Velovelo
Português Nederlands 日本語 中文
Español English čeština slovenčina
русский italiano polski norsk
français Deutsch svenska عربي
 
 poprzednia strona
 Wyślij znajomemu
 Aby wydrukować
 ---> Le Triangle du Doubs 2010 : résultats du 157 km

Cl...Dos....Nom prénomC.cTemps........Moy.....
1 285 COULOT Wilfrid 1° A 04h13’44 37,13
2 286 AMIOT Edouard 2° A 04h13’46 37,12
3 91 VUILLIER Damien 1° Z 04h13’48 37,12
4 210 MARCHE Nicolas 2° Z 04h13’49 37,11
5 78 FRICKER Daniel 1° C 04h13’49 37,11
6 185 KNEISKY Martial 3° Z 04h13’49 37,11
7 188 HUPEL Yves 2° C 04h13’49 37,11
8 228 DERWA Benoit 3° C 04h13’49 37,11
9 160 WEGRZYN Jean-Philippe 1° D 04h13’49 37,11
10 102 BUSSOD Alexandre 3° A 04h13’49 37,11
11 175 GUILLOUX Arnaud 4° A 04h14’45 36,98
12 268 JOULIN Eruc 1° B 04h14’52 36,96
13 251 CORSI Thierry 4° C 04h15’25 36,88
14 190 VIENNET Emilien 5° A 04h18’32 36,44
15 166 ALTHUSSER Rémy 5° C 04h18’36 36,43
16 247 BEE Sergio 2° D 04h18’58 36,38
17 131 MEYER François 6° A 04h18’58 36,38
18 43 GULLY Hubert 4° Z 04h19’04 36,36
19 179 BARRAND François 2° B 04h19’04 36,36
20 7 CHAMPEY Laurent 6° C 04h21’11 36,07
21 64 BONNICI William 5° Z 04h21’49 35,98
22 148 DUCHER Jérôme 3° B 04h21’49 35,98
23 271 DEMESY Franck 7° C 04h21’49 35,98
24 62 HRZINA Daniel 8° C 04h21’49 35,98
25 16 RYCKBOSCH Jan 9° C 04h21’49 35,98
26 181 SAUGE Jean-Bernard 3° D 04h21’49 35,98
27 149 VIAL Pascal 4° D 04h21’49 35,98
28 278 REHM Jean Paul 10° C 04h21’49 35,98
29 240 ROTHRA Frederic 11° C 04h21’49 35,98
30 143 WALLIANG Frédéric 12° C 04h21’49 35,98
31 4 VOGELEISEN Dominique 13° C 04h21’49 35,98
32 99 COLLARD Nicolas 7° A 04h21’49 35,98
33 193 GRAMMONT Florian 8° A 04h21’49 35,98
34 274 VOLLE Stéphane 4° B 04h21’49 35,98
35 146 BOSQUET Hubert 14° C 04h21’49 35,98
36 29 HULSKEN Marc 5° D 04h21’49 35,98
37 60 SCHWALM Eric 15° C 04h21’49 35,98
38 165 HOBE Patrick 6° D 04h21’49 35,98
39 11 CUNEY Ygor 7° D 04h21’49 35,98
40 272 RICHARD Damien 5° B 04h21’49 35,98
41 76 GOERGEN Eric 6° B 04h21’49 35,98
42 244 CHAVET BELLOT Patrick 16° C 04h22’38 35,87
43 243 SCHICKLER Frederic 17° C 04h23’34 35,74
44 120 TARTAVEZ Jean-Philippe 18° C 04h23’52 35,7
45 217 SUMMO Corentin 9° A 04h23’52 35,7
46 137 JOLIBOIS Didier 8° D 04h25’02 35,54
47 135 WEBER Gregory 7° B 04h25’05 35,54
48 152 GILLOT Romain 10° A 04h26’04 35,4
49 150 FREY Hubert 9° D 04h26’04 35,4
50 75 REUSCHLE Christophe 19° C 04h26’04 35,4
