Velovelo
Português Nederlands 日本語 中文
Español English čeština slovenčina
русский italiano polski norsk
français Deutsch svenska عربي
 
 vorige pagina
 Stuur naar een vriend
 Print dit artikel
 ---> La Sanfloraine 2011 : résultats du 151 km

Cl...Dos.Nom PrénomCat.Temps........Moy
1 180 ALMEIDA Pierre Z 04h32’50 33,21
2 216 POULY Peter B 04h32’53 33,2
3 185 COUDERC Elie A 04h34’05 33,06
4 18 HILAIRE Raphael B 04h41’40 32,17
5 81 RICHARD Stanislas C 04h42’41 32,05
6 95 BETTON Christophe C 04h43’33 31,95
7 190 SEGURET Lionel B 04h45’26 31,74
8 132 BUSSOD Alexandre A 04h46’17 31,65
9 21 PEREIRA DE BARROS José C 04h47’01 31,57
10 38 GOMBERT Philippe C 04h47’12 31,55
11 202 PEYROT Eric C 04h47’16 31,54
12 15 DUTAILLY Jacques D 04h47’26 31,52
13 225 TOPPAN Julien A 04h48’39 31,39
14 49 BOIVIN Christophe C 04h49’25 31,3
15 116 VERDIER Marc C 04h49’29 31,3
16 41 DUPUIS Didier C 04h51’27 31,09
17 203 PEYROT Jerome A 04h52’34 30,97
18 221 ROUQUETTE Pascal D 04h53’13 30,9
19 4 FABRE Camille B 04h57’52 30,42
20 74 MAS Guy D 04h57’54 30,41
21 173 DOUCET Laurent C 05h01’22 30,06
22 183 VANDENBROEK Irene W1 05h01’23 30,06
23 232 BOIVIN David C 05h01’24 30,06
24 19 VIAL Pascal D 05h01’25 30,06
25 213 CHAUSSON Tristan B 05h01’35 30,04
26 184 TAKENS Ronnie B 05h01’49 30,02
27 129 MAUDUIT Jérome B 05h02’35 29,94
28 104 LE ROUX Jean Michel B 05h04’17 29,77
29 78 ROUSTAN Didier C 05h04’20 29,77
30 189 MARAGA Claude D 05h04’56 29,71
31 139 TUFFERY Nicolas A 05h05’03 29,7
32 88 MERLE Yoann A 05h08’31 29,37
33 62 MISSONNIER Laurent C 05h08’37 29,36
34 14 THIRY Frédéric C 05h08’39 29,35
35 94 DUFOSSE David C 05h09’03 29,32
36 113 TOURNADRE Gerard E 05h09’48 29,24
37 196 DELPECH Denis C 05h10’11 29,21
38 121 BOURRIER Alexandre B 05h10’14 29,2
39 112 MARCHAND Christophe C 05h11’19 29,1
40 44 LEPINE Stéphane C 05h11’20 29,1
41 135 MIOLANE Christian D 05h11’43 29,06
42 118 CASTANIER Patrick D 05h11’52 29,05
43 154 FRANCO Cyril B 05h12’49 28,96
44 64 VOLTEAU Patrick B 05h12’52 28,96
45 39 CORNU Maurice E 05h12’58 28,95
46 124 SILVESTRE Rémi D 05h13’05 28,94
47 90 LEFEVRE Mickael B 05h13’34 28,89
48 26 DOYEN Lionel C 05h15’33 28,71
49 12 COUTAREL Tony C 05h16’20 28,64
50 111 PREAU Stéphane C 05h16’29 28,63
51 86 THORE Jean-Philippe D 05h16’30 28,63
52 143 BEAUCHENE Antoine A 05h17’11 28,56
53 181 MIGNOT Patrice D 05h17’50 28,51
54 147 SAINTEMARIE Pierre E 05h17’59 28,49
55 227 BLAYAC Claude D 05h18’00 28,49
56 179 BOUTOUX Alain E 05h18’03 28,49
57 2 LESPAGNOL Laurent C 05h18’04 28,48
58 11 COURBIAN Francis E 05h18’23 28,46
59 149 LOPEZ Régis D 05h18’44 28,43
60 218 ROUBERTIES Cyrille B 05h19’01 28,4
