Velovelo
Português Nederlands 日本語 中文
Español English čeština slovenčina
русский italiano polski norsk
français Deutsch svenska عربي
 
 vorige pagina
 Stuur naar een vriend
 Print dit artikel
 ---> La Pierre Chany 2011 : résultats du 112 km

Cl...Dos.Nom PrénomCat.Temps........Moy
1 791 TEMPERE Guillaume A 03h13’27 34,12
2 690 MONIOT Maxime A 03h16’15 33,63
3 503 DAUPHIN Guy B 03h18’14 33,29
4 649 TALOBRE Didier C 03h18’21 33,27
5 630 LOMBARDO Alexandre A 03h18’24 33,27
6 817 RAVEL Olivier B 03h18’27 33,26
7 504 LABUSSIERE Jean Luc B 03h18’29 33,25
8 654 SAINZ Andre E 03h18’29 33,25
9 805 ABRIAL Xavier B 03h18’29 33,25
10 629 DOREL Jacques D 03h18’31 33,25
11 733 DELPIERRE Victor A 03h20’25 32,93
12 610 DAMOIZET Nicolas B 03h20’29 32,92
13 803 CAYROCHE Benjamin A 03h22’11 32,64
14 704 RIVOLLIER Laurent C 03h22’19 32,62
15 514 FOUGEROUSE Luc D 03h22’24 32,61
16 677 GUILHE Yves C 03h22’24 32,61
17 552 ALAUX Christian C 03h26’13 32,01
18 709 MIOLANE Cedric A 03h26’14 32
19 788 LE COQUEN Michael A 03h26’57 31,89
20 564 SAPET Aurélien A 03h27’30 31,81
21 674 MEYRONNEINC Philippe C 03h27’50 31,76
22 787 CHARRIER Michael B 03h28’24 31,67
23 796 THERMEAU David B 03h28’24 31,67
24 703 ROCHE Jérémie A 03h28’25 31,67
25 626 FARGUES Thierry D 03h28’39 31,63
26 585 LE GOFF Sylvain D 03h28’43 31,62
27 804 DOUARRE Bernard C 03h28’44 31,62
28 718 BRANCHE Damien B 03h28’51 31,6
29 774 ROBIN Nicolas C 03h29’05 31,57
30 544 NIVOT Pascal C 03h30’18 31,38
31 810 POMOT Cedric A 03h30’18 31,38
32 622 CHASSAGNOL Lionel D 03h30’18 31,38
33 561 LAFONT Sebastien B 03h31’42 31,18
34 631 GERMARIN Mickael B 03h32’12 31,1
35 550 VINIT André D 03h32’12 31,1
36 765 MERLE Henri C 03h32’13 31,1
37 811 TESTARD Thierry A 03h32’19 31,09
38 760 BILLARD Jean Louis D 03h32’20 31,08
39 792 REGNY Andre E 03h33’00 30,99
40 546 FOURNIER Pascal C 03h33’00 30,99
41 508 CHAMPALLE Pascal C 03h33’23 30,93
42 822 POLETTE Mathieu A 03h33’33 30,91
43 608 LAUDIC Pascal C 03h34’06 30,83
44 624 DUBUIS Gilles C 03h34’11 30,81
45 615 MARTINET Pierre B 03h34’15 30,81
46 743 OLIVE André E 03h34’25 30,78
47 591 FARGE Nicolas B 03h35’41 30,6
48 833 LIVEBARDON Christian E 03h35’41 30,6
49 578 HAK Christel W2 03h35’41 30,6
50 777 GRANDJEAN Xavier A 03h35’42 30,6
51 766 MASSARD Bertrand B 03h35’43 30,6
52 655 REY Pierre Raphael A 03h36’20 30,51
53 531 OUILLON Jean Bruno D 03h36’56 30,42
54 521 DECOMBE Christian D 03h36’56 30,42
55 685 FRANCO Cyril B 03h37’55 30,29
56 574 ROUSTAIN Arnaud A 03h37’56 30,28
57 707 FAURE Mathieu A 03h41’47 29,76
