Velovelo
Português Nederlands 日本語 中文
Español English čeština slovenčina
русский italiano polski norsk
français Deutsch svenska عربي
 
 poprzednia strona
 Wyślij znajomemu
 Aby wydrukować
 ---> La Roger Walkoviak 2010 : résutats du 100 km

Cl....Dos..Nom prénomCat..Temps.......Moy...Dip
1 1010 DAUPHIN Guy B 02h49’03 35,14 OR
2 1100 GUILLAUMONT Cyril B 02h49’05 35,13 OR
3 1229 DEKAEZMAKER Romain Z 02h49’05 35,13 OR
4 1274 BOUSSEAU Frederic C 02h49’05 35,13 OR
5 1138 JAMON Jerome B 02h49’05 35,13 OR
6 1202 MIOLANE Cédric A 02h49’05 35,13 OR
7 1223 GENEBRIER Nicolas A 02h49’05 35,13 OR
8 1268 RAGOT Frederic C 02h49’05 35,13 OR
9 1303 CHADEFAUX Nicolas Z 02h49’05 35,13 OR
10 1177 BRUNOT Pierrick A 02h49’05 35,13 OR
11 1011 LABUSSIERE Jean Luc B 02h49’05 35,13 OR
12 1070 GODEST Sébastien C 02h49’05 35,13 OR
13 1232 HERRERA Ramos A 02h49’05 35,13 OR
14 1217 SALSET Fabrice B 02h49’05 35,13 OR
15 1152 ENTZMANN Frederic C 02h49’05 35,13 OR
16 1298 DULAURENT Olivier B 02h49’05 35,13 OR
17 1226 DELPUECH Thibault A 02h49’05 35,13 OR
18 1216 CHASSAING Philippe C 02h50’17 34,88 OR
19 1266 ROUX Pierre Z 02h50’30 34,84 OR
20 1260 SCHOTS Nicolas B 02h50’34 34,83 OR
21 1153 BRUHAT Thierry C 02h51’30 34,64 OR
22 1262 REMUSON Alain C 02h51’30 34,64 OR
23 1191 BIGOT Sylvain A 02h51’30 34,64 OR
24 1159 PERRUSSEL Regis D 02h51’30 34,64 OR
25 1035 ROMAIN Emmanuel B 02h51’30 34,64 OR
26 1176 BRENAUDIERE Anthony A 02h51’30 34,64 OR
27 1148 REGNIER Vivien A 02h51’30 34,64 OR
28 1009 JORDIL Pascal D 02h51’30 34,64 OR
29 1235 DELPECH Denis C 02h52’40 34,4 OR
30 1076 DUBREUIL Gilles C 02h53’20 34,27 OR
31 1183 MATTOT David C 02h53’20 34,27 OR
32 1230 WILMES Arnaud A 02h53’20 34,27 OR
33 1255 SANTIA-ANDREWS Eric C 02h53’20 34,27 OR
34 1237 LAPALONCY David B 02h53’20 34,27 OR
35 1299 SIVADE Serge D 02h53’20 34,27 OR
36 1188 BONJEAN Bruno C 02h53’20 34,27 OR
37 1197 RODTS Jean Luc D 02h53’20 34,27 OR
38 1195 BESSON Laurent C 02h53’20 34,27 OR
39 1269 ECHIVARD Daniel D 02h53’20 34,27 OR
40 1190 DURIEZ Pierre C 02h53’20 34,27 OR
41 1287 DELEPINE georges D 02h53’20 34,27 OR
42 1256 PONETTA Jean-Yves D 02h53’20 34,27 OR
43 1004 CANTE Bruno B 02h53’20 34,27 OR
44 1012 COULOMB François B 02h53’20 34,27 OR
45 1014 COMBRISSON Stéphane B 02h57’05 33,54 OR
46 1172 CORNU Maurice E 02h57’05 33,54 OR
47 1072 SCHUTTERS Laurent B 02h57’05 33,54 OR
48 1092 ARAR Didier C 02h57’05 33,54 OR
