Velovelo
Português Nederlands 日本語 中文
Español English čeština slovenčina
русский italiano polski norsk
français Deutsch svenska عربي
 
 poprzednia strona
 Wyślij znajomemu
 Aby wydrukować
 ---> Le Challenge Vercors 2010 : résultats du 123 km

Cl...Dos.NomPrénomCat.C.cTemps..Ecart
1 2264 DUPERRON JEREMIE C 1 3:30:19 0:00:00
2 2029 FINE NICOLAS D 1 3:30:19 0:00:00
3 2144 PESANDO YANN D 2 3:38:41 0:08:22
4 2012 LAUFRAY ALEXANDRE C 2 3:38:42 0:08:22
5 2183 RIJAN ANTHONY C 3 3:38:42 0:08:22
6 2219 COQUARD FREDERIC C 4 3:38:42 0:08:22
7 2235 FAYOLLE JEAN MICHEL E 1 3:38:42 0:08:23
8 2311 CHENEVIER KARIM D 3 3:38:43 0:08:23
9 15 DIDIER FRANCK E 2 3:38:43 0:08:23
10 2301 BOUTIN ANTOINE C 5 3:38:43 0:08:23
11 2288 GENIN LIONEL E 3 3:38:44 0:08:24
12 2140 FAVRE-VERAND JOEL E 4 3:38:44 0:08:24
13 2168 LOGUT JEREMY C 6 3:38:45 0:08:26
14 2106 GIRARD STEPHANE D 4 3:38:46 0:08:26
15 2316 SAINT GERMAIN OLIVIER E 5 3:38:47 0:08:27
16 2309 BRET YANNICK D 5 3:38:52 0:08:32
17 620 METGE DENIS E 6 3:39:24 0:09:05
18 2169 BOVIER GERARD F 1 3:40:28 0:10:09
19 2135 BLONDON JEAN MARC E 7 3:40:46 0:10:26
20 2030 BRUTTOMESSO DANIEL F 2 3:40:49 0:10:29
21 2187 LAVERNHE RICHARD D 6 3:43:39 0:13:19
22 2289 MAZZA FABRICE E 8 3:44:14 0:13:54
23 2320 BLANC CORENTIN C 7 3:45:30 0:15:11
24 2290 AUBERT LAURENT E 9 3:45:37 0:15:17
25 131 PETERS JIM D 7 3:45:38 0:15:18
26 2130 DEPEISSES FABRICE E 10 3:45:40 0:15:20
27 2249 CERESA J.FRANCOIS F 3 3:47:15 0:16:56
28 2340 ROGNER VINCENT C 8 3:47:16 0:16:56
29 2279 IMBAULT HUART FLORENT D 8 3:47:16 0:16:57
30 2204 BORCARD CHRISTOPHE E 11 3:47:29 0:17:10
31 2257 DUFOURMENTEL FRANCOIS D 9 3:48:37 0:18:18
32 2317 NOE PIERRE D 10 3:48:39 0:18:19
33 2355 MADRIGNAC FLORIAN C 9 3:48:39 0:18:20
34 2268 GONZALES PHILIPPE F 4 3:48:40 0:18:21
35 2308 DONCIEUX NICOLAS D 11 3:49:13 0:18:53
36 2220 FARET PATRICK E 12 3:50:34 0:20:14
37 2205 VONARX FABRICE D 12 3:52:31 0:22:11
38 2192 LANGUET BRUNO E 13 3:52:31 0:22:11
39 2307 NAYLOR CHRISTOPHE E 14 3:53:28 0:23:08
40 2291 TARTAVEZ EMMANUEL D 13 3:53:47 0:23:27
41 2133 LECLAINCHE PHILIPPE E 15 3:53:47 0:23:28
42 2278 POZZOBON ALAIN F 5 3:53:48 0:23:28
43 2203 LIONEL IBANEZ-PASCUAL E 16 3:53:56 0:23:36
44 2124 VOLTEAU PATRICK D 14 3:54:05 0:23:46
45 2165 MOUGIN STEPHANE E 17 3:54:23 0:24:03
46 2014 UBERTO GILLES F 6 3:55:03 0:24:44
47 2163 SICARD ALEXIS C 10 3:55:30 0:25:11
48 2363 NAVARRO CHRISTIAN E 18 3:55:31 0:25:12
49 2295 HATZELIS PHILIPPE E 19 3:55:32 0:25:12
50 2201 CROSET DIDIER F 7 3:55:34 0:25:14
51 2160 MEUNIER YOANN D 15 3:55:36 0:25:17