58 826 BLANC Stephane C 03h42’15 29,7
59 557 LE MERDY Rodéric B 03h42’26 29,67
60 719 RABEYRIN Maxime B 03h42’27 29,67
61 681 GRAND Gilles C 03h42’27 29,67
62 524 LE GOFF David C 03h42’48 29,62
63 651 COMBE Jean Michel B 03h43’31 29,53
64 519 LAFFAYE Bernard E 03h43’42 29,5
65 652 DOUCHE Gilbert E 03h43’43 29,5
66 667 BARBANCE Francis C 03h43’45 29,5
67 576 TOURRET Guillaume Z 03h45’15 29,3
68 571 GUTIERREZ Simon C 03h46’04 29,19
69 825 MARCHAND Pierre A 03h46’10 29,18
70 579 DALGOBBO Philippe B 03h46’12 29,18
71 701 BLANC Cedric B 03h46’14 29,17
72 717 ALIROL Eric D 03h46’26 29,15
73 522 BOURASSET Lionel C 03h46’27 29,15
74 830 JOUANDIN Patrick C 03h46’27 29,15
75 570 GUTIERREZ Jean Manuel C 03h47’00 29,07
76 741 MICHEL Eric C 03h47’29 29,01
77 640 COUDERC Francis D 03h47’31 29,01
78 816 MANSAT Fabien A 03h47’33 29
79 555 BOUCHE David C 03h47’34 29
80 802 RIOM Yves D 03h47’36 29
81 621 LASSAGNE Patrick C 03h47’57 28,95
82 689 BOISSERIE Olivier C 03h48’08 28,93
83 729 JOSENCY Hervé B 03h48’23 28,9
84 563 GUERAUD Jérome B 03h48’34 28,88
85 533 IMBERDIS Mathieu A 03h49’27 28,76
86 502 KEROUANTON Benoit B 03h49’31 28,76
87 737 BRUSTEL Jean Marc D 03h49’39 28,74
88 742 BONNEFOY Alain E 03h50’17 28,66
89 588 POURTIER Michel E 03h51’55 28,46
90 590 BERCET Joel C 03h52’06 28,44
91 665 TAILLANDIER Bernard D 03h52’29 28,39
92 668 BRAGA Paulo B 03h52’29 28,39
93 797 MAURIN Henri D 03h52’29 28,39
94 518 RESSICAUD Chritian D 03h52’29 28,39
95 529 CORNET Serge C 03h52’29 28,39
96 566 SEJALON André E 03h52’38 28,37
97 671 POITOU Olivier C 03h52’46 28,35
98 583 ZANARDELLI Eric C 03h53’27 28,27
99 838 DUPOUX David B 03h53’31 28,26
100 589 PERONON Hervé C 03h53’31 28,26
101 772 MOUNIER Bertrand C 03h53’51 28,22
102 773 CHAPUIS Gerard C 03h54’05 28,2
103 724 MANEVAL Didier/ RUILLERE David T 03h54’16 28,17
104 567 AMBLARD Didier D 03h54’22 28,16
105 542 ROBERT-TARDIOU Martine W3 03h54’30 28,14
106 814 BARBERIS Stephane C 03h55’33 28,02
107 573 ROUSTAIN Laurent C 03h55’33 28,02
108 545 ROYET Eric D 03h55’34 28,02
109 700 DOS SANTOS Christophe B 03h55’57 27,97
110 537 PRUNET Patrice D 03h56’35 27,9
111 705 SIMARD Franck A 03h56’38 27,89
112 601 PRIVAT Eric B 03h57’32 27,79
113 809 FRATTI Christophe B 03h57’34 27,78
114 673 DESAGE Marc E 03h57’34 27,78
115 593 BARTHOLLET Jean Marc D 03h58’06 27,72
116 786 BARRALON Michel C 03h58’17 27,7
117 641 GENEST Nicolas B 03h58’21 27,69
118 577 CHANDESSE Sébastien B 03h58’22 27,69
119 600 ROUSTAIN Alain D 03h58’22 27,69
