Velovelo
Português Nederlands 日本語 中文
Español English čeština slovenčina
русский italiano polski norsk
français Deutsch svenska عربي
 
 poprzednia strona
 Wyślij znajomemu
 Aby wydrukować
 ---> La Ventoux Beaumes de Venise 2010 : résultats du 102 km

Cl...Dos.NomPrénomCat.C.cTemps..Ecart
1 2063 COSTECHAREYRE CLAUDE D 1 3:22:34 0:00:00
2 2254 DATERO MIGUEL C 1 3:22:38 0:00:04
3 2168 VIGNE GILLES C 2 3:28:49 0:06:15
4 2324 VIALA CLEMENT C 3 3:33:32 0:10:58
5 2227 BARSOTTI ANTHONY C 4 3:33:33 0:10:59
6 2021 FINE NICOLAS D 2 3:33:34 0:11:00
7 2250 D ANGIO GERARD E 1 3:35:10 0:12:36
8 2291 IGOULEN BENOIT C 5 3:35:53 0:13:19
9 2229 BISCARRAT AURELIEN C 6 3:35:56 0:13:22
10 2298 FERNANDEZ GUILLAUME C 7 3:36:00 0:13:26
11 275 GENIN LIONEL E 2 3:36:28 0:13:54
12 2004 NENZI JACQUES E 3 3:39:38 0:17:04
13 2100 TAMET ANTOINE C 8 3:40:22 0:17:48
14 2084 JANSSENS FREDERIC E 4 3:43:03 0:20:29
15 2009 PAGES CARLES G1 1 3:43:48 0:21:14
16 2017 FATTORE RAYMOND F 1 3:45:58 0:23:24
17 2154 QUINTANE MATHIEU C 9 3:45:59 0:23:25
18 82 CALIENNO JEAN MARC E 5 3:46:01 0:23:27
19 2148 GLEIZAL FLORENT C 10 3:46:53 0:24:19
20 2153 STEIL JURGEN E 6 3:47:24 0:24:50
21 2338 VIAU CEDRIC D 3 3:47:25 0:24:51
22 2019 RAFFIN DIDIER F 2 3:47:25 0:24:51
23 2270 SOUBRIER ROLAND D 4 3:48:49 0:26:15
24 2101 DOREL JACQUES F 3 3:48:59 0:26:25
25 2025 FOROT YVES F 4 3:50:21 0:27:47
26 2339 PROST CLAUDE E 7 3:50:45 0:28:11
27 2065 RICHARD JEAN CLAUDE E 8 3:50:47 0:28:13
28 2325 CALLEN HERVE F 5 3:51:58 0:29:24
29 2203 AJOUX GRÉGOIRE C 11 3:52:32 0:29:58
30 2152 NIVOT PASCAL E 9 3:53:29 0:30:55
31 2090 GIRAUD TELME YVAN E 10 3:53:42 0:31:08
32 2157 LAVIGNE DAVID E 11 3:53:43 0:31:09
33 2310 ARMANDO FABRIZIO D 5 3:54:07 0:31:33
34 2323 CARME SERGE E 12 3:55:04 0:32:30
35 2036 VINCENT PASCAL E 13 3:55:07 0:32:33
36 2259 VERMOREL NICOLAS D 6 3:55:07 0:32:33
37 2054 CHAPUIS J.PIERRE G1 2 3:55:08 0:32:34
38 7 MARTOS ENCINAS MARCOS C 12 3:55:17 0:32:43
39 59 W PETERSEN TORBEN F 6 3:57:08 0:34:34
40 2181 BONETTO CHRISTOPHE C 13 3:57:09 0:34:35
41 2253 MAS ERIC D 7 3:57:12 0:34:38
42 2361 LENAIN PASCAL F 7 3:57:45 0:35:11
43 2184 BARRERE VINCENT D 8 3:58:15 0:35:41
44 546 GUIRAUD BERNARD F 8 3:59:03 0:36:29
45 2057 DOMENGE MICHEL E 14 3:59:22 0:36:48
