Velovelo
Português Nederlands 日本語 中文
Español English čeština slovenčina
русский italiano polski norsk
français Deutsch svenska عربي
 
 poprzednia strona
 Wyślij znajomemu
 Aby wydrukować
 ---> La Luis Ocaña Orbéa 2010 : résultats du 150 km

Cl...Dos.Nom prénomCat.C.cTemps...Moy...Ecart
1 128 DHINNIN MICKAEL B 1 3:57:40 37.86 0
2 7 ALAITZ DAMIEN A 1 3:58:55 37.67 0:01:15
3 5 DUPRAT LAURENT A 2 4:01:05 37.33 0:03:25
4 109 RUBIO PHILIPPE A 3 4:01:07 37.32 0:03:27
5 33 CAYRE PATRICK C 1 4:01:12 37.31 0:03:32
6 3 ROUSSEAU NICOLAS A 4 4:01:13 37.31 0:03:33
7 118 GUIDI JEROME W3 1 4:01:13 37.31 0:03:33
8 60 DOUCET LAURENT C 2 4:01:14 37.30 0:03:34
9 157 GUERRERO MAXIME A 5 4:01:16 37.30 0:03:36
10 124 ESTAY ANTHONY B 2 4:01:17 37.30 0:03:37
11 134 MORIN JULIEN A 6 4:01:30 37.26 0:03:50
12 148 CAZALA CHRISTOPHE A 7 4:01:52 37.21 0:04:12
13 35 PARNAUT MAURICE C 3 4:02:03 37.18 0:04:23
14 196 JORAGOYHEN FABRICE B 3 4:02:22 37.13 0:04:42
15 70 QUENET CHRISTOPHE C 4 4:08:36 36.20 0:10:56
16 115 DARAILLANS FABIEN A 8 4:08:43 36.18 0:11:03
17 2 LABARTHE DIDIER C 5 4:08:44 36.18 0:11:04
18 90 CANO NOEL B 4 4:08:44 36.18 0:11:04
19 174 SAINT MARTIN MICKAEL A 9 4:08:45 36.18 0:11:05
20 89 LECAVELLIER LUDOVIC B 5 4:08:46 36.17 0:11:06
21 49 CLEMENT PHILIPPE C 6 4:08:46 36.17 0:11:06
22 41 RICHARD MICHEL E 1 4:08:47 36.17 0:11:07
23 130 GIL GUY E 2 4:08:48 36.17 0:11:08
24 17 DUVERGE LAURENT B 6 4:08:49 36.17 0:11:09
25 14 BAROTIN FRANCIS D 1 4:08:50 36.16 0:11:10
26 102 VANDAELE PASCAL D 2 4:08:52 36.16 0:11:12
27 189 LABEIG FRANCK C 7 4:08:52 36.16 0:11:12
28 50 CAPDEPON JEAN PIERRE C 8 4:08:53 36.16 0:11:13
29 167 MONTO JOEL D 3 4:08:56 36.15 0:11:16
30 166 KAUFMAN WILLY B 7 4:08:56 36.15 0:11:16
31 132 BARDE BRUNO C 9 4:08:58 36.14 0:11:18
32 195 GARAT ETOR B 8 4:08:58 36.14 0:11:18
33 173 CAUMONT PASCAL C 10 4:09:02 36.13 0:11:22
34 43 RESTOIN GIL ANDRE B 9 4:09:15 36.10 0:11:35
35 62 MALVY STEPHANE B 10 4:10:45 35.89 0:13:05
36 146 GUINLE JEAN PIERRE C 11 4:11:19 35.81 0:13:39
37 16 CHATAGNE ALAIN D 4 4:14:16 35.39 0:16:36
38 150 JOURDAN PATRICE C 12 4:14:16 35.39 0:16:36
39 104 BASSO ERIC C 13 4:14:17 35.39 0:16:37
40 127 CAPDEBOSCQ RAYMOND D 5 4:14:18 35.39 0:16:38
41 83 LAVIGNE CLAUDE E 3 4:14:19 35.38 0:16:39
42 186 LEMOINE STEPHANE A 10 4:14:19 35.38 0:16:39
43 159 BAILLET LAURENT C 14 4:14:19 35.38 0:16:39