120 540 MAVIER Jean Luc D 03h58’23 27,69
121 510 PETRE Rémi B 03h58’40 27,65
122 762 ROUX Thomas A 03h58’40 27,65
123 756 MEYNIEL René E 03h59’03 27,61
124 560 TOURRET Michel D 03h59’07 27,6
125 750 BAPTISTE Pascal D 03h59’09 27,6
126 607 CHEVET Rudy B 03h59’53 27,51
127 616 MERGOIL Gérard D 04h00’30 27,44
128 755 FRANZINI Frederic D 04h00’39 27,43
129 834 ROUME Didier C 04h00’57 27,39
130 793 BAFFELEUF Lucien E 04h01’31 27,33
131 584 FRAISSE Frédéric E 04h01’31 27,33
132 675 SABARLY Christophe A 04h01’36 27,32
133 730 BRUYERE Yannick A 04h01’54 27,28
134 682 CHABANNES Pascal C 04h02’11 27,25
135 558 PINTOUT Stéphane B 04h02’42 27,19
136 696 FALCONNIER Pierre A 04h03’26 27,11
137 695 FALCONNIER Michel C 04h03’26 27,11
138 694 DESGOUTTE Claude D 04h03’26 27,11
139 693 VAZ Emmanuel B 04h03’26 27,11
140 727 GUYOLLOT Bernard D 04h03’27 27,11
141 512 BARBA Robert E 04h03’27 27,11
142 538 LAURENT Julien B 04h06’41 26,75
143 639 FARIGOULES Jérome A 04h06’52 26,74
144 635 FUGIER Philippe C 04h07’27 26,67
145 614 ROUGIER Patrice C 04h07’45 26,64
146 714 EXBRAYAT Rene D 04h08’40 26,54
147 617 ANTOINE Francis E 04h09’04 26,5
148 565 CHANY Albert E 04h09’10 26,49
149 534 FINET-BARON Marcel D 04h09’11 26,49
150 611 MARTIN Gilles C 04h09’31 26,45
151 632 WILLIAMS Tony D 04h09’44 26,43
152 739 BOISLARD Guy E 04h10’33 26,34
153 586 THOMASSE Gérard E 04h10’34 26,34
154 569 BOIS Gilbert E 04h10’34 26,34
155 819 COMBE Nicolas B 04h10’42 26,33
156 656 TOUNY Christian E 04h10’56 26,3
157 532 BARRES Louis E 04h11’30 26,24
158 781 DUFFOUR Claude D 04h11’35 26,23
159 757 ROCHE Patrick B 04h11’35 26,23
160 726 JOUVE Jean Pierre E 04h11’59 26,19
161 761 VALETTE Gilles E 04h12’00 26,19
162 775 JOLLY Jean Pierre E 04h12’00 26,19
163 619 DOUCHET Joel D 04h12’02 26,19
164 808 JAMOND Claude D 04h12’34 26,13
165 728 OMBRET Dominique D 04h12’34 26,13
166 815 HOSPITAL Sylvain B 04h12’46 26,11
167 527 ANDES Christian D 04h12’48 26,11
168 692 DECOMBE François D 04h12’50 26,1
169 748 LAMARD Jean Paul E 04h13’04 26,08
170 597 COLOMB Gérard E 04h13’21 26,05
171 818 AUGER Pascal C 04h14’00 25,98
172 587 VINSON Denis C 04h14’42 25,91
173 794 GUILLIEN Ctril C 04h14’48 25,9
174 744 ROBERT Didier C 04h15’07 25,87
175 627 BRUN André D 04h15’19 25,85
176 520 CHALENDAR Jean-Luc D 04h15’29 25,83
177 687 DEBARD Bernard E 04h16’43 25,71
178 592 DUMOULIN Guy E 04h17’23 25,64
179 823 JACINTO Paulo B 04h17’29 25,63
180 713 MAILFAIT Michel E 04h17’31 25,63
181 638 PIEDNOIR Philippe C 04h18’38 25,52
182 634 CHATAIGNER Joel C 04h18’45 25,51
