Velovelo
Português Nederlands 日本語 中文
Español English čeština slovenčina
русский italiano polski norsk
français Deutsch svenska عربي
 
 poprzednia strona
 Wyślij znajomemu
 Aby wydrukować
 ---> La Beaume Drobie 2010 : résultats du 90 km

Cl..Nom prénomClubCtTemps...
1 MOSSLER Johann VELO ROMANNAIS PEAGEOIS C 02h50’08
2 GRANGER Jérôme PIERRELATTE U.C. E 02h50’09
3 D’ANGIO Gérard GARLABAN VTT E 02h50’11
4 LINQUETTE Bertrand Montelimar St JAMES V.C. E 02h50’12
5 BALEZ Cédric ALES VSG D 02h50’13
6 RIMOUX Fabien Les TOURRETTES ACT E 02h50’14
7 VALGALIER Stéphane LA VOULTE CSC D 02h52’44
8 DALLAND Bruno E 02h52’45
9 FERAPY Hervé VS ROMANAIS PEAGOIS ROMANS C 02h54’56
10 BOUQUIN Michael ALESIEN VC D 02h55’05
11 RANC Jérôme SALINDRES VC E 02h55’40
12 FOROT Yves UC LAMASTRE F 02h56’09
13 PONOT Cédric AUBENAS UCA C 02h56’10
14 NIVOT Pascal SAINT PERAY C.C. E 02h56’12
15 BEAUNY Etienne N.L. C 02h57’00
16 GUEBET Stéphane D 02h57’33
17 RIVOIRARD Roger APPOLO ST-HEAN F 02h57’35
18 QUINTANA Jérome LA VOULTE CSC D 02h57’39
19 DELOLME Felix C 02h57’40
20 PEERSMAN Glenn D 02h57’52
21 BOUCHERON Richard UNIEUX ALS E 02h59’20
22 MEYNIER Fabien NL D 03h00’37
23 THURY Emmanuel DONZERE Team ATC 26 D 03h00’43
24 MOULIN William AUBENAS UCA D 03h00’53
25 RIMOUX Jean-Luc Les TOURRETTES A. C. F 03h01’20
26 SAROUL Alain BIKE CLUB PONTOIS D 03h01’40
27 GONTHIER Cédric VELO SPORT ARDECHE D 03h01’45
28 NOLLOT Marcel Brignais V.C. F 03h01’46
29 CLEMENSON Yves UNIEUX ALS F 03h01’49
30 CHEYNEL Jacques André UC ALBENASSIENNE E 03h02’27
31 VEYRAC Gérard LE PUY VC G 03h02’29
32 ABRIAL XAVIER MONTFAUCON G. C. D 03h02’33
33 MERLE Julien CC SALINDRES D 03h02’49
34 MAURIN Laurent SALINDRES VC D 03h04’04
35 ROGIER Dominique RUOMS Cyclisme Organisation F 03h04’10
36 CAUSSEL Lilian LA FLECHE DU MIDI D 03h04’20
37 CLAUZEL Christophe SALINDRES E 03h04’51
38 CHANTANT Rémi Pont St Esprit VCSTVP D 03h07’49
39 TOURREL Arnaud UC AUBENAS D 03h08’08
40 FABRE Olivier MONTAGNAC A.C. D 03h08’37
41 BILLIOUD Philippe VELO CLUD DRUILLAT G 03h09’45
42 JOUFFRET Didier LA VOULTE CSC F 03h09’46
43 PECOULT Christian Fontaine de Vaucluse E 03h09’47
44 PESENTI Christian GOUDARGUES V.C. Val de Cèze E 03h09’48
45 RIFFARD Franck ATC DONZERE E 03h09’50
46 FOURNEL Michel UNIEUX ALS E 03h10’43
47 MEJEAN Fabrice N.L. D 03h10’56
48 SEAUVE Yves UNIEUX ALS E 03h11’02
49 FAURE Didier SAINT PERAY C.C. E 03h11’09
50 NOIRE Christophe SAUVETERRE AL E 03h11’37
51 MARQUAND Simon Alençon Le cycle alençonnais C 03h11’38
52 SCHWIND Michel PIERRELATTE U.C. G 03h11’50