44 168 MOZAS THIERRY C 15 4:14:23 35.37 0:16:43
45 140 MARINDA THIERRY C 16 4:14:23 35.37 0:16:43
46 153 GARCIM JEAN MICHEL D 6 4:14:24 35.37 0:16:44
47 110 FOURNIER DOMINIQUE D 7 4:14:25 35.37 0:16:45
48 20 BRISSET FABRICE B 11 4:14:25 35.37 0:16:45
49 84 DESCLAUX LAURENT C 17 4:14:26 35.37 0:16:46
50 26 LACOUTURE LAJUGIE THOMA C 18 4:14:27 35.37 0:16:47
51 172 DUBAQUIER GERARD D 8 4:14:27 35.37 0:16:47
52 123 DOUTHE LAURENT B 12 4:14:27 35.37 0:16:47
53 91 DAUBA JEAN LOUIS E 4 4:14:28 35.36 0:16:48
54 51 CARRASCO PHILIPPE C 19 4:14:29 35.36 0:16:49
55 103 BOURGUIGNON PIERRE D 9 4:14:29 35.36 0:16:49
56 154 LAUZE LUDOVIC B 13 4:14:30 35.36 0:16:50
57 42 THEPAUT GUY E 5 4:14:30 35.36 0:16:50
58 12 AIZPURU RENE D 10 4:14:31 35.36 0:16:51
59 100 LE CORRE JEAN CHRISTOPH C 20 4:14:31 35.36 0:16:51
60 151 DUCASSE GERARD C 21 4:14:31 35.36 0:16:51
61 190 NAY PHILIPPE C 22 4:14:32 35.35 0:16:52
62 27 HULOT THIERRY D 11 4:14:32 35.35 0:16:52
63 44 ANDOLFI JEAN PHILIPPE C 23 4:14:32 35.35 0:16:52
64 11 DOUAILIN LAURENT C 24 4:14:36 35.34 0:16:56
65 71 PEYROUX STEPHANE B 14 4:14:38 35.34 0:16:58
66 108 ARRIUBERGE ALAIN C 25 4:14:43 35.33 0:17:03
67 188 MAHE DAVID B 15 4:14:44 35.33 0:17:04
68 34 CAZADE OLIVIER C 26 4:14:44 35.33 0:17:04
69 160 ELIZAGARAY RAYMOND D 12 4:15:28 35.22 0:17:48
70 170 SAUBION JEROME B 16 4:16:17 35.11 0:18:37
71 164 MORERE GILLES B 17 4:16:23 35.10 0:18:43
72 116 GABASTON REMY A 11 4:17:54 34.89 0:20:14
73 53 SELIVERT CHRISTOPHE C 27 4:27:07 33.69 0:29:27
74 48 MOURIN CAMILLE D 13 4:27:27 33.65 0:29:47
75 178 BAYENS VINCENT C 28 4:27:28 33.64 0:29:48
76 22 BASSERY ANDRE E 6 4:27:28 33.64 0:29:48
77 36 BARRES CHRISTIAN E 7 4:27:33 33.63 0:29:53
78 169 ITOIZ JOSEPH E 8 4:27:37 33.63 0:29:57
79 129 ALLUE PHILIPPE C 29 4:27:37 33.63 0:29:57
80 161 GALINIER ANDRE D 14 4:27:38 33.62 0:29:58
81 61 CAZENAVE HERVE C 30 4:27:39 33.62 0:29:59
82 86 GOTTERI VINCENT B 18 4:27:40 33.62 0:30:00
83 4 TOURNIER JANY B 19 4:28:12 33.55 0:30:32
84 187 GONZALEZ BASTIEN A 12 4:33:51 32.86 0:36:11
85 6 TISNERA ALAIN C 31 4:33:52 32.86 0:36:12
86 46 TENOT PATRICK C 32 4:33:55 32.85 0:36:15
87 181 GODARD STEPHANE C 33 4:33:55 32.85 0:36:15
88 143 GALTIE JEAN FRANCOIS D 15 4:33:57 32.85 0:36:17
89 40 PERNIN DENIS C 34 4:33:59 32.84 0:36:19
90 25 LACOUTURE LAJUGIE MARTI B 20 4:34:00 32.84 0:36:20
