Velovelo
Português Nederlands 日本語 中文
Español English čeština slovenčina
русский italiano polski norsk
français Deutsch svenska عربي
 
 poprzednia strona
 Wyślij znajomemu
 Aby wydrukować
 ---> La Claudio Chiappucci 2010 : résultats du 161 km

Cl...Dos.NomPrénomCat.C.cTemps..Moy
1 3 LEBLACHER ERIC B 1 4:34:37 35,2
2 31 PORTANIER TONY A 1 4:34:38 35,2
3 260 MARTIN JEAN-CHARLES B 2 4:34:38 35,2
4 4 GOMES AUGUSTO B 3 4:34:40 35,2
5 1 CHIAPPUCCI Claudio C 1 4:35:32 35,1
6 144 HERBIN LAURENT C 2 4:39:08 34,6
7 96 SATGE JEAN-FRANCOIS B 4 4:39:09 34,6
8 219 BIZARD SEBASTIEN B 5 4:39:15 34,6
9 262 JEANNIN GUILLAUME A 2 4:39:16 34,6
10 254 RAMIREZ MEJIA GERARDO B 6 4:43:35 34,1
11 38 FLEURY JEFFRAY A 3 4:43:45 34
12 221 HENRION JONATHAN A 4 4:47:23 33,6
13 259 DEMESY FRANCK C 3 4:48:30 33,5
14 13 HUPEL YVES C 4 4:48:30 33,5
15 15 SIMON YVES D 1 4:48:30 33,5
16 63 MULOT STEPHANE B 7 4:48:30 33,5
17 197 DUSSABLY STEPHANE B 8 4:48:30 33,5
18 195 QUINTILLA LOPEZ JOSE A 5 4:48:30 33,5
19 249 TILMAN ALAIN C 5 4:48:31 33,5
20 178 DIERKENS VIVIEN B 9 4:48:31 33,5
21 173 PUCCIANTI PASCAL D 2 4:48:31 33,5
22 233 CLERC JEROME E 1 4:48:31 33,5
23 185 MANNEQUIN MAXIME A 6 4:48:31 33,5
24 130 COISY STEVE B 10 4:48:32 33,5
25 39 CUNEY YGOR D 3 4:48:32 33,5
26 146 LONCLE YANNICK C 6 4:48:32 33,5
27 252 SERTHELON DAMIEN B 11 4:48:32 33,5
28 115 MORISSET GILLES D 4 4:48:32 33,5
29 119 DEGOIS RAPHAËL B 12 4:48:32 33,5
30 256 LEFEVRE CYRIL A 7 4:48:33 33,5
31 62 MAHE GILLES C 7 4:48:33 33,5
32 163 RABILLON GREGORY B 13 4:48:33 33,5
33 22 DUBOSC THIERRY D 5 4:48:33 33,5
34 194 NICOLAS MICHEL C 8 4:48:34 33,5
35 17 GOMBERT PHILIPPE C 9 4:48:36 33,5
36 261 SCHAFFMON FREDERIC B 14 4:48:37 33,5
37 170 LECART PATRICE C 10 4:48:51 33,4
38 149 TALPAERT CEDRIC A 8 4:48:55 33,4
39 58 DHAUSSY FREDERIC C 11 4:49:01 33,4
40 232 BENITEZ JOSE B 15 4:49:11 33,4
41 247 BIZOUARD MICKAEL A 9 4:50:21 33,3
42 52 ENFERT JEAN PIERRE E 2 4:55:12 32,7
43 238 MEYVISCH HERVE C 12 4:55:20 32,7
44 243 LEBIGRE OLIVIER C 13 4:55:20 32,7
45 41 DUMAY BERTRAND C 14 5:00:42 32,1
46 21 BESSON FREDERIC B 16 5:00:42 32,1
47 104 GOUSSAULT FLORENT B 17 5:00:42 32,1
48 124 THIMON GILBERT C 15 5:00:43 32,1
49 105 BARDIN PHILIPPE D 6 5:00:43 32,1
50 60 CAPELLE LUC C 16 5:00:43 32,1
51 129 MERCHIE DAVID B 18 5:01:41 32
52 246 BERTHIER ERIC C 17 5:01:43 32
