Velovelo
Português Nederlands 日本語 中文
Español English čeština slovenčina
русский italiano polski norsk
français Deutsch svenska عربي
 
 poprzednia strona
 Wyślij znajomemu
 Aby wydrukować
 ---> La Bernard Thevenet 2010 : résultats du 123 km

Cl...Dos.NomPrénomCat.Temps........
1 338 DUREY Thomas B 03:21:28
2 326 TACHOT Laurent B 03:21:54
3 341 CLAMOUSE Jérome B 03:22:02
4 344 BAGGETTO Olivier C 03:22:04
5 384 TEUBEN Tonny C 03:22:18
6 432 SCHOTS Nicolas B 03:22:42
7 389 LABOURY Johan A 03:22:47
8 387 LETIENNE ARNAUD B 03:22:54
9 376 VERRIEN David B 03:23:14
10 402 DUMONT Fabien B 03:23:22
11 405 BIANCO Dominique C 03:23:24
12 427 MONTOLIEU Didier C 03:23:40
13 406 CHAVANNE Claude D 03:23:43
14 440 KOOMEN Peler C 03:23:55
15 348 MAIGRET Christophe C 03:23:56
16 302 GAUDILLIERE Florient A 03:23:58
17 350 BALLAT Thomas B 03:25:07
18 366 PILLOT Frederic B 03:25:12
19 411 FOUILLOUX Thierry C 03:25:19
20 345 FOURNERAY Thierry C 03:25:31
21 259 BOUDOT Maxime A 03:25:35
22 373 LAPRAY Simon A 03:25:35
23 364 HEBERT Benjamin B 03:25:39
24 330 VINIT André D 03:25:43
25 367 PILLOT Dominique C 03:25:50
26 271 PICARD Bernard D 03:27:13
27 383 PERCHERON Christophe C 03:32:50
28 252 PUISSANT Alexandre A 03:38:30
29 262 MOSCATO Jean E 03:38:34
30 323 TALPIN Noel D 03:38:36
31 314 DULARY Denis C 03:38:45
32 369 CHEVILLARD Bernard D 03:38:50
33 328 DUMONT Bruno C 03:38:58
34 399 PERALDA Julien B 03:39:03
35 368 ZOCCOLANTE David A 03:39:14
36 426 DELPHIN Patrick D 03:39:30
37 335 JEANNERET Ludovic B 03:39:34
38 374 VAURY Pascal C 03:39:38
39 260 BOST Fabrice A 03:39:43
40 441 THOMAS Cyrille B 03:39:45
41 422 LECUELLE Patrick C 03:39:53
42 372 PATINGRE Thierry C 03:40:24
43 346 PAILLARD Philippe C 03:41:20
44 305 FALLET David C 03:41:45
45 412 VERKYNDEREN Anthony B 03:41:46
46 393 COUETOUX Julien B 03:41:46
47 300 BLANC Sandrine W2 03:43:43
48 396 BARAULT Matthias B 03:43:43
49 263 VENITUCCI Luigi C 03:43:49
50 363 VITTORINI Julien A 03:43:49
51 273 PREAUD Robert E 03:44:22
52 321 LAMALLE André E 03:44:37
53 276 MAURICE Michel E 03:44:39
54 331 MIAS Céline W1 03:44:42
55 404 AGARD Steve C 03:44:49
56 433 NICOLAS Fabien - 03:44:50
57 371 GRANVAUD Thierry B 03:44:52
58 417 CHERVIN marc C 03:44:53
59 386 JISSINK Marielle W1 03:44:54
60 309 DUBREUT Eric C 03:44:55
61 436 CHALOIN Gilles E 03:45:03
62 351 BAY LAPLANTE Jean charles C 03:45:03
63 313 VINCENT Claude D 03:45:08
64 382 DERANGERE Christian D 03:45:14
65 434 RAVAUX Damien E 03:45:15
66 287 LE GOAS René E 03:45:15
67 264 CAPUANO Angelo E 03:45:16
68 424 BONIN LIONEL C 03:45:19
69 297 LEROY Jean E 03:45:29
70 334 COMEAU Fabrice B 03:45:31
71 416 BERDILLAT Pascal C 03:45:46
72 254 BOYER Jean-Pierre E 03:45:49
73 337 METZ Thierry C 03:45:57
74 394 LAVAILLOTTE Sébastien B 03:46:10
75 336 TORLAY Philippe B 03:46:12
76 316 VAUCHER Didier C 03:47:27
77 308 PEIFFER Thierry C 03:48:14
78 329 BIGOT Bernard C 03:48:26
79 431 GULLI Michel C 03:48:34
80 423 TREMEAUX Jean luc C 03:50:56
81 430 BARBIEUX Gregory B 03:55:30
82 324 GOUGNOT Roland E 03:58:17
83 289 TERVILLE Daniel D 03:58:39
84 284 MEDJEDOUB Kamel E 03:58:44
85 401 BARNET Geneviève W2 03:58:48
86 266 LARCHER Séphane C 03:58:52
87 311 LAMBERT Pierre D 03:58:55
88 270 PICARD Odette W3 03:58:58
89 261 RATEAU Jean Luc C 03:59:20
90 400 RIZET Philippe C 03:59:27