91 29 PITOUX CHRISTIAN D 16 4:34:00 32.84 0:36:20
92 8 BUTTEZ BERNARD D 17 4:34:02 32.84 0:36:22
93 54 PLANTEFEVE GWENAEL B 21 4:34:05 32.83 0:36:25
94 31 LAISEMENT JEAN ROLAND C 35 4:34:07 32.83 0:36:27
95 9 FLAVIGNARD BERNARD E 9 4:34:09 32.82 0:36:29
96 197 WEBER NICOLAS B 22 4:34:09 32.82 0:36:29
97 106 LECHANOINE HUBERT D 18 4:34:11 32.82 0:36:31
98 142 RICHEZ CLAUDE D 19 4:34:59 32.72 0:37:19
99 15 BLANC PHILIPPE D 20 4:35:40 32.64 0:38:00
100 192 MANZANO RAPHAEL C 36 4:38:34 32.30 0:40:54
101 101 LATTE OLIVIER B 23 4:38:37 32.30 0:40:57
102 111 LALANNE ROLAND E 10 4:38:37 32.30 0:40:57
103 66 DIES JACQUES D 21 4:38:37 32.30 0:40:57
104 13 NAULLEAU BERNARD D 22 4:38:38 32.30 0:40:58
105 163 ROUDEY STEPHANE B 24 4:38:39 32.29 0:40:59
106 177 VIDOR GERARD E 11 4:38:39 32.29 0:40:59
107 92 FALQUIER LAURENT D 23 4:38:40 32.29 0:41:00
108 185 PRAMPORT PATRICK B 25 4:38:41 32.29 0:41:01
109 58 LOUBERE VINCENT C 37 4:38:41 32.29 0:41:01
110 162 BANZO PHILIPPE C 38 4:38:42 32.29 0:41:02
111 68 LANSALOT JEAN MARC D 24 4:38:42 32.29 0:41:02
112 176 PEBAYLE SERGE E 12 4:38:44 32.28 0:41:04
113 125 MONTET CHRISTIAN E 13 4:38:44 32.28 0:41:04
114 147 CONDE JEAN MICHEL B 26 4:38:45 32.28 0:41:05
115 183 LACORNE PATRICK D 25 4:38:46 32.28 0:41:06
116 121 CAVAREC FRANCK C 39 4:38:49 32.27 0:41:09
117 135 NANDAISVAN ROVRYTLLAY B 27 4:38:49 32.27 0:41:09
118 158 BLOT PAULIN A 13 4:38:50 32.27 0:41:10
119 1 BOTTERO FABRICE W3 2 4:38:51 32.27 0:41:11
120 37 BIBENS MICHEL E 14 4:38:52 32.27 0:41:12
121 193 CAMELEYRE JEAN MARC D 26 4:38:52 32.27 0:41:12
122 180 DARRICAU FRANCK C 40 4:38:54 32.26 0:41:14
123 144 SOULE CHRISTOPHE D 27 4:38:56 32.26 0:41:16
124 175 SUHUBEITTE BERNARD C 41 4:38:58 32.26 0:41:18
125 80 DAGUERRE PHILIPPE C 42 4:39:03 32.25 0:41:23
126 184 DEFFRESNES DIMITRI C 43 4:39:04 32.25 0:41:24
127 191 MORTERA MARC A 14 4:39:35 32.19 0:41:55
128 113 PERCHAT PIERRE E 15 4:39:35 32.19 0:41:55
129 38 PETIT FREDY C 44 4:42:54 31.81 0:45:14
130 136 DUPI JEAN CLAUDE D 28 4:49:16 31.11 0:51:36
131 30 ELDUAYEN RAMOUNTCHO E 16 4:49:17 31.11 0:51:37
132 72 PIERRE RENE E 17 4:49:17 31.11 0:51:37
133 39 LURGO PATRICE E 18 4:49:18 31.10 0:51:38
134 65 VIGNERES JEAN LOUIS C 45 4:52:06 30.81 0:54:26
135 85 VERCAUTEREN GEORGES E 19 4:52:06 30.81 0:54:26
136 145 PROVENCE SERGE D 29 4:52:06 30.81 0:54:26
