Velovelo
Português Nederlands 日本語 中文
Español English čeština slovenčina
русский italiano polski norsk
français Deutsch svenska عربي
 
 poprzednia strona
 Wyślij znajomemu
 Aby wydrukować
 ---> La Bernard Thevenet 2010 : résultats du 174 km

Cl...Dos.NomPrénomCat.C.cTemps......
1 125 GOMES Augusto B 3 04:52:24
2 118 BEAUFILS Christophe C 1 04:54:46
3 49 COUDRE Karl C 2 04:54:48
4 116 CHAVET-BELLOT Patrick C 3 05:00:43
5 43 SIMON Yves D 1 05:01:09
6 109 DELEERSNYDER Arnaud B 4 05:01:11
7 134 SERTHELON Damien B 5 05:01:15
8 16 QUINTILLA José A 1 05:01:17
9 63 GOUSSAULT Florent B 6 05:01:20
10 57 RYCKBOSCH Jan C 4 05:01:22
11 53 THIMON Gilbert C 5 05:01:24
12 15 ROUSSON Jean D 2 05:01:27
13 98 MARINOZZI Ferdinando B 7 05:01:29
14 41 DEGOIX Raphael B 8 05:01:29
15 123 CISZEWSKI Ludovic C 6 05:01:31
16 30 RENOU Daniel D 3 05:01:32
17 112 GRISEL Laurent C 7 05:01:35
18 114 LESPAGNOL Laurent B 9 05:01:36
19 126 TERRIER Philippe C 8 05:01:40
20 128 DUMAY Bertrand C 9 05:01:43
21 90 LEGEAY Fabrice C 10 05:01:45
22 81 RABILLON Gregory B 10 05:01:47
23 91 BOREY Robert E 1 05:01:47
24 140 KILMAN Alain C 11 05:01:49
25 27 BALAUDE Jean françois C 12 05:01:50
26 135 BUTTARD Manuel B 11 05:01:51
27 87 BRAGA Patrice C 13 05:01:52
28 99 GUERRERO Norbert B 12 05:01:57
29 121 MEURET Eric C 14 05:02:01
30 127 CURT Thierry C 15 05:02:05
31 117 MAILLOT Pierre C 16 05:02:08
32 44 CAPELLE LUC C 17 05:02:10
33 25 BARDIN Philippe D 4 05:02:14
34 106 JOSSERAND Michel C 18 05:02:17
35 93 LECART Patrice C 19 05:02:20
36 32 ZUNINO Pascal B 13 05:02:27
37 3 CATS WIN C 20 05:02:34
38 18 WOHL Jean claude E 2 05:02:37
2 CARCERONI Claudia W2 1 05:02:37
39 130 VALLET Guillaume B 14 05:02:39
40 80 BERTHIER Olivier C 21 05:02:46
41 39 COISY Steve B 15 05:03:09
42 40 CROZIER Daniel C 22 05:03:15
43 65 LANDRY Romuald B 16 05:03:35
44 52 TOURNIER Jean claude D 5 05:03:38
45 68 NEYRAND Paul D 6 05:04:00
46 133 NUGUES Pascal C 23 05:04:52
47 69 NIOLLET Romuald A 2 05:05:07
48 9 QUATREHOMME Eric C 24 05:06:41
49 19 DEMARES Jean guillaume B 17 05:11:58
50 107 TALPAERT Cedric A 3 05:17:48
51 46 BIZIERES Michel E 3 05:18:13
52 137 BESSON Robert D 7 05:18:19
53 35 DUCREUX Robert E 4 05:18:27
54 97 COGEN Jean-luc D 8 05:18:31
55 17 LAFFAYE Bernard E 5 05:18:37
56 113 SERMET Chrisophe B 18 05:18:43
57 8 TRANCHANT Régis D 9 05:18:44
58 131 MARILLER Bernard D 10 05:18:45
59 119 GEOFFROY Patrick D 11 05:18:50
60 67 BOULITEAU Franck C 25 05:18:54
61 70 HERNANDEZ Jean pierre D 12 05:18:59