61 24 RICHARD Michel E 05h19’11 28,38
62 48 DELARACE Philippe C 05h21’24 28,19
63 71 VAN DER WAL Hilco B 05h23’25 28,01
64 101 GOBIN Alain D 05h23’26 28,01
65 133 LACOMME Jean Claude D 05h23’50 27,98
66 171 VERMERSCH Michael B 05h23’54 27,97
67 228 DEPIERRE Thomas B 05h26’51 27,72
68 50 OUILLON Jean Bruno D 05h26’53 27,72
69 119 CAILLAUD Christian C 05h27’02 27,7
70 148 CHASPOUL Patrick D 05h27’08 27,7
71 170 MASINI Marco C 05h27’56 27,63
72 230 GULDEMANN Wilfried A 05h29’31 27,49
73 123 SINOT Christian D 05h30’56 27,38
74 163 DUPUY Sylvain B 05h31’32 27,33
75 32 CLEMENT Laurent C 05h31’35 27,32
76 177 JAUDAUX Eric D 05h32’06 27,28
77 212 DUCHAMP Alain D 05h32’50 27,22
78 46 VEYRAC Gérard E 05h33’39 27,15
79 155 LAVIGNE Claude E 05h33’51 27,14
80 206 DUMONTEL Herve C 05h33’52 27,14
81 75 BIGUEY Didier C 05h33’52 27,14
82 153 BLANC Stéphane C 05h33’53 27,14
83 158 BAROET Alain E 05h34’42 27,07
84 33 FEYTONS Patrick E 05h35’35 27
85 145 CERFONTAIN Rinus D 05h36’01 26,96
86 207 BONHOMME Eric C 05h36’16 26,94
87 30 MEGEVAND André E 05h36’18 26,94
88 131 THOMAS Joël E 05h36’53 26,89
89 102 LAURENT Herve C 05h38’10 26,79
90 106 DORNIER Claude E 05h38’59 26,73
91 5 BASSERY André E 05h39’05 26,72
92 231 RIOM Yves D 05h39’12 26,71
93 198 FRUIQUIERE Daniel C 05h39’31 26,68
94 210 CRUMEYROLLES Jean Louis D 05h39’50 26,66
95 162 MAINE Gilles C 05h40’15 26,63
96 68 MERDA Hervé C 05h40’29 26,61
97 120 BALDEYROU Georges E 05h40’39 26,6
98 128 GRANGER Yann D 05h41’31 26,53
99 168 OZUCH Michaël B 05h41’32 26,53
100 161 MOLES Pascal C 05h41’40 26,52
101 61 LE POULLEN Alain E 05h41’45 26,51
102 151 LAURENT Arnaud B 05h41’46 26,51
103 108 CARRIERE Bernard C 05h42’00 26,49
104 165 VERHAEGHE Guillaume B 05h42’10 26,48
105 136 REYROLLE Philippe D 05h42’12 26,48
106 211 LEMAIRE Jean Yves E 05h42’13 26,47
107 187 ALBISSON Philippe C 05h42’25 26,46
108 45 CAMUS Bénédicte W1 05h42’54 26,42
109 188 DUCLAUT Yves C 05h43’08 26,4
110 220 DALBIN Michel C 05h43’24 26,38
111 6 DELANOE Dominique D 05h44’02 26,33
112 89 LE CHEVALIER Gaetan C 05h44’13 26,32
113 40 CHIRON Joel D 05h44’55 26,27
114 172 ROUMEGOUS David B 05h45’49 26,2
115 110 DERAIN Dominique D 05h46’29 26,15
116 157 RAOUL Jean Pierre C 05h47’08 26,1
117 175 CROSNIER Cyril A 05h47’24 26,08
118 215 PAGES Eric D 05h47’28 26,07
119 222 TREMOLIERES Marc C 05h47’40 26,06
120 98 ESCAICH Geneviève W3 05h48’23 26,01
121 97 GREGOIRE Philippe C 05h48’25 26
122 178 DEBORDE Laurent C 05h48’25 26
123 22 MONTIGNY Alain H 05h48’59 25,96
124 223 GOUGUET Bernard D 05h48’59 25,96
125 226 TURQUOIS Didier C 05h49’04 25,95
126 58 TENOT Patrick C 05h49’27 25,93
