Velovelo
Português Nederlands 日本語 中文
Español English čeština slovenčina
русский italiano polski norsk
français Deutsch svenska عربي
 
 poprzednia strona
 Wyślij znajomemu
 Aby wydrukować
 ---> La Beaume Drobie 2010 : résultats du 135 km

Cl..Nom prénomClubCtTemps...
1 CURRY Jean-Christophe N.L. E 04h00’56
2 CHAVANON Jean-Luc CHAMROUSSE Team Cyclosport E 04h05’24
3 GALLE Steven NEW HEEBRALOMBARDEN C 04h08’18
4 GISSINGER Sébastien CHAMROUSSE Team Cyclosport E 04h11’29
5 RIFFARD Christophe E 04h15’58
6 DAVID Guillaume OISANS U.C. E 04h17’34
7 CHANAL Hervé SARRAS - OZON AL E 04h17’35
8 GOMES Fernando VALRHONA F 04h17’35
9 PHILIPPO Damien CYCLO SPORTIF LA VOULTE D 04h17’36
10 VIAL Pascal Feugerolles Chambon roue d’or F 04h17’55
11 OURNIER Pierre VELO CLUB PENNOIS C 04h18’34
12 LABARRE Pascal N.L. F 04h20’30
13 CLAIRET Thibault CHOMERAC Rhône Vallée D 04h21’08
14 PAPA Jerry CYCLO CLUB ROMANAIS PEAGEOIS D 04h21’09
15 ROUSSEL THIERRY VILLENEUVE LA GARENNE D 04h22’16
16 GRANGEON Walter CYCLO CLUB ROMANAIS PEAGEOIS D 04h22’17
17 ROCHEDY Philippe Romans / Bourg de Peage V.S. E 04h22’23
18 BORDIN Matthieu CHAMROUSSE Team Cyclosport D 04h22’35
19 DE CARVALHO Manuel St CHAMOND C.R. F 04h27’07
20 GONCALVES Serge VENISSIEUX (A.C.M.V.) E 04h28’22
21 LUBESPERE Jean-François VELO 101 TEAM SCOTT F 04h29’45
22 SOBOUL Laurent AUBENAS UCA D 04h30’43
23 FOURNIER Eric  ? F 04h33’05
24 VINCENT Hervé MONISTROL S/LOIRE C.C. E 04h33’21
25 CHAPUIS Jean-Pierre VCB G 04h33’22
26 VIGIER Laurent VENISSIEUX E 04h33’23
27 GILLET Romuald Les TOURRETTES A. C. E 04h33’24
28 ANDRE Didier VAL’OUSTAN E 04h33’25
29 BERGMAN Peter CHARLY CYCLO TEAM E 04h33’32
30 BERTRAND Jean-Paul cyclo team 69 F 04h35’46
31 POTIER Daniel MONTPELLIER A.Sapeurs Pompiers Hérault E 04h35’52
32 CHEYMOL Aurélien Alençon Le cycle alençonnais C 04h35’57
33 BOURGEAUX David St HEAND APOLLO D 04h36’06
34 BELIN Jean-Michel VELO CLUB BRIGNAIS F 04h36’11
35 DECKERS Erwin D 04h37’05
36 DURAND Brice VELO CLUB BOURG D’OISANS D 04h37’48
37 FERNANDEZ Daniel VENISSIEUX (A.C.M.V.) E 04h37’58
38 BENOIT Philippe SALINDRES VC E 04h39’22
39 DECOTTIGNIES Richard CCRP E 04h39’23
40 FREAU Denis CYCLO CLUB AURANGEOIS F 04h40’27
41 DONZELLI Brice VELO CLUB LA POMME MARSEILLE C 04h41’49
42 BOYER Thierry MAUGIO V.C. E 04h42’17
43 CHAPIGNAC Jean-Paul SARRAS - OZON AL G 04h43’17
44 GIRARDOT Eric CHAMROUSSE Team Cyclosport E 04h44’15
45 PESAND Gilles CHAMROUSSE E 04h44’16
46 MULLET Guillaume CHAMROUSSE Team Cyclosport D 04h44’17
47 LE JEUNE Pierre Marseille Pédale sportive G 04h47’21
48 DUPIN Didier CYCLO SPORTIVE LA VOULTE E 04h47’21
49 MENDEZ NAVARRO Stéphane SARRAS - OZON AL D 04h47’22
50 GAILLARD Franck SALINDRES VC E 04h47’23
51 MARCONNET Patrice LYON VAISE A.C. D 04h47’31
52 GUICHAIDON Serge CC MONTAGNY F 04h49’57
53 DUVERT Jean-Michel CYCLO RANDONNEUR DES BOUTIERES F 04h49’58
54 FOURNIER Pascal ATC DONZERE E 04h50’22
55 THIEZ Christian VELO CLUB FRAISSES F 04h52’30
56 VERROT Patrick E 04h53’29
57 SALAS Julien D 04h54’37
58 LOZE Yves NIMES A.V.C. G 04h54’38
59 MERLAN Christophe N.L. D 04h54’39
60 GUY Christophe VTT RANDO 04 D 04h54’44