53 LEONCE Thierry LE PUY VC F 03h13’03
54 PEGOT Jerôme CS LA VOULTE D 03h14’16
55 VINSON Denis LA CHEYLARD CRB E 03h14’48
56 OUILLON Jean-Bruno LE PUY VC F 03h14’52
57 MAT Jacques BOURG St MAURICE V.C. G 03h14’53
58 GIBAUD Philippe Pays de VERNOUX V.C. E 03h15’54
59 DUPOUX Philippe Val de Cèze V.C. E 03h16’15
60 DEULAUZON Bruno VLO CLUB TELLOIS E 03h17’30
61 REYNIER Grégory Privas Cyclo-randonneurs D 03h19’11
62 HERVY Jean-Pierre Les ANGLES Vélo club F 03h19’13
63 FAURE Philippe USC BERGET COIRON E 03h19’40
64 LAFFONT Christian CC LA VOULTE E 03h19’41
65 FAURE Laurent USC BERGET COIRON D 03h20’18
66 BERNARDI Laurent SALINDRES VC D 03h20’33
67 CANONGE Raymond Gazelec sportif Gardois G 03h21’04
68 RENAUD CYRILLE TALAUDIERE SORBIERS Cyclo D 03h21’26
69 CAPRON Alain OISANS UC de L’Oisans E 03h21’28
70 CAUSSEL Louis LA FLECHE DU MIDI G 03h23’11
71 DAMAS Joao GENEVE Team Vélo Service F 03h23’14
72 EPALLE Vincent MONTFAUCON D 03h23’56
73 MERGOIL Christian VELAY GAZELEC SPORT F 03h24’37
74 THUILLIER Louis MONTELIMARD SAINT JAMES G 03h24’45
75 CHAZALON Pierre SARRAS - OZON AL G 03h24’57
76 BANDINI Bruno Pont St Esprit VCSTVP F 03h25’57
77 SABOT Gilbert UNIEUX ALS F 03h26’32
78 REBOUL Thierry N.L. E 03h27’19
79 BRZEZICKI Franck UNIEUX ALS D 03h27’42
80 PESENTI Isabelle GOUDARGUES V.C. Val de Cèze B 03h28’57
81 PEYRO Michel UNION CYCLITE PIERRELATT E 03h29’54
82 SOULAT Max PIERRELATTE U.C. G 03h29’56
83 LAFFONT Pascal LA VOULTE CYCLO SPORTIF E 03h29’56
84 GINOUX Frédéric SALINDRES VC D 03h30’19
85 VALERIAN Jean-Louis AUBENAS UCA F 03h30’19
86 CHARRIN Jerôme D 03h30’44
87 GUDEFIN Didier MACON Etoile cycliste Flacéene F 03h30’53
88 FARJAS JONATHAN MARCIGNY EC C 03h31’53
89 DANIS Christophe F 03h32’03
90 MICHELON Alain F 03h32’03
91 HOUDEBINE René Val de Cèze V.C. G 03h32’22
92 TERZIBACHIAN Franck VC LES TONTONS FLINGUEURS G 03h33’30
93 ISSARTEL Laurent N.L. D 03h33’36
94 DANIS Pascal F 03h33’54
95 ETIENNE Nathalie ALES VSG B 03h36’13
96 ETIENNE Patrick ALES VSG E 03h36’14
97 SANTAGIO/SEGURA Antoine DONZERE Team ATC 26 F 03h36’38
98 KWASNY Stanislas Pont St Esprit VCSTVP G 03h36’42
99 MERGOIL Gérard VELAY GAZELEC SPORT F 03h37’46
100 CORTES Michel ANNONAY C.T. G 03h37’48
101 CHABAUD Emile St Jean de Marvuejols V.C. F 03h37’53
102 TOUNY Christian Clermont-Ferrand ECCF G 03h39’39
103 MENARD Franck BOLLENE B.C.B. E 03h39’52
104 MARCOU Stéphane CYCLO CLUB SAINT PERAY E 03h39’53
105 LAIRIS Jean-Philippe O.C.P. E 03h39’54
106 DARRIEUMERLOU Sylvie SARRAS - OZON AL B 03h41’32
107 PIRAT Abel Brignais V.C. G 03h41’33
