Velovelo
Português Nederlands 日本語 中文
Español English čeština slovenčina
русский italiano polski norsk
français Deutsch svenska عربي
 
 poprzednia strona
 Wyślij znajomemu
 Aby wydrukować
 ---> Le Triangle du Doubs 2010 : résultats du 117 km

Cl...Dos....Nom prénomC.cTemps........Moy.....
1 523 SERDITCH Pierre 1° A 03h10’23 36,87
2 465 SOREL Nicolas 1° Z 03h10’23 36,87
3 431 BOES Tom 2° A 03h10’41 36,81
4 490 TAILLADE Olivier 1° B 03h10’41 36,81
5 528 GIRARDON David 3° A 03h10’57 36,76
6 551 LEULLIEZ Sylvain 2° B 03h10’57 36,76
7 508 GIRARDET Pierre-Alain 4° A 03h11’05 36,74
8 552 JEANNIN Jean Noel 3° B 03h11’10 36,72
9 394 DOLCI Adrien 5° A 03h11’20 36,69
10 355 DAUPHIN Guy 4° B 03h13’51 36,21
11 444 SUE Martin 6° A 03h14’04 36,17
12 354 LABUSSIERE Jean Luc 5° B 03h14’04 36,17
13 522 BOUVIER Adrien 7° A 03h14’04 36,17
14 542 CHOPARD Jérémie 6° B 03h14’04 36,17
15 597 CAPELLARO Jean 1° D 03h14’04 36,17
16 599 DEGOIS David 1° C 03h14’04 36,17
17 453 PHILIPONA Bruno 2° C 03h14’04 36,17
18 621 BADOZ Vincent 7° B 03h14’04 36,17
19 375 GULLON Gilles 3° C 03h14’04 36,17
20 521 BENOIST Johan 8° A 03h14’04 36,17
21 535 PELLETIER Julien 8° B 03h14’04 36,17
22 553 GRILLON Etienne 4° C 03h14’36 36,07
23 393 ROUSSEAUX Philippe 5° C 03h14’39 36,06
24 572 MATILE Joel 9° B 03h14’41 36,06
25 555 MESSALTI Jean Luc 6° C 03h14’41 36,06
26 526 RODESCHINI Vincent 10° B 03h17’28 35,55
27 561 HOURDOUILLIE Philippe 7° C 03h17’35 35,53
28 414 GIRARD Jean Michel 11° B 03h17’35 35,53
29 541 THOURET Jean-Marc 8° C 03h17’35 35,53
30 440 SORG Carsten 9° C 03h17’35 35,53
31 492 BARBE Romain 9° A 03h18’05 35,44
32 563 CARON Xavier 10° C 03h18’30 35,37
33 529 GILLET Christophe 11° C 03h20’19 35,04
34 356 VOGELEISEN Jonathan 10° A 03h21’05 34,91
35 601 SCHMID Lilian 12° B 03h21’26 34,85
36 397 CORNU Maurice 1° E 03h21’47 34,79
37 361 VAGNERON David 13° B 03h21’58 34,76
38 495 BRIGNOLI Jérome 12° C 03h21’58 34,76
39 450 SIMONIN Florian 11° A 03h21’58 34,76
40 517 TOURNIER Laurent 13° C 03h21’58 34,76
41 467 SCHNEIDER Christophe 14° C 03h22’12 34,72
42 505 CECILE Johan 12° A 03h22’23 34,69
43 607 BRENDER Franck 14° B 03h22’25 34,68
44 578 ILLUMINATI Stéphane 15° C 03h22’26 34,68
45 433 DENIS Ludovic 15° B 03h22’26 34,68
46 531 FORNAGE Christian 2° D 03h22’26 34,68
47 525 LEULLIEZ Jérémy 16° B 03h22’26 34,68
48 409 VIEY Philippe 16° C 03h22’26 34,68
49 447 CONVERSET Alain 3° D 03h23’25 34,51
50 477 BOULADOU Eric 17° B 03h23’50 34,44
51 600 VUILLENIN Patrick 4° D 03h23’50 34,44
52 560 VERMOT DESROCHES Bruno 17° C 03h23’50 34,44
53 585 MAIRE Gerard 5° D 03h24’03 34,4
54 403 MIMRAM Julien 13° A 03h25’41 34,13
55 540 ORNY Jean-Michel 18° C 03h25’41 34,13
56 524 VIALA Pierre 14° A 03h29’19 33,54
57 566 CHABOD Romain 15° A 03h29’19 33,54
58 454 SOCIE Martial 19° C 03h29’29 33,51
59 395 SCHAILLIE Peter 20° C 03h31’00 33,27
60 451 FRANCHINI Gilles 6° D 03h31’00 33,27
61 587 HEINIS Patrice 21° C 03h31’00 33,27
62 396 MALOT Alain 7° D 03h31’00 33,27