49 1131 ROGALLE Franck C 02h57’05 33,54 OR
50 1015 GUILLEMIN Stéphane B 02h57’05 33,54 OR
51 1039 DOUCHE Gilbert E 02h57’05 33,54 OR
52 1285 COLLET Julien B 02h57’05 33,54 OR
53 1042 JANIN Dominique C 02h57’05 33,54 OR
54 1251 BONNY Pascal C 02h57’05 33,54 OR
55 1284 POIRIER Jany E 02h57’05 33,54 OR
56 1060 BACONNET Denis C 02h57’05 33,54 OR
57 1275 DEGUELTE Pascal C 02h57’05 33,54 OR
58 1113 LE DIDEZ Dominique C 02h57’05 33,54 OR
59 1192 IPOLITO Benoit A 02h57’05 33,54 OR
60 1077 DELIGNY Frederic C 02h57’05 33,54 OR
61 1279 PROZINSKI Colin A 02h57’05 33,54 OR
62 1209 ALLIER Mikael A 02h57’05 33,54 OR
63 1271 DUFOUR Yves B 02h57’05 33,54 OR
64 1115 LE DISEZ Pascal C 02h57’05 33,54 OR
65 1034 THOMAS Bernard E 03h01’52 32,66 OR
66 1124 FOURNIER Jerome C 03h01’52 32,66 OR
67 1096 PRUD"HOMME Fabrice C 03h02’43 32,51 OR
68 1225 DUBOIS Yannick B 03h02’55 32,47 OR
69 1161 POTY Henry E 03h02’55 32,47 OR
70 1295 GENAUD Christophe B 03h02’55 32,47 OR
71 1099 LECERF Thierry C 03h02’55 32,47 OR
72 1296 TREHET Nicolas A 03h02’55 32,47 OR
73 1087 CARIOU Christophe B 03h02’55 32,47 OR
74 1189 PERINAUD Franck B 03h02’55 32,47 OR
75 1109 THEBAULT Bertrand D 03h05’05 32,09 OR
76 1133 MAHE Jerome B 03h05’05 32,09 OR
77 1044 GRAPPIN Christian E 03h05’05 32,09 OR
78 1215 BENOIT Pierre D 03h05’05 32,09 OR
79 1155 TOULIS Eric D 03h05’05 32,09 OR
80 1047 CHABRY Jean Louis E 03h05’05 32,09 OR
81 1049 TACHEIX Richard C 03h05’05 32,09 OR
82 1006 ALBAN Robert D 03h05’05 32,09 OR
83 1170 BOULANGER Guy D 03h05’05 32,09 OR
84 1201 VERVE Frederic C 03h05’05 32,09 OR
85 1286 BOUCHET lionel C 03h05’05 32,09 OR
86 1243 PAYAN Lionel C 03h05’05 32,09 OR
87 1278 BAPTISTE Christian D 03h05’05 32,09 OR
88 1250 CHOBIRON Didier C 03h05’05 32,09 OR
89 1128 TOBOUL KENNEL Romain A 03h05’05 32,09 OR
90 1175 FORICHON Nicolas A 03h05’05 32,09 OR
91 1111 SCHWINGER Herbert B 03h08’54 31,45 OR
92 1196 BRULETOURTE Richard C 03h08’54 31,45 OR
93 1185 MOREAU Vincent B 03h08’54 31,45 OR
94 1107 PORTIER Olivier C 03h08’54 31,45 OR
95 1231 LABBAYE Emile E 03h08’54 31,45 OR
96 1257 PEYNET Henry C 03h08’54 31,45 OR
97 1258 DUMARTY Pascal C 03h08’54 31,45 OR
98 1180 PETIT André E 03h08’54 31,45 OR
99 1272 FERIAUT Buno C 03h08’54 31,45 OR
100 1001 GUY Fabrice B 03h08’54 31,45 OR
101 1079 PINTOUT Jean Marc A 03h08’54 31,45 OR
102 1123 BARRIER Bernard D 03h08’54 31,45 OR
103 1264 HACH Olivier B 03h08’54 31,45 OR