46 2500 BARBINI BRUNO E 15 4:00:41 0:38:07
47 2260 CIANO DANIEL E 16 4:01:03 0:38:29
48 2336 ROGIER KEVIN C 14 4:01:05 0:38:31
49 83 SAUSSUS PHIL E 17 4:02:25 0:39:51
50 2005 ROZEC JEAN NOEL E 18 4:02:45 0:40:11
51 2340 BONNEUIL BENJAMIN C 15 4:03:40 0:41:06
52 2171 SOUQUE LAURENT D 9 4:03:42 0:41:08
53 2079 VIDAL SERGE D 10 4:03:47 0:41:13
54 2146 ROCH BRUNO E 19 4:04:19 0:41:45
55 2343 CARKERE MICHEL E 20 4:04:20 0:41:46
56 2285 BOUAUSSEC MATHIEU C 16 4:05:14 0:42:40
57 2111 BABIN GABRIEL D 11 4:05:24 0:42:50
58 268 GRIFFITHS PETER E 21 4:05:47 0:43:13
59 2069 GAUTIER FREDERIC F 9 4:05:59 0:43:25
60 2241 CASALIS JOEL E 22 4:06:00 0:43:26
61 339 GONCALVES EURICO D 12 4:06:01 0:43:27
62 1 PROST ALAIN F 10 4:06:02 0:43:28
63 2236 ZANNETTACCI BRUNO E 23 4:06:40 0:44:06
64 2060 VERROT PATRICK E 24 4:08:36 0:46:02
65 2123 PILLOT FREDERIC D 13 4:09:13 0:46:39
66 2176 CHALEAT ETIENNE C 17 4:10:14 0:47:40
67 2207 WINTRICH STEPHANE D 14 4:10:22 0:47:48
68 2190 VAN DE KLUNDERT JORIS E 25 4:10:30 0:47:56
69 207 LUTZ PATRICK F 11 4:10:32 0:47:58
70 2223 CHOW CHINE LAURENT D 15 4:12:42 0:50:08
71 56 CURUTCHET PABLO F 12 4:12:43 0:50:09
72 2286 GRIECO PASCAL E 26 4:12:44 0:50:10
73 2089 LECLERCQ SEBASTIEN D 16 4:13:16 0:50:42
74 2064 CHEREAU FRANCK D 17 4:14:00 0:51:26
75 2219 GALLO CHRISTIAN E 27 4:14:26 0:51:52
76 2164 HERCOT MICHEL E 28 4:14:26 0:51:52
77 2330 PANTEGNIES LAURENT E 29 4:15:04 0:52:30
78 2313 FRIGUET BENOÎT D 18 4:15:11 0:52:37
79 2068 BONZI ALEXANDRE C 18 4:15:11 0:52:37
80 2024 LHARDY MICHEL F 13 4:15:12 0:52:38
81 2180 CHIESA JOSEPH J 1 4:15:34 0:53:00
82 2328 LORENZATO NICOLAS D 19 4:15:55 0:53:21
83 2115 KIEBOOM MARTIJN D 20 4:16:34 0:54:00
84 2266 ROLLAND BENOIT C 19 4:16:52 0:54:18
85 2147 HARNOIS CLEMENTINE A 1 4:17:04 0:54:30
86 738 HOLT IAN D 21 4:17:04 0:54:30
87 2314 ANTUNES GEORGES E 30 4:18:07 0:55:33
88 2215 MABILON JACQUES F 14 4:18:08 0:55:34
89 2130 GARCIA LAURENT C 20 4:18:08 0:55:34
90 2177 AIRAUT CHRISTOPHE D 22 4:19:59 0:57:25
91 2197 JEANNIN YVAN C 21 4:20:00 0:57:26
92 664 JUCHA BENJAMIN C 22 4:20:01 0:57:27
93 2059 MELLADO FREDERIC E 31 4:20:12 0:57:38
94 2257 CASTERA ALAIN F 15 4:20:16 0:57:42
95 769 FOURNIER YVES E 32 4:20:25 0:57:51
96 133 ROMANET PIERRE E 33 4:20:31 0:57:57
