Velovelo
Português Nederlands 日本語 中文
Español English čeština slovenčina
русский italiano polski norsk
français Deutsch svenska عربي
 
 poprzednia strona
 Wyślij znajomemu
 Aby wydrukować
 ---> Les Trois Cols 2010 : résultats du 150 km

Cl....Dos..NomPrénomCat..Cl.cTemps.........Ecart.....
1 1 OUGIER Nicolas D 1 04:20:03.1 0:00:00
2 87 CHAVENT Roland D 2 04:20:03.1 0:00:00
3 224 CHEVALIER Pierre E 1 04:29:15.1 0:09:12
4 208 BORNAREL DIDIER E 2 04:29:24.6 0:09:21
5 88 OSTIAN Frederic D 3 04:29:29.9 0:09:26
6 85 DIMNET Thomas C 1 04:29:30.0 0:09:27
7 173 MOREAU Philippe C 2 04:29:30.3 0:09:27
8 70 QUINTILLA José C 3 04:29:30.4 0:09:27
9 168 DREVON Antoine C 4 04:29:31.9 0:09:28
10 45 GUERAUD Patrick D 4 04:29:32.0 0:09:29
11 107 BOUDOT Romain D 5 04:29:32.3 0:09:29
12 97 COQUARD Rémi D 6 04:29:34.5 0:09:31
13 160 RIFFARD Christophe E 3 04:35:49.4 0:15:46
14 214 CHANAL HERVE E 4 04:35:49.8 0:15:46
15 129 BLANC Françoix-Xavier D 7 04:36:14.8 0:16:11
16 20 D’OLIVEIRA Félissimo E 5 04:36:16.4 0:16:13
17 77 LUCAS Jacques F 1 04:36:23.9 0:16:20
18 91 GISSINGER Sébastien D 8 04:36:30.2 0:16:27
19 165 CHARRE Pascal D 9 04:36:31.1 0:16:28
20 187 MOUGEOT Fabien C 5 04:36:31.6 0:16:28
21 51 CHAMPALLE Pascal E 6 04:36:32.6 0:16:29
22 213 LEMAIRE FABRICE D 10 04:36:44.8 0:16:41
23 82 LUTZ Yannick D 11 04:37:00.5 0:16:57
24 223 RIAS Emmanuel D 12 04:37:10.0 0:17:07
25 230 HUBERT SAM C 6 04:40:49.4 0:20:46
26 11 PATTINIER Manuel E 7 04:40:49.8 0:20:46
27 94 DEBIZE Roger E 8 04:40:50.1 0:20:47
28 99 SAMUEL Patrice F 2 04:44:08.0 0:24:05
29 198 BERAUD RICHARD F 3 04:44:26.5 0:24:23
30 66 BÉRARD Eric E 9 04:47:12.1 0:27:09
31 155 LANCELOT Michel F 4 04:47:12.3 0:27:09
32 156 SAINT-GERMAIN Olivier E 10 04:47:13.5 0:27:10
33 10 ASTIC Antoine C 7 04:47:14.0 0:27:11
34 181 ZAMBARDI Gilles E 11 04:47:14.3 0:27:11
35 34 VINCENT Pascal E 12 04:47:14.6 0:27:11
36 83 BRAGA Patrice D 13 04:47:14.6 0:27:11
37 141 BORDIEC Lionel D 14 04:47:14.8 0:27:11
38 93 PRESSOIR Gerard F 5 04:47:15.1 0:27:12
39 219 PEIXOTO Julio F 6 04:47:15.9 0:27:12
40 180 MAILFAIT Sébastien D 15 04:47:16.2 0:27:13
41 109 MARTINIERE Thierry E 13 04:47:17.3 0:27:14
42 212 VALLET GUILLAUME D 16 04:47:20.7 0:27:17
43 229 EUGENE CYRILLE D 17 04:47:21.7 0:27:18
44 86 LUBESPERE Jean-François F 7 04:54:03.2 0:34:00
45 60 MANGIN-THRO Thierry E 14 04:54:25.3 0:34:22
46 176 CARRIER Gerald D 18 04:54:26.3 0:34:23
47 195 SEGURET LIONEL C 8 04:54:42.6 0:34:39
48 193 MURE Mathieu C 9 04:55:28.7 0:35:25
49 178 JANUEL Franck C 10 04:55:29.0 0:35:26
50 112 ROCFORT Sebastien D 19 04:55:29.2 0:35:26
51 17 CHIZAT Maurice G 1 04:55:29.3 0:35:26
52 202 SORINE MICHEL E 15 04:55:29.8 0:35:26
53 210 MONTALIO FREDERIC E 16 04:55:31.7 0:35:28
54 186 DIBETTA Francois E 17 04:55:32.0 0:35:29
55 131 BRUNAND Maxime D 20 04:55:32.2 0:35:29
56 135 PARROT Stéphane D 21 04:55:32.6 0:35:29
57 57 THOMAS John E 18 04:55:32.8 0:35:29
58 5 BERNAGAUD Cyrille D 22 04:55:33.2 0:35:30