104 1135 THIROT Eric C 03h08’54 31,45 OR
105 1052 BATTUT Thierry C 03h08’54 31,45 OR
106 1059 DELEPINE Yann B 03h08’54 31,45 OR
107 1290 ADANT Pierre B 03h13’06 30,76 OR
108 1236 JOLLY Jean Pierre E 03h14’29 30,54 OR
109 1246 CHERVIN Marc C 03h14’29 30,54 OR
110 1075 GOUGNOT PRUDHOMME Roland E 03h14’29 30,54 OR
111 1071 TAILLANDIER Bernard D 03h14’29 30,54 OR
112 1206 DUPOUX David B 03h14’29 30,54 OR
113 1160 PERRUSSEL Sabine W2 03h14’29 30,54 OR
114 1030 COTTIN Joel D 03h14’29 30,54 OR
115 1233 PERRONIN François C 03h14’29 30,54 OR
116 1165 CHARTRAIN Georges E 03h14’29 30,54 OR
117 1220 DUBOUSSET Robert D 03h14’29 30,54 OR
118 1119 BARTHOLET Jean Marc D 03h15’32 30,38 OR
119 1130 ZAJAC Pierre C 03h15’52 30,33 OR
120 1080 BRIQUET Christian D 03h17’15 30,11 OR
121 1198 MORLES Thierry C 03h17’15 30,11 OR
122 1244 CORTIAL Laurent C 03h17’15 30,11 OR
123 1117 WILSON David C 03h17’15 30,11 OR
124 1164 BURGES Marc D 03h18’43 29,89 OR
125 1301 GOURBEYRE Georges E 03h18’43 29,89 OR
126 1013 ARNAC Philippe C 03h18’43 29,89 OR
127 1068 CHANUT Guy D 03h18’43 29,89 OR
128 1073 LEVASSEUR Jean Pierre D 03h18’43 29,89 OR
129 1121 GOMEZ Marcel E 03h18’43 29,89 OR
130 1171 MICHOT Thierry C 03h18’43 29,89 OR
131 1094 DELEPINE Christophe B 03h18’43 29,89 OR
132 1222 BOURGEOT Julien A 03h18’43 29,89 AG
133 1265 MICLO Sylvie W2 03h21’47 29,44 OR
134 1297 BRAET Thierry D 03h21’47 29,44 OR
135 1254 JEANJEAN PIERRE B 03h21’47 29,44 AG
136 1248 PLASSE Béatrice W2 03h21’47 29,44 OR
137 1114 JEANJEAN Daniel D 03h21’47 29,44 OR
138 1016 GINET Pierre D 03h21’47 29,44 OR
139 1163 PHILIPPON Daniel D 03h21’47 29,44 OR
140 1120 FERNANDEZ Luis C 03h21’47 29,44 OR
141 1253 TOLEDANO Antonio C 03h21’47 29,44 OR
142 1088 BRUN André D 03h21’47 29,44 OR
143 1129 TOBOUL KENNEL Michel D 03h21’47 29,44 OR
144 1007 MARTIN Honorine W1 03h24’39 29,03 OR
145 1259 CHESSERON Jean E 03h24’39 29,03 OR
146 1089 D’ANGELO Damien A 03h24’39 29,03 AG
147 1150 BACH Lionel D 03h24’39 29,03 OR
148 1187 FRANCOIS Kevin A 03h24’39 29,03 AG
149 1127 MARTIN Gilles D 03h25’11 28,95 OR
150 1026 DUMAIT Eric C 03h25’11 28,95 OR
151 1140 JOUAN Olivier B 03h25’11 28,95 AG
152 1061 MAVIER Jean Luc D 03h25’11 28,95 OR
153 1267 PAUTHIER Gerard E 03h25’11 28,95 OR
154 1019 MARTIN Dominique C 03h25’11 28,95 OR
155 1213 CHIRON Joel D 03h25’53 28,85 OR
156 1045 BRENNAN Mary W1 03h27’04 28,69 OR