63 366 BLONDE Yves 22° C 03h31’00 33,27
64 434 FUHRMANN Yannick 18° B 03h31’00 33,27
65 406 MULHAUSER Philippe 8° D 03h31’00 33,27
66 471 TOSI Christian 23° C 03h31’00 33,27
67 533 GILI Jérome 19° B 03h31’00 33,27
68 586 SANJUAN Augustin 24° C 03h31’00 33,27
69 432 BOES Jean-Marie 9° D 03h33’43 32,85
70 386 WEIN Laurent 16° A 03h33’43 32,85
71 457 CLERC Bernard 2° E 03h33’43 32,85
72 426 DOUCHE Gilbert 3° E 03h33’43 32,85
73 509 GUYOT François 25° C 03h33’43 32,85
74 498 PAGNIEZ Martial 10° D 03h33’43 32,85
75 613 GUERRIN Mélanie 1° W1 03h33’43 32,85
76 474 LALLOUNI Franck 20° B 03h33’43 32,85
77 591 DIRRIG Frederic 21° B 03h33’43 32,85
78 491 MENETRIER Arnaud 17° A 03h33’43 32,85
79 435 CALASANTI Robert 11° D 03h33’43 32,85
80 413 KEMPF Christophe 22° B 03h33’43 32,85
81 387 DELACOTE Olivier 26° C 03h33’43 32,85
82 545 CHATILLON François 4° E 03h33’43 32,85
83 436 POTY Henry 5° E 03h33’43 32,85
84 532 AUGER Xavier 12° D 03h33’43 32,85
85 598 TEPINIER Jerome 23° B 03h33’43 32,85
86 448 JAY David 27° C 03h33’43 32,85
87 494 FOERY Hubert 13° D 03h33’43 32,85
88 405 FONTAINE Hervé 28° C 03h33’43 32,85
89 582 PETITJEAN Cedric 24° B 03h33’43 32,85
90 514 LIBIS Bertrand 29° C 03h33’43 32,85
91 464 FILIOL Thibaut 18° A 03h33’43 32,85
92 530 PILLOD Jean Pierre 14° D 03h35’10 32,63
93 388 HUET Jean-Charles 15° D 03h36’06 32,48
94 357 BAUD Alexandre 25° B 03h36’06 32,48
95 420 MORNICO Marc 19° A 03h36’06 32,48
96 377 PERENNES Cédric 26° B 03h37’41 32,25
97 482 DUPONT Philippe 30° C 03h37’53 32,22
98 568 FOMBARON Gerome 27° B 03h38’00 32,2
99 404 MURER Jean Paul 6° E 03h38’09 32,18
100 441 SORG Michael 31° C 03h38’11 32,17
101 550 ROTH Alain 32° C 03h38’20 32,15
102 359 BERTOCCHI Jean-Pierre 16° D 03h39’12 32,03
103 439 LOUISON Régis 33° C 03h39’44 31,95
104 579 BOURGEOIS Jacky 7° E 03h41’07 31,75
105 369 FLEURY Alain 28° B 03h41’42 31,66
106 583 RAVIER Jean Luc 34° C 03h41’42 31,66
107 562 ZOPPI Gilles 17° D 03h42’01 31,62
108 493 MARQUELET Eric 35° C 03h42’01 31,62
109 449 CHAGROT Jean-Marie 36° C 03h42’01 31,62
110 473 CHOPARD-LALLIER Pascal 18° D 03h42’01 31,62
111 487 CHAPUIS Marc 37° C 03h42’01 31,62
112 584 VANNOD Sidney 38° C 03h42’01 31,62
113 452 BOURDELLE Pierre-François 20° A 03h42’01 31,62
114 609 CRISAFI Marc 39° C 03h42’59 31,48
115 429 CARO Stéphane 29° B 03h42’59 31,48
116 422 LIEGEON Ludovic 30° B 03h42’59 31,48
117 418 DUMONT Gervais 19° D 03h43’12 31,45
118 416 PARISET Denis 20° D 03h43’22 31,43
119 549 ROTH Frederic 31° B 03h43’22 31,43
120 590 HELL Philippe 40° C 03h43’30 31,41
121 460 LOUTON Thierry 21° D 03h43’33 31,4
122 576 COUTARO Laurent 41° C 03h43’38 31,39
123 423 GREGOIRE Christophe 42° C 03h44’38 31,25
124 456 ROUSSOT Michel 8° E 03h44’48 31,23
125 606 HETZLZN Patrick 43° C 03h45’20 31,15
126 604 BRASSEUR Henriette 1° W3 03h45’28 31,14
127 619 BOURGOIN Nicolas 32° B 03h45’32 31,13
128 564 SOUDIERE Paul 21° A 03h45’35 31,12
129 365 CREUSY Sylvain 44° C 03h45’48 31,09
130 499 RIGON Renaud 9° E 03h46’24 31,01