53 234 JAMEAUX BERNARD E 3 5:01:43 32
54 153 BOISBEAU DOMINIQUE D 7 5:01:43 32
55 241 BOREY ROBERT E 4 5:01:43 32
56 156 RAMON MIGUEL C 18 5:01:45 32
57 131 SERGENT SYLVAIN C 19 5:01:45 32
58 6 CARCERONI CLAUDIA W2 1 5:01:47 32
59 35 LESPAGNOL LAURENT B 19 5:04:40 31,7
60 10 FEYTONS PATRICK E 5 5:04:42 31,7
61 47 JOSSERAND MICHEL C 20 5:04:43 31,7
62 9 STAELENS BERENGERE W1 1 5:04:43 31,7
63 81 GUINOISEAU LINDA W1 2 5:04:44 31,7
64 93 LOURS HERVE C 21 5:04:44 31,7
65 46 MARILLER BERNARD D 8 5:04:44 31,7
66 44 TORTOCHAUX BERNARD E 6 5:04:45 31,7
67 154 LE HEC PASCAL C 22 5:04:45 31,7
68 134 PARIS JEAN-MICHEL D 9 5:04:45 31,7
69 171 LAHOUSSINE GERARD D 10 5:04:45 31,7
70 103 HENO THOMAS A 10 5:04:46 31,7
71 147 PUICERCUS JOSE D 11 5:04:47 31,7
72 172 TOURNAZOU CHRISTOPHE C 23 5:04:48 31,7
73 189 EYRAUD CEDRIC C 24 5:04:53 31,7
74 120 CORNU MAURICE E 7 5:08:53 31,3
75 37 LEBOUGRE JEAN-MICHEL D 12 5:10:14 31,1
76 19 COINON JEAN-PIERRE D 13 5:10:15 31,1
77 14 BIZIERES MICHEL E 8 5:10:15 31,1
78 237 APICELLA FRANCOIS C 25 5:10:15 31,1
79 118 VOUILLON BERNARD D 14 5:10:15 31,1
80 116 DUCREUX ROBERT E 9 5:10:16 31,1
81 202 FELEMEZ MARC C 26 5:10:17 31,1
82 228 BESCOND PATRICK D 15 5:10:20 31,1
83 80 DEJONGHE DIDIER D 16 5:10:22 31,1
84 11 GUERNUT PASCAL B 20 5:10:38 31,1
85 18 DECLOIS JEAN-CLAUDE E 10 5:12:00 31
86 2 MONET CORINNE W2 2 5:12:12 30,9
87 211 GILI JEROME B 21 5:12:12 30,9
88 29 FLEURY FRANCK C 27 5:12:12 30,9
89 7 MARINOZZI Fernando B 22 5:12:12 30,9
90 255 BUFFET SYLVAIN Hand 1 5:12:13 30,9
91 160 MAIROT JOCELYN B 23 5:12:13 30,9
92 56 FIGEA MARTIN A 11 5:12:13 30,9
93 245 DOUCET CHRISTOPHE B 24 5:15:28 30,6
94 244 GROSETETE OLIVIER C 28 5:15:28 30,6
95 242 GIRRER CHRISTOPHE B 25 5:15:28 30,6
96 88 ZUNINO PASCAL B 26 5:15:47 30,6
97 248 BIZOUARD XAVIER B 27 5:18:10 30,4
98 24 MANSIO GUY C 29 5:19:40 30,2
99 51 HERVY ERIC C 30 5:19:42 30,2
100 76 SCOPEL YOHANN B 28 5:19:42 30,2
101 235 PION SEBASTIEN B 29 5:19:42 30,2
102 227 DENONCIN HERVE C 31 5:19:48 30,2
103 198 ROBINEAU HERVE C 32 5:20:10 30,2
104 92 VALLADE ERIC D 17 5:20:55 30,1
105 213 BOURGEOT MATHIEU A 12 5:20:58 30,1
106 110 BONNEAU RICHARD D 18 5:20:59 30,1
107 12 DELARACE PHILIPPE C 33 5:21:04 30,1
108 114 BROGNIART FREDERIC C 34 5:21:06 30,1
109 220 COSTABEBER LUIGI D 19 5:21:23 30,1
110 206 MENETRIER ARNAUD A 13 5:21:35 30