157 1224 DURAT Didier B 03h27’04 28,69 AG
158 1003 GUICHARD Daniel E 03h28’46 28,45 OR
159 1028 BARBEAU Jean Louis D 03h29’17 28,38 OR
160 1199 SIOZARD Dominique D 03h30’13 28,26 OR
161 1136 MIOCHE Guy D 03h30’49 28,18 OR
162 1104 MORES Marielle W2 03h30’49 28,18 OR
163 1179 LEBRISSE Anne W1 03h30’49 28,18 AG
164 1193 GAUTHIER Michel D 03h30’49 28,18 OR
165 1276 BOiRAT Roger E 03h30’49 28,18 OR
166 1116 ESTIQUE Christophe C 03h30’49 28,18 OR
167 1038 BIGNET Christian C 03h30’49 28,18 OR
168 1304 FAURE Bernadette W3 03h33’01 27,89 OR
169 1302 CHADEFAUX Jean Baptiste D 03h33’01 27,89 OR
170 1228 FAVIER Eric C 03h33’01 27,89 OR
171 1091 MARION Arnaud B 03h33’01 27,89 AG
172 1294 THAUMIOT Michel E 03h33’31 27,82 OR
173 1184 ROCHOUX Daniel E 03h33’31 27,82 OR
174 1142 AYME Michel D 03h33’31 27,82 OR
175 1095 FORBES Alistair E 03h33’31 27,82 OR
176 1134 ADALID Franck C 03h33’31 27,82 OR
177 1027 MICARD Serge D 03h33’31 27,82 OR
178 1181 DUBLANCHET Maurice E 03h33’31 27,82 OR
179 1084 BRUN Jean Pierre E 03h33’31 27,82 OR
180 1149 TIXIER Michel C 03h33’31 27,82 OR
181 1036 KLIMENKO Christian C 03h34’39 27,67 OR
182 1167 BRIVARY Jean François C 03h37’35 27,3 AG
183 1008 PILLAN Thierry D 03h37’35 27,3 OR
184 1178 FERRAND Steeve C 03h37’35 27,3 AG
185 1147 GAZZOLA Jean Pierre D 03h37’35 27,3 OR
186 1173 MAROTTA Angelo B 03h37’35 27,3 BZ
187 1056 FRADIN Xavier B 03h37’35 27,3 BZ
188 1186 LESTEVEN Patrick C 03h37’35 27,3 AG
189 1055 LARIVE Stéphane C 03h37’35 27,3 AG
190 1144 SAULNIER Bernard D 03h37’35 27,3 OR
191 1145 BIDET Bernard D 03h37’35 27,3 OR
192 1078 PINTOUT Stéphane A 03h37’35 27,3 BZ
193 1234 DUMAS Sebastien B 03h37’35 27,3 BZ
194 1212 CHAUT André E 03h39’44 27,03 OR
195 1207 DELAYRE Jean Paul D 03h39’44 27,03 OR
196 1097 DARD Serge E 03h39’44 27,03 OR
197 1098 REBILLARD Jean Yves E 03h39’44 27,03 OR
198 1238 RANCON Claude B 03h39’44 27,03 BZ
199 1288 RICHON Daniel D 03h39’44 27,03 OR
200 1247 BRUN bernard D 03h39’44 27,03 OR
201 1118 VIVIER Eric C 03h39’44 27,03 AG
202 1252 GANNE Jean Marc C 03h39’44 27,03 AG
203 1156 MALCOIFFE Frederic D 03h39’44 27,03 OR
204 1043 AMBLARD Rémi D 03h42’52 26,65 OR
205 1101 VILLATE Jean Paul E 03h43’25 26,59 OR
206 1021 BURLAT Jean Yves D 03h43’49 26,54 OR
207 1085 NADREAU Jack D 03h45’23 26,36 OR
208 1291 TESTARD Guy C 03h45’23 26,36 AG
209 1110 PIET Frederic C 03h46’21 26,24 AG
210 1280 BIRSAL Jean Paul C 03h46’21 26,24 AG