97 337 CUESTA HILARIO D 23 4:21:19 0:58:45
98 2287 AYMARD RAPHAEL E 34 4:21:34 0:59:00
99 2209 DUMAS DAVID D 24 4:21:35 0:59:01
100 2333 LE CAM SYLVAIN E 35 4:21:36 0:59:02
101 2221 PIZANT JACQUES G1 3 4:21:50 0:59:16
102 2320 PONSON CEDRIC D 25 4:22:35 1:00:01
103 2220 DECHAUX XAVIER D 26 4:22:38 1:00:04
104 2213 MASTANTOUONO JEAN LOUIS F 16 4:22:40 1:00:06
105 2058 BEUGNOT PASCAL F 17 4:22:41 1:00:07
106 2072 CABANTOUS DANIEL G1 4 4:23:05 1:00:31
107 2076 DUQUESNE STEPHANE E 36 4:23:13 1:00:39
108 2196 ISNARDON PATRICK E 37 4:23:59 1:01:25
109 2112 VEDY DIDIER G1 5 4:24:01 1:01:27
110 2078 MORISSON DAVID D 27 4:24:08 1:01:34
111 2160 GIBERT JACQUES E 38 4:24:13 1:01:39
112 2163 CALDENHOVEN JUERGEN E 39 4:24:57 1:02:23
113 2051 FREZE FREDERIC D 28 4:25:31 1:02:57
114 2261 IRLE J.CLAUDE G1 6 4:25:49 1:03:15
115 2095 PERINI ARNAUD E 40 4:26:35 1:04:01
116 2053 BARDE JEAN CHARLES G1 7 4:26:35 1:04:01
117 2309 LEONARD ERIC E 41 4:27:18 1:04:44
118 2088 BOUDRY TANGUY D 29 4:28:28 1:05:54
119 2178 PUGLIESI JEAN NOEL D 30 4:28:29 1:05:55
120 2194 GALANT ERIC C 23 4:28:32 1:05:58
121 2218 COMTE THIERRY E 42 4:28:43 1:06:09
122 785 NIBAU RICARDO C 24 4:29:25 1:06:51
123 2290 THERMEAU DAVID D 31 4:29:26 1:06:52
124 2007 LENOIR WILLY E 43 4:29:54 1:07:20
125 2080 BOUDRY SEBASTIEN E 44 4:30:25 1:07:51
126 2251 LACOUR LAURENT E 45 4:30:35 1:08:01
127 2198 RODIER J.LUC F 18 4:30:56 1:08:22
128 2210 CHAUZU LUDOVIC D 32 4:30:57 1:08:23
129 2211 CARUSO JEAN MARC E 46 4:30:58 1:08:24
130 883 BACCEGA DAVID D 33 4:30:58 1:08:24
131 2155 VASNIER CHRISTIAN F 19 4:30:59 1:08:25
132 2096 BANOS THIERRY E 47 4:31:23 1:08:49
133 2161 CHAMBON STEPHANE D 34 4:32:42 1:10:08
134 2335 BOURGAREL CHRISTOPHE E 48 4:32:44 1:10:10
135 2362  ?  ?  ? 1 4:32:47 1:10:13
136 2267 BAIJS EDUARD E 49 4:32:55 1:10:21
137 2283 BREUGELMANS IVO G1 8 4:33:01 1:10:27
138 699 VALAT JEAN CHARLES E 50 4:33:30 1:10:56
139 2151 GUININ MATHIEU C 25 4:33:38 1:11:04
140 2179 PARIS JEAN PHILIPPE D 35 4:33:41 1:11:07
141 2145 LEBERT DAMIEN C 26 4:34:16 1:11:42
142 2341 CAPELLARI FABIEN D 36 4:34:16 1:11:42
143 2137 TUBERY JEAN E 51 4:34:27 1:11:53
144 203 PUGNET THIERRY E 52 4:34:31 1:11:57
145 2126 MAZEL GERARD G1 9 4:34:32 1:11:58