108 DUCROS Daniel St Jean de Marvuejols V.C. E 03h42’26
109 BIANUCCI Pascal St DONAT Cc F 03h46’34
110 DUFFOUR Claude AC MAURIAC F 03h46’47
111 JARNIAS Dominique Les TOURRETTES F 03h47’21
112 DESRAYAUD Jacques LIVRON Vélà Club G 03h48’36
113 DEFOUR Véronique Saint Agrève B. C. B 03h49’18
114 CASTERET Francis CASTANET CYLO CLUB F 03h50’31
115 BAFFELEUF Lucien SANCY VELO G 03h50’41
116 MEYSSONNIER Patrick N.L. F 03h52’54
117 AUZAS Hervé ROBION Cyclo VTT E 03h53’03
118 FERRIOL Patrick ST HEAND APPOLO F 03h53’04
119 FRAISSE Frédéric RHONE ALPES CYCLISME G 03h53’05
120 SIMONATO Françoise CHAMROUSSE Team Cyclosport B 03h54’00
121 MARTIN Eric N.L. D 03h54’01
122 DAUMOND Jean-Claude MAUGIO V.C. G 03h54’02
123 COURCELLE André N.L. G 03h54’37
124 LAROCHE Jacky St CHAMOND C.R. E 03h54’44
125 BOYER Pascal CRB LE CHEYLARD F 03h54’56
126 CLOAREC Joël ISTRES Sports Cyclisme F 03h55’20
127 GOFFIN / BORDIN Caroline CHAMROUSSE Team Cyclosport A 03h56’25
128 CHANTANT Tatiana Pont St Esprit VCSTVP A 03h56’50
129 PESENTI Raymond Joyeuse cyclo G 03h58’19
130 DONOT Michel St HEAND APOLLO G 03h58’31
131 DUPRE Bernard St HEAND APOLLO F 03h59’38
132 MONNIN Denis IRIGNY Jeunesse Sportive E 04h05’41
133 DELAUZUN Dominique E 04h06’02
134 ALBINET Claude SALINDRES VC G 04h06’51
135 ROLLE Albert St HEAND APOLLO F 04h07’00
136 DE FALVARD Thierry SANCY VELO F 04h13’38
137 DUCROS Philippe US ALBENASSIENNE E 04h15’05
138 DUBOS Dominique N.L. F 04h15’06
139 REYMOND Philippe E 04h15’11
140 BERTRAND Philippe ROBION Cyclo club VTT E 04h16’40
141 LISA Jean-Pierre TRIGNY jeunesse sportive E 04h25’45
142 BALESTER Pascal MAUGIO V.C. E 04h26’54
143 SERON Amador Val de Cèze V.C. G 04h27’57
144 CHEIKHROUHOU Mohamed N.L. G 04h28’49
145 VILLEMAGNE Claude St HEAND APOLLO G 04h31’50
146 COMBE Gérard Le TEIL VC G 04h34’17
147 PACHET Sylvia/ Perrier Michel SARRAS - OZON AL G 04h51’08
148 TEYSSIER Jacky G 05h07’21
149 VELAY Brigitte N.L. B 05h07’22
150 CAVILLON Daniel Dominique Joyeuse G 05h09’14
151 FRIGANT André UCAM G 05h15’00
152 PREVOT Gérard Union Cycliste Ardéche Méridionale G 05h15’26
153 MARTINEZ Serge UCAM G 05h15’41
154 DATY Christian Union Cycliste Ardéche Méridionale F 05h15’42
155 DIAZ Ginez G 05h23’26
156 REYNAUD Michel VIVIERS CLO LOISIRS F 05h24’59
157 FAURE Edmond CYCLO LOISIRS VIVIERS G 05h25’01
158 TERRAPON Emile Raphaël Montelimar St JAMES V.C. G 05h25’49
159 THIZY Roger St HEAND APOLLO G 05h36’52
160 SESSIECQ Jean-Paul St HEAND APOLLO G 05h36’53

Na górę 









Na górę  
 Strefa prywatna   Prawa autorskie-Copyright: Ciśnijcie tu żeby przeczytać!