137 82 RAGUE BERNARD D 30 4:52:06 30.81 0:54:26
138 182 GARAT JEAN PIERRE D 31 4:52:08 30.80 0:54:28
139 137 BORDENAVE JEAN PIERRE D 32 4:52:09 30.80 0:54:29
140 171 RABOT DAVID C 46 4:52:11 30.80 0:54:31
141 179 VIROT ALAIN C 47 4:52:11 30.80 0:54:31
142 95 DOGGETT FRANCK C 48 4:52:12 30.80 0:54:32
143 88 CANON JACQUES C 49 4:52:12 30.80 0:54:32
144 23 THUREAU GISELE W3 1 4:52:18 30.79 0:54:38
145 152 CONSTANT JEAN LUC C 50 4:52:18 30.79 0:54:38
146 52 BECAM JEAN YVES D 33 4:52:19 30.78 0:54:39
147 77 LAFORIE PATRICK D 34 4:52:20 30.78 0:54:40
148 69 DEBES ERIC D 35 4:52:30 30.76 0:54:50
149 107 LESGARDS FREDERIC C 51 4:52:33 30.76 0:54:53
150 93 FILLIOUX THIERRY D 36 4:53:29 30.66 0:55:49
151 99 LORY PASCAL C 52 4:53:35 30.65 0:55:55
152 112 AUBRIT JACQUY C 53 4:53:50 30.62 0:56:10
153 63 DIEUMEGARD BERNARD D 37 4:55:40 30.43 0:58:00
154 32 BOILDIEU JEAN PIERRE E 20 4:56:02 30.40 0:58:22
155 18 MODIN PATRICK D 38 4:56:12 30.38 0:58:32
156 133 CLEMENT CYRIL B 28 4:56:13 30.38 0:58:33
157 59 GRIMAUX ALAIN D 40 5:03:19 29.67 1:05:39
158 45 PACOT DENIS B 29 5:03:25 29.66 1:05:45
159 55 QUILEZ PEDRO E 23 5:03:30 29.65 1:05:50
160 24 DAUBA JEAN PAUL E 24 5:03:30 29.65 1:05:50
161 78 OCCHIONERO MICHEL C 60 5:09:34 29.07 1:11:54
162 126 CLEMENT JOEL D 41 5:10:32 28.98 1:12:52
163 122 DAVEREDE SOPHIE W2 1 5:10:34 28.97 1:12:54
164 120 DEPOORTER ALAIN E 25 5:10:36 28.97 1:12:56
165 138 GOURGEON MICKAEL B 30 5:13:45 28.68 1:16:05
166 73 DUPOUY GEORGES E 26 5:13:49 28.67 1:16:09
167 47 ANSQUER MARCEL E 27 5:13:50 28.67 1:16:10
168 64 MORAT CHRISTIAN C 61 5:13:54 28.67 1:16:14
169 117 GABORIAUD JEAN PIERRE D 42 5:18:48 28.23 1:21:08
170 119 DUCHESNE CYRILLE A 16 5:19:15 28.19 1:21:35
171 21 LANOELLE ALAIN D 43 5:21:07 28.02 1:23:27
172 156 RICHET PHILIPPE C 62 5:29:46 27.29 1:32:06
173 94 DARBLAY CHRISTIAN E 28 5:39:43 26.49 1:42:03
174 194 FLAJERLET ALAIN D 44 5:39:59 26.47 1:42:19
175 79 LATASTE ANDRE E 29 5:40:03 26.46 1:42:23
176 141 BADET PASCAL C 63 5:40:07 26.46 1:42:27
177 74 OLIVIER BERNARD E 32 5:40:10 26.45 1:42:30
178 96 BONNET MICHEL E 30 5:40:11 26.45 1:42:31
179 98 LEBRELLEC CHRISTOPHE B 31 5:40:12 26.45 1:42:32
180 81 CATALA BENOIT E 31 5:40:14 26.45 1:42:34
181 149 HAYE CLAUDE D 45 5:40:18 26.44 1:42:38

Na górę 









Na górę  
 Strefa prywatna   Prawa autorskie-Copyright: Ciśnijcie tu żeby przeczytać!