211 1158 LEPETIT Sylvain C 03h46’21 26,24 AG
212 1157 POUCHOL Patrick D 03h46’21 26,24 OR
213 1137 SKWERES François D 03h50’35 25,76 OR
214 1166 PANTHOU Michel E 03h51’32 25,66 OR
215 1205 GUYOT Olivier A 03h51’52 25,62 BZ
216 1208 MONGIOLS Jean Claude D 03h51’52 25,62 OR
217 1063 BICHOFFE Alain E 03h52’12 25,58 OR
218 1053 SOUILLAT Stéphane C 03h52’36 25,54 AG
219 1270 MARTIN philippe C 03h53’09 25,48 AG
220 1000 ALESSIO Dino E 03h53’09 25,48 OR
221 1293 FILLION Matthieu B 03h53’34 25,43 BZ
222 1289 DUPUIS Antoine A 03h53’34 25,43 BZ
223 1141 ROUGIER Patrice C 03h54’26 25,34 AG
224 1033 DANCHIN Christian D 03h54’26 25,34 OR
225 1249 POILLET Bernard E 03h56’46 25,09 OR
226 1174 BLIGNY Patrick D 03h57’51 24,97 OR
227 1241 SAUVADE Bryce A 03h57’51 24,97 BZ
228 1074 GUILLAUMONT Christian D 03h57’51 24,97 OR
229 1239 SAUVADE Jean Pierre C 03h57’51 24,97 AG
230 1240 SAUVADE Charles E 03h57’51 24,97 OR
231 1064 CHOUET Francis E 03h57’51 24,97 OR
232 1261 GARRIDO Didier C 03h57’51 24,97 AG
233 1300 PELLETIER Stephane B 03h57’51 24,97 BZ
234 1210 COURTIAL Michel D 03h57’51 24,97 OR
235 1218 MEALLET Paul E 04h12’23 23,54 OR
236 1083 REB Françoise W3 04h13’03 23,47 OR
237 1082 GUEZENNEC Louis E 04h13’10 23,46 OR
238 1219 GAILLARD Pierre E 04h13’59 23,39 OR
239 1143 BOYER Mickael A 04h14’04 23,38 BZ
240 1002 LAURAND Guy E 04h14’07 23,38 OR
241 1132 STUPIENKO René E 04h14’10 23,37 OR
242 1200 RAMETTE Jean Jacques D 04h14’21 23,35 AG
243 1065 GEAY André E 04h15’43 23,23 AG
244 1227 GAGNADRE Pascal B 04h16’17 23,18 BZ
245 1103 POULY Pierre D 04h16’29 23,16 AG
246 1105 MORES Pascal C 04h16’29 23,16 BZ
247 1086 CHERE Magalie W1 04h16’29 23,16 BZ
248 1211 CHAPPAT Jacques E 04h16’29 23,16 AG
249 1203 MIOLANE Pascale W3 04h16’29 23,16 OR
250 1067 GUILLON Roger E 04h16’29 23,16 AG
251 1277 CHAPELAND Daniel D 04h19’38 22,88 AG
252 1062 BESSON Yves E 04h20’49 22,77 AG
253 1281 GAUTHEY Sophie W2 04h22’30 22,63 AG
254 1125 BOHAT Michel E 04h22’30 22,63 AG
255 1126 BOHAT Jacques E 04h22’30 22,63 AG
256 1108 CHRISTAUFOUR Yves D 04h29’50 22,01 AG
257 1069 KASPERCZYK Renè E 04h45’38 20,8 AG
258 1102 BAY René D 04h49’20 20,53 BZ
259 1139 JAMON Boris C 04h49’53 20,49 BZ
260 1151 BOUTEILLER Bertrand D 04h54’50 20,15 BZ
261 1051 CHARIOT Jean Christophe B 04h56’00 20,07 BZ

Na górę 









Na górę  
 Strefa prywatna   Prawa autorskie-Copyright: Ciśnijcie tu żeby przeczytać!