52 2327 DIDIER LIONEL E 20 3:55:40 0:25:20
53 2318 DOUBLET FRANCOIS E 21 3:56:29 0:26:09
54 2287 BARA RENE E 22 3:56:38 0:26:18
55 2312 VAGNON ERIC E 23 3:58:23 0:28:04
56 2143 VERGES PASCAL C 11 3:58:54 0:28:35
57 2245 ATKINSON SIMON E 24 3:58:55 0:28:35
58 2227 BALTHAZARD JEAN G1 1 3:58:55 0:28:35
59 2261 BOULZAT BERNARD F 8 3:58:58 0:28:38
60 2354 GROS JEAN PHILIPPE C 12 3:59:02 0:28:43
61 2010 GUYON REMY I 1 3:59:04 0:28:44
62 2119 POMPOUGNAC LIONEL D 16 3:59:10 0:28:50
63 2303 GUICHARD PHILIPPE E 25 3:59:11 0:28:51
64 2364 AUMENIER VINCENT E 26 3:59:11 0:28:51
65 2215 GUY FABRICE D 17 3:59:11 0:28:52
66 2346 DECHENAUX BERNARD F 9 3:59:12 0:28:53
67 2005 ROZEC JEAN NOEL E 27 3:59:16 0:28:57
68 2129 DUMAZET FRANCK D 18 3:59:18 0:28:59
69 2004 BOUJARD CHRISTIAN E 28 3:59:19 0:29:00
70 2230 ZOVI FABRICE D 19 3:59:25 0:29:06
71 2297 REYMOND CLAUDE E 29 3:59:35 0:29:16
72 2208 SIMEON LAURE AB 1 3:59:40 0:29:21
73 2322 HONDET JEAN LUC F 10 3:59:46 0:29:26
74 2328 CHABERT THIERRY F 11 3:59:49 0:29:29
75 2128 HAUDIGUEZ VIANNEY D 20 3:59:53 0:29:34
76 2185 BILLON FRANCK E 30 4:01:49 0:31:29
77 2186 BUGLI PHILIPPE D 21 4:01:50 0:31:30
78 2026 STEPHAN YANN D 22 4:02:04 0:31:45
79 2020 EPINAT JACQUES E 31 4:02:05 0:31:45
80 2176 VALETTE ERIC E 32 4:02:21 0:32:01
81 2344 COURTHIAL FABIEN C 13 4:02:22 0:32:03
82 2234 GIROD FLORENT D 23 4:03:15 0:32:56
83 2112 FOGLIA ARNAUD C 14 4:03:15 0:32:56
84 2324 ZOPPARDO PATRICK E 33 4:03:16 0:32:56
85 2170 MABILON JACQUES F 12 4:03:16 0:32:56
86 2272 CHEVIGNON FRANCK D 24 4:03:21 0:33:02
87 2241 GOY THIERRY E 34 4:03:40 0:33:21
88 2361 VALLIER ALAIN D 25 4:03:40 0:33:21
89 2113 BOUCHET GERALD D 26 4:03:41 0:33:21
90 2359 BURATI GILLES E 35 4:03:41 0:33:21
91 2339 PLATEL DIDIER D 27 4:03:42 0:33:23
92 2277 IMBAULT HUART EDOUARD D 28 4:03:51 0:33:31
93 2276 HUART LIONEL D 29 4:03:51 0:33:31
94 2109 FERMOND THIERRY E 36 4:03:56 0:33:36
95 2003 PIOLA MICHAEL D 30 4:05:15 0:34:56
96 2166 GRIBOVAL LUDOVIC E 37 4:06:42 0:36:22
97 2211 RUSCETTA JORDANE A 1 4:07:05 0:36:45
98 2366 BOIS MICKAEL D 31 4:07:10 0:36:51
99 2365 BINET STEPHEN D 32 4:07:11 0:36:51
100 2352 BREDY MARC F 13 4:07:12 0:36:52
101 2302 MIKOLAJCZAK ALEXIS D 33 4:07:27 0:37:07
102 2193 PELISSIER FRANCK E 38 4:07:31 0:37:11
103 2342 FLEURIER MARC F 14 4:07:31 0:37:11
104 2031 GATLAND NICK E 39 4:07:38 0:37:18
105 2210 MARLU RAPHAEL D 34 4:09:09 0:38:50
106 2197 SMITH NICHOLAS E 40 4:11:13 0:40:54
107 2149 BECAUT ERIC D 35 4:11:33 0:41:13
108 2151 SEITIER CHRISTOPHE E 41 4:12:05 0:41:46
109 2181 PASSAQUAY JEAN LUC E 42 4:12:06 0:41:47