51 231 FRIESS Reynald 8° B 04h27’01 35,28
52 187 KNAUPP Sébastien 9° B 04h27’23 35,23
53 127 JOYEUX Loîc 10° B 04h28’31 35,08
54 115 SANDOZ Didier 20° C 04h30’39 34,81
55 169 MAILFAIT Sébastien 11° B 04h32’39 34,55
56 117 BERARD Eric 21° C 04h32’39 34,55
57 6 DOYEN Lionel 22° C 04h32’39 34,55
58 17 SCHWAB Patrick 1° E 04h32’39 34,55
59 261 NACHBAR Jean 23° C 04h32’39 34,55
60 266 KAEGY Florian 11° A 04h32’39 34,55
61 119 NANNINI Damien 12° B 04h32’39 34,55
62 198 LESPAGNOL Laurent 13° B 04h33’09 34,49
63 238 ARNOUX Cyrille 14° B 04h33’09 34,49
64 237 VILLAUME Cyrille 15° B 04h33’09 34,49
65 176 GARD Christophe 24° C 04h33’09 34,49
66 80 HUCK André 25° C 04h33’09 34,49
67 147 CORRAL Alain 26° C 04h33’09 34,49
68 259 ROHMER Marc 10° D 04h33’09 34,49
69 280 SCHWOB Alphonse 11° D 04h33’09 34,49
70 24 DELARACE Philippe 27° C 04h33’09 34,49
71 234 FOURSIN Fabian 28° C 04h33’09 34,49
72 264 SCHMITT Roger 29° C 04h33’09 34,49
73 284 HUE Laurent 30° C 04h33’09 34,49
74 88 LECKLER Daniel 31° C 04h33’09 34,49
75 275 LUTRINGER Jean François 16° B 04h33’09 34,49
76 116 GUGENBERGER Thierry 17° B 04h33’09 34,49
77 40 HUCK Emmanuel 18° B 04h33’09 34,49
78 94 ZEISSLOFF Yannick 19° B 04h33’09 34,49
79 141 MARTIN Stéphane 32° C 04h33’09 34,49
80 218 VERY Vincent 20° B 04h33’09 34,49
81 36 CUENOT François 21° B 04h33’09 34,49
82 38 JACQUIN Gérard 33° C 04h33’09 34,49
83 129 BURGHARD François 34° C 04h35’52 34,15
84 130 RIBEIRO Nelio 22° B 04h35’52 34,15
85 235 TESCHKE André 2° E 04h35’52 34,15
86 242 NUNIGE Bernard 35° C 04h36’21 34,09
87 63 DI VAGNO Dominique 36° C 04h36’40 34,05
88 41 DIAZ Claude 23° B 04h36’56 34,02
89 39 BIZIERES Michel 3° E 04h36’56 34,02
90 192 TRIOLET William 4° E 04h36’56 34,02
91 112 BERGER Claude 12° D 04h37’05 34
92 159 TIARRI Daniel 37° C 04h37’05 34
93 30 MASSET Nicolas 12° A 04h37’05 34
94 174 PECHIN Julien 13° A 04h38’41 33,8
95 52 RIVIER Hervé 38° C 04h38’52 33,78
96 216 PELLEGRINI Pierre 13° D 04h39’46 33,67
97 287 BENIER David 14° A 04h39’46 33,67
98 245 DEPREZ Joel 14° D 04h39’46 33,67
99 260 BRAYE Michel 39° C 04h39’46 33,67
100 269 PERIN Roland 24° B 04h40’37 33,57
101 208 SIMONIN Raoul 40° C 04h41’12 33,5
102 156 SCHOTT Christian 41° C 04h41’12 33,5
103 283 GERMAIN Aric 25° B 04h42’43 33,32
104 10 FEYTONS Patrick 5° E 04h42’46 33,31
105 111 GREDY Bernard 15° D 04h42’46 33,31
106 28 GOUESBIER Henri 6° E 04h42’46 33,31
