Velovelo
Português Nederlands 日本語 中文
Español English čeština slovenčina
русский italiano polski norsk
français Deutsch svenska عربي
 
 poprzednia strona
 Wyślij znajomemu
 Aby wydrukować
 ---> La Roland Fangille 2010 : résultats du 92 km

Cl...Dos.NomPrénomCat.Temps..
1 65 BALEZ CEDRIC D 2:32:27
2 91 GONTHIER CEDRIC D 2:32:32
3 13 ROUZET ERIC E 2:33:42
4 130 REGNIER VIVIEN C 2:33:43
5 140 MERLE JULIEN D 2:33:43
6 90 HERAUD DIDIER F 2:33:43
7 110 PICOT THOMAS C 2:33:44
8 66 MARECHAL PHILIPPE F 2:33:44
9 93 PEDULLA BRUNO E 2:33:45
10 118 RIMOUX FABIEN E 2:33:46
11 4 BOSOM YVES G 2:33:47
12 96 BAKRETI NASSER C 2:33:47
13 52 MAURIN LAURENT D 2:34:10
14 116 DALMASSO DAVID D 2:34:11
15 33 COUDENE SEBASTIEN D 2:34:11
16 74 GARNIER JEAN-LUC E 2:34:12
17 29 PECOULT CHRISTIAN E 2:34:13
18 68 NAVARRO ANTHONY C 2:34:13
19 54 MOULIN WILLIAM D 2:34:20
20 108 ANDRE CHRISTIAN E 2:35:58
21 35 BETTENCOURT MARTIAL G 2:35:59
22 132 LUCCHIARI MAURO E 2:35:59
23 119 RIFFARD FRANCK E 2:35:59
24 92 GARCIA-SANCHEZ JOSE G 2:36:00
25 44 CHEYNEL JACQUES-ANDRE E 2:36:00
26 112 BEURVILLE WILLY D 2:36:00
27 107 LAUSSEL FABRICE D 2:36:00
28 82 PIERRE DOMINIQUE F 2:36:00
29 142 BONNET MICHEL E 2:36:00
30 15 BLANC THIERRY E 2:36:00
31 105 CHABOD HENRI E 2:36:00
32 283 BANON JEAN-LOUIS E 2:36:00
33 147 LOUBET PATRICK E 2:36:00
34 136 GIALDINI ALEANDRE D 2:36:00
35 62 AVANCES CHRISTOPHE E 2:36:04
36 20 RANC JEROME E 2:36:18
37 205 CHEYLAN STEPHANE E 2:36:19
38 131 CLAUZEL CHRISTOPHE E 2:36:22
39 120 ROGIER DOMINIQUE F 2:36:27
40 81 HERVY JEAN-PIERRE F 2:40:02
41 21 FABRE OLIVIER D 2:42:29
42 75 WAZNER JEAN-PAUL F 2:43:21
43 139 FRANCOIS CHRISTIAN 2:43:22
44 122 CHANTANT REMI D 2:45:58
45 127 PEJOT JEROME D 2:45:59
46 71 JOUFFRET DIDIER F 2:46:00
47 79 OWENS ERIK D 2:46:01
48 2 NOIRE CHRISTOPHE E 2:46:02
49 37 HAK CHRISTEL A 2:43:03
50 114 LLOVERAS CLAUDE E 2:46:20
51 28 DUPOUX PHILIPPE E 2:46:41
52 30 PESENTI ISABELLE B 2:46:41
53 32 PESENTI CHRISTIAN E 2:46:42
54 123 MARTI LOUIS F 2:46:42
55 103 SERRANO JEAN-FRANCOIS E 2:46:42
56 102 DURAND MICHEL F 2:46:43
57 73 DANIS PASCAL F 2:46:56
58 5 SOUICI DANIEL G 2:50:25
59 22 BENDINI BRUNO E 2:50:37
60 121 BAYLE JEAN-MARC E 2:51:13
61 40 GOSTINICCHI JEAN-LUC E 2:51:14
62 3 GINOUX FREDERIC D 2:52:58
63 57 MONTAGUD AUGUSTIN F 2:54:14
64 134 ROCHER PATRICE E 2:54:15
65 41 JARROT HENRY F 2:54:20