127 13 BARTHOLLET Jean Marc D 05h50’10 25,87
128 156 GOMMENGINGER Jérôme C 05h50’23 25,86
129 87 SEVESTRE Dominique C 05h50’45 25,83
130 59 DASSUNCAO Eric C 05h53’49 25,61
131 85 WAGNER Ludovic A 05h54’06 25,59
132 37 LEBEAUPIN Sophie W2 05h54’23 25,57
133 66 DALLOT Daniel D 05h55’35 25,48
134 194 MARQUE Anthony A 05h55’46 25,47
135 91 BEZAUD Sébastien B 05h55’57 25,45
136 144 LEMOUZY Pierre D 05h56’18 25,43
137 201 DUPRE Stephane C 05h56’31 25,41
138 224 GUILLOT Jean Michel D 05h56’32 25,41
139 130 BONET Jacques C 05h56’42 25,4
140 214 IRLE Jean Claude E 05h57’18 25,36
141 169 MALLET Andre C 05h59’37 25,19
142 34 BROUILLER Marcel D 06h00’45 25,11
143 93 METAIS Philippe D 06h01’12 25,08
144 54 OUELBANI Salim E 06h01’12 25,08
145 164 BESOMBE Andre D 06h03’16 24,94
146 137 PICARD Dominique D 06h03’17 24,94
147 92 PORTEFAIX Cyril A 06h03’41 24,91
148 191 TOURLAND Alain D 06h03’56 24,89
149 52 MAURICE Michel D 06h04’05 24,88
150 36 BONNIN Dominique D 06h04’38 24,85
151 43 BONNEAU Julien A 06h04’57 24,83
152 166 FLORET François E 06h05’04 24,82
153 217 DOUNIES Jean Pierre D 06h05’06 24,82
154 197 MONTJOFFRE Jerome A 06h05’06 24,82
155 150 LUCAND Bruno C 06h05’28 24,79
156 140 DELMAS Philippe C 06h07’27 24,66
157 65 CHENAL Jean Luc D 06h12’47 24,3
158 63 BADIE Jacques C 06h14’14 24,21
159 195 GIRAUD Christophe C 06h19’14 23,89
160 138 CHAUT André E 06h19’20 23,88
161 125 MULDER Micolaas D 06h19’27 23,88
162 1 MOURIN Camille E 06h19’41 23,86
163 51 FAURE Bernadette W3 06h24’31 23,56
164 127 MASY Philippe D 06h26’53 23,42
165 159 GAILLARD Richard C 06h29’25 23,27
166 57 GATIMEL Jean Pierre E 06h29’26 23,26
167 42 GATINE Pascal D 06h29’49 23,24
168 122 DAUGE Stéphane C 06h38’31 22,73
169 109 PIREYRE Jean Claude D 06h41’02 22,59
170 182 CAYROL Fabrice B 06h41’18 22,58
171 47 PASCAL Bernard D 06h41’27 22,57
172 208 RONDY Jacky D 06h42’20 22,52
173 31 PERCHOUX Jean E 06h44’59 22,37
174 99 FARQUE Gilles C 06h47’35 22,23
175 103 GOURIN Didier D 06h47’41 22,22
176 100 BARBEREAU Serge E 06h47’49 22,22
177 114 AUDIS Marc E 06h48’21 22,19
178 152 CHASTEL Alain E 06h48’22 22,19
179 126 MILLOT Pascal C 06h48’40 22,17
180 107 CHANTRAINE Joelle W2 06h49’12 22,14
181 60 EGLER Jean Marc D 06h49’15 22,14
182 160 SOUQUIERES Sophie W1 06h50’35 22,07
183 142 BERTHUIT Rolland D 06h56’30 21,75
184 219 BASCOP Pascal C 06h58’18 21,66
185 79 CORMIER André E 07h02’59 21,42
186 209 GAULON Pascal D 07h06’03 21,27
187 199 DAFFAUD Jean Michel E 07h08’11 21,16
188 176 BOUCHER Dominique D 07h49’27 19,3

Haut 









Haut  
 Privé-site   Auteursrecht-Copyright : klik hier om te lezen !