110 2372 PETIT PHILIPPE E 43 4:12:08 0:41:48
111 2180 MOINE DOMINIQUE G1 2 4:12:38 0:42:19
112 2329 LANCON PATRICK F 15 4:12:50 0:42:31
113 2248 DURAND POUDRET GERARD F 16 4:12:52 0:42:32
114 2280 AOUST ALAIN G1 3 4:12:54 0:42:35
115 593 FELIX OLIVIER D 36 4:13:36 0:43:16
116 2122 CRAIG MARK E 44 4:15:00 0:44:40
117 2315 DEJEAN PATRICK E 45 4:15:14 0:44:54
118 2167 FALGERE PHILIPPE E 46 4:15:24 0:45:05
119 2177 PARA DAMIEN C 15 4:16:17 0:45:58
120 2240 MILLION JEAN MARC E 47 4:16:30 0:46:11
121 2145 PRIMON LIONEL E 48 4:16:35 0:46:16
122 2256 COLLOMB JULIEN D 37 4:17:39 0:47:19
123 2132 LABAT ALAIN F 17 4:18:03 0:47:44
124 2310 PRUNARET STEPHANE D 38 4:18:14 0:47:55
125 2282 CONY MICHEL E 49 4:18:22 0:48:02
126 2353 IAVARONE YVES E 50 4:18:30 0:48:11
127 2336 GUILLEN PHILIPPE F 18 4:18:32 0:48:12
128 2275 CHAMPANAY THIERRY E 51 4:19:03 0:48:43
129 2162 RIVOLLIER PATRICE D 39 4:19:12 0:48:52
130 2206 CASTERA ALAIN F 19 4:19:12 0:48:52
131 2332 CHAIX DANIEL E 52 4:19:25 0:49:05
132 2123 TOMASONI GREG C 16 4:20:22 0:50:03
133 2334 PONSON CEDRIC D 40 4:20:28 0:50:08
134 2118 ZANINI JEAN PIERRE G1 4 4:20:42 0:50:22
135 2325 JOSEPHINE PATRICE E 53 4:22:07 0:51:47
136 2367 DALGOBBO PHILIPPE D 41 4:22:07 0:51:47
137 2267 GHERARDI JOSEPH F 20 4:22:10 0:51:51
138 2231 CONCORD JEAN YVES F 21 4:22:30 0:52:11
139 2299 VIGOUROUX XAVIER E 54 4:22:31 0:52:12
140 2015 VERCUEIL DIDIER E 55 4:22:33 0:52:14
141 2196 COLLANGES ERIC D 42 4:24:05 0:53:45
142 2138 LE GAL VINCENT C 17 4:24:40 0:54:20
143 2370 FISCHER LAURENT E 56 4:24:45 0:54:25
144 2236 AMBROISE EDWIN C 18 4:24:49 0:54:29
145 2258 GERVAIS GUY F 22 4:24:52 0:54:33
146 2137 LUZI LAURENT D 43 4:25:17 0:54:57
147 2161 CHARRIER LAURENT E 57 4:26:21 0:56:01
148 2198 MAESTRE CHRISTIAN F 23 4:26:59 0:56:39
149 2214 SPAGNOL ROBERT G1 5 4:27:06 0:56:47
150 2349 JULLIAN DESAYES JEAN PAUL G1 6 4:28:01 0:57:42
151 2362 LAFRANCESHINA VINCENT D 44 4:28:06 0:57:47
152 2360 CAGNE DAVID D 45 4:29:40 0:59:20
153 2239 MONTAGNE OLIVIER E 58 4:30:03 0:59:44
154 2159 DRAGO RAJON FABIEN D 46 4:30:39 1:00:20
155 2376 PILLET LAURENT F 24 4:30:47 1:00:27
156 2228 CALIZZANO ALEX D 47 4:31:00 1:00:41
157 2345 GIBERT OLIVIER D 48 4:31:02 1:00:42
158 2200 BRENAUD YVES E 59 4:31:03 1:00:43
159 2136 LOUPIEN VINCENT E 60 4:31:11 1:00:51
160 2189 MUGLIA MICHAEL C 19 4:31:12 1:00:52
161 2333 COSS CLAUDE E 61 4:32:25 1:02:06
162 2253 SELS RENART F 25 4:32:27 1:02:08
163 2323 CRET MARYSE B 1 4:32:59 1:02:39
164 2150 DUCLY GRAZIANO F 26 4:33:22 1:03:02
165 2314 COGNE RAPHAEL E 62 4:33:34 1:03:14