107 221 FERRANT Sandrine 1° W1 04h42’46 33,31
108 207 MIRJOLET Jean 16° D 04h42’46 33,31
109 195 CAND Stéphane 26° B 04h42’46 33,31
110 215 FELEMEZ Marc 42° C 04h42’46 33,31
111 107 LARRIERE Michel 43° C 04h42’46 33,31
112 184 DEKREON Pierre 17° D 04h42’46 33,31
113 206 JAMEAUX Bernard 7° E 04h42’46 33,31
114 142 BEAUVAIS Gilles 18° D 04h42’46 33,31
115 33 GOESSEN Pascal 44° C 04h42’46 33,31
116 202 GARDIEN Noel 45° C 04h42’46 33,31
117 144 COURBET Gérard 19° D 04h42’46 33,31
118 158 LEGER Ludovic 15° A 04h42’46 33,31
119 227 QUATREHOMME Eric 46° C 04h42’46 33,31
120 110 EMONIN Bernard 8° E 04h42’46 33,31
121 220 RICHALET Michel 9° E 04h42’46 33,31
122 194 PETITJEAN Arnaud 27° B 04h42’46 33,31
123 257 WAAIJER Leonitien 2° W1 04h42’46 33,31
124 222 BONJOUR Philippe 20° D 04h43’35 33,22
125 66 MOUQUAND Alain 47° C 04h43’37 33,21
126 50 DOMINE Stéphane 48° C 04h43’43 33,2
127 106 GREMION Olivier 28° B 04h43’43 33,2
128 128 GROSS Roby 21° D 04h43’43 33,2
129 20 HAILLANT Sylvain 29° B 04h43’51 33,19
130 172 ROUET Laurent 49° C 04h44’39 33,09
131 59 WEBER Serge 10° E 04h44’44 33,08
132 168 DURAND Philippe 50° C 04h46’50 32,84
133 95 PARIS Jean-Michel 22° D 04h46’52 32,84
134 164 DIDIER-LAURENT René 23° D 04h47’27 32,77
135 83 BLONDEAU Olivier 51° C 04h47’27 32,77
136 2 GENDARME Danny 30° B 04h47’27 32,77
137 86 MASSOTTE Francis 31° B 04h47’27 32,77
138 85 GUTLEBER Michel 32° B 04h47’27 32,77
139 35 GERMAIN Thierry 52° C 04h51’59 32,26
140 211 GLORIOD Alexandre 16° A 04h52’42 32,18
141 48 BOUILLET Pierre 24° D 04h53’01 32,15
142 230 CHABOD François 53° C 04h53’09 32,13
143 108 JACOUTOT Florian 17° A 04h53’15 32,12
144 171 PEQUIGNOT Raymond 11° E 04h53’43 32,07
145 133 TOULET Fabien 33° B 04h53’43 32,07
146 250 GERMAIN Eric 25° D 04h53’49 32,06
147 255 GROSPERRIN Philippe 54° C 04h54’58 31,94
148 89 LAFFAYE Bernard 12° E 04h54’58 31,94
149 214 CASSARD Christelle 3° W1 04h54’58 31,94
150 113 PERCHERON Rémi 13° E 04h54’58 31,94
151 81 HARTMANN Michel 26° D 04h54’58 31,94
152 26 NOAILLON Jean-Paul 14° E 04h54’58 31,94
153 276 MASTRONARDI Duilio 55° C 04h54’58 31,94
154 248 HUBER Patrick 56° C 04h54’58 31,94
155 233 COCHOIS Franck 57° C 04h56’40 31,75
156 100 BASSIGNOT Joel 58° C 04h56’59 31,72
157 87 VETTER René 59° C 04h59’03 31,5
158 203 PANIER Florian 34° B 04h59’26 31,46
159 201 EL KHADERY Zakaria 35° B 04h59’29 31,45
160 197 KAUFFMANN Morgann 18° A 04h59’29 31,45