91 353 PICHET Jean-marc E 03:59:35
92 285 BOUVIER Gérard D 04:00:04
93 377 PIRRAT Bernard E 04:00:29
94 268 HOEL Didier C 04:00:56
95 267 HOEL Sophie W2 04:00:56
96 251 PRADIER Alain E 04:01:31
97 397 FRANZ Brigitte W3 04:02:31
98 286 WILSON David C 04:02:38
99 317 CHEVALIER Laurent C 04:05:47
100 388 GARCIA Ascension W2 04:06:06
101 272 BORTOT Gérard D 04:06:36
102 407 ROYET Jackie E 04:08:11
103 437 ROLLAND Raymond D 04:09:21
104 280 BOURGEOIS Gabriel E 04:09:37
105 409 PENOT Gilles C 04:09:51
106 395 GUILLET Gabriel E 04:09:59
107 327 CANEDO Pedro D 04:10:02
108 421 JACQUET Valerie W1 04:10:07
109 293 GRONDIER Robert E 04:10:13
110 301 BEAU Alain C 04:10:56
111 420 BRETIN CYRIL B 04:11:31
112 380 MALACARNE Didier C 04:11:34
113 258 BOUDOT Jean-Claude E 04:11:43
114 428 JANDOT Jean paul D 04:12:16
115 347 LOISY Thierry C 04:14:07
116 362 BERNARD Franck B 04:14:18
117 349 MAGNIEN Jean-yves C 04:14:18
118 438 JOMAIN Henri C 04:17:57
119 439 CUBY Yannick B 04:18:55
120 269 FERRUCCI Jean pierre D 04:21:01
121 390 HAUDEBINE PATRICE C 04:22:26
122 340 BLIGNY Patrick D 04:23:59
123 391 DESBROSSES Yves D 04:24:36
124 408 LEROMAIN Philippe D 04:24:56
125 296 LEBLACHER Claude E 04:26:07
126 403 DURY Emmanuel D 04:26:08
127 274 SEURRE Jean claude D 04:27:34
128 370 FAURE Martine W3 04:30:34
129 265 FUSINA Robert E 04:31:03
130 435 MARTIN Philippe C 04:31:33
131 256 BONIN Jean E 04:33:02
132 319 DOUA Daniel D 04:33:11
133 355 DAILLER Joseph E 04:33:29
134 356 BEAUSSET Nicolas B 04:33:42
135 257 PERRAUD Claude E 04:33:56
136 378 LOUDENOT Alain D 04:34:04
137 315 GIDEL Jean pierre D 04:34:30
138 333 CAPDEVILLE Robert E 04:34:41
139 357 BEAUSSET Marcel E 04:35:48
140 322 LEMAITRE Jean jacques D 04:36:40
141 255 CHAUVEAU Marcel D 04:38:33
142 312 LEPY Annie W2 04:38:34
143 425 VERCHERE Pascal C 04:39:00
144 320 PERRUCHOT Gérald C 04:40:23
145 354 DUFOUR Guillaume B 04:40:35
146 365 DUFOUR Roger D 04:40:35
147 332 CAPDEVILLE Jacques E 04:41:25
148 392 TRISTANT Patrick D 04:42:42
149 414 BLANCHARD Serge E 04:44:30
150 410 MANZANINI Jean Charles E 04:52:24
151 398 TURISINI Sylvain D 04:52:35
152 418 SERTHELON B. D 04:53:08
153 413 BLANC Michel E 04:53:18
154 385 TEUBEN Tonny E 04:54:11
155 442 ANTOINAT Michel D 04:56:54
156 318 COULEZ Jean pierre D 04:57:08
157 360 JAY Pascal D 04:58:00
158 359 GELIN Denis D 04:58:00
159 277 SIMEON Eric D 04:58:20
160 361 MARIN Jean claude D 04:58:36
161 352 STIRNEMANN Christophe C 04:59:03
162 343 PROST Gérard E 05:01:13
163 339 MAUGE Joel D 05:01:14
164 381 GENDRE Patrick C 05:02:00
165 281 BUGAUT Stéphane C 05:03:35
166 253 BOSOMETTI Christian D 05:10:36
167 283 LEDAIN Jean-François D 05:12:13
168 429 THEVENIN Patrick D 05:18:52
169 304 COLLIN Bruno D 05:23:28
170 303 LUCOTTE Philippe D 05:23:29
171 358 DUCAROUGE Guy D 05:30:12
172 295 TETU Michel E 05:35:50
173 299 DIETRICH Jean claude C 05:51:34
174 291 HALLIER David C 05:51:36
175 325 DOUZIECH Etienne C 05:51:36
176 306 GAUDELAS Pascal C 05:51:37
177 292 SINSON Denis C 05:51:38
178 278 HUET Jean françois D 05:51:38
179 298 AUGUSTIN Stéphane C 05:51:41
180 275 SEIGNOLLE Paul D 05:51:44
181 294 CHEVALIER Sandrine W1 05:56:08
182 288 EMORINE Monique W3 05:56:09

Na górę 









Na górę  
 Strefa prywatna   Prawa autorskie-Copyright: Ciśnijcie tu żeby przeczytać!