146 2331 ESPANET PATRICK E 53 4:34:34 1:12:00
147 2315 BROWSE TREVOR F 20 4:34:35 1:12:01
148 2202 TREGLIA JULIEN C 27 4:34:35 1:12:01
149 2052 BASSO J.MICHEL E 54 4:34:37 1:12:03
150 2326 PESCHIER LOUIS F 21 4:34:58 1:12:24
151 2128 QUILY FREDERIC D 37 4:35:52 1:13:18
152 2020 PATOIS YVES E 55 4:36:30 1:13:56
153 2240 FLACHAIRE VINCENT E 56 4:37:21 1:14:47
154 2055 MUNOZ PATRICK E 57 4:37:26 1:14:52
155 2186 ABBATIELLO J CLAUDE E 58 4:37:40 1:15:06
156 2264 ARGUEL BERNARD G1 10 4:37:47 1:15:13
157 2131 RAGNERE RENE E 59 4:37:54 1:15:20
158 2136 TONDELLO JEAN CLAUDE E 60 4:38:02 1:15:28
159 341 VINH MAU THIERRY E 61 4:38:36 1:16:02
160 2231 RONZE CEDRIC D 38 4:38:55 1:16:21
161 2208 MIARD FRANCIS E 62 4:38:57 1:16:23
162 243 FERRANDO ALAIN E 63 4:39:44 1:17:10
163 2188 GIRARDO REGIS F 22 4:40:16 1:17:42
164 718 REANEY JOHN E 64 4:41:12 1:18:38
165 2124 CANELL DIDIER F 23 4:41:16 1:18:42
166 2016 FERRERE GERARD G1 11 4:42:05 1:19:31
167 2214 DIAS DA CRUZ ERIC E 65 4:42:06 1:19:32
168 636 DEMANGEAT EMMANUEL D 39 4:42:08 1:19:34
169 2144 LEBERT FRANCK E 66 4:42:43 1:20:09
170 364 BAIWIR PIERRE F 24 4:42:45 1:20:11
171 2263 EUSEBE SERGE F 25 4:44:56 1:22:22
172 2363 THOMAS PASCAL D 40 4:45:23 1:22:49
173 2083 FARAMA BENOIT E 67 4:45:23 1:22:49
174 2183 VINCENT ERIC E 68 4:45:48 1:23:14
175 2010 GRILLAT SYLVAIN D 41 4:46:02 1:23:28
176 2066 COMBES PASCALE B 1 4:46:04 1:23:30
177 2224 MOISAND AURELIEN C 28 4:46:06 1:23:32
178 2085 MENDY JOSE D 42 4:46:22 1:23:48
179 2062 ANZIL STEPHANE D 43 4:46:55 1:24:21
180 2110 BABIN MAXIME E 69 4:47:10 1:24:36
181 764 BOUQUENEUR ERIC C 29 4:48:11 1:25:37
182 2300 BONNEFOI JEROME D 44 4:48:21 1:25:47
183 2222 DURAN FRANCIS F 26 4:49:00 1:26:26
184 2305 LEFAURE PAUL F 27 4:49:21 1:26:47
185 2092 BARNSTEINER RUPERT F 28 4:49:23 1:26:49
186 2166 LEVIEL BRUNO D 45 4:50:09 1:27:35
187 2023 EXCOFFIER CLAUDE F 29 4:50:11 1:27:37
188 865 BOLTERYS JEAN MARIE F 30 4:50:33 1:27:59
189 2175 PARIS JEROME E 70 4:50:35 1:28:01
190 908 CHARRAF EL MAHJOUB E 71 4:50:35 1:28:01
191 2150 BONICATO MARC E 72 4:50:36 1:28:02
192 2074 RAFFIN CHRISTIAN G1 12 4:52:04 1:29:30
193 2191 SIMON THIERRY F 31 4:52:05 1:29:31
194 567 DAVID WILLIAM E 73 4:52:06 1:29:32
195 2193 BOUTOUIL GILBERT F 32 4:52:27 1:29:53