131 430 THOMAS Bernard 10° E 03h46’49 30,95
132 466 SOREL Jean-Philippe 45° C 03h47’18 30,88
133 627 CHATELAIN Lionel 46° C 03h47’35 30,85
134 455 BRON Jean Paul 47° C 03h48’25 30,73
135 546 JACQUOT Philippe 11° E 03h50’07 30,51
136 374 MICLO Sylvie 1° W2 03h50’07 30,51
137 611 LAMBALOT Philippe 48° C 03h50’07 30,51
138 476 RODOZ Michel 22° D 03h50’07 30,51
139 518 LAURIN Pascal 49° C 03h50’07 30,51
140 589 TYRODE David 33° B 03h50’07 30,51
141 588 TYRODE Thierry 34° B 03h50’07 30,51
142 472 GUILHORRE Thierry 50° C 03h50’07 30,51
143 412 GRAPPIN Christian 12° E 03h51’15 30,36
144 624 HATIERN Bernard 51° C 03h51’37 30,31
145 463 REGAZZONI Arthur 22° A 03h51’42 30,3
146 605 WOJTAZ Philippe 52° C 03h52’38 30,18
147 458 NIVET Pierre 35° B 03h52’38 30,18
148 442 VUILLEMIN Emmanuel 36° B 03h52’38 30,18
149 421 HOLLAND Ashley 37° B 03h52’38 30,18
150 570 CATEL Christian 13° E 03h54’09 29,98
151 437 GALLET Claude 23° D 03h54’09 29,98
152 595 CHARPIER William 24° D 03h54’26 29,94
153 419 GUILLOT Benoit 23° A 03h54’26 29,94
154 573 GUYON Frederic 38° B 03h54’26 29,94
155 489 RIGON Marcel 25° D 03h54’40 29,91
156 548 JOURNOT Hervé 53° C 03h54’44 29,91
157 380 TOURNERET Laurent 39° B 03h54’48 29,9
158 520 DECROIX Christophe 54° C 03h54’51 29,89
159 602 COLE Didier 26° D 03h54’55 29,88
160 618 VALADE Pascal 55° C 03h54’58 29,88
161 571 BAUD Catherine 2° W2 03h55’23 29,82
162 577 FERRARI Samuel 40° B 03h55’23 29,82
163 623 MOREL PETITGIRARD Marlène 2° W1 03h56’00 29,75
164 592 MOUGIN Cyrille 41° B 03h56’13 29,72
165 408 FARQUE Gilles 56° C 03h56’13 29,72
166 370 MOUGET Christian 57° C 03h56’26 29,69
167 500 BEREZIAT Nicolas 42° B 03h57’03 29,61
168 511 GUENIOT Christophe 58° C 03h57’03 29,61
169 417 THOMAS Gaston 14° E 03h57’17 29,58
170 536 LEPAGE Séverine 3° W1 03h57’17 29,58
171 594 BULLE Christophe 59° C 03h57’26 29,57
172 501 SCHLIENGER Chantal 3° W2 03h58’02 29,49
173 506 QUENOT Joel 15° E 03h58’02 29,49
174 620 GROBET Daniel 60° C 03h58’02 29,49
175 496 MEUNIER Philippe 61° C 03h58’02 29,49
176 622 MAINIER Dominique 27° D 03h58’02 29,49
177 538 BOLLE-REDDAT Romain 24° A 03h58’02 29,49
178 510 COURVOISIER Jean-Luc 28° D 03h59’02 29,37
179 468 TERREIL Patrick 29° D 04h00’03 29,24
180 512 STOERCKEL Francis 62° C 04h01’31 29,07
181 581 RENAUD Remi 16° E 04h01’43 29,04
182 539 MEUTERLOS Stéphane 43° B 04h02’07 28,99
183 507 FAIVRE Michel 30° D 04h02’58 28,89
184 625 VUILLEMIN Guillaume 25° A 04h03’09 28,87
185 486 THONNON Stéphane 44° B 04h05’15 28,62
186 446 NOEL Bruno 63° C 04h05’20 28,61
187 519 GIROD Alain 64° C 04h05’29 28,6
188 610 BUFFET Jean Marie 17° E 04h05’29 28,6
189 478 DE CLERCQ Johan 65° C 04h07’05 28,41
190 513 BARASSI Christophe 66° C 04h07’05 28,41
191 425 PIERRAT Joel 18° E 04h10’30 28,02
192 367 ROUSSEL Alban 45° B 04h11’29 27,91
193 516 CATTET Jean-Luc 67° C 04h11’40 27,89
194 407 SAUVAGE Cyril 46° B 04h11’44 27,89
195 427 LECLERC Frédéric 68° C 04h11’47 27,88
196 428 DELACHAUX Benoit 19° E 04h11’50 27,88