166 2259 DARMON ARMELLE B 2 4:33:36 1:03:16
167 2013 CHAPUS YVAN F 27 4:33:37 1:03:18
168 2243 PUNTOS JEAN JACQUES F 28 4:33:39 1:03:19
169 2260 REY ARMAND F 29 4:33:57 1:03:38
170 2028 FAVRE MICHEL F 30 4:34:05 1:03:45
171 2305 PERRIER PHILIPPE E 63 4:34:22 1:04:03
172 2348 APERTET FRANCOIS F 31 4:35:40 1:05:21
173 2347 PRUNET CHARLES F 32 4:35:40 1:05:21
174 2335 RONDIN CHRISTIAN F 33 4:35:41 1:05:22
175 2126 BENOIT PATRICK E 64 4:35:43 1:05:23
176 2250 CHASSON JEAN FRANCOIS F 34 4:36:41 1:06:21
177 2221 MAUNIER ERIC E 65 4:36:47 1:06:28
178 2222 DESGOUTTES PIERRE YVES E 66 4:36:48 1:06:28
179 2223 JAUBERT GILLES E 67 4:36:48 1:06:29
180 2304 CHARVOLIN THOMAS E 68 4:36:57 1:06:37
181 2147 PECHINET CHRISTOPHE C 20 4:38:11 1:07:52
182 61 REY PIERRE G2 1 4:38:27 1:08:07
183 2023 HURSTEL VINCENT F 35 4:38:31 1:08:12
184 75 JENOT EMILE G2 2 4:38:34 1:08:14
185 2019 FABRY MAX G1 7 4:38:37 1:08:17
186 2195 YTOURNEL EDOUARD D 49 4:40:22 1:10:03
187 2018 BOCCANFUSO CASIMIR G2 3 4:40:52 1:10:33
188 2179 THOMAS FRANCOIS D 50 4:40:55 1:10:35
189 2178 LABONDE MARC E 69 4:40:55 1:10:35
190 2271 LOVERA PIERRE G1 8 4:40:57 1:10:37
191 2116 ANDREU BERNARD F 36 4:41:17 1:10:57
192 2319 SANGLAN PATRICK F 37 4:42:18 1:11:58
193 2369 LORIN JEAN LOUIS E 70 4:43:16 1:12:57
194 2341 LOISON JEAN FRANCOIS E 71 4:44:56 1:14:37
195 2338 STAQUET VINCENT D 51 4:45:15 1:14:56
196 2173 CUINET ROLAND G1 9 4:45:21 1:15:01
197 90 TRONEL JEAN JACQUES G1 10 4:45:23 1:15:04
198 2022 CLEMENT PATRICK E 72 4:45:29 1:15:09
199 2254 BONIN STEPHANE E 73 4:45:49 1:15:29
200 2016 SIMON GEORGES F 38 4:46:50 1:16:31
201 569 FABRY ALAIN F 39 4:47:07 1:16:48
202 2281 MAZARD GILLES E 74 4:47:20 1:17:01
203 2330 BERTRAND ANNE MARIE AB 2 4:47:49 1:17:30
204 2343 DREVON SEBASTIEN D 52 4:48:50 1:18:30
205 2114 COLLOMBAT GERARD G2 4 4:49:23 1:19:03
206 2142 GALLEGO FREDERIC F 40 4:49:23 1:19:04
207 2115 VIBERT EMILE G1 11 4:49:26 1:19:06
208 2263 DEMARET ERIC F 41 4:49:31 1:19:12
209 2375 POT NICOLAS C 21 4:50:13 1:19:54
210 2356 HERBRARD FRANK E 75 4:50:59 1:20:40
211 2194 LORIGEON BENOIT D 53 4:51:11 1:20:52
212 2025 BOUDRAS ALAIN G1 12 4:52:41 1:22:21
213 2265 TIEPKEMA TINEKE B 3 4:53:58 1:23:38
214 2326 HEUSSE MARTIN D 54 4:54:06 1:23:46
215 2331 SWIFT MATTHEW D 55 4:54:07 1:23:48
216 2296 DESCHAMPS CELINE A 2 4:56:33 1:26:14
217 2125 BECQUAERT STEPHANE E 76 4:57:54 1:27:34
218 2216 RIBIERE PHILIPPE E 77 4:57:59 1:27:39
219 2148 ALLEON JOEL F 42 4:58:02 1:27:43
220 2153 VILLARD DAMIEN D 56 4:58:27 1:28:08
221 2306 HYACINTHE GUY G1 13 5:00:04 1:29:44
