Velovelo
Português Nederlands 日本語 中文
Español English čeština slovenčina
русский italiano polski norsk
français Deutsch svenska عربي
 
 vorige pagina
 Stuur naar een vriend
 Print dit artikel
 ---> La Lily Bergaud 2011 : résultats du 80 km

Cl...Dos.Nom PrénomCat.Temps........EcartMoy
1 151 FERREIRA Patrick C 02h13’13 . 36,03
2 64 POISSON Thierry C 02h13’20 à 0’07 36
3 17 VERNE Florent C 02h13’29 à 0’09 35,96
4 81 JONCOUX Pierre A 02h13’59 à 0’30 35,83
5 105 MORIN Alexandre A 02h14’23 à 0’24 35,72
6 29 DAUDE Mathieu A 02h14’31 à 0’08 35,68
7 25 BLIGNY Daniel D 02h14’34 à 0’03 35,67
8 63 LAFONT Christian D 02h14’43 à 0’09 35,63
9 53 ALAZARD Jérome B 02h14’44 à 0’01 35,63
10 48 BRUHAT Thierry C 02h14’46 à 0’02 35,62
11 49 CORVAISIER Eric C 02h14’47 à 0’01 35,61
12 128 BESSON Laurent C 02h14’50 à 0’03 35,6
13 91 JAMBRINA Jean baptiste B 02h14’53 à 0’03 35,59
14 134 DUCROS Eric B 02h14’57 à 0’04 35,57
15 54 FONTANEL Jean Paul C 02h15’28 à 0’31 35,43
16 87 GRANIER Thierry B 02h17’20 à 1’52 34,95
17 88 BRUCHET Thierry C 02h17’47 à 0’27 34,84
18 131 PAGES Vincent A 02h17’47 " 34,84
19 30 MASSOULIER Guy D 02h17’56 à 0’09 34,8
20 92 SEGEVAL Sebastien B 02h17’56 " 34,8
21 21 TRESPAT Georges E 02h17’56 " 34,8
22 112 JOUANDIN Patrick C 02h17’56 " 34,8
23 140 MALZAC Jean François C 02h17’56 " 34,8
24 104 PRADALIER Francis D 02h17’56 " 34,8
25 18 ALAZARD Michel E 02h17’56 " 34,8
26 123 PETRE Rémi B 02h17’56 " 34,8
27 39 REYGADE Pierre C 02h20’15 à 2’19 34,22
28 103 BOUDOU Thierry B 02h20’42 à 0’27 34,12
29 15 CHEYMOL Quentin A 02h20’49 à 0’07 34,09
30 84 BENEZY Mickael A 02h21’23 à 0’34 33,95
31 120 DUSSOUCHAUD E 02h21’41 à 0’18 33,88
32 26 COMBE Jean-michel B 02h21’45 à 0’04 33,86
33 3 FAJOUX Hervé B 02h22’26 à 0’41 33,7
34 132 WEINGARTEN Henry Pierre C 02h23’17 à 0’51 33,5
35 83 GUERAUD Jerome B 02h25’39 à 2’22 32,96
36 27 CONSTANT Jean-rené D 02h26’46 à 1’07 32,7
37 20 POTY Henry E 02h26’46 " 32,7
38 44 MAZEL Etienne A 02h26’58 à 0’12 32,66
39 113 DUJARDIN Michel C 02h27’17 à 0’19 32,59
40 10 DUVAL Tony B 02h27’46 à 0’29 32,48
41 31 TREPS Willy C 02h28’52 à 1’06 32,24
42 1 BRUNIE Philippe D 02h29’33 à 0’41 32,1
43 121 AUSSET Jean A 02h29’44 à 0’11 32,06
44 147 SABUT Jean Paul D 02h30’02 à 0’18 31,99
45 142 PEUCH Jerome B 02h31’08 à 1’06 31,76
46 7 BARRES Louis E 02h31’30 à 0’22 31,68
47 94 VEYSSIERE Frédéric B 02h31’41 à 0’11 31,64
48 58 DOUMERE Thierry C 02h31’49 à 0’08 31,62
49 76 PRATOUSSY Laurent C 02h31’58 à 0’09 31,59
50 135 POULVELARIE Gérard D 02h32’04 à 0’06 31,57
51 150 RIOUX Bruno C 02h32’07 à 0’03 31,55
52 90 MEYNIEL René nenesse E 02h32’15 à 0’08 31,53
53 66 LE GUEN Jean Yves E 02h32’15 " 31,53
54 108 JOLLY Jean Pierre E 02h32’31 à 0’16 31,47
55 130 VALERY André A 02h32’36 à 0’05 31,45
56 129 GRANZOTTO Sylvain A 02h32’36 " 31,45
57 101 BAFFELEUF Lucien E 02h32’42 à 0’06 31,43
58 82 CHAMPION Gregory C 02h34’49 à 2’07 31
59 133 TOURLAN Sebastien A 02h35’04 à 0’15 30,95
60 23 ROUGERON Luc A 02h36’34 à 1’30 30,66
61 114 VERGNE Christophe B 02h37’36 à 1’02 30,46
62 89 FRANZINI Frédéric D 02h37’36 " 30,46
63 144 CONTE Yves E 02h37’36 " 30,46
64 59 DEJOU Alain C 02h37’45 à 0’09 30,43
65 79 VALIERGUES Henri E 02h37’50 à 0’05 30,41
66 110 DUFFOUR Claude D 02h37’57 à 0’07 30,39
67 102 GUILLIEN Cyril C 02h38’03 à 0’06 30,37
68 62 DEMANGE Bernard E 02h38’03 " 30,37
69 100 LAVIGNE Jean E 02h38’15 à 0’12 30,33