161 37 DE MOERLOOSE Paul 60° C 04h59’29 31,45
162 138 JOLIBOIS Jean Louis 27° D 04h59’29 31,45
163 273 MAUFFRAY Denis 61° C 04h59’47 31,42
164 186 CARREZ Denis 15° E 04h59’47 31,42
165 252 MIVELLE Thierry 28° D 04h59’47 31,42
166 219 JACQUIN David 36° B 04h59’47 31,42
167 109 BOUQUIN Jean 29° D 04h59’47 31,42
168 253 CLERICI Ludovic 30° D 04h59’47 31,42
169 167 CORNEVIN Joel 62° C 04h59’47 31,42
170 204 LOIGEROT Frédéric 63° C 04h59’47 31,42
171 96 SAUGET Nicolas 19° A 04h59’47 31,42
172 97 BILON Claude 31° D 04h59’47 31,42
173 145 FAURE Pierre 64° C 04h59’47 31,42
174 126 TORDEUX Hubert 65° C 05h00’17 31,37
175 153 JOFFRAIN Joel 32° D 05h00’17 31,37
176 34 WICKI Jacques 66° C 05h02’38 31,13
177 154 MENIGOT Eric 37° B 05h02’38 31,13
178 232 HENRIET Michel 67° C 05h02’50 31,11
179 8 MENARD Nicolas 38° B 05h03’47 31,01
180 136 SCALABRINO Jean Marie 33° D 05h03’54 31
181 90 THOMAS Pascal 68° C 05h04’57 30,89
182 123 RECHAK Hidare 39° B 05h05’01 30,88
183 262 BEDEZ Jean Pierre 69° C 05h05’19 30,85
184 277 CRIQUI Alain 70° C 05h06’31 30,73
185 282 MATHIOT Alain 71° C 05h06’39 30,72
186 31 MAES Luc 72° C 05h08’27 30,54
187 82 PERTET Franck 73° C 05h08’50 30,5
188 69 PRETET Tanguy 20° A 05h08’50 30,5
189 27 DERANGERE Christian 34° D 05h09’16 30,46
190 51 BAILLON Alain 16° E 05h09’36 30,43
191 178 ROBERT Pascal 74° C 05h09’36 30,43
192 155 GOFFINET Daniel 17° E 05h09’36 30,43
193 19 METAIS Philippe 35° D 05h09’36 30,43
194 73 DEBANT Didier 75° C 05h09’36 30,43
195 258 RAVAUX Damien 76° C 05h09’36 30,43
196 65 COLLARD Patrick 18° E 05h09’36 30,43
197 104 BERNET Jacques 77° C 05h09’36 30,43
198 79 JACQUEMOT Pierre 78° C 05h09’36 30,43
199 229 PARIS Michel 19° E 05h09’36 30,43
200 114 BOCQUET Jean Luc 20° E 05h09’36 30,43
201 98 MASSET Francis 36° D 05h09’36 30,43
202 103 POINT Frédéric 79° C 05h10’11 30,37
203 161 BRZOZOWSKI Jean 37° D 05h10’39 30,32
204 212 MICHAUD Philippe 80° C 05h10’49 30,31
205 105 WAWRZYNIAK Stéphane 40° B 05h12’32 30,14
206 18 JACQUEMET Dominique 38° D 05h14’02 30
207 70 MOUREY Claude 21° E 05h14’02 30
208 270 OHL Lionel 41° B 05h14’09 29,99
209 281 SCHILLINGER François 81° C 05h14’09 29,99
210 32 VIANCIN Gilbert 22° E 05h14’09 29,99
211 42 PETITJEAN David 82° C 05h14’24 29,96
212 249 EFFERTZ Alexandre 21° A 05h14’26 29,96
213 205 ROUSSELET Didier 83° C 05h14’33 29,95
214 77 ROBIN Alain 84° C 05h14’52 29,92