222 2368 MEDICI PASCAL E 78 5:00:06 1:29:46
223 2011 DIDELOT RAYMOND G1 14 5:00:19 1:30:00
224 2269 CLAVEYROLAT BRUNO F 43 5:01:14 1:30:54
225 2184 MARIAC JEAN FRANCOIS F 44 5:01:18 1:30:59
226 2188 DECHAVANNE LOIC E 79 5:02:18 1:31:58
227 2266 HAY STEPHEN E 80 5:03:10 1:32:51
228 2373 BEAUME ROMAIN C 22 5:03:32 1:33:13
229 2213 THOMAS CAROLYN AB 3 5:03:32 1:33:13
230 2017 DESSIAUME GAUTIER C 23 5:03:44 1:33:24
231 2283 SIMORRE JEAN PIERRE E 81 5:04:28 1:34:09
232 2350 MANGANONI PHILIPPE E 82 5:07:11 1:36:52
233 2146 MOREL SEBASTIEN D 57 5:07:29 1:37:09
234 2164 ROSSERO JEAN MICHEL E 83 5:08:24 1:38:05
235 2244 GAJOVIC GUILLAUME C 24 5:10:49 1:40:29
236 2237 VAUSSENAT FREDERIC E 84 5:10:50 1:40:31
237 2273 DURY CHRISTIAN F 45 5:13:25 1:43:06
238 2104 KEES JACQUELINE AB 4 5:14:33 1:44:13
239 2154 PARRA-LOPEZ JULIEN D 58 5:14:55 1:44:36
240 2152 PARRA ANDRE F 46 5:15:50 1:45:31
241 2321 COMPAIN PATRICK E 85 5:16:35 1:46:16
242 2158 PUGIN ANDRE G1 15 5:18:17 1:47:57
243 2298 SASSO PATRICIA AB 5 5:18:56 1:48:37
244 2238 BUGNI PATRICK F 47 5:19:38 1:49:19
245 2292 DURAND HUBERT G1 16 5:20:08 1:49:48
246 2371 PEURON STEPHANE D 59 5:21:58 1:51:39
247 2226 GERBELOT MICHEL F 48 5:23:31 1:53:11
248 2217 PERRA ELISABETH AB 6 5:23:56 1:53:37
249 2218 KASSER CLAIRE SOPHIE AB 7 5:23:57 1:53:38
250 2171 MONIN LUC G1 17 5:24:13 1:53:54
251 2337 PRUNET LUCIEN G1 18 5:24:32 1:54:13
252 2157 JEANJEAN RICHARD D 60 5:25:41 1:55:22
253 2247 BONHOMME JEAN CLAUDE G1 19 5:27:43 1:57:24
254 2252 VAN GILS ROZA B 4 5:29:11 1:58:52
255 2351 BONNET MICHEL G1 20 5:31:05 2:00:46
256 2131 CALVET LUCIEN F 49 5:37:55 2:07:35
257 2251 OVIZE MARC F 50 5:38:47 2:08:27
258 2002 CHAUMAT ISABELLE AB 8 5:40:55 2:10:35
259 2139 HENQUIN DOMINIQUE E 86 5:42:10 2:11:51
260 2357 PIARULLI MICHEL G1 21 5:43:40 2:13:21
261 2270 MAZEN BRICE D 61 5:49:27 2:19:07
262 2111 FERAL JEAN JACQUES C 25 5:52:25 2:22:05
263 2262 NICOLAS GERARD G2 5 5:55:37 2:25:17
264 2174 VERNAY FRANCOISE B 5 5:56:18 2:25:59
265 2313 FAYSSE OLIVIER D 62 6:02:06 2:31:46
266 2182 DOUZON FREDERIC SCHMITT LAURENT I 2 6:04:40 2:34:21
267 2224 DUBUC FABIEN C 26 6:07:45 2:37:25
268 2225 GIROUX GUILLAUME C 27 6:07:46 2:37:26
269 2285 MILORD PATRICK E 87 6:13:00 2:42:40
270 2286 GUMFRY PIERRE YVES E 88 6:13:09 2:42:50
271 2172 LAURENT BERNARD F 51 6:17:19 2:47:00
272 2284 BAVAIS OLIVIER E 89 6:19:53 2:49:34
273 2202 RONIN PHILIPPE F 52 6:59:18 3:28:59
274 2007 HERMAND PIERRE G2 6 7:12:10 3:41:51

Na górę 









Na górę  
 Strefa prywatna   Prawa autorskie-Copyright: Ciśnijcie tu żeby przeczytać!