59 152 LE JEUNE Sylvain D 23 04:55:33.7 0:35:30
60 154 LABROSSE Thomas C 11 04:55:34.4 0:35:31
61 13 COLIN Hervé E 19 04:55:34.6 0:35:31
62 218 PRADEL SEBASTIEN D 24 04:55:36.0 0:35:33
63 18 CHAVY Henri G 2 04:55:39.0 0:35:36
64 215 BERTHON XAVIER F 8 04:55:46.5 0:35:43
65 55 VINCENT Hervé E 20 04:55:59.6 0:35:56
66 126 ALEXANDRE Béranger D 25 04:56:01.1 0:35:58
67 31 ECHALLIER Fabrice D 26 04:56:01.5 0:35:58
68 23 BOUSSANT Christian G 3 04:56:03.1 0:36:00
69 196 REZZE ALAIN E 21 04:56:03.4 0:36:00
70 233 CHAMITAT ERIC D 27 04:56:05.9 0:36:02
71 96 GUEBET Stephane D 28 04:56:45.9 0:36:42
72 28 BIESUZ Bruno E 22 04:56:54.9 0:36:51
73 6 GALLEGO Michaël D 29 04:59:33.4 0:39:30
74 190 MIES Chris D 30 05:00:55.9 0:40:52
75 38 CHAVANON Jacques G 4 05:07:35.6 0:47:32
76 81 BACONNIER Marc F 9 05:07:35.9 0:47:32
77 189 MARIAUD Jérôme E 23 05:07:36.2 0:47:33
78 72 DELACROIX Raphaël E 24 05:07:36.5 0:47:33
79 146 MARCONNET Patrice D 31 05:07:50.1 0:47:47
80 76 GAY Bertrand E 25 05:08:18.3 0:48:15
81 207 CHARVIN PASCAL E 26 05:08:20.1 0:48:17
82 220 NEYRAND Paul F 10 05:13:37.9 0:53:34
83 158 LAROUX Christophe D 32 05:13:38.8 0:53:35
84 36 BAJART Christian F 11 05:13:39.4 0:53:36
85 161 CLAMOUSE Jerome D 33 05:13:41.4 0:53:38
86 232 MAGNIN Basile C 12 05:13:41.6 0:53:38
87 174 MERCIER Jean-claude F 12 05:13:43.6 0:53:40
88 185 REYMOND Bruno E 27 05:13:54.2 0:53:51
89 117 BERTRAND Jean Paul F 13 05:14:02.0 0:53:59
90 183 RACODON Jean paul F 14 05:14:07.3 0:54:04
91 74 RAVIER Sébastien C 13 05:14:07.7 0:54:04
92 130 KAMARAD Lionel E 28 05:14:07.8 0:54:04
93 217 BERTHET ERIC E 29 05:14:08.3 0:54:05
94 167 TRAVERSINO Yves F 15 05:14:10.4 0:54:07
95 136 DESALEUX Thierry E 30 05:14:11.7 0:54:08
96 40 CARON Frédéric D 34 05:20:27.2 1:00:24
97 113 PROTAIS Jean-christophe F 16 05:22:00.8 1:01:57
98 162 VAUTRIN Christian F 17 05:22:19.9 1:02:16
99 102 HANNOYE Jerome D 35 05:23:05.0 1:03:02
100 92 VIANA Daniel E 31 05:23:05.9 1:03:02
101 54 DARGET LACOSTE Claude E 32 05:24:07.9 1:04:04
102 206 BRIOLLET EMMANUEL E 33 05:24:08.2 1:04:05
103 222 BARBIER Philippe E 34 05:24:08.5 1:04:05
104 204 DENIER PHILIPPE E 35 05:25:23.0 1:05:20
105 226 GARDEZ Patrick D 36 05:25:28.7 1:05:25
106 182 GAVAGNACH Julien C 14 05:25:35.2 1:05:32
107 489 SEVE Max F 18 05:26:28.3 1:06:25
108 191 VIEUX Bernard F 19 05:26:32.6 1:06:29
109 192 DENURRA Louis F 20 05:27:30.2 1:07:27
110 157 GARON Philippe E 36 05:27:31.0 1:07:28
111 199 JAUDAUX ERIC F 21 05:28:24.2 1:08:21
112 100 BESSON Robert F 22 05:33:11.1 1:13:08
113 12 NOEL Serge E 37 05:33:13.6 1:13:10
114 111 BOUCHUT Pierre F 23 05:33:23.5 1:13:20
115 197 GHERARDI JOSEPH F 24 05:33:46.8 1:13:43
116 123 BABUT Richard D 37 05:33:49.2 1:13:46
117 171 DESFARGES Patrick F 25 05:33:50.7 1:13:47
118 58 BALAIN Philippe E 38 05:33:53.4 1:13:50
119 110 UZEL Thierry F 26 05:33:55.1 1:13:52
120 194 BRESSON Etienne E 39 05:33:56.0 1:13:53
121 53 MEILLE Bruno E 40 05:34:55.7 1:14:52
