Velovelo
Português Nederlands 日本語 中文
Español English čeština slovenčina
русский italiano polski norsk
français Deutsch svenska عربي
 
 poprzednia strona
 Wyślij znajomemu
 Aby wydrukować
 ---> La Roland Fangille 2010 : résultats du 135 km

Cl...Dos.NomPrénomCat.Temps..
1 305 TRAUTMANIS MARTIN C 3:35:21
2 258 CHAVANON JEAN-LUC E 3:35:22
3 306 KARPIUK ADRIAN C 3:35:22
4 219 CHANAL HERVE E 3:35:22
5 203 ROUX JEAN-PASCAL E 3:35:22
6 288 DAVID GUILLAUME E 3:37:48
7 289 MANEZ PHILIPPE E 3:39:58
8 229 BERNEJO JEAN-CLAUDE D 3:39:59
9 285 POURTIER JEAN-MARC D 3:40:01
10 211 CHAPELLE JEREMIE C 3:44:13
11 204 LUBESPERE JEAN-FRANCOIS F 3:47:00
12 254 BEAUMOND PHILIPPE F 3:47:00
13 272 BOU ANDRE E 3:47:00
14 218 GONCALVES SERGE E 3:47:00
15 269 R0UX DIDIER E 3:47:00
16 235 SOBOUL LAURENT D 3:47:00
17 266 GOMES FERNANDO F 3:47:00
18 262 SONIER YVAN E 3:47:00
19 264 BOYER THIERRY E 3:47:00
20 304 TALAGRAND PIERRE C 3:47:00
21 286 JEANJEAN ERIC E 3:47:00
22 274 TESTARD THERY C 3:47:00
23 206 PASTOR JOSE-LUIS D 3:47:00
24 301 CHASSAING PHILIPPE E 3:54:15
25 299 BERENGER SEBASTIEN C 3:55:52
26 279 GOURON MICHEL E 3:55:52
27 238 CHAPEL FABIEN E 3:56:00
28 268 DURAND RAPHAEL E 3:56:27
29 256 MULLET GUILLAUME D 3:57:43
30 294 PESANDO GILLES E 3:57:43
31 276 POTIER DANIEL E 4:01:56
32 300 THIBAUD LAURENT D 4:01:57
33 207 GAILLARD FRANCK E 4:01:57
34 282 KINDER FREDERIC E 4:01:58
35 291 CHAPEL DANIEL F 4:03:04
36 271 ARNAC PHILIPPE E 4:03:10
37 259 PLISSONNIER MARC E 4:03:10
38 245 BELLUT MAXIME E 4:03:10
39 239 LOZE YVES G 4:03:10
40 234 RUIZ ALAIN G 4:03:10
41 257 DESPLANCHES FREDERIC E 4:03:10
42 275 FOURNIER PASCAL E 4:03:10
43 220 MALLET PATRICK G 4:03:10
44 209 GIORGI SYLVAIN F 4:03:10
45 292 SANCHEZ EMANUEL G 4:03:10
46 261 BETTINI GERARD G 4:03:10
47 222 CHARDES CHRISTOPHE D 4:03:10
48 231 FOUR JEAN-NOEL F 4:03:10
49 278 PITERS CHRISTIAN F 4:03:22
50 210 MENDEZ-NAVARRO STEPHANE D 4:03:50
51 297 BOURGEOIS DAVID E 4:08:24
52 240 CLEMENT MARC E 4:11:04
53 242 FLORES JOACQUIM E 4:12:58
54 243 BOISSIER LUDOVIC E 4:12:58
55 223 ANIZAN GILLES D 4:13:21
56 221 BONNEFOY ALAIN G 4:16:34
57 227 FINE FRANCOIS E 4:16:35
58 225 OZIOL BERNARD F 4:18:39
59 237 ALLEGRE MICHEL F 4:18:41
60 145 FABRE THIERRY E 4:18:41
61 287 ANTOINE FRANCIS G 4:18:43
62 281 REQUENA DANIEL G 4:18:49
63 212 ESCLANGON ISABELLE B 4:18:50
64 213 ESCLANGON FREDERIC E 4:19:04
65 307 DITOMA NICOLAS E 4:19:32
66 310 SABATIER THIBAULT C 4:19:32
67 295 DELABRE JEAN E 4:19:33
68 214 BOURDA OLIVIER D 4:23:13
69 249 BIZARD MAX G 4:23:18
70 302 LAFUENTE CHRISTOPHE E 4:23:18
71 246 POIROT THIERRY E 4:25:27
72 308 VALES OLIVIER E 4:31:22
73 303 TABUTEAU STEPHANE E 4:44:10
74 248 MARTIN WILLIAM E 4:50:07
75 228 GUIBERT SYLVAIN E 4:50:07
76 230 BOYER SERGE E 5:14:51
77 265 NADREAU JACK F 5:18:24
78 232 ALIX TONY E 5:46:24

Na górę 









Na górę  
 Strefa prywatna   Prawa autorskie-Copyright: Ciśnijcie tu żeby przeczytać!