183 658 LACOTE Thierry C 04h18’45 25,51
184 582 CHAMBON Marc D 04h19’06 25,47
185 517 SERRE Philippe E 04h19’08 25,47
186 839 PEYROT Raymond E 04h19’23 25,44
187 731 BROUSSE Didier D 04h19’50 25,4
188 647 TERRASSE Patrick D 04h19’51 25,4
189 795 CHAMBON Yoann A 04h20’18 25,36
190 783 COUPAT Jean Claude E 04h20’26 25,34
191 708 BORDEL Robert D 04h21’02 25,28
192 779 LORMIERES Joel B 04h21’22 25,25
193 699 BOR Frederic B 04h21’37 25,23
194 562 AMBLARD Jean Hervé D 04h22’13 25,17
195 551 LEGROS Jean Louis D 04h22’37 25,13
196 820 SUDRE Jean Louis C 04h22’50 25,11
197 648 DURIEUX Helen W1 04h23’51 25,01
198 749 DELHAYE Stéphane C 04h24’23 24,96
199 740 BIGNET Laurent C 04h25’11 24,89
200 602 GARNIER Jean Marie D 04h25’44 24,84
201 801 FERRY Dominique C 04h25’44 24,84
202 723 DUMAS Cédric A 04h25’46 24,83
203 828 FERRANDON René E 04h25’47 24,83
204 738 LE MANOUR Claude D 04h25’55 24,82
205 568 COUSTON Elie E 04h26’02 24,81
206 505 CHACORNAC Alain C 04h26’38 24,75
207 829 FERRI Andre E 04h26’42 24,75
208 712 AMBLARD Christelle W2 04h26’42 24,75
209 657 FOUREL Roland E 04h26’58 24,72
210 711 BRUNELIN Laurent B 04h27’01 24,72
211 523 SEVE Rene E 04h27’02 24,72
212 659 BRUGGER Franck C 04h27’03 24,71
213 831 BIGNET Christian C 04h27’07 24,71
214 767 JOUVE Didier B 04h27’32 24,67
215 790 CROZET Pascal C 04h27’54 24,64
216 637 MONNIN Denis C 04h28’04 24,62
217 650 FERRIOL Patrick E 04h28’05 24,62
218 595 FERREYROLLES Jeann Louis E 04h28’23 24,59
219 539 DOUBRE Thierry C 04h29’39 24,48
220 807 DELOLME Jean Yves C 04h29’45 24,47
221 581 AREVALO Daniel E 04h29’46 24,47
222 526 THIROT Eric C 04h29’47 24,46
223 506 RASO Reine W3 04h30’01 24,44
224 661 BRILLAUD Jean Luc C 04h30’24 24,41
225 680 PLANCHE Hubert E 04h30’28 24,4
226 554 BELLON Bruno B 04h30’30 24,4
227 669 BUFFERNE Raymond E 04h30’47 24,37
228 785 LEROY Pascal D 04h31’04 24,35
229 605 DOBOSZ Julien B 04h31’05 24,35
230 698 COMBETTE Pascal C 04h31’08 24,34
231 752 PALIS Michel E 04h31’35 24,3
232 746 GAFFET Jean Claude E 04h32’23 24,23
233 768 POYET Sophie W3 04h32’27 24,22
234 509 CHAMPALLE Christele W2 04h33’20 24,15
235 559 FREROT Brigitte W3 04h35’35 23,95
236 666 MORIN Agnés W1 04h36’21 23,88
237 620 POMES Jean Marie D 04h36’22 23,88
238 612 SURE Michel E 04h36’23 23,88
239 684 GUYOT Olivier A 04h37’42 23,77
240 609 LAUDIC Hélène W2 04h37’55 23,75
241 710 BOYER Remi D 04h38’39 23,69
242 697 DUPIN Marc D 04h38’39 23,69
243 547 MALLOCHET Alain D 04h39’18 23,63
244 525 CURT Jean Claude E 04h39’40 23,6