111 145 BOURREAU PASCAL C 35 5:21:36 30
112 239 GIRARD JEAN-LUC D 20 5:21:37 30
113 67 BRAIBANT PATRICK D 21 5:21:37 30
114 48 CAUSERET ERIC C 36 5:21:38 30
115 155 GUICHARD CHRISTIAN D 22 5:21:41 30
116 8 ANNOT CHRISTOPHE B 30 5:21:54 30
117 205 DRUOTON JOËL E 11 5:21:59 30
118 75 HASSOUX BERTRAND C 37 5:25:38 29,7
119 226 RIOU JEAN-FRANCOIS D 23 5:25:38 29,7
120 66 LE GOAS RENE E 12 5:25:38 29,7
121 55 METAIS PHILIPPE D 24 5:25:38 29,7
122 53 BARTHE JEAN-FRANCOIS B 31 5:25:41 29,7
123 182 GRADOZ CHRISTIAN D 25 5:25:41 29,7
124 159 MAIROT LOÏC B 32 5:25:43 29,7
125 91 FREMERY PATRICK D 26 5:25:50 29,6
126 192 PEREZ JEAN-MARIE D 27 5:25:50 29,6
127 184 GALIZZI CYRIL B 33 5:25:50 29,6
128 82 MARCHAND REGIS C 38 5:25:52 29,6
129 180 BAILLON ALAIN E 13 5:25:52 29,6
130 251 OBIOL JOSE E 14 5:25:57 29,6
131 214 SIMONOT VINCENT C 39 5:25:59 29,6
132 59 FONVIEILLE HENRI D 28 5:26:00 29,6
133 186 JANVIER LAURENT C 40 5:27:38 29,5
134 90 NEBOUT DANIEL D 29 5:28:23 29,4
135 190 AUBERT JEROME C 41 5:29:36 29,3
136 225 HATON CYRILLE B 34 5:29:36 29,3
137 70 BELLIO JEAN-FRANCOIS C 42 5:29:54 29,3
138 240 METZ THIERRY C 43 5:31:29 29,1
139 65 CHARLET STEPHANE B 35 5:32:40 29
140 167 SAGASPE THIERRY C 44 5:32:40 29
141 188 MARTIN JEAN-CLAUDE D 30 5:32:41 29
142 25 MICHEL GILLES C 45 5:32:45 29
143 217 FEUCHOT JEAN-MARC E 15 5:32:53 29
144 199 JOLISSAINT GERARD C 46 5:32:55 29
145 132 VUILLEMIN EMMANUEL B 36 5:32:59 29
146 87 DEJONGHE LUDOVIC B 37 5:33:08 29
147 78 BLAIN JEAN-PASCAL D 31 5:33:36 29
148 203 GARCIA MAXIME B 38 5:34:36 28,9
149 151 WANE ABDOUL C 47 5:38:23 28,5
150 230 ROLLIER DOMINIQUE C 48 5:38:26 28,5
151 127 GAULON DOMINIQUE D 32 5:38:40 28,5
152 222 CHATELIN FABRICE C 49 5:38:44 28,5
153 140 ALBERT GHISLAIN D 33 5:40:54 28,3
154 100 DEVEZ MICHEL C 50 5:41:49 28,3
155 69 LUNARDELLI DANIEL D 34 5:41:49 28,3
156 77 CHARBONNIER CLAUDE E 16 5:41:53 28,3
157 210 BERTRAND CLAUDE C 51 5:41:53 28,3
158 68 JORGE NORBERT D 35 5:41:53 28,3
159 191 CORONADO JEAN-PIERRE D 36 5:41:56 28,2
160 215 LAMALLE GILLES C 52 5:42:00 28,2
161 125 DUMONT GERVAIS D 37 5:43:28 28,1
162 148 DEPLECHIN PHILIPPE D 38 5:44:20 28,1
163 112 BOSONI STEPHANE C 53 5:44:32 28
164 175 GOUMY PHILIPPE C 54 5:44:33 28
165 98 CANINI CYRIL B 39 5:46:47 27,9
166 97 MAURIANGE CEDRICK A 14 5:46:49 27,9
167 94 MORIN DIDIER C 55 5:46:54 27,8