196 2061 CARRADORE ANTHONY C 30 4:52:33 1:29:59
197 2014 BIARD AGNES AB 1 4:53:01 1:30:27
198 2067 HENRY GEORGES G1 13 4:53:02 1:30:28
199 336 ROUCKHOUT PATRICK F 33 4:53:43 1:31:09
200 683 KLEINHANS PHILIPPE F 34 4:53:45 1:31:11
201 2258 ARESE ROGER F 35 4:53:47 1:31:13
202 331 NICOLE LAURENT D 46 4:54:11 1:31:37
203 2099 SELS RENART F 36 4:54:13 1:31:39
204 2187 ZERILLI PASCAL E 74 4:54:13 1:31:39
205 2119 BOICHUT CHARLY C 31 4:55:11 1:32:37
206 2238 IMBERT JEAN FRANCOIS F 37 4:55:33 1:32:59
207 76 JOURDOIS LUDOVIC E 75 4:56:05 1:33:31
208 720 MARTINI ROGER G1 14 4:56:07 1:33:33
209 2125 MAZOYER PASCAL F 38 4:56:24 1:33:50
210 2120 BAGLIOTTO FREDERIC E 76 4:56:27 1:33:53
211 2217 BREUILLARD FREDERIC E 77 4:56:48 1:34:14
212 757 BREUILLARD SERGE E 78 4:56:49 1:34:15
213 514 SIC JACQUES E 79 4:57:14 1:34:40
214 707 BARONI PATRICK E 80 4:57:20 1:34:46
215 2192 LE GONIDEC SEBASTIEN D 47 4:57:35 1:35:01
216 2012 CHAMPALLE CHRISTELE AB 2 4:57:35 1:35:01
217 2108 MILLAN LAURENCE AB 3 4:57:39 1:35:05
218 2077 CASSEL GERARD E 81 4:58:52 1:36:18
219 691 VINCENT YANN D 48 4:58:56 1:36:22
220 2268 VELDMAN LOUIS F 39 4:58:57 1:36:23
221 2167 SALLE CHRISTELLE AB 4 4:58:59 1:36:25
222 618 DAALHUIZEN HANS F 40 4:59:06 1:36:32
223 2248 COMBET JEAN FRANCOIS F 41 4:59:17 1:36:43
224 2232 FABRE CHRISTIAN F 42 4:59:51 1:37:17
225 128 FOURNIER NICOLAS D 49 4:59:59 1:37:25
226 2246 AUBERT CHRISTIAN F 43 5:00:26 1:37:52
227 2294 WOUDA PIETEK G1 15 5:00:26 1:37:52
228 2204 TROUSY NORBERT F 44 5:00:27 1:37:53
229 2056 ARCHIMBAUD HERVE F 45 5:02:32 1:39:58
230 721 BONHOMME LUC F 46 5:02:33 1:39:59
231 2003 AIZIER JEAN PIERRE F 47 5:02:57 1:40:23
232 2269 LAMBOTTE PATRICE E 82 5:03:21 1:40:47
233 2228 AUBERT PATRICE F 48 5:04:17 1:41:43
234 788 SAGNOL MARC E 83 5:04:33 1:41:59
235 789 BRUNON DOMINIQUE AB 5 5:04:45 1:42:11
236 2195 SANTUCCI MARC E 84 5:06:14 1:43:40
237 2109 BUSSIÈRES BRIGITTE AB 6 5:06:17 1:43:43
238 2158 LAIR DOMINIQUE E 85 5:06:18 1:43:44
239 2156 FABRE DANIEL F 49 5:06:19 1:43:45
240 127 CREUZENET SERGE E 86 5:06:33 1:43:59
241 2225 CATALUNA RICHARD F 50 5:07:36 1:45:02
242 2334 FAURE CEDRIC C 32 5:07:40 1:45:06
243 2106 PAUWELS LUC E 87 5:07:55 1:45:21
244 2169 LIGONESCHE MICHEL F 51 5:08:44 1:46:10
