E 4:28:14 0:19:19
74 DENET DAVID D 4:28:20 0:19:25
75 CAPELLARO JEAN F 4:28:26 0:19:31
76 ROHMER MARC F 4:28:33 0:19:38
77 SOUEL ARNO D 4:28:38 0:19:43
78 KNAUPP SEBASTIEN D 4:28:45 0:19:50
79 DEGAY JEAN FRANCOIS E 4:28:51 0:19:56
80 CAEL JEAN MARIE F 4:28:55 0:20:00
81 DUCROUX STEPHANE E 4:29:09 0:20:14
82 ZEISSLOFF YANNICK D 4:29:14 0:20:19
83 DODDS ALAN G 4:29:20 0:20:25
84 COLIN THIERRY D 4:29:28 0:20:33
85 FISCHER ERIC E 4:29:56 0:21:01
86 MARTIN STEPHANE E 4:30:03 0:21:08
87 VOGELEISEN FRANCK C 4:30:11 0:21:16
88 VANNINI DIDIER E 4:30:18 0:21:23
89 COURROUX STEVE C 4:30:26 0:21:31
90 DUCHENE CHRISTIAN E 4:31:08 0:22:13
91 LECKLER DANIEL E 4:31:23 0:22:28
92 BURKART DOMINIQUE E 4:31:27 0:22:32
93 SCHAUBER ALAIN F 4:31:33 0:22:38
94 DEFAT BERNARD F 4:31:39 0:22:44
95 WAUCENHEIM JULIEN C 4:31:45 0:22:50
96 TRIQUET GUY F 4:31:52 0:22:57
97 GUEBENNE RICHARD E 4:32:46 0:23:51
98 DORN JEAN FRANCOIS E 4:32:50 0:23:55
99 SINOT CHRISTIAN F 4:32:55 0:24:00
100 BERGER CLAUDE F 4:33:02 0:24:07
101 GOESSEN PASCAL E 4:33:08 0:24:13
102 HUCK EMMANUEL D 4:33:13 0:24:18
103 HEILIG MARTIAL F 4:33:47 0:24:52
104 MASSET NICOLAS C 4:33:59 0:25:04
105 LANG GILBERT F 4:34:06 0:25:11
106 TESCHKE ANDRE G 4:34:12 0:25:17
107 VILLANCE JULIEN G 4:34:19 0:25:24
108 JAMEAUX BERNARD F 4:34:25 0:25:30
109 PERRIN LIONEL E 4:34:35 0:25:40
110 HIRTZMANN JACKY D 4:34:42 0:25:47
111 DIRGALA ALFRED F 4:34:49 0:25:54
112 ARNOULD SEBASTIEN C 4:34:55 0:26:00
113 HATTAT CLAUDE F 4:35:00 0:26:05
114 GUFFIN GERVAIS F 4:35:05 0:26:10
115 FERRAND SANDRINE A 4:35:09 0:26:14
116 GOEBEL EMILE F 4:35:17 0:26:22
117 CHENOIX RENE E 4:35:23 0:26:28
118 FAYER ANTOINE E 4:35:25 0:26:30
119 GAUTHERAT SERGE E 4:35:31 0:26:36
120 MANTUVANI ERIC D 4:35:36 0:26:41
121 BAUDIN LUDOVIC D 4:35:54 0:26:59
122 MARTIN STEPHANE E 4:36:07 0:27:12
123 GRAEFFLY YVES G 4:36:13 0:27:18
124 CUFER DANIEL E 4:36:20 0:27:25
125 LECOMTE JEROME D 4:36:25 0:27:30
126 BLAIN JEAN PASCAL F 4:36:30 0:27:35
127 SIMON THOMAS C 4:36:40 0:27:45
128 WISS RICHARD E 4:36:45 0:27:50
129 DASSUNCAQ ERIC E 4:36:53 0:27:58
130 DROUAILLET NICOLAS C 4:39:31 0:30:36
131 AUBERT PASCAL D 4:39:39 0:30:44
132 ANGST JEAN MARC F 4:39:46 0:30:51