62 1 GILLES Roland D 13 05:19:06
63 56 PARIZE Christophe C 26 05:19:11
64 45 MARIA Didier C 27 05:19:40
65 38 DESBUISSON Stéphane B 19 05:19:40
66 24 CROZIER Denis C 28 05:20:08
67 31 VALLADE Eric D 14 05:21:41
68 48 JAFFEUX Francis C 29 05:22:23
69 22 DEMORTIERE Remi B 20 05:25:46
70 36 BOURGEOIS Jacky E 6 05:27:10
71 120 GROSPERRIN Philippe C 30 05:27:36
72 66 LELY Roger D 15 05:27:39
73 105 ROUGEMONT Gilbert E 7 05:27:42
74 77 TREMEAU Christophe C 31 05:27:55
75 132 PERCEVAL Arnaud C 32 05:28:05
76 76 DUMONT Eric C 33 05:28:17
77 21 FRADIN Thierry C 34 05:29:25
78 6 BOURGEOT Mathieu A 4 05:29:33
79 88 CHAUVIN Jérome A 5 05:29:41
80 108 WANE Abdoul C 35 05:29:54
81 136 GIRARD Jean luc D 16 05:29:59
82 139 JAUDAUX Eric D 17 05:30:03
83 12 HERBERT Luc C 36 05:30:07
84 94 FIGEA Martin A 6 05:30:16
85 85 NEBOUT Daniel D 18 05:30:20
86 74 GACON Franck C 37 05:30:23
87 138 GAILLARD Philippe C 38 05:30:37
88 104 LAPLANTE Guillaume B 21 05:30:42
89 23 PLISSON Daniel D 19 05:30:47
90 62 RAVE Pascal C 39 05:32:16
91 55 FARGEIX Jean E 8 05:33:15
92 102 BERTHELOT Guy E 9 05:33:38
93 28 BASSET Jean pierre C 40 05:34:52
94 115 BUCHILLET Bernard D 20 05:35:15
95 54 JACQUEMOT Pierre C 41 05:36:33
96 37 RICHARD Bernard E 10 05:37:11
97 89 METAIS Philippe D 21 05:39:45
98 29 PRETS Jean luc C 42 05:41:04
99 13 DOUFOURD Denis C 43 05:41:36
100 111 MARC Sammy B 22 05:41:59
101 83 BESSET Jean-sebastien C 44 05:42:52
102 4 PERSAULT JOEL E 11 05:43:20
103 101 DARGAUD Jean paul D 22 05:43:22
104 5 BOISSARD PASCAL D 23 05:46:50
105 100 BLONDEAU Armand D 24 05:47:41
106 124 SCHAEFFER Jean-Paul D 25 05:54:08
107 58 POMPILIO David C 45 06:02:09
108 129 BOSC Richard C 46 06:03:50
109 122 BREDILLET Philippe D 26 06:08:22
110 11 LAUPWER Stéfan B 23 06:09:30
111 10 LAUPER Claude E 12 06:09:30
112 82 MAES Luc C 47 06:09:54
113 42 DEON Philippe D 27 06:10:00
114 96 DECLOIS Jean-claude E 13 06:10:08
115 47 VALLEZ Francis D 28 06:17:11
116 72 DEVELAY Eric C 48 06:17:40
117 95 POCHERON Joël D 29 06:18:14
118 110 HERMANT Christophe C 49 06:18:17
119 78 MOHNEN Laure W1 1 06:18:58
120 79 MOHNEN Jule E 14 06:19:01
121 103 CLERC Albert D 30 06:37:17
122 59 POUSSE Jean marc E 15 06:37:40
123 73 DURAND Guy E 16 06:38:16
124 86 LE MANOUR Claude D 31 06:40:49
125 50 AUCOURT Laurent B 24 07:26:17
126 51 AUCOURT Xavier B 25 07:26:17
127 61 ALVES Michel B 26 07:30:00

Na górę 









Na górę  
 Strefa prywatna   Prawa autorskie-Copyright: Ciśnijcie tu żeby przeczytać!