245 751 BOLOTNIKOV Dmitriy B 04h41’03 23,48
246 770 FAGHEON Roger E 04h41’05 23,48
247 613 AYME Michel D 04h41’06 23,48
248 628 FERRAT Bernard D 04h41’06 23,48
249 716 ROUX Serge D 04h42’13 23,39
250 548 PANNIER Rene E 04h43’30 23,28
251 645 MANDON Serge C 04h43’30 23,28
252 598 PRADELLE Laurent C 04h43’32 23,28
253 596 NADREAU Jack D 04h44’06 23,23
254 599 CHOMETON Jean Louis D 04h44’17 23,22
255 759 MOYNIER Marinette W3 04h44’21 23,21
256 594 FRAYRET Daniel E 04h44’22 23,21
257 798 MONTEIL Benoit A 04h44’32 23,2
258 643 MASCLAUX Philippe D 04h45’56 23,08
259 789 ROMEAS Daniel D 04h46’18 23,05
260 836 MEHL Jean Luc D 04h46’55 23
261 580 BECCAMEL Pierre E 04h46’57 23
262 720 DEPERRIAUX Bruno C 04h47’20 22,97
263 715 MIOLANE Pascale W3 04h48’24 22,88
264 806 DELAIGUE Gilbert D 04h48’24 22,88
265 633 MALAQUI Jean Louis D 04h48’26 22,88
266 747 GRENIER Maurice E 04h49’52 22,77
267 758 DINET Hervé C 04h49’56 22,76
268 646 ANDRE Jean Pierre E 04h50’19 22,73
269 541 MONGIOLS Jean Claude D 04h50’35 22,71
270 780 ALFANO Carmel D 04h50’59 22,68
271 784 MARTIN Thierry C 04h51’10 22,67
272 549 DUFOUR Roland D 04h55’29 22,34
273 676 VALETTE Michel E 04h55’54 22,3
274 513 CASTE Bernard E 04h55’55 22,3
275 771 SKWERES François D 04h57’36 22,18
276 778 JULIEN Eric C 04h57’53 22,16
277 679 VACHER Alain D 04h58’55 22,08
278 799 THERMEAU Daniel E 04h58’55 22,08
279 618 DARNAUD André E 04h59’06 22,07
280 528 CARLET Yves C 04h59’07 22,06
281 670 JUVIN Stéphane B 05h00’05 21,99
282 824 MASSANO Arlido D 05h01’02 21,92
283 837 MEHL Mathieu A 05h02’40 21,81
284 515 BURLAT Jean Yves D 05h03’41 21,73
285 763 BRUN David C 05h05’27 21,61
286 734 PLANTIN Denis D 05h08’54 21,37
287 732 HOMEYER Yves C 05h10’13 21,28
288 754 BARLIER Maurice E 05h10’16 21,27
289 753 BARLIER René E 05h10’17 21,27
290 769 BERARD Jean René C 05h10’17 21,27
291 623 AUDIN Gilbert E 05h11’42 21,17
292 683 CORRADO Marcel E 05h19’56 20,63
293 736 CORNERN Patrick D 05h20’06 20,62
294 660 BOUSQUET Laurent C 05h20’31 20,59
295 800 CHOMAT Louis D 05h23’27 20,41
296 575 SAINT LEGER Yvan D 05h25’59 20,25
297 782 CARTAL Georges E 05h28’55 20,07
298 776 PAYRAUD Serge D 05h29’22 20,04
299 835 BUFFIERES François C 05h30’21 19,98
300 653 REY Marc E 05h35’55 19,65
301 688 BAY René E 05h40’46 19,37
302 827 POULET Bernard E 05h56’21 18,52
303 536 LARDET Rene W3 06h01’24 18,26
304 535 FERRER Serge E 06h01’24 18,26
305 813 FOURNERIE Marius D 06h14’21 17,63

Haut 









Haut  
 Privé-site   Auteursrecht-Copyright : klik hier om te lezen !