133 BARBERET PHILIPPE E 4:39:52 0:30:57
134 RICHALET MICHEL G 4:40:00 0:31:05
135 MOLINARI FREDERIC E 4:40:07 0:31:12
136 HANTZ JACQUES F 4:40:11 0:31:16
137 SCHMITT ROGER E 4:40:16 0:31:21
138 BAILLON ALAIN G 4:40:27 0:31:32
139 HULSKEIN MARC F 4:40:32 0:31:37
140 FELEMEZ MARC E 4:40:37 0:31:42
141 ROLLIER DOMINIQUE E 4:40:42 0:31:47
142 GRADOZ CHRISTIAN F 4:40:48 0:31:53
143 CHARBONNIER CLAUDE G 4:40:52 0:31:57
144 OGER THIERRY E 4:40:56 0:32:01
145 VAN EECHOUTTE THIBAULT C 4:41:00 0:32:05
146 FAURE PIERRE E 4:41:07 0:32:12
147 CHESSE FABRICE E 4:41:14 0:32:19
148 HEMONET PASCAL E 4:41:19 0:32:24
149 SCHNELL OLIVIER D 4:41:26 0:32:31
150 BAPPEL J LOUIS F 4:41:34 0:32:39
151 LAMBINET ALAIN E 4:41:41 0:32:46
152 ENAMOZADO CHRISTIAN E 4:41:48 0:32:53
153 TRIMBUR FRANCIS E 4:41:55 0:33:00
154 LEONET DENIS G 4:42:05 0:33:10
155 GROSS ROBY F 4:42:08 0:33:13
156 GUERARD BERNARD F 4:42:13 0:33:18
157 GUTLEBER MICHEL C 4:42:18 0:33:23
158 LIGER DIDIER E 4:42:25 0:33:30
159 HUDZIK FLORIAN C 4:42:30 0:33:35
160 BRAUN CHRISTIAN C 4:42:35 0:33:40
161 BERNARD PHILIPPE E 4:42:40 0:33:45
162 OUDOT ARNAUD D 4:43:17 0:34:22
163 LAFORGE JULIEN D 4:43:25 0:34:30
164 OMARINI FRANCIS E 4:43:35 0:34:40
165 SCHOTT MARC D 4:46:19 0:37:24
166 DEVLEESCHAUWER YANNICK E 4:46:34 0:37:39
167 SIMONIN OLIVIER D 4:47:32 0:38:37
168 TITEUX ARNAUD E 4:48:23 0:39:28
169 BALLAND PHILIPPE F 4:50:28 0:41:33
170 PETITDEMANGE GEOFFREY C 4:54:06 0:45:11
171 VETTER RENE E 4:54:54 0:45:59
172 MASTRONARDI DUILIO E 4:55:15 0:46:20
173 LABIESSE RICHARD G 4:55:22 0:46:27
174 SABATI MICKAEL D 4:55:26 0:46:31
175 BAPTISTE BENOIT C 4:55:33 0:46:38
176 BRAYE MICHEL E 4:55:54 0:46:59
177 LEFEBVRE JEROME D 4:56:23 0:47:28
178 SCHOTT CHRISTIAN E 4:56:35 0:47:40
179 GRUBER MICHEL E 4:56:40 0:47:45
180 AUBERTIN OLIVIER E 4:56:59 0:48:04
181 GALLO MONIQUE B 4:57:11 0:48:16
182 DURAND GERALD D 4:57:23 0:48:28
183 LOUIS DAMIEN D 4:57:27 0:48:32
184 PIERRE JEAN PAUL F 4:58:29 0:49:34
185 JOUBLIN DENIS F 4:58:48 0:49:53
186 RICHARD OLIVIER F 4:58:58 0:50:03
187 GOUSSY SEBASTIEN D 4:59:07 0:50:12
188 COUTIER BENOIT D 5:01:03 0:52:08
189 TISSERAND J CLAUDE F 5:01:27 0:52:32
190 DARNE LAURENT F 5:02:29 0:53:34
191 GERMAIN ERIC E 5:02:53 0:53:58