168 40 COLLIGNON GERARD D 39 5:46:54 27,8
169 50 COTGREAVE MIKE E 17 5:51:26 27,5
170 152 BODIN YVAN B 40 5:53:00 27,4
171 36 LIGER DIDIER D 40 5:53:02 27,4
172 216 PIQUET ROBERT D 41 5:53:37 27,3
173 128 CARTIER BRICE E 18 5:53:38 27,3
174 109 DONDEL JEAN-CLAUDE E 19 5:54:13 27,3
175 123 SANNIER JEAN-LOUIS E 20 5:54:13 27,3
176 174 SAMMUT JEAN-PIERRE D 42 5:54:16 27,3
177 168 TOBIN CIARAN A 15 5:54:20 27,3
178 224 ARLOT FRANCIS B 41 5:54:23 27,3
179 223 GRANGER YVON C 56 5:54:23 27,3
180 141 COLLYN DAVID C 57 5:54:26 27,3
181 102 POPOVICS PIERRE D 43 5:56:27 27,1
182 164 ALSINA ROBERT D 44 5:56:43 27,1
183 122 LAMBLIN ISABELLE W2 3 5:56:44 27,1
184 30 AUBERT CHRISTOPHE C 58 5:56:51 27,1
185 236 POTHIER SEBASTIEN A 16 5:59:35 26,9
186 157 VALLEZ FRANCIS D 45 6:01:16 26,7
187 176 MAILLARD DANIEL D 46 6:01:35 26,7
188 229 VALJON MICHEL D 47 6:04:01 26,5
189 86 LARONZE FRED C 59 6:04:34 26,5
190 231 EFFERTZ ALEXANDRE A 17 6:04:34 26,5
191 166 BOSS BARBARA W2 4 6:04:34 26,5
192 43 BONNAMOUR JOËL E 21 6:04:35 26,5
193 204 FERROUILLET MICHEL E 22 6:09:13 26,2
194 208 CHATENAY CHRISTOPHE C 60 6:09:14 26,2
195 133 LAMBERT GUY E 23 6:09:26 26,1
196 57 KELLER PATRICK D 48 6:11:56 26
197 79 BEY DOMINIQUE D 49 6:12:00 26
198 126 BELIART JEAN-PAUL D 50 6:13:04 25,9
199 158 MOUGEL DOMINIQUE D 51 6:14:50 25,8
200 162 DUCAROUGE BRUNO C 61 6:16:38 25,6
201 42 BOUYSSOU HENRI C 62 6:17:09 25,6
202 121 JASPERS ROY C 63 6:17:27 25,6
203 45 DURAND GUY E 24 6:19:03 25,5
204 258 ANGELINIADS CATHERINE W3 1 6:20:49 25,4
205 257 MOSSON GERARD D 52 6:20:49 25,4
206 207 COUCHOUX PASCAL C 64 6:20:54 25,4
207 108 PENALVA EMMANUEL E 25 6:23:57 25,2
208 49 MOUGEL BERNARD D 53 6:26:51 25
209 72 GRANDET GERARD D 54 6:26:51 25
210 136 PITTET GERARD D 55 6:27:54 24,9
211 183 CHAPALAIN JACQUES C 65 6:27:54 24,9
212 54 BARTHE ISABELLE W1 3 6:27:54 24,9
213 139 ALBERT CELINE W1 4 6:27:55 24,9
214 135 MATRAT ALAIN D 56 6:27:56 24,9
215 201 DIOT CHRISTIAN E 26 6:35:41 24,4
216 200 MARTINET JEAN-PAUL D 57 6:35:41 24,4
217 61 PORCHER YVES E 27 6:40:07 24,1
218 111 PENNING JOB E 28 7:00:01 23
219 73 BONEL MICHEL E 29 7:02:15 22,9
220 143 BAUDOUIN JEAN-MARC D 58 7:02:19 22,9
221 196 GRUMLER BERNARD E 30 7:10:55 22,4
222 106 THIERRI ALAIN C 66 7:12:58 22,3

Na górę 









Na górę  
 Strefa prywatna   Prawa autorskie-Copyright: Ciśnijcie tu żeby przeczytać!