122 65 CHEVALLIER Gilbert F 27 05:37:01.0 1:16:58
123 188 BREHN Robert F 28 05:38:16.0 1:18:13
124 231 ROSA JEAN PIERRE G 5 05:38:16.6 1:18:13
125 59 OBI Patrick G 6 05:38:22.7 1:18:19
126 43 RAOUL Jean pierre E 41 05:38:46.0 1:18:43
127 175 PONCET Brice C 15 05:38:55.5 1:18:52
128 49 PREY Rémi C 16 05:40:14.3 1:20:11
129 106 SADOT Olivier D 38 05:40:33.2 1:20:30
130 144 BERAUD François E 42 05:42:24.7 1:22:21
131 228 DELETAMBE Philippe F 29 05:42:53.6 1:22:50
132 145 RICHARD Luc E 43 05:45:41.6 1:25:38
133 164 LAURIA Joseph E 44 05:45:43.2 1:25:40
134 61 VAN LEEUWEN Andre E 45 05:45:47.2 1:25:44
135 30 KINET Patrick E 46 05:45:53.4 1:25:50
136 115 POTILLON Jacky F 30 05:45:54.5 1:25:51
137 216 NEDELEC PATRICK F 31 05:45:54.9 1:25:51
138 52 METZ Thierry E 47 05:46:13.6 1:26:10
139 22 GOUTAGNY Bruno E 48 05:47:03.2 1:27:00
140 127 ADELINE Bruno D 39 05:48:04.9 1:28:01
141 143 PIERRET Christophe E 49 05:48:40.3 1:28:37
142 108 CHILLET Christian F 32 05:48:44.9 1:28:41
143 166 VANET Franck E 50 05:49:52.1 1:29:49
144 169 BARDERET Daniel F 33 05:50:11.8 1:30:08
145 209 SABATHE JEAN MARIE F 34 05:50:16.8 1:30:13
146 7 MACAGNINO Patrick E 51 05:50:34.0 1:30:31
147 95 BATHIE Sylvain D 40 05:51:20.4 1:31:17
148 4 GONZALES Gérard F 35 05:51:31.5 1:31:28
149 67 JULIA Jean D 41 05:52:47.0 1:32:44
150 132 LETHENET Michel D 42 05:52:47.1 1:32:44
151 63 BOULISSET Jacques F 36 05:53:31.0 1:33:28
152 125 BEAU Alain E 52 05:54:40.7 1:34:37
153 9 ANDREATTA Michel F 37 05:55:41.6 1:35:38
154 200 GUYENNET GEORGES F 38 05:56:57.1 1:36:54
155 71 GRANDCLEMENT Ludovic D 43 05:57:03.5 1:37:00
156 116 BURKHART Jean François D 44 05:57:51.7 1:37:48
157 211 GARNODIER VERONIQUE B 1 05:59:05.6 1:39:02
158 48 ANDRE Jacques G 7 05:59:20.1 1:39:17
159 227 EVREUX Dominique E 53 06:00:22.9 1:40:19
160 56 BEUGNOT Pascal F 39 06:00:24.3 1:40:21
161 139 MOUETTE Edouard C 17 06:03:07.5 1:43:04
162 163 CONCORD Jean-yves F 40 06:04:40.2 1:44:37
163 140 CROCHET Pascal E 54 06:05:52.0 1:45:49
164 128 ROBESSON Claude F 41 06:08:37.5 1:48:34
165 179 MAILFAIT Michel F 42 06:08:50.3 1:48:47
166 201 RABUT PHILIPPE F 43 06:12:06.3 1:52:03
167 184 FAURE Rémy G 8 06:13:12.4 1:53:09
168 42 GENEVE Didier E 55 06:13:12.6 1:53:09
169 138 SAINTIER Luc G 9 06:14:01.2 1:53:58
170 16 CHAMBONNIERE Jean G 10 06:14:24.7 1:54:21
171 3 RIVIERE Gérard G 11 06:14:50.7 1:54:47
172 124 CONDEMINE Fabien D 45 06:21:39.9 2:01:36
173 151 MAGADOUX Thierry E 56 06:29:34.7 2:09:31
174 25 CHAMBON Benoit C 18 06:30:33.1 2:10:30
175 27 CHAMBON Tony C 19 06:30:33.6 2:10:30
176 32 MARCHAS Daniel F 44 06:32:58.9 2:12:55
177 221 BOSC Richard D 46 06:35:32.1 2:15:29
178 89 PESENTI Olivier E 57 06:35:32.2 2:15:29
179 225 BAQUE Claude F 45 06:35:32.3 2:15:29
180 62 CARON Philippe E 58 06:36:32.6 2:16:29
181 148 DUVINAGE Jean G 12 06:39:21.3 2:19:18

Na górę 









Na górę  
 Strefa prywatna   Prawa autorskie-Copyright: Ciśnijcie tu żeby przeczytać!