245 885 ZANON ERMINIO G1 16 5:08:46 1:46:12
246 872 MURTIN ERIC E 88 5:08:48 1:46:14
247 520 CAMICI ENRICO D 50 5:09:46 1:47:12
248 519 BRUNI FABRIZIO E 89 5:09:46 1:47:12
249 685 FADAT CEDRIC D 51 5:09:50 1:47:16
250 2134 BISHOP CHRISTOPHER F 52 5:10:33 1:47:59
251 2319 KAISER MARKUS E 90 5:10:34 1:48:00
252 2165 BANI MASSIMO E 91 5:11:19 1:48:45
253 2117 SCHEUERMANN CHRISTOPH E 92 5:11:22 1:48:48
254 667 OCCHIPINTI JEAN MARC E 93 5:11:36 1:49:02
255 2082 FERNANDEZ MICHEL F 53 5:11:39 1:49:05
256 2256 TOUBOUL SERGE E 94 5:11:41 1:49:07
257 2173 DURIGON JEAN F 54 5:11:44 1:49:10
258 2249 LE MEZO MARC F 55 5:11:44 1:49:10
259 2342 GAGNAIRE SEBASTIEN D 52 5:13:00 1:50:26
260 274 LOISON JEAN FRANCOIS E 95 5:13:01 1:50:27
261 2118 GUYOLLOT BERNARD F 56 5:13:05 1:50:31
262 2216 BONNARDEL FREDERIC E 96 5:13:23 1:50:49
263 2282 MIONE STEPHANE C 33 5:13:43 1:51:09
264 2233 DONLEY ALAIN G1 17 5:13:48 1:51:14
265 75 JENOT EMILE G2 1 5:13:50 1:51:16
266 2201 TREGLIA JEAN-CLAUDE F 57 5:13:52 1:51:18
267 772 FRANZONI GIORGIO E 97 5:13:56 1:51:22
268 115 GARNODIER VERONIQUE B 2 5:14:29 1:51:55
269 2022 ZOTTI DANIELA AB 7 5:14:32 1:51:58
270 2306 BOUVIER FRANCK D 53 5:15:00 1:52:26
271 136 MACIA FRANCK D 54 5:15:42 1:53:08
272 135 DOUBLET YVON F 58 5:15:43 1:53:09
273 2133 FORGUE PIERRE F 59 5:16:19 1:53:45
274 2279 MARX ROMUALD E 98 5:16:47 1:54:13
275 2205 FUCHS MARCEL G1 18 5:18:05 1:55:31
276 2242 BAYOL CHRISTINE AB 8 5:18:08 1:55:34
277 2199 DUMON PATRICIA F 60 5:18:34 1:56:00
278 2071 SKRYPZAK HENRI G1 19 5:18:37 1:56:03
279 2321 DESRAYAUD JACQUES G1 20 5:18:38 1:56:04
280 2075 TRUILLET CHRISTOPHE D 55 5:18:48 1:56:14
281 2011 DIDELOT RAYMOND G1 21 5:20:12 1:57:38
282 2226 LA GAMBA GILLI ERIC D 56 5:20:52 1:58:18
283 2212 NICOLLE YANNICK D 57 5:20:54 1:58:20
284 2322 MARIAC JEAN FRANCOIS F 61 5:21:08 1:58:34
285 2107 MILLAN LUC F 62 5:21:08 1:58:34
286 731 TARNIER STEPHANE D 58 5:21:13 1:58:39
287 730 VALOIS PATRICK F 63 5:21:13 1:58:39
288 2189 ELLENA JEAN F 64 5:22:09 1:59:35
289 2015 BOCCANFUSO CASIMIR G2 2 5:23:19 2:00:45
290 706 BREUILLY YVAN G1 22 5:25:07 2:02:33
291 354 PLANCHER THIERRY D 59 5:26:10 2:03:36
292 608 VAN DEN BERGEN J.J F 65 5:26:32 2:03:58
293 2091 BENSA ANDRE G1 23 5:26:50 2:04:16