61 CLEMENT Pierre CYCLO CLUB ROMANAIS PEAGEOIS G 04h54’45
62 COLLY Fabrice  ? D 04h57’28
63 COSTE Maxime Romans / Bourg de Peage V.S. D 04h57’29
64 RASTELLO Nicolas MJC PLAN DE CUQUES D 04h57’30
65 LANQUETIN Jean-Michel CYLO CLUB DONATIEN F 04h57’31
66 MAURIN Yannick N.L. D 04h59’28
67 REY Jérôme CHAMROUSSE Team Cyclosport D 05h00’55
68 CHARMASSON Ruben St Jean de Marvuejols V.C. E 05h01’00
69 GIORGI Sylvain GARLABAN VTT F 05h01’01
70 DAMOUR Jérôme N.L. D 05h01’12
71 DESPLANCHES Frédéric CHAMROUSSE Team Cyclosport E 05h04’18
72 FAURE Gilles CYCLO RANDONNEUR LE CHEYLARD F 05h04’28
73 REGNY André N.L. F 05h07’14
74 HARROP Chris BOURG SAINT MAURICE F 05h08’42
75 RUIZ Alain Pont St Esprit VCSTVP G 05h08’48
76 JORGE Norbert SVP F 05h09’13
77 SALINAS Patrick N.L. E 05h11’18
78 BADEL Philippe St GALMIER ASOS F 05h11’58
79 FOUR Jean-Noël SARRAS - OZON AL F 05h12’02
80 FANGET Armand AL SARRAS-OZON E 05h12’24
81 BRUNEL Morgan AL RAID MELOX D 05h13’27
82 CHARDES Christophe Etoile Marvéjoise V.C. D 05h13’28
83 BONNEFOY Alain MAUGIO V.C. G 05h15’32
84 MEILLE Bruno CYCLO CLUB DONATIEN E 05h15’42
85 ANTERION Eric VALRHOMA E 05h15’43
86 VANSTRAELEN Eric pédale falisolloise Belgique F 05h15’44
87 HEIJSTER PETER G 05h16’34
88 SAINT ETIENNE Patrick PIERRELATTE U.C. E 05h16’49
89 LEMATTRE Thibaut ANDUZE E.C. D 05h17’09
90 THOMAS Thierry CYCLO ROYANS CROSS E 05h17’32
91 GENETEIX Jean-Pierre Clermont-Ferrand ECCF F 05h18’40
92 QUARTELLI GERARD OISANS U.C. G 05h18’42
93 PLISSONIER Marc CHAMROUSSE Team Cyclosport E 05h19’43
94 BELLUT Maxime JONAGE E.S. E 05h21’29
95 ESCLANGON Isabelle AUBENAS VALS Cyclo B 05h21’48
96 ESCLANGON Frédéric AUBENAS VALS Cyclo E 05h21’55
97 MALLET Patrick GARLABAN VTT G 05h24’59
98 BEDEZ Jean-Pierre N.L. E 05h25’25
99 DELARBRE Jean VELO CLUB SALINDRES E 05h25’29
100 MARGUIER Bruno MONTFAVET C.V.C. E 05h27’09
101 OZIOL Bernard BREVANNAISE A. S. F 05h29’54
102 GARZUEL Dominique N.L. F 05h29’55
103 ROUSSET Antoine Alençon Le cycle alençonnais D 05h29’56
104 BOURDA Olivier Guidon Cyclosportif Pyrénéen D 05h29’57
105 HARMAND Jérôme Alençon Le cycle alençonnais E 05h29’58
106 ROBERT Luc CYCLO ROYANS CROSS E 05h29’59
107 SARKISSIAN Mickaël La Ciotat Cyclo Sport C 05h32’56
108 SMITH RENATE VILLENEUVE LA GARENNE B 05h33’56
109 FAURE Rémy RHONE ALPES CYCLISME G 05h34’10
110 TROUSSIER André N.L. F 05h36’48
111 SCALVINI Bruno TEAM SALVOLDI E 05h37’19
112 PONS DE VINCENT Philippe N.L. F 05h38’07
113 KAPTEIN Haries G 05h42’52
114 BEVERIDGE Ian BOURG SAINT MAURICE F 05h43’51
115 MARQUES Joël Grand Quevilly/St Lucie Cyclisme G 05h44’43
116 MARTIN Gerard VCR G 05h47’51
117 ALLEGRE Michel CASTRIES ASS Cyclo-Club F 05h47’52
118 BARUZZO Paul F 05h51’21
119 AYMARD Jacques Mauguyo VC G 06h03’49
120 DELARBRE Patricia VELO CLUB SALINDRES B 06h21’42
121 MAYER Daniel SANARY Cyclo Sports F 06h23’15
122 CADOUX Philippe ECS F 06h29’17
123 ALIX Tony MONTATAIRE A.S.A.M E 06h38’48
124 ROBESSON Claude ANNECY - cercle des passionnés F 06h59’00
125 COHU Maurice N.L. F 06h59’00

Na górę 









Na górę  
 Strefa prywatna   Prawa autorskie-Copyright: Ciśnijcie tu żeby przeczytać!