70 69 LEDER Jean Claude E 02h38’32 à 0’17 30,28
71 47 LONGEON Gaétan A 02h39’03 à 0’31 30,18
72 119 GASPAROUX Pierre D 02h39’19 à 0’16 30,13
73 97 ANTOINE Claire marie W1 02h39’26 à 0’07 30,11
74 96 MASDUPUY Jean luc C 02h39’26 " 30,11
75 40 LECOUVEY François C 02h40’38 à 1’12 29,88
76 68 JUILARD Guy C 02h43’43 à 3’05 29,32
77 14 BRUN René D 02h44’02 à 0’19 29,26
78 118 CHAZAUD Guy E 02h44’07 à 0’05 29,25
79 50 CORVAISIER Catherine W2 02h44’39 à 0’32 29,15
80 74 PAILLARD Jean-pierre C 02h44’54 à 0’15 29,11
81 60 FERREYROLLES Jean-louis E 02h46’28 à 1’34 28,83
82 86 VIGOT Stéphane D 02h46’28 " 28,83
83 9 DUPINET Daniel E 02h46’37 à 0’09 28,81
84 55 DESRE Laurent B 02h46’45 à 0’08 28,79
85 145 PARDESSUS Eric D 02h47’18 à 0’33 28,69
86 16 DARD Serge E 02h47’20 à 0’02 28,69
87 56 GAUT Florence W2 02h47’22 à 0’02 28,68
88 98 ROGNON Garrigue D 02h47’27 à 0’05 28,67
89 78 VALIERGUES Marie Laure W2 02h47’33 à 0’06 28,65
90 77 VALIERGUES Eric C 02h47’34 à 0’01 28,65
91 125 VAISSE Michel D 02h47’40 à 0’06 28,63
92 124 CHATEAU Yves E 02h47’54 à 0’14 28,59
93 85 PALIS Michel E 02h48’06 à 0’12 28,55
94 35 ALBERT Yves E 02h48’34 à 0’28 28,48
95 80 VALIERGUES Jean -pierre C 02h49’42 à 1’08 28,29
96 46 GAILLARD Gilbert E 02h49’42 " 28,29
97 36 MATHIEU Noël D 02h51’52 à 2’10 27,93
98 117 TESTARD Guy C 02h52’13 à 0’21 27,87
99 45 BARDI Bernard E 02h55’40 à 3’27 27,32
100 42 LOURS Michel D 02h56’33 à 0’53 27,19
101 51 DUBOIS Olivier B 02h58’04 à 1’31 26,96
102 95 MOLINA Théodore D 03h00’45 à 2’41 26,56
103 8 MONBELET Jean-baptiste E 03h01’50 à 1’05 26,4
104 93 PEYRAC Christian D 03h02’31 à 0’41 26,3
105 33 COMBE François damien A 03h02’47 à 0’16 26,26
106 57 COYCO Nicolas B 03h03’07 à 0’20 26,21
107 72 MEYDIEU Martial C 03h04’26 à 1’19 26,03
108 37 LAPIERRE Pierre E 03h04’52 à 0’26 25,96
109 19 BARRIERE Jean-Claude D 03h05’57 à 1’05 25,81
110 38 THIER Julien B 03h05’57 " 25,81
111 141 MALZAC Isabelle W2 03h07’20 à 1’23 25,62
112 28 LEOST Alain C 03h07’20 " 25,62
113 111 PAMON Georges E 03h09’00 à 1’40 25,4
114 146 BASSET René E 03h09’05 à 0’05 25,39
115 22 ROUGERON Yannick D 03h09’12 à 0’07 25,37
116 2 MAURY Guino E 03h09’40 à 0’28 25,31
117 73 DELBOS Maurice D 03h09’40 " 25,31
118 70 RIGAUDIERE Pierre E 03h09’40 " 25,31
119 109 LAMBERT Daniel D 03h11’29 à 1’49 25,07
120 143 PARINET Hubert E 03h11’39 à 0’10 25,05
121 6 DURAND Gérard E 03h13’14 à 1’35 24,84
122 4 LANNEVRE Henri E 03h14’17 à 1’03 24,71
123 106 BORGUE Norbert D 03h14’20 à 0’03 24,7
124 61 MAURY Christian E 03h16’44 à 2’24 24,4
125 32 CROUZET René E 03h18’33 à 1’49 24,18
126 126 GAILLARD Pierre E 03h18’35 à 0’02 24,17
127 122 MICALAUDIE Marc D 03h18’49 à 0’14 24,14
128 11 DROUET Thierry D 03h19’25 à 0’36 24,07
129 107 BAUDIN Geneviève W2 03h19’32 à 0’07 24,06
130 12 SERAMY Jean-Claude E 03h21’23 à 1’51 23,84
131 71 BASSET Bernard E 03h21’25 à 0’02 23,83
132 24 LAMIGE Alain E 03h25’35 à 4’10 23,35
133 148 MALARTIGUE Philippe C 03h27’09 à 1’34 23,17
134 149 TEYSSANDIN Jean Louis E 03h27’09 " 23,17
135 52 MEALLET Paul E 03h28’30 à 1’21 23,02
136 75 VAN AGT Liesbeth W3 03h31’54 à 3’24 22,65
137 13 TOURNAIRE Raymond H 03h35’22 à 3’28 22,29
138 138 ODRY Bertrand D 03h40’40 à 5’18 21,75
139 137 ODRY Réjane W3 03h40’58 à 0’18 21,72
140 127 LAPORTE Robert E 03h42’32 à 1’34 21,57
141 43 BANCAREL Charles E 04h10’00 à 27’28 19,2

Haut 









Haut  
 Privé-site   Auteursrecht-Copyright : klik hier om te lezen !