66 138 FARJAS JONATHAN C 2:54:22
67 126 COMBES JEAN-LOUIS G 2:54:25
68 124 ALIAGA JEAN-MARIE F 2:54:25
69 34 ETIENNE NATHALIE B 2:54:25
70 45 ROUX CHRISTOPHE E 2:54:25
71 36 ETIENNE PATRICK E 2:54:25
72 46 MOUNIER ROGER G 2:54:25
73 113 MOLINARI ROBERT G 2:54:25
74 61 POUPART PASCAL E 2:59:25
75 104 PRIVAT ERIC D 2:59:27
76 18 KWASNY STANISLAS G 2:59:34
77 117 MENARD FRANCK E 3:00:51
78 146 MAGNIN DENIS F 3:00:51
79 59 FRAISSE FREDERIC G 3:00:51
80 99 SOLIA DANIEL F 3:01:04
81 17 CHEVE PATRICK F 3:01:04
82 67 TRANCHARD JEAN-PIERRE G 3:01:04
83 129 BEN ABDESLEM G 3:04:35
84 208 BERNE FRANCOIS E 3:04:35
85 76 SILHOL DAVID D 3:05:11
86 23 HOUDEBINE RENE G 3:05:12
87 8 ALBINET CLAUDE G 3:05:13
88 98 FAYARD CHRISTIAN E 3:05:30
89 111 BENOIT JEAN-LOUIS F 3:05:48
90 38 ENJELVIN LOUIS G 3:06:13
91 87 ANGONIN SOPHIE B 3:06:24
92 89 COULOMB GERARD F 3:06:25
93 88 ANGONIN LAURENT E 3:06:27
94 260 SIMONATO FRANCOISE B 3:07:09
95 6 FOUREL ROLAND G 3:07:41
96 25 MUSSET BERNARD F 3:07:46
97 77 CHABAUD EMILE F 3:08:36
98 135 DICRANIAN CHRISTOPHE C 3:08:48
99 143 DELBIANCO GERARD G 3:08:48
100 109 CROUZET CHRISTIAN F 3:08:48
101 101 MARTIN DIDIER F 3:08:48
102 24 WISNIEWSKI GEORGES F 3:08:48
103 115 BOMPARD CHRISTIAN G 3:08:48
104 133 GONCALVES JOSE E 3:13:34
105 86 SPRUTTA DANIEL G 3:13:36
106 125 DELAUZUN DOMINIQUE E 3:17:00
107 217 CHAVOUTIER CLAUDE E 3:17:00
108 60 MALAFOSSE JEAN F 3:17:34
109 72 COURCELLE ANDRE G 3:17:35
110 100 CHANTANT TATIANA A 3:21:41
111 84 MACHEBOEUF FRANCIS G 3:23:28
112 51 MIQUELESTORENA CLAUDE G 3:23:39
113 12 DIAZ GINES G 3:23:59
114 80 OWENS-NOUVEL ANNE A 3:26:20
115 70 LANDIER ANDRE G 3:28:52
116 10 BERARD MARC E 3:30:55
117 263 DURET PIERRE G 3:32:15
118 224 CANTALOU MICHEL G 3:32:54
119 144 POTIER EDOUARD G 3:33:27
120 47 PY BERNARD G 3:33:30
121 9 ANDRIEUX CHRISTIAN G 3:33:31
122 27 HAMARD ERNEST G 3:34:34
123 31 SERON AMADOR G 3 ;35 ;47
124 63 BERTRAND PATRICK F 3:36:59
125 49 SUPPLIEN JEAN-MARC E 3:38:08
126 48 TARROUX ROLAND G 3:38:11
127 42 PERRIER MICHEL G 3:39:17
128 43 PACHET SYLVIA B 3:39:17
129 50 CHAUVELOT PHILIPPE F 3:42:02
130 56 BARBESANT LUDOVIC D 3:50:10
131 128 MAURIN JEAN F 3:50:11
132 19 NESME JEAN G 3:51:25
133 39 HOUDEBINE JEAN-PIERRE G 3:53:00
134 64 PONGE JACKY E 3:53:00

Na górę 









Na górę  
 Strefa prywatna   Prawa autorskie-Copyright: Ciśnijcie tu żeby przeczytać!