215 21 VERNIER Patrice 39° D 05h17’30 29,67
216 124 MAILLIER Jean Paul 40° D 05h18’59 29,53
217 267 BEUDET Hugues 23° E 05h19’07 29,52
218 236 DREVET Jerome 42° B 05h21’49 29,27
219 223 CARD André 41° D 05h21’49 29,27
220 224 MARCHE Alain 42° D 05h21’49 29,27
221 47 DUBAIL Catherine 1° W2 05h21’49 29,27
222 9 BOULBES Pierre 85° C 05h21’49 29,27
223 125 MENGUELTI Paul 86° C 05h22’31 29,21
224 157 WELKER Céline 4° W1 05h23’03 29,16
225 25 MARTIN Yves 87° C 05h24’14 29,05
226 22 DODDS Alan 24° E 05h25’37 28,93
227 67 OUDOT Arnaud 43° B 05h27’10 28,79
228 196 KAUFFMANN Michel 43° D 05h28’26 28,68
229 45 NANN Frédéric 88° C 05h29’25 28,6
230 139 FERRE Gael 44° B 05h29’25 28,6
231 140 FERRE Bernard 25° E 05h29’25 28,6
232 246 CABAUD Jean Luc 44° D 05h29’35 28,58
233 68 GILLION Pascal 89° C 05h32’23 28,34
234 241 PETIT Philippe 90° C 05h33’11 28,27
235 182 METTETAL Dominique 45° D 05h39’59 27,71
236 213 MICHAUD Eric 91° C 05h40’39 27,65
237 134 BOURDENET Jacques 46° D 05h41’46 27,56
238 58 PHILIPPE Jacques 26° E 05h42’37 27,49
239 173 GAUTHIER Michel 27° E 05h42’42 27,49
240 121 VIALET Daniel 92° C 05h42’46 27,48
241 239 PHILIPPE Alexandre 45° B 05h42’52 27,47
242 254 MANGADO Augustin 28° E 05h42’52 27,47
243 54 BOCCARD Gilles 47° D 05h43’27 27,43
244 53 SCHWAAB Pierre 48° D 05h45’38 27,25
245 55 GEROME Pierre 93° C 05h46’44 27,17
246 56 MEKHLOUFI Kamel 49° D 05h46’44 27,17
247 170 MAIFAIT Michel 50° D 05h47’29 27,11
248 180 MAINEULT Bruno 94° C 05h47’29 27,11
249 162 MERCIER Joel 95° C 05h49’46 26,93
250 279 HOMMEL Marc 46° B 05h52’03 26,76
251 23 GRIMAUD Jean Marc 51° D 05h53’53 26,62
252 49 MULLER Jean 52° D 05h56’16 26,44
253 14 LARDY Antoinette 2° W2 05h56’22 26,43
254 74 VANNIER Bernard 29° E 05h56’34 26,42
255 72 DEBANT Sophie 3° W2 05h58’22 26,29
256 151 ROUGEOT Denis 30° E 05h58’26 26,28
257 265 RIGOLOT Huberet 96° C 06h01’10 26,08
258 191 DO ROSARIO Maurice 31° E 06h01’10 26,08
259 263 GILLIER André 32° E 06h01’24 26,07
260 13 RIPAULT André 33° E 06h01’29 26,06
261 118 MALLET Gerard 34° E 06h01’33 26,05
262 225 VERNIER Daniel 35° E 06h01’33 26,05
263 226 BOISSARD Bernard 53° D 06h01’33 26,05
264 44 CHARBONNIER Claude 36° E 06h24’30 24,5
265 71 JOUBERT Paul 37° E 06h31’00 24,09
266 3 HUSSON Cyrille 47° B 06h31’23 24,07
267 163 STUCKY Joel 54° D 07h10’31 21,88

Na górę 









Na górę  
 Strefa prywatna   Prawa autorskie-Copyright: Ciśnijcie tu żeby przeczytać!