192 STARCK JEAN LUC F 5:03:16 0:54:21
193 HARTMANN MICHEL F 5:03:23 0:54:28
194 WELKER CELINE A 5:06:01 0:57:06
195 TIARRI DANIEL E 5:06:13 0:57:18
196 LEGER LUDOVIC C 5:06:20 0:57:25
197 OHL LIONEL D 5:06:25 0:57:30
198 DEFAUT MICHEL F 5:06:30 0:57:35
199 ADAM ROBERT G 5:07:46 0:58:51
200 GENDARME DANNY D 5:13:00 1:04:05
201 MUZZER RAYNALD D 5:14:41 1:05:46
202 HERISSON LAURENT E 5:15:15 1:06:20
203 SIOKY DANIEL E 5:15:22 1:06:27
204 ELLERMANN ROLAND F 5:17:09 1:08:14
205 MARTINEZ DENIS D 5:20:10 1:11:15
206 ENAMORADO ALAIN E 5:20:15 1:11:20
207 PERNEL FRANCK D 5:21:46 1:12:51
208 PERNEL J PIERRE E 5:21:54 1:12:59
209 SCHILLINGER FRANCOIS E 5:22:00 1:13:05
210 VAN HARLINGEN STEPHAN D 5:22:07 1:13:12
211 MARCHAL PATRICE E 5:22:14 1:13:19
212 MASSON ALAIN E 5:22:19 1:13:24
213 DELINGER JEAN CLAUDE F 5:22:26 1:13:31
214 MAILFAIT MICHEL F 5:22:43 1:13:48
215 DUBAIL CATHERINE B 5:23:00 1:14:05
216 BOULBES PIERRE E 5:23:08 1:14:13
217 PERNY GERALD D 5:23:46 1:14:51
218 HAMILTON DAVID F 5:25:08 1:16:13
219 REGRIGNY GERARD G 5:27:18 1:18:23
220 VERNIER PATRICE F 5:29:19 1:20:24
221 HOMMEL MARC D 5:31:33 1:22:38
222 PETITDEMANGE MARTIAL F 5:32:44 1:23:49
223 SALVESTRIN JEAN MARIE G 5:34:51 1:25:56
224 NIZETTE ALAIN E 5:35:17 1:26:22
225 MASSOTTE FRANCIS D 5:37:39 1:28:44
226 PARCELIER PHILIPPE F 5:39:42 1:30:47
227 BOURDONET JACQUES F 5:39:50 1:30:55
228 FILAINE ERIC F 5:40:01 1:31:06
229 DELAUNOY ALAIN F 5:40:15 1:31:20
230 HENAULT RAYNALD G 5:40:21 1:31:26
231 NOAILLON JEAN PAUL G 5:40:29 1:31:34
232 DEBANT SOPHIE B 5:40:42 1:31:47
233 COLLARD PATRICK G 5:40:46 1:31:51
234 DEBANT DIDIER E 5:40:50 1:31:55
235 LAMBEAUX XAVIER C 5:40:55 1:32:00
236 LEBEGUE GERARD F 5:41:02 1:32:07
237 LEBEGUE DAVID D 5:41:08 1:32:13
238 HIRTZ JAMES E 5:42:27 1:33:32
239 BRAUN JEAN G 5:51:19 1:42:24
240 CHAPLIER ALAIN E 5:51:21 1:42:26
241 BOURY BERNARD G 6:05:32 1:56:37
242 RIPAULT ANDRE G 6:09:50 2:00:55
243 BRAUN JULIEN F 6:09:55 2:01:00
244 LARDY ANTOINETTE B 6:15:05 2:06:10
245 GRIMAUD JEAN MARC F 6:21:12 2:12:17
246 JUNIO LIZ B 6:43:45 2:34:46
247 STUCKY JOEL F 6:48:23 2:39:15

Haut 









Haut  
 Privé-site   Auteursrecht-Copyright : klik hier om te lezen !