294 645 VAN DUINEN PIET G1 24 5:27:33 2:04:59
295 607 SCHAAP GERJAN F 66 5:28:36 2:06:02
296 2318 MICHELLON CYRIL Hom 1 5:28:40 2:06:06
297 2237 DESOIDE ANNE AB 9 5:28:54 2:06:20
298 2182 FOUCART JULIEN C 34 5:29:28 2:06:54
299 2265 FAISANT EMMANUEL D 60 5:29:29 2:06:55
300 758 GAUCHET ALAIN F 67 5:31:10 2:08:36
301 615 GALESLOOT ERIC F 68 5:33:23 2:10:49
302 2275 DE KANEL MIREILLE B 3 5:34:29 2:11:55
303 2143 PALUS JEAN MARIE G1 25 5:36:03 2:13:29
304 2307 DUMAS SEBASTIEN D 61 5:36:05 2:13:31
305 2308 CHASTANG LUDOVIC C 35 5:36:06 2:13:32
306 2235 EVENO FRANCK D 62 5:36:13 2:13:39
307 2121 BERNAERT PATRICK F 69 5:36:14 2:13:40
308 2252 CURE ERIC E 99 5:36:25 2:13:51
309 2018 FABRY MAX G1 26 5:37:06 2:14:32
310 680 MARECHAL JACQUES F 70 5:37:08 2:14:34
311 690 SAUVAGE THIERRY D 63 5:37:12 2:14:38
312 2280 CARRIER LAURENT E 100 5:37:56 2:15:22
313 2087 LACROIX BRIGITTE AB 10 5:38:01 2:15:27
314 686 BRIENS ERICK E 101 5:38:02 2:15:28
315 505 BAIN IAIN D 64 5:38:17 2:15:43
316 2104 KEES JACQUELINE AB 11 5:39:27 2:16:53
317 2026 PIASCO JEAN-LUC G1 27 5:39:42 2:17:08
318 2230 TOUZERY BERTRAND F 71 5:39:43 2:17:09
319 8040 PERDRIAU ALAIN E 102 5:39:44 2:17:10
320 2247 WECK LEATITIA AB 12 5:39:53 2:17:19
321 90 TRONEL JEAN JACQUES G1 28 5:40:26 2:17:52
322 2200 WILLIEN-BLANCHARD ALAIN E 103 5:40:29 2:17:55
323 2127 HARDOUIN LAURENT E 104 5:40:36 2:18:02
324 2274 MAHIEU FABIAN E 105 5:40:48 2:18:14
325 896 PIERRET ERIC F 72 5:41:51 2:19:17
326 670 ALBERTS RENE D 65 5:42:38 2:20:04
327 675 MEEL HANS F 73 5:42:40 2:20:06
328 2129 HARDOUIN OLIVIER E 106 5:43:25 2:20:51
329 831 BASSET THIERRY E 107 5:44:25 2:21:51
330 2289 MARTIN GUY F 74 5:44:33 2:21:59
331 2288 LAURENCIN BRUNO F 75 5:44:34 2:22:00
332 2013 SIMON GEORGES F 76 5:47:16 2:24:42
333 2345 NUYENS RAYMOND G1 29 5:47:16 2:24:42
334 2281 LEMAY PIERRE F 77 5:49:56 2:27:22
335 302 PEARSON ANDREW E 108 5:50:35 2:28:01
336 2262 MANZI DOMINIQUE E 109 5:50:36 2:28:02
337 2299 COLOMBET DANIEL F 78 5:50:41 2:28:07
338 2141 MERCIER RENE E 110 5:50:43 2:28:09
339 573 BISCIO LAURENT D 66 5:51:45 2:29:11
340 2245 AUGIER FABRICE E 111 5:52:16 2:29:42
341 837 DESMIDT ROBERT F 79 5:52:16 2:29:42
342 2113 MANCINI ROBERT E 112 5:52:18 2:29:44
343 543 LAUGEROTTE FRANCOIS F 80 5:52:20 2:29:46