197 544 JUIF Denis 20° E 04h12’32 27,8
198 504 SALON Jean-Marc 31° D 04h12’35 27,79
199 381 BRECHARD Laurent 69° C 04h12’38 27,79
200 368 VANTREPOL Patrick 70° C 04h13’40 27,67
201 628 DUQUET Jean Etienne 71° C 04h15’27 27,48
202 383 DUQUET Vincent 72° C 04h15’29 27,48
203 362 LUSQUE Thierry 32° D 04h15’32 27,47
204 443 MERCKEL Claude 73° C 04h15’45 27,45
205 534 CUENOT Jérome 26° A 04h16’04 27,41
206 608 LHUILLIER Franck 33° D 04h17’10 27,3
207 484 MARTIN Sandra 4° W1 04h17’12 27,29
208 485 MARTIN Jérome 47° B 04h17’12 27,29
209 475 FAURE Martine 2° W3 04h17’12 27,29
210 481 STAINE Claude 21° E 04h17’39 27,25
211 612 BRETIN Thierry 74° C 04h17’47 27,23
212 353 LEMONNIER Laurent 75° C 04h17’57 27,21
213 488 LACROIX Bruno 48° B 04h18’16 27,18
214 483 KRETZ Christophe 76° C 04h18’29 27,16
215 547 DARIN Benoit 34° D 04h19’15 27,08
216 593 LETONDAL Denis 35° D 04h19’46 27,02
217 438 BURE Claude 22° E 04h20’38 26,93
218 559 VERNEREY Daniel 77° C 04h20’52 26,91
219 445 AUBERT Pierre 78° C 04h22’02 26,79
220 424 BOISSON Gilles 36° D 04h22’45 26,72
221 569 MATTERN Bernard 37° D 04h22’45 26,72
222 580 LAGARDE Jean Pierre 23° E 04h24’07 26,58
223 376 JEAN Patrick 38° D 04h24’09 26,58
224 503 THOMAS Frédéric 49° B 04h24’09 26,58
225 527 BOURDENET Patrick 39° D 04h25’46 26,41
226 373 ROSE Fabrice 50° B 04h28’38 26,13
227 574 HENRIET Desiré 24° E 04h30’14 25,98
228 462 LUCAS Yannick 79° C 04h31’52 25,82
229 392 STAINE David 80° C 04h31’52 25,82
230 411 FOUCHECOURT Pascal 81° C 04h32’53 25,73
231 556 POMMIER Cedric 51° B 04h33’30 25,67
232 557 LENOIR Sylvain 52° B 04h33’30 25,67
233 537 TONELLI Laurent 82° C 04h35’03 25,52
234 479 JACQUES Didier 40° D 04h36’26 25,39
235 617 GIRAUD Pierre 41° D 04h36’26 25,39
236 358 DUFAY Sébastien 53° B 04h36’33 25,38
237 363 BOUVRET Christian 42° D 04h36’33 25,38
238 480 BOSSU Patrick 43° D 04h37’36 25,29
239 382 FRONTINI Michel 44° D 04h37’36 25,29
240 567 DEFERT Charles André 25° E 04h38’22 25,22
241 565 VIONNET Henri 26° E 04h38’22 25,22
242 603 BOISSENIN Norbert 45° D 04h38’31 25,2
243 515 LIBIS André 46° D 04h47’15 24,44
244 629 MAGNIN Jean Frabcois 83° C 04h49’10 24,28
245 360 MOUNOT Pascal 47° D 04h52’18 24,02
246 497 MORICE Guy 27° E 04h56’31 23,67
247 378 MINERY Christian 84° C 04h59’32 23,44
248 415 GIRARD Christelle 5° W1 05h01’47 23,26
249 364 COLA Bernard 48° D 05h02’35 23,2
250 461 ROUSSETTE Joel 85° C 05h12’07 22,49
251 372 DERANGERE Anne-Marie 3° W3 05h14’55 22,29
252 398 SCHWAAB Marie-Pierre 4° W3 05h19’51 21,95
253 401 BOUVIER Paul 28° E 05h19’56 21,94
254 399 VUATTOUX Gérard 49° D 05h19’56 21,94
255 400 TASSONE Georges 29° E 05h19’56 21,94
256 615 NOIROT Bertrand 54° B 05h24’14 21,65
257 616 ROUGEOT David 86° C 05h24’14 21,65
258 614 BEDOUTEY Didier 87° C 05h24’14 21,65
259 575 GIGON Daniel 30° E 05h25’01 21,6
260 390 VINCENT Odette 5° W3 05h53’00 19,89
261 558 VINCENT Luc 50° D 05h53’00 19,89

Na górę 









Na górę  
 Strefa prywatna   Prawa autorskie-Copyright: Ciśnijcie tu żeby przeczytać!