344 2239 SOUVET NICOLAS C 36 5:52:41 2:30:07
345 2086 MAGNAUD NADINE B 4 5:52:57 2:30:23
346 2311 MURPHY CHRIS E 113 5:52:58 2:30:24
347 770 ROTGER JACQUES G1 30 5:55:22 2:32:48
348 654 DE JONG PIETER F 81 5:55:42 2:33:08
349 557 BLOMME GUNTER E 114 5:58:25 2:35:51
350 558 VERPLANCKE EDDY E 115 5:59:14 2:36:40
351 2135 GANEM MARC F 82 5:59:32 2:36:58
352 2172 DAUMOND JEAN CLAUDE G1 31 5:59:33 2:36:59
353 511 WILLIAMS SIMON D 67 6:00:07 2:37:33
354 349 MALLET GERARD G1 32 6:00:30 2:37:56
355 2073 FARIBAULT MICHEL G1 33 6:03:42 2:41:08
356 362 BRETILLE J.PIERRE E 116 6:03:48 2:41:14
357 674 DE LANGE LEO G1 34 6:04:48 2:42:14
358 2346 VERHEYEN MICHEL E 117 6:05:05 2:42:31
359 2329 BONNEAU FREDERIC D 68 6:06:14 2:43:40
360 2138 GIRODOLLE MARC G1 35 6:13:38 2:51:04
361 2316 FAURE ANDRE G2 3 6:14:20 2:51:46
362 844 BEEN GERRIT F 83 6:15:47 2:53:13
363 2174 JACOB CLAUDE G1 36 6:17:13 2:54:39
364 2094 LEROY GERARD F 84 6:17:15 2:54:41
365 2098 VAN GILS ROZA B 5 6:18:04 2:55:30
366 2312 KIRKHAM RICHARD D 69 6:20:18 2:57:44
367 836 BECART FRANCIS G1 37 6:22:22 2:59:48
368 2293 VIS JAN E 118 6:24:18 3:01:44
369 2292 BARTHES DIDIER F 85 6:25:32 3:02:58
370 652 VAN DER HARST DICK F 86 6:27:04 3:04:30
371 2142 STEINER NADIA B 6 6:28:20 3:05:46
372 2272 HAMMANN SUZANNE AB 13 6:28:48 3:06:14
373 705 CORONADO COSTA CESAR I 1 6:29:07 3:06:33
374 2277 ALEWIJNSE HANS F 87 6:29:54 3:07:20
375 74 SOUFFLET JEAN PIERRE G2 4 6:30:39 3:08:05
376 851 ELSINGA WILKO F 88 6:30:41 3:08:07
377 852 VELTMAN NIEK F 89 6:30:41 3:08:07
378 2278 VAN WEERS HENK F 90 6:30:52 3:08:18
379 676 ZIJP DIRK F 91 6:31:31 3:08:57
380 614 VAN DUIJN WIM F 92 6:33:36 3:11:02
381 626 LECUYER YANN D 70 6:36:54 3:14:20
382 509 HUGHES BEN D 71 6:47:47 3:25:13
383 512 NORDON IAN D 72 6:47:48 3:25:14
384 2093 VERWEY MICHELLE AB 14 6:47:53 3:25:19
385 2327 HAMON DIDIER E 119 6:48:55 3:26:21
386 2140 SICRE CHRISTOPHE D 73 7:05:54 3:43:20
387 585 SIODLAK ERWIN F 93 7:10:45 3:48:11
388 616 VERHAAR JC F 94 7:21:12 3:58:38
389 2105 KOENIG BARBARA AB 15 7:37:24 4:14:50
390 595 CLARK JULIAN E 120 9:16:20 5:53:46
391 637 BELLAMY FRANCIS E 121 10:09:08 6:46:34

Na górę 









Na górę  
 Strefa prywatna   Prawa autorskie-Copyright: Ciśnijcie tu żeby przeczytać!